Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerimisleht Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

EPK kergejõustiku meistrivõistlused 2020

Toimumisaeg
P 06.09.2020
Toimub
Tamme staadion Eesti, Tamme staadion
Distantsid
Kuulitõuge
Kettaheide
Odavise
Pallivise
Kurikaheide
Kõrgushüpe
Kaugushüpe
60m jooks
100m jooks
400m jooks
800m jooks NAISED
1500m jooks MEHED
4x100m teatejooks
100m ratastoolisõit
400m ratastoolisõit NAISED
800m ratastoolisõit MEHED
Korraldaja
Eesti Paralümpiakomitee
Kontakt
Kaia Kollo, +3725263683, kaia@paralympic.ee
Kodulehekülg

Ajakava

 

 

STARDIPROTOKOLLID

 

 

 

 

  A J A K A V A          
 
EPK KERGEJÕUSTIKU MEISTRIVÕISTLUSED 2020
         
  Ala Sugu   Alaliit Võistlusklass  
11:00 100m jooks M   EKSL T15 VAEGKUULJAD
  kuulitõuge M   EIL seisjad FÜÜSILINE PUUE
  60m jooks N   EPSL T13 VAEGNÄGIJAD
11:10 100m jooks N   EKSL T15 VAEGKUULJAD
  100m jooks N   EIL seisjad FÜÜSILINE PUUE
  100m jooks M   EVPISL T20 INTELLEKTIPUUE
  100m jooks N   EVPISL T20 INTELLEKTIPUUE
11:20 100 m jooks M   EIL seisjad FÜÜSILINE PUUE
  kaugushüpe M   EKSL F15 VAEGKUULJAD
  kaugushüpe N   EKSL F15 VAEGKUULJAD
  kaugushüpe M   EVPISL F20 INTELLEKTIPUUE
  kaugushüpe N   EVPISL F20 INTELLEKTIPUUE
  kaugushüpe N   EPSL F13 VAEGNÄGIJAD
11:25 100m ratastoolisõit N+M   EIL istujad FÜÜSILINE PUUE
11:30 kuulitõuge N+M   EKSL T15 VAEGKUULJAD
  kuulitõuge M   EVPISL F20 INTELLEKTIPUUE
11:40 kettaheide M   EIL seisjad FÜÜSILINE PUUE
  kettaheide N   EIL seisjad FÜÜSILINE PUUE
  kettaheide N   EPSL   VAEGNÄGIJAD
11:45 800m ratastoolisõit M   EIL   FÜÜSILINE PUUE
  400m ratastoolisõit N   EIL   FÜÜSILINE PUUE
12:00 kõrgushüpe N+M   EVPISL   INTELLEKTIPUUE
  kõrgushüpe N   EKSL   VAEGKUULJAD
12:10 heidetvõistlused     EIL    
  ratastoolisportlastele (kuul, ketas, oda, kurikas)          
  odavise N+M   EIL istujad FÜÜSILINE PUUE
  kurikaheide M   EIL istujad FÜÜSILINE PUUE
  kuulitõuge N+M   EIL istujad FÜÜSILINE PUUE
  kettaheide N+M   EIL istujad FÜÜSILINE PUUE
12:15 400 m jooks M   EKSL T15 VAEGKUULJAD
  400 m jooks M   EIL seisjad FÜÜSILINE PUUE
  400 m jooks M   EVPSL T20 INTELLEKTIPUUE
  kettaheide M   EKSL   VAEGKUULJAD
  kettaheide N   EKSL   VAEGKUULJAD
12:30 odavise M   EIL seisjad FÜÜSILINE PUUE
  odavise N   EIL seisjad FÜÜSILINE PUUE
12:25 1500 m jooks M   EKSL   VAEGKUULJAD
12:40 400 m jooks N   EPSL T13 VAEGNÄGIJAD
  400 m jooks N   EKSL T15 VAEGKUULJAD
  400 m jooks N   EIL seisjad FÜÜSILINE PUUE
  kõrgushüpe M   EKSL F15 VAEGKUULJAD
13:00 odavise M   EKSL   VAEGKUULJAD
  odavise N   EKSL   VAEGKUULJAD
13:30 800 m jooks N   EPSL T13 VAEGNÄGIJAD
  800 m jooks N   EKSL T15 VAEGKUULJAD

 

 

 

 

NB! Võistluste korraldajal on õigus teha muudatusi ajakavas.

...