Et En

Calendar

Cyclocross
Sat 24.10
Elva
I START - M16, N16, II START - MSen3, MSen4, MSen5, III START - MJ, IV START - MSport, MSen1, MSen2, V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport, VI START - ME/MU
R
Swimming
Wed 28.10
August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi ujula
Cyclocross
Sat 31.10
Rapla Vesiroosi terviserada
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
R
Running
Sat 31.10
Nõmme Spordikeskus
Kepikõnd
Sun 01.11
Viivikonna
R
Running
Sun 01.11
Audru vald
R
Kepikõnd
Wed 04.11
Mammaste tervisespordikeskus
Running
Sun 08.11
Viljandi linna tänavad
Põhijooks - 10,5 km, Kepikõnd - 10,5 km, Rahvajooks - 5 km
R
Cyclocross
Sat 14.11
Tallinn
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID
R
Running
Sat 14.11
Pärnu-Jaagupi Spordikeskus
Swimming
Fri 20.11
Pärnu
Running
Sat 21.11
Kadrioru Staadion
5 km
R


Results

Running
Sat 17.10
Ülemiste keskus
POWERADE 10 km, SPORTLAND 5 km, POWERADE 10 km - virtuaaljooks, SPORTLAND 5 km - virtuaaljooks, Cappy lastejooksud
Cyclocross
Sat 17.10
Viljandi linn
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID
Running
Fri 16.10
Saaremaa
10+16,195+16 km, 2+3,24+3,2 km
Cyclocross
Sat 10.10
Suure-Jaani Ilmatari tn spordiväljak
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Cyclocross
Sat 03.10
Rakke Linnamäe staadion
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Cyclocross
Sun 27.09
Koidu
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID
Cycling Mountain Bike
Sat 26.09
Kubija hotell-loodusspaa
Cycling Mountain Bike
Sat 26.09
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus
Grand Prix, Maraton, Poolmaraton
Running
Sat 26.09
Kadrioru Staadion
Be Active Night Run
Running
Thu 24.09
Tartu linn
42.2 km, 21.1 km, 10 km, 10 km kõnd, 42.2 km virtuaaljooks, 21.1 km virtuaaljooks, 10 km virtuaaljooks
Running
Sun 20.09
Jõgeva
Poolmaraton, 16 km
Duatlon
Sun 20.09
Kuressaare Linnastaadion
Saaremaa Duatlon, Saaremaa NOVA duatlon, Saaremaa Lasteduatlon
Cycling Mountain Bike
Sun 20.09
Otepää - Palu - Elva
89 km, 40 km, 21 km
Running
Sat 19.09
Loode tammikus (Kuressaare)

...