Võistlused (6456)
|
|
Test võistlus 2 2030 (2030) |
|
Test Võistlus 2030 (2030) |
|
Finlandia-hiihto 2025 (2025) |
|
172. Pööripäevajooks Jooks talve (2024) |
|
Lääne-Virumaa noorte Jõuluvõistlused (2024) |
|
Kohtla-Järve Kontrastide maa (2024) |
|
Eesti Ööjooks - Narva Talv 2024 (2024) |
|
TV 10 Olümpiastarti 54. hooaja I etapp (2024) |
|
Siseboccia rahvusvaheline 12 tiimi turniir (2024) |
|
World Championships and World Junior Championships 2024 (2024) |
|
Rakvere Spordikooli lastevõistlus (2024) |
|
2024 Eesti MV iluvõimlemise rühmkavades (2024) |
|
Järvamaa MV kiirmales (2024) |
|
Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis (2024) |
|
51. Saaremaa kolme päeva jooks (2024) |
|
World Cup and Challenge Cup finals 2024 (2024) |
|
69. Viljandi Linnajooks (2024) |
|
Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2024 (2024) |
|
Agusalu Elamusretk (2024) |
|
13. Tartu Linnamaraton (2024) |
|
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, IV etapp (2024) |
|
Hiiumaa Rattanädalavahetus 2024 (2024) |
|
FIG World Challenge Cup 2024 (2024) |
|
FIXUS Padise Jalgrattakross (2024) |
|
29. Saaremaa Duatlon (2024) |
|
Järvamaa koolinoorte sügiskross (2024) |
|
Viljandimaa noorte heitjate võistlus III etapp (2024) |
|
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, III etapp (2024) |
|
18th FIG Aerobic Gymnastics World Championships (2024) |
|
Heategevuslik Teatejooks Paides (2024) |
|
5. Alutaguse Elamusmaraton (2024) |
|
Viljandi CX 2024 (2024) |
|
Sillamäe ultra: 100 km jooks (2024) |
|
11th FIG Aerobic Gymnastics World Age Group Competitions and 1st Junior World Championships (2024) |
|
Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus (2024) |
|
Täpsusorienteerumise võistlus (2024) |
|
Veskiloppet Lastejooks 2024 (2024) |
|
ELKE Tallinn Run - Noblessner 2024 (2024) |
|
INWA Nordic Walking World Championship (2024) |
|
Lään-Virumaa algklasside kergejõustiku võistlused (suured koolid) (2024) |
|
Noorte heitjate seeriavõistlus (2024) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 8. etapp (2024) |
|
Lääne- Virumaa noorte KV (2024) |
|
Lääne- Virumaa algklasside kergejõustikuvõistlused - väikesed koolid (2024) |
|
Tallinna Maraton - 42,2 km (2024) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari V etapp - Jõulumäe XCO (2024) |
|
Tallinna Sügisjooks 10 km (2024) |
|
Tallinna Maraton: poolmaraton 21,1 km (2024) |
|
Vennad Ehituse kümnevõistlus (2024) |
|
Ramuddden 10. Valgehobusemäe Rattamaraton (Estonian Cup) (2024) |
|
Noorte Heitjate seeriavõistlus (2024) |
|
Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 5. etapp (2024) |
|
12. Noarootsi Elamusmaraton (2024) |
|
Tallinna Maraton (2024) |
|
Heitjate seeriavõistlus (2024) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2024) |
|
27. Tallinna Rattamaraton (2024) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 7. etapp (2024) |
|
III Toivo Pruuli mälestusvõistlused (2024) |
|
IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlused Tallinn (2024) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari IV etapp - Paluküla XCO (2024) |
|
Swedpank Väikelaste Kergejõustikupäev (2024) |
|
Kihnu Männäkäbä 10.Juubeli maraton (2024) |
|
E-Piim 21. Kullamaa rattasõit (2024) |
|
Balti Keti Velotuur 2024/ Baltic Chain Tour 2024 (2024) |
|
8. Ummamuudu liina üüjuusk (2024) |
|
Ushuaialoppet 2024 (2024) |
|
Segafredo 25. Jõulumäe Rattamaraton (Estonian Cup) (2024) |
|
Heitjate seeriavõistlus (2024) |
|
Väliboccia võistkondlikud KV (2024) |
|
Paldiski liigub (2024) |
|
52. jooks ümber Ülemiste järve (2024) |
|
20. Ülemiste metsajooks (2024) |
|
Filter Temposari Paldiskis (6. etapp) (2024) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 6. etapp (2024) |
|
Maailma veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024 (2024) |
|
Filter Rullituur Tallinnas (4. etapp) (2024) |
|
Filter Maanteekarikasari Tallinnas (4. etapp) (2024) |
|
16. Lahemaa Elamusmaraton (2024) |
|
Eesti meistrivõistlused kepikõnnis 2024 (2024) |
|
FIXUS Palivere Jalgrattakross (2024) |
|
Maardu triatlon (2024) |
|
10. Lasva jõe- ja järvejooks (2024) |
|
ÜLEMISTE Ööjooks - Tallinn 2024 (2024) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2024 IX etapp 1000m (2024) |
|
Filter Temposari Ääsmäel (5. etapp) (2024) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 IV etapp (2024) |
|
Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 4. etapp (2024) |
|
Haapsalu XVIII Triatlon (2024) |
|
NEPTUNAS Tallinn Grit 2024 (2024) |
|
Baltic Cup 8 etapp (2024) |
|
Karitsa Superliiga triatlon 2024 (2024) |
|
Baltic Cup 7 etapp. (2024) |
|
EUTR - Estonia Ultra-Trail Race 7th Edition (2024) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2024 VIII etapp 1500m (2024) |
|
Baltimaade veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024 (2024) |
|
Rand & Tuulberg 24. Elva Rattamaraton (Estonian Cup) (2024) |
|
Otepää triatlon (2024) |
|
Olümpiamängud 2024 (2024) |
|
JK Sarma seeriajooks miil (2024) |
|
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U20) 2024 (2024) |
|
Eesti-Soome veteranide maavõistlus heidetes koos lisaaladega (2024) |
|
Eesti-Soome veteranide heidete maavõistlus 2024 (2024) |
|
Pärnumaa lahtised MV sõudmised (2024) |
|
Viking Window Eesti meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO) (2024) |
|
Pärnu Jõe Triatlon 2024 (2024) |
|
Mihkel Leppiku sõuderegatt (2024) |
|
Viking Window Eesti meistrivõistlused lühirajasõidus (XCC) (2024) |
|
Viking Window Eesti meistrivõistlused väljalangemissõidus (XCE) (2024) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2024 VII etapp 600m (2024) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp (2024) |
|
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U16) 2024 (2024) |
|
EIL Elva Spordilaager (2024) |
|
Pühajärve pargitriatlon (2024) |
|
Viking Window Eesti meistrivõistlused teatekrossis (2024) |
|
KFC Südasuve Challenge - Tallinn 2024 (2024) |
|
6. Kõrvemaa Elamusmaraton (2024) |
|
Heitjate seeriavõistlus (2024) |
|
3. Pühajärve pargimiil (2024) |
|
SPORTLAND Tallinn Open Water 2024 (2024) |
|
FIG World Challenge Cup 2024 (2024) |
|
Balti võistkondlikud meistrivõistlused (U18) 2024 (2024) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 III etapp (2024) |
|
Viljandi triatlon (2024) |
|
Voka Triatlon 40 (2024) |
|
Eesti veteranide meistrivõistlused kergejõustikus 2024 (2024) |
|
Vasalemma liigub (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
Balti Võistkondlikud MV/Presidendi KV 2024 (2024) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2024 VI etapp 400m (2024) |
|
Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 III etapp (2024) |
|
Kehtna mõiste jooksud 2024 finaalvõistlus (2024) |
|
Smiltene Rattamaraton (Estonian Cup) (2024) |
|
REVIN GRUPP Südasuve Challenge - Võsu 2024 (2024) |
|
Kehtna sprindi triatlon 2024( Raplamaa MV) (2024) |
|
Vilsandi 10 aastat hiljem (2024) |
|
Hellenurme Suvejooks (2024) |
|
FIG World Cup - 52nd Nissen Cup 2024 (2024) |
|
World Cup III and Challenge Cup III 2024 (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
FIG World Challenge Cup 2024 (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, XII etapp (2024) |
|
Karitsa supersprindi triatlon 2024 (2024) |
|
Ida-Virumaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused 2024.a (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
Tartu linna MV U14-täiskasvanud (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2024 V etapp 5000m (2024) |
|
Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Baltic Road Champioships (2024) |
|
Türi Maraton ja Järvala aastapäeva võistlused lastele, hüpete mitmevistlus (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, XI etapp (2024) |
|
Rakvere linna kergejõustiku MV ja mitmevõistluse KV (2024) |
|
Eesti meistrivõistlused eraldistardis (2024) |
|
Läänemaa MV kergejõustikus (2024) |
|
Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises (2024) |
|
Valga triatlon (2024) |
|
VII Margus Keerma mälestusvõistlused/Kuusalu valla meistrivõistlused kergejõustikus (2024) |
|
Heitjate seeriavõistluste Viimsi Gala 2024 (2024) |
|
Väliboccia võistkondlikud MV (2024) |
|
Mall Kalve Memorial Cup 2024 (AGG), Summer Princess (RG), Päikesesära turniir (EST B-grupid) (2024) |
|
ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2024 (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Filter Temposari Viimsis (4. etapp) (2024) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 II etapp (2024) |
|
Tallinna noorte suvised meistrivõistlused (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, X etapp (2024) |
|
Kalevi Noortetuur (2024) |
|
Ingliste mõisa jooks 2024 (2024) |
|
E-Lux Peetri Jooks (2024) |
|
Eesti meistrivõistlused sportakrobaatikas 2024 (2024) |
|
Valga Puu Eesti meistrivõistlused gravelis / Nordic Gravel Championships (Estonian Cup) (2024) |
|
4. Ida-Virumaa staadioniultra (2024) |
|
2. jooks ümber Paunküla veehoidla (2024) |
|
2. Paunküla metsamiil (2024) |
|
Solar Wheel 2. Valga/Valka Rattamaraton (Estonian Cup) (2024) |
|
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, II etapp (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2024 IV etapp 2000m (2024) |
|
Filter Temposari Kose-Ristil (3. etapp) (2024) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 5. etapp (2024) |
|
Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 2024 (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, IX etapp (2024) |
|
Lääne- Virumaa kergejõustiku MV (täiskasvanud ja veteranid) (2024) |
|
Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 II etapp (2024) |
|
SAUE VALLA RATTARETK 2024 (2024) |
|
Filter Rullituur Suurel Munamäel (3. etapp) (2024) |
|
Filter Maanteekarikasari Suurel Munamäel (3. etapp) (2024) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari III etapp - Põleva Kivi XCO (2024) |
|
Harjumaa 2024 a meistrivõistlused ja noorte meistrivõistlused kergejõustikus (2024) |
|
VI Pärnu lahtised rühmvõimlemise võistlused (2024) |
|
2. Luhamaa Piirijooks (2024) |
|
Järvamaa MV orienteerumise lühirajal (2024) |
|
Järva-Jaani triatlon (2024) |
|
4. Naissaare Elamusmaraton (2024) |
|
Padise liigub (2024) |
|
10. Alutaguse Rattamaraton (2024) |
|
Narva Linna Jooks (2024) |
|
Lääne-Virumaa laste koolilõpuvõistlus (2024) |
|
Baltic Youth Games 2024 (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV U10 U12 (2024) |
|
Viljandimaa koolide 4.-5.kl. kergejõustiku 4-võistlus (2024) |
|
Citi Para Swimming World Series Berlin (2024) |
|
Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV (2024) |
|
FIG World Challenge Cup 2024 (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Pärnu laste jalgrattasari (2024) |
|
Noorte Heitjate seeriavõistlus (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, VIII etapp (2024) |
|
Lääne-Virumaa noorte U14 -U20 MV (2024) |
|
Laste RATTARALLI (2024) |
|
VI Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele (2024) |
|
MUSTAMÄE 1. RAHVADUATLON (2024) |
|
43. Tartu Rattaralli (2024) |
|
Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused sõudmises (2024) |
|
Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev - LIIGU VÄRSKES ÕHUS! (2024) |
|
XII Fenster Rapla Selveri Suurjooks (2024) |
|
FIG Suzuki World Cup 2024 (2024) |
|
Eesti karikavõistlused sõudmises Pärnu jõe sõudestaadionil (2024) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp - Tehvandi XCO (2024) |
|
Läänemaa KSL võistlused kergejõustikus (2024) |
|
Põlvamaa koolinoorte U14, U16, U18 kergejõustikupäev (2024) |
|
Triatloniakadeemia kevadlaager 2024 (2024) |
|
World Cup II and Challenge Cup II 2024 (2024) |
|
Kevad Battles 2024 (2024) |
|
43. Võru – Väimela maanteejooks (2024) |
|
FIG World Challenge Cup 2024 (2024) |
|
Viljandimaa noorte kergejõustiku MV (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Pärnu laste jalgrattasari (2024) |
|
Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV (2024) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2024 III etapp 1500m (2024) |
|
Filter Temposari Kiilis (2. etapp) (2024) |
|
6. Olav Karikose mälestusvõistlus (2024) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 4. etapp (2024) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2024 I etapp (2024) |
|
Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus (2024) |
|
Noorte Heitjate seeriavõistlus (2024) |
|
Heitjate seeriavõistlus (2024) |
|
TÜASK-i avavõistlus U14-täiskasvanud (2024) |
|
Ülemaailmne orienteerumispäev 2024 (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, VII etapp (2024) |
|
Põlvamaa koolinoorte U10 ja U12 kergejõustikupäev (2024) |
|
Käimise võistkondlikud maailmameistrivõistlused (2024) |
|
Täpsusorienteerumise võistlus (2024) |
|
Lelle mõisa jooks 2024 (2024) |
|
Filter Rullituur Elvas (2. etapp) (2024) |
|
Filter Maanteekarikasari Elvas (2. etapp) (2024) |
|
Veskiloppet Orienteerumine 2024 (2024) |
|
Kohila 3 III etapp Kohila rattakross KÄNNUKUNINGAS (2024) |
|
35. Kullamaa maijooks (2024) |
|
Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 66. Elva Tänavasõit (2024) |
|
Kaerepere basseini supersprindi triatlon 2024 (2024) |
|
Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused (2024) |
|
Saue valla meistrivõistlused kergejõustikus 2024 (2024) |
|
2024 Eesti Meistrivõistlused batuudi- ja topelt-trampetihüpetes (2024) |
|
LHV Maijooks (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` kiirjooks (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2024.a. STAADIONIJOOKSU II etapp (2024) |
|
Pärnu laste jalgrattasari (2024) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2024 II etapp 800m (2024) |
|
Noorte heitjate seeriavõitlus Rakvere etapp (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, VI etapp (2024) |
|
Lääne-Virumaa koolide 4-võistlus (2024) |
|
Põlvamaa koolinoorte valikorienteerumise võistlused (2024) |
|
Tallinna meistrivõistlused kriteeriumis (2024) |
|
42. Tartu Maastikumaratoni Elva lastejooks (2024) |
|
Järvakandi duatlon 2024 (2024) |
|
Tartu MV ilu- ja rühmvõimlemises 2024 (2024) |
|
VELOPLUS 22. Raplamaa Rattamaraton (Estonian Cup) (2024) |
|
Hummuli Pargijooks (2024) |
|
Palivere miilijooks (2024) |
|
TEAM GYM EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2024 (2024) |
|
79.Laste Paala järvejooks (2024) |
|
Eesti Kergejõustikuliidu noortekoondiste kandidaatide kevadlaager (2024) |
|
FIG World Challenge Cup 2024 (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
VK GITHA emadepäeva võimlemispidu (2024) |
|
Ambla SK seerivõistlus kevad 2024 ümber järve jooks Rava (2024) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp (2024) |
|
Lääne-Virumaa kergejõustikuhooaja avavõistlus (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Pärnu laste jalgrattasari (2024) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2024 I etapp 3000m (2024) |
|
JOOKSUSILMAD - me paneme su liikuma! (2024) |
|
KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse I etapp (2024) |
|
Heino Kusnetsi nimeline TEATEJOOKS/KÕND (2024) |
|
Filter Temposari Sakus (1. etapp) (2024) |
|
Türi Maratoni laste metsajooks 2024 (2024) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 3. etapp (2024) |
|
COOP Kilingi-Nõmme maijooks (2024) |
|
Ambla SK seerivõistlus kevad 2024 ümber järve jooks (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, V etapp (2024) |
|
Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises (2024) |
|
Järvamaa MV valikorienteerumises (2024) |
|
Lehola Kevad ujumisvõistlus (2024) |
|
24. Mulgi Rattamaraton (2024) |
|
2. Harku rannamiil (2024) |
|
Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus IV etapp (2024) |
|
Elyse Cup 2024 (2024) |
|
43. Kuressaare Linnajooks (2024) (2024) |
|
Keila-Joa liigub (2024) |
|
Filter Rullituur Viljandis (1. etapp) (2024) |
|
Filter Maanteekarikasari Viljandis (1. etapp) (2024) |
|
Järvamaa heitjate võistlused kuul, ketas ,oda, vasar (2024) |
|
42. Tartu Maastikumaratoni lastejooksud (2024) |
|
Põlvamaa puuetega inimeste perepäev (2024) |
|
43. jooks ümber Tamula järve (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Pärnu laste jalgrattasari (2024) |
|
UNIBET kriteerium/Kalevi MV (2024) |
|
LÄÄNEMAA ORIENTEERUMISKOLMAPÄEVAKUD Valgevälja (2024) |
|
95. Suurjooks ümber Viljandi järve (2024) |
|
Kevadpealinn 25 "Kogu pere rattamatk" (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, IV etapp (2024) |
|
Türi Rattaralli Virtuaalsõidud 2024 I etapp (2024) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Keila XCO (2024) |
|
Põhja-Tallinna I kevadjooks (2024) |
|
Baltic Cup 4. etapp VI Otepää ralli (2024) |
|
"Liigume Vapramäele"- Tartumaa Liigub IV etapp (2024) |
|
XIII Türi-Paide rahvatriatlon (2024) |
|
Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus III etapp (2024) |
|
Tabasalu jooks (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
Baltic Cup 3. etapp VII Otepää GP (2024) |
|
Tallinna SVK lahtised hüppevõistlused seenioritele (2024) |
|
Viljandimaa murdmaajooksu MV (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
2024 Eesti MV ja Eesti noorte MV ilu- ja rühmvõimlemises (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 2. etapp (2024) |
|
Jooksutund Velloga (2024) |
|
Luke mõis TT2 - Transtar Temposari II etapp (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, III etapp (2024) |
|
Ridala 28. Jüriöö jooks (2024) |
|
Jüriöö teatejooks Saarde vallas (2024) |
|
Koolitus lasteaia ja algklasside liikumisõpetajatele (2024) |
|
Luitejooks (2024) |
|
Valga Valka City Run (2024) |
|
Sinilillejooks TARTU 2024 (2024) |
|
Paraujumise lahtised Euroopa meistrivõistlused (2024) |
|
2024. a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SPORTAEROOBIKAS (2024) |
|
Kopenhaageni Sinilillejooks 2024 / THE COPENHAGEN BLUE HEPATICA RUN 2024 (2024) |
|
34. Kolme Tamme Jooks (2024) |
|
ELVA LAHTISED MV ILU- JA RÜHMVÕIMLEMISES 2024 (2024) |
|
Saare maakonna meistrivõistlused maastikujooksus (2024) |
|
Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus II etapp (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
Traditsiooniline Jüriöö teatejooks, Tahkuranna-Jõulumäe (2024) |
|
29. Viljandi Järvejooksu sarja I etapp (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Kullamaa 55. jüriöö jooks (2024) |
|
Jüriööjooks Lihula Mõisamäel (2024) |
|
Kohila 3 II etapp Kohila ööjooks JÜRIÖÖ RING (2024) |
|
Järvamaa koolinoorte murdmajooks (2024) |
|
Öine orienteerumine "Öökulli lend" (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, II etapp (2024) |
|
Õuespordi teemanädal Pärnumaa koolides (2024) |
|
Võimlemisfestival Kauni rühila ellu (2024) |
|
Sinilillejooks PÄRNU 2024 (2024) |
|
XIV Türi-Tori kiirlaskumine (2024) |
|
Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused U10 ja U12 (2024) |
|
TALLINNA 2024.A. LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISE MITMEVÕISTLUSES PUUETEGA INIMESTELE (2024) |
|
Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus I etapp (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
Põlvamaa lahtised meistrivõistlused öises orienteerumisjooksus (2024) |
|
VI mudilaste karikasarja II etapp pargijooks (2024) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2024) |
|
Tartu Ülikooli Kevadjooks (2024) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 1 etapp (2024) |
|
Põlva o-teisipäevak, I etapp (2024) |
|
Saare maakonna liikumisrõõmu mõõduvõtt (2024) |
|
Kergejõustiku teemanädal/päevad Pärnumaa valdade koolidele (2024) |
|
Sinilillejooks JÕHVI 2024 (2024) |
|
Meenikunno Elamusretk (2024) |
|
Haapsalu 18. maanteejooks (2024) |
|
Haapsalu Maanteejooks (2024) |
|
Viljandi mk põhikoolide karikavõistlus (2024) |
|
1st Rhythmic Gymnastics International Tournament TALLINN OPEN 2024 (2024) |
|
FIG World Challenge Cup 2024 (2024) |
|
Kuressaare Tervisekõnd Upa-Kudjape terviserajal (2024) |
|
Sinilillejooks TALLINN 2024 (2024) |
|
Virtuaalne Sinilillejooks 2024 (2024) |
|
Tule "Perega terviserajale 2024!" (2024) |
|
FOTO-ORIENTEERUMISMATK LEISIS (2024) |
|
Teletorni Trepijooks (2024) |
|
Kohtla-Järve võistkondlikud karikavõistlused 2024.a (2024) |
|
FIG World Challenge Cup 2024 (2024) |
|
Järva valla suusaseeria 6.etapp - JÄÄB ÄRA (2024) |
|
29th FIG Acrobatic Gymnastics World Championships (2024) |
|
TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk (2024) |
|
Viljandimaa murdmaasusaamise MV (2024) |
|
23. Albu Suusasõit Jaak Mae karikale (2024) |
|
Tallinna Linnarogain (2024) |
|
Kalevi lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises (2024) |
|
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja III etapp (2024) |
|
LOOTUSTE KARIKAVÕISTLUSED ILUVÕIMLEMISES MINI-, LASTE- JA NOORTEKLASSILE III ETAPP (2024) |
|
EMV sprinditeade, klassika (2024) |
|
Jesolo 2024 Grand Prix (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (TRA) (2024) |
|
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus (2024) |
|
International Tournament Elegance Cup 2024 (2024) |
|
9th Cantanhede FIG World Cup 2024 (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
Jõgeva "Laste kergejõustikuvõistlus" (2024) |
|
13th FIG Acrobatic Gymnastics World Age Group Competitions (2024) |
|
Põlvamaa lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused (2024) |
|
TV 10 Lääne-Viru III etapp (2024) |
|
Harjumaa koolidevahelised talvised kergejõustiku võistlused (2024) |
|
Uju ja jookse- Viljandi III etapp (2024) |
|
Viru Raba talvine Elamusretk (2024) |
|
Euroopa veteranide sisemeistrivõistlused kergejõustikus 2024 (2024) |
|
TV 10 Olümpiastarti Valgamaa III etapp (2024) |
|
TV10 Olümpiastarti Pärnumaa III etapp (2024) |
|
World Cup I and Challenge Cup I 2024 (2024) |
|
TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp (indoor) (2024) |
|
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises - Pärnu avatud MV (2024) |
|
Ida-Virumaa TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2024, IV etapp (2024) |
|
Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti III etapp (2024) |
|
Kehtna suusasari 2024 4. osavõistlus (2024) |
|
Tartu KEVEK katsevõistlused (2024) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 8. ETAPP - 1 km VÄLJALANGEMISEGA DUELLID (2024) |
|
Pirueti võimlemise ja tantsufestival "VõTaFe" 2024 (2024) |
|
Sisesuund Rocca al Mare Kool (2024) |
|
Siseboccia võistkondlikud MV (2024) |
|
Euroopa talvised heitealade KV 2024 (2024) |
|
Üliõpilaste meistrivõistlused sisekergejõustikus 2024 (2024) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustiku mitmevõistluses (2024) |
|
Lääne-Virumaa noorte U10 ja U12 vanuseklassi talvine mitmevõistlus (2024) |
|
FIG Apparatus World Cup 2024 (2024) |
|
Audentese SK lahtised võistlused kuulitõukes - JÄÄB ÄRA (2024) |
|
25. Tamsalu-Neeruti Maraton (2024) |
|
Eesti veteranide sisemeistrivõistlused 2024 (2024) |
|
SK TRAPS VI turniir trampoliinvõimlemises (2024) |
|
Miss Valentine Tartu GRAND PRIX (RGI, RGG) (2024) |
|
FIG Apparatus World Cup 2024 (2024) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2024, III etapp (2024) |
|
26. Tallinna Suusamaraton (2024) |
|
TreeningPluss Tabasalu jooks-matk (2024) |
|
Tartu KEVEK katsevõistlused (2024) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 7. ETAPP - VIGURSÕIT (2024) |
|
Finlandia-hiihto 2024 (2024) |
|
Palivere Suusasari 2024 III etapp (2024) |
|
Viljandimaa suusatamise MV (2024) |
|
Järva valla suusaseeria 5.etapp(Madisepäeva suusasõit) (2024) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 6. ETAPP - PIKK SÕIT (2024) |
|
FIG World Cup 2024 (2024) |
|
FIG Apparatus World Cup 2024 (2024) |
|
Kohila 3 I etapp Kohila suusaõhtu ÕHTULIUG (2024) |
|
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises - Pärnu avatud MV (2024) |
|
Järvamaa koolinoorte MV suusatamises (2024) |
|
Ridala Sise talimängud (2024) |
|
51. Elva Talikross II etapp - VÕISTLUS JÄÄB ÄRA (2024) |
|
ANNA HOOGU ujumisvõistlused puuetega inimestele (2024) |
|
Läänemaa koolinoorte meistrivõistlused suusatamises 2024 (2024) |
|
50. Tartu Maratoni lastesõidud (2024) |
|
Lääne-Virumaa noorte U12 vanuseklassi talvised võistlused (2024) |
|
Järva valla suusaseeria 4.etapp (2024) |
|
FIG Apparatus World Cup 2024 (2024) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2024, II etapp (2024) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2024" 4. etapp (2024) |
|
Põlvamaa kooolinoorte male meistrivõistlused (2024) |
|
Viljandimaa ujumise MV (2024) |
|
Veskiloppet Suusamaraton 2024 (2024) |
|
Imavere Talimängud (2024) |
|
Eesti suusaorienteerumise meistrivõistlused (2024) |
|
51. Elva Talikross I etapp (2024) |
|
Tallinna Lahtised MV 2024 (2024) |
|
Tallinna Meistrivõistlused Sportakrobaatikas (2024) |
|
Eesti talvised MV para- ja kurtide kergejõustikus 2024 (2024) |
|
46. Alutaguse Maraton (2024) |
|
Jõgevamaa noorte talvised kergejõustiku meistrivõistlused 2024 (2024) |
|
Valgamaa U14 U12 sisemeistrivõistlused (2024) |
|
Martin Kutmani mälestusvõistlused (2024) |
|
Läänemaa hüppevõistlus (2024) |
|
Lääne-Virumaa noorte U18 ja U 20 vanuseklassi talvised MV (2024) |
|
Järvamaa talvised meistrivõistlused kergejõustikus (2024) |
|
Kehtna suusasari 2024 3. osavõistlus (2024) |
|
Kohtla-Järve kergejõustiku MV (2024) |
|
21. Vennad Ehituse 7-võistlus (2024) |
|
Eesti Seeniorite MV sise viievõistluses 2024 (2024) |
|
Jõgevamaa noorte talvised kergejõustiku meistrivõistlused 2024 (2024) |
|
TALLINNA 2024. a U14 U16 U18 JA U20 TALVISED MV (2024) |
|
Lääne-Virumaa noorte U 10 vanuseklassi talvised võistlused (2024) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2024, I etapp (2024) |
|
Sportland Kõrvemaa Suusamaraton (2024) |
|
Lootuste KV I etapp ja Talvesära 2024 (2024) |
|
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja II etapp (2024) |
|
Järva valla suusaseeria III etapp (2024) |
|
TV 10 Lääne- Viru II etapp (2024) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2024" III etapp (2024) |
|
TV10 Olümpiastarti Pärnumaa II etapp (2024) |
|
Nõmme KJK lahtised meistrivõistlused (2024) |
|
TV10 olümpiastarti Valgamaa II etapp (2024) |
|
Kehtna suusasari 2024 2. osavõistlus (2024) |
|
TreeningPluss Vääna jooks-matk (2024) |
|
Palivere Suusasari 2024 II etapp ja Läänemaa meistrivõistlused murdmaasuusatamises (2024) |
|
Läänemaa meistrivõistlused suusatamises, klassikatehnika eraldistardid (2024) |
|
13. Mulgi Uisumaraton (2024) |
|
VK Janika Tallinn rahvuvaheline Talveturniir 2024 (International Winter Tournament 2024 (2024) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 5. ETAPP - 2x100 m SPRINDID EDASIPÄÄSUDEGA (2024) |
|
Tartu KEVEK rahvusvahelised sisevõistlused veteranidele 2024 (2024) |
|
Sisesõudesarja III etapp Alfa 2024 (2024) |
|
Järva valla suusaseeria II etapp (2024) |
|
Tartu linna MV U18-täiskasvanud vanuseklassile (2024) |
|
TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp (indoor) (2024) |
|
Lääne-Virumaa noorte U14 ja U16 vanuseklassi talvised MV (2024) |
|
Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti II etapp 2023/2024 (2024) |
|
Ida-Virumaa TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp (2024) |
|
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises (2024) |
|
Tartu linna MV U14-U16 vanuseklassile (2024) |
|
Põlvamaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused (2024) |
|
Palivere Suusasari 2024 I etapp ja Läänemaa Meistrivõistlused (2024) |
|
Läänemaa meistrivõistlused suusatamises, vabatehnika eraldistardist (2024) |
|
26. GYMNAFEST finaal (2024) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 4. ETAPP - ERALDISTARDID (2024) |
|
Harjumaa 2024 a noorte talvised meistrivõistlused kergejõustikus (2024) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 3. ETAPP - ÜHISSTARDID (2024) |
|
Viljandi TV 10 OS II etapp (2024) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2024" II etapp (2024) |
|
Kehtna suusasari 2024 1. osavõistlus (2024) |
|
Aleksander Tšikini Auhinnavõistlus 2024 (indoor) (2024) |
|
Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` kabe (2024) |
|
Olümpia trepijooks (2024) |
|
Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused 2024.a. (2024) |
|
SK Fortis klubivõistlus (kolmik, kõrgus) (2024) |
|
Teivashüppe GP Tallinna etapp(Indoor) (2024) |
|
Veskimöldre Kahe Silla Uusaastajooks 2024 (2024) |
|
Pärnumaa MV males (2023) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 2. ETAPP - ÜHISSTART (2023) |
|
15. Karel Leetsari mälestusvõistlus (2023) |
|
Aastalõpu teivashüppevõistlus (2023) |
|
Pööripäevajooks Jooks talve (2023) |
|
Järva valla suusaseeria I etapp (2023) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 1. ETAPP - ERALDISTART (2023) |
|
AUDENTESE SPORDIKLUBI JÕULUVÕISTLUS (2023) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2024" I etapp (2023) |
|
TÜASK-i heategevuslik jõuluvõistlus kergejõustikus (2023) |
|
TreeningPluss Muraste jooks-matk (2023) |
|
Pärnu Perepäev "Liikudes uude aastasse!" (2023) |
|
SlonnyFest 2023 (2023) |
|
Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes (2023) |
|
Palivere lumeinglid (2023) |
|
Tallinna spordiakadeemia lahtised jõuluvõistlused (2023) |
|
Slonny Cup 2023 (2023) |
|
Pärnu Spordikooli Jõuluvõistlused (2023) |
|
TARTU KOOLIDE KARIKAVÕISTLUS KERGEJÕUSTIKUS (2023) |
|
Audentese SK kuulitõuke ja teivashüppe võistlus (2023) |
|
Kõnnikeppidega võimlemise lõunatund (2023) |
|
Võimlemisklubi Janika Tallinn Talvepidu (2023) |
|
TÜASK-i heategevuslik jõuluvõistlus kergejõustikus (2023) |
|
Snowflake 2023 (2023) |
|
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus (2023) |
|
Lääne-Virumaa Jõuluvõistlused ( III päev) (2023) |
|
Valgamaa koolinoorte sisekergejõustiku MV (2023) |
|
Lääne-Virumaa Jõuluvõistlused (II päev) (2023) |
|
Jõgeva " Laste kergejõustiku Jõuluvõistlused" (2023) |
|
Kõnnikeppidega võimlemise lõunatund (2023) |
|
Lääne-Virumaa Jõuluvõistlused ( I päev ) (2023) |
|
Rahvusvaheline võistkondlik bocciaturniir 2023 (2023) |
|
Häädemeeste malevõistlused (2023) |
|
Rae Spordikooli Jõuluvõistlus 2023 (2023) |
|
Eesti Ööjooks - Narva Talv 2023 (2023) |
|
TV 10 Olümpiastarti 53. hooaja I etapp (2023) |
|
Tartu Meistrivõistlused trampoliinvõimlemises (2023) |
|
Häädemeeste kabevõistlused (2023) |
|
World Abilitysport Games 2023 (2023) |
|
Liikumissari" Uueks aastaks vormi 2023" (2023) |
|
Järvamaa 2023 a. seerivõistlus kergejõustikus III etapp (2023) |
|
Läänemaa järelkasvuvõistlused kergejõustikus (2023) |
|
TV 10 olümpiastarti 53. hooaja Lääne-Virumaa I etapp (2023) |
|
TV 10 Olümpiastarti Valgamaa I etapp (2023) |
|
Rühmatreeningute teemanädal koolides (2023) |
|
TV 10 Olümpiastarti Pärnumaa I etapp (2023) |
|
TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk (2023) |
|
Põlva 5. o-pühapäevak (2023) |
|
Eesti Karikavõistlused Kalisteenikas (2023) |
|
Golden Wings Cup (2023) |
|
VÕIMLEMISKLUBI TALLINNA ÜLIKOOLI SPORTVÕIMLEMISE SÜGISVÕISTLUSED 2023 (2023) |
|
Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused (2023) |
|
47. Järvamaa orienteerumispäevakud 9. etapp finaal (2023) |
|
TV 10 olümpiastartide 2024 a Harjumaa I võistlus (2023) |
|
Järvamaa TV 10 Olümpiastarti 2024 (2023) |
|
Järvamaa 2023 a. seerivõistlus kergejõustikus II etapp (2023) |
|
World Championships and World Junior Championships 2023 (2023) |
|
Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti I etapp 2024 (2023) |
|
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp (2023) |
|
Ida-Virumaa VÕISTLUSSARJA TV 10 OLÜMPIASTARTI 53. hooaja (2023) |
|
EESTI PARALÜMPIAKOMITEE MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISES 2023 (2023) |
|
Põlva 4. o-pühapäevak (2023) |
|
Liikumisaasta Grande Finale ja Suur Paraspordipäev- Tartumaa Liigub VIII etapp (2023) |
|
Järvamaa 2023.a lahtised MV kiirmales (2023) |
|
ELVA CUP 2023 ILU- JA RÜHMVÕIMLEMISES (2023) |
|
IDA-VIRUMAA LAHTISED KERGEJÕUSTIKU VÕISTLUSED (2023) |
|
Järvamaa 2023 a. seerivõistlus kergejõustikus I etapp (2023) |
|
30th FIG Trampoline Gymnastics World Age Group Competitions (2023) |
|
1st Junior World Championships (2023) |
|
Noorte Heitjate seeriavõistlus (2023) |
|
Jõulumäe metsajooks ja Pärnumaa MV krossijooksus (2023) |
|
Põlva 3. o-pühapäevak (2023) |
|
SK Saarde kiirusliku vastupidavuse tšempionaat (2023) |
|
Sisesuund Gustav Adolfi Gümnaasiumis (2023) |
|
Eestimaa Spordiliit Jõud kiirmale turniir (2023) |
|
Mall Kalve Memorial Cup 2023 (2023) |
|
Isadepäeva seiklusmatk Türil (2023) |
|
Jõgeva jooksu - ja hüppevõistlus (2023) |
|
Citi Para Swimming World Series Egypt (2023) |
|
37th FIG Trampoline Gymnastics World Championships (2023) |
|
Rakvere Spordikooli lastevõistlus (2023) |
|
Kõnnikeppidega võimlemise lõunatund (2023) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu +kepikõnd 5.etapp (2023) |
|
Audru Sildade Jooks (2023) |
|
Põlva 2. o-pühapäevak (2023) |
|
Eesti Võimlemisliidu baaskoolitus III osa (2023) |
|
Harrastusvõimlemise reklaampäevad Ida-Virumaal, Jõhvis (2023) |
|
Põlva 1. o-pühapäevak (2023) |
|
Lõuna-Eesti karikavõistlused võistkondlikus boccias (2023) |
|
2023 Eesti MV iluvõimlemise rühmkavades ja rühmvõimlemise vahendiga kavades (2023) |
|
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund (2023) |
|
XV RAHVUSVAHELISED SPORTAEROOBIKA VÕISTLUSED KOHTLA-JÄRVE OPEN CUP 2023 (2023) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu +kepikõnd 4.etapp (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Rand & Tuulberg Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis (2023) |
|
Hillar Hanssoo 22. mälestusvõistlus kiirmales (2023) |
|
50. Saaremaa kolme päeva jooks (2023) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu + kepikõnd 3.etapp (2023) |
|
World Cup and Challenge Cup finals 2023 (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
2023.a. EESTI KARIKAVÕISTLUSED SPORTAEROOBIKAS (2023) |
|
Jõulumäe sügisduatlon (2023) |
|
Otepää rullsuusamaraton (2023) |
|
Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2023 (2023) |
|
Alari 100 maraton (2023) |
|
Ida-Virumaa Meistrivõistlused ilu- ja rühmvõimlemine (2023) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu +kepikõnd 2.etapp (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
68. Viljandi Linnajooks (2023) |
|
Keila rullsuusamaraton (2023) |
|
12. Tartu Linnamaratoni Lastejooksud (2023) |
|
Eesti Võimlemisliidu baaskoolitus II osa (2023) |
|
BikeFanatics Elva CX / 55. Elva Sügiskross (2023) |
|
12. Tartu Linnamaraton (2023) |
|
Hiiumaa Rattanädalavahetus 2023 (2023) |
|
Tallinna Lahtised Meistrivõistlused iluvõimlemises rühmkavades 2023 (2023) |
|
Türi heitjate mitmevõistlus (2023) |
|
Viljandimaa noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp (2023) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu +kepikõnd 1.etapp (2023) |
|
Liikudes Tervemaks: Ööorienteerumine (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Risti orienteerumiskolmapäevak (2023) |
|
Tallinna Kalevi lahtine laste kergejõustiku kolmevõistlus II.etapp (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Ümber Turba lasteaia jooks (2023) |
|
BikeFanatics Tallinna CX/Kalevi MV cyclo-crossis (2023) |
|
TERVE TORI saalitreeningud (2023) |
|
Päri heidete 4-võistlus (2023) |
|
Läänemaa Seiklusorienteerumine Vol5 (2023) |
|
Liikumisretked Läänemaal - Palivere (2023) |
|
30. Albu Sügisjooks ja 19. Albu terviseliikumisepäev (2023) |
|
Paluküla maastikujooks (endine Tahkuna maastikujooks) (2023) |
|
Jõulumäe rullsuusamaraton (2023) |
|
BikeFanatics CX Karikaasari 2023 - Jazz Pesulad Rapla CX (2023) |
|
#BeActive Night Põlva (2023) |
|
V Palivere Suusaraja Jooks 2023 (2023) |
|
Kopli tee laste jooksupäev (2023) |
|
13. Kolme Koolimaja jooks (2023) |
|
Vennad Ehituse kümnevõistlus (2023) |
|
Leisi piirkonna perespordipäev (2023) |
|
Narva lahtised Karikavõistlused ilu- ja rühmvõimlemine (2023) |
|
52nd FIG Artistic Gymnastics World Championships (2023) |
|
Kolme koolimaja jooks (2023) |
|
Jüriloppet Duatlon (2023) |
|
Lastejooks (2023) |
|
Mänguline mihklipäev vanavanematega (2023) |
|
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli sügisvõistlus (2023) |
|
Reipalt koju! matkapäev (2023) |
|
Mihklipäeva Sügisjooks Rännakus (2023) |
|
Lähte Maastikuteatejooks (2023) |
|
Rakvere Põhikooli Liikumispäev (2023) |
|
Narva Linnavalitsuse Spordinädala võimlemispaus (2023) |
|
Jalgrattamatk Eesti Jalgratturite Liidu juhatusega (2023) |
|
Alutaguse Vallavalitsuse Spordinädala võimlemispaus (2023) |
|
Aruküla Põhikooli Sügiskross (2023) |
|
Vihasoo kooli spordipäev (2023) |
|
Põnnide võimlemishommik Kalevi Keskstaadionil (2023) |
|
Palade Kooli spordipäev (2023) |
|
10. Direktor Rein Härmoja nimeline karikajooks (2023) |
|
Kooli spordipäev (2023) |
|
Spordipäev Kirivere Kooli Lasteaed Tähekild (2023) |
|
Liikumine teeb head (2023) |
|
Euroopa spordinädala pidulik lõpetamine. Spordimeelelahutus. Teatejooks. (2023) |
|
Liikumispäev (2023) |
|
Spordinädal (2023) |
|
Sportlik päev metsas (2023) |
|
Järvamaa koolinoorte sügiskross (2023) |
|
Laagri Kooli matkapäev 2023 (2023) |
|
teatevõistluste päev (2023) |
|
Viljandimaa noorte heitjate seeriavõistluse III etapp (2023) |
|
Sillamäe liikumispäev (2023) |
|
Haabneeme Kooli spordipäev (2023) |
|
Lapsed matil - pilates (2023) |
|
Koolieelikute teatejooks. (2023) |
|
NATO test - Tallinn (2023) |
|
Tervisepäev Narva Cipollino ujulas (2023) |
|
Spordipäev Ajax staadionil (2023) |
|
Orienteerumismäng Metsaelanikega (2023) |
|
Rapla Kesklinna Kooli XLI Suurjooks (2023) |
|
Lasteaed Väike Pauline sportlik mänguhommik õues (2023) |
|
Kõnnisündmus "Liigume koos!" vol 4 (2023) |
|
Mihklipäeva jooks (2023) |
|
Võiskondlik valikorienteerumine (2023) |
|
Narva-Jõesuu Linnavalitsuse Spordinädala võimlemispaus (2023) |
|
Taebla Kooli spordipäev! (2023) |
|
Pärnumaa Kutsehariduskeskuse liikumispäev (2023) |
|
Minu sõber jalgrattas (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Poldrijooks- "Tartumaa Liigub" VII etapp (2023) |
|
Ääsmäe kooli krossijooks (2023) |
|
Fotoorienteerumine" Paide paeskulptuurid" (2023) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse V etapp (2023) |
|
Sportlik nädal (2023) |
|
Kõik rüblikud liikuma! (2023) |
|
Südamekese II Lastemaraton (2023) |
|
Muraste Kooli spordipäev (2023) |
|
Orissaare Lasteaed Päikesekiir spordipäev 2023 (2023) |
|
JWG algklasside sügisjooks (2023) |
|
Tilsi orienteerumine (2023) |
|
Kanepi Gümnaasiumi 6.-9. klasside mitmevõistlus (2023) |
|
Buratino jalgrattamatk (2023) |
|
Alasniidu lasteaia Mihklipäeva jooks (2023) |
|
Treenin oma tasakaalu (2023) |
|
Kahesilla jooks (2023) |
|
Kooli spordipäev (2023) |
|
Perekondlik hommikuvõimlemine (2023) |
|
Sügisteatejooks Räpina tänavael (2023) |
|
Liikumispäev 2023 (2023) |
|
Ümber kooli teatejooks (2023) |
|
Maastikuorienteerumine jalgratastel (2023) |
|
Jõgeva valla laste seeriajooksu VI etapp (2023) |
|
Tervisenädal Koonga koolis (2023) |
|
Laeva Spordipäev (2023) |
|
Kehtna spordinädala kergejõustikuõhtu (2023) |
|
Rakvere Triinu lasteaia perede orienteerumine (2023) |
|
Türi Lasteaia koolieelikute spordipäev Linnastaadionil (2023) |
|
"Hoolin liikudes oma tervisest!" (27.09.2023 -28.09.2023) (2023) |
|
Metsaveere LA Sügisjooks (2023) |
|
"Veelõbud" (2023) |
|
" Hoolin liikudes oma tervisest!" (27.09.2023 -28.09.2023) (2023) |
|
Ringlev Sügis 2. etapp (2023) |
|
Tartu Descartes'i Kooli orienteerumispäev (2023) |
|
Lääne-Harju-Pärnu sõpruskohtumine kergejõustikus (2023) |
|
Sügisolümpia Ahjal (2023) |
|
Seiklushundi päevak - ERM (2023) |
|
Võrumaa koolinoorte sügisene murdmaajooks (2023) |
|
Sillamäe Linnavalitsuse Spordinädala võimlemispaus (2023) |
|
Kohtla-Järve Linnavalitsuse Spordinädala võimlemispaus (2023) |
|
Toila Vallavalitsuse Spordinädala võimlemispaus (2023) |
|
Valga Priimetsa Kooli orienteerumine (2023) |
|
KOGU KOOL SPORDIB! (2023) |
|
Lahmuse kooli malepäev (2023) |
|
Spordinädal 2023 Jõhvi Põhikoolis (2023) |
|
Haapsalu Vanalinna Lasteaedade sügisene spordipäev lossipargis (2023) |
|
Teatejooks rühmade vahel (2023) |
|
Kastani Orienteerumiskolmapäevak (2023) |
|
Teatejooks ´´Reipalt Koolipinki`` (2023) |
|
Hagudi Põhikooli liikumispäev (2023) |
|
Narva-Jõesuu Lasteaed Karikakar jookseb randa! (2023) |
|
Nurme Kooli liikumisnädala Aardejaht (2023) |
|
Rakvere Reaalkooli orienteerumine (2023) |
|
"Ringlev sügis" (2023) |
|
Meremiilijooks (2023) |
|
Rattaralli (2023) |
|
Teatevõistlused ja ujumine (2023) |
|
Tallinna Liivalossi Lasteaia Sügisjooks (2023) |
|
Laupa kooli spordipäev (2023) |
|
Rapla Gümnaasiumi "Jooksev meeter" (2023) |
|
Jalgrattakross. (2023) |
|
Palivere Põhiooli Spordinädal 2023 (2023) |
|
Kasti-Orgita lasteaia spordipäev 2023 (2023) |
|
Kergejõustik Taime Lasteaias (2023) |
|
Püünsi Kooli spordipäev (2023) |
|
Haabneeme Kooli orienteerumispäev (2023) |
|
Jalgrattapäev (2023) |
|
Tõstamaa Mõisakooli sügisspordipäev (2023) |
|
Juuru Eduard Vilde Kooli spordipäev (2023) |
|
Tallinna Rahumäe Põhikooli spordipäev (2023) |
|
Tervisenädal Lihula koolis (2023) |
|
RATTARALLI (2023) |
|
Rõõõmuga liikudes terveks! (2023) |
|
Emmaste lasteaed liigub (2023) |
|
Gümnaasiuminoorte spordinädal (2023) |
|
Tartu Katoliku Hariduskeskuse spordipäev (2023) |
|
Tartu Descartes'i Kooli jooksupäev (2023) |
|
Spordipärastlõuna (2023) |
|
Liikumishommik (2023) |
|
Jõhvi Vallavalitsuse Spordinädala võimlemispaus (2023) |
|
Kadaka Välejalg 2023 (2023) |
|
Lapsed matkama! (2023) |
|
Jalgattatreening lastele Vääna-Jõesuus (2023) |
|
Audentese erakooli orienteerumispäev (2023) |
|
Ruila Spordipäev (2023) |
|
Ülekooliline rogain (2023) |
|
Sinilillede ühismatk (2023) |
|
Jalgrattamatk (2023) |
|
Loodusrännak (2023) |
|
Liikumisnädal Tapa Gümnaasiumis (2023) |
|
Illuka Kooli spordipäev (2023) |
|
KHK sügisene liikumispäev (2023) |
|
Krõlli spordiüritus (2023) |
|
RGG riiklik kohtunike järeleksam (2023) |
|
Tartu Rahvusvahelise Kooli spordipäev (2023) |
|
Konguta Kooli spordipäev (2023) |
|
Kanepi valla lasteaedade spordipäev (2023) |
|
Jalgrattapäev 3.-4 klasside õpilastele (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Oleme tugevad ja osavad (2023) |
|
Tallinna Mustamäe Gümnaasiumi orienteerumispäev (2023) |
|
Tallinna Magdaleena Lasteaia spordipäev (2023) |
|
Vormelirada 2023 (2023) |
|
Sügisene tubli liikuja spordipäev (2023) |
|
Tõstamaa Mõisakooli sügisene luitejooks (2023) |
|
Matkates looduses (2023) |
|
Rapla maakonna koolinoorte maastikuteatejooku EV (2023) |
|
Liikumine kogu hingest ja kogu südamest! (2023) |
|
Tunnen Eesti sportlasi (2023) |
|
Sügisene Bingomäng Lasteaias (2023) |
|
Liikumisnädal KIK-s (2023) |
|
Rabarübliku spordinädal (2023) |
|
Risti Kooli liikumisnädal (2023) |
|
Lasteaed Päikene spordinädal (2023) |
|
Pallipõnn spordib sügisel sõpradega (2023) |
|
Pangapealse lasteaia tervisemaraton ja Spordijüts (2023) |
|
Kohtla-Järve Gümnaasiumi spordinädal (2023) |
|
Kiigepõnnide orienteerumisnädal (2023) |
|
Õue liikuvusnädal (2023) |
|
Liikumishommik Kadrioru pargis 2023 (2023) |
|
Liikumine laps on alati õnnelik. (2023) |
|
Liigu jalgrattaga (2023) |
|
Narva Lasteaia Punamütsike liikumisnädal (2023) |
|
Spordinädal Jäneda Koolis (2023) |
|
Tammiste Lasteaed-Algkooli spordinädal 2023 (2023) |
|
Spordinädal Virmalises (2023) |
|
Anija valla lasteaedade spordinädal (2023) |
|
Mõmmiku lasteaia meistrivõistlused (2023) |
|
Kondimootoriga tööle (2023) |
|
Kooli spordipäev (2023) |
|
MESIMUMMUDE, LIBLIKATE JA LEPATRIINUDE SPORDIPÄEV (2023) |
|
SIPSIKU SPORDINÄDAL (2023) |
|
Mõisaküla Kool-Lasteaed spordipäev (2023) |
|
Saku Gümnaasiumi spordinädal (2023) |
|
Lasteaia jalgrattamaraton (2023) |
|
Liikumisrõõm lasteaias (2023) |
|
Jalgrattavõistlus (2023) |
|
Kärdla Lasteaia spordipäev (2023) |
|
Spordinädal lasteaias (2023) |
|
Spordinädal Vastseliina lasteaias (2023) |
|
Võimlemisklubi Akros avatud uste päevad (2023) |
|
Spordinädal koos Lottega (2023) |
|
Hommikuvõimlemine vanematega. (2023) |
|
Kolde Lasteaia lapsed liikuma! (2023) |
|
Jooksutreening Tabasalus (2023) |
|
Klasside orienteerumine (2023) |
|
Jooksupäev: Jooks teeb meele rõõmsaks. (2023) |
|
Paikuse Kooli spordinädal (2023) |
|
Liikumissari-Ring ümber (2023) |
|
Nurme Kooli matkapäev (2023) |
|
Nurme Kooli õpilaskodu videvumatk (2023) |
|
PELGURANNA LASTEAIA SPORTLIK NÄDAL 2023 (2023) |
|
Viiratsi Kooli Tervisenädal (2023) |
|
Käruralli (2023) |
|
Kaali Kooli ja Pihtla Kooli spordipäev (2023) |
|
Pisipõnni lasteaia liikumis- ja spordinädal (2023) |
|
"Puttimisteatejooks" 4. - 9.klassidele (2023) |
|
Spordinädala tervisepäev (2023) |
|
Spordinädala liikumise väljakutse 5. - 12. klassi õpilastele ja õpetajatele. (2023) |
|
Spordinädala avamine. Võimlemine õues, jooks. (2023) |
|
Aseri Kooli spordinädal (2023) |
|
Liikumisnädal koolis (2023) |
|
Loksa Gümnaasiumi Spordinädal 2023 (2023) |
|
"Esimene spordipäev" - 1. klasside vigurteatejooksud (2023) |
|
Spordinädal LõunaTERAs (2023) |
|
Holstre Kooli orienteerumine koristades (2023) |
|
Tallinna Liivaku Lasteaia spordinädal (2023) |
|
Lodijärve kooli spordinädal (2023) |
|
Lodijärve kooli spordipäev (2023) |
|
Spordinädal - aktiivne Veerise 2023 (2023) |
|
TIBUTARE LASTEAIA SPORDINÄDAL 2023 (2023) |
|
Värska Lasteaia spordipäev (2023) |
|
Spordi ja liikumisnädal ,,Spordilaps on rõõmus laps,, (2023) |
|
Spordinädal Karukella majas (2023) |
|
Liikumisnädal Loitsu Lasteaias (2023) |
|
LÕBUSAD VÕIMLEMISPAUSID (2023) |
|
Sportlikud tegevused (2023) |
|
Duatlon 5.-6. klasside õpilastele (2023) |
|
Sadala Kooli spordinädal (2023) |
|
Spordi- ja liikumisnädal (2023) |
|
Liikumismaraton Kangru Lasteaias (liikumine vanematega) (2023) |
|
Nissi kooli spordinädal (2023) |
|
Tartu Forseliuse Kooli spordinädal (spordipäev 26.09) (2023) |
|
Liikumisrõõm (2023) |
|
Spordinädal Vastemõisa lasteaias (2023) |
|
Haabneeme Kooli spordinädala hommikujooksud (2023) |
|
Saku Gümnaasiumi spordipäev 6-9 klassile (2023) |
|
Spordinädal "Liikudes võidad alati" (2023) |
|
Tsirguliina Kool "Liikumispäev". (2023) |
|
Värska Gümnaasium "Liikumispäev". (2023) |
|
Spordinädal "Spordiga sügisesse" (2023) |
|
Spordinädal lasteaias Tõruke (2023) |
|
Vaimastvere Kooli Spordipäev (2023) |
|
Spordipäevad Tartu lasteaias Piilupesa (2023) |
|
Spordinädal Tallinna Kiisa Lasteaias (2023) |
|
Olen virk ja kraps- spordinädal (2023) |
|
Päikeseratta liikumisnädal (2023) |
|
Tõrva Kooli lasteaedade meistrivõistlused (2023) |
|
Kohtla-Järve Lasteaed Tuhkatriinu Spordinädal 2023 (2023) |
|
MLA Viimsi Lasteaiad (2023) |
|
Uuemõisa Algkooli Spordipäev Paralepa rannas (2023) |
|
Liikumispäev Astri Arenal (2023) |
|
ValiceCar Jõulumäe Sügisrull 2023 (2023) |
|
4. Alutaguse Elamusmaraton (2023) |
|
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund (2023) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2023) |
|
26. Tartu Rattamaratoni lastesõidud (2023) |
|
Liikudes tervemaks: Südamejooks (2023) |
|
BikeFanatics Viljandi CX (2023) |
|
Liikumisretked Läänemaal - Haapsalu (2023) |
|
Open Tallinn 2023 (2023) |
|
Spordinädala soodusmüük (2023) |
|
Spordinädal Arigatos (2023) |
|
Kohila Laste jalgrattakross (2023) |
|
Viljandi haigla spordinädal (2023) |
|
NÄPI KOOLI SPORDINÄDAL (23.-30.09.2023) (2023) |
|
3.Lähte Maastikumaraton (2023) |
|
Avatud uste nädal 24-7fitnessis (2023) |
|
3. Lähte maastikujooks (2023) |
|
Nõo Põhikooli spordinädal (2023) |
|
Tallinna boccia paaristurniir 2023 (2023) |
|
Eidapere Kooli spordinädal (2023) |
|
Puhja Kooli spordinädal (2023) |
|
Narva-Jõesuu kooli spordinädal (2023) |
|
Pärnu-Jaagupi krossduatlon (2023) |
|
Rakvere Vabaduse Kooli spordinädal (2023) |
|
E-Piim 20. Kullamaa rattasõit (2023) |
|
Õpetajate sammulugemisevõistlus "Kõik õpetajad liikuma!" (2023) |
|
Kivila lasteaia spordinädal Kivila pargis (2023) |
|
POSKA LIIGUB (2023) |
|
Lasteaia liikumisnädal (2023) |
|
Spordinädal Sõlekeses (2023) |
|
Rullituur Nõmme-Štroomi terviserajal (2023) |
|
Euroopa Spordinädal (2023) |
|
28. Saaremaa Duatlon (2023) |
|
Spordinädal Jaan Poska lasteaias (2023) |
|
Torma Põhikooli spordinädal 2023 (2023) |
|
Liikumisnädal Peedu koolis (2023) |
|
Tervisepäev Valgerannas (2023) |
|
Spordinädal (2023) |
|
Linnaorienteerumine (2023) |
|
Maalelamise päev (2023) |
|
Rõõmutarekese Lasteaia spordinädal 2023 (2023) |
|
Pihlapõnnide sügisene liikumisnädal- Proovime orienteerumist. (2023) |
|
Spordinädala koolitrimm (2023) |
|
Piila Retk 2023 (2023) |
|
Heategevuslik Teatejooks Rapla (2023) |
|
Kõik õpilased ja õpetajad liikuma! (2023) |
|
Spordinädala üritused (2023) |
|
Heategevuslik Teatejooks (2023) |
|
Heategevuslik Teatejooks Muhu- ja Saaremaal (2023) |
|
Kihnu Kooli spordipäev 22.09.2023 (2023) |
|
Tasuta väljakutse: 7 päeva samm-sammult uute saavutuste suunas (2023) |
|
Alu 29. minijooks (2023) |
|
Tartu Kesklinna Kooli spordinädal "Liikujad võidavad" (2023) |
|
Paikuse Kooli spordinädal (2023) |
|
Spordinädal Tori koolis (2023) |
|
TLG Spordinädal (2023) |
|
Spordinädal Saarepeedi Koolis (2023) |
|
Kaare Kooli spordipäev (2023) |
|
Heategevuslik Mesikäpa teatejooks (2023) |
|
Pala Kooli spordinädal (2023) |
|
Väike-Maarja Gümnaasiumi spordinädal (2023) |
|
Liikumisnädal (2023) |
|
Raasiku Kooli spordinädal 2023 (2023) |
|
Heategevuslik teatejooks Räpinas (2023) |
|
EKSL valikorienteerumise meistrivõistlused (2023) |
|
HEATEGEVUSLIK TEATEJOOKS Põlvamaal (2023) |
|
Juuru Eduard Vilde Kooli Sügisjooks (2023) |
|
Tallinna Ümera Lasteaia spordipäev 2023 (2023) |
|
Liikumispäev lasteaias (2023) |
|
Tallinna Teeninduskooli spordinädal 2023 (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Valjala Põhikooli spordipäev (2023) |
|
XXIV Kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks (2023) |
|
Osula PK spordipäev (2023) |
|
Põlva Laste JOOKSUPÄEV (2023) |
|
Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused 2023 (2023) |
|
Ringlev Sügis 1. etapp (2023) |
|
Läänemaa põhikoolide mitmevõistlus (2023) |
|
Päevak Palomõtsas (2023) |
|
Liikumispäev (2023) |
|
Spordinädal (2023) |
|
Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus (2023) |
|
Ridala põhiooli ja Ridala lasteaia spordipäevad. (2023) |
|
Kuressaare Vanalinna Kooli spordipäev (2023) |
|
20. ETAPP / Viie tunneli etapp (2023) |
|
Tartu Hansa Kooli spordinädal (2023) |
|
Spordinädal Viru-Nigula valla lasteaias Kelluke (2023) |
|
Põlva 25. o-teisipäevak (2023) |
|
Eriolümpia Eesti Ühenduse jooksukross (2023) |
|
Elva sügisjooksud (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Tantsuline väljakutse kogu kooliperega (2023) |
|
Tervisenädal (2023) |
|
Liikumiskuu (2023) |
|
Klassidevaheline liikumisvõistlus (2023) |
|
Lauliku metsamaraton (2023) |
|
Kindluse Kooli Spordinädal (2023) |
|
Nuti seiklusorienteerumine- "Tartumaa Liigub VI etapp" (2023) |
|
Liikumisretked Läänemaal - Pürksi (2023) |
|
Järvamaa 2023 a.kergejõustiku meistrivõistlused (2023) |
|
Teivashüppe seeriavõistlus, IV etapp (2023) |
|
ELKE Tallinn Run - Noblessner (2023) |
|
Märjamaa 40. alevijooks (2023) |
|
Tallinna kooliõpilaste Sügis Cup 2023 (2023) |
|
Eesti Võimlemisliidu baaskoolitus I osa (2023) |
|
FIG World Challenge Cup 2023 (2023) |
|
Viljandi Kesklinna Kooli spordinädal (2023) |
|
Jõgeva Põhikooli spordipäev (2023) |
|
Jõgevamaa noorte kergejõustiku 4- võistlus (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Ambla SK seeriavõistlus kevad 2023 ümber järve jooks 8.etapp (2023) |
|
Kooli spordipäev (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 8. etapp (2023) |
|
Päevak Kohandupalus (2023) |
|
Spordi- ja tervisenädal Uulu Põhikoolis (2023) |
|
Kondimootoriga kilomeetreid koguma!! (2023) |
|
Põlva 24. o-teisipäevak (2023) |
|
Lääne-Virumaa algklasside MV (suured koolid) (2023) |
|
Ambla SK seeriavõistlus kevad 2023 ümber järve jooks 7.etapp (2023) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse IV etapp (2023) |
|
Spordinädala sündmused (2023) |
|
RGG riiklik kohtunike eksam (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Vasta Kool kogub kilomeetreid! (2023) |
|
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund (2023) |
|
Palivere XVI rattamaraton (2023) |
|
Liikumisretked Läänemaal - Võnnu (2023) |
|
Põlvamaa kergejõustiku meistrivõistlused VOL 2 (2023) |
|
Põlvamaa tõukerattasõidu meistrivõistlused (2023) |
|
Hawaii Express Estonian Cup - Ramuddden 9. Valgehobusemäe Rattamaraton (2023) |
|
Heitjate mitmevõistlus (2023) |
|
Tõrva valla MV heidetes (2023) |
|
Heitjate seeriavõistluste ja Noorte Heitjate seeriavõistluste Finaalid - ajakava muudetud (2023) |
|
Tallinna Maraton (2023) |
|
Ida-Virumaa jooksusari 2023 - Toila Rahvajooks (2023) |
|
FIG World Challenge Cup 2023 (2023) |
|
Jõgevamaa kergejõustiku meistrivõistlused 2023 (2023) |
|
Lääne-Virumaa algklasside MV (väikesed koolid) (2023) |
|
Lääne-Virumaa noorte KV (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Ambla SK seeriavõistlus kevad 2023 ümber järve jooks 6.etapp (2023) |
|
Kooli spordipäevad (2023) |
|
Mammaste RATTASÕIT, Põlvamaa maastikurattasõidu meistrivõistlused (2023) |
|
Päevak Võru Kesklinna Kooli juures (2023) |
|
Põlva 23. o-teisipäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Noorte Heitjate seeriavõistlus (2023) |
|
Kooli spordipäev (2023) |
|
Keeni kooli spordipäev (2023) |
|
Jalgrattamatk (2023) |
|
11. Noarootsi Elamusmaratond (2023) |
|
Linnamäe rattasõit (2023) |
|
Veskiloppet Lastejooks 2023 (2023) |
|
Liikumisretked Läänemaal - Taebla (2023) |
|
Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari V etapp - Jõulumäe XCO (2023) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2023) |
|
