Et En

Nimisponsor

Soudal
RMW Transport

Toetajad

Rapla Vald
Olerex AS
Rapla Maakonna Spordiliit
Candille
VarenaGrupp OÜ
Autorevol OÜ

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.05.2022 23:42.

VI start - NAISED + SEENIORID stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
31 Tarmo Kopli 1978 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
Hawaii Express
32 Priit Tuisk 1980 mees MSeenior1 Eesti, Tartu maakond
SK Keremeister
33 Margus Mikson 1975 mees MSeenior2 Eesti, Tartu maakond
Valio Eesti AS
34 Andre Kull 1978 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
35 Kristaps Kancers 1981 mees MSeenior1 Läti, Latvia
Sportland Bottecchia
36 Mari-Liis Mõttus 1997 naine NU Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
37 Reiko Rosenthal 1981 mees MSeenior1 Eesti, Tartu maakond
RTR
38 Avo Eljas 1971 mees MSeenior2 Eesti, Pärnu maakond
39 Janno Aksin 1979 mees MSeenior1 Eesti, Harju maakond
HAWAII EXPRESS
40 Tarmo Mõttus 1971 mees MSeenior2 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
41 Rainer Sildvee 1981 mees MSeenior1 Eesti, Pärnu maakond
42 Priit Järvloo 1983 mees MSeenior1 Eesti, Tartu maakond
43 Alar Reiska 1963 mees MSeenior4+ Eesti, Võru maakond
Haanja RK
44 Harro Hoog 1983 mees MSeenior1 Eesti, Harju maakond
45 Maario Silm 1986 mees MSeenior1 Eesti, Lääne-Viru maakond
46 Aleksei Kusnir 1981 mees MSeenior1 Eesti, Harju maakond
47 Janek Resev 1978 mees MSeenior2 Eesti, Järva maakond
48 Indrek Eelmets 1978 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
49 Alar Nigul 1965 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
50 Jaak Karjane 1982 mees MSeenior1 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
51 Harri Sügis 1964 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
52 Aimar Pedari 1965 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
53 Juri Molev 1976 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL
54 Jaanus Linkgreim 1971 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL
55 Kaupo Kuhlap 1966 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
Cosmos
56 Tatjana Dobolina 1984 naine NE Eesti, Harju maakond
Klubi Spordipartner
57 Maris Kaarjärv 1976 naine NE Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Rakke
58 Mathilde Manuela Nigul 2000 naine NJ Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
59 Viktor Mihhailov 1965 mees MSeenior3 Eesti, Ida-Viru maakond
60 Jaanus Kertsman 1972 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
kose amk
61 Igor Tarassov 1965 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
62 Vladimir Lapshin 1986 mees MSeenior1 Eesti, Harju maakond
VO2 Specialized
63 Jaanika Kurgjärv 1988 naine NE Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe rattaklubi
64 Liis Jääger 1998 naine NU Eesti, Tartu maakond
Kalevi Jalgrattakool
65 Aimur Uuk 1961 mees MSeenior4+ Eesti, Tartu maakond
Rakvere Rattaklubi Siplased
66 Tea Lang 1966 naine NE Eesti, Tartu maakond
67 Mihkel Jüri 1988 mees MSeenior1 Eesti, Tartu maakond
68 Mae Lang 1996 naine NU Eesti, Tartu maakond
69 Nikolai Fjodorov 1955 mees MSeenior4+ Eesti, Tartu maakond
70 Tanel Kuusk 1975 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
71 Sven Puusepp 1972 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
72 Mihkel Naagel 1983 mees MSeenior1 Eesti, Saare maakond
SJK Viiking

...