Et En

Võistluskalender

Kiiruisutamine
P 28.02
Viljandi
Maratonidistants 30km start 10:00, Rahvadistants 10km start 12:00, Rahvadistants 10km start 13:00
R
Duatlon
P 28.02
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Suusatamine
T 02.03
Mammaste tervisespordikeskus
Suusatamine
K 03.03
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Suusatamine
L 06.03
Haanja Puhke- ja Suusakeskus
42 km klassika tehnika, 22 km klassikaline tehnika, Lastesõit 0-8 aastat, Lastesõit 9-12 aastat
R
Jooksmine
P 07.03
Rakvere
Suusatamine
T 09.03
Mammaste tervisespordikeskus
Suusatamine
N 11.03
Türi valgustatud tervise- ja suusarada
Kepikõnd
R 12.03
5 km, 10 km, 21 km, 42 km
Suusatamine
L 13.03
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Kepikõnd
P 14.03
Lelle
R
Suusatamine
T 16.03
Mammaste tervisespordikeskus
Suusatamine
N 18.03
Valgehobusemäe Suusa- ja Puhkekeskus


Tulemused

Suusatamine
L 27.02
Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus
38 km vabatehnika, 19 km vabatehnika, Lastesõit - 0-8 aastat, Lastesõit - 9-12 aastat
Suusatamine
P 21.02
Otepää - Elva
63 km, 31 km, 63 km Vintage, 31 km Vintage
Suusatamine
R 12.02
Alutaguse Puhke- ja Spordikeskus
22 km Öömaraton, 44 km klassika, 22 km klassika, Lastesõit 0-8 aastat, Lastesõit 9-12 aastat
Suusatamine
L 06.02
Tamsalu suusastaadion
43km vaba, 21km vaba, Saare Lastesõit kuni 8 aastased, Saare Lastesõit kuni 9-12 aastased
Suusatamine
L 30.01
Mõedaku
42 km, 21 km, Lastesõidud 0-8 aastat, Lastesõidud 9-12 aastat
Tsüklokross
L 14.11
Tallinn
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
P 08.11
Viljandi linna tänavad
Põhijooks - 10,5 km, Kepikõnd - 10,5 km, Rahvajooks - 5 km
Tsüklokross
L 31.10
Rapla Vesiroosi terviserada
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Tsüklokross
L 24.10
Elva
I START - M16, N16, II START - MSen3, MSen4, MSen5, III START - MJ, IV START - MSport, MSen1, MSen2, V START - NE/NU, NJ, NSen1-3, NSport, VI START - ME/MU
Jooksmine
L 17.10
Ülemiste keskus
POWERADE 10 km, SPORTLAND 5 km, POWERADE 10 km - virtuaaljooks, SPORTLAND 5 km - virtuaaljooks, Cappy lastejooksud
Tsüklokross
L 17.10
Viljandi linn
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID
Jooksmine
R 16.10
Saaremaa
10+16,195+16 km, 2+3,24+3,2 km
Tsüklokross
L 10.10
Suure-Jaani Ilmatari tn spordiväljak
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Tsüklokross
L 03.10
Rakke Linnamäe staadion
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit, VI start - NAISED + SEENIORID
Tsüklokross
P 27.09
Koidu
I start - M/N8, M/N10, II start - M/N12, III start - M/N14, IV start - M/N16, V start - OPEN mehed põhisõit (MJ, MU, ME), VI start - NAISED + SEENIORID

...