Põlvamaa kergejõustiku meistrivõistlused VOL 1 (2023) |
|
26. Tallinna Rattamaraton (2023) |
|
"Pane kondimootor tööle!" kampaania (2023) |
|
FIG World Challenge Cup 2023 (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 7. etapp (2023) |
|
Põlva 22. o-teisipäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Fred Kudu lastevõistlus (2023) |
|
Terve Tori jalgrattamatk (2023) |
|
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED TEATEKROSSIS/ JÕULUMÄE TEATEKROSS (2023) |
|
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund (2023) |
|
7 SILDA UJUMISMATK (2023) |
|
19. Ülemiste metsajooks (2023) |
|
Väikelaste Kergejõustikupäev (2023) |
|
Frank Kutter Raplamaa avatud MV triatlonis 2023 (2023) |
|
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnd. Kihnu10 (2023) |
|
Laste RATTARALLI (2023) |
|
51. jooks ümber Ülemiste järve (2023) |
|
Hawaii Express Estonian Cup - Segafredo 24. Jõulumäe Rattamaraton (2023) |
|
Sillamäe Ultra (2023) |
|
TRIATHLON ESTONIA (2023) |
|
Nägemislangusega male -ja kabevõistlus 2023 (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Leisi heinarulli orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
Roosna -Alliku järve jooks, 5. Järvamaa Järvede jooksud 9. etapp, (2023) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp (2023) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2023 IV etapp (2023) |
|
40th FIG Rhythmic Gymnastics World Championships (2023) |
|
Põlva 21. o-teisipäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Ushuaialoppet 2023 (2023) |
|
Kooraste rahvatriatlon (2023) |
|
Sportland Kõrvemaa Metsajooks (2023) |
|
EI TOIMU! Meeskondlik temposõit 'Kintsli karikas 2023' (2023) |
|
Paldiski liigub (2023) |
|
Haapsalu XVII Triatlon (2023) |
|
7. Ummamuudu liina üüjuusk (2023) |
|
Balti Keti Velotuur 2023/ Baltic Chain Tour 2023 (2023) |
|
Saaremaa orienteerumisneljapäevak UPAL (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 6. etapp (2023) |
|
Pärnumaa meistrivõistlused maastikurattasõidus 2023 (2023) |
|
Põlva 20. o-teisipäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Heitjate seeriavõistlus (2023) |
|
Eesti meistrivõistlused kepikõnnis (2023) |
|
15. Lahemaa Elamusmaraton (2023) |
|
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund (2023) |
|
Karksi-Nuia triatlon (2023) |
|
Filter Maanteekarikasari Tallinnas (4. etapp) (2023) |
|
Filter Rullituur Tallinnas (4. etapp) (2023) |
|
Hawaii Express Estonian Cup - Solar Wheel 1.Valga/Valka Rattamaraton/Eesti MV Gravel`23 (2023) |
|
Eesti meistrivõistlused mäestlaskumises (2023) |
|
EIL väliboccia Püssä Karikas 2023 (2023) |
|
Jõulumäe rullsuusa meistrivõistlused 2023 (2023) |
|
Põlva järve jooks (2023) |
|
FIG World Challenge Cup 2023 (2023) |
|
ÜLEMISTE Ööjooks - Tallinn 2023 (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
14. ETAPP - Pirita/Kloostrimets (2023) |
|
Põlva 19. o-teisipäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
VI Margus Keerma mälestusvõistlused/Kuusalu valla meistrivõistlused kergejõustikus (2023) |
|
IRONMAN 70.3 Euroopa meistrivõistlused Tallinn (2023) |
|
Vägilase jooks Lähte (2023) |
|
Gravel Grinder Estonia Jõulumäe (2023) |
|
35. KOPRAKARIKAS, lühirada (2023) |
|
Kepikõnni Karikavõistlus (2023) |
|
Teivashüppe seeriavõistlus, III etapp (2023) |
|
IRONMAN Tallinn (2023) |
|
Salamaa IX tõukerattakross (2023) |
|
Liigume Ukraina triatleetide heaks (2023) |
|
Mamma IRONKIDS Tallinn (2023) |
|
9. Lasva jõe- ja järvejooks (2023) |
|
Estonia Ultra-Trail Race 6th Edition EUTR (2023) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp (2023) |
|
2023 UCI Cycling World Championships (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Põlva 18. o-teisipäevak (2023) |
|
Worldloppet Summer Challenge (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Paraujumise maailmameistrivõistlused 2023 (2023) |
|
Luunja Triatlon 2023 (2023) |
|
Škoda Laagri 23. Rakke Rattamaraton (2023) |
|
Kilingi-Nõmme triatlon (2023) |
|
REVIN GRUPP Südasuve Challenge - Võsu 2023 (2023) |
|
17th World Gymnaestrada (2023) |
|
Valgjärve TRIATLON (2023) |
|
XXXV Vanad Olümpiaalad (2023) |
|
Kehtna triatlon 2023 (2023) |
|
Pärnu ujumisduatlon (2023) |
|
Hawaii Express Estonian Cup - Rand & Tuulberg 23. Elva Rattamaraton (2023) |
|
E-Lux Peetri Jooks (2023) |
|
22. Veteranide velotuur / Eesti meistrivõistlused seenioritele (2023) |
|
IX Räpina RAUDMEHE TRIATLON (2023) |
|
Kuldrula (2023) |
|
31st Summer FISU World University Games (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Saaremaa orienteerumisneljapäevak Valjalas (2023) |
|
Maru puslejooks (2023) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp (2023) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2023 III etapp (2023) |
|
12. ETAPP / Paljassaare (2023) |
|
Lääne-Virumaa MV (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Põlva 17. o-teisipäevak (2023) |
|
VISUsport Jõulumäe rulluisupäev 2023 (2023) |
|
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund (2023) |
|
Maardu triatlon (2023) |
|
Coop Antsla Eesti meistrivõistlused maastikurattakrossis XCO/XCC (2023) |
|
Saaremaa orienteerumisneljapäevak Mändjalas (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Gustav Sule mälestusvõistlused (2023) |
|
Rava Rahvatriatlon (2023) |
|
Pärnu Klubi Tervisesport 2023. a. Meremiilijooks (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Põlva 16. o-teisipäevak (2023) |
|
EIL Elva Spordilaager 2023 (2023) |
|
Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari IV etapp - Äkke GP XCO (2023) |
|
KFC Südasuve Challenge - Tallinn 2023 (2023) |
|
Tallinna merepäevade miniorienteerumine (2023) |
|
Heategevusliku kampaaniaürituste sarja Rattaretk: Hoiame üksteist ja liigume koos! 3. etapp toimub Haapsalus juba 15. juulil (2023) |
|
TALLINN Open Water 2023 (2023) |
|
Lauri Ausi 20. mälestusvõistlus (2023) |
|
Leksi Prix 2023 (2023) |
|
Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 2023a II etapp (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Saaremaa orienteerumisneljapäevak Tehumardi (2023) |
|
Audentese heidete võistlus (2023) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU V etapp (2023) |
|
VAK Staieri seeriajooks, IV etapp, Viljandi mk meistrivõistlus (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Põlva 15. o-teisipäevak (2023) |
|
Tori Põrgu Triatlon (2023) |
|
5. Kõrvemaa Elamusmaraton (2023) |
|
Pühajärve pargitriatlon (2023) |
|
Otepää triatlon (2023) |
|
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund (2023) |
|
Sportland Kõrvemaa Triatlon (2023) |
|
XIX Karala Odagala (2023) |
|
16. Eestimaa Suvemängude kergejõustikuvõistlused (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Urumarja 35. velotuur (2023) |
|
Põlva 14. o-teisipäevak (2023) |
|
Krootuse RAHVATRIATLON (2023) |
|
Gravel Grinder Estonia Tõrva (2023) |
|
Sillamäe rattasõit (2023) |
|
Viljandimaa kiirmale MV, Heldur Valgmäe III mälestusturniir (2023) |
|
Klooga liigub (2023) |
|
Teivashüppe seeriavõistlus, II etapp (2023) |
|
Sangaste Valgete Teede Rattaralli 2023 (2023) |
|
III Haapsalu - Östrby avamereujumine (2023) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse III etapp (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
Saaremaa orienteerumisneljapäevak Leedris (2023) |
|
Tõuksikolmapäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Põlva 13. o-teisipäevak (2023) |
|
Elva XXXVI Triatlon (2023) |
|
Heitjate seeriavõistluste Jaani Gala - Uus kuupäev 25.06 (2023) |
|
Võidupüha jooks Häädemeeste alevikus 3 km (2023) |
|
Viljandi Metall Eesti meistrivõistlused grupisõidus / Balti meistrivõistlused (2023) |
|
Viljandi Metall Eesti meistrivõistlused grupisõidus MU vanuseklassile / Balti meistrivõistlused grupisõidus MU (2023) |
|
Tartu linna MV kergejõustikus U14-täiskasvanud vanuseklassis (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Ida-Virumaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused 2023.a. (2023) |
|
Saaremaa orienteerumisneljapäevak Järvel (2023) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2023 II etapp (2023) |
|
Rakvere Linna lahtised MV (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Viljandi Metall Eesti meistrivõistlused eraldistardis (2023) |
|
Põlva 12. o-teisipäevak (2023) |
|
Tartu linna MV kergejõustikus U14-täiskasvanud vanuseklassile (2023) |
|
Mulgi valla laste kolmevõistluse seeriavõistlus II etapp (2023) |
|
Luhamaa Piirijooks (2023) |
|
Läänemaa meistrivõistlused kergejõustikus (2023) |
|
Valga triatlon (2023) |
|
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund (2023) |
|
Suvelaagri võistlus (2023) |
|
Teivashüppe seeriavõistlus, I etapp (2023) |
|
3. Naissaare Elamusmaraton (2023) |
|
33.Jüri Lossmanni mälestusjooks (2023) |
|
V Kahe Silla jooks (2023) |
|
Tallinna noorte suvised meistrivõistlused (2023) |
|
Märjamaa valla meistrivõistlused rattakrossis (2023) |
|
ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2023, TARTUMAA LIIGUB 5. ETAPP (2023) |
|
Viljandimaa kergejõustiku MV (U18, U20,Täiskasvanud) (2023) |
|
Viljandi Metall Eesti meistrivõistlused grupisõidus N/M16, NJ ja NU vanuseklassile (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
Saaremaa orienteerumisneljapäevak Kandlas (2023) |
|
Südamelinna/Paide Tehisjärve jooks, 5. Järvamaa Järvede jooksud 6. etapp S (2023) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU III etapp (2023) |
|
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli suvine võistlus (2023) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2023 V etapp 1500m (2023) |
|
Tõuksikolmapäevak (2023) |
|
Filter Temposari Padisel (5. etapp) (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Põlva 11. o-teisipäevak (2023) |
|
IX Kalevi Noortetuur (2023) |
|
Põlvamaa lahtised orienteerumisjooksu meistrivõistlused, teade (2023) |
|
Filter Maanteekarikasari Jõgeval (3. etapp) (2023) |
|
Filter Rullituur Jõgeval (3. etapp) (2023) |
|
Maribel Trophy 2023 (2023) |
|
Boccia võistkondlikud karikavõistlused 2023 (2023) |
|
Lääne-Nigula osavaldade suvemängud (2023) |
|
Hawaii Express Estonian Cup - 21. Raplamaa Rattamaraton (2023) |
|
Põlvamaa lahtised orienteerumisjooksu meistrivõistlused, tavarada (2023) |
|
Pärnumaa Omavalitsuste XXX Rannamängud (2023) |
|
Väikelaste kergejõustikupäev (2023) |
|
Narva Linna Jooks (2023) |
|
Viljandimaa noorte heitjate seeriavõistluse II etapp (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse II etapp (2023) |
|
FIG World Challenge Cup 2023 (2023) |
|
Saaremaa orienteerumisneljapäevak Muhu Liival (2023) |
|
Eesti Vanglateenistuse Kergejõustikuvõistlused (2023) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 5. etapp (2023) |
|
Tõuksikolmapäevak (2023) |
|
Filter Temposari Ääsmäel (4. etapp) (2023) |
|
Ida-Virumaa 2023.a. noorte mitmevõistluse karikavõistlus (2023) |
|
Mudilaste Karikasarja 4. etapp "Staadionijooks" (2023) |
|
Valgamaa lahtised kergejõustiku MV 2023 (2023) |
|
6. ETAPP - Pääsküla raba (2023) |
|
Lääne-Virumaa noorte MV (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Põlva 10. o-teisipäevak (2023) |
|
TV10 OS Järvamaa finaal (2023) |
|
Hawaii Expressi 42. Tartu Rattaralli (2023) |
|
Harjumaa 2023 a meistrivõistlused kergejõustikus (2023) |
|
Erivajadustega inimeste kepikõnni lõunatund (2023) |
|
Räpina LASTE RATTAPÄEV (2023) |
|
3. Toivo Pruuli mälestusvõistlus ja Hiiumaa MV kergejõustikus-Jääb ära (2023) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari III etapp - Põleva Kivi XCO (2023) |
|
Padise liigub (2023) |
|
VIKING LINE Eesti Ööjooks - Rakvere 2023 (2023) |
|
9. Alutaguse Rattamaraton (2023) |
|
SAUE VALLA RATTARETK (2023) |
|
Türi triatlon (2023) |
|
Ida-Virumaa Karikavõistlused/Narva Sirel 2023 ilu- ja rühmvõimlemises (2023) |
|
3. SunRun elamusjooks (2023) |
|
Pärnu lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises (2023) |
|
Viljandimaa koolide 4.-5.klasside kergejõustiku mitmevõistlus (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
ALAS-KUUL AS heategevuslik hüppepäev vol. 4. (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
FIG World Challenge Cup 2023 (2023) |
|
JÕHVI SPORDIKOOLI LAHTISED NOORTE KERGEJÕUSTIKUVÕISTLUSED (2023) |
|
Lüllemäe mägede MOBOtrimm (2023) |
|
Tallinna Kalevi lahtine laste kergejõustiku kolmevõistlus (2023) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU II etapp (2023) |
|
Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus (2023) |
|
Tõuksikolmapäevak (2023) |
|
Läänemaa Orienteerumiskolmapäevak Linnamäel (2023) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp (2023) |
|
Põlva 9. o-teisipäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse 2023a (2023) |
|
Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV U10 U12 (2023) |
|
Eesti meistrivõistlused sportakrobaatikas (2023) |
|
Heitjate seeriavõistluste Viimsi Gala (2023) |
|
3. Ida-Virumaa staadioniultra (2023) |
|
Vabadusevalvuri jooks (2023) |
|
XI Rapla Selveri Suurjooks (2023) |
|
Kevad Battles 2023 (2023) |
|
Ladies Tour of Estonia 2023 (2023) |
|
Kohtla-Järve linna noorte meistrivõistlused (2023) |
|
Baltic Youth Games for the blind and visually impaired (2023) |
|
Viljandimaa noorte heitjate seeriavõistluse I etapp (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Lääne-Virumaa algklasside õppeaasta lõpuvõistlus (2023) |
|
42. Võru - Väimela maanteejooks (2023) |
|
TÜASK-i lahtised kergejõustiku võistlused (2023) |
|
World Cup III and Challenge Cup III; European Championships 2023 (2023) |
|
FIG World Challenge Cup 2023 (2023) |
|
Valgamaa koolinoorte kergejõustiku MV (2023) |
|
Noorte Heitjate seeriavõistlus (2023) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 4. etapp (2023) |
|
Pokardi Heiteseriaal 2023, I etapp (2023) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2023 I etapp (2023) |
|
Rae Spordikooli suvine võistlus 2023 (2023) |
|
Orienteerumiskolmapäevak Pürksis (2023) |
|
Filter Temposari Viimsis (3. etapp) (2023) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2023.a. STAADIONIJOOKSU I etapp (2023) |
|
Põlva 8. o-teisipäevak (2023) |
|
Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused 2023 (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Põlvamaa koolinoorte kergejõustikupäev (2023) |
|
Veespordipäev Pärnu Sõudeklubis (2023) |
|
Mäetaguse oosi hommikused lood (2023) |
|
Läänemaa meistrivõistlused ujumises lastele ja noortele (2023) |
|
Läänemaa meistrivõistlused ujumises (2023) |
|
Sakalamaa Angerjas ujumises VI etapp (2023) |
|
Järvamaa 2023.a MV orienteerumises, lühirada (2023) |
|
Liikumisretked Läänemaal - Pullapää (2023) |
|
Filter Maanteekarikasari Elvas (2. etapp) (2023) |
|
Filter Rullituur Elvas (2. etapp) (2023) |
|
42. Tartu Rattaralli lastesõidud (2023) |
|
Heitjate seeriavõistlus (2023) |
|
Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 65. Elva Tänavasõit (2023) |
|
Jalgrattamatk "KÜLAST KÜLLA" (2023) |
|
Veskiloppet Orienteerumine 2023 (2023) |
|
Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV (2023) |
|
Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti IV etapp (2023) |
|
Tallinna Maratoni ühistreening (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Triatloniakadeemia kevadlaager (2023) |
|
Põlvamaa koolinoorte kergejõustikupäev (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
Noorte Heitjate seeriavõistlus (2023) |
|
XVI Sakala Mängud jalgrattavõistlus (2023) |
|
Eesti Koolispordiliidu I ja II liiga kergejõustiku MV (2023) |
|
Põlva 7. o-teisipäevak (2023) |
|
Põlvamaa koolinoorte valikorienteerumine (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
41. Tartu Maastikumaratoni Elva lastejooks (2023) |
|
Eesti orienteerumise meistrivõistlused, teade (2023) |
|
Gravel Grinder Estonia Narva (2023) |
|
Palivere miilijooks (2023) |
|
Hawaii Express Estonian Cup - 6. Kõlleste Rattamaraton (2023) |
|
XVI Sakala Mängud (2023) |
|
Hummuli Pargijooks (2023) |
|
Eesti orienteerumise meistrivõistlused, lühirada (2023) |
|
2023 Eesti Meistrivõistlused batuudi- ja topelt-trampetihüpetes (2023) |
|
Noorte Heitjate seeriavõistlus (2023) |
|
Noorte Heitjate Seeriavõistluse Rakvere etapp (2023) |
|
Heitjate võistlused (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Lääne-Virumaa noorte 4-võistlus (2023) |
|
Ambla SK seeriavõistlus kevad 2023 ümber järve jooks 4.etapp (2023) |
|
Citi Para Swimming World Series Berlin (2023) |
|
IDLA EESTI SELTS KUTSUB: TULE ÕUE VÕIMLEMA! (2023) |
|
LHV Maijooksu ühistreening Tallinnas (2023) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 3. etapp (2023) |
|
COOP Kilingi-Nõmme maijooks (2023) |
|
Läänemaa orienteerumiskolmapäevak Kaasikul (2023) |
|
Filter Temposari Kiilis (2. etapp) (2023) |
|
Lääne-Virumaa kergejõustiku hooaja avavõistlus (2023) |
|
Ambla SK seeriavõistlus kevad 2023 ümber järve jooks III etapp (2023) |
|
Järvamaa koolinoorte valikorienteerumise MV (2023) |
|
Põlva 6. o-teisipäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Järvamaa MV valikorienteerumises 2023 (2023) |
|
Kullamaa Maijooks (2023) |
|
Roger Puit 23. Mulgi Rattamaraton (2023) |
|
Sportland Kõrvemaa Kevadjooks (2023) |
|
Paikuse rulluisuduatlon (2023) |
|
Vägilase jooks Narva (2023) |
|
EIL KV paarisboccias 2023 (2023) |
|
Tallinna meistrivõistlused kriteeriumis (2023) |
|
Liikumisretked Läänemaal - Risti (2023) |
|
Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev VOL 1 - LIIGU VÄRSKES ÕHUS! (2023) |
|
Wings for Life World Run 2023 (2023) |
|
Laulasmaa liigub (2023) |
|
42. Kuressaare Linnajooks (2023) (2023) |
|
SeiklusFest 2023 (2023) |
|
SeiklusFesti matk: Jalgsimatk metsikutel Küttejõu küngastel (2023) |
|
SeiklusFesti matk: Kolme tipu jalgsimatk (2023) |
|
Laulasmaa liikumisetapp (2023) |
|
Ida-Virumaa Lahtised MV iluvõimlemises (2023) |
|
Filter Maanteekarikasari Viljandis (1. etapp) (2023) |
|
Filter Rullituur Viljandis (1. etapp) (2023) |
|
EEVL treenerite tasemekoolitus (aladeülene) 4.tase/täiendkoolitus (2023) |
|
FIG World Challenge Cup 2023 (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
42. jooks ümber Tamula järve (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
Ambla SK seeriavõistlus kevad 2023 ümber järve jooks II etapp (2023) |
|
Murdmaajooks Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused (2023) |
|
Orienteerumiskolmapäevak Pullapääl (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Põlva 5. o-teisipäevak (2023) |
|
"Järvamaa Liigub" 5. Järvamaa Järvede jooksud I etapp, Käravete järve jooks (2023) |
|
94. Suurjooks ümber Viljandi järve (2023) |
|
"Sammukoguja" üleskutse (2023) |
|
Kalevi Meistrivõistlused kriteeriumis (2023) |
|
Eesti Võimlemisliidu rühmatreeningute baaskoolitus III osa (2023) |
|
Liigume Vapramäele 2023 (2023) |
|
VANEMAEALISTE LIIKUMISNÄDAL "VÕTAME SÜDAMEGA" - Liikumisretked Kiidevas (2023) |
|
Triatloniakadeemia konverents (2023) |
|
V Otepää Rattaralli (2023) |
|
Liikumisretked Läänemaal - Kiideva (2023) |
|
LHV Maijooksu ühistreening Pärnus (2023) |
|
VANEMAEALISTE LIIKUMISNÄDAL "VÕTAME SÜDAMEGA" - QR-koodi mäng Kastani pargis (2023) |
|
TÜASK-i avavõistlused heitealades U16-täiskasvanud vanuseklassile (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
World Cup II and Challenge Cup II 2023 (2023) |
|
Viljandimaa orineteerumispäevikud 2.etapp (2023) |
|
VANEMAEALISTE LIIKUMISNÄDAL "VÕTAME SÜDAMEGA" - Võimlemine Mäemõisa pargis (2023) |
|
VANEMAEALISTE LIIKUMISNÄDAL "VÕTAME SÜDAMEGA" - kõnd vedrukeppidega Mäemõisa terviserajal (2023) |
|
Paralepa orienteerumiskolmapäevak (2023) |
|
Filter Temposari Sakus (1. etapp) (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
VANEMAEALISTE LIIKUMISNÄDAL "VÕTAME SÜDAMEGA" - Kõnd vedrukeppidega Uuemõisa Pargis (2023) |
|
Kepikõnni EKSPRESS Põlvamaal (2023) |
|
Põlva 4. o-teisipäevak (2023) |
|
Vanemaealiste liikumisnädal "Võtame südamega" (2023) |
|
Õuespordinädal Pärnumaa koolides (2023) |
|
Vanemaealiste liikumisnädal "Võtame südamega" - võimlemine Uuemõisa Pargis (2023) |
|
Kepikõnd Harku valla metsaradadel - Vääna-Jõesuu metsarajad (2023) |
|
Ridala 27. Jüriöö jooks (2023) |
|
Jüripäeva seiklusorienteerumine Padisel (2023) |
|
XII Türi- Paide triatlon (2023) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari - Keila XCO (2023) |
|
Liikumisretked Läänemaal (2023) |
|
Pärnu heitjate seeriavõistlused (2023) |
|
Paunküla metsajooks (2023) |
|
Eesti Võimlemisliidu rühmatreeningute baaskoolitus II osa (2023) |
|
LHV Maijooksu ühistreening Kuressaares (2023) |
|
Jüriöö matk Alulinnast Saka mõisa (2023) |
|
Jooks ümber Paunküla veehoidla (2023) |
|
TEAM GYM JA TRIO EESTI MEISTRIVÕISTLUSED 2023 (2023) |
|
"Sinilillerada" orienteerumine ARES (2023) |
|
Viljandimaa murdmaajooksu MV (2023) |
|
SUZUKI World Cup 2023 (2023) |
|
AK Tirel lahtised võistlused sportvõimlemises (2023) |
|
V Eesti - Läti jooks (2023) |
|
Jüriöö teatejooks Seidla-Aravete (2023) |
|
Kullamaa 54. jüriöö jooks (2023) |
|
Traditsiooniline Jüriöö teatejooks, Tahkuranna-Jõulumäe (2023) |
|
Jüriöö jooks Häädemeeste alevikus (2023) |
|
2023 Eesti MV ja Eesti noorte MV ilu- ja rühmvõimlemises (2023) |
|
FIG World Cup Cup AGF Trophy 2023 (2023) |
|
Jüriööjooks Lihulas (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
"Tähelepanu, START! TERMINAL" poolfinaal (SUURED KOOLID) (2023) |
|
Jooksmise õppepäev Türil 2023 vol2 (2023) |
|
Liikumisaasta hommikujooks Laagris (2023) |
|
Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus (2023) |
|
Tartu Ülikooli Kevadjooks (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Öine orienteerumine "Öökulli lend" (2023) |
|
Põlva 3. o-teisipäevak (2023) |
|
Jooksmise õppepäev Türil 2023 vol1 (2023) |
|
Kepikõnd Harku valla metsaradadel - Muraste matkarada (2023) |
|
Sinilillejooks TARTU 2023 (2023) |
|
2023. a. EESTI MEISTRIVÕISTLUSED SPORTAEROOBIKAS (2023) |
|
Luitejooks (2023) |
|
Pärnu heitjate seeriavõistlused (2023) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Pirita XCO (2023) |
|
LHV Maijooksu ühistreening Tallinnas (2023) |
|
Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused U10 ja U12 (2023) |
|
4 Panga Elamusretk (2023) |
|
13. Türi-Tori kiirlaskumine (2023) |
|
Sinilillejooks NARVA 2023 (2023) |
|
ELVA LAHTISED MV ILU- JA RÜHMVÕIMLEMISES 2022 (2023) |
|
Võimlemisfestival "Kauni rühiga ellu" (2023) |
|
TALLINNA 2023.A. LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISE MITMEVÕISTLUSES PUUETEGA INIMESTELE (2023) |
|
FIG World Cup 2023 (2023) |
|
Põlvamaa lahtised öise orienteerumisjooksu meistrivõistlused (2023) |
|
Tallinna Maratoni ühistreening (2023) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2023) |
|
Orienteerumise algõpetuse rada (2023) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 1. etapp (2023) |
|
Liikumisaasta hommikujooks Sauel (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Põlva 2. o-teisipäevak (2023) |
|
Viljandimaa maanteejooks 2023 (2023) |
|
Kepikõnd Harku valla metsaradadel - Tabasalu Looduspark (2023) |
|
Valga linna seiklusorienteerumine (2023) |
|
Pärnu heitjate seeriavõistlused (2023) |
|
Eesti Karikavõistlused iluvõimlemises (2023) |
|
FIG World Cup 2023 (2023) |
|
Viljandimaa VÄLKMALE meistrivõistlused (2023) |
|
Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti I ja II etapp (2023) |
|
Narva Linna Jooksu ühistreening (2023) |
|
Valge kaardi päev (2023) |
|
Tervise-ja liikumissari "Elu Terve Elu" (2023) |
|
HEAOLUSARI raamatukogus (2023) |
|
Tervise-ja liikumisteisipäevad (2023) |
|
Viljandi mk põhikoolide karikavõistlus (2023) |
|
Põlva 1. o-teisipäevak (2023) |
|
Liigume koos Sindis! (2023) |
|
Teletorni trepijooks (2023) |
|
Järva valla suusatamise SV 6.etapp, ÜS vaba, lõpetamine (2023) |
|
Sinilillejooks RAKVERE 2023 (2023) |
|
Pärnu heitjate seeriavõistlused (2023) |
|
V TRAPSI turniir trampoliinvõimlemises (2023) |
|
Sinililleväljakutse (2023) |
|
Nõokad kõnnivad südamekuul (2023) |
|
Ida-Virumaa lahtiste karikavõistlused (2023) |
|
EMV võistkondlikus boccias 2023 (2023) |
|
Virtuaalne Sinilillejooks 2023 (2023) |
|
Sinilillejooks TALLINN 2023 (2023) |
|
Narva Meistrivõistlused iluvõimlemises (2023) |
|
Haapsalu 17. maanteejooks (2023) |
|
FIG World Cup 2023 (2023) |
|
World Cup I and Challenge Cup I 2023 (2023) |
|
Kepikõnnitreening Nõo vallas (Veskijärv) (2023) |
|
Pärnu linna lahtised MV murdmaasuusatamises (2023) |
|
Viljandimaa MV murdmaasuustamises, XIX H.Bergmani mälestusvõistlused (2023) |
|
Kalevi lahtised meistrivõistlused rühmvõimlemises (2023) |
|
TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk (2023) |
|
Double Mini-Trampoline Practical Workshop in Estonia 2023 (2023) |
|
Pirueti võimlemise ja tantsufestival "Liigume Graatsiliselt" (2023) |
|
TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja III etapp (2023) |
|
VÕIMLEMISKLUBI TALLINNA ÜLIKOOLI SPORTVÕIMLEMISE KEVADVÕISTLUSED 2023 (2023) |
|
Matkasari "Lilli lilleke" paastumaarjapäeva matk (2023) |
|
Double Mini-Trampoline Practical Workshop in Estonia 2023 (2023) |
|
FIG World Cup 2023 (2023) |
|
8th Cantanhede FIG World Cup 2023 (2023) |
|
Põlvamaa koolinoorte malepäev (2023) |
|
Harjumaa koolidevahelised talvised kergejõustiku võistlused (2023) |
|
IDA-VIRUMAA VÕISTLUSSARJA TV 10 OLÜMPIASTARTI 52. hooaja (2023) |
|
TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa III etapp (2023) |
|
TV 10 Olümpiastarti Valgamaa III etapp (2023) |
|
Jõulumäe talveduatlon (2023) |
|
22. Albu Suusasõit Jaak Mae karikale (2023) |
|
Eesti Võimlemisliidu rühmatreeningute baaskoolitus I osa (2023) |
|
Lootuste KV 3. etapp (2023) |
|
FIG World Cup 2023 (2023) |
|
Elegance cup (2023) |
|
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus (2023) |
|
Citi Para Swimming World Series Great Britain (2023) |
|
TV 10 OS Viljandimaa III etapp (2023) |
|
TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp (2023) |
|
FIG Apparatus World Cup 2023 (2023) |
|
Põlvamaa lahtised murdmaasuusatamise meistrivõistlused (2023) |
|
Järvamaa koolinoorte MV suusatamises (2023) |
|
24. Tamsalu-Neeruti Maraton (2023) |
|
Palivere XI Suusamaraton (2023) |
|
Euroopa talvised heitealade KV (2023) |
|
EMV individuaalses boccias 2023 (2023) |
|
Narva Karikavõistlused iluvõimlemises (2023) |
|
Üliõpilaste meistrivõistlused sisekergejõustikus (2023) |
|
Talispartakiaad'23 - Eesti Ettevõtete Talimängud 2023 (2023) |
|
FIG World Cup 2023 (2023) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustiku mitmevõistluses (2023) |
|
Lääne-Virumaa noorte U10 ja U12 talvine mitmevõistlus (2023) |
|
Citi Para Swimming World Series Lignano Sabbiadoro (2023) |
|
FIG Apparatus World Cup 2023 (2023) |
|
Järvakandi Elamusretk – Naistepäeva talvine eriretk räätsadel (2023) |
|
Pärnu linna lahtised MV murdmaasuusatamises (2023) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2023, IV etapp (2023) |
|
Rühmatreeningute ja jõusaali teemanädal Pärnumaa koolides (2023) |
|
Sportland Kõrvemaa Suusamaraton (2023) |
|
Palivere Suusasari 2023 V etapp (2023) |
|
50. Elva Talikross II etapp (2023) |
|
Põlvamaa lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused (2023) |
|
FIG Apparatus World Cup 2023 (2023) |
|
Järva valla suusatamise SV 5.etapp, ES, suusakross (2023) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2023" I etapp (2023) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2023, III etapp (2023) |
|
TreeningPluss Tabasalu jooks-matk (2023) |
|
50. Elva Talikross I etapp (2023) |
|
Finlandia-hiihto 2023 (2023) |
|
25. Tallinna Suusamaraton (2023) |
|
Aastapäeva matk Viljandi järve terviserajal (2023) |
|
Taevaskoja Elamusretk - EV105 sini-must-valge talvine eriretk (2023) |
|
Madisepäeva suusasõit, Järva valla suusatamise SV 4.etapp, ÜS, vaba (2023) |
|
Palivere Suusasari 2023 IV etapp ja Läänemaa Meistrivõistlused Suusatamises 2023 (2023) |
|
TELETORNI 3X (2023) |
|
Eesti lahtised MV siseparakergejõustikus 2023 (2023) |
|
Miss Valentine 2023 (2023) |
|
FIG Apparatus World Cup 2023 (2023) |
|
Viljandimaa Suusasarja 5. etapp (2023) |
|
Pärnu-Jaagupi vastlapäev (2023) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2023" 4.etapp (2023) |
|
Batuudihüpete ja topelt-trampeti hüpete kohtunike koolitus (2023) |
|
49. Tartu Maratoni lastesõidud (2023) |
|
ANNA HOOGU ujumisvõistlused puuetega inimestele (2023) |
|
Tallinna Meistrivõistlused sportakrobaatikas 2023 (2023) |
|
Viljandimaa sisekergejõustiku MV (U16,U14,U12) (2023) |
|
Valgamaa U14 U12 sisemeistrivõistlused (2023) |
|
Lääne-Virumaa noorte U12 talvised võistlused (2023) |
|
Pärnumaa 2023. aasta meistrivõistlused murdmaasuusatamises (2023) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2023 6. ETAPP (2023) |
|
Järvamaa talvised meistrivõistlused kergejõustikus (2023) |
|
Telia paarisjooks (2023) |
|
12. Mulgi Uisumaraton (2023) |
|
Veskimöldre Suusamaraton 2023 (2023) |
|
Viljandimaa ujumise meistrivõistlused (2023) |
|
Imavere talimängud (2023) |
|
9. Järva Talimängud (2023) |
|
45. Alutaguse Maraton (2023) |
|
Eesti Võimlemisliidu INFOTUND (2023) |
|
Viljandimaa Suusasarja 4. etapp (2023) |
|
Palivere Suusasari 2023 III etapp ja Läänemaa Meistrivõistlused Suusatamises 2023 (2023) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2023" III etapp (2023) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2023, II etapp (2023) |
|
Martin Kutmani mälestusvõistlused (2023) |
|
Haapsalu Linna Algkooli Palivere talvematkad (2023) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2023 5. ETAPP (2023) |
|
Kondimootor 30/50: Alatskivi Tuiskajad (2023) |
|
Ridala Sise Talimängud (2023) |
|
Tallinna Lahtised MV (2023) |
|
Pärnumaa MV U18 ja U20 vanuseklassidele (2023) |
|
Lääne-Virumaa U10 vanuseklassi talvised võistlused (2023) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2023 4. ETAPP (2023) |
|
Viljandimaa MV sisekergejõustikus (U18, U20,Täiskasvanud) (2023) |
|
Tartu linna MV kergejõustikus U18-Täiskasvanud vanuseklassile (2023) |
|
Talvine väljakutse (2023) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2023" II.etapp (2023) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2023 3. ETAPP (2023) |
|
Räpina valla suusapäev (2023) |
|
Suusakool (2023) |
|
VÄLE PÄTT 2023 (2023) |
|
2023a. Tallinna Lahtised MV rühmvõimlemises (2023) |
|
Mudilaste Karikasarja 2023 I etapp (2023) |
|
Eesti Seeniorite MV sise viievõistluses (2023) |
|
20. Vennad Ehituse 7-võistlus (2023) |
|
25. GYMNAFEST finaal (2023) |
|
TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja II etapp (2023) |
|
Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused (2023) |
|
Viljandimaa Suusasarja 3. etapp (2023) |
|
Suusakool (2023) |
|
Palivere Suusasari 2023 II etapp (2023) |
|
NÕMME KJK LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED 2023 (2023) |
|
TV 10 olümpiastarti Lääne-Virumaa II etapp (2023) |
|
TV 10 OS Viljandimaa II etapp (2023) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2023, I etapp (2023) |
|
TV 10 Olümpiastarti Valgamaa II etapp (2023) |
|
TreeningPluss Vääna jooks-matk (2023) |
|
Linnaorienteerumine - Mustjõe (2023) |
|
Suusakool (2023) |
|
"Tähelepanu Start" Järvamaa alagrupp (2023) |
|
Järva valla suusatamise SV 3.etapp, ES, klassika (2023) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2023 2. ETAPP (2023) |
|
Pajulahti Games 2023 (2023) |
|
TV 10 Olümpiastarti Saaremaa II etapp (2023) |
|
IDA-VIRUMAA TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp (2023) |
|
TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp (2023) |
|
Lääne-Virumaa U14 ja U16 talvised võistlused (2023) |
|
Harjumaa noorte meistrivõistlused sisekergejõustikus (2023) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2023" I.etapp (2023) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2023 1. ETAPP (2023) |
|
Suusakool (2023) |
|
TV10 Olümpiastarti Pärnumaa II etapp (2023) |
|
Suusatamise teemanädal koolinoortele (2023) |
|
Olümpia trepijooks (2023) |
|
Linnaorienteerumine - Mustamäe hüppemäe mets (2023) |
|
Suusakool (2023) |
|
RGI reeglite koolitus (2023) |
|
Tartu KEVEK rahvusvahelised lahtised talvised kergejõustiku MV veteranidele (2023) |
|
AGG juuniori- ja meistriklassi uute reeglite koolitus (2023) |
|
Järva valla suusatamise SV 2.etapp, ES, suusakross (2023) |
|
Tartu linna MV kergejõustikus U14-U16 vanuseklassile (2023) |
|
TALLINNA 2023. a. U14 U16 U18 JA U20 TALVISED KERGEJÕUSTIKUMEISTRIVÕISTLUSED (2023) |
|
Viljandimaa Suusasarja 2. etapp (2023) |
|
Palivere Suusasari 2023 I etapp (2023) |
|
Suusakool (2023) |
|
Harjumaa 2023 a meistrivõistlused sisekergejõustikus (2023) |
|
Linnaorienteerumine - Kassisaba (2023) |
|
Aleksander Tšikini Auhinnavõistlus 2023 (2023) |
|
Pärnu Kurtide Spordiselts Eero " GP kabe" (2023) |
|
Järva valla suusatamise SV 1.etapp, ES vaba, (2023) |
|
Võistlus (2023) |
|
Teivashüppe GP Tallinna etapp (2023) |
|
Test Võistlus Helsinki (2022) |
|
Viljandimaa noorte mitmevõistlus (2022) |
|
14. Karel Leetsari mälestusvõistlused (2022) |
|
Pööripäevajooks Jooks talve (2022) |
|
Jõuluvõistlus (2022) |
|
Rakvere Spordikooli aastalõpuvõistlus (2022) |
|
TreeningPluss Muraste jooks-matk (2022) |
|
Pärnumaa MV males (2022) |
|
Jõuluseiklus 2022 (2022) |
|
32. VAK Staieri Jõulujooks (2022) |
|
Pärnumaa meistrivõistlused sisesõudmises (2022) |
|
TÜASK-i heategevuslik jõuluvõistlus (2022) |
|
STEBBY Eesti Ööjooks - Narva Talv 2022 (2022) |
|
Pärnu Spordikooli jõuluvõistlus (2022) |
|
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus (2022) |
|
Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes (2022) |
|
Valgamaa koolinoorte sisekergejõustiku MV (2022) |
|
JÕULUSPRINT UJUMISES (2022) |
|
Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus (2022) |
|
Lääne - Virumaa Jõuluvõistlus kergejõustikus (2022) |
|
Rae Spordikooli Jõuluvõistlus 2022 (2022) |
|
TV 10 Olümpiastarti 52. hooaja I etapp (2022) |
|
Järvamaa kergejõustiku seerivõistluse III etapp (2022) |
|
TV 10 olümpiastartide 2023 a Harjumaa I võistlus (2022) |
|
TV 10 olümpiastarti 52 hooaja Lääne-Virumaa I etapp (2022) |
|
TV10 olümpiastarti Võru- ja Põlva maakondade 1. etapp (2022) |
|
TV 10 Olümpiastarti Valgamaa I etapp (2022) |
|
Ida-Virumaa kergejõustikuvõistlused (2022) |
|
VÕIMLEMISKLUBI TALLINNA ÜLIKOOLI SPORTVÕIMLEMISE SÜGISVÕISTLUSED 2022 (2022) |
|
Järvamaa kergejõustiku seerivõistluse II etapp (2022) |
|
TV 10 Olümpiastarti Tallinna I etapp (2022) |
|
IWAS World Games 2022 (2022) |
|
IDA-VIRUMAA VÕISTLUSSARJA TV 10 OLÜMPIASTARTI (2022) |
|
TV 10 Olümpiastarti Pärnumaa I etapp (2022) |
|
TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk (2022) |
|
EIL paarisboccia KV 2022 (2022) |
|
Järvamaa kergejõustiku seerivõistluse I etapp (2022) |
|
Jõulumäe metsajooks ja Pärnumaa MV krossijooksus (2022) |
|
Järvamaa 2022.a lahtised MV kiirmales (2022) |
|
Eesti lühiraja MV paraujumises 2022 (2022) |
|
Ida-Virumaa lahtised kergejõustiku võistlused (2022) |
|
SK Saarde kiirusliku vastupidavuse tšempionaat - 3. etapp (2022) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp (2022) |
|
Audru Sildade Jooks (2022) |
|
Harrastusvõimlemise päev Jõgeval (2022) |
|
NOORTESARI - UJU JA JOOKSE (MEHED, NAISED väljaspool arvestust) (2022) |
|
Lõuna-Eesti karikavõistlused individuaalses boccias (2022) |
|
EPSL male -ja kabevõistlus 2022 (2022) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp (2022) |
|
Pärnumaa MV lauamängude mitmevõistluses (2022) |
|
Melody Cup (2022) |
|
Jetoil Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis (2022) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp (2022) |
|
Rattaretk "KÜLAST KÜLLA" (2022) |
|
Tallinna CX (Kalevi MV cyclo-crossis) (2022) |
|
Jõulumäe Rullsuusamaraton (2022) |
|
VARENA AIAD & VÄRAVAD Rapla CX (2022) |
|
10th Down Syndrome World Swimming Championships (2022) |
|
Pärnu Rannajooks, virtuaaljooks (2022) |
|
49. Saaremaa kolme päeva jooks (2022) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp (2022) |
|
67. Viljandi Linnajooks (2022) |
|
IV Palivere Suursaja jooks (2022) |
|
Eesti murdmaajooksu karikavõistlused 2022 (2022) |
|
Haanja Rullsuusamaraton (2022) |
|
Bike Fanatics Keila CX (2022) |
|
Hiiumaa Spordinädalavahetus 2022 (2022) |
|
Türi heitjate mitmevõistlus (2022) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp (2022) |
|
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, IV etapp (2022) |
|
11. Tartu Linnamaratoni Lastejooksud (2022) |
|
Elva CX 2022 II etapp / 54. Elva Sügiskross (2022) |
|
Veskimöldre Lastejooks 2022 (2022) |
|
11. Tartu Linnamaraton (2022) |
|
Keila Rullsuusamaraton (2022) |
|
RMW TRANSPORT CX6 - Tallinna CX (Kalevi MV cyclo-crossis) (2022) |
|
Põlvamaa tõukerattasõidu meistrivõistlused (2022) |
|
Kose valla algklasside krossijooks (2022) |
|
Jalgsimatka ja rattamatkapäev (2022) |
|
Saku Gümnaasiumi spordipäev 10-12 klassile (2022) |
|
Kohila liikumisõhtu etapp IV (2022) |
|
Spordinädala Matk (2022) |
|
Haabneeme Kooli spordipäev (2022) |
|
Võru Kesklinna Kooli 2022 spordinädal (2022) |
|
Roller derby proovitrenn / Roller derby demo training (2022) |
|
Tallinna Juudi Kooli spordi- ja matkapäev (2022) |
|
Laste Kergejõustikuõhtu (2022) |
|
Spordipäev koolis ja lasteaias (2022) |
|
Kärdla Lasteaia spordipäev (2022) |
|
Sügisjooks, spordinädala lõpetamine (2022) |
|
Tartu Kesklinna Kooli Spordipäev (2022) |
|
Kärdla kooli maastikuteatejooks (2022) |
|
Nissi Põhikooli II kooliolümpiamängud (2022) |
|
Õhtu rullituur Nõmme-Štroomi terviserajal (2022) |
|
Laupa kooli spordipäev (2022) |
|
Ülemaailmne südamepäev (2022) |
|
Saku Gümnaasiumi spordipäev 6-9 klassile (2022) |
|
Alasniidu lasteaia Mihklipäeva jooks 2022 (2022) |
|
Metsaveere LA Sügisjooks (2022) |
|
Kohila liikumisõhtu etapp III (2022) |
|
Pärnumaa Kutsehariduskeskuse liikumispäev - nutiorienteerumine (2022) |
|
Audentese erakooli orienteerumispäev (2022) |
|
Varbola kooli spordipäev (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Ümber kooli teatejooks (2022) |
|
KHK sügisene liikumispäev (2022) |
|
Viljandimaa koolide 2.-5.kl. murdmaateatejooksu LV (2022) |
|
Komnineeritud teatevõistlused (2022) |
|
Kammeri Kooli spordipäev (2022) |
|
Spordinädal (2022) |
|
Juuru Eduard Vilde Kooli Suurjooks (2022) |
|
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli sügisvõistlus (2022) |
|
Narva-Jõesuu Linnavalitsuse matkapäev (2022) |
|
Spordipäev Lasteaia Cipollino ujulas (2022) |
|
Pallipõnn liigub sügisel lustiga! (2022) |
|
Kepikõnd Vladimiriga Vshivtseviga (2022) |
|
Lümanda PK spordipäev (2022) |
|
Südamekese Lastemaraton (2022) |
|
Mere seiklus (2022) |
|
Kaiu Kooli Mihklipäeva jooks (2022) |
|
Lehola spordib (2022) |
|
Tervislik süda (2022) |
|
TÜASK-i sügisralli (2022) |
|
Eidapere-Lokuta Suurjooks XVIII (2022) |
|
Kahesilla jooks (2022) |
|
Kambja lasteaia spordipäev (2022) |
|
Tervisenädal Lihula koolis (2022) |
|
Ääsmäe kooli krossijooks (2022) |
|
Liikumispäev (2022) |
|
Hommikukõnnak Meremäel (2022) |
|
Tartu Descartes'i Kooli jooksupäev (2022) |
|
Spordipäev kooli staadionil (2022) |
|
Hagudi Põhikooli liikumispäev (2022) |
|
6.-12.kl Spordipäev (2022) |
|
Kohila liikumisõhtu etapp II (2022) |
|
Liikumispäev (2022) |
|
Ala Põhikooli spordipäev (2022) |
|
Nurme Kooli õpilaskodu videvumatk (2022) |
|
Tsirguliina Kool "Liikumispäev". (2022) |
|
Oma kooli olümpia (2022) |
|
Valla laste seeriajooksu VI etapp (2022) |
|
Rapla Kesklinna Kooli XL Suurjooks (2022) |
|
Tartu Rahvusvahelise Kooli spordipäev (2022) |
|
Kullamaa Keskkooli jooksukrossi võistlus (2022) |
|
Holstre Kooli spordipäev (2022) |
|
RMK EOP Raplamaa päevak (2022) |
|
5.-9. klasside triatlon (maastikumäng, rattasõit, jooks) (2022) |
|
RMK Raplamaa orienteerumispäevak Raplas (2022) |
|
Lasteaia spordipäev 2022 (2022) |
|
Lehtse Kooli spordipäev (2022) |
|
Läänemaa Põhikoolide mitmevõistlus (2022) |
|
LIBLIKATE SÜGISMATK 2022 (2022) |
|
Võru maakonna koolinoorte sügisene murdmaajooks (2022) |
|
Võrumaa orienteerumise kolmapäevakud (2022) |
|
Valga Priimetsa Kooli orienteerumine (2022) |
|
Ringlev sügis (2022) |
|
Seiklushundi päevak - Vanemuise (2022) |
|
Viguritega teatevõistlused (2022) |
|
Viljandi Kaare Kooli spordipäev (2022) |
|
Kaali Kooli spordipäev (2022) |
|
Bocce ja petanki võistlused (2022) |
|
Tervisenädal Koonga koolis (2022) |
|
Tervisenädal Lõpe koolis (2022) |
|
Sügisene Tõrukese maja spordipäev lossipargis (2022) |
|
Laste võistkondlik kergejõustikupäev (2022) |
|
Orienteerumine paneb lapsed liikuma Oru lasteaias (2022) |
|
"Liikuda on tore, liikuda on vahva!" (28.09.2022 -29.09.2022) (2022) |
|
Õhtukõnnak Mikitamäel (2022) |
|
Tartu Descartes'i Kooli orienteerumispäev (2022) |
|
Meelte orienteerumine (2022) |
|
Kohila liikumisõhtu etapp I (2022) |
|
Sügisteatejooks Räpina tänavatel (2022) |
|
Kanepi Gümnaasiumi 6.-9. klasside mitmevõistlus (2022) |
|
Mõisakooli sügiskross (2022) |
|
Tartu Katoliku Hariduskeskuse spordipäev (2022) |
|
Padise Lasteaia spordipäev (2022) |
|
Vormelirada 2022 (2022) |
|
Neeme Kooli õpetajate kehalise kasvatuse tund- orienteerumine (2022) |
|
Konguta Kooli sügisene spordipäev (2022) |
|
Lasteaed Väike Pauline orienteerumine pargis (2022) |
|
Spordinädal 2022 Jõhvi Põhikoolis (2022) |
|
Tabasalu Teelahkme Lasteaia Spordipäev (2022) |
|
Orissaare Lasteaed Päikesekiir spordipäev 2022 (2022) |
|
RATTARALLI MÄNNI LASTEAIAS (2022) |
|
Kergejõustik Taime Lasteaias (2022) |
|
Kabala Kablutamine (2022) |
|
Klooga kooli sporipäev (2022) |
|
Loodusrännak (2022) |
|
Viljandimaa noorte heitjate võistlus, III etapp (2022) |
|
Tallinna Maratoni virtuaaljooks (2022) |
|
Pärnu Lasteaed Mai spordinädal (2022) |
|
Maastikuorienteerumine jalgratastel (2022) |
|
jalgratta võistlused. (2022) |
|
Käo Põhikooli spordipäev (2022) |
|
Tallinna Heleni Kooli A- ja C-osakonna liikumispäev Tondiraba pargis ja rulluisuväljakul (2022) |
|
Spordiorienteerumine Äkkekülas. (2022) |
|
sport on tervisele kasulik (2022) |
|
Liikumismängude festival (2022) |
|
1.-2. klasside murumängud (2022) |
|
Spordinädala liikumispäev (2022) |
|
"Lasteaed südames" ja "Südame rada" (2022) |
|
Saverna Põhikooli spordipäev (2022) |
|
Sügisene Päikesejänku maja spordipäev lossipargis (2022) |
|
Suure-Jaani lasteaia Sipsiku maja ja Traksiku maja spordipäev (2022) |
|
Orienteerumispäev Lepistiku lasteaias (2022) |
|
Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused (2022) |
|
Eesti Olümpiakomitee Olümpiamängud lasteaias (2022) |
|
Kõnnisündmus "Liigume koos!" vol 3 (2022) |
|
Sammude lugemise võistlus. (2022) |
|
Spordinädal - "Liigume õppides-õpime liikudes Are Koolis." (2022) |
|
Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja spordinädal (2022) |
|
Viimsi Kooli spordipäev (2022) |
|
Sügis Olümpia (2022) |
|
Lõbusad stardid (2022) |
|
Spordinädal Simuna Koolis (2022) |
|
Liikumishommik Kadrioru pargis 2022 (2022) |
|
Tartu Forseliuse Kooli spordinädal (spordipäev 26.09) (2022) |
|
Kanepi Gümnaasiumi 1.-5. klasside mitmevõistlus (2022) |
|
Narva-Jõesuu Lasteaed Karikakar. Orienteerumine metsas. (2022) |
|
Vaivara lasteaed- Sport on popp!!! (2022) |
|
Palivere Põhiooli Spordinädal 2022 (2022) |
|
Värska Gümnaasium "Liikumispäev". (2022) |
|
Lehola kooli sporipäev (2022) |
|
Kondimootoriga kooli 2022 (2022) |
|
Kooli jalgrattaga või jalgsi (2022) |
|
orienteerumine 7.-12. klass (2022) |
|
Kooli spordipäev (2022) |
|
Haabneeme kooli spordinädala hommikujooksud (2022) |
|
Palade Põhikooli spordipäev (2022) |
|
Lasteaia spordipäev (2022) |
|
Juuru Eduard Vilde Kooli spordipäev (2022) |
|
Tilsi orienteerumine (2022) |
|
6aastaste matk allikate juurde (2022) |
|
Raasiku Kooli spordinädal (2022) |
|
Liikumishommik (2022) |
|
"Krõllid liiguvad" (2022) |
|
Spordinädal "Spordiga sügisesse" (2022) |
|
Tallinna Magdaleena Lasteaia spordipäev (2022) |
|
Rõuge lasteaia liikumispäevad seoses üritustega Võrumaa lasteaiad 100 (2022) |
|
Tõrutõnnide spordinädal 26.09-30.08 (2022) |
|
1.-4. klasside triatlon (maastikumäng, rattasõit, jooks) (2022) |
|
Mai Kooli Spordipäev (2022) |
|
1.-3. klasside orienteerumispäev Spordinädala raames (2022) |
|
Päikeseratta liikumisnädal (2022) |
|
Kehra Gümnaasiumi SPORDINÄDAL (2022) |
|
Miks me peaksime tänapäeval liikuma rohkem kui mõnikümmend aastat tagasi (2022) |
|
Paikuse Kooli spordinädal (2022) |
|
Rõõm liikumisest (2022) |
|
Spordipäev Kirivere Kooli Lasteaed Tähekild (2022) |
|
Olen virk ja kraps- spordinädal (2022) |
|
Matkates läbi ajaloo (2022) |
|
Sügisene spordinädal Vastseliina lasteaias (2022) |
|
Spordinädal "Liikudes võidad alati" (2022) |
|
Abja lasteaia spordinädal (2022) |
|
Kõik Rüblikud liikuma (2022) |
|
Lauliku metsamaraton (2022) |
|
Kolde Lasteaia sportlik nädal (26.09.- 30.09.) (2022) |
|
Olümpiamängud Vana- Kreekas 2022 (2022) |
|
Seikluse võistlused Äkkekülas. (2022) |
|
Lõbus võimlemine (2022) |
|
Duatlon 5.-6 klassidele (2022) |
|
Pangapealse lasteaia Spordijüts (2022) |
|
Rattaralli (2022) |
|
Ehte Humanitaargümnaasiumi kergejõustiku võistlused. (2022) |
|
Nurme Kooli liikumisnädala Aardejaht (2022) |
|
Käru Põhikooli liikumisnädal (2022) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse V etapp (2022) |
|
Liikumisnädal Tapa Gümnaasiumis (2022) |
|
Jalgsi lasteaeda (2022) |
|
Kirivere Kooli spordipäev (2022) |
|
Laupa kooli 2. rahvajooks. (2022) |
|
Tõrukese Spordinädal 2022 (2022) |
|
Metsküla algkooli spordinädal (2022) |
|
Väikeste liblikate virgutav hommikukõnd (2022) |
|
Spordipäev Melliste LA (2022) |
|
Liikudes tervemaks: Südamejooks (2022) |
|
Suure ja väikse sportlik päev Kohila Spordikeskuses (2022) |
|
Viljandi CX 2022 (2022) |
|
Pärnu-Jaagupi poolmaraton teatejooks (2022) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2022) |
|
Rattamatk Värskas ja Meremäel (2022) |
|
ValiceCar Jõulumäe Sügisrull 2022 (2022) |
|
Kolme koolimaja jooks (2022) |
|
12. Kolme Koolimaja jooks (2022) |
|
20. ÜMBER VÕHMA LINNA JOOKS (2022) |
|
Jüriloppet Duatlon (2022) |
|
27. Saaremaa Duatlon (2022) |
|
2. Lähte maastikujooks (2022) |
|
KEPIKÕNNI EKSPRESS SAARE- JA MUHUMAAL (2022) |
|
Linnamäe seiklusorienteerumine (2022) |
|
Spordiklubi Suusavägi avatud treening (2022) |
|
BeActive Night vanalinna orienteerumine (2022) |
|
Tootsi duatlon, Raudmees – 30! (2022) |
|
EEVL Baaskoolitus 2022 I osa (2022) |
|
Sparta Spordiklubi avatud rühmatreeningud (2022) |
|
EIL siseboccia võistkondlikud KV 2022 (2022) |
|
Loksa Gümnaasiumi spordipäev (2022) |
|
Helika triatlon (2022) |
|
Aeg liikuda (2022) |
|
VG Spordinädal (2022) |
|
Nõo Põhikooli spordinädal (2022) |
|
Mõmmila maja spordinädal (2022) |
|
Spordinädal Rõuge Põhikoolis (2022) |
|
Kohtla-Järve Ahtme põhikooli tervise kilomeetrid (2022) |
|
Tallinna Mustjõe Gümnaasiumi spordipäev (2022) |
|
Tervis tuleb liikudes (2022) |
|
Pala Kooli spordinädal (2022) |
|
Luunja staadioni avamine ja sportlik reede. (2022) |
|
Paide Gümnaasiumi jalgrattanädal! (2022) |
|
Rannamõisa laste rattamaraton (2022) |
|
Liigume kõik koos (2022) |
|
Kose valla algklasside spordipäev (2022) |
|
Kopli Lasteaia jalgrattapäev (2022) |
|
Teatejooks ´´Reipalt Koolipinki`` (2022) |
|
Kivila lasteaia spordinädal Kivila pargis (2022) |
|
Vesiroosi Spordinädal (2022) |
|
Lasteaia liikumisnädal (2022) |
|
Tallinna Liikuri Lasteaia spordinädal (2022) |
|
Liikumisnädal: tule jalgsi või rattaga kooli! (2022) |
|
Spordipäev looduses (2022) |
|
Heategevuslik teatejooks Räpinas (2022) |
|
Liikumine teeb rõõmsaks! (2022) |
|
Torma Põhikooli spordinädal 2022 (2022) |
|
Kõik liikuma! (2022) |
|
Kernu kooli spordipäev (2022) |
|
Spordinädal - aktiivne Veerise (2022) |
|
Liikumispäev (2022) |
|
Ääsmäe lasteaia jooksumaraton (2022) |
|
Sügisene liikumispäeva Are pargis (2022) |
|
SIPSIKU SPORDINÄDAL (matkapäev, jooksupäev, viskamispäev, hüppepäev, perepäev) (2022) |
|
Heategevuslik teatejooks Viljandis (2022) |
|
Klooga koolimaja spordinädal (2022) |
|
Kõik sammud loevad (2022) |
|
9. Direktor Rein Härmoja nimeline karikajooks (2022) |
|
Natalja Loboseva (2022) |
|
Väike-Maarja spordinädal (2022) |
|
Spordinädala kepikõnni sari (2022) |
|
TEATEJOOKS Heategevuslik (2022) |
|
Oru Põhikooli spordinädal (2022) |
|
Hiiumaa heategevuslik teatejooks (2022) |
|
PAIde Lasteaia liikumispäevad (2022) |
|
Lepatriinu maja spordinädal (2022) |
|
Sadala kooli spordinädal (2022) |
|
Lastetare maja spordinädal (2022) |
|
Valtu Lasteaed Pesapuu liikumisnädal (2022) |
|
Kihnu Kooli spordipäev (2022) |
|
Spordinädal Jaan Poska lasteaias (2022) |
|
POSKA LIIGUB (2022) |
|
Spordinädal Viru-Nigula valla lasteaias Kelluke (2022) |
|
Spordinädal - Liigun ja olen terve (2022) |
|
Heategevuslik TEATEJOOKS Põlvamaal (2022) |
|
Spordinädal Puiga Põhikoolis (2022) |
|
Spordinädala väljakutse (2022) |
|
Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp. (2022) |
|
Veskitammi Lasteaia spordinädal (2022) |
|
Heategevuslik Teatejooks Saare- ja Muhumaal (2022) |
|
Värska Lasteaia tervisekõnd (2022) |
|
Kuremaa Lasteaed-Algkooli spordinädal 23.09- 30.09.2022 (2022) |
|
Sammude lugemise nädal Narva Kesklinna Gümnaasiumis (2022) |
|
Eesti Olümpianädal lasteaias (2022) |
|
IGA SAMM LOEB (2022) |
|
Alu Minijooks (2022) |
|
Kunda Spordikeskuse ujula avamine (2022) |
|
Lõbus sport (2022) |
|
Tamme Kooli spordinädal (2022) |
|
17. heategevuslik Teatejooks Viimsis (2022) |
|
TÜASK spordinädala väljakutse (2022) |
|
Jookseme sügisesse - Tallinna maratoni virtuaalne lastejooks (2022) |
|
NÄPI KOOLI SPORDINÄDAL (23.-30.09.2022) (2022) |
|
Spordinädal Uuemõisa Lasteaed-Algkoolis (2022) |
|
Stell Eesti sammulugemise võistlus (23.09.-30.09.2022) (2022) |
|
Valjala ja Kahtla kooli ühine spordipäev 2022 (2022) |
|
Tallinna Inglise kolledži matkapäev Paunkülas (2022) |
|
Kanepi Gümnaasiumi heategevuslik teatejooks (2022) |
|
Figuuritajad liiguvad (2022) |
|
Spordinädal Arigatos (2022) |
|
Kõndimine Sillamäe terviserajal (2022) |
|
LEPATRIINUDE SÜGISMATK 2022 (2022) |
|
Spordinädal Saarepeedi Koolis (2022) |
|
Spordinädal "Koos on lõbus spordiga tegelema" (2022) |
|
Spordinädal (2022) |
|
Sprdinädal (2022) |
|
Spordinädal Jäneda Koolis (2022) |
|
Viljandi Kesklinna Kooli spordinädal (2022) |
|
Tervisenädal (2022) |
|
Spordinädala üritused (2022) |
|
Kaiu Kooli Sügisene spordipäev (2022) |
|
Spordinädala avamine. Võimlemine õues, jooks. (2022) |
|
Narva-Jõesuu kooli spordinädal (2022) |
|
Sportlikud päevad (2022) |
|
Hiiumaa koolinoorte MV teatejooksudes (2022) |
|
Hiiumaa koolide Heategevuslik teatejooks (2022) |
|
Keila Kooli Spordinädal (2022) |
|
Rakvere Vabaduse Kooli spordinädal (2022) |
|
OLÜMPIANÄDAL (2022) |
|
Kohtla-Järve Lasteaed Tuhkatriinu Olümpiamängud (2022) |
|
Liikumisnädal koolis (2022) |
|
Tsirkusestuudio Folie spordinädal 2022 (2022) |
|
Eesti Olümpiiakomitee liikumishommik (2022) |
|
Eidapere kooli spordinädal (2022) |
|
Spordinädala hommikuvõimlemine (2022) |
|
Lustlik liikumisnädal (2022) |
|
Hommikuvõimlemine spordinädalal (2022) |
|
Jõusaali- ja rühmatreeningud Spordinädala hinnaga Golden Club Rotermanni klubis! (2022) |
|
Spordi- ja tervisenädal Uulu Põhikoolis (2022) |
|
Jõusaali- ja rühmatreeningud Spordinädala hinnaga Golden Club Viimsi klubis! (2022) |
|
Spordinädala üleskutse "Kõnnin ise!" (2022) |
|
Osula Põhikooli orienteerumispäev (2022) |
|
Tervisepäev Valgerannas (2022) |
|
Spordinädal 2022 (2022) |
|
Õhtukõnnak Luhamaal (2022) |
|
Õunajooks Valtus (2022) |
|
HVL Hoovivahetus (2022) |
|
HVL Sammumeister (2022) |
|
Actionboundi mängude nädal (2022) |
|
Tõrva Lasteaed Mõmmik Olümpia (2022) |
|
Tallinna Liivaku Lasteaia spordinädal (2022) |
|
Illuka Kooli spordipäev (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
XXIII Kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks (2022) |
|
Koolipere spordipäev (2022) |
|
Hooaja viimane neljapäevak ehk nn. kommijooks KÄRDLAS Spordinädala raames (2022) |
|
Kuressaare Vanalinna Kooli spordipäev (2022) |
|
Lohusuu kooli matkapäev (2022) |
|
Tallinna 21.Kooli spordi- ja liikumispäev. (2022) |
|
5aastaste matk allikate juurde (2022) |
|
Võru maakonna koolinoorte valikorienteerumise võistlus (2022) |
|
Võrumaa orienteerumise kolmapäevakud (2022) |
|
Spordinädal (2022) |
|
Jõgeva Põhikooli spordipäev (2022) |
|
Välistrenn (2022) |
|
Viljandimaa koolinoorte murdmaajooks/ Spordinädala avaüritus (2022) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevak, 25. etapp, HOOAJA VIIMANE (2022) |
|
Palade lasteaia rajavallutajad liiguvad mööda põnevaid radu. (2022) |
|
Eriolümpia Eesti Ühenduse jooksukross (2022) |
|
Sportlikud tegevused (2022) |
|
Spordinädala üritused (2022) |
|
Viiratsi Kooli Tervisenädal (2022) |
|
Punamütsike Spordinädal (2022) |
|
SPORDINÄDAL VASTEMÕISA LASTEAIAS (2022) |
|
Tartu Hansa Kooli spordipäev (2022) |
|
Kindluse Kooli Spordinädal (2022) |
|
Tallinna Puuetega Inimeste Koja spordipäev (2022) |
|
29. Albu sügisjooks ja 3. Valgehobusemäe tipu vallutamine (2022) |
|
Järvamaa 2022 a. meistrivõistlused kergejõustikus (2022) |
|
Märjamaa 39. alevijooks (2022) |
|
Tallinna kooliõpilaste Sügis Cup 2022 (2022) |
|
TSVK lahtine üle-Euroopalise spordinädala kergejõustikuvõistlus (2022) |
|
25. Tartu Rattamaratoni lastesõidud (2022) |
|
Spordinädala RATTAORIENTEERUMINE Karujärvel (2022) |
|
Järvamaa 2022 a. meistrivõistlused kergejõustikus (2022) |
|
Valmiera-Valga Javelin CUP (2022) |
|
Euroopa Spordinädal (2022) |
|
5aastaste jalgarattamatk (2022) |
|
Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse III etapp. (2022) |
|
Osula Põhikooli spordipäev (2022) |
|
KOGU KOOL SPORDIB! (2022) |
|
Kooli kergejõustikuvõistlused (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Jõgevamaa noorte kergejõustiku 4 - võistluse meistrivõistlused (2022) |
