Et En

Võistluskalender

Maanteerattasõit
P 29.05
Lõuna-Eesti
128 km, 60 km, 27 km, virtuaal 128 km, virtuaal 60 km, virtuaal 27 km, Rattaralli kombo
R
Jooksmine
T 31.05
Pärnu Vallikäär
Jooksmine
K 01.06
Merimetsa terviserada
R
Jooksmine
K 01.06
Üle maailma
Narva 21 kombo, Laste virtuaaljooks
R
Jooksmine
K 01.06
Kohila Spordikompleksi staadion
Jooksmine
N 02.06
Nõo Veskijärv
Nõo noortejooks - 200 m lastejooks (lasteaiaealised lapsed), Nõo noortejooks - 1,2 km jooks (koolinoored), Nõo noortejooks - 1,2 km jooks (täiskasvanud)
R
Maastikurattasõit
L 04.06
Laukataguse Puhkeküla
62 km, 46,5 km, 23 km
Jooksmine
L 04.06
Rakvere staadion
Stebby 5 km ajavõtuta, Kostüümijooks, 10 km, 21.1 km, Cappy lastejooks, 10 km virtuaaljooks, 21.1 km virtuaaljooks, Cappy laste virtuaaljooks
R
Maastikurattasõit
P 05.06
Kiviõli Seikluskeskus
M10 10-15 min sõit, N10 10-15 min sõit, M12 10-15 min sõit, N12 10-15 min sõit, M14 20-30 min sõit, N14 20-30 min sõit, M16 30-45 min sõit, N16 30-45 min sõit, MJ 75-90 min sõit, NJ 30-45 min sõit, ME 75-90 min sõit, NE 75-90 min sõit, MSport 75-90 min sõit, MSen1 75-90 min sõit, MSen2 75-90 min sõit, MSen3 75-90 min sõit
R
Triatlon
P 05.06
Paide tehisjärv
1. start (noored B, noored A, juuniorid), 2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C), 3. start (N/M 20-80+)
R
Jooksmine
K 08.06
Nõmme-Harku Terviserada
R


Tulemused

Jooksmine
L 28.05
Rapla Selver
HEPA Noortejooks - 5 km, SPORTLANDI 5 km, ATLA 10 km, HARVIKERI 21,1 km, CAPITAL MILL 42,2 km, Mamma Lastejooksud (kuni 12. aastani), 5 km virtuaaljooks, 10 km virtuaaljooks, 21,1 km virtuaaljooks, 42,2 km virtuaaljooks
Jooksmine
N 26.05
Pae Park
5.1 km, Tillujooks 300 m
Jooksmine
E 23.05
Tallinna Botaanikaaed
Jooksmine
P 22.05
Paldiski maantee 124a
51. jooks ümber Harku järve
Maastikurattasõit
L 21.05
Rõuge Ööbikuoru vaatetorn Pesapuu
Põhisõit, Poolmaraton, Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem, Lastesõit - M8/N8, Lastesõit - M10/N10
Jooksmine
L 21.05
Tallinna Lauluväljak
7 km ajavõtuga jooks, 7 km ajavõtuta jooks, 7 km ajavõtuga kepikõnd, 7 km ajavõtuta kepikõnd, 7 km ajavõtuga käimine, 7 km ajavõtuta käimine, Virtuaaljooks 7 km ajavõtuga, Virtuaaljooks 7 km ajavõtuta, Virtuaaljooks - Rimi Tütarlastejooks 3 km, RIMI Tütarlastejooks 3 km, Limpa lastejooksud
Jooksmine
K 18.05
Hiiu 41
7km Ajavõtuga, 7km Ajavõtuta jooks, kõnd
Jooksmine
E 16.05
Nõmme Spordikeskus
Maastikurattasõit
P 15.05
Äkkeküla spordikeskus
N10, M10, N12, M12, N14, M14, N16, M16, NJ, MJ, NE, ME, M-sport, M-sen1, M-sen2, M-sen3
Jooksmine
L 14.05
Tamme Staadion, Tartu
10 km ajavõtuga jooks, 10 km ajavõtuta jooks-kõnd, 10 km ajavõtuga kõnd, 5 km ajavõtuga jooks-kõnd, 5 km ajavõtuta jooks-kõnd, Poolmaraton (21,1 km), Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - osalustasuta, 10 km ajavõtuga jooks - kaugjooks, 10 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks, 10 km ajavõtuga kõnd - kaugkõnd, 5 km ajavõtuga jooks-kõnd - kaugjooks, 5 km ajavõtuta jooks-kõnd - kaugjooks, Poolmaraton (21,1 km) - kaugjooks, Mr. Pritt lastejooksud - 400 m - kaugjooks
Maanteerattasõit
K 11.05
Rahinge
Täispikk distants - 24 km, Lühike distants - 14.6 km, Täispikk distants - 24 km, vabaklass, Lühike distants - 14.6 km, vabaklass
Jooksmine
E 09.05
Vabaõhumuuseumi tee 14
2. etapp - Eesti Vabaõhumuuseum
Jooksmine
P 08.05
Otepää-Elva
42 km, 24 km, 10 km, 5 km, virtuaal 42 km, virtuaal 24 km, virtuaal 10 km, virtuaal 5 km, virtuaal maratoni kombo
Maastikurattasõit
L 07.05
Viljandi
XXL-sõit, Põhisõit, Poolmaraton, Tillusõit - sündinud 2016 ja hiljem, Lastesõit - M8/N8, Lastesõit - M10/N10
Jooksmine
L 07.05
Kuressaare linnastaadion
5 km, Sportlandi 10 km, Lastejooks

...