Et En

Calendar

Cycling Mountain Bike
Sun 16.05
Maardu
R
Duatlon
Sun 16.05
Paikuse
Road Cycling
Tue 18.05
Rahinge
Täispikk distants - 24 km, Lühike distants - 14.6 km, Täispikk distants - 24 km, vabaklass, Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
R
Running
Wed 19.05
Merimetsa terviserada
R
Running
Thu 20.05
Türi linna staadion
Running
Fri 21.05
Viljandi linnastaadion
Running
Fri 21.05
Rosma
Running
Fri 21.05
Koeru Keskkooli staadion
Running
Fri 21.05
0,33 km, 1 km, 3 km, 10 km
Running
Sat 22.05
10 km, 21 km, 42 km
Cycling Mountain Bike
Sat 22.05
Kiviõli Seikluskeskus
M10 10-15 min sõit, N10 10-15 min sõit, M12 10-15 min sõit, N12 10-15 min sõit, M14 20-30 min sõit, N14 20-30 min sõit, M16 30-45 min sõit, N16 30-45 min sõit, MJ 75-90 min sõit, NJ 30-45 min sõit, ME 75-90 min sõit, NE 75-90 min sõit, MSport 75-90 min sõit, MSen1 75-90 min sõit, MSen2 75-90 min sõit, MSen3 75-90 min sõit
R


Results

Running
Mon 10.05
Vabaõhumuuseumi tee 14
2. etapp - Eesti Vabaõhumuuseum
Running
Mon 03.05
Kadrioru park
Skiing
Sat 27.02
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
38 km vabatehnika, 19 km vabatehnika, Lastesõit - 0-8 aastat, Lastesõit - 9-12 aastat
Skiing
Sun 21.02
Otepää - Elva
63 km, 31 km, 63 km Vintage, 31 km Vintage
Skiing
Fri 12.02
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus
22 km Öömaraton, 44 km klassika, 22 km klassika, Lastesõit 0-8 aastat, Lastesõit 9-12 aastat
Skiing
Sat 06.02
Tamsalu suusastaadion
43km vaba, 21km vaba, Saare Lastesõit kuni 8 aastased, Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Skiing
Sat 30.01
Mõedaku
42 km, 21 km, Lastesõidud 0-8 aastat, Lastesõidud 9-12 aastat
Cyclocross
Sat 14.11
Tallinn
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID
Running
Sun 08.11
Viljandi linna tänavad
Põhijooks - 10,5 km, Kepikõnd - 10,5 km, Rahvajooks - 5 km
Cyclocross
Sat 31.10
Rapla Vesiroosi terviserada
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Cyclocross
Sat 24.10
Elva
I START - M16, N16, II START - MSen3, MSen4, MSen5, III START - MJ, IV START - MSport, MSen1, MSen2, V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport, VI START - ME/MU
Running
Sat 17.10
Ülemiste keskus
POWERADE 10 km, SPORTLAND 5 km, POWERADE 10 km - virtuaaljooks, SPORTLAND 5 km - virtuaaljooks, Cappy lastejooksud
Cyclocross
Sat 17.10
Viljandi linn
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID
Running
Fri 16.10
Saaremaa
10+16,195+16 km, 2+3,24+3,2 km
Cyclocross
Sat 10.10
Suure-Jaani Ilmatari tn spordiväljak
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID

...