|
6aastaste jalgrattamatk (2022) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse IV etapp (LISAALA P U20-M kettaheide) (2022) |
|
Järvamaa koolide kergejõustiku 4-võistlus (2022) |
|
Tallinna Tuule Lasteaia sügisene spordipäev (2022) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 8. etapp (2022) |
|
Kooli spordipäevad (2022) |
|
Lään-Viru 4.-5. klasside kergejõustiku MV (2022) |
|
Jalgrattamatk (2022) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari VII etapp - Jõulumäe XCO (2022) |
|
Ramuddden 8. Valgehobusemäe Rattamaraton (2022) |
|
Tallinna Maraton (2022) |
|
XV Tõrva kergejõustikupäev olümpialastega. Peeter Kirdi mälestusvõistlus (2022) |
|
76. laste Paala järve jooks (2022) |
|
Jõgevamaa kergejõustiku meistrivõistlused 2022 (2022) |
|
Tallinna Kesklinna Põhikooli orienteerumine (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Lääne-Viru 1.- 3. klasside kergejõustiku MV (2022) |
|
Lääne-Viru noorte KV (2022) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse III etapp (2022) |
|
27. Viljandi Järvejooksu 6 etapp (2022) |
|
Läänemaa Orienteerumiskolmapäevakud 2022 - Linnamäe (2022) |
|
Tehniliste alade võistlused. (2022) |
|
Mägede järve jooks 4. Järvamaa Järved jooksud 11. etapp, Ambla SK V etapp (2022) |
|
Keeni kooli spordipäev (2022) |
|
Matsimäe järve jooks, 4. Järvamaa Järved jooksud 10. etapp ja 17. Matsimäe rattaralli (2022) |
|
Heitjate seeriavõistluse V etapp (2022) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp (2022) |
|
25. Tallinna Rattamaraton (2022) |
|
Liikumiskuu (2022) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2022) |
|
Türi piirkonna lahtised MV kergejõustikus (2022) |
|
Orissaare Gümnaasiumi spordipäev ja liikumisnädal (2022) |
|
Varstu Kooli kergejõustikupäev (2022) |
|
Läänemaa seiklusorienteerumine (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
"Kondimootoriga Tööle!" (2022) |
|
Tallinna Maratoni virtuaaljooks (2022) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 7. etapp (2022) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp (2022) |
|
14. Lahemaa Elamusmaraton (2022) |
|
Ümber Kahala Järve Jooks 2022 (2022) |
|
7 SILDA UJUMISMATK (2022) |
|
Jüri Ratase XVI jallgrattavõistlus (2022) |
|
Fred Kudu lastevõistlus (2022) |
|
50. jooks ümber Ülemiste järve (2022) |
|
18. Ülemiste metsajooks (2022) |
|
23. Jõulumäe Rattamaraton (2022) |
|
TRIATHLON ESTONIA TRIATLONIKLASSIKA - TÄISPIKK, POOLPIKK, OLÜMPIA, SPRINT (2022) |
|
Triathlon Estonia laste- ja rahvatriatlon (2022) |
|
TRIATHLON ESTONIA AVAVEEUJUMINE (2022) |
|
TRIATHLON ESTONIA MAANTEE ERALDISÕIT 90 ja 180 km (2022) |
|
TRIATHLON ESTONIA JOOKSUKLASSIKA - 42,2, 21,1, 10 ja 5 km (2022) |
|
Maailmakarika etapp kepikõnnis - 2022 (2022) |
|
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnd. Kihnu10 (2022) |
|
Väikelaste Kergejõustikupäev (2022) |
|
Roosna-Alliku järve jooks 4. Järvamaa Järved jooksud 9. etapp (2022) |
|
8.Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp (2022) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2022 (2022) |
|
Sportakrobaatika kohtunike ja treenerite koolitus (2022) |
|
Lauri Ausi 19. mälestusvõistlus (2022) |
|
Uhla-Rotiküla elamusjooks (2022) |
|
Heitjate seeriavõistluse IV etapp (2022) |
|
KÜLAST KÜLLA rattaretk (2022) |
|
Pärnumaa Omavalitsuste XXIX Rannamängud (2022) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (virtuaalne) (2022) |
|
EIL väliboccia Püssä Karikas 2022 (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Balti Keti Velotuur 2022/ Baltic Chain Tour 2022 (2022) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 6. etapp (2022) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2022 IX etapp 600m (2022) |
|
Ushuaialoppet 2022 - real edition (2022) |
|
Eesti Meistrivõistlused mäestlaskumises (DHI) (2022) |
|
Filter Rullituur Jõgeval (4. etapp) (2022) |
|
Filter Maanteekarikasari Jõgeval (4. etapp) (2022) |
|
Haapsalu XVI Triatlon (2022) |
|
NEPTUNAS Eesti Ööjooks - Tallinn (Ülemiste) 2022 (2022) |
|
Filter Temposari Viimsis (6. etapp) / Filter Maanteekarikasari Viimsis (3. etapp, eraldistart) (2022) |
|
Filter Rullituur Viimsis (3. etapp, eraldistart) (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
27. Viljandi Järvejooksu 5 etapp (2022) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2022 VIII etapp 10000m (2022) |
|
VAK Staieri seeriajooks, III etapp, Viljandimaa 5000 m jooksu meistrivõistlused (2022) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus IV etapp (2022) |
|
4. Kõrvemaa Elamusmaraton (2022) |
|
Meeskondlik temposõit 'Kintsli karikas' (2022) |
|
IRONMAN 70.3 Tallinn (2022) |
|
IRONMAN Tallinn (2022) |
|
E-Piim 19. Kullamaa Rattamaraton (2022) |
|
E-Piim 19. Kullamaa Rattamaraton / EMV maastikumaratonis (2022) |
|
Mamma IRONKIDS Tallinn (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Seve Ehituse Heategevusjooks SmileRun (2022) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp (2022) |
|
Ushuaialoppet 2022 - virtual edition (2022) |
|
Škoda Laagri 22. Rakke Rattamaraton (2022) |
|
Kilingi-Nõmme triatlon (2022) |
|
Luunja Triatlon 2022 (2022) |
|
Elva Elamusjooks (2022) |
|
21. Tartu Velo Tuur Eesti Meistrivõistlused Seenioridele (2022) |
|
Rand & Tuulberg 22. Elva Rattamaraton (2022) |
|
XXXIV Vanad Olümpiaalad (2022) |
|
1. Viljandi Männimäe jooks (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2022 (2022) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2022 VII etapp 1000m (2022) |
|
Lääne-Virumaa MV (2022) |
|
Tallinn Open triathlon (2022) |
|
Ragnal Seltsi takistusjooks (2022) |
|
Valga Puu Eesti Meistrivõistlused XCO/XCC (2022) |
|
Leksi Prix (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Rava Rahvatriatlon (2022) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp (2022) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2022 VI etapp 400m (2022) |
|
Urumarja 34. velotuur (2022) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus III etapp (2022) |
|
Kolmiküritus rattasõidus (2022) |
|
Järva-Jaani 9. Rattaralli (2022) |
|
VISUsport Jõulumäe rulluisupäev (2022) |
|
REVIN GRUPP Südasuve Challenge 2022 (2022) |
|
EIL Elva Spordilaager 2022 (2022) |
|
Heitjate seeriavõistluse III etapp - Ei toimu (2022) |
|
Gravel Grinder Estonia (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
I. Rahvusvaheline Tartu naiste tuur (2022) |
|
48. Rahvusvaheline Tartu noorte tuur (2022) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU V etapp (2022) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2022 V etapp 5000m (2022) |
|
Audru osavalla Spordisuvi 2022 (2022) |
|
Tori Põrgu Triatlon (2022) |
|
Tõrva triatlon (2022) |
|
Pühajärve pargitriatlon (2022) |
|
Kilingi-Nõmme Linnapäevade Tervisetelk (2022) |
|
Karala Odagala (2022) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari VI etapp - Arens Lähte VI Rattapäev (2022) |
|
European Gym for Life Challenge (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
27. Viljandi Järvejooksu 4 etapp (2022) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari V etapp - Valgehobusemäe XCO (2022) |
|
Sangaste Valgete Teede Rattaralli 2022 (2022) |
|
2. Naissaare Elamusmaraton (2022) |
|
II Haapsalu-Österby avaveeujumine (2022) |
|
JÕHVI LINNA LAHTISED VÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS (2022) |
|
Elva XXXV triatlon (2022) |
|
Toivo Pruuli mälestusvõistlus ja Hiiumaa MV kergejõustikus (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Jooksusari "Sport Südames" III etapp "Võõbu võll" (2022) |
|
Kohila lahtised võistlused kaugus- ja kolmikhüppes (2022) |
|
Columbia-Kivi Eesti Meistrivõistlused grupisõidus (M/N16, M/NJ, eliit, seeniorid) (2022) |
|
Hellenurme Suvejooks (2022) |
|
Eesti meistrivõistlused 2022 (2022) |
|
HEINO LIPP 100 - Heino Lipu mälestusvõistlused & Eesti meistrivõistluste kuulitõukevõistlused (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Võru Spordikooli auhinnavõistlus kaugushüppes (2022) |
|
Columbia-Kivi Eesti Meistrivõistlused eraldistardis (2022) |
|
HEINO LIPP 100 - Jõhvi kergejõustikuõhtu (2022) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus II etapp (2022) |
|
Ravere mitmevõistluse KV ja Rakvere linna MV üksikaladel (2022) |
|
Läänemaa meistrivõistlused kergejõustikus (2022) |
|
Otepää triatlon (2022) |
|
Columbia-Kivi Eesti Meistrivõistlused grupisõidus (MU) (2022) |
|
32. Jüri Lossmanni mälestusjooks (2022) |
|
Ida-Virumaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused (2022) |
|
VIIMSI GALA, heitjate seeriavõistluse II etapp (2022) |
|
Tallinna noorte suvised meistrivõistlused (2022) |
|
Nõmme õhtutriatlon (2022) |
|
TEST võimlemine (2022) |
|
ELVA SÜDAÖÖJOOKS 2022 (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Valgamaa lahtised meistrivõistlused kergejõustikus (2022) |
|
SK Leksi 44 suvelaagri õhtuvõistlused (2022) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2022 (2022) |
|
Tartu linna MV U18-Täiskasvanud vanuseklassile (2022) |
|
Filter Temposari Maardus (5. etapp) (2022) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2022 IV etapp 3000m (2022) |
|
Kalevi Noortetuur (2022) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse II etapp (2022) |
|
Treening füüsilise vormi tugevdamiseks ja hoidmiseks (2022) |
|
10. Noarootsi Elamusmaratond (2022) |
|
EPSL Spordilaager 2022 (2022) |
|
Paraujumise maailmameistrivõistlused 2022 (2022) |
|
Filter Maanteekarikasari Tallinnas (2. etapp) (2022) |
|
Filter Rullituur Tallinnas (2. etapp) (2022) |
|
8. Alutaguse Rattamaraton (2022) |
|
Pärnu Suvejooks (virtuaalne) (2022) |
|
EIL väliboccia võistkondlikud MV 2022 (2022) |
|
Eesti meistrivõistlused parakergejõustikus 2022 (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Harjumaa meistrivõistlused kergejõustikus (2022) |
|
Tartu linna MV U14-U16 vanuseklassile (2022) |
|
Eesti vanglateenistuse kergejõustikuvõistlused (2022) |
|
27. Viljandi Järvejooksu 3 etapp (2022) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU III etapp (2022) |
|
Pärnu Klubi Tervisesport 2022. a. Meremiilijooks (2022) |
|
IDA-VIRUMAA TV 10 OLÜMPIASTARTI FINAAL ja Ida-Virumaa noorte mitmevõistluse karikavõistlus (2022) |
|
Lääne - Virumaa noorte MV (2022) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari IV etapp - Põleva Kivi XCO (2022) |
|
Paide triatlon (2022) |
|
20. Raplamaa Rattamaraton (2022) |
|
IV Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele (2022) |
|
Mudilaste Karikasarja 4. etapp "Staadionijooks" (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Südamelinna jooks, Järvamaa järvede jooksu 5.etapp (2022) |
|
Gustav Sule mälestusvõistlus (2022) |
|
ALAS-KUUL AS heategevuslik hüppepäev vol. 4. (2022) |
|
JÕHVI SPORDIKOOLI LAHTISED NOORTE KERGEJÕUSTIKUVÕISTLUSED (2022) |
|
Narva virtuaaljooks (2022) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 5. etapp (2022) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2022 III etapp 1500m (2022) |
|
Filter Temposari Ääsmäel (4. etapp) (2022) |
|
Viljandimaa noorte heitjate võistluse II etapp (2022) |
|
Hawaii Expressi 41. Tartu Rattaralli (2022) |
|
Rae Spordikooli suvine võistlus (2022) |
|
2. Ida-Virumaa staadioniultra (2022) |
|
X Rapla Selveri Suurjooks (2022) |
|
41. Tartu Rattaralli lastesõidud (2022) |
|
Kevad Battles (2022) |
|
Ladies Tour of Estonia 2022 (2022) |
|
Saaremaa kergejõustiku meistrivõistlused (2022) |
|
Saaremaa U14 ja U16 kergejõustiku meistrivõistlused (2022) |
|
Youth Games for the Visually Impaired Schoolchildren (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp (2022) |
|
Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus (2022) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2022 II etapp 800m (2022) |
|
Kohila õhtuvõistlus hüpetes (2022) |
|
Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused (2022) |
|
Jõgevamaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused (2022) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU II etapp (2022) |
|
Kooliaasta lõpuvõistlus 2011-2014.a.s. lastele (2022) |
|
Fixus Paralepa X rattamaraton (2022) |
|
Läänemaa meistrivõistlused jalgrattakrossis, Fixus Paralepa X rattamaraton (2022) |
|
Tasuta kepikõnni koolitus ja treening (2022) |
|
Tasuta kepikõnni koolitus ja treening Haapsalus (2022) |
|
Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev VOL 1 - LIIGU VÄRSKES ÕHUS! (2022) |
|
Filter Maanteekarikasari Elvas (1. etapp) (2022) |
|
Filter Rullituur Elvas (1. etapp) (2022) |
|
Järvamaa meistrivõistlused orienteerumise lühirajal (2022) |
|
10 km maanteejooksu Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused (2022) |
|
Eesti Meistrivõistlused Kriteeriumis / MAXILLA 64. Elva Tänavasõit (2022) |
|
Jõulumäe kevadduatlon/Pärnumaa MV duatlonis/Eesti Karika 1.etapp (2022) |
|
LHV Maijooks (2022) |
|
Achilleuse kergejõustikupäev (2022) |
|
Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV (2022) |
|
Viljandimaa kooldie 4.-5.kl. kergejõustiku 4-võistlus (2022) |
|
TÜASK-i avavõistlus U16-Täiskasvanud (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 4. etapp (2022) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse I etapp (2022) |
|
Eesti Koolispordi Liidu I ja II liiga kergejõustikuvõistlused (2022) |
|
Kohila pikamaajooksusari 2022 I etapp 2000m koos Eesti Staadionijooksude sarjaga (2022) |
|
Filter Temposari Arukülas (3. etapp) (2022) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp (2022) |
|
Ülemaailmne orienteerumispäev 2022 (2022) |
|
Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti IIII ja IV etapp (2022) |
|
TV10 Olümpiastarti katsevõistlus (2022) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus I etapp (2022) |
|
Bike Fanatics Keila kriteerium (2022) |
|
HUSQVARNA EESTI OLÜMPIAKROSSI KARIKASARJA III ETAPP - ÄKKE GP XCO (2022) |
|
27. Palivere miilijooks (2022) |
|
Valgamaa jooksusarja I etapp Hummuli Pargijooks (2022) |
|
Sportland Kõrvemaa Kevadjooks (2022) |
|
5. Kõlleste Rattamaraton (2022) |
|
75. laste Viljandi Paala järve jooks (2022) |
|
Mudilaste Karikasarja III etapp "Rattasõit" (2022) |
|
Heitjate võistlused (2022) |
|
"Järvamaa Liigub" 4. Järvamaa Järved jooksud II etapp (2022) |
|
Triatloniakadeemia kevadlaager (2022) |
|
Lääne-Viru koolide 4-võistlus (2022) |
|
27. Viljandi Järvejooksu 2 etapp (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Heitjate mitmevõistluse Pokardi seriaal 2022 (2022) |
|
Jalgrattakross "Tuulest Viidud" (2022) |
|
Jõgevamaa noorte kevadjooksukrossi meistrivõistlused 2022 (2022) |
|
COOP Kilingi-Nõmme maijooks (2022) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2022.a. STAADIONIJOOKSU I etapp (2022) |
|
Ida-Virumaa noorte heitjate seeriavõistluse. (2022) |
|
Ambla SK seeriavõistlus kevad 2022 ümber järve jooks II etapp (2022) |
|
TÜASK-i avavõistlus kettaheitjatele ja odaviskajatele (2022) |
|
Järvamaa meistrivõistlused valikorienteerumises (2022) |
|
Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises (2022) |
|
Hooaja avavõistlus (2022) |
|
Jõgevamaa TV 10 Olümpiastarti I ja II etapp (2022) |
|
Tallinna Meistrivõistlused kriteeriumis (2022) |
|
Wings for Life World Run 2022 (2022) |
|
Läänemaa meistrivõistlused ujumises lastele ja noortele (2022) |
|
Kullamaa 33. Maijooks (2022) |
|
Liikumispäev Viljandimaal-Võhma- Kirivere Kool (2022) |
|
22. Mulgi Rattamaraton (2022) |
|
Elva XXII kellatornijooks (2022) |
|
41. Kuressaare Linnajooks (2022) (2022) |
|
40. Tartu Maastikumaratoni lastejooksud (2022) |
|
Ambla SK seeriavõistlus kevad 2022 ümber järve jooks II etapp (2022) |
|
Lääne-Viru U12 ja U14 murdmaajooks (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 3. etapp (2022) |
|
Filter Temposari Kiilis (2. etapp) (2022) |
|
Läänemaa meistrivõistlused ujumises (2022) |
|
"Järvamaa Liigub" 4. Järvamaa Järved jooksud I etapp (2022) |
|
Virtuaalne LHV Maijooks (2022) |
|
Kalevi Meistrivõistlused kriteeriumis (2022) |
|
"Sammukoguja" üleskutse (2022) |
|
93. Suurjooks ümber Viljandi järve (2022) |
|
Virtuaalne Pärnu Rattasõit (2022) |
|
Abja Kevad ujumisvõistlused ja Sakalamaa ANGERJAS IV etapp (2022) |
|
Järvamaa meistrivõistlused murdmaajooksus (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Rahvusvaheline boccia koolitus mängijatele/juhendajatele/kohtunikele (2022) |
|
Aktiivne esmaspäev 25. aprillil (2022) |
|
XI Türi-Paide triatlon (2022) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp - Keila XCO (2022) |
|
Vabaõhumuuseumi basseinitriatlon (2022) |
|
3. Alutaguse Elamusmaraton (2022) |
|
IV Otepää Rattaralli (2022) |
|
Linnamäe Jüriöö jooks (2022) |
|
Ridala 26. Jüriöö jooks (2022) |
|
AK Tirel lahtised kevadvõistlused sportvõimlemises (2022) |
|
Kevadspartakiaad'22 - Ergomeetrite kolmevõistlus (2022) |
|
Tallina Kalevi Kergejõustikukooli laste kevadvõistlus (2022) |
|
Jüriööjooks Lihulas (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
27. Viljandi Järvejooksu 1 etapp (2022) |
|
Viljandimaa orineteerumispäevikud 2. etapp (2022) |
|
Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus (2022) |
|
Filter Temposari Padisel (1. etapp) (2022) |
|
Kevadspartakiaad'22 - Male (2022) |
|
Jooksunädal (2022) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Pirita XCO (2022) |
|
Rannametsa Luitejooks (2022) |
|
XII Türi-Tori kiirlaskumine (2022) |
|
Triatloniakadeemia konverents (2022) |
|
Kaugjooks "100 km jooks ümber Jalpugi järve" (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Harjumaa noorte (U14, U16, U18) meistrivõistlused sisekergejõustikus (2022) |
|
Sinilillejooks TALLINN 2022 (2022) |
|
EIL siseboccia võistkondlikud MV 2022 (2022) |
|
Viljandimaa maanteejooksu MV (2022) |
|
Sinilillejooks NARVA 2022 (2022) |
|
Tallinna 2022. a. lahtised meistrivõistlused ujumise mitmevõistluses puuetega inimestele (2022) |
|
Haapsalu Maanteejooks (2022) |
|
Rannametsa Luitejooks (virtuaalne) (2022) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2022) |
|
Viljandimaa orineteerumispäevikud 1. etapp (2022) |
|
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus (2022) |
|
Sinilillejooks PÄRNU 2022 (2022) |
|
Sinilillejooks TARTU 2022 (2022) |
|
Virtuaalne Sinilillejooks 2022 (2022) |
|
Para Swimming World Series Berlin (2022) |
|
TreeningPluss Vääna-Jõesuu jooks-matk (2022) |
|
Sakalamaa angerjas III etapp ,Kevadvõistlus ujumises (2022) |
|
Järva Valla seerivõistlus suusatamises 6. etapp (2022) |
|
Pärnumaa ja Pärnu linna MV murdmaasuusatamises (2022) |
|
IDA-VIRUMAA TV 10 OLÜMPIASTARTI III etapp (2022) |
|
Viljandimaa murdmaasuusatamise MV/H.Bergmani mälestusvõistlused (2022) |
|
Ida-Virumaa noorte karikavõistlused (2022) |
|
Eesti meistrivõistlused murdmaasuusatamises (2022) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevakud 4. etapp (2022) |
|
Lääne-Viruma U10 ja U12 talvine mitmevõistlus (2022) |
|
TV10 Olümpiastarti Tallinna III etapp (2022) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2022 (2022) |
|
49. Elva Talikross II etapp (2022) |
|
Pärnumaa MV talvetriatlonis / Jõulumäe talitriatlon / EMV talitriatlonis / 2022 Multispordi Balti karikas (2022) |
|
Para Swimming World Series Lignano Sabbiadoro (2022) |
|
Järvamaa meistrivõistlused talvises mitmevõistluses (2022) |
|
Ukraine Charity Loppet (2022) |
|
Pärnumaa ja Pärnu linna MV murdmaasuusatamises (2022) |
|
KEILA SUUSASARJA 2022 6. ETAPP (2022) |
|
49. Elva Talikross I etapp (2022) |
|
Eesti parakergejõustiku sisemeistrivõistlused 2022 (2022) |
|
Paraolümpiamängud Peking 2022 (2022) |
|
TreeningPluss Tabasalu jooks-matk (2022) |
|
Kalevipoja VIII Uisumaraton (2022) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2022" 4. etapp (2022) |
|
ANNA HOOGU ujumisvõistlused puuetega inimestele (2022) |
|
24. Tallinna Suusamaraton (2022) |
|
Järva Valla SV suusatamises 5. etapp( Madisepäeva suusasõit) (2022) |
|
Järvamaa koolinoorte MV suusatamises (2022) |
|
KEILA SUUSASARJA 2022 5. ETAPP (2022) |
|
Viljandimaa ujumise MV ja "Sakalamaa angerjas" II etapp (2022) |
|
XV. admiral Johan Pitka mälestuseks pühendatud rahvamatk (2022) |
|
48. Tartu Maratoni lastesõidud (2022) |
|
Mulgi raskusheite ja kuulitõuke võistlus (2022) |
|
Lääne-Virumaa U10 vanuseklassi talvised võistlused (2022) |
|
Valgamaa koolinoorte sisekergejõustiku mv. U14 ja U12 vanuseklassile (2022) |
|
2022 NÕMME KJK LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED (2022) |
|
Lääne-Virumaa U18 ja U20 talvised võistlused (2022) |
|
Järvamaa talvised meistrivõistlused kergejõustikus (2022) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2022" III etapp (2022) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2022 (2022) |
|
Türi valla külade talimängud (2022) |
|
23. Alutaguse Maraton (2022) |
|
Kõrgushüppe õhtuvõistlus (2022) |
|
Järva Valla seerivõistlus suusatamises 4. etapp (2022) |
|
Martin Kutmani mälestusvõistlus (2022) |
|
Lääne-Virumaa U12 vanuseklassi talvised võistlused (2022) |
|
18. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus (2022) |
|
Järvamaa noorte kergejõustiku talvised võistlused (2022) |
|
Viljandimaa noorte ja täiskasvanute MV (2022) |
|
Lääne-Virumaa U14 ja U16 talvised võistlused (2022) |
|
Viljandimaa sisekergejõustiku MV (2022) |
|
23. Tamsalu-Neeruti Maraton (2022) |
|
Mudilaste Karikasarja 2022 I etapp (2022) |
|
Imavere piirkonna talimängud 2022 (2022) |
|
KEILA SUUSASARJA 2022 4. ETAPP (2022) |
|
Viljandimaa noorte ja täiskasvanute MV (2022) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2022" II.etapp (2022) |
|
Talvine väljakutse (2022) |
|
TreeningPluss Vääna jooks-matk (2022) |
|
Rapla maakonna MV klassikatehnika pikk (2022) |
|
KEILA SUUSASARJA 2022 3. ETAPP (2022) |
|
Põlvamaa SUUSASARI 2022 (2022) |
|
"Tähelepanu Start" Järvamaa alagrupp (2022) |
|
11. Mulgi Uisumaraton (2022) |
|
KEILA SUUSASARJA 2022 2. ETAPP (2022) |
|
Rapla maakonna MV vabatehnika pikk (2022) |
|
TV10 olümpiastarti Valgamaa II etapp (2022) |
|
TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp (2022) |
|
Järva Valla seerivõistlus suusatamises II etapp (2022) |
|
IDA-VIRUMAA VÕISTLUSSARJA TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp (2022) |
|
Tartu linna MV U18-Täiskasvanud vanuseklassile (2022) |
|
KEILA SUUSASARJA 2022 1. ETAPP (2022) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2022" I.etapp (2022) |
|
TV10 Olümpiastarti II Pärnumaa etapp (2022) |
|
Ida-Virumaa sisekergejõustiku meistrivõistlused (2022) |
|
Viljandi Spordikooli kolmikhüppe võistlus (2022) |
|
TALLINNA 2022. a. U14 U16 U18 JA U20 TALVISED MV (2022) |
|
Pärnu Spordikooli avavõistlused (2022) |
|
Tartu linna MV U14 ja U16 vanuseklassile (2022) |
|
Tasuta suusatrennid Jõulumäel (2022) |
|
Valga Valmiera sisekergejõustik 2022. (2022) |
|
Kurtide kabe võistlused (2022) |
|
A.Tšikini mälestusvõistlus (2022) |
|
AUDENTESE SK AASTALÕPU KUULITÕUKEVÕISTLUS (2021) |
|
Aastalõpu kepikõnd (2021) |
|
Sportose testvõistlus 2021 - 1 (2021) |
|
13. Karel Leetsari mälestusvõistlused (2021) |
|
TreeningPluss Muraste jooks-matk (2021) |
|
Jooks talve (2021) |
|
TÜASK-i jõuluvõistlus U10 ja U12 vanuseklassile (2021) |
|
VAK Staieri Jõulujooks 9,8 km (2021) |
|
TÜASK-i jõuluvõistlus U14 ja U16 vanuseklassile (2021) |
|
NEPTUNAS Eesti Ööjooks - Narva Talv 2021 (2021) |
|
TÜASK-i jõuluvõistlus U18-Täiskasvanud vanuseklassile (2021) |
|
AUDENTESE SPORDIKLUBI JÕULUVÕISTLUS (2021) |
|
Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes (2021) |
|
Pärnumaa meistrivõistlused sisesõudmises (2021) |
|
Rae Spordikooli Jõuluvõistlus (2021) |
|
Pärnumaa MV males (2021) |
|
Valgamaa mv. sisekergejõustik U20, U18, U16 vanuseklassile (2021) |
|
2021 Virtus World Swimming Championships (2021) |
|
KSK Alem KV paigalthüpete kolmevõistluses (2021) |
|
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus (2021) |
|
EDASI LÜKATUD! Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus (2021) |
|
Põlva orienteerumise pühapäevakud (2021) |
|
Mispo Talvemaraton (2021) |
|
Tartu KEVEK rahvusvahelised lahtised talvised kergejõustiku MV veteranidele (2021) |
|
TV 10 Olümpiastarti 51. hooaja I etapp (2021) |
|
Rõuge Elamusretk (2021) |
|
Järvamaa kergejõustiku seeriavõistluse III etapp (2021) |
|
TV10 OS Viljandimaa I etapp (2021) |
|
TV10 olümpiastarti Valgamaa I etapp (2021) |
|
Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistlused kiirmales ja kiirkabes 2021 (2021) |
|
Põlva orienteerumise pühapäevakud (2021) |
|
Heategevuslik 4x50€ teateujumine (2021) |
|
SK Saarde kiirusliku vastupidavuse tšempionaat - 3. etapp (2021) |
|
JÕHVI LINNA LAHTISED VÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS (2021) |
|
TV10 Olümpiastarti I Pärnumaa etapp (2021) |
|
IDA-VIRUMAA TV 10 OLÜMPIASTARTI I etapp (2021) |
|
TV10 Olümpiastarti Tallinna I etapp (2021) |
|
Jooksusilmade neljas matkapäev (2021) |
|
Rummu Elamusretk (2021) |
|
Põlva orienteerumise pühapäevakud (2021) |
|
Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistlused ujumises 2021 (2021) |
|
Eesti Invaspordi Liidu siseboccia võistkondlikud meistrivõistlused 2021 (lükkub edasi kevad 2022) (2021) |
|
Kohtla-Järve linna lahtised sissemeistrivõistlused(uus kuupäev) (2021) |
|
Järvamaa seeriavõistluse I etapp (2021) |
|
Põlva orienteerumise pühapäevakud (2021) |
|
Türi valla isadepäev (2021) |
|
Eesti Kurtide Spordiliidu MV kiirmales 2021 (2021) |
|
EESTI KURTIDE SPORDILIIDU MEISTRIVÕISTLUSED KIIRMALES 2021a (2021) |
|
RMW TRANSPORT CX6 - Tallinna CX (Kalevi MV cyclo-crossis) (2021) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp (2021) |
|
37. Jõulumäe metsajooks ja tervisekäimine 2021 - jääb ära (2021) |
|
Põlva orienteerumise pühapäevakud (2021) |
|
Läänemaa meistrivõistlused ujumises (2021) |
|
Noorte kestvusjooksu sügislaager (2021) |
|
Winter Polish Open Championships (2021) |
|
Pärnu Rannajooks, virtuaaljooks (2021) |
|
Põlva orienteerumise pühapäevakud (2021) |
|
Silen Suusasemud Rullsuusasari (2021) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4. etapp (2021) |
|
Järvamaa 2021.a lahtised MV kiirmales (2021) |
|
Tandem Kaubandus Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis (2021) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp (2021) |
|
Aidu Elamusretk (2021) |
|
RMW Transport CX4 - Bike Fanatics Keila CX (2021) |
|
Eesti Invaspordi Liidu paarisboccia karikavõistlused 2021 (2021) |
|
48. Saaremaa kolme päeva jooks (2021) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp (2021) |
|
SmileRun: Jooksueksperdi südalinna jooks (IV etapp) (2021) |
|
Heitjate mitmevõistlus (2021) |
|
66. Viljandi Linnajooks (2021) |
|
Eesti Kurtide Spordiliidu meistrivõistlused orienteerumisjooksu – tavarajal 2021 a (2021) |
|
RMW Transport CX3 - VARENA AIAD & VÄRAVAD Rapla CX (2021) |
|
Hiiumaa Spordinädalavahetus 2021 (2021) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp (2021) |
|
Heitjate mitmevõistlus (2021) |
|
28. Albu Sügisjooks ja 2. Valgehobusemäe tipu vallutamine (2021) |
|
Paralepa IX rattamaraton (2021) |
|
Läänemaa meistrivõistlused jalgrattakrossis, Paralepa IX rattamaraton (2021) |
|
10. Tartu Linnamaraton (2021) |
|
RMW Transport CX2 - 53. Elva Sügiskross (2021) |
|
Red Bull Tour of Vikings (2021) |
|
Tõugussaare Elamusretk (2021) |
|
Lükkub edasi! Running Clinics praktiline koolitus! Ootame osalema treenereid, füsioterapeute jt liikumisspetsialiste (2021) |
|
Narva Energiajooks 2021 virtuaaljooks (2021) |
|
400 m lõikude kogumine (liikumisvahetunnid) Noarootsi Koolis (2021) |
|
Porikuu Virtuaalliikumine Noarootsis (2021) |
|
Heategevuslik teatejooks (2021) |
|
Sookure lasteaia jalgrattaralli (2021) |
|
Valgamaa Koolinoorte murdmaajooksu meistrivõistlused (2021) |
|
Ala Põhikooli 102m jooks (2021) |
|
Liigun tervise heaks! (2021) |
|
Eidapere-Lokuta Suurjooks XVII (2021) |
|
Murdmaajooks Valgamaa koolinoorte meistrivõistlused (2021) |
|
Kammeri Kooli spordipäev (2021) |
|
Ülle Paasoja (2021) |
|
Rannajooks "Kõik liiguvad" (2021) |
|
Duatlon 5.-6. klassidele (2021) |
|
Spordinädal - Liigun ja olen terve (2021) |
|
Spordipärastlõuna (2021) |
|
Sportlikult liikuma (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Sügisjooks Räpina tänavatel (2021) |
|
Alutaguse Noorte Mängud krossijooks 1.-12.kl ja pendelteatejooks (2021) |
|
Rapla Kesklinna Kooli XXXVIII Suurjooks (2021) |
|
Galina Nalimova (2021) |
|
Õhtu rullituur Järve terviserajal (2021) |
|
Spordinädala lõpuüritus, matkamäng (2021) |
|
Alavere Põhikooli Õunajooks (2021) |
|
Spordinädala lõpupidu (2021) |
|
3aastaste jalgrattamatk (2021) |
|
Rularamp on kuum (2021) |
|
Alasniidu lasteaia Mihklipäeva jooks (2021) |
|
Lahmuse malepäev (2021) |
|
Pärnumaa Kutsehariduskeskuse liikumispäev (2021) |
|
Vallamaja tervisematk (2021) |
|
Tund ujulas (2021) |
|
Valla laste seeriajooks (2021) |
|
Kergejõustiku mitmevõistlus (2021) |
|
AVATUD TREENING JOOKSUTEHNIKA FILMIMISE- JA ANALÜÜSIGA (2021) |
|
Turba Kooli spordipäev (2021) |
|
Kablutamine (2021) |
|
Mihklipäeva Sügisjooks Rännakus (2021) |
|
Kõnnisündmus "Liigume koos!" vol 2 (2021) |
|
Mobiiliorienteerumine Palivere liikumisradadel (2021) |
|
Ringlev Sügis 2021 (2021) |
|
Haigla liigub (2021) |
|
Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse. (2021) |
|
Sügisene spordipäev staadionil (2021) |
|
Mõisakooli krossijooks (2021) |
|
Abja Lasteaia spordipäev (2021) |
|
Sammude kogumine (liikumisvahetunnid) Noarootsi Koolis (2021) |
|
Orienteerumine Noarootsi Koolis - kehaline liikumine lõimitud ainetunniga (2021) |
|
Irina Moskaleva (2021) |
|
„Kivimurru ootab külla oma sõpru- sportlasi“ (2021) |
|
Spordinädala jooks (2021) |
|
Neeme Kooli õpetajate kehalise kasvatuse tund (2021) |
|
Salsarütmis sügisesse (2021) |
|
Valga Priimetsa Kooli orienteerumine (2021) |
|
4aastaste jalgrattamatk (2021) |
|
Lastetare Kapsakross (2021) |
|
5.-9. klasside teatejooksupäev (2021) |
|
Meremiilijooks (2021) |
|
Vodja Kooli kergejõustikupäev (2021) |
|
Liikumispäev (2021) |
|
Audentese erakooli orienteerumispäev (2021) |
|
Tartu Descartes'i Kooli jooksupäev (2021) |
|
Pärnu Päikese Kooli spordipäev (2021) |
|
Kuldre Kooli mitmevõistlus kergejõustikus. 28.09.2021 (2021) |
|
Sügislehtede jooks (2021) |
|
Tallinna maratoni laste virtuaaljooks (2021) |
|
Laste kergejõustiku avatud treening (2021) |
|
Heimtali Põhikooli sügisene spordipäev (2021) |
|
Tallinna Meelespea Lasteaia sügisene spordipäev (2021) |
|
Päev ratastel (2021) |
|
Spordipäev 9.-12. klass (2021) |
|
Sügisene spordipäev staadionil (2021) |
|
Jalgratta orienteerumine Ares (2021) |
|
Spordipäev Urvaste koolis (2021) |
|
Liikumisjõud (2021) |
|
Spordipäev staadionil (2021) |
|
Kergliiklustee jooks (2021) |
|
MATKAPÄEVAD KAIU LASTEAIAS TRIINUTARE (2021) |
|
Kanepi valla lasteaedade spordipäev (2021) |
|
„Alustame päeva võimlemisest. Koos on lõbus võimelda!“ (2021) |
|
Orienteerumine Jänedal (2021) |
|
Tallinna Heleni Kooli A- ja C-osakonna spordipäev (2021) |
|
Lõvimeri spordipäev (2021) |
|
Võimlemine kui tants (2021) |
|
Spordilõuna Tallinna Liikuri Lasteaia õpetajatele (2021) |
|
Külalistreeneri tantsutund KVK 7.-9. kl tüdrukutele (2021) |
|
Laste võistkondlik kergejõustikupäev (2021) |
|
5aastaste jalgarattamatk (2021) |
|
Valgamaa koolide maastikuteatejooksu karikavõistlused (2021) |
|
Muraste Kooli spordipäev (2021) |
|
Liikle rõõmuga (2021) |
|
Klassidele orienteerumistunnid (2021) |
|
Tallinna Liivalossi Lasteaia Sügisjooks (2021) |
|
Liikuvad lapsed on lõbusad (2021) |
|
Kihnu Kooli spordipäev (2021) |
|
Torma Põhikooli spordinädal 2021 (2021) |
|
Peetri Kooli kergejõustikupäev (2021) |
|
Palupera mõisa pargijooks 2021 (2021) |
|
Spordinädal 2020 Sõlekese lasteaias (2021) |
|
Kindluse Kooli Spordinädal (2021) |
|
Kanepi Gümnaasiumi 1.-5. klasside mitmevõistlus (2021) |
|
Linnuestafeet (2021) |
|
Tuule lasteaia Tallinna Maratoni jooks (2021) |
|
Ülle Paasoja (2021) |
|
Kaali Kooli spordipäev (2021) |
|
Oru Kooli spordinädal (2021) |
|
Loovkunst läbi loova liikumise (2021) |
|
Laste kergejõustiku avatud treening (2021) |
|
SädeTERA spordinädal (2021) |
|
Spordipäev Kirivere Kooli Lasteaed Tähekild (2021) |
|
EOK spordinädal (2021) |
|
Jalgrattapäev 4.-6. klasside õpilastele (2021) |
|
Spordinädal LõunaTERAs (2021) |
|
Liikumisnädal (2021) |
|
Tartu Suusaklubi avatud treeningud (2021) |
|
Avatud jooksutrenn Õismäe raba terviserajal (2021) |
|
Viimsi SPA Spordiklubi Poolmaraton 27.09 (2021) |
|
Aste Põhikooli spordipäev (2021) |
|
Ujumisvõistlused (2021) |
|
Haapsalu Lasteaed Vikerkaare liikumispäev (2021) |
|
Keeni kooli spordipäev (2021) |
|
Spordipäev 1.-8.kl (2021) |
|
Staadioniringide kogumine (liikumisvahetunnid) Noarootsi Koolis (2021) |
|
Rullituur (2021) |
|
Raasiku Kooli spordinädal (2021) |
|
Hagudi Põhikooli liikumispäev (2021) |
|
Väimela Lasteaia spordipäev (2021) |
|
Pärnu Lasteaed Mai spordinädal (2021) |
|
Jõekääru discgolf tutvustus (2021) |
|
Kergejõustiku mitmevõistlus (2021) |
|
Läänemaa Ühisgümnaasiumi spordinädal 2021 (2021) |
|
„Mina ja vanem - lõbus spordipere!“ (2021) |
|
Spordipäev Jäneda Koolis (2021) |
|
Tallinna Heleni Kooli B-osakonna liikumisnädal (2021) |
|
Irina Moskaleva (2021) |
|
Laste sport peab olema lõbus. (2021) |
|
Laste jooga (2021) |
|
KVK tantsulise liikumise päev 1.-4. klassidele (2021) |
|
Osavus- ja takistusrada "Vormelirada" (2021) |
|
6aastaste jalgrattamatk (2021) |
|
Kuusalu Keskkooli Spordinädal 2021 (2021) |
|
Ramuddden 7. Valgehobusemäe Rattamaraton (2021) |
|
RMW Transport CX1 - Viljandi CX (2021) |
|
Liikudes tervemaks: Südamejooks (2021) |
|
Spordinädala rattaorienteerumine Karujärvel (2021) |
|
1. Naissaare Elamusmaraton (2021) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2021) |
|
Kolme koolimaja jooks (2021) |
|
11. Kolme koolimaja jooks (2021) |
|
Jüriloppet Duatlon (2021) |
|
26. Saaremaa Duatlon (2021) |
|
Luunja 3. Titeralli (2021) |
|
Tallinna Liikuri Lasteaiapere orienteerumisväljakutse (2021) |
|
19. Ümber Võhma linna jooks (2021) |
|
1. klasside teatejooksupäev (2021) |
|
2.-4. klassside tetejooksupäev (2021) |
|
Haabneeme kooli spordipäev (2021) |
|
Kõmsi Lasteaed-Algkooli spordipäev (2021) |
|
Kärdla Lasteaed (2021) |
|
Valgeranna rattamatk (2021) |
|
Gerd Kanter " Spordinädalale hoogu andmas" (2021) |
|
Mõisaküla Lasteaia vigursõit (2021) |
|
Orienteerumisõhtu peredele (2021) |
|
Eesti Pimedate Spordiliidu male ja kabe võistlus 2021 (2021) |
|
Kooli matkapäev. (2021) |
|
Laupa Kooli integreeritud rahvajooks. (2021) |
|
Mõisaküla Kooli spordipäev (2021) |
|
Orienteerumis mängud, võistlus (2021) |
|
Tamme Kooli spordinädal (2021) |
|
Lasteaia Spordinädal (2021) |
|
Taebla Lasteaia spordinädal (2021) |
|
Pirita lasteaed, orienteerumine jalgratastel (2021) |
|
Ole osav (2021) |
|
Tilsi orienteerumine (2021) |
|
Lohusuu kooli spordipäev (2021) |
|
Tervise Sõnum 2021 GPS mäng Tallinna Vanalinnas (2021) |
|
Virtsu Kooli spordipäev (2021) |
|
Irina Moskaleva (2021) |
|
Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused (2021) |
|
Järvakandi Kooli algklasside spordipäev (2021) |
|
Karukella spordipäev (2021) |
|
Jalgrattamatk (2021) |
|
JOOKS: Alu Minijooks (2021) |
|
Paide Hillar Hanssoo põhikooli tervisepäev (2021) |
|
Tartu Kesklinna Kooli Kergejõustikupäev "Liikudes võidad alati" (2021) |
|
Irina Mskaleva (2021) |
|
Jooga koolipersonaali üritus (2021) |
|
Tasakaaluraja avamine Tallinna Liikuri Lasteaias (2021) |
|
2. - 6 kl. olümpiamängud (2021) |
|
Sookure lasteaia hommikujooks (2021) |
|
Valgamaa Koolide orienteerumise karikavõistlused (2021) |
|
Päev staadionil (2021) |
|
Tallinna Ümera Lasteaia spordinädal (2021) |
|
Heategevuslik kilomeeter (2021) |
|
Heategevuslik Teatejooks (2021) |
|
Liikumisüritus (2021) |
|
Ala Põhikooli spordipäev (2021) |
|
Signe Vaabel (2021) |
|
Hummuli pk orienteerumis- ja matkapäev (2021) |
|
Euroopa Spordinädal (2021) |
|
Rattamatk Puhtulaiule (2021) |
|
Keila Kooli jooksude päev (2021) |
|
Kooli miniolümpiamängud (2021) |
|
Lippude vallutamine (2021) |
|
Tapa Gümnaasiumi liikumisnädal (2021) |
|
Palivere Põhiooli Spordinädal 2021 (2021) |
|
Viljandi Kesklinna Kooli spordinädal (suurte maja) (2021) |
|
Ülemaailmne südamepäev (2021) |
|
Kalamaja Põhikooli õpetajate sammulugemisevõistlus "Kõik õpetajad liikuma!" (2021) |
|
Kalamaja Põhikooli õpilaste sammulugemisevõistlus "Käime koos klassiga" (2021) |
|
Kanepi Gümnaasiumi heategevuslik teatejooks (2021) |
|
ELKE Mööbli sammu-challenge (2021) |
|
NÄPI KOOLI SPORDINÄDAL 23.-30 september. (2021) |
|
Hiiumaa heategevuslik teatejooks (2021) |
|
Ääsmäe kooli krossijooks (2021) |
|
Spordinädal Tallinna Seli lasteaias (2021) |
|
Spordinädal "Liikudes võidad alati" (2021) |
|
Klassidevaheline teatejooksupäev (2021) |
|
Hooaja viimane neljapäevak ehk nn. kommijooks KÄRDLAS (2021) |
|
Julia Andrejeva (2021) |
|
Liikumishommikud Võnnu Keskkoolis (2021) |
|
Püünsi Kooli spordipäev (2021) |
|
Heategevuslik Teatejooks Saare- ja Muhumaal (2021) |
|
Edu Valemi Liikumispäev (2021) |
|
Sõbralik maraton (2021) |
|
Keila Seeriajooks (2021) |
|
Sadala Kooli spordinädal (2021) |
|
Ülle Paasoja (2021) |
|
Nädalajagu sporti! (2021) |
|
Tartu Descartes'i Kooli orienteerumispäev (2021) |
|
Emmaste lasteaed liigub! (2021) |
|
Kullerkupu lasteaed (2021) |
|
PAIde Lasteaia spordinädal (2021) |
|
Kuremaa Lasteaed-Algkool (2021) |
|
POSKA LIIGUB (2021) |
|
Sügismatk looduses (2021) |
|
Liikumishommik Kadrioru pargis 2021 (2021) |
|
Olustvere-Suure-Jaani Rullivõistlus (2021) |
|
Narva Lasteaia Potsataja Spordinädal 2021 (2021) |
|
Liikumisnädal KSG-s (2021) |
|
Nissi kooli MV kergejõustikus (2021) |
|
Laste kergejõustiku avatud treening (2021) |
|
FitSphere Spordinädala võistlus (2021) |
|
Kõndides läbi linna (2021) |
|
3. klasside kergejõustikuvõistlus (2021) |
|
Creative Union AS kilomeetrite kogumine (2021) |
|
Puhja lasteaia spordipäev (2021) |
|
Palade Põhikooli spordipäev (2021) |
|
Spordinädal Standardis 2021 (2021) |
|
Spordinädal Viimsis (2021) |
|
Astro Baltics - "StepTember 21" (2021) |
|
Spordinädal Viljandi Paalalinna Koolis (2021) |
|
Eesti Olümpianädal lasteaias (2021) |
|
Tradehouse spordinädal (2021) |
|
Laste sportlikpäev (2021) |
|
Roosna-Alliku Põhikooli liikumisnädal (2021) |
|
Heategevuslik teatejooks Räpinas (2021) |
|
Tartu Forseliuse Kooli spordinädal (29.09.2021 spordipäev) (2021) |
|
Õunaussi sportlik nädal (2021) |
|
Tervisenädal Lõpe koolis (2021) |
|
Spordinädala avasündmus (laste teatejooks Tallinnas) (2021) |
|
Spordinädal lasteaias Mesimumm (2021) |
|
Kuremaa Lasteaed-Algkooli spordinädal (2021) |
|
Sookure personali hommikujooks (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Teatejooks, heategevuslik (2021) |
|
Jalgsi lasteaeda (2021) |
|
Spordinädal Audru lasteaias (2021) |
|
Spordinädal Männitukas (2021) |
|
Heategevuslik TEATEJOOKS Põlvamaal (2021) |
|
Kolde Lasteaia sportlik nädal (2021) |
|
Viljandi Kaare Kooli spordi - ja liikumispäevad (2021) |
|
Galina Nalimova (2021) |
|
Tõrukese spordinädal 2021 (2021) |
|
Narva Pähklimäe Gümnaasiumi Spordinädal 2021 (2021) |
|
Paide 730 kilomeetrit (2021) |
|
Käo Põhikooli spordipäev (2021) |
|
Noarootsi Kooli osalemine Heategevuslikul Mesikäpa teatejooksul (2021) |
|
Tallinna Liikuri Lasteaia maraton jookseb FC AJAX staadionile külla (2021) |
|
Liikumismängud rulluiskudel algajatele (2021) |
|
Spordinädal - aktiivne Veerise (2021) |
|
Mesikäppa Teatejooks Keilas (2021) |
|
HLA sügisene spordipäev (2021) |
|
GPSKunst: väljakutse kolleegidele (2021) |
|
SPORDIPÄEVAD KAIU LASTEAIAS TRIINUTARE (2021) |
|
XXII Kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks (2021) |
|
Varbola kooli spordipäev (2021) |
|
Pelguranna Lasteaia sportlik nädal 2021 (2021) |
|
Ruila Spordinädal (2021) |
|
Spordinädal (23-30 september) (2021) |
|
Heategevuslik teatejooks Vastse-Kuustes (2021) |
|
Lasteaia liikumisnädal (2021) |
|
Viljandimaa noorte murdmaajooksu päev (2021) |
|
Heategevuslik teatejooks Toilas (2021) |
|
Sõber ikka meeles pea - LIIKUMINE, see on hea! (2021) |
|
Mesikäpa Heategevuslik Teatejooks (2021) |
|
Koolieelikute Takistusjooks Karlovas (2021) |
|
6.-12.kl Spordipäev (2021) |
|
Väike-Maarja Gümnaasiumi spordinädal (2021) |
|
Tallinna Teeninduskooli spordinädal 2021 (2021) |
|
JOOKS: 16. Heategevuslik Teatejooks Raplamaal (2021) |
|
Koolipere kilomeetrid jalgrattal (2021) |
|
Tallinna Heleni Kooli spordinädala väljakutse (2021) |
|
Spordinädal Lasteaed Sinilill Juuru rühmades (2021) |
|
Olen virk ja kraps- spordinädal (2021) |
|
Ahtme Põhikooli distantsi läbimise võistlus (2021) |
|
Nurme kooli liikumisnädal (2021) |
|
Spordinädal Lasteaed Sinilill Järlepa rühmades (2021) |
|
Viljandi Kesklinna Kooli spordinädal (2021) |
|
Teatejooks "Reipalt koolipinki" (2021) |
|
Spordinädala ühisvõimlemine (2021) |
|
Narva-Jõesuu kooli spordinädal (2021) |
|
Lastesõim Planeedi Mudila võimlemishommik (2021) |
|
Paide Sookure lasteaia hommikuvõimlemine (2021) |
|
Muusikaline võimlemine (2021) |
|
Heategevuslik Mesikäpa teatejooks (2021) |
|
Võimlemine (2021) |
|
Pala Kooli spordinädal (2021) |
|
SPORDINÄDAL Karuke linnas 2021 23. 09 - 30. 09 (2021) |
|
Kergejõustik Taime Lasteaias (2021) |
|
Matkapäev - "Minu väike maailm" (2021) |
|
Vormelirada 2021 (2021) |
|
Jekaterina Lopatkina (2021) |
|
Lehola kooli ja lasteaia spordipäev (2021) |
|
Ringlev Sügis 2021 (2021) |
|
4aastaste matk allikate juurde (2021) |
|
PPE liikumiskuu (2021) |
|
Spordinädal 2021 (2021) |
|
Lümanda PK spordipäev (2021) |
|
Tartu heitjate seeriavõistlus VII etapp (2021) |
|
ORIENTEERUMINE: RMK EOP Raplamaa O-päevak Märjamaal (2021) |
|
Võru Kreutzwaldi Kooli GPS kunsti päev (2021) |
|
Tartu Descartes'i Kooli tantsupäev (2021) |
|
Kogukonna kehakultuuri kolmapäev (2021) |
|
Vodja Kooli kergejõustikupäev (2021) |
|
Tervisenädal (2021) |
|
Ratastel sügisesse (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 25.etapp (2021) |
|
Koolipere spordipäev (2021) |
|
Gümnaasiuminoorte spordinädal (2021) |
|
Valjala ja Kahtla kooli ühine spordipäev 2021 (2021) |
|
Avatud jooksutrenn Järve terviserajal (2021) |
|
5aastaste matk allikate juurde (2021) |
|
Põlva maakonna koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused (2021) |
|
Viimsi Kooli spordipäev (2021) |
|
Spordinädal Saarepeedi Koolis (2021) |
|
Haabneeme kooli spordinädal (2021) |
|
Haabneeme kooli spordinädala hommikujooksud (2021) |
|
Tallinna Liivaku Lasteaia spordinädal (2021) |
|
Püünsi Kooli spordinädal (2021) |
|
Kergejõustiku võistlused (2021) |
|
Alu Kooli spordinädal (2021) |
|
Juuru Eduard Vilde Kooli spordinädal (2021) |
|
Kondimootoriga kooli 2021 (2021) |
|
III Pärnumaa Rattaorienteerumine (virtuaalne) (2021) |
|
KHK töötajate Spordinädal 2021 (2021) |
|
TON orienteerumise treeningrada- valikorienteerumine (2021) |
|
Avatud jooksutrenn Pirita terviserajal (2021) |
|
Mesilaste rühma Spordinädal (2021) |
|
6aastaste matk allikate juurde (2021) |
|
Vastseliina lasteaia spordinädal (2021) |
|
Türi Lasteaia orienteerumisnädal (2021) |
|
Rakvere Põhikooli spordipäev (2021) |
|
algklasside spordipäev (2021) |
|
Pangapealse lasteaia tervisemaraton ja Sprodijüts (2021) |
|
Viiratsi Kooli Tervisenädal (2021) |
|
Nõo Põhikooli spordinädal (2021) |
|
Lehola spordib (2021) |
|
Vooremaa poolmaraton (2021) |
|
Paikuse krossduatlon (2021) |
|
Sookure personali jalgrattamatk + rabamatk (2021) |
|
Märjamaa alevijooks (2021) |
|
Veetka Ultra (2021) |
|
Kreenholmi jooks 2021 (2021) |
|
Märjamaa 38 alevijooks (2021) |
|
Kehtna KHK täiskasvanute üldharidus osakond (2021) |
|
Hiiumaa 60. karikavõistlus orienteerumises (2021) |
|
Põlva maakonna lahtised tõukerattasõidu meistrivõistlused (2021) |
|
Tallinna kooliõpilaste Sügis Cup (2021) |
|
Kehtna KHK üldharidusese osakonna virtuaalne sügisjooks (18.09.2021- 30.09.2021) (2021) |
|
Valmiera-Valga Javelin CUP (2021) |
|
IX Rapla Selveri Suurjooks (2021) |
|
Harjumaa 2021 a meistrivõistlused ja noorte (U14, U16,U18) meistrivõistlused kergejõustikus (2021) |
|
Lauliku metsamaraton (2021) |
|
Sammu koos Sisekaitseakadeemiaga spordinädalasse (2021) |
|
EKSL meistrivõistlused valikorienteerumises (2021) |
|
Duatlon (2021) |
|
Tuule lasteaia sügisene spordipäev (2021) |
|
Sügisjooksusari "Elva Sügis 2021" (2021) |
|
Jõgeva Põhikooli spordipäev (2021) |
|
Koolinoorte võistluspäev (2021) |
|
SmileRun: III etapp (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Tartu Hansa Kooli spordipäv (2021) |
|
Spordinädal (2021) |
|
Kooli kergejõustikupäev (2021) |
|
Jõgevamaa noorte kergejõustiku 4-võistluse meistrivõistlused 2021 (2021) |
|
Viljandimaa koolide 2.-5.kl.murdmaa teatejooksukross (2021) |
|
Järvamaa koolide kergjõustiku 4-võistlus (2021) |
|
Kernu kooli spordipäev (2021) |
|
Kooli spordipäev (2021) |
|
Spordinädal (2021) |
|
Kooli spordipäevad (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 24.etapp (2021) |
|
Prillimäe Põnnipere lasteia spordinädal (2021) |
|
Kuressaare Pargi Lasteaed "Peppa Olümpiamängud" (2021) |
|
"Kilomeetrite väljakutse" (2021) |
|
Ilvard Eeriksoo (2021) |
|
Jõulumäe XCO (Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari) (2021) |
|
Kihnu Elamusretk (2021) |
|
Eesti Meistrivõistlused teatekrossis (2021) |
|
Tõrva valla MV heidetes (2021) |
|
74. laste Paala järve jooks (2021) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp (2021) |
|
6. Kilingi-Nõmme koolispordi mitmevõistlus (2021) |
|
Valga-Valka rahvajooks (2021) |
|
Tallinna Maraton 2021 (2021) |
|
Jõgevamaa kergejõustiku meistrivõistlused 2021 (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Tartu heitjate seeriavõistlus VI etapp (2021) |
|
JÕHVI SPORDIKOOLI LAHTISED NOORTE KERGEJÕUSTIKUVÕISTLUSED (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 23.etapp (2021) |
|
ELSSi sammumaraton (2021) |
|
ValiceCar Jõulumäe Sügisrull 2021 (2021) |
|
16. Matsimäe rattaralli / Järvamaa järvede jooksu 8.etapp 3. Matsimäe järve jooks (2021) |
|
13. Lahemaa Elamusmaraton (2021) |
|
Heitjate seeriavõistluse V etapp (2021) |
|
Sillamäe Ultra (2021) |
|
ValiceCar Jõulumäe Sügisrull Supersprint 2021 (2021) |
|
24. Tallinna Rattamaraton (2021) |
|
Põlva mk kergejõustiku meistrivõistlused, Laheda SK 7-võistlus (2021) |
|
Toila rahvajooks (2021) |
|
Tõrva Kolme Järve jooks (2021) |
|
Tallinna Kesklinna Põhikooli spordipäev (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp (2021) |
|
TÜASK spordinädala väljakutse (2021) |
|
SPORDINÄDALA VÄLJAKUTSE (2021) |
|
Kohtla-Järve linna lahtised meistrivõistlused (2021) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 22.etapp (2021) |
|
Filter Rullituur: Elva rulluisumaraton (2021) |
|
Filter Maanteekarikasari VI etapp: Suure-Munamäe 5. rattaralli (2021) |
|
Filter Maanteekarikasari V etapp: Elva 36. rattapäev (2021) |
|
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja III etapp - uus kuupäev (2021) |
|
7 SILDA UJUMISMATK (2021) |
|
Kanepi valla RAHVATRIATLONide sari - KROOTUSE triatlon (2021) |
|
22. Jõulumäe Rattamaraton (2021) |
|
Heitjate seeriavõistluse IV etapp - UUS KUUPÄEV (2021) |
|
49. jooks ümber Ülemiste järve (2021) |
|
Fred Kudu lastevõistlus (2021) |
|
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnd. Kihnu10 (2021) |
|
17. Ülemiste metsajooks (2021) |
|
Neptunas Eesti Ööjooks - Tallinn (Ülemiste) 2021 (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Järvamaa järvede jooksu 7.etapp Roosna-Alliku järve jooks (2021) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2021.a. STAADIONIJOOKSU VIII etapp (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 21.etapp (2021) |
|
Harjumaa TV 10 ol st mitmevõistlus ja III etapi alad (2021) |
|
Tapa Valla Rahvajooks (2021) |
|
KARKSI-NUIA TRIATLON (2021) |
|
ÄKKE GP XCO (HUSQVARNA EESTI OLÜMPIAKROSSI KARIKASARI) (2021) |
|
15. Tartu Rulluisumaraton (2021) |
|
VI Ülenurme Rattapäev (2021) |
|
EIL väliboccia Rõuge Karikas 2021 (2021) |
|
Kondimootor 30/50: Taevaskoja tallajad (2021) |
|
40. Kuressaare Linnajooks (2021) |
|
Uhla-Rotiküla elamusjooks (2021) |
|
Lauri Ausi 18. mälestusvõistlus (2021) |
|
Elva Elamusjooks (2021) |
|
Kanepi valla RAHVATRIATLONide sari - KOORASTE triatlon (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
7.Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes (2021) |
|
Nõmme õhtutriatlon (2021) |
|
Balti Keti Velotuur 2021/ Baltic Chain Tour 2021 (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 20.etapp (2021) |
|
Tartu heitjate seeriavõistlus V etapp (2021) |
|
Filter Rullituur: Tallinna rulluisumaraton (2021) |
|
Filter Maanteekarikasari IV etapp: Tallinna 11. rahvasõit (2021) |
|
TRIATHLON ESTONIA AVAVEEUJUMINE (2021) |
|
TRIATHLON ESTONIA JOOKSUKLASSIKA - 42,2, 21,1, 10 ja 5 km (2021) |
|
TRIATHLON ESTONIA MAANTEE ERALDISÕIT 90 ja 180 km (2021) |
|
Triathlon Estonia laste- ja rahvatriatlon (2021) |
|
TRIATHLON ESTONIA TRIATLONIKLASSIKA - TÄISPIKK, POOLPIKK, OLÜMPIA, SPRINT (2021) |
|
E-Piim 19. Kullamaa Rattamaraton (2021) |
|
Gravel Grinder Estonia (2021) |
|
Ushuaialoppet - virtual (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 19.etapp (2021) |
|
32. LAURITSAPÄEVAJOOKS (2021) |
|
Meremiilijooks (2021) |
|
Škoda Laagri 21. Rakke Rattamaraton (2021) |
|
Toivo Pruuli mälestusvõistlus ja Hiiumaa MV kergejõustikus (2021) |
|
Viru-Nigula Rahvajooks (2021) |
|
Aleksander Kreegi VIII Mälestusvõistlused (2021) |
|
IRONMAN 70.3 Tallinn (2021) |
|
Estonia Ultra-Trail (2021) |
|
Heavy Metal Ultra (2021) |
|
Holstre-Paistu maanteejooks (2021) |
|
Alajõe rääbisejooks (2021) |
|
IRONMAN Tallinn (2021) |
|
Heitjate seeriavõistluse III etapp - UUS KUUPÄEV (2021) |
|
Mamma IRONKIDS Tallinn (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
SmileRun: Seve Ehitus (Erietapp) (2021) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2021.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp (2021) |
|
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil VII etapp (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 18.etapp (2021) |
|
EPSL Spordilaager (2021) |
|
Vägilase jooks (2021) |
|
Filter Rullituur: Pärnu rulluisumaraton (2021) |
|
Filter Maanteekarikasari III etapp: Pärnu 20. rattapäev (2021) |
|
Luunja Triatlon 2021 (2021) |
|
Veloplus 7. Kaika Rattamaraton 2021 (2021) |
|
3. Kõrvemaa Elamusmaraton (2021) |
|
92. Suurjooks ümber Viljandi järve (2021) |
|
Rand & Tuulberg 21. Elva Rattamaraton (2021) |
|
Jõulumäe Raudmees/Pärnumaa MV krosstriatlonis (2021) |
|
Sakala tee jooks "C.R. Jakobson 180" (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Tõravere TT1 - Transtar Temposari I etapp - EDASI LÜKATUD (28.07.2021) (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 17.etapp (2021) |
|
Otepää triatlon (2021) |
|
Järvamaa Rattakrossi seerivõistlus 4.etapp,Tamme karjääri 5.Rattakross (2021) |
|
Kilingi-Nõmme triatlon (2021) |
|
Vallikääru ujumisduatlon/Duatlon läbi aasta (2021) |
|
Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistlus lisaaladega. (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Rava Rahvatriatlon (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 16.etapp (2021) |
|
Urumarja 33. velotuur (2021) |
|
EIL Elva Spordilaager 2021 (2021) |
|
Võsu Südasuve Challenge 2021 (2021) |
|
Karo Mets Eesti Meistrivõistlused olümpiakrossis (XCO) (2021) |
|
21. Mulgi Rattamaraton (2021) |
|
Lüllemäe mägedejooks (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
VAK Staieri seeriajooksu IV etapp-400 m, Viljandimaa MV 5000 m (2021) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2021.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp (2021) |
|
Eesti meistrivõistlused parakergejõustikus 2021 (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 15.etapp (2021) |
|
Eesti Meistrivõistlused mäestlaskumises (DHI) (2021) |
|
Pühajärve pargitriatlon (2021) |
|
Tori Põrgu Triatlon (2021) |
|
Filter Maanteekarikasari II etapp: Jõgeva 7. rattaralli (2021) |
|
XVII Karala Odagala (2021) |
|
Arens Lähte Rattapäev (Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari) (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2021.a. STAADIONIJOOKSU V etapp (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 14.etapp (2021) |
|
47. Rahvusvaheline Tartu noorte tuur (2021) |
|
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa finaaletapp (2021) |
|
Valga triatlon (2021) |
|
19. Raplamaa Rattamaraton (2021) |
|
Sõudevõistlus"Viljandi Paadimees" 2021 (2021) |
|
EMV mitmepäevasõidus seenioridele / 20. Veteranide velotuur (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2021.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 13.etapp (2021) |
|
Tartu heitjate seeriavõistlus IV etapp (2021) |
|
Tallinna noorte suvised meistrivõistlused - UUS KUUPÄEV (2021) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus II etapp (2021) |
|
Järva 5. Rattamarton/Järva-Jaani 8. Rattaralli/Järva-Jaani RSK 1. Rattavahetusega sõit (2021) |
|
Pal-Klaas Palivere XV rattamaraton (2021) |
|
Sangaste Valgete Teede Rattaralli (2021) |
|
Hellenurme suvejooks (2021) |
|
Jõulumäe liikumisfestival (2021) |
|
Saka küla jooks M. Keskküla mälestuseks (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Võidupäeva jooks Häädemeeste alevikus 3 km (2021) |
|
Rapla Võidujooks (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 12.etapp (2021) |
|
Jaanipäeva võistlus (2021) |
|
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja II etapp-UUS KUUPÄEV (2021) |
|
Viljandi triatlon (2021) |
|
Ida-Virumaa noorte kergejõustiku meistrivõistlused 2021.a. (2021) |
|
Palivere Miil (2021) |
|
Rand & Tuulberg Eesti Meistrivõistlused grupisõidus (2021) |
|
Rand & Tuulberg Eesti Meistrivõistlused grupisõidus (2021) |
|
Läänemaa meistrivõistlused kergejõustikus (2021) |
|
Laulasmaa Ultra (2021) |
|
Taevaskoja Elamusretk (2021) |
|
31. Jüri Lossmanni mälestusjooks (2021) |
|
Üliõpilaste meistrivõistlused kergejõustikus (2021) |
|
ELVA SÜDAÖÖJOOKS (2021) |
|
Rand & Tuulberg Eesti Meistrivõistlused eraldistardis (2021) |
|
VAK Staieri seeriajooksu III etapp, takistusjooksud, 3000 m takistusjooks Viljandimaa MV (2021) |
|
Ida-Virumaa TV 10 Olümpiastarti II etapp (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Paraujumise MK etapp Berliin/ Berlin 2021 World Series (2021) |
|
Põlvamaa KERGEJÕUSTIKUÕHTUD 2021 (2021) |
|
TV10 olümpiastarti Põlvamaa II etapp (2021) |
|
Tartu linna MV U14, U16 ja täiskasvanud (2021) |
|
Kohila õhtuvõistlus 100m jooksus ja kaugushüppes, kutsetega noortele 400m ja 800m (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 11.etapp (2021) |
|
TV 10 Olümpiastarti 50. hooaja I etapp - UUS KUUPÄEV (2021) |
|
7. Alutaguse Rattamaraton (2021) |
|
Filter Rullituur: Kuusalu rulluisumaraton (2021) |
|
Filter Maanteekarikasari I etapp: Kuusalu 28. rattaralliI (2021) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2021.a. STAADIONIJOOKSU III etapp (2021) |
|
Eesti Meistrivõistlused grupisõidus MU vanuseklassile (2021) |
|
VIIMSI GALA, heitjate seeriavõistluse II etapp (2021) |
|
4. Kõlleste Rattamaraton (2021) |
|
Anatoli Paali mälestusvõistlused (2021) |
|
EIL väliboccia võistkondlikud MV 2021 (2021) |
|
Vabaõhumuuseumi rahvatriatlon (2021) |
|
14. Jõelähtme Rattamaraton (2021) |
|
10 km maanteejooksu Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused (2021) |
|
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil III etapp (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Pararatta maantesõidu MM / The Road Para-Cycling World Championship (2021) |
|
Heino Lipu mälestusvõistlused 2021 (2021) |
|
Viljandimaa koolide 4.-5.kl.kergejõustiku mitmevõistlus (2021) |
|
Tartu linna MV U18 ja U20 (2021) |
|
Filter Temposari VI etapp: Ääsmäe (2021) |
|
Põlvamaa KERGEJÕUSTIKUÕHTUD 2021 (2021) |
|
TV10 olümpiastarti Põlvamaa I etapp (2021) |
|
TV 10 Olümpiastarti Jõgevamaa I ja II etapp (2021) |
|
Kalevi Noortetuur (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 10.etapp (2021) |
|
Audentese Spordiklubi noorte võistlus 2021 (2021) |
|
Tartu heitjate seeriavõistlus III etapp (2021) |
|
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli suvine võistlus (2021) |
|
Ümber Kuremäe kloostri jooks (2021) |
|
Järva-Jaani triatlon (2021) |
|
9. Noarootsi Elamusmaraton (2021) |
|
XXIV Erika Rattaralli (2021) |
|
TALLINNA 2021. A. LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISE MITMEVÕISTLUSES PUUETEGA INIMESTELE (2021) |
|
JÕHVI LINNA LAHTISED VÕISTLUSED KERGEJÕUSTIKUS (2021) |
|
Pararatta maantee EM / UEC Paracycling European Championships (2021) |
|
Jõgevamaa noorte kergejõustikuvõistlused (2021) |
|
TV 10 OS Viljandimaa III etapp (2021) |
|
Südamelinna jooks (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2021.a. STAADIONIJOOKSU II etapp (2021) |
|
Filter Temposari V etapp: Viimsi (2021) |
|
Ida-Virumaa TV 10 Olümpiastarti I etapp (2021) |
|
ALAS-KUUL AS heategevuslik hüppepäev vol 3 (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 9.etapp (2021) |
|
Põltsamaa heitjate seeriavõistlus I etapp (2021) |
|
31. Kolme Tamme jooks (2021) |
|
40. Tartu Rattaralli (2021) |
|
Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev (2021) |
|
Pirita XCO (Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari) (2021) |
|
Astangu Elamusretk (2021) |
|
E. W. Seileri memoriaal sõudmises (2021) |
|
Uhla-Rotiküla elamusretk (2021) |
|
Saaremaa kergejõustiku meistrivõistlused (2021) |
|
Sillamäe Treppide jooks (2021) |
|
Liise jooks Ruhnus (2021) |
|
III Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele (2021) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp (2021) |
|
Gustav Sule mälestusvõistlus (2021) |
|
Kääriku Kevadlaager (2021) |
|
Viljandimaa TV10 II etapp ja kinnine noorte võistlust (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
KLOOGA MAASTIKUJOOKS 5 km (2021) |
|
Filter Temposari IV etapp: Kiili (2021) |
|
Jalgrattakross (2021) |
|
Tartu heitjate seeriavõistlus II etapp (2021) |
|
TÜ ASK avavõistlus U16-Täiskasvanud (2021) |
|
Kohtla-Järve KJK Atleetika noorte heitjate seeriavõistluse. (2021) |
|
Kohila õhtuvõistlus 100m jooksus ja kaugushüppes (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 8.etapp (2021) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari II etapp - Valgehobusemäe XCO (2021) |
|
Kunda Linnajooks (2021) |
|
Rahvusvaheline olümpiakrossi maastikuratta võistlus (2021) |
|
Kullamaa 32. Maijooks (2021) |
|
Heitjate seeriavõistluse I etapp (2021) |
|
Ultima Thule maraton (2021) |
|
Kihelkonnajooks (2021) |
|
Kullamaa Maijooks (2021) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari I etapp - Põleva Kivi XCO (2021) |
|
1. Lähte maastikujooks (2021) |
|
Eesti meistrivõistlused kriteeriumis/ MAXILLA 63. Elva tänavasõit (2021) |
|
TV10 olümpastarti Valgamaa II ja III etapp (2021) |
|
Järvamaa heitjate võistlused kuul, ketas ,oda, vasar (2021) |
|
Kohtla-Nõmme rahvajooks (2021) |
|
Richard Roodeni mälestusjooks (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
KEVEK ja Tartu Kalevi staadionijooksu sari 2021 Tartus Tamme staadionil I etapp (2021) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2021.a. STAADIONIJOOKSU I etapp (2021) |
|
Filter Temposari III etapp: Aruküla (2021) |
|
Jalgrattakross " Vabana sündinud" (2021) |
|
Jõgeva valla lahtised hüpete võistlused noortele (2021) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 7.etapp (2021) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus I etapp (2021) |
|
Paraujumise Euroopa lahtised MV/ World Para Swimming European Open Championships (2021) |
|
Paikuse rulluisuduatlon (2021) |
|
Virtuaalne Pärnu Rattasõit (2021) |
|
Kalevi esivõistlused kriteeriumis (2021) |
|
Valgamaa jooksusarja I etapp 38. Hummuli Pargijooks (2021) |
|
Ei toimu! EIL siseboccia individuaalsed MV 2021 (2021) |
|
Tartu heitjate seeriavõistlus I etapp (2021) |
|
Jõgeva noorte heidete avavõistlus (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
SmileRun: Ihaste Metsajooks (II etapp) (2021) |
|
Mudilaste Karikasarja II etapp "Pargijooks" (2021) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp (2021) |
|
Filter Temposari II etapp: Kumna (2021) |
|
Järvamaa koolinoorte MV sundvalikorienteerumises (2021) |
|
Järvamaa 2021 .a MV valikorienteerumises (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 6.etapp (2021) |
|
Kohila õhtuvõistlus hüpetes veteranidele (2021) |
|
Viljandimaa maanteejooksu meistrivõistlused (2021) |
|
Euroopa talvised heitealade KV - uus kuupäev (2021) |
|
Estonian Cup Valgehobusemäe Rattamaraton (2021) |
|
XI Türi-Tori kiirlaskumine (2021) |
|
TRIATHLON ESTONIA DUATLON (2021) |
|
Kalevi Meistrivõistlused kriteeriumis (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Filter Temposari I etapp: Maardu (2021) |
|
Põlva orienteerumisteisipäevakud 2021, 5.etapp (2021) |
|
Karksi-Nuia spordikooli heidete mitmevõistlus (2021) |
|
Vägilase jooks (2021) |
|
Tabasalu jooks (2021) |
|
Läänemaa Omamoodi Maraton (2021) |
|
Tallink Maijooks 2021 virtuaaljooks (2021) |
|
Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus (2021) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2021) |
|
Angla Tuuliku jooks (2021) |
|
Viljandimaa noorte murdmaajooks-EDASI LÜKATUD (2021) |
|
SmileRun: ERM-i Jüriööjooks (2021) |
|
2. Alutaguse Elamusmaraton (2021) |
|
Rannametsa Luitejooks, virtuaaljooks (2021) |
|
Jääb ära - Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistlused sisekergejõustikus 2021 (2021) |
|
Janeki maraton, virtuaaljooks (2021) |
|
Kolme Tamme jooks (2021) |
|
Virtuaalne Jüriöö Häädemeeste vallas (2021) |
|
Rakvere talvemaraton - JÄÄB ÄRA (2021) |
|
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus (2021) |
|
Tervisekilomeetrite programmi treeningkilomeetrid (2021) |
|
Sinilillejooks 2021 (2021) |
|
2021 Audi heategevuslik jooksukuu (2021) |
|
Gaimo Salumäe ja Timo Reinpõllu mälestuskõnd/ jooks (2021) |
|
Edasi lükatud! - Eesti Invaspordi Liidu siseboccia võistkondlikud meistrivõistlused 2021 (2021) |
|
Järva valla suusatamise 6.etapp, ÜS vaba, lõpetamine (2021) |
|
Tervisespordi virtuaalsed tegevused (2021) |
|
Virtuaalvõistlus Tervisesport (2021) |
|
Valgehobusemäe Mäefestival (2021) |
|
Järva valla suusatamise SV 5. etapp (2021) |
|
"Tähele Start" väikeste koolide poolfinaal (2021) |
|
Põlvamaa SUUSASARI - JÄÄB ÄRA! (2021) |
|
Lelle Elamusretk (2021) |
|
Eesti Noorte ja Juunioride Meistrivõistlused 2021 (2021) |
|
SUUNTO Virtuaaljooks (2021) |
|
Järvamaa koolide MV suusatamises (2021) |
|
Põlvamaa SUUSASARI - JÄÄB ÄRA! (2021) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustiku mitmevõistluses (2021) |
|
SK"Maret-Sport" kinnine klubivõistlus noortekoondise kandidaatidele III etapp (2021) |
|
Põlvamaa SUUSASARI (2021) |
|
Pärnumaa meistrivõistlused suusatamises (vabatehnika) (2021) |
|
TRIATHLON ESTNIA SUUSASARJA 6. ETAPP - EDASI LÜKATUD, RADA SULAS ÄRA! (2021) |
|
11. Mulgi Uisumaraton (2021) |
|
Jõulumäe talvetriatlon, Eesti MV, Pärnumaa MV (2021) |
|
Pärnumaa lahtised meistrivõistlused talvetriatlonis (2021) |
|
Mulgi valla suusatamise IV etapp (2021) |
|
23. Tallinna Suusamaraton (2021) |
|
Järvamaa talvised meistrivõistlused (2021) |
|
Võru Spordikooli kinnine testvõistlus kergejõustikus (2021) |
|
29. VAK Staieri talvejooks-EDASI LÜKATUD (2021) |
|
Viljandimaa suusasarja II etapp (2021) |
|
Playtechi Kontorimaraton (2021) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2021" 4.etapp (2021) |
|
Kaisma Elamusretk (2021) |
|
Järva valla suusatamise SV 4.etapp, ES suusakross (2021) |
|
SK UP Sport kinnised kutsetega võistlused 400 m jooksus koondiste kandidaatidele (2021) |
|
TRIATHLON ESTNIA SUUSASARJA 5. ETAPP (2021) |
|
Eesti talvised meistrivõistlused (2021) |
|
47. Tartu Maratoni lasteüritused (2021) |
|
48. ELVA TALIKROSS II ETAPP (2021) |
|
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli / Kose 2000 koondisekandidaatide võistlus (2021) |
|
Mulgi valla suusatamise III etapp (2021) |
|
Viljandimaa koolispordi suusatamise KV-EDASI LÜKATUD (2021) |
|
Pärnumaa meistrivõistlused suusatamises (klassika tehnika) (2021) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2021" III etapp (2021) |
|
SUUNTO Virtuaaljooks (2021) |
|
Alexela noortesari IV etapp (2021) |
|
Põlva maakonna lahtised suusaorienteerumise meistrivõistlused (2021) |
|
Eesti Kurtide Spordiliidu suusatamise meistrivõistlused 2021 (2021) |
|
20. Albu Suusasõit Jaak Mae karikatele (klassika, paarisstart) (2021) |
|
48. ELVA TALIKROSS I ETAPP (2021) |
|
22. Alutaguse Maraton (2021) |
|
Mulgi valla suusatamise II etapp (2021) |
|
Järva valla suusatamise SV 3.etapp, ES klassika, (2021) |
|
SK"Maret-Sport" kinnine klubivõistlus noortekoondise kandidaatidele: II etapp - Uus kuupäev (2021) |
|
Põlvamaa SUUSASARI (2021) |
|
Mulgi valla suusatamise I etapp (2021) |
|
Tartu linna MV U18-täiskasvanud- EDASI LÜKATUD! (2021) |
|
22. Tamsalu-Neeruti Maraton (2021) |
|
Viljandimaa suusasarja I etapp (2021) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2021" II etapp (2021) |
|
Audentese SK kuulitõukevõistlus U16, U18, U20 ja täiskasvanute koondiste kandidaatidele (2021) |
|
Martin Kutmani mälestusvõistlus (2021) |
|
Põlvamaa SUUSASARI (2021) |
|
Jõulumäe talveduatlon (2021) |
|
Suusabuss Albu Põhikool ja Aravete KK (2021) |
|
TÜ ASK lahtine klubivõistlus U14, U16- EDASI LÜKATUD! (2021) |
|
Teivashüppe GP Tallinna etapp (2021) |
|
Põlvamaa SUUSASARI (2021) |
|
"Tähelepanu Start" Järvamaa alagrupp (2021) |
|
Aela Elamusretk (2021) |
|
SK Fortis kinnine kaugus- ja kõrgushüppevõistlus koondise kandidaatidele (2021) |
|
Pärnu Spordikooli seeriavõistluse II etapp (2021) |
|
III mudilaste 4-etapiline karikasari (2021) |
|
TÜ ASK lahtine klubivõistlus U18-täiskasvanud- EDASI LÜKATUD! (2021) |
|
TÜASK-i kinnine sisevõistlus kergejõustikus koondise kandidaatidele U16-Täiskasvanud (2021) |
|
EDASI LÜKATUD! TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp (2021) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2021" I etapp (2021) |
|
Vinni-Rakvere Talvejooksusari I etapp (2021) |
|
FIS Rahvusvaheline Lumepäev (2021) |
|
Audentese SK kinnine kutsetega kaugushüppevõistlus koondiste kandidaatidele (2021) |
|
SUUNTO Virtuaaljooks (2021) |
|
Järva valla suusatamise SV 2.etapp, ES vaba, (2021) |
|
III Valgehobusemäe Teatemaraton (2021) |
|
Tartu linna MV U14, U16- JÄÄB ÄRA! (2021) |
|
A.Tšikini mälestusvõistlus - JÄÄB ÄRA (2021) |
|
Pärnu Spordikooli seeriavõistlus (2021) |
|
Järva valla suusatamise SV 1.etapp, ES vaba, (2021) |
|
Sportos Test võistlus 2021 (Järgmise aasta tavavõistlus) (2020) |
|
Pärnu aastalõpuvõistlus (2020) |
|
Viljandi teivahüppe aastalõpu võistlus (2020) |
|
Pekist Priiks Tallinn 2020 (2020) |
|
156. Pööripäevajooks Jooks talve (2020) |
|
SUUNTO Virtuaaljooks (2020) |
|
TEST Spordinädala üritus (2020) |
|
EDASI LÜKATUD! Jaak Uudmäe auhinnavõistlus kolmikhüppes (2020) |
|
VAK Staieri jõulujooks Viljandi-Loodi 9,8 km - toimub virtuaalselt (2020) |
|
TEST Kergejõustiku võistlus (2020) |
|
Põlva o-pühapäevakud, VII etapp (2020) |
|
TÜASK-i heategevuslik jõuluvõistlus- JÄÄB ÄRA (2020) |
|
Pärnumaa meistrivõistlused sisesõudmises (2020) |
|
Tallinna Kalevi Kergejõustikukooli Jõuluvõistlus (2020) |
|
Tartu koolide karikavõistlused kergejõustikus (JÄÄB ÄRA) (2020) |
|
Kergejõustiku jõuluvõistlused (2020) |
|
Põlva o-pühapäevakud, VI etapp (2020) |
|
JALGRATTA SPRINDIPÄEV (2020) |
|
JÄÄVAD ÄRA/LÜKKUVAD EDASI - Eesti Paralümpiakomitee meistrivõistlused ujumises 2020 (2020) |
|
Kergejõustiku seeriavõistluse III etapp (2020) |
|
SUUNTO Virtuaaljooks (2020) |
|
Lükkub edasi 2021 - Eesti Vaimsete Puuetega Inimeste Spordiliidu talvised kergejõustikuvõistlused 2020 (2020) |
|
KULTUURIKAVA TEST (2020) |
|
Viking Line Eesti Ööjooks - Talve eri VIRTUAALJOOKS (2020) |
|
Põlva o-pühapäevakud, V etapp (2020) |
|
Talkur sisekergejõustik (2020) |
|
TV10 olümpiastarti 2020./2021.a. hooaja Valgamaa I etapp (2020) |
|
Järvamaa kergejõustiku seeriavõistluse II etapp (2020) |
|
EDASI LÜKATUD! TV 10 OS Tartu ja Tartumaa I etapp (2020) |
|
Hüppevõistlus-Kõrgushüpe, teivashüpe - EDASI LÜKATUD (2020) |
|
Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused V etapp (2020) |
|
TV10 Olümpiastarti I Pärnumaa etapp - EDASI LÜKATUD (2020) |
|
Põlva o-pühapäevakud, IV etapp (2020) |
|
JÄÄB ÄRA - EPK meistrivõistlused kiirmales ja kiirkabes 2020 (2020) |
|
Järvamaa kergejõustiku seerivõistluse I etapp (2020) |
|
SUUNTO Virtuaaljooks (2020) |
|
Põlva o-pühapäevakud, III etapp (2020) |
|
Pärnumaa MV males (2020) |
|
JÄÄB ÄRA - Siseboccia individuaalsed lahtised MV (2020) |
|
Lezyne CX6 - Tallinna CX/ Tallinna MV cyclo-crossis (2020) |
|
Karksi-Nuia Spordikooli võistlus (2020) |
|
65. Viljandi Linnajooks (2020) |
|
36. Jõulumäe metsajooks (2020) |
|
Põlva o-pühapäevakud, II etapp (2020) |
|
Häädemeeste valla meistrivõistlused males (2020) |
|
HELKURKÕND (2020) |
|
SUUNTO Virtuaaljooks (2020) |
|
Järvamaa meistrivõistlused valikorienteerumises (2020) |
|
Viivikonna elamusretk (2020) |
|
Audru Sildade Jooks (2020) |
|
Lezyne CX5 - RMW Transport Rapla CX (2020) |
|
Eesti Invaspordi Liidu siseboccia võistkondlikud meistrivõistlused 2020 (2020) |
|
Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused IV etapp (2020) |
|
Järvamaa 2020 lahtised MV kiirmales (2020) |
|
Saint-Gobain Glass Estonia Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis (2020) |
|
Haanja Ultra (2020) |
|
SUUNTO Virtuaaljooks (2020) |
|
Ida-Virumaa karikavõistlused kergejõustikus (2020) |
|
Jooksutreeningu koolitus vaegnägijatele ja pimedatele ning nende saatjatele (2020) |
|
Tallinna Invaspordiühingu spordipäev 2020 (2020) |
|
Keava elamusretk (2020) |
|
Viking Line Eesti Ööjooks - Ülemiste eri (2020) |
|
Järvamaa ujumise seeriavõistlus 2020/2021 I etapp (2020) |
|
Lezyne CX4 - Viljandi CX (2020) |
|
Eesti 2020. aasta meistrivõistlused lauamängude mitmevõistluses; neiud, noormehed, naised ja mehed (2020) |
|
47. Saaremaa kolme päeva jooks (2020) |
|
Hiiumaa Rattanädalavahetus 2020 (2020) |
|
Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused murdmaateatejooksudes (2020) |
|
Virtuaalne Pärnu Rannajooks (2020) |
|
Jooksutreeningu koolitus vaegnägijatele ja pimedatele ning nende saatjatele (2020) |
|
Lezyne CX3 - Suure-Jaani CX (2020) |
|
TALLINNA 2020. A. LAHTISED MEISTRIVÕISTLUSED UJUMISE MITMEVÕISTLUSES PUUETEGA INIMESTELE (2020) |
|
Mammaste suusaraja jooks, Põlvamaa lahtised täiskasvanute murdmaajooksu meistrivõistlused (2020) |
|
EKSL meistrivõistlused orienteerumisjooksu – tavarajal 2020.a. (2020) |
|
Järvamaa koolinoorte sügiskross (2020) |
|
Paide Hammerbecki PK võistlused kergejõustikus (2020) |
|
Fixus Marimetsa Kapp Paralepa VIII rattamaraton (2020) |
|
Tamme karjääri 4. Rattakross ja Järvamaa 2020 meistrivõistlused (2020) |
|
Eesti Karikavõistlused iluvõimlemises (2020) |
|
Jõud meistrivõistlused kabes (2020) |
|
Lezyne CX2 - RAKKE CX (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Spordinädala lõpetamine (2020) |
|
Kontorivõimlemine (2020) |
|
RMK EOP Raplamaa päevak (2020) |
|
Orienteerumise karikavõistlus koolidele (2020) |
|
Euroopa spordinädala pidulik lõpetamine. Spordimeelelahutused. Jooks. Võimlemine lasteaia staadionil (2020) |
|
MyFit RUN Viljandi 1h Jooks (2020) |
|
Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused III etapp (2020) |
|
Välistrenn (2020) |
|
Jooksu ühistreening Liina Tšernoviga (2020) |
|
9. Tartu Linnamaratoni Lasteüritused (2020) |
|
Maagilised pallid (2020) |
|
Alasniidu lasteaia Mihklipäeva jooks (2020) |
|
Jooksumängud lasteaias (2020) |
|
Spordinädala lõpuüritus, matkamäng (2020) |
|
Lääne – virumaa murdmaajooksu meistrivõistlused (2020) |
|
Tallinna Meelespea Lasteaia sügisene spordipäev - õunajooksud (2020) |
|
RATTARALLI MÄNNI LASTEAIAS (2020) |
|
Reipalt koolipinki (2020) |
|
Vodja Kooli kergejõustikupäev (2020) |
|
Ümber Kooli Jooks (2020) |
|
Kammeri Kooli spordipäev (2020) |
|
Saare maakonna 2020. a. koolinoorte teatekross (2020) |
|
Orienteerumine Palermos (2020) |
|
Audentese erakooli orienteerumispäev (2020) |
|
Helkurijooks (2020) |
|
Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja võidujooks ja spordinädala pidulik lõpetamine (2020) |
|
Hiiumaa meistrivõistlused kergejõustikus ja teatejooksudes (2020) |
|
Alavere Põhikooli meistrivõistlused kergejõustikus (2020) |
|
Discgolf (2020) |
|
Kergejõustiku võistlused (2020) |
|
Sportlik Mihklipäev (2020) |
|
Roosna-Alliku Põhikooli takistusjooks (2020) |
|
Laste võimlemine (2020) |
|
Kõne ja liikumis (2020) |
|
Teatevõistlus tõukerattaga (2020) |
|
Järvakandi Kooli algklasside spordipäev (2020) |
|
Rula ja rulluisutamine algajatele (2020) |
|
Nõmme Põhikooli Spordinädal (2020) |
|
Lasteaed Vikerkaar orienteerumismäng (2020) |
|
Kohtumine noorsportlastega ja teatevõistlused. (2020) |
|
Neeme Kooli kaasajastatud orienteerumiskaardi avavõistlus. (2020) |
|
Kanepi Gümnaasiumi 1.-4. klasside mitmevõistlus (2020) |
|
Spordinädala Matk (2020) |
|
Seikluse võistlused Äkkekülas (2020) |
|
Liikumishommik Kadrioru pargis (2020) |
|
Räätsamatk Tolkuse rabas (2020) |
|
Liikumine teeb head (2020) |
|
Tilsi orienteerumine (2020) |
|
Matk Alatskivi matkarajal (2020) |
|
Mihklijooks (2020) |
|
KOHTLA-JÄRVE SPORDIKLUBI KLEO TERVISEPÄEV (2020) |
|
Roller derby proovitrenn / Roller Derby demo training (2020) |
|
Luunja 7. Matkamäng (2020) |
|
Prangli elamusretk (2020) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2020) |
|
Lezyne CX1 - Bike Fanatics Koidu CX (2020) |
|
Elva Meejooks (2020) |
|
Valgehobusemäe MTB Fest 2020 (2020) |
|
Väikese vägilase jooks lossimäel (2020) |
|
Orienteerumismatk " Liikudes olümpial-2020" (2020) |
|
Võrumaa Pikamaajooksude sarja järelaitamistunnid (2020) |
|
SeiklusFest (2020) |
|
Jüriloppet Duatlon (2020) |
|
Carglass heategevuslik Spordipäev (2020) |
|
Lev Migdalski karikas (2020) |
|
Kolme koolimaja jooks (2020) |
|
Ramuddden 6. Valgehobusemäe Rattamaraton (2020) |
|
Luunja 3. Titeralli (2020) |
|
Märjamaa 37 alevijooks (2020) |
|
Tartu Sügisrull (2020) |
|
Liikumisnädala "Prügikõnd" Tõrva vallas (2020) |
|
Sportlik reede (2020) |
|
Kõne ja liikumis (2020) |
|
Eesti Koolispordi Liidu orienteerumise meistrivõistlused (2020) |
|
Valgamaa koolide murdmaajooksu meistrivõistlused (2020) |
|
Tartumaa koolide maastikuteatejooks (2020) |
|
Aste Põhikooli sünnipäevamatk (2020) |
|
Marge Almre (2020) |
|
Juuru Eduard Vilde kooli suurjooks (2020) |
|
Viljandi Kesklinna Kooli spordipäev (2020) |
|
Nõmme Põhikooli Spordinädal (2020) |
|
Rakvere Reaalgümnaasiumi liikumispäev (2020) |
|
Ardu Kooli spordipäev (2020) |
|
Sillamäe Eesti Põhikooli spordipäev (2020) |
|
Kablutamine (2020) |
|
Tõstamaa Keskkooli Sügisene Spordipäev (2020) |
|
Laupa Kooli Spordipäev (2020) |
|
Sügiskross 4.-9. klass (2020) |
|
Matkapäev 5.-12.kl (2020) |
|
7. Direktor Rein Härmoja nimeline karikajooks (2020) |
|
Roosi mitmevõistlus (2020) |
|
Tartu Kesklinna Kooli Kergejõustikupäev (2020) |
|
Kolme kooli spordipäev (Kauksi-Ruusa-Mikitamäe) (2020) |
|
Kanepi valla lasteaedade spordipäev (2020) |
|
Spordipäev Kõmsil (2020) |
|
Kergejõustik Taime Lasteaias (2020) |
|
Liikumine tervise heaks (2020) |
|
Koolispordipäev (2020) |
|
Eesti Pimedate Spordiliidu male ja kabe võistlus (2020) |
|
XIII Jõhvi Vene Põhikooli Kooliolümpiamängud (2020) |
|
Viljandi Kaare Kooli spordipäev (2020) |
|
Kajamaa Kooli spordipäev (2020) |
|
Algklasside sügisjooksuke (2020) |
|
Sportlikud mängud algklassidele (2020) |
|
Orienteerumine - punktides liiklusteemalistele küsimustele vastamine - kogu koolipere (2020) |
|
Mere seiklused (2020) |
|
XXI Kindral Johan Laidoneri olümpiateatejooks (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Valga Priimetsa Kooli orienteerumine (2020) |
|
Orienteerumise neljapäevak 7.-9.klassile (2020) |
|
Kahe kooli spordipäev (2020) |
|
kooli spordipäev (2020) |
|
Spordinädala eritrimm (2020) |
|
Seiklusorienteerumine (2020) |
|
Tule võistlema! (2020) |
|
Nõmme Põhikooli Spordinädal (2020) |
|
Lümanda PK spordipäev (2020) |
|
Tartu Descartes'i Kooli jookuspäev (2020) |
|
Jõgevamaa noorte sügisjooksukrossi meistrivõistlused (2020) |
|
Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere VIRTUAALJOOKS - Cappy laste virtuaaljooks (2020) |
|
Lasnamäe linnaosa lasteaia õpetajate liikumisõhtu (2020) |
|
Spordinädal 2020 orienteerumine (2020) |
|
Liikumispäev (2020) |
|
Varbla Kooli spordipäev (2020) |
|
Olen sõber spordiga, elan täie rinnaga! (2020) |
|
Kohila Mõisakooli spordipäev (2020) |
|
Valgeranna rattamatk (2020) |
|
400 m liikumine (2020) |
|
Helkurijooks (2020) |
|
Kärdla Põhikooli orienteerumispäev (2020) |
|
AS DAGOplast orienteerumispäev (2020) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2020) |
|
Oleme terved! (2020) |
|
Tsirguliina Kool 108 km (2020) |
|
Holstre Kooli spordipäev (2020) |
|
Spordipäev KEK-i saalis (2020) |
|
Kuldre Kooli mitmevõistlus kergejõustikus. 24.09.2020 (2020) |
|
Saaremaa Ühisgümnaasiumi Olümpiamängud (2020) |
|
Valjala ja Kahtla kooli ühine spordipäev 2020 (2020) |
|
Välitreening Alusta Algusest (2020) |
|
Narva-Jõesuu Linnavalitsuse matkapäev (2020) |
|
9. Tartu Linnamaraton (2020) |
|
Liigume koos sõpradega (2020) |
|
Orienteerumismäng "Mida loomad söövad?" (2020) |
|
Tallinna Liivaku Lasteaia spordinädal (2020) |
|
Duatlon 5.-6. klasside õpilastele + Liiklustest (2020) |
|
Spordipäev õuealal (2020) |
|
Sammulugemise võistlus "Kõik õpetajad liikuma!" (2020) |
|
Viljandimaa Orienteerumispäevaku 8. etapp (2020) |
|
Vändra Gümnaasiumi spordinädal (2020) |
|
Lõbus võimlemine (2020) |
|
Koosa lasteaia liikumisnädal (2020) |
|
Liikudes terveks (2020) |
|
Ringlev sügis (2020) |
|
Põlvamaa koolinoorte murdmaajooksu võistlused (2020) |
|
Tõukerattasprint, Põlvamaa SUVEMÄNGUD 2020 (2020) |
|
Heategevuslik teatejooks (2020) |
|
Vigala laste sügisjooks (2020) |
|
Tervisenädal Koonga koolis (2020) |
|
Tervisenädal Lõpe koolis (2020) |
|
teatevõistluste päev (2020) |
|
Jõgeva Põhikooli spordipäev (2020) |
|
Kooli spordipäev 23.09.2020 (2020) |
|
Heategevuslik jooks (2020) |
|
Spordinädal Jaan Poska lasteaias (2020) |
|
Heategevuslik teatejooks 2020 Lääne – virumaa koolinoortele (2020) |
|
Hiiumaa hetegevuslik Teatejooks (2020) |
|
Heategevuslik teatejooks koolinoortele (2020) |
|
Viljandimaa heategevuslik teatejooks (2020) |
|
Võru maakonna koolinoorte sügisene murdmaajooks (2020) |
|
Spordinädal 2020 Pelguranna lasteaias (2020) |
|
Spordinädal Roela koolis (2020) |
|
Helika triatlon (2020) |
|
Liikumispäev (2020) |
|
Ääsmäe kooli krossijooks (2020) |
|
Nõmme Põhikooli Spordinädal (2020) |
|
PAIde Lasteaia spordipäev (2020) |
|
Spordinädal Eidapere koolis (2020) |
|
Sügisene Tuule lasteaia spordipäev (2020) |
|
Alaveski loomapargi matkapäev (2020) |
|
Lasila ja Uhtna põhikooli spordipäev (2020) |
|
Spordinädal Tõrukese Lasteaias (2020) |
|
15. heategevuslik Teatejooks Viimsis (2020) |
|
Spordinädala retk (Uulu Lasteaed) (2020) |
|
Palupera mõisa pargijooks (2020) |
|
Spordinädal "Liikudes võidad alati" (2020) |
|
Vastemõisa õppekoha spordinädal (2020) |
|
Peetri Kooli kergejõustikupäev (2020) |
|
Spordinädal Viljandi Paalalinna Koolis (2020) |
|
Koolipere sammud ja kilomeetrid (2020) |
|
Klooga lasteaia spordipäev (2020) |
|
Tõstamaa Kõndimise Challange (2020) |
|
Valgu Pk , Lasteaed liikuma (2020) |
|
Lepatriinu maja spordinädal (2020) |
|
Valgejõe trepijooks (2020) |
|
5.-9. klassi spordipäev. (2020) |
|
Liikuma (2020) |
|
Spordipäev Kadaka lasteaias (2020) |
|
Kuremaa Lasteaed-Algkooli spordinädal (2020) |
|
Tallinna Tööstushariduskeskuse spordinädal! (2020) |
|
Kondimootoriga kooli (2020) |
|
Spordinädal 2020 Jäneda Koolis (2020) |
|
Raasiku Kooli Spordinädal (2020) |
|
POSKA LIIGUB (2020) |
|
Spordinädal Vikerkaare lasteaias (2020) |
|
Spordinädal Männituka lasteaias (2020) |
|
Tallinna Teeninduskooli spordinädal 2020 (2020) |
|
Gümnaasiuminoorte spordinädal (2020) |
|
Pala Kooli spordinädal (2020) |
|
Tartu Forseliuse Kooli spordinädal (2020) |
|
Palivere Põhikooli spordi-/liikumisnädal (2020) |
|
Jõgevamaa spordiveteranide meistrivõistlused jalgrattakrossis (2020) |
|
Seiklushundi päevak - Hiinalinn (2020) |
|
Juku-Peedu Spordinädala eritrimm (2020) |
|
Jõgevamaa meistrivõistlused jalgrattakrossis täiskasvanutele ja noortele (2020) |
|
Nissi Põhikooli I kooliolümpiamängud (2020) |
|
Roosna - Alliku lasteaed Hellik spordipäev (2020) |
|
Nõlvaku lasteaia liikumisnädal. (2020) |
|
TEATEJOOKS Heategevuslik (2020) |
|
Tartu Katoliku Hariduskeskuse kergejõustikupäev (2020) |
|
AS Dagöplasti töötajate spordinädal (2020) |
|
ELKE Mööbli sammu-challenge (2020) |
|
Lasteaed Tõrutõnn/Ulvi maja mõisapargi loodusorienteerumine (2020) |
|
Astro Baltics - StepTember 20" (2020) |
|
Ämari elanikud koguvad samme (2020) |
|
Spordinädal Viimsis (2020) |
|
Teatejooks ´´Reipalt Koolipinki`` (2020) |
|
Liikumise kunst Dorpat Tervises (2020) |
|
Imavere ja Koigi PK olümpiamängud kergejõustikus (2020) |
|
Koigi ja Imavere kooli olümpiamängud kergejõustikus (2020) |
|
Heategevuslik TEATEJOOKS Põlvamaal (2020) |
|
Spordinädala avamine. Võimlemine õues, jooks (2020) |
|
Elva Lasteaed Murumuna spordinädal (2020) |
|
Käo Põhikooli spordipäev (2020) |
|
Spordinädal Puiga Põhikoolis (2020) |
|
Sadala Kooli spordinädal (2020) |
|
Ümeralaste jooksud "Jookseme terviseks!" (2020) |
|
1.-4.klassi spordipäev (2020) |
|
Spordinädal 2020 (23 - 30 september) (2020) |
|
Abja lasteaia spordipäev (2020) |
|
Juuru Eduard Vilde kooli spordipäev (2020) |
|
Väike-Maarja Gümnaasiumi spordinädal (2020) |
|
Jaagu Lasteaed-Põhikooli olümpiapäevad II (2020) |
|
Heategevuslik teatejooks Toilas (2020) |
|
Konguta Kooli spordipäev (2020) |
|
Kihnu kooli spordipäev (2020) |
|
Sammulugeja (2020) |
|
Läänemaa Ühisgümnaasiumi spordinädal (2020) |
|
Lasteaed Väike Pauline orienteerumine pargis (2020) |
|
Olümpiamängud Karuke linnas (2020) |
|
Stell Eesti sammulugemise võistlus (2020) |
|
Orienteerumismäng " Sport on lõbus!" (2020) |
|
NÄPI KOOLI SPORDINÄDAL 23.-30 september. (2020) |
|
Vara Põhikooli liikumispäev (2020) |
|
Narva Lasteaia Potsataja Spordinädal 2020 (2020) |
|
Spordinädal 2020 spordikuu (2020) |
|
Seiklusmaraton (2020) |
|
69. Põlva laste JOOKSUPÄEV (2020) |
|
Eesti Koolispordi Liidu teatejooksuvõistlused 1.-12.kl. õpilased (2020) |
|
Tartu Descartes'i Kooli orienteerumispäev (2020) |
|
Kivi-Vigala Põhikooli (2020) |
|
Eveli Leego (2020) |
|
Lauliku lasteaia laste metsamaraton (2020) |
|
Tartu heitjate seeriavõistluse IV etapp (2020) |
|
Tallinna Maratoni Laste virtuaaljooks (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 18.etapp (2020) |
|
Viljandimaa koolinoorte murdmaajooks (2020) |
|
Euroopa spordinädal (2020) |
|
Kooli spordipäevad (2020) |
|
EO Eesti Ühenduse kergejõustikuvõistlused (2020) |
|
Pangapealse lasteaia tervisemaraton ja Sprodijüts (2020) |
|
Haabneeme Kooli spordinädal (2020) |
|
Spordinädal lasteaias Mesimumm (2020) |
|
Liikumisnädal (2020) |
|
Spordinädal "Spordiga sügisesse" (2020) |
|
Kiviõli 1. Keskkooli mitmevõistlus (2020) |
|
RTG virtuaalne sügisjooks (2020) |
|
Tallinna Majanduskooli liikumisnädal "Iga meeter loeb" (2020) |
|
TERVIST PÄRNU TERVISERADADELT (2020) |
|
Spordinädal Saarepeedi Koolis (2020) |
|
Torma Põhikooli spordinädal (2020) |
|
Tervisenädal (2020) |
|
Kõrveküla Põhikooli maastikuteatejooksud (2020) |
|
Nurme kooli spordinädal (2020) |
|
Risti Kooli Spordinädal (2020) |
|
Spordinädal (2020) |
|
Spordinädal Sinilinnus (2020) |
|
Liigu koos Fitlapiga (2020) |
|
Virtsu Kooli mitmevõistluse nädal (2020) |
|
Viiratsi Kooli Tervisenädal (2020) |
|
Spordinädala üritus (2020) |
|
Mustjala kooli spordinädal (2020) |
|
Tapa Gümnaasiumi liikumisnädal (2020) |
|
Spordinädal 2020 (2020) |
|
Põlvamaa lahtised orienteerumise meistrivõistlused, teade (2020) |
|
Tõrva valla meistrivõistlused heitealades (2020) |
|
IV Vooremaa poolmaraton (2020) |
|
Saaremaa Duatlon (2020) |
|
Pärnumaa MV lauamängude mitmevõistluses (2020) |
|
Hummuli Pargijooks (2020) |
|
Põlvamma lahtised orienteerumise meistrivõistlused, tavarada (2020) |
|
"TV10 olümpiastarti" finaalvõistlus ja "Olümpiapäev" (2020) |
|
Valgamaa jooksusari Hummulu Pargijooks Valgamaa lahtised mv.murdmaaj. (2020) |
|
Hiiumaa 59. Karikavõistlused (2020) |
|
24. Tartu Rattamaratoni lasteüritused (2020) |
|
23. Tartu Rattamaratoni lasteüritused (2020) |
|
Veetka Ultra (2020) |
|
14. Smiltene – Valga lahtine karikavõistlus odaviskes 2020.a. - EI TOIMU (2020) |
|
Duatlon (2020) |
|
III Südamelinna jooks (2020) |
|
Kõrveküla Põhikooli klassidevahelised teatejooksupäevad (2020) |
|
Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioni teatejooksudes (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Ambla SK seeriavõistlus Sügis 2020 Käravete järve jooks (2020) |
|
Tartu elamusretk (2020) |
|
Viljandimaa koolide 1.-5.kl. murdmaateatejooks (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA SÜGISENE BASSEINITRIATLON (2020) |
|
Hooaja alguse spordipäev RÜTM-IN (2020) |
|
Võru Kreutzwaldi Kooli orienteerumispäev (2020) |
|
Järvamaa koolide kergejõustiku 4. võistlus (2020) |
|
Põlvamaa koolinoorte valikorienteerumise meistrivõistlused (2020) |
|
Viljandimaa sprinterite päev (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 17.etapp (2020) |
|
Läänemaa põhikoolide mitmevõistlus kergejõustikus (2020) |
|
VIII Rapla Selveri Suurjooks (2020) |
|
Laste seeriajooksu III etapp (2020) |
|
Kooli sügiskross (2020) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse V etapp (2020) |
|
Järvamaa meistrivõistlused kergejõustikus (2020) |
|
73. laste Paala järve jooks (2020) |
|
Visu Sport Jõulumäe Sügisrull 2020 Ja Pärnumaa MV rullsuusatamises ja rulluisutamises (2020) |
|
Turba kuuli ja ketta võistlus (2020) |
|
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse IV etapp (2020) |
|
Eesti Meistrivõistlused maratonijooksus (2020) |
|
6. Alutaguse Rattamaraton (2020) |
|
Lea Kukk (2020) |
|
Valga Valka XXIII Rahvajooks (2020) |
|
Jõulumäe Raudmees (2020) |
|
Tallinna Maraton (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Põlvamaa koolinoorte D-ja E-vkl. kergejõustiku võistlused (2020) |
|
Viljandimaa Orienteerumispäevaku 7. etapp (2020) |
|
Kaisukarude jalgrattamatk (2020) |
|
Püünsi Kooli sügisene spordipäev (2020) |
|
Ambla SK serivõistlus sügis 2020 Preediku järve jooks (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 16.etapp (2020) |
|
Tervisenädal Uulu Põhikoolis (2020) |
|
Škoda Laagri 4:18:4 Tallinn (2020) |
|
EPK kergejõustiku meistrivõistlused 2020 (2020) |
|
IRONMAN Tallinn (2020) |
|
Heitjate seeriavõistluse V etapp (2020) |
|
23. Tallinna Rattamaraton (2020) |
|
37. Tõrva Kolme Järve Jooks (2020) |
|
Tallinna Kesklinna Põhikooli spordipäev (2020) |
|
IRONKIDS Tallinn (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Tallinn Seve Ehituse Heategevusjooks (2020) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse IV etapp (2020) |
|
III Otepää Rattaralli 2020 a toimub VIRTUAALSÕIDUNA (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 15.etapp (2020) |
|
Tallinna Maraton virtuaaljooks (2020) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2020) |
|
Järva-Jaani 7. Rattaralli (2020) |
|
Pärnumaa Kogu Pere Liikumispäev (2020) |
|
7 SILDA UJUMISMATK (2020) |
|
Eesti Meistrivõistlused teatekrossis (2020) |
|
39. Kuressaare Linnajooks (2020) |
|
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnd. Kihnu10 (2020) |
|
Kolka elamusretk (2020) |
|
XIII Tõrva kergejõustikupäev olümpialastega; Peeter Kirdi mälestusvõistlus (2020) |
|
21. Jõulumäe Rattamaraton (2020) |
|
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse III etapp (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Viljandimaa Orienteerumispäevaku 6. etapp (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 14.etapp (2020) |
|
18. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 17. etapp Pirita-Kloostrimetsa (2020) |
|
Vägilase jooks Narva (2020) |
|
14. Tartu Rulluisumaraton (2020) |
|
14. Tartu Rulluisumaratoni lasteüritused (2020) |
|
48. jooks ümber Ülemiste järve (2020) |
|
16. Ülemiste metsajooks (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA AVAVEEUJUMINE (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA JOOKSUKLASSIKA - 42,2, 21,1, 10 ja 5 km (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA MAANTEE ERALDISÕIT 90 ja 180 km (2020) |
|
Triathlon Estonia laste- ja rahvatriatlon (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA TRIATLONIKLASSIKA - TÄISPIKK, POOLPIKK, OLÜMPIA, SPRINT (2020) |
|
Elva Elamusjooks (2020) |
|
27. TÕRVA-VALGA MAANTEEJOOKS (2020) |
|
45. Eesti omavalitsuste suvemängud (2020) |
|
Pärnumaa Omavalitsuste XXVII Rannamängud (2020) |
|
Põlva maakonna lahtised öise orienteerumisjooksu meistrivõistlused (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Kahe Silla Ujumisretk (2020) |
|
Uhla-Rotiküla elamusjooks ja-retk (2020) |
|
Škoda Laagri Eesti Meistrivõistlused grupisõidus (2020) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU VII etapp (2020) |
|
6. Hans Moksi mälestusvõistlused odaviskes (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 13.etapp (2020) |
|
Škoda Laagri Eesti Meistrivõistlused eraldistardis (2020) |
|
Heitjate seeriavõistluse IV etapp (2020) |
|
18. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 16. etapp Paljassaare (2020) |
|
Fixus Marimetsa Kapp Paldiski II rattamaraton (2020) |
|
Tallinna 10. Rahvasõit (2020) |
|
Gravel Grinder Estonia (2020) |
|
Elva triatlon (2020) |
|
Eesti Invaspordi Liidu väliboccia võistkondlikud karikavõistlused 2020 (2020) |
|
Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere VIRTUAALJOOKS (2020) |
|
V Ülenurme Rattapäev- Retro rattasõit (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Balti Keti Velotuur 2020/ Baltic Chain Tour 2020 (2020) |
|
"Järvamaa järvede jooksud" 2 Roosna-Alliku järve jooks (2020) |
|
Viljandimaa Orienteerumispäevaku 5. etapp (2020) |
|
Lauri Ausi 17. mälestusvõistlus (2020) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU VI etapp (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 12.etapp (2020) |
|
ESS Kalev meistrivõistlused sõudmises (2020) |
|
Swedbank 18. lastejooks (2020) |
|
Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasarja V etapp - Äkke GP XCO (2020) |
|
Rand & Tuulberg 20. Elva Rattamaraton (2020) |
|
Eesti meistrivõistlused (2020) |
|
SALAMAA tõukerattakross (2020) |
|
Rohelise Jõemaa IX SUVEMÄNGUD (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Eesti kesk-ja pikamaajooksu sarja Viljandi etapp (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 11.etapp (2020) |
|
Koorunõmme elamusretk (2020) |
|
Vägilase jooks Lähte (2020) |
|
Peraaru heitevõistlus (2020) |
|
20. Mulgi Rattamaraton (2020) |
|
91. Suurjooks ümber Viljandi järve (2020) |
|
Luunja Triatlon 2020 (2020) |
|
Jõulumäe krosstriatlon/Pärnumaa MV krosstriatlonis (2020) |
|
Türi triatlon (2020) |
|
Filter Maanteekarikasari III etapp - Suure-Munamäe 4. Rattaralli (2020) |
|
Veloplus 6. Kaika Rattamaraton 2020 (2020) |
|
32. KOPRA KARIKA lühirada (2020) |
|
Tagamõisa elamusretk (2020) |
|
Aleksander Kreegi 7. mälestusvõistlus (2020) |
|
Pärnu ujumisduatlon (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 10.etapp (2020) |
|
Haapsalu XV Triatlon (2020) |
|
18. Kilingi-Nõmme triatlon (2020) |
|
Škoda Laagri 20. Rakke Rattamaraton - Eesti meistrivõistlused rattamaratonis (2020) |
|
Ümber Põlva järve jooks (2020) |
|
Olümpiamängud - EDASI LÜKATUD 23.07-08.08.2021 (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 9.etapp (2020) |
|
18. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 12. etapp XT SPORT seiklussport (2020) |
|
Võsu Südasuve Challenge (2020) |
|
Valga triatlon (2020) |
|
Filter Maanteekarikasari II etapp - Kuusalu 27. Rattaralli (2020) |
|
Hawaii Express E-Piim 17. Kullamaa rattamaraton (2020) |
|
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse II etapp (2020) |
|
Heitjate seeriavõistluse III etapp (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU V etapp (2020) |
|
XXX Jüri Lossmanni mälestusjooks 2020 (2020) |
|
Rava Rahvatriatlon (2020) |
|
Jõgeva tehniliste alade GP (2020) |
|
Fixus Marimetsa Kapp Palivere XIV rattamaraton (2020) |
|
Tori Põrgu Triatlon 10 (2020) |
|
PÄRNU JÕE KROSS-TRIATLON - Eesti MV (2020) |
|
Arens Eesti Meistrivõistlused olümpiakrossis (2020) |
|
Vägilase jooks Tallinn (2020) |
|
Järvamaa MV 2020 orienteerumise tavarajal (2020) |
|
PÄRNU JÕE TRIATLON - Eesti KV II etapp ja Pärnumaa MV (2020) |
|
XVI Karala Odagala (2020) |
|
Odaviske võistlus (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 7.etapp (2020) |
|
Urumarja 32. velotuur (2020) |
|
18. Tradehouse tervisejooks ja - kõnd 10. etapp Pääsküla raba (2020) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU IV etapp (2020) |
|
Viljandi triatlon (2020) |
|
Pühajärve pargitriatlon (2020) |
|
Filter Maanteekarikasari I etapp - Elva 35. Rattapäev (2020) |
|
Ace Xdream Elva (2020) |
|
Eesti Meistrivõistlused mäestlaskumises (2020) |
|
Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis ; 62. Elva Tänavasõit (2020) |
|
EVIKO Suusarull (2020) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasari IV Etapp - Põleva Kivi XCO (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
46. Rahvusvaheline Tartu noorte tuur . (2020) |
|
2. Tartu Juunioride Velotuur (2020) |
|
Kohila pikamaajooksude sari 2020 VI etapp (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 6.etapp (2020) |
|
HEA LOOTUSE MÄNGUD IV etapp–VALGA (2020) |
|
Põltsamaa heitjate seeriavõistlus I etapp (2020) |
|
ELVA SÜDAÖÖJOOKS (2020) |
|
Filter Temposarja finaaletapp Viimsis (2020) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari III etapp/ Valgehobusemäe XCO (2020) |
|
Põlva triatlon-biathlon (2020) |
|
Sangaste Valgete Teede Rattaralli (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Jaanipäeva väljakutse (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 5.etapp (2020) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari II etapp - Pirita XCO (2020) |
|
Filter Temposari Jüris - IV etapp (2020) |
|
Nõmme hommikutriatlon (2020) |
|
Nõmme lõunatriatlon (2020) |
|
Heitjate seeriavõistluse II etapp (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
"Türi" 1926"aastapäeva võistlus (2020) |
|
HEA LOOTUSE MÄNGUD III etapp–KUUSALU (2020) |
|
Tartu linna MV U14, U16 ja täiskasvanutele (2020) |
|
Viljandimaa lahtised murdmaajooksu meistrivõistlused (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 4.etapp (2020) |
|
Tartu linna MV U18 ja U20 (2020) |
|
Filter Temposari Kiilis - III etapp (2020) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU III etapp (2020) |
|
Kalevi Meistrivõistlused kriteeriumis (2020) |
|
Jõulumäe kevadduatlon/Pärnumaa MV duatlonis (2020) |
|
Viljandi teivashüppe seeriavõistluse I etapp (2020) |
|
Heino Lipu mälestusvõistlused (2020) |
|
IX Tantsumäe Mägede Jooks - Virtuaaljooks (2020) |
|
HEA LOOTUSE MÄNGUD II etapp– KARKSI-NUIA (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Kalevi Noortetuur (2020) |
|
Pärnu Niidupargi heitjate seeriavõistlus.I etapp (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 3.etapp (2020) |
|
Järvamaa liigub - 2 Väinjärve jooks (2020) |
|
Saare maakonna meistrivõistlused maastikujooksus (2020) |
|
Mudilaste karikasarja IV etapp (2020) |
|
Filter Temposari Arukülas - II etapp (2020) |
|
Tallinna Meistrivõistlused kriteeriumis (2020) |
|
10 km maanteejooksu Ida-Virumaa lahtised meistrivõistlused (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Järvamaa liigub - 2. Preediku järve jooks (2020) |
|
Järvamaa TV 10 olümpiastarti mitmevõistlus II päev (2020) |
|
HEA LOOTUSE MÄNGUD I etapp–KOSE (2020) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse III etapp - uus kuupäev (2020) |
|
Võru staadionijooksu ja hüpete-heidete sarjavõistlus (2020) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU II etapp (2020) |
|
Viljandimaa Orienteerumispäevaku 4. etapp (2020) |
|
Ambla SK seerivõistlus kevad 2020 ümber järve jooks (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 2.etapp (2020) |
|
Alutaguse kaugosalusega liikumissarja 3. etapp (2020) |
|
Viljandi kevadine avavõistlus (2020) |
|
Tallink Maijooksu virtuaaljooks (2020) |
|
Filter Temposari Kose-Ristil - I etapp (2020) |
|
Heitjate seeriavõistluse I etapp - NB Ajakava muudetud (2020) |
|
39. Tartu Rattaralli lasteüritused (2020) |
|
Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari I etapp - Neeruti XCO (2020) |
|
Viljandi heidete võistlus (2020) |
|
Pärnu Spordikooli võistlused odaviskes (2020) |
|
39. Tartu Rattaralli virtuaalsõit (2020) |
|
Viljandi heidete võistlus (2020) |
|
" Järvama liigub" 2 Väätsa Järve jooks (2020) |
|
Järvamaa TV 10 olümpiastarti III etapp (2020) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevaku 3. etapp (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA KEVADINE BASSEINITRIATLON (2020) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse II etapp (2020) |
|
Ambla SK seeriavõistlus Kevad 2020 Ümber Järve jooks (2020) |
|
45. Põlva o-teisipäevakud, 1.etapp (2020) |
|
12. Kalevipoja Rattamaraton (2020) |
|
18. Raplamaa Rattamaraton (2020) |
|
VALE Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis / 62. Elva Tänavasõit (2020) |
|
Tõrva 2020 kergejõustikuseriaal lastele I etapp (2020) |
|
Järvamaa liigub - 2 Käravete järve jooks (2020) |
|
KEVEK ja Tartu KALEV 2020.a. STAADIONIJOOKSU I etapp (2020) |
|
Are Pargijooksud (1. etapp) VIRTUAALNE! (2020) |
|
Ülemaailmne orienteerumispäev (2020) |
|
Noorte heitjate seeriavõistluse I etapp (2020) |
|
Mäkkejooksu võistlused 10.-18.aastastele (2020) |
|
Alutaguse kaugosalusega liikumissarja 2. etapp (2020) |
|
26. Palivere Miilijooks (2020) |
|
Virtuaalne rattasõit 2020 (2020) |
|
Paide Hammerbeki kooli kergejõustiku võistlus (2020) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevaku 2. etapp (2020) |
|
Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused V etapp (2020) |
|
Järvamaa koolinoorte sundvalikorienteerumine (2020) |
|
Põhja Tallinna MV kriteeriumisõidus (2020) |
|
HUSQVARNA EESTI OLÜMPIAKROSSI KARIKASARI II ETAPP - VALGEHOBUSEMÄE XCO (2020) |
|
Kevadpealinna jooks (2020) |
|
Alutaguse kaugosalusega liikumissarja 1. etapp (2020) |
|
Heitjate võistlused (2020) |
|
Järvamaa ujumise seerivõistlus 2020 (2020) |
|
Team Rattapood cup IV etapp - VÕISTLUS JÄÄB ÄRA (2020) |
|
Rattamatk tunne oma koduvalda ” Türi valla kõrgemad voored” (2020) |
|
38. Tartu Maastikumaraton virtuaaljooks (2020) |
|
38. Tartu Maastikumaratoni lasteüritused virtuaaljooks (2020) |
|
Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus (2020) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevaku 1. etapp-EDASI LÜKATUD (2020) |
|
Järva- ja Viljandimaa orienteerumispäevak (2020) |
|
Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused males (2020) |
|
SINILILLEJOOKS WASHINGTON 2020 (2020) |
|
XI Paide - Türi kevadtriatlon (2020) |
|
Viljandimaa virtuaalne maanteejooksus (2020) |
|
Pärnumaa ja Häädemeeste valla lahtised meistrivõistlused vene kabes (2020) |
|
Paikuse rulluisuduatlon (2020) |
|
Jõulumäe Jüriööteatejooks (2020) |
|
Niidupargi KJK heitevõistlused - EI TOIMU (2020) |
|
XXV Järvejooksu ja XV kepikõnni sari 1. virtuaaletapp (2020) |
|
Sinilillejooks TALLINN 2020 (2020) |
|
Sinilillejooks SAAREMAA 2020 (2020) |
|
Sinilillejooks NARVA 2020 (2020) |
|
Roosna- Alliku II eelkooliealiste laste Karikavõistlused (2020) |
|
Viljandimaa retro orienteerumine (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Niidupargi KJK heitevõistlused - EI TOIMU (2020) |
|
Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused IV etapp (2020) |
|
Öökulli lend, öine orienteerumine (2020) |
|
Noortekoondise kestvusjooksu laager- EI TOIMU (2020) |
|
XI Türi-Tori kiirlaskumine !!! EDASI LÜKATUD !!! (2020) |
|
Kolme metsa orienteerumismatka püsirajad vol2 (2020) |
|
Põlvamaa lahtised öise orienteerumisjooksu meistrivõistlused (2020) |
|
RMK Pärnumaa orienteerumisneljapäevak (2020) |
|
Niidupargi KJK heitevõistlused - EI TOIMU (2020) |
|
Põlva I o-teisipäevak (2020) |
|
Sinilillejooks PÄRNU 2020 (2020) |
|
Sinilillejooks TARTU 2020 (2020) |
|
Niidupargi KJK heitevõistlused - EI TOIMU (2020) |
|
17. Eesti omavalitsusjuhtide talvine mitmevõistlus "Tunne Häädemeeste valda" (2020) |
|
Niidupargi KJK heitevõistlused - EI TOIMU (2020) |
|
Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused III etapp (2020) |
|
Euroopa talvised heitealade KV - EI TOIMU (2020) |
|
Võru Spordikooli rahvusvahelised auhinnavõistlused- EDASI LÜKATUD (2020) |
|
Eesti noorte meistrivõistlused teatesuusatamises (2020) |
|
Roosna- Alliku II eelkooliealiste laste Karikavõistlused (2020) |
|
Tähelepanu Start väikesed koolid PF (2020) |
|
TV10 OS Tallinna III etapp – EI TOIMU (2020) |
|
Jõulumäe taliduatlon (2020) |
|
Põlvamaa TALIMÄNGUD 2020, III orienteerumislaupäevak (2020) |
|
22. Alutaguse Maraton 2020 (2020) |
|
Rakvere-Vinni Talvejooksusari, III etapp (2020) |
|
Viljandimaa sisekergejõustiku MV (2020) |
|
Põlvamaa TALIMÄNGUD 2020, II orienteerumislaupäevak (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA SUUSA(JOOKSU)SARJA 2020 6. ETAPP – LUME PUUDUMISEL ASENDATAKSE JOOKSUGA (2020) |
|
22. Tallinna Suusamaraton (2020) |
|
Läänemaa meistrivõistlused ujumises (2020) |
|
Läänemaa meistrivõistlused ujumises lastele ja noortele (2020) |
|
Ida-Virumaa U10 ja U12 meistrivõistlused (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA SUUSA(JOOKSU)SARJA 2020 5. ETAPP – LUME PUUDUMISEL ASENDATAKSE JOOKSUGA (2020) |
|
36. Eesti omavalitsuste talimängud (2020) |
|
Eestimaa talimängud (2020) |
|
Põlvamaa TALIMÄNGUD 2020, I orienteerumislaupäevak (2020) |
|
22. Tallinna Suusamaraton (2020) |
|
Teletorni kolmik/viisik (trepimaraton) (2020) |
|
Põlva maakonna koolinoorte male meistrivõistlused (2020) |
|
VAK Staieri Talvejooks (2020) |
|
VIII Türi valla külade talimängude II etapp (2020) |
|
47. Jalgratturite talikross II etapp/ Elva 2020/ Tartumaa lahtised MV talikrossis (2020) |
|
Viljandimaa murdmaasuusatamise MV-JÄÄB LUMEPUUDUSE TÕTTU ÄRA (2020) |
|
Lääne-Virumaa U10 vanuseklassi MV (2020) |
|
Põlva maakonna koolinoorte kabe meistrivõistlused (2020) |
|
Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused II etapp (2020) |
|
14. Admiral Johan Pitka rahvamatk (2020) |
|
47. Tartu Maratoni lasteüritused (2020) |
|
47. Jalgratturite talikross I etapp/ Elva 2020/ Tartumaa lahtised MV talikrossis (2020) |
|
Järva 8. Talimängud (2020) |
|
Lääne-Virumaa U12 vanuseklassi MV (2020) |
|
Nõmme KJK lahtised MV (2020) |
|
Jõulumäe talveduatlon (2020) |
|
Lääne-Virumaa noorte talvised MV (U18 ja U20) (2020) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustikus (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA SUUSASARJA 2020 4. ETAPP – LUME PUUDUMISEL ASENDATAKSE JOOKSUGA (2020) |
|
22. Tamsalu-Neeruti Maraton (2020) |
|
Priit Ailt: Kuidas saada kiire(ma)ks ujujaks? (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA SUUSA(JOOKSU)SARJA 2020 3. ETAPP – LUME PUUDUMISEL ASENDATAKSE JOOKSUGA (2020) |
|
Tähelepanu Start Järvamaa alagrupp (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA SUUSA(JOOKSU)SARJA 2020 2. ETAPP – LUME PUUDUMISEL ASENDATAKSE JOOKSUGA (2020) |
|
VIII Türi valla külade talimängude I etapp (2020) |
|
Pariisi I Talvine Rattamaraton (2020) |
|
TV 10 Olümpiastarti 49. hooaja II etapp (2020) |
|
Järvamaa ujumise seerivõistlus 2020 (2020) |
|
TRIATHLON ESTONIA SUUSA(JOOKSU)SARJA 2020 1. ETAPP – LUME PUUDUMISEL ASENDATAKSE JOOKSUGA (2020) |
|
Mulgi Valla lahtised ujumisvõistlused I etapp (2020) |
|
11. Mulgi Uisumaraton (2020) |
|
Olümpia Topeltsprint 2020 (2020) |
|
Eesti Ööjooks - Talve eri (2019) |
|
Pekist Priiks Tallinn 2019 (2019) |
|
Suunto 71. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Tartu Jõulukross (2019) |
|
VAK Staieri jõulujooks Viljandi-Loodi 9,8 km (2019) |
|
Jõuluvõistlus ujumises (2019) |
|
Suunto 70. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Advendilabürint orienteerumine (2019) |
|
Järvamaa kergejõustiku seerivõistlused III etapp 2019 (2019) |
|
Järvamaa TV 10 olümpiastarti 2019 a. (2019) |
|
Suunto 69. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Vilajndimaa koolide Kabe KV (2019) |
|
Põhja-Sakala valla noorte lahtised kiirmalevõistlused II etapp (2019) |
|
Tallinna CX - VII etapp (2019) |
|
Suunto 68. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp (2019) |
|
Keila-Joa elamusretk (2019) |
|
Järvamaa orienteerumisteisipäevakud finaal (2019) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp (2019) |
|
Suunto 67. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp (2019) |
|
Rakke CX - SOUDAL karikasarja V etapp (2019) |
|
Järvamaa MV kiirmales 2019 (2019) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp (2019) |
|
Hillar Hanssoo 18. mälestusturniir kiirmales noortele (2019) |
|
Rapla CX - SOUDAL karikasarja IV etapp (2019) |
|
46. Saaremaa kolme päeva jooks (2019) |
|
Päri heidete mitmevõistlus (2019) |
|
64. Viljandi Linnajooks (2019) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp (2019) |
|
Eesti murdmaajooksu karikavõistlused (2019) |
|
Eesti Höövelliist Eesti Meistrivõistlused Cyclo-Crossis (2019) |
|
Roosa Lindi Jooks (2019) |
|
Sämi elamusretk (2019) |
|
8. Tartu Linnamaratoni Lasteüritused (2019) |
|
8. Tartu Linnamaraton (2019) |
|
Hiiumaa Rattanädalavahetus (2019) |
|
Elva CX - III etapp (51. Elva Sügiskross) (2019) |
|
MONITOR ERP Koidu CX - SOUDAL karikasarja II etapp (2019) |
|
17. Jooks ümber Võhma linna (2019) |
|
Järvamaa koolinoorte sügiskross (2019) |
|
Viljandimaa noorte murdmaajooks/ Spordinädala avaüritus (2019) |
|
Viljandi CX - SOUDAL karikasarja I etapp (2019) |
|
III Vooremaa poolmaraton (2019) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2019) |
|
Elva Meejooks (2019) |
|
Sillamäe ultra: 24 h jooks (2019) |
|
Paide Südamelinna jooks (2019) |
|
Toila valla XXV rahvajooks (2019) |
|
Viljandimaa koolide 1.-5.kl. murdmaateatejooks maapõhikoolidele (2019) |
|
Viljandimaa koolide 1.-5.kl. murdmaateatejooks suurtele koolidele (2019) |
|
Järvamaa koolide kergejõustiku 4.võistlus (2019) |
|
Ambla SK seerivõistlus ümber järve jooks 8.etapp (2019) |
|
Suunto 66. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
22. Tartu Rattamaratoni lasteüritused (2019) |
|
A. NURME MÄLESTUSVÕISTLUS 54. SINDI KROSS - EI TOIMU (2019) |
|
IV Ultima Thule maraton (2019) |
|
XXII Valga Valka Rahvajooks ja kepikõnd (2019) |
|
EESTI MEISTRIVÕISTLUSED TEATEKROSSIS/ JÕULUMÄE TEATEKROSS (2019) |
|
Järvamaa järvede jooksud 2019 "Matsimäe järve jooks" ja 14. Matsimäe rattaralli (2019) |
|
20. Jõulumäe Rattamaraton (2019) |
|
Tartu Terminali IV Ülenurme Rattaralli- Tartu MV ühisstart (2019) |
|
Pakri elamusretk (2019) |
|
Tallinna Maraton (2019) |
|
Mesikäpa Lastejooksud (2019) |
|
XV Toomas Berendseni KV kergejõustiku 5-võistluses, Järva valla MV kergejõustiku 5-võistluses (2019) |
|
Türi piirkonna lahtised MV (2019) |
|
Nike Noortejooks (We Run Tallinn) (2019) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari VI etapp/ Rakvere XCO/ Lääne-Virumaa lahtised Meistrivõistlused XCO (2019) |
|
Mulgi Rattaralli/ Filter Maanteekarikasari (2019) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2019) |
|
7 SILDA UJUMISMATK (2019) |
|
Tõrva - Valga 30km maanteejooks (2019) |
|
Viljandi SVK lahtised MV kergejõustikus (2019) |
|
Järvamaa MV valikorienteerumises 2019 (2019) |
|
13. Tartu Rulluisumaratoni lasteüritused (2019) |
|
13. Tartu Rulluisumaraton (2019) |
|
Järva-Jaani 6. Rattaralli (2019) |
|
Filter Temposari / Finaal (2019) |
|
Räbi Küla jooksukross (2019) |
|
Triathlon Estonia laste- ja rahvatriatlon (2019) |
|
TRIATHLON ESTONIA AVAVEEUJUMINE (2019) |
|
TRIATHLON ESTONIA TRIATLONIKLASSIKA - TÄISPIKK, POOLPIKK, OLÜMPIA, SPRINT (2019) |
|
TRIATHLON ESTONIA MAANTEE ERALDISÕIT 100 ja 180 km (2019) |
|
TRIATHLON ESTONIA JOOKSUKLASSIKA - 42,2, 21,1, 10 ja 5 km (2019) |
|
47. jooks ümber Ülemiste järve (2019) |
|
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnd. Kihnu10 (2019) |
|
22. Tallinna Rattamaraton (2019) |
|
Põlva järve jooks (2019) |
|
Balti Keti Velotuur 2019/ Baltic Chain Tour - EI TOIMU (2019) |
|
Järvamaa Rattakrossi seeriavõistlus 2019 5. etapp (2019) |
|
VAK Staieri seeriajooksu V etapp-10000 m (maakonna meistri selgitamine) (2019) |
|
Gran Fondo Estonia Tallinn-Tartu (2019) |
|
Suunto 65. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Suure Munamäe Rattaralli/ Filter Maanteekarikasari (2019) |
|
Järvamaa järvede jooksud 2019 "Roosna-Alliku järve jooks" (2019) |
|
Tallinna Viimsi Rulluisumaraton (2019) |
|
Viking Line Eesti Ööjooks (2019) |
|
Elva triatlon (2019) |
|
Voka iseteenindusultra (2019) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari V etapp/ 4. Lähte XCO/Tartu MV Olümpiakrossis (2019) |
|
Gravel Grinder Estonia (2019) |
|
16. Kullamaa-Palivere Rattamaraton (2019) |
|
Valter Kalami mälestusvõistlused kergejõustikus (2019) |
|
32. LAURITSAPÄEVAJOOKS (2019) |
|
EKKL XII Rahvusvaheline Suvekursus kehalise -kasvatuse õpetajatele (2019) |
|
Suunto 64. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Škoda Laagri 4:18:4 Tallinn (2019) |
|
Türi-Tamsalu VII jalgrattamatk (2019) |
|
Luunja Triatlon 2019 (2019) |
|
Vägilase jooks Lähte (2019) |
|
Veloplus 5. Kaika Rattamaraton 2019 (2019) |
|
IRONMAN Tallinn (2019) |
|
Koeru sportlik veepidu (2019) |
|
Pom'bel IRONKIDS Tallinn (2019) |
|
Tallinn Seve Ehituse Heategevusjooks (2019) |
|
Järvamaa Rattakrossi seeriavõistlus 2019 4. etapp (2019) |
|
26. Üle Saadjärve ujumine (2019) |
|
Škoda Laagri 19. Rakke Rattamaraton (2019) |
|
19. Elva Rattamaraton (2019) |
|
MyFitness Madness Race: Keila (2019) |
|
XXXII Vanad Olümpialad (2019) |
|
Filter Temposari / VI etapp (2019) |
|
Rava Rahvatriatlon (2019) |
|
Võsu Südasuve Challenge (2019) |
|
Eesti karikavõistlused (2019) |
|
Lauri Ausi 16. mälestusvõistlus (2019) |
|
Škoda Laagri Eesti Meistrivõistlused MTB XCO; DHI (2019) |
|
4. Pühajärve matkamaraton tõukeratastel (2019) |
|
Pärnu Jõe Triatlon (2019) |
|
Lüllemäe Mägedejooks (2019) |
|
VAK Staieri 10-võistlus (2019) |
|
Pärnu Rulluisumaraton (2019) |
|
Tori Põrgu Triatlon (2019) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari IV etapp/ Valgehobusemäe XCO (2019) |
|
Pandivere Rattaralli/ Filter Maanteekarikasari (2019) |
|
Tartu Mill Igamehetriatlon (2019) |
|
Tartu Lastetriatlon (2019) |
|
Tartu Triatlon (2019) |
|
XXVII Sõuderegatt"Viljandi Paadimees" (2019) |
|
Husqvarna olümpiakrossi karikasarja IV etapp maastikurattakrossis (2019) |
|
Urumarja 31. velotuur (2019) |
|
12. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaraton (2019) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari III etapp, Narva XCO (2019) |
|
Eesti Meistrivõistlused mitmepäevasõidus seenioridele (2019) |
|
17. Raplamaa Rattamaraton (2019) |
|
Eesti Meistrivõistlused mitmepäevasõidus/ 45. Rahvusvaheline Tartu noorte tuur (2019) |
|
Viljandi Metall Eesti Meistrivõistlused maanteel - ühisstart (MSen1-8, MSport, ME/MU) (2019) |
|
Viljandi Metall Eesti Meistrivõistlused maanteel - ühisstart (NE/NU/NJ, Nsport, Nsen 1-4, MJ, M16, M14, N14/N16) (2019) |
|
Valga triatlon (2019) |
|
15. Albu Terviseliikumisepäev (2019) |
|
Viljandi Metall Eesti Meistrivõistlused maanteel - eraldistart (2019) |
|
Suunto 63. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Haapsalu Rattaralli/ Filter Maanteekarikasari (2019) |
|
ELVA SÜDAÖÖJOOKS (2019) |
|
Filter Temposari / V etapp (2019) |
|
Viljandimaa MV kergejõustikus (2019) |
|
Viljandimaa noorte MV kergejõustikus (2019) |
|
Viljandimaa MV kergejõustikus (2019) |
|
Pom'bel IRONKIDS Otepää (2019) |
|
Škoda Laagri 4:18:4 Otepää (2019) |
|
29. Jüri Lossmann mälestusjooks (2019) |
|
13. Jõelähtme Rattamaraton (2019) |
|
Järvamaa Rattakrossi seeriavõistlus 2019 III etapp (2019) |
|
Filter Temposari / IV etapp (2019) |
|
Kalevi Noortetuur (2019) |
|
Suunto 62. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Tallinna Rahvasõit (2019) |
|
Fakto Auto Tallinna 9. Rahvasõit, MNT päev / Filter Maanteekarikasari IV etapp (2019) |
|
Paide triatlon (2019) |
|
Tallinna 9. Rahvasõit, MTB päev (2019) |
|
SAUE VALLA RATTARETK (2019) |
|
Järvamaa TV 10 olümpiastarti 2019 a. finaal (2019) |
|
Pärnu Rattapäev/Filter Maanteekarikasari (2019) |
|
5. Alutaguse Rattamaraton - Eesti Meistrivõistlused rattamaratonis (2019) |
|
XXIII Erika Rattaralli (2019) |
|
Heategevuslik Rimi Juunijooks (2019) |
|
Eesti Kaitseliidu kergejõustiku MV (2019) |
|
Filter Temposari / III etapp (2019) |
|
Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus (2019) |
|
Viljandimaa koolide 4.-5.kl. 4-võistlus (2019) |
|
38. Tartu Rattaralli (2019) |
|
VII Rapla Selveri Suurjooks (2019) |
|
38. Tartu Rattaralli lasteüritused (2019) |
|
Sakala Mängude kabe võistlus (2019) |
|
Järva valla lahtised MV kergejõustikus (2019) |
|
Sakala Mängude kergejõustik (2019) |
|
XIV Sakala Mängud-jalgratta maastikusõit (2019) |
|
Järvamaa Rattakrossi seeriavõistlus 2019 II etapp (2019) |
|
XIV SAKALA MÄNGUD (2019) |
|
Mäkkejooksu võistlused (2019) |
|
Ülemaaline orienteerumispäev Järvamaal (2019) |
|
Suunto 61. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Elva Rattapäev/ Filter Maanteekarikasari (2019) |
|
Luunja Kevadjooks 2019 (2019) |
|
Osmussaare elamusretk (2019) |
|
5. Valgehobusemäe Rattamaraton (2019) |
|
Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis III etapp/ 61. Elva Tänavasõit (2019) |
|
Tallink Maijooks (2019) |
|
Tallink Maijooksu Mesikäpa Lastejooksud (2019) |
|
Koeru kergejõustikuvõistlused (2019) |
|
Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV (2019) |
|
TriSmile IRONMAN seminar: Kääriku laager (2019) |
|
Filter Temposari / II etapp (2019) |
|
Karksi valla lahtised ujumisvõistlused V etapp (2019) |
|
Järvamaa TV 10 olümpiastarti 2019 a. (2019) |
|
Jõgeva treeningrattaralli - EI TOIMU (2019) |
|
Husqvarna Olümpiakrossi Karikasari II etapp Kiviõli XCO (2019) |
|
37. Tartu Maastikumaratoni lasteüritused (2019) |
|
5. Põleva Kivi Rattamaraton (2019) |
|
Gran Fondo Estonia Tartu - Viljandi (2019) |
|
Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis II etapp/ Kalevi Meistrivõistlused kriteeriumis (2019) |
|
V Jägala-Joa kolme tammi jooks ja kepikõnd (2019) |
|
Kiviõli MTB Fest 2019 (2019) |
|
Heategevuslik teatejooks (2019) |
|
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp (2019) |
|
Viljandimaa koolide male MV (2019) |
|
Suunto 60. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Vägilase jooks Tallinn (2019) |
|
X Türi- Paide kevadtriatlon (2019) |
|
Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis I etapp/ Tallinna Meistrivõistlused kriteeriumis (2019) |
|
19. Mulgi Rattamaraton (2019) |
|
1. Alutaguse kepikõnni- ja käimismaraton (2019) |
|
Kuusalu Rattaralli/ Filter Maanteekarikasari (2019) |
|
38. Kuressaare Linnajooks (2019) |
|
Elva Kellatornijooks (2019) |
|
Heitjate võistlused (2019) |
|
Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus (2019) |
|
Filter Temposari / I etapp (2019) |
|
90. Suurjooks ümber Viljandi järve (2019) |
|
Järvamaa Rattakrossi seeriavõistlus 2019 I etapp (2019) |
|
Järvamaa koolinoorte MV orienteerumises (2019) |
|
Otepää Rattaralli (2019) |
|
Sportland Kõrvemaa Kevadjooks (2019) |
|
Sangaste Valgete Teede Rattaralli (2019) |
|
Viljandimaa murdmaajooksu MV (2019) |
|
Suunto 59. Virtuaaljooks ja -sõit (2019) |
|
Sinilillejooks TALLINN 2019 (2019) |
|
Rannametsa Luitejooks (2019) |
|
Misso elamusretk - 21.04.2019 (2019) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari I etapp (2019) |
|
Sinilillejooks NARVA 2019 (2019) |
|
Karksi valla lahtised ujumisvõistlused IV etapp (2019) |
|
Öökulli lend, öine orienteerumine (2019) |
|
Ülemaaline orienteerumispäev Järvamaal (2019) |
|
Sinilillejooks TARTU 2019 (2019) |
|
Lahemaa Öökõnd 2019 (2019) |
|
Viljandimaa Maanteejooksu lahtised mesitrivõistlused (2019) |
|
Türi-Tori kiirlaskumine (2019) |
|
Südamekuu - sinu sammud loevad (2019) |
|
Suunto 58. Virtuaaljooks (2019) |
|
Teletorni Trepijooks 2019 (2019) |
|
Mr. Pritt lastejooksud (2019) |
|
Sinilillejooks PÄRNU 2019 (2019) |
|
Haapsalu maanteejooks (2019) |
|
Viljandimaa põhikoolide kergejõustiku KV VAK Staieri auhindadele (2019) |
|
Tähelepanu Start väikesed koolid PF (2019) |
|
Ambla Spordiklubi Suusakross (2019) |
|
TV 10 Olümpiastarti Viljandimaa III etapp (2019) |
|
Järva valla suusaseeriavõistluse, 4.etapp (2019) |
|
Mulgi valla lahtised ujumisvõistlused III etapp (2019) |
|
19. Albu Suusasõit Jaak Mae karikatele FIS (2019) |
|
Viljandimaa suusatamise MV III etapp/H.Bergmani mälestusvõistlused (2019) |
|
Valgehobusemäe Talvefestival (2019) |
|
II Valgehobusemäe Teatemaraton (2019) |
|
Järva valla lahtised sõudeergomeetri mv-d (2019) |
|
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus (2019) |
|
Teletorni Trepimaraton (2019) |
|
Valgehobusemäe Rodeo (Slope style) (2019) |
|
Viljandi Suusasari 2019 IV etapp (2019) |
|
VII Türi külade talimängud III etapp (2019) |
|
Järvamaa 2018/2019 a. ujumise seeriavõistlus (2019) |
|
35. Eesti omavalitsuste talimängud (2019) |
|
Alexela-Hawaii Express noorte suusasarja IV etappv (2019) |
|
Koeru Spordiklubi lahtised MV males (2019) |
|
Mulgi valla lahtised MV suusatamises IV etapp (2019) |
|
Viljandimaa suusatamise MV II etapp (2019) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustiku mitmevõistluses (2019) |
|
21. Alutaguse Maraton (2019) |
|
Järvamaa koolinoorte MV suusatamises (2019) |
|
Järva valla suusaseeriavõistluse, 3.etapp (2019) |
|
Mulgi valla lahtised ujumisvõistlused II etapp (2019) |
|
6. Valter Külveti mälestusvõistlused kergejõustikus (2019) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2019" IV etapp (2019) |
|
Mulgi valla lahtised MV suusatamises III etapp (2019) |
|
46. Tartu Maratoni lastesõidud (2019) |
|
VIII Kalevipoja Uisumaraton-info toimumise või edasilükkamise või ärajäämise kohta tuleb lähiajal!!! (2019) |
|
Viljandimaa koolinoorte murdmaasuusatamine (2019) |
|
Mulgi valla lahtised MV suusatamises II etapp (2019) |
|
Viljandi Suusasari 2019 III etapp (2019) |
|
Koeru SK lahtised meistrivõistlused kabes (2019) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2019" III etapp (2019) |
|
Türi külade talimängud II etapp (2019) |
|
Järvamaa 2018/2019 ujumise seeriavõistlus (2019) |
|
Eesti Meistrivõistlused talikrossis/ 46. Jalgratturite talikross II etapp/ Elva 2019/ Tartumaa lahtised MV talikrossis (2019) |
|
21. Tallinna Suusamaraton (2019) |
|
Järvamaa TV10 olümpiastarti II etapp (2019) |
|
Mulgi valla lahtised MV suusatamises (2019) |
|
Viljandimaa U18 ja U20 talvised MV kergejõustikus (2019) |
|
Viljandimaa U18 ja U20 talvised MV kergejõustikus (2019) |
|
Viljandimaa MV sisekergejõustikus (2019) |
|
Põltsamaa jõe 37. Talimängud (2019) |
|
21. Tamsalu-Neeruti Maraton (2019) |
|
Tähelepanu Start Järvamaa alagrupp (2019) |
|
Viljandi Suusasari 2019 II etapp (2019) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2019" II etapp (2019) |
|
Viljandimaa suusatamise MV I etapp (2019) |
|
VII Türi külade talimängud I etapp (2019) |
|
46. Jalgratturite talikross I etapp/ Elva 2019/ Tartumaa lahtised MV talikrossis (2019) |
|
Järva valla suusaseerivõistlus II etapp, Järva -Jaani Suusatalv 2019 (2019) |
|
Viljandimaa noorte sisemeistrivõistlused kergejõustikus (2019) |
|
Mulgi valla lahtised ujumisvõistlused I etapp (2019) |
|
Viljandimaa noorte sisemeistrivõistlused kergejõustikus (2019) |
|
10. Mulgi Uisumaraton (2019) |
|
Rahvusvaheline Lumepäev 2019 (2019) |
|
Järvamaa 2018/ 2019 a. seeriavõistlus ujumises (2019) |
|
Eskola jooks 2019 (2019) |
|
Sportland Kõrvemaa Suusamaraton (2019) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustikus 2019 (2019) |
|
Järva valla suusaseeriavõistlus I etapp (2019) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2019" I etapp (2019) |
|
Olümpia Topeltsprint 2019 (2019) |
|
Pekist Priiks Tallinn (2018) |
|
VAK Staieri Jõulujooks (2018) |
|
Valgehobusemäe elamusretk (2018) |
|
Ujumisklubi Karksi Sport jõuluvõistlus (2018) |
|
Jõuluvõistlused (2018) |
|
Tartu Jõulukross (2018) |
|
Seeriavõistluse III etapp (2018) |
|
Viljandimaa Talimängud (2018) |
|
15. Mispo Talvemaraton (2018) |
|
Seeriavõistluse II etapp (2018) |
|
Seeriavõistluse II etapp (2018) |
|
Viljandimaa koolide KABE karikavõistlused (2018) |
|
Haapsalu elamusretk (2018) |
|
SOUDAL Eesti CX Karikasari VII etapp - Tartu CX (2018) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5. etapp EEST 100 (2018) |
|
Orienteerumisteisipäevakud finaal (2018) |
|
SOUDAL Eesti CX Karikasari VI etapp - Tallinna CX/ Tallinna Meistrivõistlused cyclo-crossis (2018) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4. etapp EESTI 100 (2018) |
|
Harrastusvõimlemise reklaamsündmus (2018) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3. etapp (2018) |
|
Järvamaa seerivõistluse II etapp (2018) |
|
SOUDAL Eesti CX Karikasari V etapp - Narva CX (2018) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2. etapp (2018) |
|
45. Saaremaa kolme päeva jooks (2018) |
|
SOUDAL Eesti CX Karikasari IV etapp - RMW Transport Rapla CX (Eesti meistrivõistlused M/N14 vanuseklassis) (2018) |
|
KÄIME KOOS Finaal (2018) |
|
Jooksuvõistlus Margus Pirksaare karikale (2018) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1. etapp EESTI 100 (2018) |
|
63. Viljandi Linnajooks (2018) |
|
Eesti 2018. a MV välk-ja kiirmales mehed ja naised (2018) |
|
Muuga Betoonelement Eesti Meistrivõistlused cyclo-crossis (2018) |
|
Tabina elamusretk (2018) |
|
7. Tartu Linnamaraton (2018) |
|
7. Tartu Linnamaratoni Lasteüritused (2018) |
|
SOUDAL Eesti CX Karikasari III etapp - Elva CX (2018) |
|
Hiiumaa Rattanädalavahetus (2018) |
|
Heitjate-4 võistlus (2018) |
|
SOUDAL Eesti CX Karikasari II etapp - Suure-Jaani CX (2018) |
|
16 Jooks ümber Võhma linna (2018) |
|
Mihklipäeva seiklusrännak Roostal (2018) |
|
Järvamaa koolinoorte sügiskross (2018) |
|
Laste võidujooks (2018) |
|
Viljandimaa koolinoorte murdmaajooks/ Spordinädala avaüritus (2018) |
|
SOUDAL Eesti CX Karikasari I etapp - Viljandi CX 2018 (2018) |
|
II Vooremaa poolmaraton (2018) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2018) |
|
IX Türi- Paide Sügistriatlon (2018) |
|
Elva Meejooks (2018) |
|
Järvamaa MV mitmevõistluses (2018) |
|
Sillamäe ultra: 24 h ja 100 km jooks (2018) |
|
Südamelinna Jooks (2018) |
|
Viljandimaa koolide 1.-5.kl.murdmaateatejooksu KV (2018) |
|
Järvamaa koolinoorte kergejõustiku 4-võistlus (2018) |
|
III Ultima Thule maraton (2018) |
|
21. Tartu Rattamaratoni lasteüritused (2018) |
|
Saaremaa elamusretk (2018) |
|
Viljandimaa noorte mitmevõistluse MV (2018) |
|
Viljandimaa 23. järvejooksu ja 13. kepikõnni 6.etapp EV 100 (2018) |
|
Viljandimaa noorte sprindivõistlused (2018) |
|
Matsalu XI rattamaraton (2018) |
|
A. Nurme Mälestusvõistlus 53. Sindi Kross (2018) |
|
XIV Toomas Berendseni KV kergejõustikus 5- võistluses (2018) |
|
Viljandimaa 70. laste Paala järve jooks (2018) |
|
Tallinna Maratoni Sügisjooks 10 km (2018) |
|
Mesikäpa lastejooks (2018) |
|
Eesti Meistrivõistlused teatekrossis/ Jõulumäe Teatekross (2018) |
|
Türi piirkonna lahtised MV (2018) |
|
Tallinna Maraton (2018) |
|
Nike Noortejooks/ We Run Tallinn (2018) |
|
KÄIME KOOS Öökäimine Tallinna vanalinnas (giidiga) (2018) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari VII etapp (2018) |
|
Fakto Auto Tallinna 8. Rahvasõit/ Filter Maanteekarikasari FINAAL (2018) |
|
13.Matsimäe Rattaralli (2018) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2018) |
|
Tondiraba Rulluisuralli (2018) |
|
1. Otepää juunioride velotuur - VÕISTLUST EI TOIMU (2018) |
|
Rukkimaarjapäeva seiklusrännak Saaremaal (2018) |
|
Otepää MTB tuur - VÕISTLUST EI TOIMU (2018) |
|
Viljandi Ekstreemjooks / OCR Eesti meistrivõistlused standardrajal (2018) |
|
12. Tartu Rulluisumaraton (2018) |
|
12. Tartu Rulluisumaratoni lasteüritused (2018) |
|
Saadjärve GP/ Tartu lahtised Meistrivõistlused (2018) |
|
Filter Temposõidu Karikasarja Filter Velokauss sarja ühine FINAAL (2018) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari VI etapp (2018) |
|
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnni poolmaraton (2018) |
|
KÄIME KOOS Sibulatee kõnd (2018) |
|
46. jooks ümber Ülemiste järve (2018) |
|
15. Ülemiste metsajooks (2018) |
|
19. Jõulumäe Rattamaraton (2018) |
|
Triathlon Estonia (2018) |
|
Balti Keti Velotuur 2018/ Baltic Chain tour (2018) |
|
VAK Staieri seeriajooksu V etapp, Viljandimaa MV 10000 m (2018) |
|
Gran Fondo Estonia (Tartu > Tallinn) (2018) |
|
Vabariiklik harrastusvõimlemise treenerite suveseminar (2018) |
|
Suure-Munamäe 2. Rattaralli/ Filter Maanteekarikasari VI etapp (2018) |
|
Elva triatlon (2018) |
|
Tour de Tuletõrje Kaiu VI etapp (team time-trial) (2018) |
|
7 SILDA , UJUMISMATK (2018) |
|
Tallinna Rulluisumaraton (2018) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari V etapp/ 3. Lähte XCO/ Tartu lahtised Meistrivõistlused XCO (2018) |
|
KÄIME KOOS Lääne-Eesti kõnd (2018) |
|
Kose triatlon (2018) |
|
Hauka Laada Rattamaraton (2018) |
|
Viljandimaa 23. järvejooksu ja 13. kepikõnni 5.etapp EV 100 (2018) |
|
Filter Temposõidu Karikasari VI etapp (2018) |
|
HEARUM Eesti Meistrivõistlused ühisstardis M/N14-16 (2018) |
|
Türi-Tamsalu rattamatk (2018) |
|
Telia 4:18:4 Tallinn (2018) |
|
VII Konsumi Rapla-Kehtna maantejooks (2018) |
|
Vägilase jooks Lähte (2018) |
|
VAK Staieri 10-võistlus (2018) |
|
IRONMAN Tallinn (2018) |
|
Seve Ehituse heategevusjooks Tallinn (2018) |
|
Wabalinna seerivõistlused males (2018) |
|
Järvamaa seeriavõistlus III etapp rattakrossis (2018) |
|
Pom'bel IRONKIDS Tallinn (2018) |
|
18. Elva Rand & Tuulberg rattamaraton (2018) |
|
MyFitness Madness Race Keila (2018) |
|
Narva Triatlon (2018) |
|
RMK Kõrvemaa Triatlon (2018) |
|
Filter Temposõidu Karikasari V etapp (2018) |
|
Tartu Mill Lastetriatlon (2018) |
|
25. Üle Saadjärve ujumine (2018) |
|
Lauri Ausi 15. mälestusvõistlus (2018) |
|
Järvamaa lahtised MV rattakrossis (2018) |
|
Tartu Mill Igamehetriatlon (2018) |
|
Eesti Meistrivõistlused MTB XCO; DHI (2018) |
|
III Pühajärve matkamaraton tõukeratastel (2018) |
|
Jõgeva Kalevipoja Rulluisumaraton (2018) |
|
Jooksuekspert Tartu Südalinna jooks (2018) |
|
Rava rahvatriatlon, EESTI 100 (2018) |
|
Tour de Tuletõrje Valgu V etapp (2018) |
|
Haapsalu XIII triatlon (2018) |
|
Škoda Laagri 18. Rakke Rattamaraton (2018) |
|
43. Valter Kalami mälestusvõistlused (2018) |
|
Maastikujalgratta võistlus Paikuse Enduro 2018 (2018) |
|
Pühajärve avaveeujumisvõistlus (2018) |
|
Pandivere 28. Rattaralli/ Filter Maantekarikasari V etapp (2018) |
|
Pühajärve Aquatlon (2018) |
|
Viljandimaa 23. järvejooksu ja 13. kepikõnni 4.etapp EV 100 (2018) |
|
Urumarja 30. velotuur (2018) |
|
43. Eesti omavalitsuste suvemängud (2018) |
|
11. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaraton (2018) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari IV etapp (2018) |
|
43. Eesti omavalitsuste suvemängud (2018) |
|
Valga triatlon (2018) |
|
16. Raplamaa Frank Kutter Rattamaraton (2018) |
|
Eesti Meistrivõistlused mitmepäevasõidus seenioritele/ Hiiumaa Velotuur (2018) |
|
Sõuderegatt" Viljandi Paadimees" (2018) |
|
Wabalinna seerivõistlused males (2018) |
|
Skoda MTB kolmapäevakud 2018, 7. Etapp - Raudalu (2018) |
|
Tour de Tuletõrje Laukataguse IV etapp (2018) |
|
Eesti Meistrivõistlused mitmepäevasõidus/ 44. Rahvusvaheline Tartu noorte tuur (2018) |
|
HEARUM Eesti Meistrivõistlused ühisstardis ME/MU, NE/NU, NJ, Sen1-4, Sport (2018) |
|
Tõrva Ekstreemjooks / OCR Eesti meistrivõistlused lühirajal (2018) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari III etapp (2018) |
|
Türi linna sünnipäev/ perespordipäev (2018) |
|
HEARUM Eesti Meistrivõistlused ühisstardis MJ, Sen5-8 (2018) |
|
Kullamaa XV rattamaraton (2018) |
|
Pärnu Rulluisumaraton (2018) |
|
HEARUM Eesti Meistrivõistlused eraldistardis M/N14-E, Sen1-8, Sport (2018) |
|
Haapsalu 18. Rattaralli/ Filter Maanteekarikasari IV etapp (2018) |
|
Türi 1926 aastapäeva võistlus (2018) |
|
Skoda MTB kolmapäevakud 2018, 6. Etapp - Keila (2018) |
|
Tour de Tuletõrje Keo III etapp (2018) |
|
Pom'bel IRONKIDS (2018) |
|
Telia 4:18:4 Otepää (2018) |
|
93.Viljandimaa lahtised kergejõustiku MV ja noorte MV (2018) |
|
11. Kalevipoja Rattamaraton (2018) |
|
Jaani-eelne seiklusrännak Käärikul (2018) |
|
Viljandimaa 23. järvejooksu ja 13. kepikõnni 3.etapp EV 100 (2018) |
|
Järvamaa Rattakrossi seeriavõistlus 2018 III etapp (2018) |
|
Filter Temposõidu Karikasari IV etapp (2018) |
|
Kalevi Noortetuur (2018) |
|
Lõuna -Järva Rull III etapp (2018) |
|
41. Pirkan Pyöräily (2018) |
|
Citadele Kauno maratonas (2018) |
|
VI Jõgeva Rattaralli (2018) |
|
MyFitness Madness Race Tallinn (2018) |
|
12. Jõelähtme Bottecchia Rattamaraton - Eesti meistrivõistlused rattamaratonis (2018) |
|
Paide triatlon (2018) |
|
STIHL Multisport Challenge (2018) |
|
Tartu Terminali III Ülenurme-Haaslava Rattaralli (2018) |
|
Wabalinna seerivõistlused males (2018) |
|
Hearum 1. Tartu Rahvusvaheline Velotuur (2018) |
|
Järvamaa TV 10 OS mitmevõistluse finaal (2018) |
|
Skoda MTB kolmapäevakud 2018, 5. Etapp - Kiili (2018) |
|
Tour de Tuletõrje Vahastu II etapp (2018) |
|
XIX Tallinna võimlemispidu „Need värvid“ (2018) |
|
XXII Erika Rattaralli (2018) |
|
Mulgi 8. Rattaralli/ Filter Maanteekarikasari III etapp (2018) |
|
Jõhvi - Kohtla-Järve jooks, kepikõnd (2018) |
|
Neolife 4. Valgehobusemäe Rattamaraton (2018) |
|
Kuressaare Rulluisumaraton (2018) |
|
KÄIME KOOS Lasteaedade kõnd Tallinna vanalinnas (2018) |
|
Lõuna - Järva Rull 2018 (2018) |
|
VILJANDIMAA TV 10 OS FINAALVÕISTLUS (2018) |
|
Filter Temposõidu Karikasari III etapp (2018) |
|
Viljandimaa koolide 4.-5.kl. kergejõustiku mitmevõistlus (2018) |
|
Saku laste III mitmevõistlus (2018) |
|
37. Tartu Rattaralli (2018) |
|
VI Rapla Selveri Suurjooks (2018) |
|
37. Tartu Rattaralli lasteüritused (2018) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari 2018 II etapp / Rakvere Rattabaasi XCO (2018) |
|
Järvamaa rattakrossi seeriavõistlused 2018 (2018) |
|
Ülemaaline orienteerumispäev Järvamaal (2018) |
|
Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus (2018) |
|
Viljandimaa koolide 6.-12.kl. kergejõustiku KV (2018) |
|
Skoda MTB kolmapäevakud 2018, 4. Etapp - Harku mets (2018) |
|
Mäkkejooksu võistlused (2018) |
|
Tour de Tuletõrje Lokuta I etapp (2018) |
|
TV 10 OS Viljandimaa IV etapp (2018) |
|
Järvamaa lahtised MV ujumises (2018) |
|
Ruila VII rattamaraton (2018) |
|
Elva 33. Rattapäev/ Filter Maanteekarikasari II etapp (2018) |
|
Lattelecom Riga Marathon (2018) |
|
I Kahe silla jooks spordiportaal Sekundomer auhindadele (2018) |
|
21. Tallinna Rattamaraton (2018) |
|
Tallink Maijooks (2018) |
|
Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis III etapp/ 60. Elva tänavasõit (M/N J-E, SEN, SPORT) (2018) |
|
Järvamaa algklasside murdmajooksu KV (2018) |
|
Lõuna- Järva rull 2018 (2018) |
|
Filter Temposõidu Karikasari II etapp (2018) |
|
Mulgi valla lahtised ujumisvõistlused V etapp (2018) |
|
Viljandi Spordikooli heitjate võistluse I etapp (2018) |
|
Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis II etapp/ Keila kriteeerium (2018) |
|
Viljandimaa 69. laste Paala järve jooks (2018) |
|
36. Tartu Maastikumaratoni lasteüritused (2018) |
|
Eesti Meistrivõistlused kriteeriumis I etapp/ Tallinna Meistrivõistlused kriteeriumis (2018) |
|
Vihula elamusretk (2018) |
|
4. Põleva Kivi Rattamaraton (2018) |
|
IV Jägala-Joa Kolme tammi jooks ja kepikõnd (2018) |
|
Heategevuslik TEATEJOOKS 4.-9.kl. (2018) |
|
Heategevuslik teatejooks (2018) |
|
Viljandimaa 23. järvejooksu ja 13. kepikõnni 2.etapp (2018) |
|
Skoda MTB kolmapäevakud 2018, 3. Etapp - Saku (2018) |
|
Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus (2018) |
|
Heitjate võistlused (2018) |
|
Paide- Türi Kevadtriatlon (2018) |
|
Autoeksperdi 18. Mulgi Rattamaraton (2018) |
|
Elva Mägede Jooks (2018) |
|
Vägilase jooks Tartu (2018) |
|
Kuusalu 25. Rattaralli/ Filter Maanteekarikasari I etapp (2018) |
|
37. Kuressaare Linnajooks (2018) |
|
Wabalinna seerivõistlused males (2018) |
|
Filter Temposõidu karikasari I etapp (2018) |
|
89. Suurjooks ümber Viljandi järve (2018) |
|
Aravete CUP maastikurattasõidus, Järvamaa Seeriavõistlus I etapp (2018) |
|
ACE Xdream Sillamäe (2018) |
|
Otepää Rahvasõit/ Otepää rattaralli Nihutame Piire (2018) |
|
Järve linnaosa kepikõnd (Põhja mikrorajoon) (2018) |
|
Tallinna MTB Enduro (2018) |
|
4. Alutaguse Rattamaraton (2018) |
|
Sportland Kõrvemaa Kevadjooks (2018) |
|
Jüripäeva seiklusrännak Valgerannal (2018) |
|
Viljandimaa MV murdmaajooksus (2018) |
|
Skoda MTB kolmapäevakud 2018, 2. Etapp - Kakumäe (2018) |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi karikasari I etapp (2018) |
|
Sangaste Valgete Teede Rattaralli (2018) |
|
Võimlemisfestival „Kauni rühiga ellu“ (2018) |
|
Järvamaa Seeriavõistlus V etapp (2018) |
|
Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused V etapp (2018) |
|
Jüripäeva jalgrattaretk (2018) |
|
Mulgikross 2018 - FatByke Cross Sprint (2018) |
|
3. Kõlleste rattamaraton - Allan Oras Cup (2018) |
|
Viljandimaa 23. järvejooksu ja 13. kepikõnni 1.etapp (2018) |
|
Skoda MTB kolmapäevakud 2018, 1. Etapp - Riiamäe (2018) |
|
Järvamaa koolinoorte MV orienteerumises (2018) |
|
Järvamaa MV valikorienteerumises (2018) |
|
Mulgi valla lahtised ujumisvõistlused IV etapp (2018) |
|
Luitejooks (2018) |
|
Veteranidepäeva Sinilillejooks (2018) |
|
Viljandimaa MV maanteejooksus (2018) |
|
Järvamaa MV 64r. välkkabes (2018) |
|
XXVIII Kolme Tamme Jooks (2018) |
|
Öökulli lend, öine orienteerumine (2018) |
|
Wabalinna seerivõistlused males (2018) |
|
Tähelepanu Start maakoolide PF (2018) |
|
Viljandimaa põhikoolide kergejõustiku KV (2018) |
|
Viljandimaa noorte maleturniir (2018) |
|
Paganamaa retro elamusretk: 10 aastat hiljem (2018) |
|
Teletorni trepijooks (2018) |
|
Tallinna Linnarogain (2018) |
|
Paide linna lahtised MV-d Batuudihüpetes (2018) |
|
H. Bergmani mälestusvõistlused suusatamises ja Viljandimaa MV III etapp (2018) |
|
Nõmmemaa elamusretk (2018) |
|
Ambla SK suusatamise SV. 4. etapp (2018) |
|
TV 10 OS Viljandimaa III etapp (2018) |
|
Mulgi valla lahtised ujumisvõistlused III etapp (2018) |
|
Karksi Suusasõit-EDASI LÜKATUD (2018) |
|
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus (2018) |
|
Viljandimaa noorte kergejõustiku võistlus (2018) |
|
Ambla SK suusatajate SV 3. etapp (2018) |
|
34. Eesti omavalitsuste Talimängud (2018) |
|
Wabalinna seerivõistlused males (2018) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2018" III etapp (2018) |
|
V Tõrva talvine maastikurattakross (2018) |
|
20. Tallinna Suusamaraton (2018) |
|
Kalevipoja VII Uisumaraton (2018) |
|
26. VAK Staieri Talvejooks (2018) |
|
Paunküla elamusretk: EV100 (2018) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustiku mitmevõistluses 2018 (2018) |
|
Viljandimaa suusatamise MV II etapp (2018) |
|
Järvamaa koolinoorte MV suusatamises (2018) |
|
Mulgi valla lahtised ujumisvõistlused II etapp (2018) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2018 " II etapp (2018) |
|
Valter Külveti mälestusvõistlused kergejõustikus (2018) |
|
Paide ujumisklubi pikamaa ujumine (2018) |
|
45. Tartu Maratoni lastesõidud (2018) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2018" I etapp (2018) |
|
Järva Talimängud (2018) |
|
9. Mulgi Uisumaraton (2018) |
|
Swedbank -Hawai Express, 3etapp, ES klassika, EESTI 100 (2018) |
|
20. Alutaguse Maraton (2018) |
|
24. Eesti Meistrivõistlused talikrossis (2018) |
|
Külade talimängude I etapp (2018) |
|
20. Tamsalu-Neeruti Maraton (2018) |
|
Viljandimaa 2018 meistrivõistlused sisekergejõustikus (2018) |
|
Viljandimaa suusatamise MV I etapp (2018) |
|
Sportland Kõrvemaa Suusamaraton (2018) |
|
Järvamaa MV noortele (2018) |
|
Tähelepanu Start Järvamaa alagrupp (2018) |
|
Viljandimaa noorte U16,U18,U20 kergejõustiku siseMV (2018) |
|
Tartumaa lahtised meistrivõistlused talikrossis/ 45. Jalgratturite talikross (2018) |
|
Tõrva suusaseriaal (2018) |
|
Tõrva saaliorienteerumine (2018) |
|
Ambla SK suusatamise SV 2. etapp vabatehnikas EV 100 (2018) |
|
TV 10 OS Viljandimaa II etapp (2018) |
|
Mulgi valla lahtised ujumisvõistlused I etapp (2018) |
|
Järvamaa ujumise seeriavõistlus 4. etapp (2018) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustikus 2018 (2018) |
|
Ambla SK suusatajate SV 1. etapp (2018) |
|
Viljandimaa suusatamise MV I etapp (2017) |
|
Pekist Priiks Tallinn (2017) |
|
VAK Staieri Jõulujooks (2017) |
|
Noorte sisekergejõustiku seeriavõistluse 3.etapp (2017) |
|
Jõuluvõistlused (2017) |
|
Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused III etapp (2017) |
|
Tõravere elamusretk (2017) |
|
Seeriavõistluse III etapp (2017) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2017 12.etapp Rahvakõnd - matk Paidest -Türile (2017) |
|
Narva elamusretk (2017) |
|
Concept2- Eesti MV pikamaasõudmises, Viljandi etapp (2017) |
|
Seeriavõistluse II etapp (2017) |
|
TV 10 OS Viljandimaa I etapp (2017) |
|
Noorte sisekergejõustiku seeriavõistluse 2.etapp (2017) |
|
Seeriavõistluse I etapp (2017) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2017 11.etapp Imavere Mardipäeva kõnd-jooks (2017) |
|
Tallinna CX (2017) |
|
Suure-Jaani valla lahtised noorte kiirmale meistrivõistlused (2017) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp (2017) |
|
Järvamaa orienteerumisteisipäevakud finaal (2017) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp (2017) |
|
Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused II etapp (2017) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp (2017) |
|
44. Saaremaa kolme päeva jooks (2017) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp (2017) |
|
Maastikujalgratta võistlus Paikuse Enduro 2017 (2017) |
|
Liikumispäev ujulas (2017) |
|
Laulasmaa elamusretk: Retro elamusretk - 9 aastat hiljem! (2017) |
|
Noorte sisekergejõustiku seeriavõistlused 1.etapp (2017) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp (2017) |
|
XVI Emmaste rattamaraton, Hiiumaa rattanädalavahetus (2017) |
|
62. Viljandi Linnajooks (2017) |
|
6. Tartu Linnamaraton (2017) |
|
6. Tartu Linnamaratoni lasteüritused (2017) |
|
Heitjate 4- võistlus (2017) |
|
Järvamaa koolide 6.-9.kl jalgpalli KV poisid (2017) |
|
Elva CX (2017) |
|
Sillamäe 6 tunni jooks ja (võistkondlk) maraton (2017) |
|
XVI Elva Meejooks (2017) |
|
Haapsalu kolmapäevak (2017) |
|
Järvamaa koolinoorte sügiskross (2017) |
|
Viljandimaa koolinoorte murdmaajooksu MV (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 24.etapp (2017) |
|
Viljandi noorte heitjate IV etapp (2017) |
|
Hiiumaa 56. karikavõistlus (2017) |
|
Ümber Võhma linna jooks (2017) |
|
I Vooremaa poolmaraton (2017) |
|
Järvamaa MV mitmevõistluses (2017) |
|
20. Tartu Rattamaratoni lasteüritused (2017) |
|
Viljandimaa kergejõustiku mitmevõistlus C,B,A,J vanuseklassile (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Linnaorienteerumine (2017) |
|
Kuliste kolmapäevak (2017) |
|
Järvamaa koolide kergejõustiku 4.võistlus (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 23.etapp (2017) |
|
EVIKO Suusarulli V etapp, DECORA Tartu Sügisrull (2017) |
|
Viljandi CX (2017) |
|
Kullamaa XIV rattamaraton (2017) |
|
20. Tallinna Rattamaraton (2017) |
|
Järva 9.mängude valikorienteerumine (2017) |
|
Tondiraba Rulluisuralli (2017) |
|
Ultima Thule maraton (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Viljandi noorte heitjate III etapp (2017) |
|
22.Viljandi järvejooksu ja 12.kepikõnni sarja 6.etapp (2017) |
|
Liikumispäev ratastel (2017) |
|
Rooslepa kolmapäevak (2017) |
|
Koeru lahtised noorte võistlused (2017) |
|
Viljandimaa noorte sprindivõistlused (2017) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevak (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 22.etapp (2017) |
|
Matsalu X rattamaraton (2017) |
|
Mesikäpa lastejooksud (2017) |
|
SEB Tallinna Maratoni Sügisjooks 10 km (2017) |
|
SEB Tallinna Maraton (2017) |
|
Viljandi SVK lahised MV kergejõustikus (2017) |
|
68.Laste jooks ümber Paala järve (2017) |
|
Ruhnu elamusretk (2017) |
|
Jõulumäe Rattamaraton (2017) |
|
Nike Noortejooks/ We Run Tallinn (2017) |
|
Türi piirkonna lahtised MV kergejõustikus (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Palivere kolmapäevak (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 21.etapp (2017) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2017) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2017 9.etapp Matsimäe 12. rattamatk (2017) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2017) |
|
Tallinna Rulluisumaraton (2017) |
|
Üts ummamuudu liina üüjuusk (2017) |
|
Fakto Rullisõit 2017 (2017) |
|
Fakto Auto Tallinna Rahvasõit (2017) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla noortejooks (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Tallinna hüppetorni jooks (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 20.etapp (2017) |
|
EVIKO Suusarulli IV etapp (2017) |
|
Jüri Ratase XIII jalgrattavõistlus (2017) |
|
Muinastulede öö seiklusrännak Vainupeal (2017) |
|
Kihnu Männäkäbä Maraton & Poolmaraton & Kepikõnd (2017) |
|
45. jooks ümber Ülemiste järve (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Järvamaa rattakrossi seeriavõistlused 2017, 5.etapp (2017) |
|
VAK Staieri 10-võistlus (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 19.etapp (2017) |
|
11. Tartu Rulluisumaraton (2017) |
|
Kalevipoja Kangelasjooks (2017) |
|
MV lühirada MN16,21,45 (2017) |
|
7. Tartu Rulluisusprint (2017) |
|
4. Lasva jõe- ja järve jooks (2017) |
|
Võru 12. Rattaralli (2017) |
|
Triathlon Estonia (2017) |
|
II Valga X Jooks (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 18.etapp (2017) |
|
2. Lähte XCO (2017) |
|
Melliste triatlon (2017) |
|
Elva Mäejooks (2017) |
|
Lähte Rattamaraton (2017) |
|
Karksi-Nuia Libahundi jooks (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
22.Viljandi järvejooksu ja 12.kepikõnni sarja 5.etapp (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 17.etapp (2017) |
|
Vägilase jooks Lähte (2017) |
|
4:18:4 Otepää Triathlon (2017) |
|
VI Konsumi Rapla-Kehtna maantejooks (2017) |
|
Pom'bel IRONKIDS (2017) |
|
Jõgeva Kalevipoja Rulluisumaraton (2017) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2017 7. etapp V Türi- Tamsalu jalgrattamatk (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Järvamaa rattakrossi seeriavõistlused 2017, 4. etapp (2017) |
|
Fakto Auto Tallinna 7. Rahvasõit (2017) |
|
Rulluisutamise eraldistart 2. etapp (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 16.etapp (2017) |
|
EVIKO Suusarulli III etapp (2017) |
|
Filter Maanteekarikasari 5. etapp - Pandivere (2017) |
|
Rulluisutamise eraldistart 3. etapp (2017) |
|
17. Elva Rattamaraton (2017) |
|
Elva XXX triatlon (2017) |
|
Heino Lipu mälestusvõistlused kuulitõukes (2017) |
|
Holstre-Paistu jooks (2017) |
|
Hiiumaa Meistrivõistlused kergejõustikus (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 15.etapp (2017) |
|
Haapsalu XII triatlon (2017) |
|
Saucony Valga Südalinna jooks (2017) |
|
Meie Liigume III Tõrva avaveeujumine (2017) |
|
II Pühajärve matkamaraton tõukeratastel (2017) |
|
Viking Line Südasuve Maraton (2017) |
|
Valga Valka Helen Triatlon (2017) |
|
Pirgu poolmaraton (2017) |
|
Zoot avaveeujumise sarja Valga etapp (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Rava rahvatriatlon (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 14.etapp (2017) |
|
1. MAXIMA GP Lauri Aus`i 14. mälestusvõistlus (2017) |
|
Pühajärve Aquatlon (2017) |
|
Sportland Kõrvemaa TRIATLON (2017) |
|
Meie Liigume Pühajärve avaveeujumine / Eesti meistrivõistlused (2017) |
|
Pühajärve SwimRun Baltic Challenge (2017) |
|
Kalevipoja Rattamaraton (2017) |
|
Luidja triatlon (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Viljandimaa 92.lhtised MV, 42.V.Kalami 42. mälestusvõistlus (2017) |
|
22.Viljandi järvejooksu ja 12.kepikõnni sarja 4.etapp (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 13.etapp (2017) |
|
Škoda Laagri 17. Rakke Rattamaraton (2017) |
|
EVIKO Suusarulli II etapp (2017) |
|
Saucony Tartu Südalinna jooks (2017) |
|
Pühajärve pargitriatlon (2017) |
|
Pärnu Rulluisumaraton (2017) |
|
10. Lahemaa Kepikõnni- ja käimismaraton (2017) |
|
Tartu Mill Triathlon (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Meie Liigume IV Kuremaa avaveeujumine (2017) |
|
Sangaste Valgete Teede Rattaralli (2017) |
|
Vägilase jooks Tartu (2017) |
|
Sõuderegatt"Viljandi paadimees" (2017) |
|
Raplamaa Rattamaraton (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 12.etapp (2017) |
|
Viljandi noorte kergejõustiku MV C,B,A,J vanuseklassidele (2017) |
|
Hearum EMV ühisstardist sõit Sport & Seenior klassidele (2017) |
|
XXI Kohtla valla jooks Maido Keskküla Karikale (2017) |
|
Palivere XII rattamaraton (2017) |
|
Etteandevõistlus (2017) |
|
Jaanipäeva seiklusrännak Saaremaal (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Hearum EMV eraldistardist sõit Sport & Seenior klassidele (2017) |
|
"Türi 1926 " aastapäeva võistlus (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 11.etapp (2017) |
|
Esmaspäevak RULLIDEL (2017) |
|
Haapsalu 17. Rattaralli (2017) |
|
Elva Südaööjooks (2017) |
|
Ventspils Piedzīvojumu parka maratons (2017) |
|
Jüri Lossmann mälestusjooks (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Järvamaa rattakrossi seeriavõistlused 2017, III etapp (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 10.etapp (2017) |
|
Esmaspäevak RULLIDEL (2017) |
|
Jalgrattamatk (2017) |
|
40. Pirkan Pyöräily (2017) |
|
Tabasalu Rulluisumaraton (2017) |
|
Tabasalu Rula maraton (2017) |
|
II Tõrva Ekstreemjooks - Eesti meistrivõistlused (2017) |
|
Hawaii 20. Vändra Rattaralli (2017) |
|
11. Jõelähtme Rattamaraton (2017) |
|
Saucony Paide Südalinna jooks (2017) |
|
Helsinki Half Marathon (2017) |
|
Paide triatlon (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
22.Viljandi järvejooksu ja 12.kepikõnni sarja 3.etapp (2017) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevak (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 9.etapp (2017) |
|
Viljandimaa TV 10 os. mitmevõistlus (2017) |
|
TV10 olümpiastarti Hiiumaa finaal (2017) |
|
Rulluisutamise eraldistart 1. etapp (2017) |
|
Esmaspäevak RULLIDEL (2017) |
|
EVIKO Suusarulli TERMINALi etapp (2017) |
|
Viljandi Trepimäe jooks (2017) |
|
TOYOTA RĪGAS VELOMARATONS (2017) |
|
Mulgi 7. Rattaralli (2017) |
|
53. Gustav Sule mälestusvõistlused kergejõustikus (2017) |
|
XXI Erika Rattaralli (2017) |
|
Rakvere Rulluisufestival (2017) |
|
Valgehobusemäe Rattamaraton (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Filter Temposõidu Karikasari, 3. etapp (2017) |
|
Kaasiku kolmapäevak (2017) |
|
Kõnnikolmapäevak (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 8.etapp (2017) |
|
Esmaspäevak RULLIDEL (2017) |
|
36. Tartu Rattaralli (2017) |
|
36. Tartu Rattaralli lasteüritused (2017) |
|
Järvamaa rattakrossi seeriavõistlused 2017, II etapp (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Järvamaa kooli MV kergejõustikus (2017) |
|
Ülemaailmne orienteerumispäev (2017) |
|
Valgevälja kolmapäevak (2017) |
|
Viljandimaa koolide 4.-5.kl. kergejõustiku mitmevõistlus (2017) |
|
Kõnnikolmapäevak (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 7.etapp (2017) |
|
Esmaspäevak RULLIDEL (2017) |
|
Ruila VI rattamaraton (2017) |
|
Tallinn City Trail (2017) |
|
17. Mulgi Rattamaraton (2017) |
|
V Jõgeva Rattaralli (2017) |
|
Ambla valla lahtised MV kergejõustikus (2017) |
|
Järvamaa lahtised MV ujumises (2017) |
|
Jüri duatlon (2017) |
|
XIII SAKALA SUVEMÄNGUD (2017) |
|
SAKU ÕLLEMIIL 2017 (2017) |
|
36. Võru - Väimela maanteejooks (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Viljandi heitjate seeiavõistlus II etapp( oda,vasar) (2017) |
|
TV10 olümpiastarti Hiiumaa IV etapp (2017) |
|
XIII Sakala Mängude- Jalgratta maastikusõit (2017) |
|
Filter Temposõidu Karikasari, 2. etapp (2017) |
|
Peraküla kolmapäevak (2017) |
|
Viljandimaa koolide kergejõustiku KV (2017) |
|
Kõnnikolmapäevak (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 6.etapp (2017) |
|
Viljandi TV 10 os. IV etapp (2017) |
|
Mäkkejooksu võistlused (2017) |
|
Esmaspäevak RULLIDEL (2017) |
|
Vägilase jooks Narva (2017) |
|
V Rapla Selveri Suurjooks (2017) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav järvamaa 2017 5.etapp Türi rattamatk (2017) |
|
The 27th Lattelecom Riga Marathon (2017) |
|
RIMI Kids Day and Family Run (2017) |
|
Tabasalu XXIV duatlon (2017) |
|
67.Laste jooks ümber Paala järve (2017) |
|
Käsmu elamusretk (2017) |
|
Põleva Kivi Rattamaraton (2017) |
|
Heategevuslik 11.teatejooks (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Viljandimaa heitjate seeriavõistlus I etapp(kuul,ketas) (2017) |
|
22.Viljandi järvejooksu ja 12.kepikõnni sarja 2.etapp (2017) |
|
Heategevuslik teatejooks põhikooli õpilastele (2017) |
|
Paralepa kolmapäevak (2017) |
|
Kõnnikolmapäevak (2017) |
|
Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 5.etapp (2017) |
|
Esmaspäevak RULLIDEL (2017) |
|
Saku laste II mitmevõistlus (2017) |
|
Kuusalu 24. Rattaralli (2017) |
|
35. Tartu Jooksumaratoni lasteüritused (2017) |
|
Elva Kellatornijooks (2017) |
|
Viljandimaa Orienteerumispäevak (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Filter Temposõidu Karikasari, 1. etapp (2017) |
|
Piirsalu kolmapäevak (2017) |
|
Kõnnikolmapäevak (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 4.etapp (2017) |
|
88. Suurjooks ümber Viljandi järve (2017) |
|
Järvamaa Rattakrossi seeriavõistlus 2017 I etapp, Aravete CUP (2017) |
|
Esmaspäevak RULLIDEL (2017) |
|
Hawaii Express Gran Fondo Viljandi (2017) |
|
Paide-Türi Kevadtriatlon (2017) |
|
ACE Xdream Uniküla (2017) |
|
Karksi-Nuia Spordikooli rattamatk (2017) |
|
Kuusalu Rattamaraton (2017) |
|
Liikumispäev orienteerudes (2017) |
|
Orienteerumisneljapäevakud (2017) |
|
Lihula kolmapäevak (2017) |
|
Järvamaa koolinoorte MV valikorienteerumises (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 3.etapp (2017) |
|
Hiiumaa avavõistlus heidetes (2017) |
|
Tartu elamusretk (2017) |
|
Viljandimaa orienteerumispäevak (2017) |
|
3. Alutaguse Rattamaraton (2017) |
|
Jüripäeva linnaorienteerumine Karksi-Nuias (2017) |
|
II Ülenurme-Haaslava Rattaralli (2017) |
|
Haanja kõrgustiku elamusretk (2017) |
|
Eesti meistrivõistlused murdmaajooksus (2017) |
|
Järvamaa ujumise seeriavõistlus 5. etapp (2017) |
|
Karksi-Nuia linnaorienteerumine(sprint) (2017) |
|
Järvamaa koolinoorte MV murdmaajooksus (2017) |
|
22.Viljandi järvejooksu ja 12.kepikõnni sarja 1.etapp (2017) |
|
Tuksi kolmapäevak (2017) |
|
RMK Tallinna Pargijooksud (2017) |
|
Seiklushundi Päevak - Veeriku (2017) |
|
Teletorni trepimaraton (2017) |
|
Öökulli lend, öine orienteerumine (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 2.etapp (2017) |
|
Luitejooks (2017) |
|
Türi-Tori VIII kiirlaskumine (2017) |
|
XXVII Kolme Tamme Jooks (2017) |
|
Pääsküla 14. raba maraton (2017) |
|
Viljandmaa murdmaajooksu MV (2017) |
|
Kastani kolmapäevak (2017) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 1.etapp (2017) |
|
Veteranidepäeva Sinilillejooks (2017) |
|
Haapsalu 10 km maanteejooks (2017) |
|
Viljandimaa maanteejooksu MV (2017) |
|
Idla võimlemine ja rahvatants (2017) |
|
Orienteerumiskoolitus (2017) |
|
Teletorni trepijooks (2017) |
|
Tähelepanu Start PF suured koolid (2017) |
|
Tähelepanu Start väikesed koolid PF (2017) |
|
Noorte sisekergejõustliku seeriavõistluse 8.etapp (2017) |
|
Viljandi põhikoolide kergejõustiku KV (2017) |
|
TV10 olümpiastarti Hiiumaa III etapp (2017) |
|
Ambla SK suusatamise SV 4.etapp, vabatehnika ühisstardist (2017) |
|
Viljandi TV 10 III etapp (2017) |
|
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus (2017) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2017 III etapp Suusamatk Koeru Terviseradadel (2017) |
|
19. Tamsalu-Neeruti Maraton (Matk) (2017) |
|
Noorte sisekergejõustiku seerivõistluse 7.etapp (2017) |
|
Swissoteli ühisjooks (2017) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustiku mitmevõistluses (2017) |
|
44. Tartu Maratoni lastesõidud (2017) |
|
Viljandi Suusasari 2017 IV etapp (2017) |
|
VAK Staieri Talvejooks (2017) |
|
Linnaorienteerumine Rahumäe (2017) |
|
Järvamaa koolinoorte MV suusatamises (2017) |
|
Noorte sisekergejõustiku seeriavõistluse 6.etapp (2017) |
|
Valter Külveti IV mälestusvõistlused (2017) |
|
Põlvamaa TALIMÄNGUD 2017 (2017) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2017 II etapp Admiral J.Pitka 11.rahvamatk (2017) |
|
19. Tallinna Suusamaraton (2017) |
|
Ambla SK suusatamise SV 3.etapp, klassikalises suusatamises (2017) |
|
Viljandi Suusasari 2017 III etapp (2017) |
|
Viljandimaa D kl.sisekergejõustiku MV (2017) |
|
Põlva maakonna murdmaasuusatamise meistrivõistlused (2017) |
|
19. Alutaguse Maraton (2017) |
|
Talispartakiaad (2017) |
|
Tähelepanu Start Järvamaa alagrupp (2017) |
|
Noorte sisekergejõustiku seeriavõistluse 5.etapp (2017) |
|
Viljandimaa MV sisekergejõustikus (2017) |
|
Ambla SK suusatamise SV 2.etapp vabatehnikas (2017) |
|
Viljandi Suusasari 2017 II etapp (2017) |
|
Olümpia topeltsprint (2017) |
|
7. Mulgi Uisumaraton (2017) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2017 I etapp Tammsaare matk - Albus (2017) |
|
Euroopa meistrivõistlused talitriatlonis (2017) |
|
Viljandimaa C.kl. kergejõustiku MV (2017) |
|
Toivo Grosbergi mälestusvõistlused ujumises (2017) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalv II etapp (2017) |
|
Ambla SK suusatamise SV 1.etapp, vabatehnikas (2017) |
|
Viljandi Suusasari 2017 I etapp (2017) |
|
Järvamaa ujumise seeriavõistlus 4. etapp (2017) |
|
Noorte sisekergejõustikiu seeriavõistlus 4.etapp (2017) |
|
Viljandimaa siseMV kergejõustikus (2017) |
|
Elva lahtised meistrivõistlused sõudeergomeetritel (2016) |
|
Pekist Priiks Tallinn Edition 2016 (2016) |
|
Liikudes tervemaks 35. etapp: JOOKS TALVESSE (2016) |
|
VAK Staieri 27.Jõulujooks (2016) |
|
Jõgeva Jõulujooks (2016) |
|
10. Mispo Talve Maraton (2016) |
|
Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused (2016) |
|
Palamuse elamusretk (2016) |
|
Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused III etapp (2016) |
|
Järvamaa kergejõustiku seerivõistlused III etapp (2016) |
|
Viljandimaa TV 10 Olümpiastardi I etapp (2016) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2016 13. etapp Rahvakõnd-matk Paidest-Türile (2016) |
|
Liikudes tervemaks 33. etapp: SISEORIENTEERUMINE (2016) |
|
Järvamaa kergejõustiku seerivõistlused II etapp (2016) |
|
Järvamaa kergejõustiku seerivõistlused I etapp (2016) |
|
Liikudes tervemaks 32. etapp: TUND SPORDIKESKUSES (2016) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2016 12. etapp Imavere Mardipäeva kõnd-jooks (2016) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 5.etapp (2016) |
|
Maardu elamusretk (2016) |
|
Harrastusvõimlemise reklaampäevad Harjumaal (2016) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 4.etapp (2016) |
|
Elva Mäejooks (2016) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 3.etapp (2016) |
|
Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused II etapp (2016) |
|
43. Saaremaa kolme päeva jooks (2016) |
|
Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused (2016) |
|
EventRent Elamussõitude sari 2016 - FINAAL / hooaja lõpu sõit (2016) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 2.etapp (2016) |
|
EventRent Elamussõitude sari 2016 - 7.etapp / mereranna sõit (2016) |
|
Põlvamaa koolide maratonijooks (2016) |
|
61. Viljandi Linnajooks (2016) |
|
Ambla SK suusatajate seeriajooksu 1.etapp (2016) |
|
Läänemaa meistrivõistlused orienteerumises (2016) |
|
Liikudes tervemaks 29. etapp: KURESSAARE RATTARING (2016) |
|
Hara elamusretk (2016) |
|
Tallinna elamusretk (2016) |
|
HELKURKÕND (2016) |
|
5. Tartu Linnamaratoni Lasteüritused (2016) |
|
5. Tartu Linnamaraton (2016) |
|
EventRent Elamussõitude sari 2016 - 6.etapp / öösõit (2016) |
|
Viljandimaa koolide murdmaajooksu KV (2016) |
|
Järvamaa koolinoorte sügiskross (2016) |
|
Põlva valla KÕNNISARI (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 25.etapp (2016) |
|
Võhma Linna jooks (2016) |
|
Kullamaa XIII rattamaraton (2016) |
|
EVIKO Suusarulli VII etapp (2016) |
|
"Käime koos!" Saku Terkevisepäeval (2016) |
|
Liikudes tervemaks 27. etapp: SÜDAMEJOOKS (2016) |
|
Läänemaa meistrivõistlused jalgrattakrossis (2016) |
|
XV Elva Meejooks (2016) |
|
Järvamaa kergejõustiku MV mitmevõistluses B;A,J (2016) |
|
Liikudes tervemaks 26. etapp: JOOKS SÜGISESSE (2016) |
|
Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused 2016/17 (2016) |
|
Värska o-neljapäevak (2016) |
|
Viljandimaa heitjate IV etapp (2016) |
|
Orienteerumiskolmapäevak (2016) |
|
Viljandimaa koolide 1.-5.kl. murdmaateatejooksu KV (2016) |
|
Viljandimaa koolide 1.-5.kl. murdmaateajooksu KV (2016) |
|
Põlva valla KÕNNISARI (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 24.etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Põlva maakonna lahtised o-jooksu meistrivõistlused, teade (2016) |
|
Põlva maakonna lahtised o-jooksu meistrivõistlused, tavarada (2016) |
|
19. Tartu Rattamaratoni lasteüritused (2016) |
|
Ultima Thule maraton (2016) |
|
Viljandimaa noorte kergejõustiku mitmevõistlus (2016) |
|
Järvamaa koolide kergejõustiku 4.võistlus (2016) |
|
Värska o-neljapäevak (2016) |
|
Väätsa Liikumispäev (2016) |
|
Orienteerumiskolmapäevak (2016) |
|
Viljandimaa sprindivõistlust alates 2008.a.s. (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 23.etapp (2016) |
|
Viljandimaa heitjate III etapp (2016) |
|
Filter Temposõidu Karikasari 2016 - FINAAL (2016) |
|
Danske Bank Vilniaus maratonas (2016) |
|
Kalevipoja Rattamaraton (2016) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2016 10.etapp Matsimäe rattaralli (2016) |
|
66.Laste Paala järve jooks (2016) |
|
Tough Viking Helsinki (2016) |
|
ELUMEETER 2016 - eakamale põlvkonnale suunatud spordinädala projekt (2016) |
|
SEB Tallinna Maraton (2016) |
|
XIIToomas Berendseni KV, Ambla valla MV 5 -võistluses (2016) |
|
SEB Tallinna Maratoni Sügisjooks (10 km) (2016) |
|
Mesikäpa lastejooksud (2016) |
|
Nike Noortejooks/We Run Tallinn (2016) |
|
Läänemaa lahtised käimise meistrivõistlused (2016) |
|
Koeru lahtised noorte võistlused (2016) |
|
21.Viljandi järvejooksu ja 11.kepikõnni sarja VI etapp (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 22.etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
EVIKO Suusarulli VI etapp (2016) |
|
LATVIJAS RITEŅBRAUCĒJU VIENĪBAS BRAUCIENS (2016) |
|
Aegna elamusretk (2016) |
|
19. Tallinna Rattamaraton (2016) |
|
Kalevipoja Rattamaratoni Matkasõit (2016) |
|
Fakto Auto Tallinna 6. Rahvasõit (2016) |
|
EventRent Elamussõitude sari 2016 - 5.etapp / südalinna sõit (2016) |
|
Meie Liigume II Otepää duatlon / Eesti meistrivõistlused (2016) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2016) |
|
Tallinna Rulluisumaraton (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 21.etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Matsalu IX rattamaraton (2016) |
|
Elva Järvedejooks (2016) |
|
Järva-Jaani 3. Rattaralli (2016) |
|
Jõulumäe Rattamaraton (2016) |
|
Tough Viking Stockholm (2016) |
|
"Käime koos!" Sookolli retkel (2016) |
|
Viljandimaa MV orienteerumises (2016) |
|
Järvamaa 2016.a MV orienteerumise tavarajal (2016) |
|
Põlva maakonna kergejõustiku meistrivõistlused, Laheda Spordiklubi 7-võistlus (2016) |
|
III Räbiküla jooksukross (2016) |
|
44. jooks ümber Ülemiste järve (2016) |
|
Liikudes tervemaks 24. etapp: TUND TERVISERAJAL (2016) |
|
Põlva Kõnnikolmapäevak (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 20.etapp (2016) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus IV etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
10. Tartu Rulluisumaraton (2016) |
|
Meie Liigume III Tõrva maanteetriatlon (2016) |
|
Filter Maanteekarikasari 2016 - 7. etapp / Võru 11. Rattaralli (2016) |
|
Triathlon Estonia (2016) |
|
Jõulumäe Rattamaratoni Matkasõit (2016) |
|
91.Viljandimaa MV kergejõustikus (2016) |
|
Tõrva Valga 30km maanteejooks (2016) |
|
Meie Liigume II Tõrva Supelung avaveeujumisvõistlus (2016) |
|
10. Tartu Rulluisumaratoni lasteüritused (2016) |
|
Skechers 5 km ja poolmaraton (2016) |
|
Filter Temposõidu Karikasari 2016 - 6.etapp (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 19.etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
EVIKO Suusarulli V etapp (2016) |
|
Elva lahtised MV avaveeujumises (2016) |
|
Valgehobusemäe Rattamaraton (2016) |
|
Karksi Libahundi jooks (2016) |
|
Meie Liigume III Rõuge triatlon (2016) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa VIII Jalgrattamatk Türi-Tamsalu matkateel (2016) |
|
Meie Liigume II Rõuge avaveeujumisvõistlus (2016) |
|
Tõukerattakross SALAMAA 2016 (2016) |
|
Tõukerattavõistlus EUROCUP 2016 Põlva (2016) |
|
21.Viljandi järvejooksu ja 11.kepikõnni sarja V etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
EventRent Elamussõitude sari 2016 - 4.etapp / urban sõit (2016) |
|
4:18:4 Otepää Triathlon (2016) |
|
Vägilase jooks Lähte (2016) |
|
V Konsumi Rapla-Kehtna maanteejooks (2016) |
|
Kalevipoja Rullisõit (2016) |
|
Margus Sirveli nimeline II Paikuse Rattamaraton jääb ära (2016) |
|
Valgehobusemäe Rattamaratoni Matkasõit (2016) |
|
Liikudes tervemaks 23. etapp: MINITRIATLON (2016) |
|
Oriflame Wellness Kiikla karujooks (2016) |
|
Jalgrattamatk Kõrvemaale (2016) |
|
V Tõrva krosstriatlon (2016) |
|
Filter Temposõidu Karikasari 2016 - 5.etapp (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 18.etapp (2016) |
|
Paide Rull 2016 (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Filter Maanteekarikasari 2016 - 6. etapp / Pandivere 26. Rattaralli (2016) |
|
41.Valter Kalami mälestusvõistlused (2016) |
|
TALLINN TRIATHLON (2016) |
|
Peraküla orienteerumisvõistlus (2016) |
|
Järvamaa avaveeujumise seeriavõistlused III etapp (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 17.etapp (2016) |
|
Haapsalu XI Triatlon (2016) |
|
EVIKO Suusarulli IV etapp (2016) |
|
Üle Saadjärve ujumine (2016) |
|
1. Maxima GP Lauri Aus`i XIII Memoriaal (2016) |
|
Põleva Kivi Rattamaraton (2016) |
|
Meie Liigume IV Kuremaa triatlon (2016) |
|
Meie Liigume III Kuremaa avaveeujumisvõistlus (2016) |
|
Staieri 10-võistlus (2016) |
|
Järvamaa avaveeujumise seeriavõistlused II etapp (2016) |
|
Rava rahvatriatlon (2016) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus III etapp (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 16.etapp (2016) |
|
Elva Linnatriatlon (2016) |
|
Põleva Kivi Rattamaratoni Matkasõit (2016) |
|
Järvamaa lahtised MV jalgrattakrossis (2016) |
|
RMK Kõrvemaa Triatlon (2016) |
|
VI Mulgi Maraton (2016) |
|
21.Viljandi järvejooksu ja 11.kepikõnni sarja IV etapp (2016) |
|
Liikudes tervemaks 22. etapp: TUND TERVISERAJAL (2016) |
|
Põlva Kõnnikolmapäevak (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 15.etapp (2016) |
|
Saucony Tartu Südalinna jooks (2016) |
|
10. Lahemaa kepikõnni- ja käimismaraton (2016) |
|
Pärnu Rulluisumaraton (2016) |
|
Actual Print 16. Rakke Rattamaraton (2016) |
|
Järvamaa 2016 a. MV jalgrattakrossis (2016) |
|
I Pühajärve matkamaraton tõukeratastel (2016) |
|
Filter Maanteekarikasari 2016 - 5. etapp / Haapsalu 16. Rattaralli (2016) |
|
Tartu Mill Triathlon (2016) |
|
Kalevipoja avaveeujumine (2016) |
|
Järvamaa avaveeujumise seeriavõistlused I etapp (2016) |
|
Sõuderegatt" Viljandi Paadimees" (2016) |
|
Põlva o-teisipäevakud, 14.etapp (2016) |
|
Eesti MV kergejõustikus C vanuseklassile (2016) |
|
EVIKO Suusarulli III etapp (2016) |
|
2. Alajõe rääbisejooks (2016) |
|
EventRent Elamussõitude sari 2016 - 3.etapp / maaalune sõit (2016) |
|
Raplamaa Rattamaraton (2016) |
|
V Eestimaa Võimlemispidu HINGELIND (2016) |
|
41.Eesti Linnade Suvemängud (2016) |
|
Meeskondlik jalgratta maantesõit (2016) |
|
Värska o-neljapäevak, 4.etapp (2016) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistlus II etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Eesti Meistrivõistlused 2016 - grupisõidud MJ, noored (2016) |
|
Palivere XI rattamaraton (2016) |
|
Elva Tänavajooks (2016) |
|
Eesti Meistrivõistlused 2016 - grupisõidud ME (2016) |
|
Raplamaa Rattamaratoni Matkasõit (2016) |
|
Valga-Valka Helen Triathlon (2016) |
|
Eesti Meistrivõistlused 2016 - grupisõidud NE, seeniorid (2016) |
|
Järva- Jaani Maastikurattavõistlus (2016) |
|
Liikudes tervemaks 21. etapp: JOOKS SUVESSE (2016) |
|
Eesti Meistrivõistlused 2016 - eraldistart (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Koeru mängude kergejõustikuvõistlused (2016) |
|
Toyota Rīgas Velotons 2016 (2016) |
|
II Krootuse rahvatriatlon (2016) |
|
Filter Maanteekarikasari 2016 - 4. etapp / Tabasalu 6. Rattaralli (2016) |
|
Ventspils Piedzīvojumu parka maratons (2016) |
|
26. Jüri Lossmanni mälestusjooks (2016) |
|
Valgete Teede Rattaralli (2016) |
|
Mulgi maraton (2016) |
|
Viljandimaa kepikõnni koolitus (2016) |
|
Filter Temposõidu Karikasari 2016 - 4.etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Melliste Rahvatriatlon (2016) |
|
39. Pirkan Pyöräily (2016) |
|
Hawaii 19. Vändra Rattaralli (2016) |
|
EVIKO Suusarulli II etapp (2016) |
|
Helsinki Half Marathon (2016) |
|
Viljandimaa noorte B,A ja J klassi MV (2016) |
|
21.Viljandi järvejooksu ja 11.kepikõnni sarja III etapp (2016) |
|
Järvamaa TV 10 mitmevõistlus (2016) |
|
Viljandimaa TV 10 OS finaal (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
22. Viljandi Trepimäe jooks (2016) |
|
XX Erika Rattaralli (2016) |
|
IV Rapla Selveri Suurjooks (2016) |
|
Filter Maanteekarikasari 2016 - 3. etapp / Mulgi 6. Rattaralli (2016) |
|
Lähte Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondi Rattamaraton (2016) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2016 6.etapp Aravete Liikumispäev (2016) |
|
Tough Viking Oslo (2016) |
|
2. ümber Kuremäe kloostri jooks (2016) |
|
Liikudes tervemaks 18. etapp: HOMMIKUORIENTEERUMINE (2016) |
|
Metek Tabasalu Rullimaraton (2016) |
|
Filter Temposõidu Karikasari 2016 - 3.etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Koeru kergejõustiku 3-võistlus (2016) |
|
35. Tartu Rattaralli (2016) |
|
Lähte Rattamaratoni Matkasõit (2016) |
|
EVIKO Suusarulli TERMINALI etapp (2016) |
|
26. Kunda Linna Jooks (2016) |
|
35. Tartu Rattaralli lasteüritused (2016) |
|
Koeru kergejõustiku 4-võistlus (2016) |
|
Viljandi laste kergejõustikuvõistlused(2005-2008.a.s.) (2016) |
|
Viljandimaa koolide kergejõustiku 4-võistlus (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Ruila V rattamaraton (2016) |
|
Meie Liigume II Tõrva kevadduatlon (2016) |
|
"Käime koos!" Türi lillelaadal (2016) |
|
Elva 31. Rattapäev (2016) |
|
Filter Maanteekarikasari 2016 - 2. etapp / Elva 31. Rattapäev (2016) |
|
Draakoni lastejooksud (2016) |
|
58. ELVA TÄNAVASÕIT (2016) |
|
Ambla valla lahtised MV kergejõustikus (2016) |
|
Järvamaa lahtised MV ujumises (2016) |
|
IV Jõgeva Rattaralli (2016) |
|
2. Alutaguse Rattamaraton (2016) |
|
Viljandimaa TV 10 IV etapp (2016) |
|
Järvamaa koolinoorte MV kergejõustikus (2016) |
|
Viljandi SVK heitjate seeriavõistluse I etapp (2016) |
|
Filter Temposõidu Karikasari 2016 - 2.etapp (2016) |
|
Viljandimaa koolide kergejõustiku KV (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
The 26th Lattelecom Riga Marathon (2016) |
|
Palivere Miilijooks (2016) |
|
Liikudes tervemaks 17. etapp: KURESSAARE KEVADMATK (2016) |
|
Rummu elamusretk (2016) |
|
Selver Eesti Linnajooksude sari (2016) |
|
3. Haapsalu maraton (2016) |
|
65.Viljandi Paalal järve laste jooks (2016) |
|
Liikudes tervemaks 16. etapp: ORIENTEERUMISNELJAPÄEVAK (2016) |
|
Viljandimaa heitjate II etapp -oda,vasar (2016) |
|
21.Viljandi järvejooksu ja 11.kepikõnni sarja II etapp (2016) |
|
Liikudes tervemaks 15. etapp: PUNASE RISTI JOOKS (2016) |
|
Järvamaa koolide algklasside murdmaa teatejooksu KV (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2016 5. etapp "Tutvume Türi vallaga" (2016) |
|
Saku Trail Run (2016) |
|
34. Tartu Jooksumaraton lasteüritused (2016) |
|
Filter Maanteekarikasari 2016 - 1. etapp / Kuusalu 23. Rattaralli (2016) |
|
Whispbar 16. Mulgi Rattamaraton (2016) |
|
Heategevuslik TEATEJOOKS (2016) |
|
Viljandimaa heitjate I etapp (2016) |
|
Filter Temposõidu Karikasari 2016 - 1.etapp (2016) |
|
Järvamaa 2016a. MV valikorienteerumises (2016) |
|
Viljandimaa ujumisvõistlus (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
87. Suurjooks ümber Viljandi järve (2016) |
|
Kuusalu Rattamaraton (2016) |
|
Liikudes tervemaks 14. etapp: KURESSAARE LINNAJOOKS (2016) |
|
Hawaii Express Gran Fondo Tartu-Viljandi (2016) |
|
Karksi Spordikooli rattamatk (2016) |
|
Järvamaa koolinoorte murdmajooks (2016) |
|
Meie Liigume III Kuremaa kevadjooks (2016) |
|
Tartu elamusretk (2016) |
|
Pärnakivi mälestusjooks (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Paide-Türi Kevadtriatlon (2016) |
|
Keila Jooks (2016) |
|
Helsinki Spring marathon (2016) |
|
16. Elva Rattamaraton (2016) |
|
Kuusalu Rentland Rattamaratoni Matkasõit (2016) |
|
Suislepa kevadjooks (2016) |
|
Jüripäeva linnaorienteerumine (2016) |
|
Liikudes tervemaks 13. etapp: JÜRIÖÖ JOOKS (2016) |
|
I Ülenurme-Haaslava Rattaralli (2016) |
|
EventRent Elamussõitude sari 2016 - 2.etapp / tehismaastiku sõit (2016) |
|
Meie Liigume Tehvandi Mäejooks (2016) |
|
Viljandimaa murdmaajooksu MV (2016) |
|
21.Viljandi järvejooksu ja 11.kepikõnni sarja I etapp (2016) |
|
Karksi valla MV ujumises (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Võimlemisfestival (2016) |
|
I Viivikonna elamusjooks (2016) |
|
Kolme Tamme Jooks (2016) |
|
Veteranipäeva Sinilillejooks (2016) |
|
Liikudes tervemaks 12.etapp: KURESSAARE SÜDAMEKÕND (2016) |
|
Rannametsa Luitejooks (2016) |
|
II Kõlleste rattamaraton-Allan Oras Cup 2016 (2016) |
|
Kindral Tõnissoni jooks (2016) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2016 Väätsa Kevadjooks-kõnd IV etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Liikumisnädal Ambla vallas (2016) |
|
Liikudes tervemaks 11. etapp: JALGRATTAMATK NASVA KEVAD (2016) |
|
Vergi elamusretk (2016) |
|
Viljandimaa maanteejooksu MV (2016) |
|
Koeru noorte sisekergejõustiku seerivõistlus 8.etapp (2016) |
|
Tallinna Pargijooks (2016) |
|
Haapsalu maanteejooks (2016) |
|
Tähelepanu Start maakoolide PF suured koolid (2016) |
|
Tähelepanu Start maakoolide PF (2016) |
|
Jõulumäe murdmaasuusasari 2016 Hawaii Express loosiauhindadele V etapp (2016) |
|
Viljandimaa põhikoolide kergejõustiku KV (2016) |
|
Liikudes tervemaks 9.etapp: JOOKS KEVADESSE (2016) |
|
Kurtna elamusretk (2016) |
|
Koeru noorte sisekergejõustiku seerivõistlus 7.etapp (2016) |
|
Viljandimaa TV 10 III etapp (2016) |
|
Liikudes tervemaks 8.etapp: TUND UJULAS (2016) |
|
18. Alutaguse Maraton (2016) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2016" III etapp (2016) |
|
Järvamaa koolinoorte MV sisekergejõustikus (2016) |
|
Ambla SK suusatamise SV 4.etapp (2016) |
|
Viljandimaa D kl.kergejõustiku MV (2016) |
|
Jõulumäe murdmaasuusasari 2016 Hawaii Express loosiauhindadele IV etapp (2016) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalve IX etapp (2016) |
|
22. EMV talikrossis / 43. Jalgratturite talikross Elva II etapp (2016) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustiku mitmevõistluses (2016) |
|
Koeru noorte sisekergejõustiku seerivõistlus 6.etapp (2016) |
|
EventRent Elamussõitude sari 2016 - 1.etapp / jääsõit (2016) |
|
18. Tallinna Suusamaraton (2016) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalve VIII etapp (2016) |
|
Õmma elamusretk (2016) |
|
43. Jalgratturite talikross Elva I etapp (2016) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalve VII etapp (2016) |
|
Viljandi valla seeriajooks/VAK Staieri Talvejooks (2016) |
|
Simisalu elamusretk (2016) |
|
18. Tamsalu-Neeruti Maraton (2016) |
|
44. Tartu Maratoni lastesõidud (2016) |
|
Ambla SK suusatamise SV 3.etapp klassika (2016) |
|
Valter Külveti III mälestusvõistlused (2016) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalve VI etapp (2016) |
|
Liikudes tervemaks 6.etapp: TUND UISUVÄLJAL (2016) |
|
Karksi valla MV ujumises V etapp (2016) |
|
Kalevipoja VII Uisumaraton EI TOIMU (2016) |
|
Viljandimaa sisemeistrivõistlused kergejõustikus (2016) |
|
Kalevipoja uisupäev EDASI LÜKATUD (2016) |
|
Järvamaa lahtised ujumise seeriavõistlused (2016) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustikus 2016 (2016) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2016" II etapp (2016) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalve V etapp (2016) |
|
Jõulumäe murdmaasuusasari 2016 Hawaii Express loosiauhindadele III etapp (2016) |
|
Koeru noorte sisekergejõustiku seerivõistlus 5.etapp (2016) |
|
Türi valla külade talimängud suusatamises (2016) |
|
Sakala Maraton (2016) |
|
Tähelepanu Start Järvamaa alagrupp (2016) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalve IV etapp / Abelite XVI mälestusvõistlus (2016) |
|
Liikumist ja sportimist harrastav Järvamaa 2016 I etapp Tammsaare matk - Albus (2016) |
|
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2016" I etapp (2016) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalve III etapp (2016) |
|
TV 10 OS Viljandimaa II etapp (2016) |
|
VI Piret Niglase auhinnavõistlused (2016) |
|
6. Mulgi Uisumaraton (2016) |
|
Liikudes tervemaks 3.etapp: SISEORIENTEERUMINE (2016) |
|
Ambla SK suusatamise SV 2.etapp vabatehnikas (2016) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalve II etapp (2016) |
|
Jõulumäe murdmaasuusasari 2016 Hawaii Express loosiauhindadele I etapp (2016) |
|
Viljandimaa keh.kasv.UISUTAMISE koolitus (2016) |
|
Viljandi sisekergejõustiku MV Jun.,A,B klassile (2016) |
|
Pääsküla 8. raba maraton (2016) |
|
Järvamaa talvised MV kergejõustikus 2016 (2016) |
|
Lemeks Tartumaa Suusatalve I etapp (2016) |
|
Viljandi C klassi kergejõustiku siseMV (2016) |
|
Ambla SK suusatamise SV 1.etapp vabatehnikas (2016) |
|
Keila Suusasõit 2015 (2015) |
|
Jõulumatk (2015) |
|
136. Pööripäevajooks talve (2015) |
|
VAK Staieri Jõulujooks (2015) |
|
Tallinna Sprint 2015 orienteerumisvõistlus (2015) |
|
Tõrva Elamusretk (2015) |
|
Kergejõustiku jõuluvõistlus (2015) |
|
Sauelane liikuma 4. etapp (2015) |
|
Tallinna Sprint 2015 orienteerumisvõistlus (2015) |
|
Pääsküla Raba Maraton (2015) |
|
REINPAUL XIII MAASTIKUJOOKS (2015) |
|
42. Saaremaa Kolme Päeva Jooks (2015) |
|
60. Viljandi Linnajooks (2015) |
|
Eesti Meistrivõistlused CX (2015) |
|
4. Tartu Linnamaraton (2015) |
|
SEB Tallinna Maraton (2015) |
|
E-Piim Kullamaa XII rattamaraton (2015) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2015) |
|
Tallinna Rulluisumaraton (2015) |
|
16. Jõulumäe Arctic Sport Rattamaraton (2015) |
|
Matsalu VIII rattamaraton (2015) |
|
43. jooks ümber Ülemiste järve (2015) |
|
12. Ülemiste metsajooks (2015) |
|
Meie Liigume Otepää duatlon (2015) |
|
Fakto Auto Tallinna Rahvasõit (2015) |
|
9. Tartu Rulluisumaraton (2015) |
|
1. Alutaguse Rattamaraton (2015) |
|
Valgehobusemäe Rattamaraton (2015) |
|
Filter Temposõidu Karikasari VI etapp (2015) |
|
Meie Liigume II Tõrva maanteetriatlon (2015) |
|
Võru 10. Rattaralli (2015) |
|
Kalevipoja Rullisõit (2015) |
|
Meie Liigume II Rõuge triatlon (2015) |
|
Põleva Kivi Rattamaraton (2015) |
|
Meie Liigume I Rõuge avaveeujumisvõistlus (2015) |
|
Euroopa Meistrivõistlused (2015) |
|
Meie Liigume II Kuremaa avaveeujumine (2015) |
|
TriSmile Triatlon (2015) |
|
Filter Temposõidu Karikasari V etapp (2015) |
|
15. Elva Rattamaraton (2015) |
|
Pandivere 25. Rattaralli (2015) |
|
Lähte Premium7 Rattamaraton (2015) |
|
Haapsalu X triatlon (2015) |
|
RMK Kõrvemaa Triatlon (2015) |
|
Meie Liigume Tõrva Supelung avaveeujumisvõistlus (2015) |
|
Meie Liigume IV Tõrva krosstriatlon (2015) |
|
Haapsalu 15. Rattaralli (2015) |
|
Pärnu Rullimaraton (2015) |
|
13. Raplamaa Hansgrohe Rattamaraton (2015) |
|
Tartu Mill Triathlon (2015) |
|
The XXVI White Nights International Marathon (2015) |
|
Palivere X Rattamaraton (2015) |
|
Meie Liigume II Türi triatlon (2015) |
|
Valgete Teede Rattaralli (2015) |
|
Valga-Valka Helen Triatlon (2015) |
|
Filter Temposõidu Karikasari IV etapp (2015) |
|
5. Mulgi Rattaralli (2015) |
|
Tabasalu 5. Rattaralli (2015) |
|
Melliste 21. Rahvatriatlon (2015) |
|
Hawaii 18. Vändra Rattaralli (2015) |
|
Jõelähtme VIII rattamaraton (2015) |
|
Metek Tabasalu Rullimaraton (2015) |
|
III Rapla Selveri Suurjooks (2015) |
|
8. Kalevipoja Rattamaraton (2015) |
|
Filter Temposõidu Karikasari III etapp (2015) |
|
34. Tartu Rattaralli (2015) |
|
Meie Liigume II Kuremaa kevadjooks (2015) |
|
Elva 30. Rattapäev (2015) |
|
Jüri Basseinitriatlon (2015) |
|
III Jõgeva Rattaralli (2015) |
|
Meie Liigume Tõrva kevadduatlon (2015) |
|
Ruila IV Rattamaraton (2015) |
|
34. Võru - Väimela maanteejooks (2015) |
|
Filter Temposõidu Karikasari II etapp (2015) |
|
Kuusalu ACE Logistics Rattamaraton (2015) |
|
18. Tallinna Rattamaraton (2015) |
|
Rakvere Heategevuslik Kevadjooks (2015) |
|
13. Pavel Loskutovi rahvajooks (2015) |
|
Kuusalu 22. Rattaralli (2015) |
|
Filter Temposõidu Karikasari I etapp (2015) |
|
15. Mulgi Rattamaraton (2015) |
|
Kiili duatlon. EKV 1. etapp (2015) |
|
Vooremäe OlyBet Rattamaraton (2015) |
|
XXXIV Kuressaare Linnajooks (2015) |
|
86. Suurjooks ümber Viljandi järve (2015) |
|
Püha Loomaaia 15. Rattaralli (2015) |
|
I Kõlleste rattamaraton-Allan Oras Cup 2015 (2015) |
|
Rannametsa Luitejooks (2015) |
|
Meie Liigume Kuremaa basseinitriatlon (2015) |
|
Karksi-Nuia Rattaralli (2015) |
|
Veteranidepäeva Sinilillejooks (2015) |
|
Neeruti Võistkondlik Maraton (2015) |
|
18. Tallinna Suusamaraton (2015) |
|
TEST VÕISTLUS - ÄRA REGISTREERU (2015) |
|
Kalevipoja VII Uisumaraton - EI TOIMU!!! (2015) |
|
Tautas slēpojums "Alūksne" (2015) |
|
TAUTAS SLĒPOJUMS MADONA (2015) |
|
17. Alutaguse Maraton (2015) |
|
17. Tamsalu-Neeruti Maraton (2015) |
|
4. Mispo Talvemaraton (2014) |
|
3. Mispo Talvemaraton (2014) |
|
Pääsküla raba maraton (2014) |
|
XII Reinpaul maastikujooks (2014) |
|
Haanja Ultra100 (2014) |
|
41. Saaremaa Kolme Päeva Jooks (2014) |
|
59. Viljandi Linnajooks (2014) |
|
Tallinna Duatlon, EKV 5. etapp (2014) |
|
3. Tartu Linnamaraton/Tartu Sügisjooks (2014) |
|
E-Piim Kullamaa XI rattamaraton (2014) |
|
SEB Tallinna Maraton (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 12.etapp (2014) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2014) |
|
Jüri Ratase 10. jalgrattavõistlus (2014) |
|
15. Jõulumäe Rattamaraton (2014) |
|
HARRASTAJATE JOOKSUSARI "Naudin liikumist" VI etapp, Porkuni Kooli staadion (2014) |
|
Matsalu VII rattamaraton (2014) |
|
Filter Tallinna Rulluisumaraton (2014) |
|
Kiili Duatlon (2014) |
|
42. jooks ümber Ülemiste järve (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 11.etapp (2014) |
|
SEB 8. Tartu Rulluisumaraton (2014) |
|
7. Kalevipoja Rattamaraton (2014) |
|
Elva Linnatriatlon (2014) |
|
Fakto Auto Tallinna Rahvasõit (2014) |
|
Stamina Rahvatriatlon (2014) |
|
Meie Liigume I Tõrva maanteetriatlon (2014) |
|
Võru 9. Rattaralli (2014) |
|
Meie Liigume III Tõrva krossitriatlon (2014) |
|
Krossitriatloni Eesti meistrivõistlused (2014) |
|
HARRASTAJATE JOOKSUSARI "Naudin liikumist" V etapp, Tamsalu Terviserajad (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 10.etapp (2014) |
|
Filter Temposõidu Karikasari VI etapp (2014) |
|
Tallinna krossitriatlon (2014) |
|
Kalevipoja Rullimaraton (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 9.etapp (2014) |
|
TriSmile Triatlon (2014) |
|
Pandivere 24. Rattaralli (2014) |
|
TriSmile SIS SmileRun (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 8.etapp (2014) |
|
Lauri Ausi GP (2014) |
|
Jõhvi Rullimaraton (2014) |
|
37. SAKALA Tee Metsajooks (2014) |
|
14. Elva Rattamaraton (2014) |
|
HARRASTAJATE JOOKSUSARI "Naudin liikumist" IV etapp, Pariisi Puhkeküla (2014) |
|
Filter Temposõidu Karikasari V etapp (2014) |
|
Meie Liigume I Rõuge triatlon (2014) |
|
RMK Kõrvemaa Triatlon (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 7.etapp (2014) |
|
Haapsalu 14. Rattaralli (2014) |
|
Tartu Mill Triathlon (2014) |
|
Meie Liigume II Kurepalu triatlon (2014) |
|
Pühajärve Pargitriatlon (2014) |
|
EMV triatlonis (2014) |
|
Pärnu Rullimaraton (2014) |
|
HARRASTAJATE JOOKSUSARI "Naudin liikumist" III etapp, Ebavere Tervisespordikeskus (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 6.etapp (2014) |
|
The XXV White Nights International Marathon (2014) |
|
Pikajala IX rattamaraton (2014) |
|
Valgete Teede Rattaralli (2014) |
|
HARRASTAJATE JOOKSUSARI "Naudin liikumist" II etapp, Mõedaku spordibaas (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 5.etapp (2014) |
|
Filter Temposõidu Karikasari IV etapp (2014) |
|
Tabasalu 4. Rattaralli (2014) |
|
Jõelähtme VIII rattamaraton (2014) |
|
Hawaii 17. Vändra Rattaralli (2014) |
|
METEK Tabasalu Rullimaraton (2014) |
|
Viitna Rullimaraton (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 4.etapp (2014) |
|
Filter Temposõidu Karikasari III etapp (2014) |
|
33. Tartu Rattaralli (2014) |
|
II Rapla Selveri Suurjooks (2014) |
|
HARRASTAJATE JOOKSUSARI "Naudin liikumist" I etapp, Rakveres (2014) |
|
Elva 29. Rattapäev (2014) |
|
Raplarull (2014) |
|
Ruila III rattamaraton (2014) |
|
OLÜMPIAJOOKS (2014) |
|
II Jõgeva Rattaralli (2014) |
|
33. Võru - Väimela maanteejooks (2014) |
|
Filter Temposõidu Karikasari II etapp (2014) |
|
17. Tallinna Rattamaraton (2014) |
|
II etapp Sõnajala-Saesaare (2014) |
|
Kuusalu 21. Rattaralli (2014) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 2.etapp (2014) |
|
Filter Temposõidu Karikasari I etapp (2014) |
|
14. Mulgi Rattamaraton (2014) |
|
85. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2014) |
|
85. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2014) |
|
Püha Loomaaia 14. Rattaralli (2014) |
|
Veteranidepäeva Sinilillejooks (2014) |
|
Rannametsa Luitejooks (2014) |
|
Karksi-Nuia Rattaralli (2014) |
|
17. Tallinna Suusamaraton (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud X etapp (2014) |
|
17. Tamsalu-Neeruti Maraton (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud IX etapp (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud VIII etapp (2014) |
|
Kalevipoja VI Uisumaraton (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud VII etapp (2014) |
|
Saunapunkti talitriatlon (2014) |
|
Finlandia-hiihto (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud VI etapp (2014) |
|
1. Suusahullude maraton (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud V etapp (2014) |
|
Filter Vormsi Jääretk (2014) |
|
16. Alutaguse Maraton (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud IV etapp (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud III etapp (2014) |
|
5. Mulgi Uisumaraton (2014) |
|
Sakala suusamaraton (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud II etapp (2014) |
|
THULE Suusateisipäevakud I etapp (2014) |
|
2. MISPO Talve Maraton (2013) |
|
40. Saaremaa Kolme Päeva Jooks (2013) |
|
2. Tartu Linnamaraton (2013) |
|
2. Tartu Linnamaraton / Tartu Sügisjooks (2013) |
|
Tapa Valla Rahvajooks 2013 (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 12.etapp (2013) |
|
SEB Tallinna Maraton (2013) |
|
SEB Tallinna Maraton (2013) |
|
SEC Honda Jõulumäe Rattamaraton (2013) |
|
Tallinna Rulluisumaraton (2013) |
|
Jüri Jaansoni Kahe Silla jooks (2013) |
|
Nuuksio Classic Trail Marathon (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 11.etapp (2013) |
|
7. Tartu Rulluisumaraton (2013) |
|
SEB 7. Tartu Rulluisumaraton (2013) |
|
41. ümber Ülemiste järve jooks (2013) |
|
SEC Kalevipoja Rattamaraton (2013) |
|
Kalevipoja Rullimaraton (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 10.etapp (2013) |
|
Elva Rattamaraton (2013) |
|
SEC Elva Rattamaraton (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 9.etapp (2013) |
|
TriSmile Triatlon (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 8.etapp (2013) |
|
Kunda Rullimaraton (2013) |
|
Filter Temposõidu Karikasari V etapp (2013) |
|
Tartu ITU Sprint Triathlon European Cup (2013) |
|
IV Mulgi Maraton (2013) |
|
Tartu Mill Triatlon (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 7.etapp (2013) |
|
13. Haapsalu Rattaralli (2013) |
|
Elva Jooksusari (2013) |
|
RMK Kõrvemaa Triatlon (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 6.etapp (2013) |
|
Filter Temposõidu Karikasari IV etapp (2013) |
|
Tabasalu 3. Rattaralli (2013) |
|
The XXIV White Nights International Marathon (2013) |
|
Valgete Teede Rattaralli (2013) |
|
Pärnu Rullimaraton (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 5.etapp (2013) |
|
Kohtla-Järve Rullimaraton (2013) |
|
4. Mulgi Rattaralli (2013) |
|
Rahvatriatlon 1.etapp (2013) |
|
Hawaii 16. Vändra Rattaralli (2013) |
|
Filter Temposõidu Karikasari III etapp (2013) |
|
Maardu Rullimaraton (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 4.etapp (2013) |
|
SEB 32. Tartu Rattaralli (2013) |
|
I Rapla Selveri Suurjooks (2013) |
|
32. Tartu Rattaralli (2013) |
|
Filter Temposõidu Karikasari II etapp (2013) |
|
Elva 28. Rattapäev (2013) |
|
Raplarull (2013) |
|
Tartu Olümpiajooks (2013) |
|
PAF Tartu Olümpiajooks (2013) |
|
23. Kunda linna Jooks (2013) |
|
XI Raplamaa Rattamaraton KoMo 66 (2013) |
|
I Jõgeva Rattaralli (2013) |
|
32. Võru - Väimela maanteejooks (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 3.etapp (2013) |
|
SEC 16. Tallinna Rattamaraton (2013) |
|
Filter Temposõidu Karikasari I etapp (2013) |
|
20. Kuusalu Rattaralli (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 2.etapp (2013) |
|
SEC 13. Mulgi Rattamaraton (2013) |
|
XXXII Kuressaare Linnajooks (2013) |
|
84. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2013) |
|
Püha Loomaaia 13. Rattaralli (2013) |
|
VII Jõelähtme Rattamaraton (2013) |
|
84. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2013) |
|
ŠKODA MTB Kolmapäevakud 1.etapp (2013) |
|
Rannametsa Luitejooks (2013) |
|
Karksi-Nuia Rattaralli (2013) |
|
Salomon Suusamaraton (2013) |
|
16. Tallinna Suusamaraton (2013) |
|
Kõva Mehe Talitriatlon (2013) |
|
15. Alutaguse Maraton (2013) |
|
16. Tamsalu-Neeruti Maraton (2013) |
|
IV Mulgi Suusamaraton (2013) |
|
Kalevipoja V Uisumaraton (2013) |
|
Sakala suusamaraton (2013) |
|
Tartu Igamehe Talitriatlon (2013 ITU Tartu Talitriatloni Euroopa MV) (2013) |
|
IV Mulgi Uisumaraton (2013) |
|
Tallinna Krossijooksu Sari (2012) |
|
Elva Jooksusari (2012) |
|
57. Viljandi Linnajooks (2012) |
|
II Kõva Mehe Duatlon (2012) |
|
1. Tartu Linnamaraton (2012) |
|
1. Tartu Sügisjooks/Tartu Linnamaraton (2012) |
|
Ultrarull (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 12. etapp (2012) |
|
SEB Tallinna Maraton (2012) |
|
12. Elva Rattamaraton (2012) |
|
RAE RULLIMARATON (2012) |
|
XII Jüri Jaansoni Pärnu 2 Silla jooks (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 11. etapp (2012) |
|
Tabasalu 2. Rattaralli (2012) |
|
13. Jõulumäe Rattamaraton (2012) |
|
40. jooks ümber Ülemiste järve (2012) |
|
III Mulgi Rattaralli (2012) |
|
Stamina Rahvatriatlon (2012) |
|
Võru 7. Rattaralli (2012) |
|
Kalevipoja Rullimaraton (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 10. etapp (2012) |
|
6. Tartu Rulluisumaraton (2012) |
|
SEB 6. Tartu Rulluisumaraton (2012) |
|
Filter Temposõidu Karikasari VI etapp (2012) |
|
22. Kolme Tamme Jooks (2012) |
|
Craft Tamsalu II Rattamaraton (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 9. etapp (2012) |
|
Fakto Auto Tallinna Rattafestival / Tallinna Rahvasõit (2012) |
|
Kunda Rullimaraton (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 8. etapp (2012) |
|
TARTU Mill Triathlon (2012) |
|
Pirita GP IX Lauri Aus'i Memoriaal (2012) |
|
III Mulgi Maraton (2012) |
|
Filter Temposõidu Karikasari V etapp (2012) |
|
RMK Kõrvemaa Triatlon (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 7. etapp (2012) |
|
Filter Temposõidu Karikasari IV etapp (2012) |
|
12. Haapsalu Rattaralli (2012) |
|
Pärnu Rullimaraton (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 6. etapp (2012) |
|
Filter Temposõidu Karikasari II etapp (2012) |
|
VII Viljandi Mulgi-Jaani Triatlon (2012) |
|
Stamina Rahvatriatlon (2012) |
|
Krossi-Maanteevõistlus Keila (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 5. etapp (2012) |
|
Elva Jooksusari (2012) |
|
22. Pandivere Rattaralli (2012) |
|
Filter Temposõidu Karikasari III etapp (2012) |
|
Tallinna Rulluisumaraton (2012) |
|
PAF Tartu Olümpiajooks (2012) |
|
15. Vändra Rattaralli (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 4. etapp (2012) |
|
SEB 31. Tartu Rattaralli (2012) |
|
31. Tartu Rattaralli (2012) |
|
22. Kunda linna Jooks (2012) |
|
Elva 27. Rattapäev (2012) |
|
Raplarull (2012) |
|
15. Tallinna Rattamaraton (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 3. etapp (2012) |
|
19. Kuusalu Rattaralli (2012) |
|
Filter Temposõidu Karikasari I etapp (2012) |
|
12. Mulgi Rattamaraton (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 2. etapp (2012) |
|
83. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2012) |
|
Püha Loomaaia 12. Rattaralli (2012) |
|
Jõelähtme VI Rattamaraton (2012) |
|
Tallinna Krossijooks (2012) |
|
Volkswagen MTB Kolmapäevakud 1. etapp (2012) |
|
Rannametsa Luitejooks (2012) |
|
15.Tamsalu-Neeruti Maraton (2012) |
|
Kalevipoja IV Uisumaraton (2012) |
|
15. Tallinna Suusamaraton (2012) |
|
Mulgi Uisumaraton (2012) |
|
14. Alutaguse Maraton (2012) |
|
15. Tamsalu-Neeruti Maraton (2012) |
|
III Mulgi Suusamaraton (2012) |
|
38. Saaremaa Kolme Päeva Jooks (2011) |
|
56. Viljandi Linnajooks (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud (2011) |
|
SEB Tallinna Maraton (2011) |
|
SEB XI Tallinna Sügisjooks (2011) |
|
Elion Estonian Cup 11. Mulgi Rattamaraton (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud XI etapp (2011) |
|
XI Jüri Jaansoni Pärnu 2 Silla Jooks (2011) |
|
1. Tabasalu Rattaralli (2011) |
|
39. jooks ümber Ülemiste järve (2011) |
|
EMT Järvejooksud - 39. jooks ümber Ülemiste järve (2011) |
|
Elion Estonian Cup 12. Otepää Rattamaraton (2011) |
|
Filter Temposõidu Karikasari VI etapp (2011) |
|
Napal Tallinna XXVIII Rattaralli (2011) |
|
Kalevipoja Rullimaraton (2011) |
|
Deloitte Rahvatriatlon 3. etapp (2011) |
|
Võru 6. Rattaralli (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud X etapp (2011) |
|
5. Tartu Rulluisumaraton (2011) |
|
SEB 5. Tartu Rulluisumaraton (2011) |
|
Elion Estonian Cup 12. Jõulumäe Rattamaraton (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud IX etapp (2011) |
|
11. Haapsalu Rattaralli (2011) |
|
Craft Tamsalu I Rattamaraton (2011) |
|
21. Kolme Tamme Jooks (2011) |
|
Fakto Auto Tallinna Rattafestival (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud VIII etapp (2011) |
|
Nevene Rullsuusamaraton (2011) |
|
Mulgi Maraton (2011) |
|
Elion Estonian Cup 11. Elva Rattamaraton (2011) |
|
SEB Kõrvemaa Triatlon (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud 7. etapp (2011) |
|
Elion Estonian Cup IV etapp - 14. Tallinna Rattamaraton (2011) |
|
Estonian MTB Weekend - Port of Tallinn GP (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud 6. etapp (2011) |
|
Voka Rahvatriatlon (2011) |
|
Filter Temposõidu Karikasari III etapp (2011) |
|
Keila Rattamaraton (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud V etapp (2011) |
|
Elion Estonian Cup III etapp - Kalevipoja IV Rattamaraton (2011) |
|
Filter Temposõidu Karikasari II etapp (2011) |
|
II Mulgi Rattaralli (2011) |
|
14. Vändra Rattaralli (2011) |
|
Rapla Rattamaraton ja Paluküla 100 (2011) |
|
PAF Tallinna Olümpiajooks (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud IV etapp (2011) |
|
30. Tartu Rattaralli (2011) |
|
SEB 30. Tartu Rattaralli (2011) |
|
21. Kunda linna Jooks (2011) |
|
Tallinna Rulluisumaraton (2011) |
|
Elion Estonian Cup II etapp - FUJI XI Rakke Rattamaraton (2011) |
|
21. Pandivere Rattaralli (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud III etapp (2011) |
|
26. Elva Rattapäev (2011) |
|
KONA Wolkswagen Kolmapäevakud II etapp (2011) |
|
Elion Estonian Cup I etapp - Rõuge Rattamaraton (2011) |
|
Filter Temposõidu Karikasari I etapp (2011) |
|
Püha Loomaaia 11. Rattaralli (2011) |
|
82. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2011) |
|
Jõelähtme V Rattamaraton (2011) |
|
Eesti Meistrivõistlused murdmaajooksus (2011) |
|
Rannametsa Luitejooks (2011) |
|
14. Tallinna Suusamaraton (2011) |
|
II Mulgi Suusamaraton (2011) |
|
13. Alutaguse Maraton (2011) |
|
14. Tamsalu-Neeruti Maraton (2011) |
|
Sakala Maraton (2011) |
|
Mulgi Uisumaraton (2011) |
|
EMT Rullituur ja EMT Järvejooks (2010) |
|
SALOMON Sügisjooks (2010) |
|
KONA Volkswagen MTB Kolmapäevakud 12.etapp (2010) |
|
SEB Tallinna Maraton (2010) |
|
SEB Tallinna Maraton - XI Tallinna Sügisjooks (2010) |
|
ELION Estonian Cup 11. Jõulumäe Rattamaraton (2010) |
|
KONA Volkswagen MTB Kolmapäevakud (2010) |
|
Jüri Jaansoni Pärnu 2 Silla jooks (2010) |
|
38. ümber Ülemiste järve jooks (2010) |
|
KONA Volkswagen MTB Kolmapäevakud (2010) |
|
V Kalevipoja Rulluisumaraton (2010) |
|
Deloitte Rahvatriatlon (2010) |
|
ELION Estonian Cup Fuji X Rakke Rattamaraton (2010) |
|
KONA Volkswagen MTB Kolmapäevakud (2010) |
|
4. Tartu Rulluisumaraton (2010) |
|
SEB 4. Tartu Rulluisumaraton (2010) |
|
ELION Estonian Cup 10. Elva Rattamaraton (2010) |
|
EMT Rullituur Ülemiste (2010) |
|
SEB Kõrvemaa Triatlon (2010) |
|
ELION Estonian Cup 3. Kalevipoja Rattamaraton (2010) |
|
EMT Rullituur Pärnu Rullimaraton (2010) |
|
ELION Estonian Cup 11. Otepää Rattamaraton (2010) |
|
II Keila Rattasõit (2010) |
|
EMT Rullituur Tallinn (2010) |
|
Tallinna Olümpiajooks (2010) |
|
ELION Estonian Cup Rõuge Rattamaraton (2010) |
|
29. Tartu Rattaralli (2010) |
|
Rapla Rattamaraton ja Paluküla 100 (2010) |
|
ELION Estonian Cup 10. Mulgi Rattamaraton (2010) |
|
ELION Estonian Cup 13. Tallinna Rattamaraton (2010) |
|
81. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2010) |
|
Jõelähtme IV Rattamaraton (2010) |
|
II SALOMON Suusamaraton (2010) |
|
13. Tallinna Suusamaraton (2010) |
|
12. Alutaguse Maraton (2010) |
|
13. Tamsalu-Neeruti Maraton (2010) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2009) |
|
SEB X Tallinna Sügisjooks (2009) |
|
X Tallinna Sügisjooks (2009) |
|
Elion Estonian Cup 10. Jõulumäe Rattamaraton (2009) |
|
STAMINA RAHVARULL 3. etapp - Tallinna Rullisõit (2009) |
|
KONA CRAFT MTB KOLMAPÄEVAK X etapp (2009) |
|
MAYERI JÄRVEJOOKS - 37. ümber Ülemiste järve jooks (2009) |
|
IV Kalevipoja Rulluisumaraton (2009) |
|
Elion Estonian Cup Fuij 9. Rakke Rattamaraton (2009) |
|
3. Tartu Rulluisumaraton (2009) |
|
SEB 3. Tartu Rulluisumaraton (2009) |
|
Elion Estonian Cup 10. Otepää Rattamaraton (2009) |
|
Elion Estonian Cup 9. Elva Rattamaraton (2009) |
|
Sportland Kõrvemaa Triatlon (2009) |
|
SPORTLAND Kõrvemaa Triatlon (2009) |
|
STAMINA Rahvarull- 2 etapp (2009) |
|
Elion Estonian Cup 2. Kalevipoja Rattamaraton (2009) |
|
Tallinna Rullimaraton (2009) |
|
Tallinna Olümpiajooks (2009) |
|
Elion Estonian Cup 12. Tallinna Rattamaraton (2009) |
|
28. Tartu Rattaralli (2009) |
|
7. Rapla Rattamaraton - Paluküla 100 (2009) |
|
XIX Pandivere Rattaralli (2009) |
|
Elion Estonian Cup Rõuge Rattamaraton (2009) |
|
Elion Estonian Cup 9. Mulgi Rattamaraton (2009) |
|
80. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2009) |
|
Sportland Kõrvemaa Kevadjooks (2009) |
|
Rannametsa Luitejooks (2009) |
|
12. Tallinna Suusamaraton (2009) |
|
11. Alutaguse Maraton (2009) |
|
Sportland Kõrvemaa Suusamaraton (2009) |
|
12. Tamsalu-Neeruti Maraton (2009) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 13. etapp (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 12. etapp (2008) |
|
SEB IX Tallinna Sügisjooks (2008) |
|
ELION Estonian Cup VIII etapp 9. Jõulumäe Rattamaraton (2008) |
|
8. Jüri Jaansoni Pärnu Kahe Silla jooks (2008) |
|
ROLLERBLADE Rullituur 2008 (2008) |
|
DELOITTE Rahvatriatloni V etapp (2008) |
|
36. jooks ümber Ülemiste järve (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 11. etapp (2008) |
|
III Kalevipoja Rulluisumaraton (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 10. etapp (2008) |
|
DELOITTE Rahvatriatloni IV etapp (2008) |
|
ELION Estonian Cup VI etapp 8. Rakke Rattamaraton (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 9. etapp (2008) |
|
2. Tartu Rulluisumaraton (2008) |
|
NISSAN MTB Cup I etapp- Kalevipoja Rattasõit (2008) |
|
ROLLERBLADE Rullituur II etapp (2008) |
|
ELION Estonian Cup V etapp 9. Otepää Rattamaraton (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 8. etapp (2008) |
|
STAMINA RAHVARULL III etapp (2008) |
|
ROLLERBLADE Rullituur I etapp (2008) |
|
Rapla Rattamaraton & Paluküla 100 (2008) |
|
NEVENE Pärnu Rullsuusamaraton (2008) |
|
Sportland Kõrvemaa Triatlon (2008) |
|
ELION Estonian Cup IV etapp 8. Elva Rattamaraton (2008) |
|
STAMINA RAHVARULL II etapp (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 7. etapp (2008) |
|
DELOITTE Rahvatriatlon I etapp (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 6. etapp (2008) |
|
CISM Triathlon World Championships (2008) |
|
ELION Estonian Cup III etapp 11. Tallinna Rattamaraton (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 5. etapp (2008) |
|
STAMINA RAHVARULL I etapp (2008) |
|
27. Tartu Rattaralli (2008) |
|
SEB 27. Tartu Rattaralli (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 4. etapp (2008) |
|
ELION Estonian Cup II etapp 10. Rõuge Rattamaraton (2008) |
|
ELION Estonian Cup 2008 I etapp 8. Mulgi Rattamaraton (2008) |
|
Sportland Kõrvemaa Kevadjooks (2008) |
|
79. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 3. etapp (2008) |
|
Tallinna Rattamaraton (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 2. etapp (2008) |
|
KONA CRAFT MTB Kolmapäevakud 1. etapp (2008) |
|
SPORTLAND Kõrvemaa Suusaimitatsioon (2008) |
|
Sportland Kõrvemaa Suusamaraton (2008) |
|
7. Jüri Jaansoni 2 Silla Jooks (2007) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2007) |
|
25. SL Õhtulehe Rahvajooks (2007) |
|
SEB VIII Tallinna Sügisjooks (2007) |
|
II Kalevipoja Rulluisumaraton (2007) |
|
DELOITTE Rahvatriatlon 3. etapp (2007) |
|
1. Tartu Rulluisumaraton (2007) |
|
35. jooks ümber Ülemiste järve (2007) |
|
SEB Ühispanga 1. Tartu Rulluisumaraton (2007) |
|
DELOITTE Rahvatriatlon 1. etapp (2007) |
|
5. Rapla Rattamaraton - Paluküla 100 (2007) |
|
Stamina Rahvarull IV etapp (2007) |
|
II CRAFT Tallinna Kadrioru pargi 12/6h ultrajooks (2007) |
|
Stamina RahvarullII etapp (2007) |
|
Sportland Kõrvemaa Triatlon (2007) |
|
I SPORTLAND Kõrvemaa triatlon (2007) |
|
Elion Estonian Cup 7. Elva Rattamaraton (2007) |
|
Stamina Rahvarull II etapp - Saku Rullisõit (2007) |
|
36. STANDARD'i tugitoolijooks ümber Harku järve (2007) |
|
Elion Estonian Cup 10. Tallinna Rattamaraton (2007) |
|
26. Tartu Rattaralli (2007) |
|
Stamina Rahvarull I etapp (2007) |
|
Elion Estonian Cup I Rõuge Rattamaraton (2007) |
|
Elion Estonian Cup 7. Mulgi Rattamaraton (2007) |
|
Sportland Kõrvemaa Kevadjooks (2007) |
|
II SPORTLAND Kõrvemaa Kevadjooks (2007) |
|
78. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2007) |
|
Eesti meistrivõistlused ekidenis (2007) |
|
II Kalevipoja Uisumaraton (2007) |
|
11. Tallinna Suusamaraton (2007) |
|
Sportland Kõrvemaa Suusamaraton (2007) |
|
II Sportland Kõrvemaa suusamaraton (2007) |
|
11. Tamsalu-Neeruti Maraton (2007) |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton (2006) |
|
I Kalevipoja Rulluisumaraton (2006) |
|
SL Õhtulehe 24. Rahvajooks/EMV maratonis (2006) |
|
Jüri Jaansoni 2 Silla Jooks (2006) |
|
ABEC CUP Jüri Rullisõit 2 (2006) |
|
SEB ÜHISPANGA VII Tallinna Sügisjooks (2006) |
|
XXIII Tallinna Rattaralli (2006) |
|
34. ümber Ülemiste järve jooks (2006) |
|
Paluküla Maraton & Paluküla 100 (2006) |
|
III Lauri Ausi Memoriaal (2006) |
|
EEC 6. Elva Rattamaraton (2006) |
|
EEC 9. Tallinna Rattamaraton (2006) |
|
25. Tartu Rattaralli (2006) |
|
ABEC CUP Tallinna Rullisõit (2006) |
|
EEC 6. Mulgi Rattamaraton (2006) |
|
Sportland Kõrvemaa Kevadjooks (2006) |
|
I SPORTLAND Kõrvemaa Kevadjooks (2006) |
|
77. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2006) |
|
II CRAFT Valgehobusemäe talitriatlon (2006) |
|
10. Tallinna Suuamaraton (2006) |
|
I Kalevipoja Uisumaraton (2006) |
|
Sportland Kõrvemaa Suusamaraton (2006) |
|
I SPORTLAND Kõrvemaa Suusamaraton (2006) |
|
III CASINO MONTE CARLO Vana-aasta Heategevusjooks (2005) |
|
SEB Ühispanga VI Tallinna Sügisjooks (2005) |
|
33. ümber Ülemiste järve jooks (2005) |
|
24. Tartu Rattaralli (2005) |
|
76. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2005) |
|
SPORTOS Meistrivõistlused etapp I (2005) |
|
9. Tallinna Suusamaraton (2005) |
|
Ühispanga V Tallinna Sügisjooks (2004) |
|
32. ümber Ülemiste järve jooks (2004) |
|
23. Tartu Rattaralli (2004) |
|
75. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2004) |
|
8. Tallinna Suusamaraton (2004) |
|
IV Tallinna Sügisjooks (2003) |
|
22. Tartu Rattaralli (2003) |
|
74. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2003) |
|
7. Tallinna Suusamaraton (2003) |
|
III Tallinna Sügisjooks (2002) |
|
21. Tartu Rattaralli (2002) |
|
73. Suurjooks ümber Viljandi Järve (2002) |
|
6. Tallinna Suusamaraton (2002) |
|
II Tallinna Sügisjooks (2001) |
|
20. Tartu Rattaralli (2001) |
|
72. Suurjooks ümber Viljandi järve (2001) |
|
5. Tallinna Suusamaraton (2001) |
|
I Tallinna Sügisjooks (2000) |
|
19. Tartu Rattaralli (2000) |
|
71. Suurjooks ümber Viljandi järve (2000) |
|
4. Tallinna Suusamaraton (2000) |
|
18. Tartu Rattaralli (1999) |
|
70. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1999) |
|
17. Tartu Rattaralli (1998) |
|
69. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1998) |
|
16.Tartu Rattaralli (1997) |
|
68. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1997) |
|
15. Tartu Rattaralli (1996) |
|
67. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1996) |
|
14. Tartu Rattaralli (1995) |
|
66. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1995) |
|
13. Tartu Rattaralli (1994) |
|
65. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1994) |
|
12. Tartu Rattaralli (1993) |
|
64. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1993) |
|
11. Tartu Rattaralli (1992) |
|
63. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1992) |
|
10. Tartu Rattaralli (1991) |
|
62. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1991) |
|
9. Tartu Rattaralli (1990) |
|
61. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1990) |
|
8. Tartu Rattaralli (1989) |
|
60. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1989) |
|
7. Tartu Rattaralli (1988) |
|
59. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1988) |
|
6. Tartu Rattaralli (1987) |
|
58. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1987) |
|
5. Tartu Rattaralli (1986) |
|
57. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1986) |
|
4. Tartu Rattaralli (1985) |
|
56. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1985) |
|
3. Tartu Rattaralli (1984) |
|
55. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1984) |
|
2. Tartu Rattaralli (1983) |
|
54. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1983) |
|
1. Tartu Rattaralli (1982) |
|
53. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1982) |
|
52. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1981) |
|
51. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1980) |
|
50. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1979) |
|
49. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1978) |
|
48. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1977) |
|
47. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1976) |
|
46. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1975) |
|
45. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1974) |
|
44. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1973) |
|
43. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1972) |
|
42. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1971) |
|
41. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
40. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
39. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
38. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
37. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
36. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
35. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
34. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
33. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
32. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
31. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
30. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
29. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
28. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
27. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
26. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
25. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
24. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
23. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
22. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
21. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
20. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
19. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
18. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
17. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
16. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
15. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
14. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
13. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
12. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
11. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
10. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
9. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
8. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
7. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
6. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
5. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
4. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
3. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
2. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
1. Suurjooks ümber Viljandi Järve (1970) |
|
|
Uudised (1859)
|
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja kümnes hooaeg algas Viljandis |
|
43. Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km võitsid Tiidrek Nurme ja Kertu Kula |
|
OSALEJA INFO - 53.jooks ümber Harku järv |
|
Härku järve ring toob jooksjad ja kõndijad juba tuttavale rajale |
|
Esitleme Rakvere Ööjooksu T-särki "PIDURDAMATU"! |
|
95. Suurjooksu ümber Viljandi järve võitsid Leonid Latsepov ja Laura Maasik |
|
Viljandi Järvejooksul SUPERPAKKUMINE Rakvere Ööjooksul osalemiseks! |
|
Kuressaare Linnajooksul taas uued medalid |
|
20% Ülemiste Ööjooksu SOODUSKOOD! |
|
Maru Järvejooksude medalipusle motiveerib osalema kogu sarjal |
|
WORLD-CLASS TIMES AT VALGA VALKA CITY RUN |
|
VALGA VALKA CITY RUNĀ UZRADĪJA PASAULES KLASES LAIKUS |
|
Valga Valka City Runil näidati maailmatasemel aegasid |
|
ELKE eesmärk selge - innustada 2024. aastal vähemalt 10 000 inimest liikuma! |
|
Järvamaal algavad orienteerumispäevakud |
|
Kuressaare Linnajooksu Sportlandi 10 km rada sai sertifikaadi |
|
Tervisejooks ja -kõnd sarjaga liitunud saavad mai etappidel kogeda erinevaid liikumisradu |
|
Ida-Virumaa jooksusari algab Narva-Jõesuus Jüriöö jooksuga |
|
Harku valla jooksusari alustab 27. aprillil Tabasalu jooksuga |
|
Künnipäeva teatejooksuga avati 95. Suurjooks ümber Viljandi järve üritused |
|
Icebug Kõva Mehe jooks toimub 25.mail ja Icebug Kõva Tiimi Jooks 24.mail |
|
Valga Valka City Run perepäev 20.aprillil |
|
Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on taas viikingikiivrid |
|
Rakveres soojendavad ööjooksjad üles Kristel ja Tuuli, pop duost ÖED! |
|
Check out Valga Valka City Run courses! |
|
Lepazīsties ar Valga Valka City Run maršruta kartēm! |
|
Tutvu Valga Valka City Run rajakaartidega! |
|
Maru Järvejooksude etappidel saavad lapsed proovida erinevaid kergejõustiku alasid |
|
22. aprillil toimub liikumismängude koolitus liikumisõpetajatele |
|
Maru Järvejooksude treeningkava harrastajale |
|
KUULA: Ööjooksu podcast - Rakvere Ööjooks 2024 |
|
Täna lõppeb ühisregistreerumine Rimi Linnajooksude sarja! |
|
The Valga Valka City Run medals are ready! |
|
Valgas Valkas City Run medaļas ir gatavas! |
|
Valga Valka City Run medalid on valmis! |
|
Liitu 42. Viking Widnow Paide-Türi rahvajooksu korraldusmeeskonnaga! |
|
95.Suurjooksu ümber Viljandi järve raames korraldatakse 10-ne etapiline teatejooks ümber Viljandi järve |
|
21. aprīlī jaunā veidolā notiks Valgas Valkas City Run |
|
21.aprillil toimuv Valga Valka City Run tuleb uues kuues |
|
TreeningPluss talviste jooks-matkade sari lõpetab hooaja Vääna-Jõesuu etapiga |
|
Tervisejooksjaid ootavad mitmekülgsed jooksutehnikat parandavad treeningud |
|
Valga Valka City Run 1. hinnavoor lõppeb täna! |
|
Cena pieaug šovakar pusnaktī! |
|
Valga Valka City Run price changes tonight! |
|
Lääne-Harju Liikumissari stardib juba mais! |
|
Listen what is going to happen at Valga Valka City Run |
|
Klausieties, kas notiks plkst Valga Valka City Run! |
|
Kuula, mis toimub Valga Valka City Runil! |
|
Sel aastal on kavas Sauga Kevadjooks ja Skechers Suvejooks |
|
Valga Valka City Run 2024 race regulations are published! |
|
Valga Valka City Run 2024 nolikumi ir publicēti! |
|
Valga Valka City Run 2024 juhendid on avalikustatud! |
|
Rahvasuusatajate sari Estoloppet tõi terviseradadele talverõõme nautima üle 8000 osaleja |
|
47. Haanja Maratoni võitsid Henri Roos ia Teesi Tuul |
|
Valga Valka City Run toimub 21. aprill! |
|
Treenerid, matkajuhid ja muidu aktiivsed inimesed! |
|
Haanja maratonil viivad lastele suusatunni läbi Ränkel ja Laursoo |
|
Registreerimine Kuressaare Linnajooksule märtsi lõpuni soodushinnaga |
|
Estoloppeti rahvasuusatajate sarja lõpetab laupäeval peetav 47. Haanja Maraton |
|
Harrastaja jõutreening sobib kõigile tervisejooksjatele ja -kõndijatele |
|
25. Tamsalu-Neeruti maratoni võitsid ukrainlane Oleksandr Lisohor ja Tatjana Mannima |
|
Alutagusel valmistutakse suurpeoks: 25. Tamsalu-Neeruti Maraton ootab kõiki suusasõpru |
|
Tervisejooksjaid ja -kõndijaid ootab sportlik kepikõnd |
|
Tamsalu-Neeruti maraton toimub Alutaguse suusaradadel |
|
Lõpeb Viking Window Paide-Türi rahvajooksu soodusvoor! |
|
26. Tallinna Suusamaratoni võitsid Raido Ränkel ja Tatjana Mannima |
|
Valga Valka City Run will take place on 21 April! |
|
Valga Valka City Run 2024 reģistrācija ir atvērta! |
|
Paides toimus Järvamaa liikumisharrastuse seminar |
|
Pühapäeval peetakse 26. Tallinna Suusamaraton |
|
Turvalise spordikeskonna loomine |
|
Järvamaa võrkpalliseeniorid alustavad meistrivõistlustega |
|
95. juubelijooksu II registreerimisvoor lõpeb kolmapäeval 14.02! |
|
Mikrofoni tagant suusarajale! Legendaarne kommentaator valmistub elu esimeseks suusamaratoniks |
|
46. Alutaguse maratoni võitsid Stian Hoelgaard ja Tatjana Mannima |
|
Täna algavale Alutaguse suusapeole on tulemas üle 1000 osaleja |
|
Alutaguse maratonil teeb kaasa maailma üks tugevamaid pikamaasuusatajaid |
|
Estoloppeti suusanädalavahetus Alutagusel meelitab ÖÖmaratoni ja saunatralliga |
|
Kuidas tunda end tugevamalt ehk elunipp üle 33-aastastele! |
|
Suusaliidu juht Kristjan Koll julgustab: leidke rõõm liikumisest ja väikestest võitudest! |
|
25. Tamsalu-Neeruti maraton lükkub edasi |
|
Tervisejooks ja -kõnd sari toob sadu tervisesõpru joostes ja kõndides tervisekilomeetreid koguma |
|
Ülemiste Ööjooks nüüd kahepäevane. Loe mida toob lisanduv K2! |
|
25. Tamsalu-Neeruti maratoni soodusregistreerimine pikenes |
|
Brooks kingib 100 kiireimale Maru Järvejooksude sarjale registreerijale trendika talvemütsi |
|
Endine olümpiasportlane kutsub suusatajaid Pariisi |
|
10.Tondiraba Sisemaratonil kaitsesid eelmise aasta võitu Ahtli Nuga ja Julia Rakitna |
|
38. Viru Maratoni võitsid Raido Ränkel ja Teesi Tuul |
|
Trenniplatvormi SCULT.app kaasabil toimunud Eesti Suusaliidu "100 tasuta suusatundi" kampaania osutus edukaks! |
|
Tondiraba Sisemaratonile lisati 5 viimast kohta! |
|
Estoloppeti maratonidel on fluorimäärded keelatud |
|
Viru-Maratoni rada on täies pikkuses sõidetav |
|
Algas Suusaliidu kampaania 100 SUUSATUNDI |
|
Kutse Järvamaa liikumisharrastuse seminarile 16.veebruaril |
|
Terviserajad üle Eesti kutsuvad seiklema! |
|
Kindlusta tõenäoliselt turu parim hind ja taga liikumismotivatsioon kogu aastaks! |
|
Olümpia trepijooks on rahvusvahelise trepijooksusarja Towerrunning Tour 2024 avavõistlus! |
|
Tondiraba Sisemaraton tähistab juubelit |
|
Aastalõputurniir mälumänguritele! Rahvasuusatajate sarja Estoloppet vedajad panid kokku põnevad faktid |
|
Pühade kingiks sobib liikuma panev Stamina kinkekaart |
|
Hea Järvamaa spordisõber, osale ka Sina ''Järvamaa 2023 aasta Sporditähte'' RAHVAHÄÄLETUSEL |
|
Algajate ettevalmistus Tartu Maratoniks |
|
Nüüd leiad KINKEKAARDI tasuta alla laadimiseks sündmuse lehelt |
|
Murdmaasuusa treeningud Tallinnas, Tartus, Otepääl, Haanjas ja Pärnus ootavad! |
|
Muutus Paunküla jooksu toimumise aeg |
|
Registreerimine 95. Suurjooksule ümber Viljandi järve on avatud! |
|
Registration for the 95th Grand Race around Lake Viljandi 2024 is open! |
|
Audi Vana-aasta jooksupäeva teatemaratonil osales üle 100 tiimi |
|
Uisutreeningud SCULT.app'is - uus võimalus treeneritele ja instruktoritele! |
|
Maardu City Run arvati Rimi Eesti Linnajooksud sarja! |
|
OSALEJA INFO - 2023 Audi heategevuslik vana-aasta jooksupäev |
|
Suusasari Estoloppet pöörab oma näo rahvasportlaste poole |
|
Aeg esitada 2023. aasta parimaid sportlasi |
|
Eesti Ööjooks - Narva Talv: FOTOD |
|
TULEMUSED / РЕЗУЛЬТАТЫ - Narva Ööjooks 2023 |
|
Trepijooksu Karikasari sai alguse Tartus |
|
Kas suustrenn on üleval? |
|
42. Viking Window Paide-Türi rahvajooksu registreerimine on avatud! |
|
Registreerimine 95. Suurjooksule ümber Viljandi järve on avatud! |
|
Lääne-Harju Liikumissari tuleb taas! |
|
Järvamaa Spordiklubid saavad esitada taotlusi 2024.a sporditoetusteks ja liikumisesarjadeks |
|
Liikluskorraldus Narva linnas Ööjooksu ajal: 2.12 kell 17.30-19.30 |
|
Stebby kaudu registreerimine kuni 29.11 ja osaleja või distantsi vahetus vaid kuni 28.11. Virtuaaljooks kuni 30.11! |
|
6. Kadrijooksu kiireimad olid Allan Männi ja Lisett Alt |
|
Tule ja päästa oma tervis Diabeedipäeva kõnnil 2023 |
|
VAATA Narva Ööjooksu ülikaunist medalit |
|
Rahaliste auhindade sadu Narvas ja uued mugavused osalejale! |
|
Kostüümijooksu ja "Kiireim narvakas" rahalised eriauhinnad! |
|
TreeningPluss jooks-matkade sari alustab kolmandat hooaega |
|
Pühajärve pargitriatlon toimub uues formaadis |
|
EMSL Jõud sügisseminar Käärikul 15.-16.11.2023 |
|
Registreerimine 2024 sündmustele ja sarjadele on AVATUD! |
|
Meeste tervise kuu #MOVEMBER |
|
Algas Eesti Ööjooks - Narva Talv VIRTUAALJOOKS! |
|
Järvamaa otsib sportlikumat peret (parandatud) |
|
Välijõusaalid, ekstreemspordiväljakud, pallimänguplatsid, pumptrackid |
|
6.Kadrijooksu lõpetajad saavad kaela puidust medali |
|
Eestlaste loodud uus trenniplatvorm annab võimaluse luua- ja liituda treeningutega |
|
SCULT.APP avaüritus Tartus (TASUTA) |
|
Tartu Linnamaraton 2023, vaata galeriid ja jaga lemmikhetkti |
|
Traditsiooniline Audi Vana-aasta jooksupäev toimub laupäeval, 9.detsembril |
|
SCULT.app Tallinna avaürituse GALERII |
|
68.Viljandi Linnajooks toimus vihmas ja tuules |
|
Tule Tartu Linnamaratoni ENERGIAPUNKTi jooksjatele kaasa elama! |
|
5. Järvamaa järvede jooksude parimad on selgunud |
|
Spordi- ja liikumissõber, tule SCULT.app Tallinna avaüritusele! |
|
Iga jooks on oluline |
|
Heategevuslik Teatejooks 2023 Toila G staadionil |
|
Duatloni Eesti meistritiitlitele võisteldakse 28.Saaremaa Duatlonil |
|
Elke Tallinn Run FOTOD |
|
ELKE Tallinn Run TULEMUSED / RESULTS |
|
Tartu Tunnijooksu võitsid Lauri Enn ja Kaili Rätsep |
|
Kuidas jõuda Noblessnerisse ja muud olulist: Elke Tallinn Run JUHEND! |
|
UUS! Trennirakendus pakub lisatulu treeneritele ja instruktoritele |
|
Tunnijooksu Eesti rekordi päeval stardib Tartu Tunnijooks |
|
VAATA Elke Tallinn Run RADA! |
|
Maru Järvejooksude sarja etapid toimuvad 2024.aastal muudetud järjekorras |
|
Elke Tallinn Run registreerimine lõpeb 13.09.23 südaööl! |
|
Vaata ELKE TALLINN RUN medalit |
|
Elke Tallinn Run on Rakvere Maraton klubi ja Elke pikaaegse koostöö tulemus |
|
Kõrvemaal sõidetud 26. Tallinna rattamaraton tõmbas joone alla Bosch Eesti maastikurattasarja hooajale |
|
Liikumisharrastuse kompetentsikeskuse juht Alo Lõoke: tervisele vajalikul määral aktiivsed inimesed on vähemuses |
|
51.jooksu ümber Ülemiste järve võitsid Leonid Latsepov ja Helen Bell |
|
TULEMUSED / RESULTS - Maardu City Run |
|
Maardu City Run JUHEND |
|
6.Kristiine rahvajooks kutsub sportlikult alustama uut kooliaastat |
|
51.korda toimub unikaalne jooks ümber Ülemiste järve |
|
PARKIMINE Maardu linnas 27.08.23 |
|
Maardu City Run võistluskeskuse ala SKEEM |
|
Esitleme Maardu City Run MEDALIT! |
|
Skechers Suvejooksu võitsid Kenny Kivikas ja Liina Luik |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja eelviimane etapp sõideti Harjumaal. |
|
Pärast mitmeaastast pausi stardib Skechers Tartu Suvejooks |
|
TULEMUSED / RESULTS - Ülemiste Ööjooks 2023 |
|
Ülemiste Ööjooksu ABC: Stardid, parkimine jpm. |
|
Ülemiste Ööjooksu stardikohad on VÄLJA MÜÜDUD! Kohapeal registreerimist ei toimu. |
|
Paneme üheskoos Paldiski taas liikuma! |
|
Tutvu: Artistid ja auhinnad Ülemiste Ööjooksul! |
|
Ülemiste Ööjooksu RADA! |
|
Järvamaa discgolfarid lõpetasid seeriavõistluse Metsajõe radadel |
|
Ülemiste Ööjooksu MEDAL on kohal! |
|
Ülemiste Ööjooksu SÄRK on kohal! |
|
Järvamaa võistkonnale Eesti Seeniorspordi ja Spordiveteranide Liidu mängudelt 3. koht |
|
Bosch Eesti Maastikurattasari jätkus Lääne-Virumaal Rakkes. |
|
TULEMUSED / RESULTS - Revin Grupp Südasuve Challenge 2023 |
|
TULEMUSED / RESULTS - Würth Open Water Estonia 2023 |
|
Ujumisele ja jooksule saab registreerida KOHAPEAL! |
|
Maardu City Run VIRTUAALJOOKS on alanud! |
|
Würth Open Water Estonia JUHEND |
|
Würth Open Water Estonia MEDAL! |
|
Discolfarid võistlesid Väätsal |
|
Puuduva pusletüki tagab Maru puslejooks |
|
Tallinn Open Water ja KFC Südasuve Challenge FOTOD |
|
TULEMUSED / RESULTS - KFC Südasuve Challenge 2023 |
|
TULEMUSED / RESULTS - TALLINN Open Water 2023 |
|
Pirita rannas on sinivetika kahtlustus! |
|
KFC Südasuve Challenge JUHEND! |
|
TALLINN OPEN WATER JUHEND! |
|
Järvamaa saavutas 16. Eestimaa Suvemängudel esimese koha |
|
2023.aasta Pühajärve sportlikumad on Kristjan Melikov ja Marge Kikas |
|
Pühajärve pargitriatlonil olid kiireimad Kristjan Melikov ja Triin Gede |
|
42.jooksu ümber Pühajärve võitsid Leonid Latsepov ja Helen Bell |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja 2023 neljas etapp sõideti täna Rakvere ümbruses. |
|
Revin Grupp Südasuve Challenge - Võsu medali esitlus |
|
Järvamaa laskur osales Balti riikide karikavõistlusel edukalt |
|
Tutvustame TALLINN OPEN WATER laeva! |
|
1. juulist tõusevad Ülemiste Ööjooksu osavõtutasud! |
|
Klooga võimsad männimetsad ja järveäärsed rajad kutsuvad liikuma |
|
Heldur Valgmäe III mälestusturniir, Viljandimaa kiirmale MV |
|
10. SANGASTE VALGETE TEEDE RATTARALLI OOTAB KRUUSAKATE FÄNNE 1. JUULIL |
|
Järvamaa Suvevollel toimus III etapp |
|
Cappy lastejooksude medali esitlemine |
|
KFC Südasuve Challenge - Tallinn rajavideo |
|
Andreas Kase pürgib tippu |
|
Tallinn Open Water medali esitlus |
|
Ülemiste Ööjooksu eriti soodne registreerimine võimalik juuni lõpuni! |
|
KFC Südasuve Challenge medali tutvustus |
|
Traditsiooniline Pühajärve pargitriatlon on kõigile jõukohane |
|
Maru Järvejooksude sari jätkub 42.jooksuga ümber Pühajärve |
|
Anna TAGASISIDET! |
|
Ööjooksu FOTOGALERII! |
|
3. Icebug Kõva Tiimi Jooksu võitis tiim COPPER WARRIORS |
|
Padise Liigub etapp tõi palju rõõmu suurtest eneseületustest |
|
Rakvere Ööjooksu TULEMUSED |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja 2023 kolmas osavõistlus tõi ratturid Ida-Virumaale. |
|
Kaunis Padise maastik annab liikumiseks energiat! |
|
TUTVU JUHENDIGA ENNE OSALEMIST! |
|
Traditsiooniline Icebug Kõva Mehe Jooksu nädalavahetus toimub 3.-4.juunil Saunapunktis |
|
PARKIMISINFO 3.06.23 RAKVERES |
|
LIIKLUSINFO 3.06.23 RAKVERES |
|
Järvamaa discolfarid alustasid seeriavõistlusega |
|
TULEMUSED! |
|
Roman Fosti ja Helen Bell võitsid 52.jooksu ümber Harku järve |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja 2023 hooaeg jätkus Võrumaal Rõuges |
|
Shhh kampaania MAIJOOKSUL (20.05.23) |
|
52.jooksul ümber Harku järve tuleb võistlus esikohale põnev |
|
Sauga Kevadjooksu võitsid Martin Tarkpea ja Anu Piiroja |
|
13. mail stardib esmakordne Sauga Kevadjooks |
|
Lääne-Harju Liikumissari sai Laulasmaal vägeva avastardi |
|
Kuressaare Linnajooksul püstitatud 10 km Eesti rekord on mitteametlik |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja 2023 hooaeg sai avastardi Viljandis |
|
42. Kuressaare Linnajooksul püstitati 10 km jooksus Eesti rekord |
|
Lääne-Harju Liikumissari stardib 6. mail Laulasmaal |
|
Kuressaare Linnajooks tuleb läbi aegade kõrgeimal sportlikul tasemel |
|
94. Suurjooks ümber Viljandi järve võit läks Keeniasse |
|
LIIKUMISAASTA 2023 MATKASARI "AVASTA TÜRI VALLA KAUNEID JA HUVITAVAID PAIKU" |
|
Stardimaterjalide väljastamine toimub kuni 29. aprillini kell 10:00 - 19:00 Viljandi Spordihoones |
|
Tartu Rattaralli annab võimaluse pääseda harrastusratturite maailmameistrivõistlustele |
|
Praktiline numbrivöö tagab numbri mugava kandmise |
|
Estonian Cup rattamaratonide sari alustab 13. mail Kõllaste rattamaratoniga Põlvamaal |
|
Maanteeratturid võistlevad nädalavahetusel Otepääl. |
|
1. maist tõusvate osalustasude ülevaade! |
|
Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasarja II etapp peeti uuenenud Keila XCO rajal |
|
Mais alustab Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 21.hooaeg |
|
Jooksul ümber Paunküla veehoidla võtsid võidud Roman Fosti ja Helen Bell |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja hooaeg stardib 7. mail Viljandis |
|
Jooks ümber Paunküla veehoidla avab Maru Järvejooksude hooaja |
|
Pühapäeval kogunevad maastikuratturid Husqvarna Eesti Keila XCO võistlusele |
|
Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari sai alguse Piritalt |
|
"Türi Skeet 2023". |
|
Lõuna-Eestis algab taas rattasari lastele |
|
Filter tempo- ja maanteekarikasari alustavad hooaega |
|
Transtar Temposari alustab hooaega 19. aprillil |
|
Teatejooks ümber Viljandi järve pani ilusa alguse Suurjooksule! |
|
Husqvarna Eesti olümpiakrossi karikasari alustab pühapäeval kuuendat hooaega. |
|
Suurjooksule ümber Viljandi järve saab registreeruda sellel nädalavahetusel (15.-16.04) 20% soodsamalt. |
|
Tartu jooksuhooaja avanud Parkmetsa jooksu võitsid Rauno Laumets ja Pille Hinn |
|
Tartu Parkmetsa jooks naaseb pärast kolmeaastast pausi |
|
Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on viikingikiivrid |
|
Üheskoos kolmesaja jooksjaga sai Tallinnas alguse veteranikuu |
|
Tule jooksu õppepäevale |
|
Medalite pusle motiveerib osalema Maru Järvejooksude etappidel |
|
Legendaarne Teletorni trepijooks juba sel pühapäeval 02.04 |
|
Suurjooks ümber Viljandi järve alustab avaüritusena Künnipäeva teatejooksuga |
|
Maru Järvejooksude programmi lisanduvad Liikumisaastal lühemad distantsid |
|
TÜRI LINNA TEADETETAHVLEID UUDISTAS LIGI 300 INIMEST |
|
Kuressaare Linnajooksul annab live kontserdi Merilin Mälk |
|
Pühapäeval toimub hooaja viimane TreeningPluss jooks-matk |
|
SPORTLAND Open Water Estonia ja KFC Südasuve Challenge moodustavad 2023. aastal Tallinna Merepäevade spordiprogrammi. |
|
Viking Line premeerib Tallinna lahes ujujaid eripakkumisega! |
|
TÜRI KÜLAD LÕPETASID OMA KOHTUMISE LAUPA MÕISAS |
|
24. Tamsalu-Neeruti maratoni võitsid Ermits ja Mannima |
|
Estoloppeti viimane etapp toimub sel pühapäeval |
|
Registreerimine Kuressaare Linnajooksule märtsi lõpuni soodushinnaga |
|
46. Haanja suusamaratoni võidu haarasid endale Nassar ja Mannima |
|
Energialaeng treppidelt! |
|
46. Haanja suusamaraton ootab suusasõpru rajale |
|
Uus Lääne-Harju Liikumissari kutsub osalema |
|
Türi valla külade talimängud toimusid Türil |
|
Paide Võrkpalliklubi pidas sünnipäeva |
|
25. Tallinna suusamaratonil võidutsesid Raido Ränkel ja Tatjana Mannima |
|
Türi suusaseeria läheneb lõpule |
|
Laupäeval toimub 25. Tallinna suusamaraton |
|
49. Tartu Maratoni võitjaks tuli Henri Roos |
|
9.Järva Talimängud lõppesid edukalt |
|
45. Alutaguse maratoni kiireimad olid Roos ja Jürisaar |
|
Esmaspäev on trepijooksupäev! |
|
Järvamaa Talimängudel toimus teise alana suusatamine. |
|
Järva Talimängud said avapaugu |
|
Sel aastal naasevad Parkmetsa ja Skechers Suvejooks, uute jooksudena kavas Sauga Kevadjooks ja Tartu Tunnijooks |
|
Türil toimus esimene suusavõistlus"Türi suusatalv 2023". |
|
Ülemiste ja Rakvere Ööjooksu 5 km on ajavõtu ja medaliga! |
|
24. Tamsalu-Neeruti Maraton lükkub lumepuuduse tõttu edasi |
|
9.Tondiraba Sisemaratonil sündis Eesti rekord ja Eesti hooaja tippmark |
|
37. Viru Maratoni võitsid Kalev Ermits ja Tatjana Mannima |
|
Täpsustatud info 37. Viru maratoni toimumisest |
|
Stamina üritustele saab registreerida Stebbyga |
|
Estoloppeti uus hooaeg stardib juba sel laupäeval |
|
9. Järva Talimängud |
|
12. Mulgi Uisumaraton lükkub halbade jääolude tõttu edasi |
|
Traditsiooniline ujumisvõistlus Anna Hoogu toimub Aura Keskuses 18.02.2023 |
|
Eesti Paralüpiakomitee korraldab sõbrapäeval spordi ligipääsetavuse seminari |
|
16. Icebug Kõva Mehe Jooksul selguvad ka Eesti meistrid |
|
Hea Järvamaa spordisõber, on aeg hääletada ''Järvamaa 2022 aasta Sporditähte'' |
|
Audi Vana-aasta jooksupäeval toimus Eesti suurim teatemaraton |
|
Tulemused: STEBBY Eesti Ööjooks - Narva Talv 2023 |
|
Järvamaa sporditöötajad pälvisid tunnustuse |
|
Veebiregistreerimine kestab kuni 15.12.22 kell 17.00! |
|
Noortespordi inspiratsioonipäev „Sõprus spordis“ nüüd järelvaadatav |
|
Kusti Nõlvaku medalikogu täienes istevõrkpalli meistrikullaga |
|
Registreerimine 94. Suurjooksule ümber Viljandi järve on avatud! |
|
Algas registreerimine RIMI Eesti Linnajooksude sarjale! |
|
Rattasõbralikud projektid Tallinnas ootavad hääli kuni 4. detsembrini |
|
NARVA ÖÖJOOKSU MEDALID ON KOHAL! |
|
Eesti parimad ratturid on Janika Lõiv ja Rein Taaramäe |
|
Tarvi Tameri ja Kateryna Fomichova võtsid Kadrijooksul kindlad võidud |
|
Eesti Koolispordi Liit & SCULT esitlevad: Noortespordi inspiratsioonipäev "Sõprus spordis" 24.11.2022 |
|
VIRTUAALJOOKS ON ALANUD! |
|
Elva Südaööjooksu registreerimine on avatud! |
|
Homme algab Bosch Eesti Maastikurattasarja 2023 hooaja registreerimine |
|
Suur auhinnaloos Ööjooksu FB lehel: Meresuu Spa majutus ja Toyota Higlander! |
|
Noorratturite karjääri & koolituspäev |
|
TreeningPluss jooks-matkade sari alustab taas |
|
Järvamaa otsib lõppeva aasta sportlikumat peret |
|
Eesti cyclo-crossi karikasarja üldvõidu teenisid Merili Sirvel ja Matiss Kalverss |
|
Cyclo-crossi karikasarja 5.etapil Rakkes pälvisid esikohad Virgo Mitt ja Elisabeth Ebras |
|
NOORVÕRKPALLI KOHTUNIKE KOOLITUS |
|
Jetoil Eesti meistrivõistlustel cyclo-crossis võidutsesid Ragilo ja Mõttus |
|
Nädalavahetusel peetud Eesti cyclo-crossi karikasarja etappidel olid võidukad Pajur, Ragilo ja Mõttus |
|
Jetoil Eesti meistrivõistlused cyclo-crossis 22. oktoobril Jõulumäel |
|
Liikumissarja " 4. Järvamaa järvede jooksud 2022 " parimad on selgunud |
|
Tondiraba Jäähallis saab jaanuaris joosta maratoni |
|
Esmakordselt Eestis toimunud cyclo-crossi UCI kategooria võistluse võitjateks krooniti Madis Mihkels ja Suzanne Verhoeven |
|
Cyclo-crossi karikasarja teise etapi kaksikvõit läks Lätti |
|
5. Kadrijooks pakub sportlikku meelelahutust |
|
Audi Vana-aasta jooksupäev tähistab 20. juubelit |
|
Järvamaa Spordinädala avab heategevusjooks |
|
Sportland Kõrvemaa Rattamaraton toimub pühapäeval, 25. septembril. |
|
CX Karikasari alustab tänavust hooaega 25. septembril Viljandis |
|
Türi Metsajooks tähistas juubelit |
|
Tartu Rattamaratoni võitis esmakordselt Gleb Karpenko, naiste esikoht läks Laura Lepasalule |
|
Husqvarna olümpiakrossi karikasarja etapil Jõulumäel võidutsesid Mõttus ja Kaldoja |
|
Jahilaskurid võistlesid Türil Lokuta lasketiirus |
|
Sügisene Hiiumaa kutsub Eesti unikaalseimale rattasõidule |
|
XVIII Toomas Berendseni KV ja Järva valla MV kergejõustiku 5-võistluses |
|
27. Saaremaa Duatlonil selguvad taas Eesti meistrid duatlonis |
|
47. Järvamaa orienteerumispäevakud võtsid otsad kokku |
|
Husqvarna Eesti Olümpiakrossi Karikasarja finaaletapp toimub Jõulumäel |
|
E-esmaspäev: Narva Ööjooksu piletid vaid 5 ja 10€! |
|
5.Kristiine Rahvajooksu võitsid Raimond Parts ja Jana Treier |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja parimad olid Jõeäär ja Uibokand |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja lõpp kisub põnevaks |
|
5. Kristiine Rahvajooks toob jooksusõbrad kokku 3.septembril |
|
Filter Maanteekarikasarja naiste üldvõidu pälvis Elisabeth Ebras |
|
Selguvad Bosch Eesti Maastikurattasarja hooaja parimad |
|
Jõulumäel selgusid teatekrossi Eesti meistrid |
|
50.jooksu ümber Ülemiste järve võitsid Roman Fosti ja Pille Hinn |
|
Eesti meistrid teatekrossis selguvad pühapäeval 28. augustil Pärnumaal. |
|
Selgusid noorte Eesti meistrid BMX-krossis |
|
Laupäeval, 27.augustil toimub 50. korda ümber Ülemiste järve jooks |
|
Liikudes olümpiale-2022 |
|
Mäestlaskumise Eesti meistriteks krooniti Pilv, Mäeuibo ja Kivisaar |
|
Kose 7 Järve Rattamaratoni kiireimad olid Jõeäär ja Mõttus |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja eelviimane etapp Harjumaal kogub osalejaid huvitava rajaga |
|
FOTOD ja UUE AASTA FB SÜNDMUS |
|
TULEMUSED / RESULTS - NEPTUNAS Eesti Ööjooks - Tallinn (Ülemiste) 2022 |
|
Tallinnas selguvad BMX krossi Eesti noorte meistrid! |
|
Türi maraton lõpetas oma esimese hooaja |
|
Eesti Meistrivõistlused Downhillis 2022 |
|
Imaveres lõppes rannavolle |
|
Eesti meistrid maastikumaratonis selgusid lõpumeetritel |
|
Järvamaa seeniorsportlased osalesid Viljandis ESVL 55. spordimängudel |
|
Discgolfarid lõpetasid seeriavõistluse |
|
Toompea jalamilt startiva Tallinna Maratoni kõik tänavused võistlustrassid on üheringilise kiire rajaprofiiliga ning viivad osavõtjad Eesti pealinna kuue linnaosa eripalgelistesse paikadesse. |
|
Eesti meistrivõistlused maastikumaratonis toimuvad juba sel laupäeval 6. augustil Kullamaal. |
|
Tartus selgitatkse nädalavahetusel välja BMX paremik |
|
Otepääl selgusid seenioride Eesti meistrid mitmepäevasõidus |
|
Jõeäär ja Uibokand võidutsesid Škoda Laagri 22. Rattamaratonil |
|
Kõigile sobiv 5. Kristiine Rahvajooks toimub 3.septembril |
|
Škoda Laagri 22. Rakke Rattamaraton üllatab uue rajaga |
|
Unikaalne jooks ümber Ülemiste järve toimub 50.korda! |
|
Paide Suvevolle lõpetas vihmasajus |
|
Neptunas Eesti Ööjooks - Tallinn RADA!!! |
|
Valga Puu Eesti meistrivõistlustel olümpiakrossis krooniti viiendat aastat järjest Eesti meistriks Janika Lõiv, meeste klassis pälvis esikoha Josten Vaidem. |
|
Valga Puu Eesti meistrivõistlustel lühirajasõidus (XCC) krooniti võitjateks Janika Lõiv ja Kirill Tarassov. |
|
Nädalavahetusel selguvad Otepääl Eesti meistrid maastikuratta lühirajal ja olümpiakrossis. |
|
48. korda sõidetud Tartu rahvusvahelise noortetuuri üldvõidu pälvis Oliver Mätik |
|
Tartu esimese naistetuuri võitis Kristel Sandra Soonik. |
|
Revin Grupp Südasuve Challenge FOTOD! |
|
REVIN GRUPP Südasuve Challenge 2022 - TULEMUSED / RESULTS |
|
WÜRTH Open Water Estonia 2022 - TULEMUSED / RESULTS |
|
Cappy lastejooksudele saab registreerida 17.07.22 kohapeal! |
|
Paide Suvevolle on lõpusirgel |
|
Juba käesoleval nädalal stardib Tartus esimene naistetuur |
|
Eesti BMX-krossi meistriteks krooniti Oks ja Annama |
|
Pühajärve pargitriatlonil võtsid kindlad võidud Lauri Luik ja Marge Kikas |
|
RAKVERE JUUBELIMARATONI VÕITSID VAIDEM JA SIRVEL! |
|
41.jooksu ümber Pühajärve võitsid Roman Fosti ja Pille Hinn |
|
Würth Open Water Estonia medali esitlus! |
|
SEL PÜHAPÄEVAL TOIMUB 20. RAKVERE RATTAMARATON |
|
41. jooks ümber Pühajärve toob erinevate spordialade esindajad jooksurajale |
|
Pühajärve pargitriatlon kutsub avastama triatlonirõõme |
|
Järvamaa discgolfarid võtsid mõõtu |
|
Eesti meistrid BMX-krossis selguvad juba sel nädalavahetusel Spot of Tallinnas |
|
Mihkel Räim krooniti teist aastat järjest Eesti meistriks |
|
Tuisk võitis kolmandat aastat järjest Eesti meistri tiitli, Balti meistri tiitel läks Leetu |
|
Põlvevalu trotsinud Romet Pajur krooniti nii Eesti kui Balti meistriks grupisõidus |
|
Kakumäe Rannajooks 2022 võitsid Karel Hussar ja Olga Andrejeva |
|
Suvevolletajad nautisid rannaliiva |
|
VÄRSKE GRUPISÕIDU EESTI MEISTER MIHKEL RÄIM OSALEB SANGASTE VALGETE TEEDE RATTARALLIL |
|
ESMAESITLUS: Revin Grupp Südasuve Challenge medal! |
|
Nõmme õhutriatloni võitsid Janar Novitski ja Nele Juntson |
|
Vastvalminud Tehvandi Spordikeskuse rattakrossirajal peetakse esmakordselt lühirajasõidu Eesti meistrivõistlused |
|
Columbia-Kivi Eesti meistrivõistlused maantee grupisõidus ja eraldistardis saavad alguse juba sel pühapäeval |
|
Joosep Tammemäe võttis Icebug Kõva Mehe Jooksul kuuenda võidu |
|
Koidu Suusaklubi Sõbrad võitsid 2. Icebug Kõva Tiimi Jooksu |
|
8. Alutaguse Rattamaratoni võitsid Vaidem ja Steinburg |
|
2023. aasta Eesti Ööjooks - Rakvere sooduskood kehtib kuni 11.06.22! |
|
Icebug Kõva Mehe ja Tiimi Jooksudel saavad osalejad ja parimad praktilised meened |
|
TULEMUSED / RESULTS |
|
STARDINUMBER JA STARDIGRUPID |
|
Laupäeval, 9.juulil saab Pühajärvel osaleda lisaks järvejooksule ka pargijooksul |
|
Q & A: Küsimused ja Vastused! |
|
11. Järva Suvemängud Aravetel |
|
Nõmme õhtutriatlon pakub suurepärast võimalust proovida triatloni |
|
LIIKLUSKORRALDUS ÖÖJOOKSU AJAL! |
|
2022. a. Eesti Ööjooksu särgi tutvustus! |
|
TUTVU RAJAKAARDIGA! |
|
VAATA MEDALIT! |
|
Toimus Türi maratoni III etapp |
|
Eile toimus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse esimene etapp |
|
Roman Fosti ja Kaisa Kukk võitsid 51.jooksu ümber Harku järve |
|
24. Rõuge Rattamaratoni võitis Eesti parim maastikurattur Janika Lõiv |
|
Eesti parim maastikurattur Janika Lõiv stardib sel laupäeval 24. Rõuge rattamaratonil |
|
Hiiu Kevadjooks 2022 võitis Ivo Suur |
|
Registreeri Viimast Korda hüvede ja auhindadega Maijooksu expol! |
|
Skechers Tartu Kevadjooksul parim Rauno Laumets, naistest võitis Ingrid Riipus |
|
Tamme Staadionilt stardib esmakordne Skechers Tartu Kevadjooks |
|
Tere Lastejooksud ootavad väikeseid jooksusõpru jooksma |
|
Kaugjooks "100km ümber Jalpugi järve" toetab Ukrainat ja kingib osalejale unikaalse medali! |
|
22. Mulgi Rattamaratoni võit läks seekord Lätti |
|
Kuressaare linnajooks üllatas osalejate arvuga |
|
Kuressaare Linnajooksu lastejooksul püstitati osalejate rekord |
|
2022.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 2. etapi tutvustus |
|
Tule osale" Looduse kilomeetrites" |
|
4. mail toimus Türi Tolli terviserajal Türi Maratoni teine etapp |
|
Rimi Eesti Ööjooks - Rakvere virtuaaljooks on alanud! |
|
Kuressaare Linnajooksule registreerimine lõpeb 04. mail |
|
Pühapäeval startiv suurjooks toob kokku 2200 osalejat ja suure hulga Eesti tippe |
|
Sel pühapäeval, 1. mail, stardib Rimi Eesti Linnajooksude sari Suurjooksuga Ümber Viljandi järve (Rimi Eesti Linnajooksud pressiteade 29.04.2022) |
|
Icebug Kõva Mehe Jooksu ja Kõva Tiimi lõpetajatele originaalselt praktiline medal |
|
Ortoteek panustab järvejooksjate jooksurõõmu |
|
BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARJA KAHEKSAS HOOAEG STARDIB 7. MAIL |
|
Triatlonistid kohtusid taas |
|
Rimi Eesti Ööjooks - Rakvere sooduspääsmed lõpevad aprilliga! |
|
Kontoritoolist terviserajale! |
|
Tervisliku liikumise edendaja ja heaoluteenuste keskkond Stebby alustas koostööd Eesti Ööjooksuga. |
|
Roman Fosti kutsub Jalpugi järveringil joostes Ukrainat toetama |
|
Kuressaare Linnajooksu peaauhinnad on taaskord viikingikiivrid |
|
Ukrainat saab toetada joostes ümber Jalpugi järve |
|
Tule osalema triatlonil |
|
Parkmetsa ja Suvejooksu asemel toimub sel aastal Skechers Tartu Kevadjooks |
|
Künnipäevajooks naaseb koos teatejooksuga |
|
Kuressaare Linnajooksu loosiauhind on elektritõukeratas |
|
Maru Järvejooksude sarjale registreerijad loevad aasta jooksul Jooksjat |
|
Eesti Jooksukonverentsil kuulutati välja 2021. aasta parimad jooksuvõistlused! |
|
Järvamaa Spordiliidu juhatus uuendas andekate noorsportlaste õppe-treeningtoetuse taotlemise korda |
|
Kuressaare Linnajooksu virtuaaljooksu ei toimu |
|
Järvamaa jahilaskurid näitasid Türi Lokuta lasetiirus häid tulemusi |
|
Pühapäeval toimub hooaja viimane TreeningPluss jooks-matk! |
|
Naistepäeva kampaania! Auhind 7-12.03 jooksul Ööjooksudele registreerumisel |
|
Soodushinnaga registreerimine Kuressaare Linnajooksule kestab märtsi lõpuni |
|
Järvamaa sportlased osalesid Eestimaa Talimängudel Ida- Virumaal |
|
45. Haanja maratoni võitsid Kilp ja Mannimaa |
|
Jõgeva paarisboccia 2022 |
|
Paide Võrkpalliklubi tähistas klubi sünnipäeva 21. korda toimuva sünnipäevaturniiriiga |
|
24. Tallinna suusamaratoni võitis Raido Ränkel |
|
24. Tallinna suusamaraton ootab suusasõpru rajale |
|
TreeningPluss talviste jooks-matkade sari jätkub Tabasalu etapiga |
|
PRESSITEADE: Tartu Maratoni võitis rootslane Emil Persson |
|
Indrek Kelk: Tartu Maraton toimub täies mahus, raja seis on lootustandev |
|
Türil toimus suusaseeria III etapp |
|
Türi vald tähistab Eesti Vabariigi aastapäeva matkaga. |
|
23. Alutaguse maratoni võitis kodurajal Andres Juursalu |
|
Tartu Maratoni eelüritustel osales pea 600 suusatajat |
|
Türi vald pidas külade talimänge |
|
Tradehouse Tervisejooks ja -kõnd tähistab 20. juubelit! |
|
Tartu Maratoni eelüritused toimuvad suurepäraste rajaoludega |
|
Alutaguse Öömaraton tuleb ka sel aastal |
|
Elva Südaööjooksu registreerimine on avatud! |
|
Osavõtutasud |
|
23. Tamsalu-Neeruti maratoni võitis Robert Heldna |
|
23. Tamsalu-Neeruti maraton meelitab mõnusalt lumise rajaga |
|
36. Viru Maratonil võidutsesid Martin Himma ja Merilin Jürisaar |
|
Korraldajad loodavad ümber Viljandi järve jooksule stardi anda 1. mail |
|
8. Tondiraba Sisemaratoni võitsid Leivo Sepp ja Julia Rakitina |
|
Esimese sisekümne Tondiraba Jäähallis võitsid Hektor Uustalo ja Kaivi Kukk |
|
Estoloppeti hooaja avastart juba sel laupäeval |
|
Tartu Maraton sai valitsuselt eriloa ja toimub täies mahus |
|
TreeningPluss talviste jooks-matkade sari jätkub Vääna etapiga |
|
Mulgi Uisumaratoni registreerimine lõpeb täna 21.01! |
|
Türil alustastati suusatalvega |
|
Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonid alustavad 2022.aastal 16.hooaega |
|
Viljandi järvejooks avab uut nime kandva jooksusarja |
|
Rimi Eesti Linnajooksude sari alustab uut hooaega: Registreerimine on avatud! |
|
JÄRVAMAA SPORDITÄHT 2021 hääletus on lõppenud |
|
Teisel jõulupühal toimub TreeningPluss Muraste jooks-matk! |
|
Järvamaa Spordiklubidel on võimalik esitada taotlusi 2022.a sporditoetusteks |
|
Audi Heategevuslikul jooksupäeval nauditi mõnusat jooksuilma |
|
Narva Talv VIRTUAALJOOKSU võimalus nüüd aasta lõpuni, kuni 31.12 südaööni! |
|
STARDINUMBRID - NARVA TALV 18.12.2021 |
|
OSALEJA INFO - 2021 Audi heategevuslik vana-aasta jooksupäev |
|
OLULINE: NARVA ÖÖJOOKSU JUHEND! |
|
Sille Puhu pälvis seeniorite cyclo-crossi MM-ilt pronksmedali |
|
Kuimetsas selgusid istevõrkpalli Eesti meistrid: tiitleid jagati kolmes arvestuses |
|
Audi rõngastest inspireeritud medal ootab heategevusliku jooksupäeva lõpetajaid |
|
"Uueks aastaks vormi 2021". |
|
Narva LIIKLUSINFO (18.12.21) |
|
2022. aasta Tartu Maratoni on raskem võita kui kunagi varem |
|
Toimusid Eesti Paralümpiakomitee MV kiirmales ja kiirkabes 2021 |
|
Selgusid Eesti 2021. aasta parimad jalgratturid |
|
Jaanuaris toimuv 8.Tondiraba Sisemaraton pakub talvel suvises vormis jooksmist |
|
21. novembril toimusid Tartus Aura Veekeskuses Eesti Paralümpiakomitee MV ujumises 2021. |
|
Selgusid parimad 2021. aasta EKSL kiirmale meistrivõistlustel |
|
Heategevuslik 4x50€ teateujumine |
|
Tutvu Narva Talv medaliga! |
|
Icebug Kõva Mehe Jooks tähistab 2022.aastal 15.juubelit! |
|
Maru Järvejooksud pakuvad jooksuelamusi ka 2022.aastal |
|
Virtuaaljooksu toimumisaeg: 20.11-31.12 |
|
Saunametsas avati uus matkarada |
|
Tartu Maraton naaseb 11 aastase vahe järel pikamaasuusatamise profisarja Visma Ski Classics Pro Tour |
|
Jalgrattasõbraliku keskkonna loomine toob palju kasulikku, kuid enne on vaja ületada mõned väga keerulised takistused |
|
Haapsalus selgusid Eesti meistrid cyclo-crossis |
|
LinnaLaager |
|
Tandem Kaubandus EMV´l cyclo-crossis otseülekanne Delfi TV vahendusel |
|
Eesti meistrid cyclo-crossis selguvad 23. oktoobril Haapsalus Tandem Kaubandus Eesti meistrivõistlustel. |
|
PRIIT POOPUU VÕITIS RATTAORIENTEERUMISES VETERANIDE MAAILMAMEISTRI TIITLI |
|
Kadrisandid on oodatud Kadriorgu Kadrijooksule |
|
Liikumissarja " III Järvamaa järvede jooksud 2021 " parimad on selgunud |
|
Audi Vana-aasta jooksupäev kutsub taas üheskoos jooksuga head tegema |
|
Audi Vana-aasta jooksupäev kutsub taas üheskoos jooksuga head tegema |
|
Spordinädala jooksu võitis Risto Pernits, Saskia Alusalu poodiumil |
|
Tervisepäev Cipollino Ujulas |
|
26.Saaremaa Duatlonil selgusid Eesti meistrid duatlonis |
|
26. Saaremaa Duatloni, Kristjan Raiendi ja Jaan Pehki mälestusvõistluse esikolmikutele Uno Loobiga särk |
|
SKECHERS SUVEJOOKSU KAUGJOOKSUL OSALES 300 SPORDISÕPRA |
|
Running Clinics - rahvusvaheline praktiline koolitus sportproteeside kandjatele, treeneritele jt. liikumisspetsialitsidele |
|
Orienteerujad rassisid metsas |
|
Kolmapäeval, 29. septembril toimub Spordinädala jooks! |
|
Tähistame koos Spordinädalat! |
|
Medalite ja pakkide (medal+särk) postitamine! |
|
Nädalavahetusel toimusid Türil, Lokuta lasketiirus võistlus haavlilaskmise Olümpiaalal "Türi Skeet 2021". |
|
Maastikurattasarja hooaja parimad olid Loo ja Uibokand |
|
Tule osale septembris Spordinädala väljakutses! |
|
Muulini ja tagasi: uuel Pärnu rahvajooksul võidutsesid Karl Mäe ja Birgit Pihelgas |
|
Sel laupäeval selguvad Bosch Eesti Maastikurattasarja üldvõitjad |
|
Karateklubi Zen avatud treeningud |
|
SUUR FOTOGALERII RAKVEREST! |
|
26. Saaremaa Duatlon toob kokku Eesti triatloni ja duatloni paremiku |
|
Kaur Kivistik ja Mari Boikov võitsid kindlalt 49. jooksu ümber Ülemiste järve |
|
Tulemuste link "Neptunas Eesti Ööooks - Rakvere" 28.08.2021 |
|
STARDINUMBER JA STARDIGRUPID |
|
Nädalavahetusel oli rassiti Paide Rannaspordikeskuses |
|
31. augustil toimuv Pärnu Muulijooks aitab viirusest tingitud tühimikku täita |
|
40. Kuressaare Linnajooksu viikingikiivrid leidsid omaniku |
|
Kose 7 Järve Rattamaratoni põhisõidu võitsid Martin Loo ja Mari-Liis Mõttus |
|
Neptunas Eesti Ööjooks - Rakvere JUHEND! |
|
Tallinna ja Rakvere virtuaaljooksude medalid ja särgid! |
|
Kose 7 Järve rattamaraton meelitab osalejaid tervikliku ja tehnilise rajaga |
|
Ülemistel startis nädalavahetusel ligi 1300 osalejat Ööjooksu radadele |
|
Tulemuste link "Neptunas Eesti Ööjooks - Tallinn" 14.08.2021 |
|
TÜRI VIBUSPORTLASTE MEDALISAAK NOORTE MAAILMAMEISTRIVÕISTLEL OLI EDUKAS |
|
Kuressaare linnajooksul uue kujundusega medalid |
|
Ülemiste järvejooksule ja metsajooksule pääseb vaid nakkusohutust tõendades |
|
PAHALASED FACEBOOKIS - RAPORTEERI PIRAATI! |
|
JUHEND TALLINNA ÖÖJOOKSUL OSALEMISEKS! |
|
40. Kuressaare linnajooksu peaauhinnad on Viikingiaastale kohased |
|
Škoda Laagri 21. Rakke rattamaratoni parimad olid Gert Jõeäär ja Greete Steinburg |
|
Jooksu T-särgid ootavad omanikke |
|
Järvamaa seeniorsportlased osalesid 54. spordimängudel Narvas |
|
OLULINE TEADAANNE: Skechers Suvejooks toimub vaid kaugjooksuna, tavajooks jääb ära |
|
Laupäeval, 28.augustil saab juba 49. korda joosta ümber Ülemiste järve |
|
40. Kuressaare linnajooksul saab osaleda ka virtuaalselt |
|
Järvamaa discgolfarid lõpetasid seeriavõistluse |
|
OLULINE: Rakvere poolmaraton lükkub järgmisesse aastasse. |
|
Sel pühapäeval toimub Škoda Laagri 21. Rakke rattamaraton |
|
50.jooks ümber Harku järve pakkus põneva lõpplahenduse |
|
92. ümber Viljandi järve jooksu võit jäi Eestisse |
|
COVID-19 UPDATE: Panustame koos viiruse leviku tõkestamiseks! |
|
Ümber Viljandi järve jooksu lastejooksud stardivad täna |
|
Kust saab stardinumbri, kus saab parkida ja kuhu jätta asjad |
|
Ümber Viljandi järve jooksu rada on osalejatele valmis |
|
OSALEJA INFO - 50.jooks ümber Harku järve |
|
Ümber Viljandi järve virtuaaljooksule on registreerimine alanud |
|
Keenia jooksja tuleb Viljandisse püüdma viiendat ümber järve jooksu võitu |
|
OLULINE: Piirangutest ja osalejate piirarvudest Ööjooksudel! |
|
Eesti meistriteks maastikurattasõidus tulid Josten Vaidem ja Janelle Uibokand |
|
50.jooks ümber Harku järve toimub laupäeval, 31.juulil |
|
Skechers Suvejooks kolib sel aastal Tamme Staadioni ette |
|
Ümber Viljandi järve jooksu rinnanumbrite jagamine algab esmaspäeval |
|
Bridžimängijad said taas võistelda |
|
21. Mulgi Rattamaratoni võitsid Martin Loo ja Janelle Uibokand |
|
Open Water Estonia fotogalerii 2021 |
|
Südasuve Challenge 2021 tulemuste link |
|
Open Water Estonia 2021 tulemuste link |
|
VI Ülenurme Rattapäeval ka Retro- ja matkasõit |
|
Arens Lähte Rattapäeval võitsid Tarvis ja Mõttus |
|
Südasuve Challenge registreerimine lõpeb 16.07 kell 17.00 - stardinumbrid alates laupäeva hommikust! |
|
Suvevolle Paide 7. etapp kandis nime Eesti Pagar |
|
OLULINE: Võsu Südasuve Challenge JUHEND |
|
Oluline: Open Water Estonia JUHEND |
|
Pühajärve pargitriatlon pakkus triatlonirõõmu nii uutele kui vanadele triatlonisõpradele |
|
19. Rakvere Rattamaratoni XXL-sõidu võitis Gert Jõeäär |
|
Leonid Latsepov ja Pille Hinn võitsid 40.jooksu ümber Pühajärve |
|
Tere Lastejooksud avavad Maru Järvejooksude Pühajärve jooksupäeva |
|
Pühajärve jooksu ja pargitriatloni osalejad selgitavad Pühajärve sportlikuma mehe ja naise |
|
Parkmetsa kaugjooksul osales 300 spordisõpra |
|
Eile toimus Järvamaa discgolfi seeriavõistluse neljas etapp Järva-Jaanis |
|
Traditsiooniline Pühajärve pargitratlon sobib kõigile! |
|
Suvevolletajad nautisid pallimängu |
|
Türi SK ujujad osalesid tiitlivõistlustel |
|
Tallinna ja Rakvere Ööjooksude soodustused lõpevad juuniga! |
|
Suvevolletajad võitlesid vihmaga |
|
Piirangute leevenemine lubab jooksjad korraga rajale lähetada |
|
Joosep Tammemäe tuli viiendat korda Icebug Kõva Mehe Jooksu võitjaks |
|
TÜRI JALGRATTURID NÄITASID VÕIMSAT SÕITU |
|
19.juulil toimusid Rakveres Eesti noorte meistrivõistlused sumomaadluses. |
|
Pärnu Päästekomando võitis esimese Icebug Kõva Tiimi Jooksu |
|
Osaleja info - 2021 Icebug Kõva Mehe ja Kõva Tiimi Jooksud |
|
Traditsiooniline Icebug Kõva Mehe Jooks pakub nädalavahetusel eneseületamist igas mõttes |
|
Bosch Eesti maastikurattasarja esimese etapi, 7. Alutaguse rattamaratoni, võitis Gert Jõeäär! |
|
Enne jaanipäeva toimusid Järvamaa petanki ja discgolfi seeriavõistlused |
|
Open Water Estonia turvalisusest. |
|
5000 inimest saab osaleda piirangute vabalt - kõik Ööjooksud toimuvad päriselt! |
|
Vabaõhumuuseumi rahvatriatlon avas Suple, Sõtku, Sörgi juubeli hooaja |
|
Suur liikumise pidu juba 7 aastat Võsul! |
|
Järvamaal toimus teine etapp discgolfi seeriavõistlusest |
|
Järvamaa petankurid said kokku Vallimäel |
|
Kuressaare linnajooksu põhidistantsiks Sportlandi 10 km |
|
Neptunas Eesti Ööjooks - Rakvere distantsil nüüd ka 5 km! |
|
E-Piim Paide Suvevolle etapp vallutas Paide Rannaspordikeskuse |
|
Kuressaare linnajooksu lastejooksul lööb kaasa ka Lotte. |
|
Registreeri Maru Järvejooksude sarjale ja jookse originaalses särgis! |
|
Kevadhooaeg Tallinna Invaspordiühingu spordikoolis - ujumine alates 06.06.2021 kuni 20.06.2021 |
|
Orienteerumispäevak põneval Mustla-Nõmme maastikul |
|
2021.aasta Icebug Kõva Mehe Jooks ja Kõva Tiimi Jooks toimuvad! |
|
Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonid tähistavad 2021.aastal 15.juubelit! |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja algus lükkub edasi! |
|
Järvamaa meistrid orienteerumise tavarajal selgusid Kõrvenurgal. |
|
MARU kutsub välja! |
|
Algas heategevuslik Ihaste metsajooks! |
|
Selgusid 2021. a Järvamaa meistrid valikorienteerumises |
|
Võrumaa Spordiliidu staadionijooksu ja hüpete-heidete sari |
|
Võrumaa Spordiliidu staadionijooksu ja hüpete-heidete sari |
|
Suurjooksu korraldajad läkitasid kutsed 54-le osalejale |
|
Jalgrattamatk"Tunne oma koduvalda" |
|
Tradehouse tervisejooks ja -kõnd stardib Kadrioru pargis |
|
Kutsume koole osalema "Looduse kilomeetrid 2021" |
|
1. mai on kohe käes. Kui võistelda ei saa, vaatame ajalukku |
|
Wings for Life World Run |
|
Türil saab jälle orienteeruda |
|
Bosch Eesti maastikurattasarja registreerimise tähtaega pikendati |
|
Algas heategevusjooksude sari SmileRun! |
|
Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 19.hooaeg alustab mais |
|
Järvamaa liikumisharjumuste uuring sai valmis |
|
BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARJA ALGUS LÜKKUB EDASI |
|
Parkmetsa jooks on ka sel aastal kavas vaid kaugjooksuna |
|
Tule osale orienteerumises |
|
Tervisekilomeetrite programm motiveerib liikuma mitmel põhjusel |
|
Tervisekilomeetrite laadimine ilma spordikellata |
|
Algas registreerimine 40. Kuressaare Linnajooksule |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja korraldajad on uueks hooajaks valmis! |
|
Tervisekilomeetrite programm motiveerib rohkem liikuma |
|
Maru Järvejooksude sarja algus nihkub juulikuusse |
|
Jooksupäeva asemel toimub aprillis Audi heategevuslik jooksukuu |
|
Tartu Maraton arvudes – pea 5500 osalejat |
|
40. Kuressaare Linnajooks lükkub edasi 21. augustile 2021 |
|
Ümber Viljandi järve jooks tuleb taas kesksuvel |
|
45. Haanja suusamaraton toimub virtuaalselt üle Eesti. Registreerimine on tänasest avatud |
|
Ratastoolitennises peeti selle aasta esimene turniir |
|
Valitsus toetab sporti ja kultuuri mitme miljoni euroga, aga Haanja maraton jääb ära |
|
23. Tallinna suusamaratoni võitsid Kalev Ermits ja Tatjana Mannima |
|
Esimeses voorus pani end ümber Viljandi järve jooksule kirja 846 osalejat |
|
Alates 3. märtsist (kolmapäev) kuni 28. märtsini kehtivad uued sporditegevuse juhised. |
|
11. Mulgi Uisumaraton jääb ära |
|
TÜRI VALLA KÜLAD NAUTISID TALISPORTI |
|
Tartu Maratonil triumfeerisid eestlased |
|
Palju õnne! |
|
7.Tondiraba Sisemaraton JÄÄB ÄRA! |
|
Kas Tartu Maratoni võit tuleb üle 16 aasta Eestisse? |
|
Pealtvaatajad Tartu Maratonile ei pääse |
|
Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sari toob vanadele ja uutele osalejatele mitmeid uuendusi |
|
22. Alutaguse Maratoni võitsid Mart Kevin Põlluste ja Tatjana Mannima |
|
22. Alutaguse maraton stardib Öömaratoniga |
|
Gerd Kanter kutsub Sind sportima |
|
Tamsalu-Neeruti maratoni peakorraldaja hingab spordiga samas rütmis |
|
Selgusid 35. Viru Suusamaratoni võitjad, osa võttis ka president Kersti Kaljulaid |
|
Esimese nelja päevaga registreerus üle 200 osaleja |
|
Tartu Maraton: põhipäev toimub, eelüritused jäävad ära |
|
35. Viru Maratoni peakorraldaja Evi Torm rihib suusasammul juba noorest peale |
|
Suurjooks ümber Viljandi järve ootab osalejaid |
|
11. MULGI UISUMARATON LÜKKUB VEEBRUARI! |
|
Tondiraba Sisemaraton toimub 27.veebruaril |
|
2021. aasta Estoloppeti maratonisarja ametlik määrdepartner on Skiwax Europe |
|
Valitsus tegi Estoloppeti suusamaratoni sarjale kui ühiskondliku või riikliku huviga üritusele erandi |
|
35. Viru Maraton ootab valitsuse otsust ja pikendas soodushinnaga registreerumist kuni reede hilisõhtuni |
|
11. Mulgi Uisumaraton EDASI LÜKATUD 31.jaanuarile 2021. |
|
Ülevaade Tartu Maratoni rajaoludest |
|
Audi heategevusliku jooksupäev toimub 3.aprillil 2021 |
|
Järvamaa Spordiliit kutsub osalema Järvamaa elanike liikumisharjumuste ja -hoiakute uuringus |
|
92. ümber Viljandi järve jooksule registreerimine algab jaanuari keskel |
|
Talve eri medalid postitatakse 4. jaanuaril! |
|
Kahepäevalise Icebug Kõva Mehe Jooksu registreerimine on avatud! |
|
Viking Line Eesti Ööjooksude medalid on Eesti kaunimad! |
|
Audi Heategevusliku jooksupäeva kaugjooks kutsub liikuma ja heategevusele kaasa aitama |
|
Spordiliit võttis koolispordi 2020 kokku |
|
Maru Järvejooksude registreerimine on avatud! |
|
Audi heategevusliku jooksupäeva uus toimumisaeg on 16.jaanuar 2021 |
|
Jahilaskurid selgitasid parimaid Türil Lokuta lasketiirus |
|
Talve eri viib ühe osaleja kaheks ööks koos kaaslasega Vihula Mõisa! |
|
Selgus Eesti meister pimelauatennises! |
|
Eestimaa Spordiliit Jõud tunnustas 2020 AASTA TEGIJAID |
|
2020 Audi Vana-aasta teatemaratonil viiakse teadet edasi tasukiga |
|
Algas virtuaalse Eesti Ööjooks - Talve eri tulemuste üleslaadimine |
|
Registreerimine 2021. aasta Paide-Türi rahvajooksule on avatud |
|
Ootame parimate sportlaste kandidaate!! |
|
Audi Vana-aasta teatemaratonile ja maratonile registreerimine on lõppenud! |
|
Heategevuslik 2020 Audi jooksupäev toimub, aga teatud muudatuste ja piirangutega |
|
3.Kadrijooks jääb ära |
|
Peet Raigi nimeline Noore võrkpalluri sihtkapital ootab taotlusi |
|
Viljandi Linnajooksu pildigalerii |
|
Maru! Juubelini jõudnud jooksusari kannab uuel aastal nime Maru Järvejooksud |
|
65.Viljandi Linnajooksu võitis Tiidrek Nurme ja naistest Leila Luik |
|
7.Tondiraba Sisemaraton pakub taas talvel suvises vormis jooksmist |
|
Järvamaa otsib sportlikumat peret |
|
Tulemuste link - Viking Line Eesti Ööjooks - Ülemiste eri |
|
LIIKLUSKORRALDUS ÜLEMISTE ÖÖJOOKSU AJAL! |
|
Tallinna Ööjooks Ülemistel toimub reaalselt, kuid ilma Cappy lastejooksudeta. |
|
Osale sportlikuma kooli tiitlile |
|
Kadrijooks toob jooksusõbrad seelikutes ühiselt katri jooksma |
|
Toimus Järvamaa 6.-9 kl jalgpall |
|
65.Viljandi Linnajooks toimub 8.novembril |
|
Rakvere virtuaalsel Ööjooksul osalemise aega pikendati kuni 15.10.20 |
|
BeActive Run pakkus Kadriorus jooksurõõmu |
|
Märjamaa 37 alevijooks |
|
Märjamaa uue spordihoone avamispidu |
|
Be Active Run'le eelneb mitmekülgne spordiõhtu |
|
Rakvere, Tartu ja Tallinna väljastuskeskustes TALVE ERI virtuaaljooksu registreerimine 12€! |
|
Palju õnne!! |
|
Heategevuslik teatejooks Toila pargis |
|
PANE TÄHELE! Käitumisreeglid Rakvere, Tartu ja Tallinna väljastuskeskustes |
|
Spordinädal 21. - 25. september 2020- Vastemõisa lasteaias Päevalill |
|
Henry Räppo võitis teist korda Saaremaa duatloni |
|
Teatejooks toimub 23. septembril |
|
Haavlaskurid võistlesid Lokutal |
|
LAUPA PÕHIKOOLI JA IMAVERE PÕHIKOOLI ÜHENDVÕISTKOND OLI TAAS EDUKAS |
|
Esmakordselt toimunud Veetka Ultra võitis Hannes Normak |
|
Heategevuslik teatejooks |
|
38. Türi Metsajooksul selgitati parimaid maastikujooksus |
|
Rapla Selveri Suurjooks ootab kõiki jooksusõpru juba 19. septembril |
|
2020 Audi heategevuslik jooksupäev toimub 19.detsembril |
|
Osale võrkpalli veebiseminaril |
|
Maastikurattasarja hooaja võitsid Jõeäär ja Mõttus |
|
6. Alutaguse Rattamaraton lõpetab Bosch Eesti Maastikurattasarja hooaja |
|
3.Kristiine Rahvajooksu võitsid Kristo Siimer ja Pille Hinn |
|
Medalite, särkide ja kinkekaartide Tartu väljastus toimub 4. oktoobril Anne Selveri parklas (kell 11.00-16.00) |
|
1.Tondiraba maraton võideti paljajalu |
|
23. Tallinna Rattamaratoni võitja selgitati fotofinišiga |
|
Ümber Viljandi järve virtuaaljooksu lõpetas 115 osalejat |
|
23. Tallinna Rattamaraton meelitab uuenenud põneva rajaga |
|
Tondiraba maraton pakub võistlemisvõimalust maratonil ja poolmaratonil |
|
Evely Kaasiku kaitses orienteerumissprindis meistritiitlit |
|
Järvamaa meistrid orienteerumissprindis selgusid Olustveres |
|
"Viking Line Eesti Ööjooks - Rakvere" toimub virtuaalselt ehk kaugjooksuna. |
|
Skechers Suvejooksu kaugjooksul startis 721 osalejat |
|
Veetka Ultra toob jooksusõpradeni Karula rahvuspargi varjatud aarded |
|
COVID-19 arengud: Korraldajate otsus kontaktjooksu läbiviimiseks tuleb selle nädala jooksul. |
|
Tähistame koos Spordinädalat! |
|
22. Rõuge Rattamaratoni võitsid ülekaalukalt Martin Loo ja Merilin Metsalu |
|
Delfi Järvejooksude lõpetanud Ülemiste jooksu võitsid Roman Fosti ja Maria Veskla |
|
Esimese Elva Elamusjooksu võit läks meestest Kalev Ermitsale ja naistest Ave Külterile |
|
BeActive Run ootab osalejaid jooksurõõmu nautima |
|
Lõuna-Eesti Ralli muudab Rõuge Rattamaratoni stardiaegasid |
|
Paide-Türi rahvajooksu koroonapiirangute tõttu sel aastal ei toimu |
|
Aasta suurimaid virtuaaljookse on alanud! |
|
Järvamaa bridžimängijad selgitasid maakonna meistreid |
|
Virtuaaljooks on toonud Viljandi järve äärde paarkümmend jooksjat |
|
Ülenurme Rattapäev juba sellel reedel |
|
Järvamaa orienteerumisteisipäevakud alustavad sügishooaega. |
|
Paide II ööturniir |
|
PETANGIMÄNGIJAD LÕPETASID SEERIAVÕISTLUSE |
|
JÄRVAMAA SEERIAVÕISTLUSE PARIMAD DISCGOLFARID SELGUSID METSAJÕEL |
|
Foto- ja videokokkuvõte jooksupäevast |
|
Ümber Viljandi järve kestab kuu lõpuni virtuaaljooks |
|
Päikeseratas Retro rattasõit kolmes linnas korraga |
|
Balti Cup 2020 III etapp haavlilaskmise Olümpiaaladel võistlustulemus |
|
Rattaorienteerumises selgusid tänavuse aasta esimesed orienteerumismeistrid |
|
20. Mulgi Rattamaraton pakkus ülipõnevat finišiheitlust |
|
OLULINE TEADAANNE: Skechers Suvejooks toimub olude sunnil vaid kaugjooksuna |
|
91. suurjooksu ümber Viljandi järve lõpetas 1405 osalejat. Protokoll |
|
Maratoonar Roman Fosti võttis oma kolmanda ümber Viljandi järve jooksu võidu |
|
Virtuaaljooksu stardiprotokolli asutakse koostama esmaspäeval |
|
Paides võeti kokku suvevolle etapid |
|
Mulgi Rattamaraton tähistab juubelit |
|
Suurjooks ümber Viljandi järve pakub ka virtuaaljooksu |
|
Kust saada number? Kuhu parkida auto? Kas pakihoid on? |
|
Mulgi rattamaraton tähistab juubelit |
|
Ümber Viljandi järve jooksu trassil suuri muutuseid ei tule |
|
Numbrid on otsas, ümberregistreerimine on lõppenud |
|
Ümber Viljandi järve jooksu viimane kilomeeter tuleb tavalisest erinev |
|
Eesti meistriteks maastikurattasõidus tulid Peeter Pruus ja Mari-Liis Mõttus |
|
Ümber Ülemiste järve joostakse muudetud trassil |
|
Sel pühapäeval selgitatakse välja Eesti meistrid maastikurattamaratonis |
|
VIDEO. Kuidas liikuda enne ja pärast jooksu ning kus liikuda jooksu ajal. Jooksu peakorraldaja annab vastuseid. |
|
2020 Icebug Kõva Mehe Jooks pildis ja videos |
|
Petankurid kogunesid Väätsale |
|
Eesti Pagar suvevolle toimus päikseliselt |
|
Ümber Viljandi järve jooksu stardinumbreid saab spordihoonest |
|
Aravete rannavolle kokkuvõte |
|
Järvamaa poisid esikolmikus |
|
FOTOGALERII - SÜDASUVE CHALLENGE 2020 |
|
TULEMUSED / RESULTS - Võsu Südasuve Challenge |
|
Joosep Tammemäe võttis 13.Icebug Kõva Mehe Jooksul ülikindlalt oma neljanda võidu |
|
LIIKLUSKORRALDUS JA PARKIMINE VÕSUL! |
|
Suvevolle pani rannavolle väljakud kihama |
|
Ümber Viljandi järve jooks stardib tänavu kaks korda |
|
13.Icebug Kõva Mehe Jooksul uued ja tuttavad takistused |
|
Järvamaa orienteerumismeistrid selgusid tormises vihmasajus |
|
Võsu MEDAL ja osaleja MEELESPEA! |
|
Järvamaa Suvevolle viies etapp kandis nime Sport Südames |
|
Südasuve Challenge: virtuaalsete tulemuste link |
|
18. Rakvere Rattamaratoni võitsid Martin Loo ja Janelle Uibokand |
|
39.jooksu ümber Pühajärve võitsid Juri Kovaljov ja Jekaterina Patjuk |
|
Einar Kaigas - noorim mees üle 30 jooksu klubis |
|
5 PÕHJUST, MIKS OSALED GRAVEL GRINDER 2020 KRUUSARALLIL |
|
Maastikurattasari alustab maratonide hooaega esinduslikult - stardis kogu Eesti paremik |
|
4. ja 5.juulil selguvad Pühajärve sportlikumad mehed ja naised |
|
Parkmetsa kaugjooksul osales 600 spordisõpra |
|
Võsu Südasuve Challenge pakub ka virtuaalselt osalemise võimalust. |
|
Paljud Eesti tippjooksjad tulevad 39.jooksule ümber Pühajärve |
|
Pühajärve pargitriatlon sobib kõigile |
|
Newton Running pakub tervisejooksjatele parimat |
|
Männikul toimusid haavlilaskmise Olümpiaalade Balti Cup 2020 võistlused |
|
REIN TAARAMÄE STARDIB SANGASTE VALGETE TEEDE RATTARALLIL |
|
Lõppes 44. Järvamaa orienteerumispäevakute hooaja esimene pool |
|
Nõmme 2 rahvatriatloni avavad Suple, Sõtku, Sörgi hooaja |
|
Petankurid said kokku Kärus |
|
Järvamaa discgolfi seeriavõistlus on jõudnud poole peale |
|
Kettagolfis võeti Järvamaal mõõtu |
|
TÄPSED JUHISED OSALEMISEKS - SÜNDMUSE PÄEVAL JA VIRTUAALSELT! |
|
Alternatiivne virtuaaljooksu võimalus tagatud. |
|
SANGASTE VALGETE TEEDE RATTARALLI TOIMUB 27. JUUNIL. |
|
Paides toimus II Suvevolle etapp mis kandis nime E- Piim |
|
Parkmetsa jooks toimub sel aastal kaugjooksuna |
|
Järva- ja Viljandimaa orienteerumispäevak Tääksis. |
|
DISCGOLF TÕI HARRASTAJAD RAJALE |
|
Suurjooksule registreerimine on lõppenud |
|
Korraldaja pöördumine seoses kuupäevade muutusega. |
|
Ümber Viljandi järve jooksu korraldajad piiravad osalejate hulka |
|
TÄHELEPANU! Viking Line Eesti Ööjooksud toimuvad - uued kuupäevad paigas! |
|
Võsu Südasuve Challenge meelitab jooksjaid maalilise 10 km raja, viitstardi ja ahvatlevate boonustega. |
|
Ülemaailmne orienteerumispäev tõi inimesed seiklema. |
|
Suple, Sõtku, Sörgi rahvatriatlonide hooaeg alustab Nõmmel |
|
Delfi Järvejooksude koondarvestuses loeb ka kaugjooks ümber Harku järve |
|
2020 Icebug Kõva Mehe Jooks toimub juulis |
|
Ülemaailmse orienteerumispäeva orienteerumisseiklus Türi linnas |
|
Järvamaa orienteerumispäevakud alustasid koroonaviiruse eriolukorra tingimustes. |
|
49. kaugjooks ümber Harku järve ootab osalejaid jooksurõõmu nautima |
|
Eesti Ööjooksu korraldajad langetasid osavõtutasu aprilli lõpuni kehtinud määradeni. |
|
65.Viljandi Linnajooksule eelregistreerimine |
|
2020.aasta Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja 1.etapp toimub 27.04 - 3.05 |
|
Suviste sündmuste viimane info. |
|
Üle poole tuhande tervisesportlase osales Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja proloogil |
|
49. jooks ümber Harku järve toimub kaugjooksu vormis |
|
BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARJA ALGUS NIHKUB JUULISSE! |
|
Viljandimaa virtuaalsel maanteejooksul osales 315 jooksusõpra |
|
Rattamatk tunne oma koduvalda ” Türi valla kõrgemad voored” |
|
Tradehouse tervisejooks ja -kõnd sarja proloogist saab Eesti osavõturohkeim virtuaaljooks |
|
ERAKORDNE: Kõikidel jooksudel on osalustasu garantii! |
|
Viljandimaa retro orienteerumine |
|
Milliseks kujuneb sündmuste suvi? |
|
BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARJA HOOAJA ALGUS LÜKKUB EDASI! |
|
SELGUNUD ON TÜRI 2020 SPORTLIKUM KÜLA |
|
13. Icebug Kõva Mehe Jooks pakub värvikaid elamusi |
|
Kolme metsa orienteerumismatka püsirajad vol 2 |
|
Edasilükatud Viljandi järvejooksu korraldajad pakuvad loobujatele lahendust |
|
Announcement: 91st Grand Race Round Lake Viljandi postponed until August 1st due to Coronavirus disease |
|
Teeme koos koolinoortele liikumise lihtsamaks! |
|
Ümber Viljandi järve jooks stardib augustis |
|
Ilusat kevade algust! |
|
Suurjooks ümber Viljandi järve on edasi lükatud |
|
TEADAANNE: Parkmetsa jooks lükkub koroonaviiruse tõttu 06. juunile |
|
Võimlemine tuleb külla |
|
35. Viru maraton jääb soojade ilmade tõttu pidamata |
|
22. Alutaguse Maraton jääb 2020 aastal kehvade lumeolude tõttu ära |
|
SOOJADE ILMADE JÄTKUMINE NURJAS 45. HAANJA SUUSAMARATONI TOIMUMISE |
|
Julge otsus tõi 22. Tallinna Suusamaratonile osalema ligemale 350 suusasõpra |
|
Jooksjad hääletasid Viljandi järvejooksu poodiumile |
|
Hea uudis suusasõpradele: Tallinna Suusamaraton toimub sel pühapäeval! |
|
22. Tamsalu-Neeruti maraton jääb lumepuudusel ära |
|
Vabariigi auks! |
|
22. Tallinna Suusamaraton jääb lumepuuduse tõttu ära |
|
Tartu Maratoni juubelimatkast võttis osa üle tuhande tervisesportlase |
|
47. Tartu Maraton jääb lumepuudusel ära, pühapäeval toimub Tartu Maratoni jalgsimatk |
|
Tourest loosiauhindade võitjad on selgunud! |
|
Tartu Maratoni korraldajad planeerivad jalgsimatka |
|
Registreeri Tourestil Ööjooksu juubelisündmusele - RAKVERE + TALLINN! |
|
Alutaguse Marathon postponed! |
|
22. Alutaguse Maraton lükkub lume saabumiseni edasi |
|
22. Tamsalu-Neeruti suusamaraton lükkub olematute lumeolude tõttu märtsikuusse |
|
Soe talv tõstab jooksmise populaarsust |
|
Estoloppeti hooaja avastart lükkub soojade ilmade tõttu edasi – Viru maratoni uus toimumise aeg on planeeritud 14.03.2020 |
|
Kaks tähist korraga: Tartu Maraton 60 ja täpselt üks kuu maratonini |
|
Olümpia Topeltsprint |
|
Eesti Ööjooks - Talve eri 2019 fotogalerii |
|
Night Run Estonia - WInter Special LIVE RESULTS |
|
Eesti Ööjooks - Talve eri Live tulemused |
|
Talvise Ööjooksu ajal muudetakse Rakveres liiklust |
|
Ümber Viljandi järve jooks lõpetab jooksjate ja kõndijate eristamise |
|
Registreerimine Narva Energiajooksule on avatud! |
|
Jooks.ee kvaliteetsete spordisärkide soodusmüük! |
|
KIIRUSTA: Talve eri soodusregistreerimine lõpeb novembriga! |
|
Rattalaada loosiauhindade võitjad selgunud! |
|
Põnev! Paide-Türi lühidistants läheb Kirnast Türi linna tänavate vahele! |
|
64.Viljandi Linnajooksul võitis Mohammed Kelili Nedi ja naistest Leila Luik |
|
64.Viljandi Linnajooksule soodusregistreerimine lõpeb 9.oktoobril. |
|
38. Viking Window Paide-Türi rahvajooksu võitsid Karel Hussar ja Jekaterina Patjuk |
|
Reedel lõppeb eelregistreerimine |
|
Paide-Türi Rahvajooks jagab eriauhindu! |
|
Jooksule bussiga Tallinnast, Raplast, Pärnust ja Viljandist |
|
Tartu meistriks krooniti Martin Laas |
|
Tartu MV maanteerattasõidus juba see laupäev |
|
Kas sina oled juba võistlusele kirja pannud? |
|
22. Tallinna Rattamaraton lõppes Markus Pajuri ja Mari-Liis Mõttuse võiduga |
|
Tartu MV toimuvad Tartu Terminali 4.Ülenurme Rattaralli raames |
|
Skechers Suvejooksul taas parim Rauno Laumets, naistest võitis Leila Luik |
|
Skechers Suvejooksul on stardis Etioopia jooksja Neddi Kalil |
|
Škoda Laagri 19. Rakke Rattamaratoni põhisõidu parimad olid Peeter Tarvis ja Merili Sirvel |
|
Enno Eilo: sport loob elus tasakaalu |
|
64. Viljandi Linnajooksu soodusregistreerimine lõppeb 15.august |
|
Eestis toimub esmakordselt kõigile avatud kiiruskatsetega rattaralli Gravel Grinder Estonia |
|
Škoda Laagri 19. Rakke Rattamaraton meelitab maastikurattureid kolme distantsiga |
|
17. Rakvere Rattamaratoni võitsid Peeter Tarvis ja Greete Steinburg |
|
Roland Toome: igal rajameistril on oma käekiri |
|
Viljandimaa osalemine 15.Eestimaa Suvemängudel. |
|
Südasuvel ootab maastikurattasõpru parajalt tehniline Rakvere Rattamaraton |
|
Maribel Rannala: mulle meeldivad tehnilised, rasked ja mägised rajad |
|
Viljandi Metall Eesti Meistrivõistlused maanteesõidus eraldistardi asukoht on muutunud! |
|
Fotograaf Adam Illingworth: hea rattaspordi foto näitab pühendumist ja pingutust |
|
Viljandimaa kergejõustiku MV |
|
Jõelähtme rattamaratoni võitsid Henri Ojala ja Age Jaanimets |
|
Jõelähtmel ootab maastikurattureid pikk ja põnev rattapäev |
|
Jõelähtme rattakogukonna hing Meelis Välk |
|
Jõelähtme valmistub traditsiooniliseks rattamaratoniks |
|
Eesti meistriteks maastikurattasõidus krooniti Peeter Pruus ja Greete Steinburg |
|
Alutaguse Rattamaratonil jagub väljakutseid, teravust ja rahulikku kulgemist |
|
XIV Sakala Mängud tõid spordiväljakutele üle 600 spordisõbra |
|
Looduseusku Ida-Virumaa patrioot Tiit Pekk |
|
Ida-Virumaa pärl Alutaguse võõrustab maastikurattureid |
|
21. Rõuge Rattamaratoni võitsid Gert Jõeäär ja Greete Steinburg |
|
Rõuge Rattamaratonil ootavad mõnusad singlid, tõusud ja kiiremad metsateed |
|
Martin Laas otsib maastikurattamaratonidel maanteesõidule vaheldust |
|
Koostöös tekib sünergia spordiürituste korraldajate, osalejate ja toetajate vahel |
|
21. Rõuge Rattamaratoni rajad täidavad iga maastikuratturi unistuse |
|
Tõrva Ekstreemjooksu eelregistreerimine lõpeb 12. mail! |
|
19. Mulgi Rattamaratoni võitsid Martin Laas ja Merili Sirvel |
|
Esialgset protokolli näeb ning diplomit saab trükkida ajavõtja kodulehelt |
|
Ümber Viljandi järve jooksu võit läks neljandat aastat järjest Keeniasse |
|
Viljandi staadionil jooksis ligi tuhat last |
|
Ümber Viljandi järve jooksul võistlevad täna lapsed ja teatejooksjad |
|
Viljandi valmistub rattamaratoniks |
|
Hulk vastuseid - Kust saada number? Kuhu parkida auto? |
|
Registreerimine veebis jätkub 1. maini. Favoriitide ring laieneb |
|
Eesti suurima rahvaspordisündmuse Tallinna Maratoni ja Sügisjooksu tänavusi juubelisärke ja -medaleid kaunistavad traditsioonilised tammelehtede motiivid. |
|
Alo Jakini avastart Eestis samuti Sangaste Valgete Teede Rattarallil! |
|
Maratonimehed tulevad Viljandisse mõõtu võtma |
|
RATTAPROFID MARTIN LAAS JA STEVEN KALF STARDIVAD SANGASTE VALGETE TEEDE RATTARALLIL |
|
Taavi Kannimäe: rattamaratonidel pole iial sarnaseid päevi ega olusid |
|
14-aastane tüdruk tuleb Viljandi järvejooksule võitu kaitsma |
|
Viljandimaa maanteejooksu MV |
|
EESTI MAANTEERATTAHOOAJA AVALÖÖK TOIMUB KRUUSATEEDEL VALGETE TEEDE RATTARALLIGA |
|
Ümber Viljandi järve jooks kutsub pühapäeval künnipäevajooksule |
|
Teatejooks pakub firmade spordiklubidele võimaluse ühiseks sportimiseks |
|
Parkmetsa jooksu võitsid Rauno Laumets ja Luna-Aleksandra Lagoda |
|
Laupäeval stardib järjekordne Tartu Parkmetsa jooks |
|
Vähemalt kümme korda on ümber Viljandi järve jooksu lõpetanud 1071 inimest |
|
Teletorni trepijooks |
|
Tõrva Ekstreemjooks toimub taas! |
|
Märtsi lõpuni saab veel registreerida Eesti suurimale jooksusarjale. |
|
ERMi II Jüriöö jooks ootab spordisõpru osalema |
|
Ümber Viljandi järve jooks stardib tänavu 90. korda |
|
Estonian Inline Cup / Uus Maa Rullituur 2019 calendar now out and registration opened! |
|
Uus Maa Rullituuri 2019.a. hooaja registreerimine on avatud! |
|
Teletorni Trepimaraton 2019 |
|
Estoloppeti 2019 hooaeg sai 44.Haanja Suusamaratoniga läbi |
|
Lumerohke Haanja ootab suusatajaid hooaega lõpetama |
|
Alutaguse Maratoni võitsid Martti Himma ja Aveli Uustalu |
|
Viljandimaa susuatamise MV II etapp on üle viidud Holstre-Polli |
|
Alutaguse Maratonil lund pool meetrit! Korraldajad ootavad miinuskraade, et saaks hakata rada viimistlema! |
|
Alutaguse Maraton toimub sellel aastal pikkadel ringidel ning esmakordselt kahepäevasena |
|
Kas prantslased nopivad Tartu Maratonil taas kolmikvõidu? |
|
46. Tartu Maraton toimub täies mahus |
|
VIII Kalevipoja Uisumaraton - OLULINE TEADE! |
|
Tartu Maratoni eelüritustel osales ligi 800 suusatajat |
|
21. Tallinna suusamaratoni võitsid Aveli Uustalu ja Henri Roos |
|
Vajad vaheldust? - Raadiomaja trepisprint 2019 |
|
Suusasõbrad saavad ennast proovile panna laupäeval Kõrvemaal toimuval Tallinna Suusamaratonil |
|
Kristina Šmigun-Vähi stardib Tartu Teatemaratonil |
|
Pressiteade: 21. Tamsalu-Neeruti Maratonil võidutsesid Kauri Kõiv ja Heleri Kivil |
|
21.Tamsalu-Neeruti suusamaratoni ettevalmistused on lõpusirgel |
|
KINDEL: Tartu Maraton toimub! |
|
Venemaa suusakoondis võttis 34. Viru Suusamaratonilt kolmikvõidu! |
|
TREPIJOOKSUSARJA JÄRGMINE ETAPP JUBA ESMASPÄEVAL: KAVAS RADISSONI PAARISJOOKS |
|
Viljandimaa võrkpalli meistrivõistlusteks registreerimine |
|
VIRU MARATON TOIMUB JUBA LAUPÄEVAL: internetis saab registreerida veel südaööni |
|
Tõrva Ekstreemjooks tuleb taas! |
|
VÄHEM KUI ÜKS KUU TARTU MARATONINI: Seis on lubav! |
|
PÄIKESELINE MULGI UISUMARATON PURUSTAS REKORDEID |
|
10. Mulgi Uisumaratoni soodusregistreerimine lõpeb täna! |
|
Soeta jõulupakki Suurjooks ümber Viljandi järve kinkekaart |
|
10. Mulgi Uisumaratonile registreerimine on avatud! |
|
Pekist Priiks matkad toimuvad üle Eesti 26. detsembril |
|
Juubelijooksule registreerimine algab enne jõule |
|
Algas registreerimine heategevuslikule Juunijooksule |
|
Tänasega lõpeb Tartu Maratoni esimene registreerimisvoor! |
|
Registreerimine Eesti suurimale rahvaspordisündmusele on avatud! |
|
Algas registreerimine Selver Eesti Linnajooksude 2019 hooajale |
|
2019 HOOAJA REGISTREERIMINE ON AVATUD! |
|
Registreerimine Tallink Maijooksule on avatud! |
|
Viljandimaa parimate sportlaste esitamine |
|
Eesti Trepijooksu Karikasari 2019 |
|
63.Viljandi Linnajooksu võitis Kaur Kivistik |
|
Viljandi Linnajooksu stardinimekirjad |
|
Viljandi linnajooksu eelregistreerimine kestab kolmapäevani |
|
Viljandimaa petangi MV toimuvad 6.oktoobril 2018. |
|
Viljandimaa lahtised MV vibulaskmises |
|
Rullituuri 2018. aasta hooajal on joon all! |
|
Tondiraba Rulluisurallil jagame medaleid! |
|
This season ends this Saturday with the Tondiraba's Skating Rally! |
|
Bosch Eesti Maastikurattasari viib sind Lätti! |
|
1. septembril lõpetame hooaja Tondiraba Rulluisuralliga! |
|
20. Rõuge maastikurattamaratoni võitsid Pajur ja Steinburg |
|
Lätlased napsavad Eesti maastikurattamaratonidel magusaid auhindu |
|
Tallinna Rulluisumaratoni video on üleval! |
|
Viljandi Ekstreemjooks ootab osalema! |
|
Hooaja üldvõitja Gert Jõeäär võitleb tiimiga teise koha nimel |
|
Tallinna Rulluisumaratoni fotoalbumid on üleval! |
|
Kolmandal Peetri Jooksul jooksis Mark Abner tulises lõpuduellis võimsa rajarekordi, naistest oli taas võitmatu Liina Tšernov |
|
Skechers Suvejooksul taas parimad Rauno Laumets ja Lily Luik |
|
11. augustil stardib järjekordne Skechers Tartu Suvejooks |
|
Estoloppet sarja juhtimise võtab üle Tallinna Maraton |
|
Lähte Olümpiakrossi rada on sõiduvalmis |
|
Viimane võimalus Tallinna etapile soodushinnaga registreerimiseks! |
|
Viljandimaa jahilaskjad saavutasid EMSL Jõud MV võistkondliku võidu |
|
Eesti üks vanimaid maastikurattamaratone tähistab juubelit |
|
Rulluisutamine – hea aeroobne treening! |
|
Tallinna Rulluisumaratoni I soodusvooru tähtaeg on täna õhtul! |
|
Jõgeva etapi videojäädvustus on valmis! |
|
Jõgeva Kalevipoja Rulluisumaratoni fotoalbum on üleval! |
|
Veel täna hilisõhtuni saab Jõgeva etapile soodushinnaga registreerida! |
|
EV100 juubelimatk Põltsamaa jõel |
|
Škoda Laagri 18. Rakke rattamaratonil näitasid südikust Pajur ja Steinburg |
|
Rakke maratoniks valmistuv rattur läbis Tour de France’i etapi: läksin jõuvarude hindamisel alt |
|
Täna on Jõgeva etapile registreerimise I soodusvooru lõpp! |
|
Pühapäeval peetakse Rakkes maastikurattamaraton |
|
Tartu Lahtised MV Olümpiakrossis toimuvad Husqvarna Eesti Olümpiakrossi sarja V etapi raames Lähtel |
|
Tule Otepääle ujuma ja jooksma! |
|
Pärnu etapi videokokkuvõte on üleval! |
|
Rakkelased valmistuvad maratoniks |
|
Pärnu etapi fotoalbumid on üleval! |
|
Täna on Rullituuri Pärnu etapile registreerimise II soodusvooru viimane päev! |
|
Parimad rullitavad Pärnus! |
|
VIDEO! Vaata Pärnu Rulluisumaratoni uue raja ülevaadet! |
|
Täna on Pärnu etapile soodusregistreerimise I vooru viimane päev! |
|
Tõrvas toimuvad Eesti meistrivõistlused takistuskrossi lühirajal |
|
Pärnu etapil rullitame uuel rajal! |
|
Pärnus toimuvad ka rulluisutamise Eesti Meistrivõistlused! |
|
16. Rakvere Rattamaratonilt viisid võidu koju Tarassov ning Steinburg |
|
Kanged Eesti naised Steinburg ja Meier meelitavad eestlasi Portugali |
|
Vaim valmis Pärnu Rulluisumaratoniks! |
|
Caspar Austa langes konkurentsist välja |
|
Algab 63.Viljandi Linnajooksule registreerimine |
|
Viljandimaa Koolispordi õppeaasta lõpetamine |
|
Jõelähtmel krooniti tänavused Eesti maastikurattamaratoni meistrid |
|
Tule osalema Meie Liigume avaveeujumisvõistlustel! |
|
Kuressaare etapi video on vaatamiseks valmis! |
|
Rakvere valmistub rattamaratoniks |
|
TÄIENDATUD! Kuressaare Rulluisumaratoni fotoalbumid on valmis! |
|
Uus Maa Rullituur 2018. aasta hooaeg sai avapaugu Kuressaares |
|
Soome ässad teevad Jõelähtmel eestlastele säru |
|
Tartu Terminali III Ülenurme Rattaralli juba see laupäev |
|
Oluline info Kuressaare Rulluisumaratonil osalejatele! |
|
Vaata videost, milline näeb välja Kuressaare etapi rada! |
|
Kuidas Kuressaare Rulluisumaratonile tulla? |
|
Täna on Kuressaare etapile registreerumise II soodusvooru viimane päev |
|
Eesti meistrid maastikurattamaratonis selguvad Jõelähtmel |
|
31. mail lõpeb Pühajärve swimruni ja aquatloni kõige soodsam eelregistreerimisvoor! |
|
Eile selgusid Viljandimaa parimad koolid kergejõustikus |
|
Tartu Terminali III Ülenurme Rattaralli - seekord mõeldes eelkõige noortele ja harrastajatele |
|
Täna on UusMaa Rullituuri Kuressaare etapile registreerimise I soodusvooru viimane päev! |
|
21. Tallinna rattamaratoni võitsid Jõeäär ja Steinburg |
|
Eesti Ekstreemjooksu karikasari jätkub 1. juulil Mulgimaal |
|
Vandaalid lõhkusid Kõrvemaal rattamaratoni rada |
|
ESTONIA ULTRA-TRAIL® RACE (EUTR) |
|
UusMaa Rullituuril tähistame Henkelli vahuveiniga! |
|
Estonia Ultra-Trail® Race (EUTR) |
|
Viljandimaa discgolfi meistrivõistlused 20.mail |
|
Aitame Kelly üheskoos kõndima! |
|
Rattur Greete Steinburg lubab lahinguid |
|
VI Jõgeva Rattaralli kolib Kuremaale! |
|
14. juulil toimub Otepääl Eesti ainukene swimrun võistlus |
|
EOK kinnitas järelkasvutiimi "Märka järgnevat põlvkonda" |
|
Heategevuslik teatejooks |
|
Tallinna rattamaraton meelitab seiklusjanulisi 76 km raja ja 941 tõusumeetriga |
|
UusMaa Rullituur avab hooaja Kuressaare Rulluisumaratoniga 02.06! |
|
Algavad UusMaa Rullituuri ühistreeningud! |
|
Autoeksperdi 18. Mulgi Rattamaratoni võitis ülivõimsalt Gert Jõeäär |
|
Töö nagu absurdianekdoodis: lühendatud rajad, sõbra kiibid ja pisivaled |
|
Serveriprobleemid pikendavad Autoeksperdi 18. Mulgi Rattamaratoni eelregistreerimise tähtaega |
|
Keenia jooksja kaitses Viljandi järvejooksul esikohta. Naiste võit läks 13-aastasele neiule |
|
Gert Jõeäär ründab Eesti maastikurattamaratone uue strateegiaga |
|
Teatejooksus võidutsesid Paalalinna kool, Põltsamaa gümnaasium ning Sveba-Dahlen |
|
Lapsed tegid järvejooksul taas osalejate rekordi |
|
Täna on Rullituuri sarjale registreerimise soodusvooru viimane päev! |
|
Esmaspäeval jooksevad lapsed |
|
4. Alutaguse rattamaratonil võidutsesid Sten-Erik Ottender ja Mairis Õispuu |
|
Kust saada number? Kuhu parkida auto? |
|
Viljandi valmistub ümber järve jooksuks |
|
Viljandimaa murdmaajooksu MV |
|
Alutagusel startiv endine profisportlane Peeter Kümmel teab lahendust laste ülekaalule |
|
Lastejooksule saab registreeruda ka e-kirjaga |
|
Stardinumbrite väljastamine algab laupäeval |
|
Mulgid valmistuvad suureks rattapeoks |
|
Tiitlikaitsja Caspar Austa lubab konkurentidele lahinguid |
|
Eesti Ekstreemjooksu kariksari jätkub 5. mail Sakus |
|
Mullused võitjad tulevad Viljandi järvejooksule esikohta kaitsma |
|
Ümber Viljandi järve jooks – kroolides finiši poole |
|
Valga- ja Võrumaa kruusateed ootavad maanteerattureid hooaja avastardile. |
|
Laupäeval peetakse Alutaguse rattamaratoni avatud raja sõit |
|
V Jõgeva Rahvajooksu võitsid Allar Lamp ja Luna-Aleksandra Lagoda |
|
Saa osa maailma parimast kodumaisest rattaseiklusest! |
|
V Jõgeva Rahvajooksu trass on muutunud |
|
Ümber Viljandi järve jooks alustab künnipäevajooksuga |
|
Peetri Jooksul esineb Tanel Padar |
|
V Jõgeva Rahvajooksu eelregistreerumine lõpeb homme |
|
Eesti maastikurattamaratonide hooaaeg avatakse Alutagusel |
|
EESTI MAANTEERATTAHOOAEG ALGAB KRUUSATEEDEL VALGETE TEEDE RATTARALLIGA |
|
Järvejooks saab ühe võistluse juurde |
|
Eesti Ekstreemjooksu hooaja avab Tehvandi Mäejooks! |
|
Enam kui 2500 osalejat on stardiks valmis |
|
31. märtsil lõpeb Saku Ekstreemjooksu kõige soodsam registreerimisvoor! |
|
Künnipäevajooks stardib tänavu päev varem |
|
Jõgeva Rahvajooksul tuleb taas |
|
Video: Husqvarna Eesti Olümpiakrossi sari alustab! |
|
Eesti Ekstreemjooksu karikasari saab alguse täpselt ühe kuu pärast! |
|
Päri naine Lilian Estorn aitas oma kuulsal tädil jooksu võita |
|
Südamekuu 2018 |
|
Rekordnaisele oli ümber Viljandi järve jooks elu teine võistlus |
|
Avatud on registreerimine Otepää ja Tallinna rahvatriatlonile |
|
Ümber Viljandi järve jooksu stardinimekirjas on 1700 osalejat |
|
Künnimeister aitas Viljandi jooksumeistril võita |
|
Estoloppeti suusasarja 2018. a hooaja võitjad selgunud! |
|
Saku Ekstreemjooks kutsub osalema! |
|
Kahekordne võitja on ümber järve jooksnud 50 aastat |
|
Estoloppeti suusahooaeg võetakse kokku sel nädalavahetusel Pariisis |
|
ERMi Jüriöö Jooks ootab osalema! |
|
34.Eesti Omavalitsuste Talimängud toimusid Viljandimaal. |
|
43. Haanja Maratoni võitsid Raido Ränkel ja Tatjana Mannima |
|
Viljandi haigla ootab sportlasi ja liikumisharrastajaid terviseuuringutele |
|
43. Haanja Maratoni eelregistreerumine lõpeb 01.03 südaööl! |
|
Gran Fondo Estonia 2018 |
|
20. Tallinna suusamaratoni võitsid Marko Kilp ja Triin Ojaste |
|
28. veebruaril lõpeb kõige soodsam Tehvandi Mäejooksu ja Eesti Ekstreemjooksu karikasarja registreerimisvoor! |
|
Viljandimaa MV suusatamises II etapp toimus Vana-Võidus |
|
20. Tallinna Maraton ootab suusasõpru juubelimaratonile |
|
Ümber Viljandi järve jooksule on juba üle 1200 startija |
|
45. Tartu Maratonil oli eestlastest parim Martti Himma |
|
Tartu Maratoni otseülekannet jälgi ETV ja ERR-i spordiportaalidest |
|
Estoloppeti teise maratoni võitjad on selgunud! |
|
Viimased uudised Alutaguse rajaoludest |
|
IX Mulgi Uisumaratoni toimumisaeg on selgunud! |
|
ALUTAGUSE MARATONIL SÕIDETAKSE KLASSIKAT! |
|
Estoloppeti esimese maratoni võitsid Algo Kärp ja Merilin Jürisaar |
|
Vahefiniši auhinnad paneb välja Skiwax! |
|
Tamsalu-Neeruti Maratoni distants selgunud! |
|
Estoloppeti 2018. a hooaja avab Alutagusele koliv 20. Tamsalu-Neeruti Maraton! |
|
Viru maraton lükkub lumepuuduse tõttu edasi |
|
Täna lõpeb kogu sarjale registreerumine ning Viru Maratoni I voor! |
|
Eesti Ekstreemjooksu karikasari ootab osalema! |
|
Mulgi Uisumaratoni registreerimine on avatud! |
|
Spordiaasta parimate pildigalerii |
|
Õpetajate Võrkpallivõistlused toimuvad Viljandis |
|
Ümber Viljandi järve jooksule registreerimine algab 2. jaanuaril |
|
Avatud on eelregistreerimine Eesti ainukesele SwimRun võistlusele! |
|
EMSL Jõud tunnustas aasta parimaid |
|
34. Eesti omavalitsuste talimängud toimuvad 3.-4. märtsil 2018. a Viljandis |
|
2018. aasta Viru maraton toimub Pariisis! |
|
Valiti Viljandimaa 2017 parimad sportlased |
|
Ümber Viljandi järve jooks liitub linnajooksude sarjaga |
|
Viljandimaa parimate sportlaste esitamine |
|
Selgusid Viljandimaa sulgpalli meistrid. |
|
Viljandimaa MV sulgpalli üksikmängus |
|
Konverents "Teadus,sport ja meditsiin X"- 8.-10.nov. Tartus |
|
2018 hooaja registreerimine avatud! |
|
Bosch Eesti Maastikurattasari avaldas järgmise aasta võistluskalendri |
|
62. Viljandi Linnajooksu võitis Ibrahim Mukunga Wachira |
|
Suur tänu Rullituuri osalejatele ja koostööpartneritele! |
|
Meistrimedalid ootavad omanikke! |
|
Tondiraba Rulluisuralli tulemused |
|
20. Tallinna rattamaratoni võitsid Austa ja Takel |
|
Tunnustame Rullituuri sarja üldvõitjaid! / We recognize Rullituur's general winners! |
|
Käes on medalisadu! / It's time for Masters medals! |
|
Maastikurattur Caspar Austa tegi seda jälle! |
|
Rullituur ends this season with a great race and award ceremony already this Saturday! |
|
Veteranide Euroopa meistrivõistlused möödusid lumesajus! Jaanus Ritson jagab muljeid! |
|
Endised Eesti jalkaässad võtavad üksteiselt mõõtu maratonirajal |
|
Viljandimaa MV vibuspordis |
|
Spordikoolituse ja –Teabe Sihtasutuse 2017 sügisseminar |
|
Peetri Jooksul osalejad toetasid liikumispuudega Hanna-Liisa taastusravi 3345 euroga |
|
16. septembril toimub Rullituuri hooaja lõpuüritus - Tondiraba Rulluisuralli |
|
Eesti vanim rattamaraton tähistab juubelit uuenenud võistlusrajaga |
|
Tallinna Rulluisumaratoni fotod ja videokokkuvõte nüüd üleval! |
|
Rullituuri Tallinna etapil näitasid taset Eurooopa meister ja naiste parim Saskia Alusalu |
|
Korvpallikohtunike seminar |
|
Jälgi Rullituuri Tallinna etapi tulemusi live'is! |
|
Viljandimaa golfi MV toimuvad 2.septembril Valgeranna gilfiväljakutel |
|
Viimsi SPA ja Atlantis H2O veepargi pakkumised 3.09 Rullituuril osalejatele |
|
Tallinna Rulluisumaratoni soodusregistreerimine lõpeb täna! |
|
Juba sel nädalavahetusel - kaks ägedat rulliüritust! |
|
Pane vaim valmis rullinädalavahetuseks! |
|
Liikumisõpetuse ainekava arenduse põhisuundade tutvustav seminar |
|
Viljandimaa petangi MV 2017 |
|
Teist korda toimunud Peetri Jooksu võitis Argo Jõesoo, naistest kaitses esikohta Liina Tšernov |
|
19. Rõuge Rattamaratoni võitsid Austa ja Steinburg |
|
Kopteripiloot asub võistlustulle maailmameistrivõistlustel rattaorienteerumises |
|
Treener: rattakooli jõudmine on lapsevanema otsus |
|
Rullituuri Tallinna etapi eel tasub osa võtta ka Fakto Auto Rullisõidust |
|
Jõgeva Kalevipoja Rulluisumaratoni pildigalerii! |
|
19. Rõuge rattamaraton meelitab 69 km pikkuse XXL-sõidu ja 1200 tõusumeetriga |
|
Rullituuri Jõgeva etapil kihutasid võidu nii linnapea Raivo Meitus kui Saskia Alusalu |
|
Jõgeva Kalevipoja Rulluisumaratoni live! |
|
Jõgeva Kalevipoja Rulluisumaraton üllatab maratonidistantsiga! |
|
Tule 5. augustil Saku Ekstreemjooksule! |
|
17. Elva rattamaratonil võidutsesid Valvas ja Steinburg |
|
2.Lähte XCO rajad treeninguteks märgistatud |
|
9-aastane Rakke rattaneiu innustab maratonil osalema |
|
Lühiintervjuu rulluisutaja Kaspar Kaljuveega |
|
17. Elva Rattamaratoni vürtsitab põnev duell |
|
Rahvusvahelise triatlonifestivali raames toimub taaskord heategevusjooks Lastefondi toetuseks |
|
Tule kolmapäevastele ühisrullimistele! |
|
Viljandimaa tennise MV 2017 |
|
Caspar Austa läbis Tour de France'i etapi |
|
2.Lähte XCO registreerimine avatud |
|
Bosch Eesti Maastikurattasarja viienda etapi võitsid Caspar Austa ja Greete Steinburg |
|
Rullituur soovitab! |
|
Viljandiama kergejõustiku MV ja V.Kalami mälestusvõistlustele registreerimine |
|
10-aastane spordisõber Marie läheb Rakkes oma elu esimesele poolmaratonile |
|
Pühajärve SwimRun, avaveeujumisvõistlus ning aquatlon ootavad osalema! |
|
Kes hiljaks jääb, see ilma ei jää! |
|
Kaika rattamaraton 2017 |
|
ELUNIPP: kuidas parandada võistlussooritust? |
|
Rullituuri Pärnu etapi rajaskeem |
|
62.Vilajndi Linnajooksule registreerimine |
|
Rullituuri kiibid ja numbrid / Rullituur's chips and numbers |
|
Viljandimaa noorte kergejõustiku meitrivõistluste tulemused |
|
EOK alustas kampaaniat „Üheskoos oleme suured“ |
|
Škoda Laagri 17. Rakke Rattamaraton tuleb läbi aegade lihtsaim |
|
Rullituuri Pärnu etapil on kavas ka EMV 2017 maratoni distantsidele |
|
Täna lõpeb registreerimine Hearum EMV grupisõidule |
|
Viljandimaa noorte kergejõustiku MV medalid ootavad väljajagamist |
|
15. Rakvere Rattamaratoni võitsid Jõeäär ja Õunmaa |
|
2. juulil toimub Meie Liigume IV Kuremaa avaveeujumisvõistlus! |
|
Uisutamine ja Rullituur: mis, miks ja kellele? |
|
Tule koos Rein Taaramäe ja teiste tippudega ühistreeningule "Astri coffee ride" |
|
Greete Steinburg taastub raskest õnnetusest |
|
Hearum EMV eraldistardist sõitudeks registreerimine Sport ja Seeniorklassidele avatud kuni 17.06.2017 |
|
Gert Jõeääre neli võistlusjärgset taastumisnippi |
|
11. Jõelähtme maratoni põhidistantsil võidutsesid Martin Loo ja Iiris Õunmaa |
|
Olulised teadaanded Rullituuri Tabasalu rulluisumaratoniks |
|
Jõelähtmel stardib kaheksakordne Eesti meister |
|
Pühapäeval peetakse 15. Rakvere rattamaratoni avatud raja sõit |
|
Rattanaised lähevad vastu 91-kilomeetrisele katsumusele |
|
Eesti triatlonisuvi avatakse Paide triatloni mitmekesise programmiga |
|
Rulluisu TEMPOSÕIDUD Tondirabas lükkuvad juulikuusse! |
|
11. Jõelähtme rattamaratoni avatud raja sõit toimub märgistamata trassil |
|
Kolmapäeval lõppeb soodusregamine Hawaii 20. Vändra Rattarallile |
|
Tule aita Hanna-Liisa kõndima! |
|
Rattaradadel kimavad enduromehed nörritavad spordivõistluse korraldajaid |
|
Esimene TFK Lapsevankrijooks Eestis |
|
Sport & Seenior klasside registreerumine EMV maanteerattasõitudele on avatud |
|
V Jõgeva Rattaralli võitis Vahur Valvas |
|
15. juulil toimub Otepääl Eesti esimene SwimRun võistlus! |
|
XIII Sakala Mängude võitjad selgunud |
|
Valminud on Tõrva Ekstreemjooksu osalejamedalid |
|
XIII Sakala Mängudel toimus täna kuus spordiala |
|
17. Mulgi rattamaratonil võidutsesid Austa ja Steinburg |
|
XIII Sakala Mängude jalgratta maastikusõidu võit läks Viljandi linnale |
|
Täna algavad XIII Sakala Mängud |
|
Loe, keda peab vanameister Maasikmets Mulgi rattamaratoni favoriidiks |
|
Jüri duatlon toimub 20. mail ja spordihooaja avastardi teeb Märt Avandi |
|
17. Mulgi Rattamaraton tuleb läbi aegade kauneim! |
|
Tõrvas selguvad Eesti meistrid takistustega maastikujooksus! |
|
Pühapäeval toimub 17. Mulgi Rattamaratoni avatud raja sõit |
|
Teadur Indrek Rannama avaldas ratturite seas levinud probleemi |
|
Viljandimaa ammulaskmise meistrivõistlused |
|
Algavad MyFitness rulluisutamise ühistreeningud |
|
Protokoll on valmis. Korraldajad tänavad kõiki osalejaid |
|
Keenia jooksja kaitses Viljandis esikohta. Esimest korda startis üle 4000 osaleja |
|
Ligi 4000 jooksjat ja kõndijat suundub 1. mail suurjooksule ümber Viljandi järve |
|
Lapsed tegid järvejooksul taas osalejate rekordi |
|
Pühapäeval stardivad lapsed ja noored |
|
200 ratturit osalevad rattasõidul Tartust Viljandisse |
|
Lastejooksule: Täida kaart kodus, varu aega, registreerimine on staadionil |
|
Ümber Viljandi järve jooksul konkureerivad olümpiamehed mulluse võitjaga |
|
Tule 10. juunil Tõrva Ekstreemjooksule! |
|
Kust saada number? Kuhu parkida auto? |
|
Suurjooksu preemiafond seati meestele ja naistele võrdseks |
|
Ühine treening |
|
3. Alutaguse Rattamaratoni võitsid Gert Jõeäär ja Greete Steinburg |
|
Miks on naiste võidupreemia väiksem? |
|
Ela 3. Alutaguse Rattamaratonile kaasa DELFI TV vahendusel |
|
Nädala pärast jooksevad Viljandi staadionil lapsed |
|
Lumesajus peetud II Ülenurme Rattaralli võitis Mihkel Räim |
|
22.Viljandi järvejooksu ja 12.kepikõnni sarja 1.etapp |
|
17. Mulgi Rattamaratoni uue raja stardini on jäänud vaid kuu |
|
Ilmataat andis II Ülenurme-Haaslava Rattarallile armu? |
|
3. Alutaguse Rattamaratoni korraldajad on lumega kimpus |
|
Ümber Viljandi järve jooksu rekordosalejale viidi kutse koju |
|
3300 osalejat on nimekirjas ning esimene stardiprotokoll valminud |
|
Caspar Austa ärev nädal: kui midagi viltu läheb, tuleb sõiduvahend sõbralt laenata |
|
Eesti Vabariik 100 avasündmuse KUTSE |
|
IV Jõgeva Rahvajooksu võitis Rauno Reinart |
|
15. aprillil peetakse 3. Alutaguse Rattamaratoni avatud raja sõit |
|
Stardib künnipäevajooks |
|
Viljandimaa murdmaajooksu MV toimuvad 13.aprillil Päril |
|
Gert Jõeäär viskas "kinda" Caspar Austale: 192 cm pikkusega ei ole ma ideaalne mägirattur |
|
Väärikad osalejad saavad kutse |
|
Uuel hooajal uue hooga ehk Rullituur 2017 uuendused |
|
Aeg registreeruda teisele Ülenurme-Haaslava rattarallile ! |
|
Viljandi järvejooksule on registreerunud 2600 osalejat |
|
Tehvandi Mäejooks avab Eesti Ekstreemjooksu karikasarja! |
|
Viljandimaa maanteejooksu MV toimuvad 8,aprillil Karksi-Nuias |
|
IV Jõgeva Rahvajooksu soodsaim registreerumisvoor lõpeb 10 päeva pärast |
|
Ümber Viljandi järve jooksu stardinimekirjas on 1700 osalejat |
|
Estoloppeti suusasarja juubelihooaja võitjad selgunud |
|
Estoloppeti juubelihooaeg võetakse kokku Tamsalus |
|
Estoloppeti parimad selguvad Tamsalus |
|
13.Eestimaa Talimängud 3.-5.märts 2017 Valgas |
|
Haanja maratoni osalustasu kandub järgmisesse aastasse |
|
22.aprill toimub II Ülenurme-Haaslava Rattaralli |
|
Haanja maraton toimub matkana |
|
Uus Maa Rullituur 2017 sarja registreerimine on alanud |
|
Estoloppeti neljas etapp toimub 4. märtsil Haanjas |
|
Tatjana Mannima saavutas 44. Tartu Maratonil teise koha |
|
15. juulil toimub Otepääl Eesti esimene SwimRun võistlus! |
|
Tehvandi Mäejooks avab Eesti Ekstreemjooksu karikasarja! |
|
IV Jõgeva Rahvajooks toimub juba vähem kui kahe kuu pärast |
|
Selgusid 19. Tallinna suusamaratoni võtjad |
|
METSAHAKE OÜ VÄÄRTUSTAB AKTIIVSUST. |
|
Ümber Viljandi järve jooksule startijad ületasid kehtiva rekordi kahekordselt |
|
Laupäeval peetakse Kõrvemaal 19. Tallinna suusamaraton |
|
Estoloppeti esimese etapi võitsid Martti Himma ja Reeda Tuula |
|
Peetri Jooksu tunnustati parima võistluse auhinnaga |
|
Selgusid Alutaguse suusamaratoni distantsid |
|
Estoloppeti esimene etapp toimub 11. veebruaril Alutagusel |
|
Viljandimaa sisekergejõustiku MV |
|
Viljandimaa jäähoki TALVEKLASSIKA |
|
Alutaguse suusamaratoni toimumine selgub esmaspäeval |
|
Estoloppeti avalöök lükkub veelgi |
|
Mulgi Uisumaraton toimub 29.jaanuaril 2017 |
|
Viljandimaa korvpalli MV 2017 registreerimine |
|
Estoloppeti avaetapp lükkub lumepuudusel edasi |
|
Eesti Olümpiakomitee kuulutab välja stipendiumikonkursi |
|
Viljandimaa võrkaplli MV 2017 koosolek |
|
Estoloppeti avaetapi saatus selgub tuleval esmaspäeval |
|
Toivo Grosbergi mälestusvõistlused ujumises |
|
28. jaanuaril toimuvad Otepääl taas talitriatloni Euroopa meistrivõistlused! |
|
Estoloppeti suusasarja juubelihooaja esimene etapp peetakse 28. jaanuaril |
|
Aasta algus avas registreerumise ümber Viljandi järve jooksule |
|
BOSCH EESTI MAASTIKURATTASARJA JÕULUTERVITUS |
|
Viljandimaa parimad sportlased 2016 |
|
Viljandimaa parimate sportlaste esitamine |
|
2017. aasta üleeuroopaline spordinädal avatakse ametlikult Eestis |
|
Aasta Sportlase valimised |
|
Registreerimine Eesti meeleolukaimale jooksupeole, 2. Peetri Jooksule on nüüd avatud! |
|
Viljandimaa MV sulgpalli üksimängus |
|
Bosch Eesti Maastikurattasari avaldas võistluskalendri ja olulised muudatused |
|
Viljandi Linnajooks |
|
Viljandimaa MV rannatennise paarismängudes |
|
Tallinn Inline Marathon ended Estonian Inline Cup 2016 season! |
|
Tallinna Rulluisumaraton lõpetas Uus Maa Rullituur 2016 hooaja! |
|
61.Viljandi Linnajooksule soodusregistreerimine |
|
Eesti Maastikurattasarja hooaja parimad selgunud |
|
19. Tallinna rattamaratoni võitis Rein Taaramäe ees Caspar Austa |
|
Eesti meister Mihkel Räim stardib Tallinna rattamaratonil |
|
Eesti Maastikurattasarja 2016. aasta hooaja lõpetamine |
|
Õed Liina, Leila ja Lily Luik innustavad maratonil osalema kõiki naisi |
|
Rahvusvahelistel võistlustel osalenute tunnustamine |
|
Pre-registation to Tallinn Inline Marathon is ending! |
|
Eelregistreerimine Tallinna Rulluisumaratonile on lõppemas! |
|
Viljandimaa MV golfis-10.09.2016 |
|
3. septembril toimub Meie Liigume II Otepää duatlon |
|
Tallinn Viimsi SPA eripakkumised Uus Maa Rulituuril osalejatele |
|
Tallinn Viimsi SPA specials for Estonian Inline Cup participants! |
|
Eesti esimene rattamaratoni korraldaja paneb ameti maha |
|
17. Otepää Rattamaratoni võitsid Peeter Pruus ja Greete Steinburg |
|
Otepää rattamaratonil stardib Euroopa meister |
|
Invitation to Tallinn Inline Marathon and afterparty! |
|
Kutse Tallinna Rulluisumaratonile ja afterpartyle! |
|
Tõukeratturid trügivad maastikuratturite poodiumile |
|
Otepää rattamaraton meelitab 83 km pikkuse distantsi ja 1000 tõusumeetriga |
|
Uus Maa Rullituuri viimane etapp toob Tallinnasse maailmameisri! |
|
Uus Maa Rullituuri Kalevipoja Rullisõit peetud ja võitjad selgitatud! |
|
Viljandimaa MV rannajalgpallis |
|
Pre-registration to Kalevipoja Time Trial is about to end! |
|
Eelregistreerumine pühapäevasele Kalevipoja rullisõidule on lõppemas! |
|
Tõrva krosstriatlon tähistab 4. augustil esimest juubelit! |
|
Kalevipoeg Inline Marathon early bird registration opened until Wednesday midnight! Hurry up! |
|
Kalevipoja Rullisõidu soodusregistreerimine kestab vaid kolmapäeva südaööni. Kiirusta! |
|
Tõukerattasõidud Sangastes tulevad taas |
|
Viljandimaa MV tennises |
|
VI Mulgi maratoni võitis Uldis Klavins Lätist ajaga 2:33.41. Kohtumiseni VII Mulgi maratonil 15.07.2016! |
|
Staadionimaratonil osaleb üle saja jooksja |
|
23. juulil saab Kuremaal alguse Meie Liigume Medita triatlonisari! |
|
Meie Liigume Medita avaveeujumissari kutsub osalema! |
|
Aitäh osalemast! |
|
Selgusid Viljandimaa meistrid kiikingus |
|
Pärnus selgusid Eesti meistrid rulluisumaratonis. |
|
Actual Print 16. Rakke Rattamaratoni võitsid Caspar Austa ja Iiris Õunmaa |
|
Hea jooksuhuviline! VI Mulgi Maratonile saab nüüd ennast kirja panna läbi sportos.eu keskkonna kuni 14.06. |
|
Kõmmari võttis 45aastaselt ette jahmatava elumuutuse |
|
Uus Maa Rullituuri Pärnu etapp Pärnu südalinnas! |
|
Staadionimaratonile on saada veel mõned vabad kohad |
|
Pühajärve matkamaraton tõukeratastel ootab osalema |
|
Elvi Peedeli personaalnäitus |
|
Pühapäeval peetakse Actual Print 16. Rakke Rattamaraton |
|
Juss Haasma ja Liis Lemsalu kutsuvad Uus Maa Rullituurile Pärnusse! |
|
Rääbisejooksul kiireimad Aristov ja Pilli |
|
Caspar Austa leidis oma kutsumuse |
|
Alajõe rääbisejooksul on head loosiauhinnad |
|
Lääne-Virumaal toimub pühapäeval suur Laste Maastikurattapäev |
|
Pärnu Rulluisumaratonile registreerumise soodusvoor kestab veel loetud päevad! |
|
Vaata järele: 14. Rakvere Rattamaraton toimus rasketes oludes |
|
14. Rakvere Rattamaratonil võidutsesid Austa ja Steinburg |
|
Meie Liigume Medita triatlonisari algab juulis Kuremaal! |
|
Greete Steinburg jahib Eesti Maastikurattasarja võitu |
|
Viljandimaa KEPIKÕNNI koolitus |
|
Pühapäeval peetakse 14. Rakvere rattamaraton |
|
Viljandimaa koolide kehalise õpetajad teevad kokkuvõtteid läinud õppeaastast |
|
Tõrva Ekstreemjooksu võitis Joosep Tammemäe |
|
18. Rõuge Rattamaratoni võitsid Caspar Austa ja Greete Steinburg |
|
Viljandimaa noorte MV kergejõustikus |
|
Metek Tabasalu tulemused ja Pärnu etapi soodusregistreerumine |
|
Hawaii 19. Vändra Rattarallil stardib esinduslik seltskond |
|
Rõuges panevad rattad joonele endine olümpiasportlane ja luuletaja |
|
Rein Taaramäe stardib 18. Rõuge Rattamaratonil |
|
Sporditraumatoloog selgitab, miks on hea tegeleda rattasõiduga |
|
Valgete Teede Rattaralli 2016 jääb ära! |
|
Liikluskorraldus Hawaii 19. Vändra Rattaralli ajal |
|
Estonian Inline Cup Metek Tabasalu Stage winner is Kaspar Kaljuvee! |
|
Uus Maa Rullituuri Metek Tabasalu Rulluisumaratoni võitis Kaspar Kaljuvee |
|
FOTOD! Ümber Kuremäe kloostri jooksu võidud jäid Ida-Virumaale |
|
Rullilaenutus Rullibussist! |
|
Pre-registation is ending! |
|
Veedame nädalavahetuse koos... |
|
Eelregistreerumine on lõppemas! |
|
Täna lõppeb soodusregistreerimine Hawaii 19. Vändra Rattarallile |
|
Rõuge rattamaraton on hädas kobrastega |
|
Veere kohale ägeda Renault Kadjariga! |
|
11. juunil toimub esimene Tõrva Ekstreemjooks |
|
Uus Maa Rullituuri kogu sarjale registreerumine kuni 1. juunini |
|
J.Lossmanni mälestusjooksule registreerimine |
|
All children are welcome to participate in a great cycling event in Tartu |
|
Results |
|
Täispikkuses: 2. Alutaguse Rattamaraton Delfi TV-s |
|
2. Alutaguse Rattamaratoni võitsid Erki Pütsep ja Greete Steinburg |
|
Pühapäeval toimub Meie Liigume II Tõrva kevadduatlon |
|
Alutaguse rattamaratonil stardib maailmameister |
|
Tule Alutaguse rattamaratonile koos lastega |
|
Ümber Kuremäe kloostri jooks on hea peaproov enne Energiajooksu |
|
2. Alutaguse rattamaratoni korraldajad ootavad vihma |
|
Homme lõpeb Jõgeva Tänavasõidule registreerumine |
|
Austa ja Saar õpetavad: kuidas võita maratoni? |
|
K2 Skate College ja MyFitness ühisrullimised alustavad! |
|
Kolmapäeval lõpeb IV Jõgeva Rattaralli soodsaim registreerumisvoor |
|
SUUR GALERII: Whispbar 16. Mulgi Rattamaraton |
|
Meenuta: Delfi TV ülekanne nüüd järelvaadatav |
|
Ibrahim Mukunga Wachira won the Tartu Jooksumaraton with a spectacular fashion |
|
Whispbar 16. Mulgi Rattamaratoni võitsid Alges Maasikmets ja Kelly Kalm |
|
Viljandimaa MV ammulaskmises |
|
Rullituuri FÄNNISÄRGID ootavad kandjaid! |
|
Jõgeva Tänavasõidu soodusregistreerimine lõpeb järgmisel nädalal |
|
Sille Puhu plaanib oma naiskonnaga Eesti Maastikurattasarja võitu |
|
Welcome to Women's Run! |
|
11. juunil toimub esimene Tõrva Ekstreemjooks |
|
Kust leiab protokolli, kust saab diplomi |
|
Ümber Viljandi järve jooksu võit läks Keeniasse |
|
Lapsed tegid järvejooksul uue osalejate rekordi |
|
Ümber Viljandi järve jooksu üritused saavad alguse |
|
Viljandi järvejooksu favoriidid tulevad Keeniast ja Holstrest |
|
Alges Maasikmets: pea ees tundmatus kohas pole mõtet vette hüpata |
|
Jõgeva Tänavasõit üllatab uue ja huvitava formaadiga |
|
Kust saada number? Kuhu parkida auto? |
|
22. mail toimub Meie Liigume II Tõrva kevadduatlon |
|
Treener kutsub ühistreeningule |
|
Täna algas 61.Viljandi Linnajooksu registreerimine |
|
16. Elva Rattamaratoni võitsid Raido Saar ja Mari-Liis Mõttus |
|
Ela 16. Elva Rattamaratonile kaasa kodust lahkumata |
|
Laupäeval toimunud Meie Liigume Tehvandi Mäejooksul tehti Eesti jooksuajalugu! |
|
I Ülenurme-Haaslava Rattaralli võitis Karl Patrick Lauk |
|
Dzintar Klavan läheb elu esimesele rattavõistlusele |
|
Kümne päeva pärast ehk 1. mail kell 12 antakse Viljandi staadionilt start ümber Viljandi järve jooksule |
|
Pühapäevased Rattamatkad |
|
16. Elva Rattamaratonil stardib võistluse idee üks algatajatest |
|
Selgusid Viljandimaa Võrkpalli MV võitjad |
|
Eesti Maastikurattasarja avab 16. Elva Rattamaraton |
|
Toimus esimene Viivikonna elamusjooks |
|
III Jõgeva Rahvajooksu võitis Rauno Laumets |
|
23. aprillil toimub Otepääl selle kevade põnevaim jooksuüritus! |
|
Ümber Viljandi järve tuleb künnipäevajooks |
|
Kolmapäeva südaöösel lõpeb III Jõgeva Rahvajooksu eelregistreerumine |
|
I Ülenurme-Haaslava Rattarallil stardivad ka meie profid Jakin ja Nõmmela |
|
Viljandimaa MV korvpallis võitis AP Mets |
|
Caspar Austat ootab hooajal ees 40 rattavõistlust: närv on stardis alati sees |
|
Pühapäeval peetakse esimene Viivikonna elamusjooks |
|
Maastikurattahooaeg saab alguse 17. aprillil Kõllestes! |
|
Hooaja avalöök ei ole enam kaugel! |
|
Taasiseseisvumispäeval toimub esimene Peetri Jooks |
|
Spordikorralduse koolitus |
|
XXI Järvejooksude ja XI kepikõnni sari |
|
Jõgeva Rahvajooks kutsub kõiki tervisesportlasi jooksuhooaega avama! |
|
FB jalgratta- ja jooksukalender ootavad üritusi |
|
2500 jooksjat ja kõndijat on ümber Viljandi järve jooksuks valmis |
|
Viljandimaa MV maanteejooksus |
|
Kolmapäeval lõpeb III Jõgeva Rahvajooksu soodusregistreerimine |
|
Enam kui 2000 osalejat on end jooksule kirja pannud |
|
Rekordimees Pavel Loskutov stardib taas ümber Viljandi järve jooksul |
|
Heino Bergmani mälestusvõistlused murdmaasuusatamises |
|
Viljandimaa MV võrkpallis |
|
Ida-Virumaal saab sel nädalal suusatamises võistelda |
|
Jõgeva Rattaralli raames on võimalik toetada Eesti jalgrattasporti |
|
Kaisa Kukk kutsub kõiki III Jõgeva Rahvajooksule |
|
Võitjatroonid jäävad tänavu vabaks |
|
Järelevaatamine: 18. Alutaguse maraton pani väärika punkti Estoloppeti 19ndale hooajale |
|
Estoloppeti suusasarja võitjad selgunud |
|
18. Alutaguse suusamaratoni võitsid Martti Himma ja Heleri Kivil |
|
Alutaguse maratonile on registreerinud üle 600 osaleja |
|
Kuidas soovitab suuski kohelda määrdespets Anti Saarepuu? |
|
Rattarallide hooaja avab 2016 aastal I Ülenurme-Haaslava Rattaralli |
|
Laupäeval selguvad Eesti pikamaasuusatamise meistrid |
|
Videomeenutus 42. Haanja maratonist |
|
42. Haanja maratoni võitsid Timo Simonlatser ja Heleri Kivil |
|
Läheb andmiseks! Võistkonnad saadavad Haanjas ja Alutagusel starti parimad mehed |
|
23. aprillil toimub esmakordselt Meie Liigume Tehvandi Mäejooks |
|
New competition centre and fast course is waiting for you |
|
Ümber Viljandi järve jooksu stardinimekirjas on juba 1500 osalejat |
|
Talve uhkeim suusapidu peetakse nädalavahetusel Haanja maratonil |
|
Järelvaatamine: vaata ja meenuta, kuidas möödus Estoloppeti kolmas etapp |
|
Estoloppeti kolmanda etapi võitsid Algo Kärp ja Kaija Vahtra |
|
III Jõgeva Rahvajooks avab Eesti jooksuhooaja |
|
Esimesed tuhat osalejat on jooksuks valmis |
|
Anti Saarepuu esitab maratonil väljakutse Raio Piirojale |
|
Soodusregistreerimine 18. Tallinna Suusamaratonile pikenes |
|
Tallinna suusamaratoni korraldaja: rajaolud on ideaalilähedased |
|
Estonian Inline Cup 2016 calendar now out and registration opened! |
|
Uus Maa Rullituur 2016 kalender kinnitatud ja registreerumine avatud! |
|
Video: vaata ja meenuta, kuidas möödus Estoloppeti teine etapp Pariisis |
|
Estoloppeti teise etapi võitsid Peeter Kümmel ja Heleri Kivil |
|
Viis meest lähevad 80-ndat korda Estoloppeti sarja maratoni starti |
|
18. Tamsalu-Neeruti maraton toimub võistlusena |
|
Tartu Maratoni rada võib saada nädalavahetuseks sõidetavaks |
|
Estoloppeti teine etapp peetakse pühapäeval Pariisis |
|
Tallinna suusamaratoni korraldustööd on täies hoos |
|
18. Alutaguse Maraton lükkub edasi 12. märtsile |
|
18. Tamsalu-Neeruti Maraton lükkub edasi |
|
Sakala Maraton jääb lumepuudusel pidamata |
|
17. aprillil toimub II Kõlleste rattamaraton-Allan Oras Cup |
|
Kohtla-Nõmmel võisteldi Piret Niglase auks |
|
Video: vaata, kuidas möödus Estoloppeti esimene maraton |
|
Estoloppeti esimese etapi võitsid Tomas Kaurson ja Terje Piirmann |
|
Ela Viru maratonile kaasa Postimehe otsepildi vahendusel |
|
KAART: Vaata, kuidas kulgeb 32. Viru maratoni rada |
|
Austraallane, kes armastab talve: olge aktiivsed, sportige! |
|
Viljandi mehed hakkavad SAKALA MARATONI tegema! |
|
Eesti Maastikurattasarja uudiskiri jaanuar 2016. |
|
Estoloppeti suusasarja esimene etapp peetakse 23. jaanuaril |
|
Pane oma suusasõbrad Estoloppetil proovile! |
|
Eesti Olümpiakomitee eestvõtmisel on valmis saanud uus liikumisharrastuse kalendrirakendus! |
|
23. jaanuaril toimuvad Tehvandil Eesti ja Euroopa meistrivõistlused talitriatlonis |
|
Algab registreerimine Suurjooksule ümber Viljandi järve. |
|
EESTI MAASTIKURATTASARJA JÕULUTERVITUS |
|
SARJALE REGISTREERUMISE I SOODUSVOOR LÕPPEMAS |
|
Main info of SEB Tallinn Marathon |
|
Registreerumine 2016 hooajaks avatud! |
|
MTBest muutub värske sisuga Eesti Maastikurattasarjaks |
|
Anti Saarepuu Skiwax-ist: Pakume taas suusahoolde koolitust |
|
MTBEST rattamaratonide sari tänab kõiki osalejaid ja toetajaid! |
|
Tallinna Rulluisumaraton ja UusMaa Rullituuri LÕPUPIDU 5 septembril Viimsis! |
|
29. augustil toimub Meie Liigume Otepää duatlon |
|
Erki Pütsep võitis 1. Alutaguse Rattamaratoni, sarja üldvõit kuulub Caspar Austale |
|
Augusti uudiskiri |
|
Eile toimus 1. Alutaguse Rattamaratoni avatud raja sõit |
|
MTBEST sarja finaal ei ole enam kaugel! |
|
Kalevipoja Rullisõidu kiireimad Kert Keskpaik ja Enel Kõrva! |
|
Caspar Austa võitis 16. Otepää Rattamaratoni |
|
Kalevipoja Rullisõit kutsub kõiki ERALDISTARDIST sõidule! |
|
Täna lõpeb 16. Otepää Rattamaratoni eelregistreerumine |
|
Eile toimus 16. Otepää Rattamaratoni avatud raja sõit |
|
Täna lõpeb eelregistreerimine Kalevipoja Rullisõidule! |
|
15. Elva rattamaratonil tegi elvalane Caspar Austa puhta töö |
|
Juuli uudiskiri |
|
MTBest maratonide sarja üldliider Austa on aktiivne mitmel rindel |
|
Pühapäeval sõidetakse 15. Elva Rattamaraton |
|
Purustaja 15. Rakke Rattamaratoni võitis Helmet Tammkõrv |
|
Kaks meest soovivad läbida vähemalt 20 järjestikust Rakke Rattamaratoni |
|
Purustaja 15. Rakke Rattamaraton tähistab juubelimaratoni |
|
Pärnu Rulluisumaratoni ja Eesti meistriteks rulluisutamise maratonidistantsidel krooniti Kert Keskpaik ja Saskia Alusalu! |
|
Ringide arv UUSMAA Rullituuri Pärnu etapil |
|
RULLIBUSS aitab PÄRNU etapiks tehnikat lihvida!!! |
|
Pärnus selguvad Rulluisumaratoni Eesti meistrid! |
|
12. juulil toimub Meie Liigume I Tõrva Supelung avaveeujumisvõistlus |
|
11. juulil toimub Meie Liigume IV Tõrva krosstriatlon |
|
Telli endale unikaalsed Eesti sümbolikaga omanimelised rulluisu- ja rattariided! |
|
Registreeru Pärnu Rulluisumaratonile! |
|
Heas hoos olev Austa võitis 13. Rakvere Rattamaratoni |
|
Valgete Teede Rattaralli võidutses Mäoma, üldvõit Valvasele |
|
JÄLGI MÄNGU: Sangastes selgitatakse välja Eesti Rahva Velotuuri võitja |
|
Rakvere Rattamaraton on endisel kujul tagasi! |
|
Eesti Rahva Velotuuri kahte parimat lahutab viimase etapi eel 2 sekundit |
|
Homme lõpeb 13. Rakvere Rattamaratoni eelregistreerumine |
|
13. Rakvere Rattamaratoni rada käis uudistamas ligemale 100 ratturit |
|
Juuni uudiskiri |
|
Mulgi Rattaralli võit soomlasele |
|
Mulgi Rattaralli on tagasi peale aastast pausi! |
|
Täna lõppeb registreerimine ERV Vändra ja Viljandi etappidele |
|
Sellel suvel toimub kolm Meie Liigume avaveeujumisvõistlust! |
|
27. juunil toimub Meie Liigume II Türi triatlon |
|
KUUM: Profirattur Tanel Kangert stardib eeloleval nädalavahetusel kodukoha rattarallil |
|
METEK Tabasalu Rulluisumaratoni võitsid Kert Keskpaik ja Saskia Alusalu! |
|
Hawai 18. Vändra Rattaralli legend |
|
17. Rõuge Rattamaratoni võitis Caspar Austa |
|
Järelregistreerumine 17. Rõuge Rattamaratonile |
|
17. Rõuge Rattamaratonile on oodata ligemale kolmveerand tuhat rattasõpra |
|
Rõuge Rattamaratoni vahefiniši võitja saab auhinnaks mõnusa suitsusauna paketi |
|
Hawaii 18. Vändra Rattaralli võõrustab rattureid Eesti meistrivõistluste rajal |
|
Täna südaöösel lõpeb 17. Rõuge Rattamaratoni eelregistreerumine |
|
Täna lõpeb soodusregistreerimine, sõbrakampaania ja kogu sarjale registreerimine! |
|
17. Rõuge Rattamaratonil ei jäta ka Rõuge vallavanem osalemata |
|
Soeta omale ametlik 17. Rõuge Rattamaratoni särk |
|
17. Rõuge Rattamaraton kutsub avatud raja sõidule |
|
Metek Tabasalu Rulluisumaratoni REGISTREERIMISE esimene SOODUSVOOR lõpeb täna! |
|
17. Rõuge Rattamaratoni rada on paigas, millega saab juba eeloleval laupäeval tutvuda! |
|
VIDEO: Õhuvaated 18. Tallinna Rattamaratonil |
|
Eesti Rahva Velotuuri etapivõit Kristjan Oolo, üldliidrina jätkab Schultz |
|
18. Tallinna Rattamaratoni võitis Peeter Pruus |
|
Vaata 18. Tallinna Rattamaratoni otsepildis! |
|
Täna lõpeb 18. Tallinna Rattamaratoni eelregistreerumine |
|
Täna lõppeb registreerimine Eesti Rahva Velotuuri 3. etapile |
|
Täna lõpeb III Jõgeva Rattaralli soodsaim registreerumisvoor |
|
Spordientustiast Sven Luks soovib kõigile 18. Tallinna Rattamaratoni osalejatele tegusat ja reibast hooaega. |
|
18. Tallinna Rattamaraton üllatab põneva rajaga |
|
III Jõgeva Rattarallini on jäänud vähem kui kaks nädalat |
|
MAI UUDISKIRI |
|
UusMaa Rullituuri sarjale registreerujatele üllatuskingitused! |
|
Täna lõppeb Audi Saaremaa GP soodusregistreerimine |
|
18. Tallinna Rattamaraton kutsub avatud raja sõidule |
|
24. mail toimub Meie Liigume II Kuremaa kevadjooks |
|
Rulluisutamise ühissõitmised kutsuvad algajaid harrastajaid! |
|
15. Mulgi Rattamaratoni võitis Dimitri Sorokin. |
|
Vaata 15. Mulgi Rattamaratoni otsepildis! |
|
Alges Maasikmets stardib pühapäeval 15. korda Mulgi Rattamaratonil |
|
23. mail toimub Meie Liigume I Tõrva kevadduatlon! |
|
15. Mulgi Rattamaratoni avatud raja sõidul osales 360 ratturit |
|
Võida tasuta osalus MTBest mägirattamaratoni sarja etapile! |
|
I Kõlleste rattamaraton-Allan Oras Cup 2015 võitjaks tuli Caspar Austa! |
|
Mai kuu alguses muutub Viljandi Eesti spordipealinnaks |
|
Eesti Rahva Velotuuri II etapi võit Norman Vahtrale, Jaan Kirsipuu viies |
|
ERV II etapp: LIVE data |
|
Premium 7 temposõidu karikasarja viienda hooaja avaetapp juba 29.04.2015 |
|
Täna lõppeb registreerimine ERV 2. etapile |
|
VIDEO: 15. Mulgi Rattamaratoni lühiülevaade |
|
Homme lõpeb II Jõgeva Rahvajooksu esimene soodusregistreerumise voor |
|
Eesti Rahva Velotuur jätkub sel pühapäeval Pärnus |
|
MTBEST sarjale registreerumine lõpeb 22. aprill! |
|
Kristo Enn Vaga tegi Eesti Rahva Velotuuri avaetapil kuldse duubli |
|
Kaisa Kukk soovib ka II Jõgeva Rahvajooksu naistearvestuse võita |
|
Jõgeva Rattaralli kinkekaartide realiseerimine lõpeb nädalapärast |
|
VAATA: Karksi-Nuia Rattaralli stardiprotokollid |
|
UusMaa Rullituuri ametlik nimekinnitus! |
|
Aprilli uudiskiri |
|
Täna lõppeb registreerimine Eesti Rahva Velotuuri 1. etapile |
|
MTBest sarja liidrisrärgid on traditsioonilist värvi |
|
MTBest mägirattasari saab peagi alguse |
|
Allan Oras korraldab 25. aprillil Põlvamaal omanimelise maastikurattamaratoni! |
|
Kevad läbi rattamaratoni peakorraldaja pilgu |
|
MTBest sarja igal etapil läheb kõigi osalejate vahel loosimisse viis nelja inimese kruiisi Rootsi |
|
UUS MAA Rullituur 2015!!! |
|
18. aprillil toimuv Meie Liigume Kuremaa basseinitriatlon avab Eesti triatlonihooaja! |
|
Tallink viib kõigi MTBest sarjas osalejate rattad tasuta Soome |
|
Jõgeva Rattaralli kuulutab välja fotokonkursi! |
|
Sportland ja MTBest rattamaratonide sari alustasid koostööd |
|
II Jõgeva Rahvajooks ja III Jõgeva Rattaralli kutsuvad osalema |
|
I Jõgeva Rahvajooksu võitja Deniss Košelev stardib ka II Jõgeva Rahvajooksul |
|
15. Elva Rattamaraton lükati päeva võrra edasi! |
|
Eesti Rahva Velotuur on taaskord kuueetapiline |
|
Uudiskiri: MTBest sarja avalöögini on jäänud ainult natukene üle ühe kuu! |
|
Delfi TV kannab otsepildis üle kõiki MTBest mägirattasarja etappe |
|
Aastamedaleid ja Mini Estoloppeti auhindu saab kätte nii Tartus kui Tallinnas |
|
Estoloppet 2015 sarja võitsid Morten Priks ja Reeda Tuula |
|
MTBEST energiapartneriks on Enervit |
|
MTBEST energiapartneriks on Enervit |
|
Intervjuu II Jõgeva Rattarallil "rahva lemmik" kostüümis sõitnud ratturiga |
|
Haanja maraton ei toimu |
|
II Jõgeva Rahvajooksu ja III Jõgeva Rattaralli registreerumised avatud! |
|
18. Tallinna maraton jääb kehvade lumeolude tõttu ära |
|
18. Tallinna suusamaratoni saatus selgub kolmapäeval |
|
Meie Liigume Medita triatlonisari algab aprillis Kuremaal! |
|
I Kõlleste rattamaraton-Allan Oras Cup toimub 25. aprillil Põlvamaal! |
|
Estoloppeti kolmanda etapi võitsid Kein Einaste ja Heidi Raju |
|
Austraallasest maratoniturist Adrian Robert Blake vaimustub suusatamisest Eestis |
|
Estoloppeti kolmas etapp peetakse laupäeval Alutagusel |
|
RULLITUURI 2015 etappide asukohad on selgunud! |
|
Estoloppeti teise etapi võitsid Morten Priks ja Reeda Tuula |
|
Ela Tamsalu-Neeruti maratonil osalejatele kaasa internetis! |
|
Plaanid osaleda Tamsalu-Neeruti maratonil, aga ei ole ennast veel registreerinud? |
|
Estoloppet - Kaarel Zilmeri pilgu läbi |
|
Tamsalu-Neeruti maratoni rada on valmis |
|
Pühapäeval sõidetakse vabatehnikas 17. Tamsalu-Neeruti maraton |
|
31.Viru Maratoni võitsid Kalev Ermits ja Terje Piirmann |
|
Uudne võimalus! Järelregistreerimine 31. Viru Maratonile |
|
Treener soovitab: suusad kapist välja ja maratonile! |
|
Viru Maraton TOIMUB! |
|
Viru Maratoni korraldajad optimistlikud |
|
Rulliklubi soovib kõigile Head Uut Aastat! |
|
Soovime kõigile spordisõpradele ilusat aastalõppu ning sportliku uut aastat! |
|
Tee jõuludeks sportlik kingitus! |
|
RULLITUUR otsib uut NIMESPONSORIT! |
|
RULLITUUR otsib uut NIMESPONSORIT! |
|
Estoloppeti suusamaratonide sari ootab registreerujaid |
|
MTBEST sarjast ning võistluskalendrist |
|
Details about the end of the season event! |
|
EMT Rullituur 2014 lõpupidu! |
|
Last day of registration for the EMT Rollermarathon Filtri Phase |
|
Täna on EMT Rullituuri Filter Tallinna Rullimaratoni eelregistreerimise tähtaeg |
|
Drawing out the teams going to Berlin! |
|
Marten Liiv and Diana Kaareste won the Kalevipoja Rollermarathon |
|
EMT Kalevipoja Rollermarathon Important information! |
|
Noorte ja seenioride Eesti meistrivõistlused Jõgevamaal |
|
Tallinn Arena parklas avatakse RULLUISUOVAAL! |
|
Täna on EMT Rullituuri Jõhvi Rullimaratoni eelregistreerimise tähtaeg |
|
Rulluisutamise EMV sprindidistantsides |
|
Rulluisutajad võitlesid kuumusega põneval rajal Pärnu kesklinnas |
|
EMT Rullituur Pärnu kesklinnas |
|
Rahvarullijad saavad oma särgid! |
|
Premium 7 Temposõidu Karikasarja kolmanda etapi võitis Endrik Puntso |
|
Pristis Eesti Rahva Velotuuri võitis Kristjan Oolo |
|
Täna on EMT Rullituuri Pärnu etapi soodusregistreerimise esimene tähtaeg |
|
Argimurede sekka püsti löödud post – Vändra Rattaralli |
|
Valgete Teede Rattaralli võitis Alo Jakin, velotuuri üldvõit Kristjan Oolole |
|
Nädala lõpus toimub Eesti seikluslikum rattavõistlus Valgete Teede Rattaralli |
|
Täna lõppeb registreerimine Valgete Teede Rattarallile |
|
Pristis Eesti Rahva Velotuuri liider on Kristjan Oolo |
|
Hawaii 17. Vändra Rattaralli võitis vändralane Silver Schultz |
|
Täna on EMT Rullituuri METEK Tabasalu Rullimaratoni eelregistreerimise tähtaeg |
|
Täna lõppeb registreerimine Hawaii 17. Vändra Rattarallile |
|
Homme lõppeb soodusregistreerimine Valgete Teede Rattarallile |
|
Viitna rullimaraton trotsis vihmasadu! |
|
Vändra Rattaralli saab retrohõngulise finiši |
|
Täna lõppeb soodusregistreerimine Hawaii 17. Vändra Rattarallile |
|
Viitna ja Tabasalu Rullimaratoni registreerimine |
|
Hawaii 17. Vändra Rattaralli legend |
|
VIDEO: Videokokkuvõte II Jõgeva Rattarallist |
|
Täna on EMT Rullituuri Viitna etapi soodusregistreerimise esimene tähtaeg |
|
Lätlased võtsid II Jõgeva Rattarallil kolmikvõidu |
|
Eesti kiireim naine jääl Saskia Alusalu osaleb pühapäeval toimuval EMT Rullituuri Rapla etapil |
|
EMT Rullituuri kohapealse registreerimise lihtsustamine |
|
Täna lõpeb eelregistreerimine II Jõgeva Rattarallile |
|
Täna lõpeb EMT Rullituuri Raplarulli etapiks soodusregistreerimine |
|
Eesti Meistrivõistlused toimuvad II Jõgeva Rattaralli trassil |
|
FOTOD: EMV kriteeriumis ja Audi Saaremaa GP |
|
Audi Saaremaa GP võitis Vahur Valvas |
|
II Jõgeva Rattaralli auhinnafond on ligi 3000 eurot |
|
II Jõgeva Rattaralli soodusregistreerumine lükkub neljapäevani |
|
Täna lõppeb eelregistreerimine Audi Saaremaa GP-le |
|
Täna on EMT Rullituuri Rapla etapi soodusregistreerimise esimene tähtaeg |
|
Kolmapäeval lõpeb II Jõgeva Rattaralli esimene registreerumisvoor |
|
Pristis Eesti Rahva Velotuuri liidrina jätkab Maris Bogdanovics |
|
EMT Rullituur läheneb |
|
Läti profiklubi tuleb II Jõgeva Rattarallit võitma |
|
I Jõgeva Rahvajooksu võitsid Deniss Košelev ja Kaisa Kukk |
|
VIDEO: I Jõgeva Rahvajooksu trass |
|
TULEMUSED: Püha Loomaaia Rattaralli võitis Maris Bogdanovics |
|
Täna lõppeb eelregistreerimine Püha Loomaaia Rattarallile |
|
Täna lõpeb soodsaima hinnaga registreerumine I Jõgeva Rahvajooksule! |
|
Eelregistreerimine Püha Loomaaia Rattarallile on lõppemas |
|
Pristis Eesti Rahva Velotuuri I etapi grupisõidu kolmikvõit lätlastele |
|
Pritis Eesti Rahva Velotuuri proloogi võitis Reijo Puhm |
|
Karksi-Nuia Rattaralli proloogi stardiajad on nähtavad |
|
Täna lõppeb registreerimine Pristis Eesti Rahva Velotuuri 1. etapile |
|
Premium-7 temposõidu viieetapiline karikasari algab nädala pärast |
|
Maanteeratturite hooaeg saab avapaugu |
|
Täna lõppeb soodsaim registreerimine Karksi-Nuia Rattarallile |
|
Eelregistreerimine kogu sarjaks on lõppemas |
|
Maastikurattamaratonide hooaeg algab tänavu Pandivere Rattamaratoniga |
|
EMT Pullituur kõigile tasuta |
|
I Jõgeva Rahvajooksu trass on muutunud |
|
Estoloppeti aastamedali sai 91 suusatajat |
|
Estoloppeti suusahooajale pandi punkt Kõrvemaal |
|
17. Tallinna Suusamaraton toimub matkana lühendatud distantsil. |
|
Tallinna suusamaratonile pürib pea pooltuhat spordisõpra |
|
Rullituur avab registreerimise 31 märtsil! |
|
Tallinna suusamaraton toimub 22. märtsil Kõrvemaal |
|
17. Tallinna Suusamaraton toimub laupäeval, 22.märtsil. |
|
17. Tamsalu-Neeruti Maraton jääb ära |
|
Jõeäär fänne alt ei vea ning tühje sõnu tuulde ei loobi |
|
EMT Rulltuuri 2014 a. kalender ja võistluspaigad selgunud |
|
Eesti Rahva Velotuur alustab teise hooajaga |
|
42. Haanja maraton jääb kehvade lumeolude tõttu ära |
|
Kalevipoja VI Uisumaratoni rajaskeem. |
|
17. Tallinna suusamaraton lükkub märtsi lõppu |
|
I Jõgeva Rattaralli tähistas Heiko Sepa jaoks kaheksa aastat kestnud pausi lõppu |
|
I Saadjärve Uisumaraton jääb heitlike jääolude tõttu ära |
|
Kalevipoja VI Uisumaratonil uued stardiajad. |
|
43. Tartu Maraton jääb kehvade lumeolude tõttu ära |
|
Estoloppeti teise etapi võitis Eno Vahtra |
|
Mullune võitja: tänavu on Alutagusel stardis ühed Eesti kõvemad mehed |
|
I Saadjärve Uisumaraton toimub 23.veebruaril |
|
16. Alutaguse suusamaraton peetakse vabatehnikas |
|
43. Tartu Maraton võib toimuda Võrtsjärvel |
|
17. Tamsalu-Neeruti Maraton lükkub edasi |
|
Estoloppeti esimese etapi võitis Morten Priks |
|
Lumeolude tõttu ei ole võimalik korraldada Sakala suusamaratoni väljakuulutatud ajal! |
|
Estoloppet avab hooaja juubelimaratoniga |
|
Jõgeval toimub I Jõgeva Rahvajooks |
|
30. Viru Maraton lükkub nädala võrra edasi |
|
Registreerimine II Jõgeva Rattarallile on avatud! |
|
Sakala suusamaratoni registreerumine avatud! |
|
1. Jõgeva Rattaralli nimetati parimaks piirkondlikuks spordisündmuseks |
|
Priit Pullerits võtab rattasõitu kui põnevat mugavusala |
|
Too talv lähemale! |
|
Jõgeva Rattaralli korraldajad ei valmistu talveuneks |
|
EMT Rullituuri sarja lõpupidu! |
|
Üle 40 000 inimese osales sel aastal Klubi Tartu Maraton üritustel! |
|
Tartu Linnamaraton otsib Eesti 5000. maratoonarit |
|
SEB Tartu Nelikürituse võitja selgus aegade tihedaimas heitluses |
|
Täna toimunud RMK Kõrvemaa Rattamaratonil tulid võitjateks Helmet Tamkõrv ja Greete Steinburg |
|
SEB 16. Tartu Rattamaratoni võitis teist aastat järjest Erki Pütsep |
|
SEB 16. Tartu Rattamaratonil osales kokku üle 8100 ratturi |
|
SEB Tallinna Maratoni võit läks Etioopiasse |
|
|