Et En

Nimisponsor

Soudal
RMW Transport

Toetajad

Rapla Vald
Olerex AS
Rapla Maakonna Spordiliit
Candille
VarenaGrupp OÜ
Autorevol OÜ

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 03.12.2021 06:00.
Kokku: 246
I start - M/N8, M/N10: 26
II start - M/N12: 53
III start - M/N14: 36
IV start - M/N16: 39
V start - OPEN mehed põhisõit: 37
VI start - NAISED + SEENIORID: 55
mees: 202
naine: 44
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Markus Adams
Otepää Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
III start - M/N14
Mirle-Neora Adusoo
Peloton
I start - M/N8, M/N10
Hannes Ahman
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Markku Ainsalu
Saksa Automaatika ProTeam
V start - OPEN mehed põhisõit
Janno Aksin
HAWAII EXPRESS
VI start - NAISED + SEENIORID
Sergeeva Anastasia
Team Petrogradets
III start - M/N14
Ats Joosep Angerpikk
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Martin Anier
IV start - M/N16
Gevert Aola
II start - M/N12
Rait Ärm
Porter Racing
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek Arme
Põltsamaa Jalgrattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Aaron Aus
III start - M/N14
Caspar Austa
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Hugo Bergson
KJK
I start - M/N8, M/N10
Bruno Bumanis
VALMIERAS VELO VIENIBA
III start - M/N14
Kristers Celitans
Garam ejot
II start - M/N12
Elagina Diana
Team Petrogradets
II start - M/N12
Tatjana Dobolina
Klubi Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Elisabeth Ebras
KJK
IV start - M/N16
Indrek Eelmets
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Jaak Ennuste
VO2
VI start - NAISED + SEENIORID
Nikolai Fjodorov
VI start - NAISED + SEENIORID
Andris Gavrikovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Ron Gristsenko
IV start - M/N16
Simona Haav
KJK
I start - M/N8, M/N10
Olle Härmat
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Hanna Heinsaar
nõmme rattaklubi
III start - M/N14
Helis Heinsaar
II start - M/N12
Tom Hints
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Maarius Hirv
nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Harro Hoog
VI start - NAISED + SEENIORID
Ralf Hürden
CFC spordiklubi
II start - M/N12
Arti Ilves
Peloton
IV start - M/N16
Tim Ingo
RTR
III start - M/N14
Adrian Irbe
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Richard Ivainen
Peloton
II start - M/N12
Liis Jääger
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Valdur Jaht
V start - OPEN mehed põhisõit
Kert Järva
Smart Sport
IV start - M/N16
Priit Järvloo
VI start - NAISED + SEENIORID
Markus Järvsoo
Viljandi RK
II start - M/N12
Marten Jõeäär
Cycling Tartu
V start - OPEN mehed põhisõit
Egert Johanson
IV start - M/N16
Robert Johanson
IV start - M/N16
Stefan Johanson
Viljandi RK
III start - M/N14
Mihkel Jüri
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
II start - M/N12
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Revo Käärst
Kuusalu RK
I start - M/N8, M/N10
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Herlen Kajo
Kuusalu RK
II start - M/N12
Edgars Kalninš
KS Sporta klubs
V start - OPEN mehed põhisõit
Helvijs Kancers
BELO Cycling project
II start - M/N12
Kristaps Kancers
Sportland Bottecchia
VI start - NAISED + SEENIORID
Märt Kannel
Viljandi RK
II start - M/N12
Jaak Karjane
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Karki
IV start - M/N16
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
III start - M/N14
Gleb Karpenko
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaarel Kerge
III start - M/N14
Jaanus Kertsman
kose amk
VI start - NAISED + SEENIORID
Kristen Kibe
Viljandi RK
II start - M/N12
Kaarel Kiho
TÜ ASK
IV start - M/N16
Marcus Kiilaspea
Viljandi RK
II start - M/N12
Siim Kiskonen
V start - OPEN mehed põhisõit
Eliise Kivistu
SK Rakke
III start - M/N14
Gert Klaaser
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Kontus
IV start - M/N16
Arthur Kooser
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Tarmo Kopli
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Kõrgesaar
TÜASK
III start - M/N14
Oskar Kõrgesaar
TÜASK
III start - M/N14
Alekss Krasts
RRS/OGRE
V start - OPEN mehed põhisõit
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
KJK
III start - M/N14
Kert Kubilius
II start - M/N12
Kevin Kubilius
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaupo Kuhlap
Cosmos
VI start - NAISED + SEENIORID
Antti Kuitto
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Janek-Robin Kukk
IV start - M/N16
Kätlin Kukk
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Margus Kukk
CERBOS
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Andre Kull
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Andro Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Martin Kurg
Jalgrattaklubi VIKO
III start - M/N14
Jaanika Kurgjärv
Rein Taaramäe rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kurits
IV start - M/N16
Karl Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
III start - M/N14
Aleksei Kusnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Rasmus Kuum
KJK
I start - M/N8, M/N10
Tanel Kuusk
VI start - NAISED + SEENIORID
Märt Küüt
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Elvis Leon Laanjõe
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Mia Laht
III start - M/N14
Mae Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Tea Lang
VI start - NAISED + SEENIORID
Vladimir Lapshin
VO2 Specialized
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Latik
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Kristo Latik
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Linda Lensment
KJK
I start - M/N8, M/N10
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Robert Lepik
Peloton
II start - M/N12
Rasmus Leppik
Viljandi RK
IV start - M/N16
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Sulev Lipp
VO2
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Liisi Lohk
II start - M/N12
Annikki Lugenberg
CFC
III start - M/N14
Joonas Maanurm
Saksa Automaatika ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Jakob Maaten
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Mik Madisson
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
III start - M/N14
Oskar Maidre
CFC Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Ottomar Metslind
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Miia Grete Metsma
KOMO
I start - M/N8, M/N10
Viktor Mihhailov
VI start - NAISED + SEENIORID
Madis Mihkels
TÜASK
IV start - M/N16
Paul Mikk
Viljandi RK
IV start - M/N16
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalevi SK
IV start - M/N16
Juri Molev
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Annemari Mõttus
Viljandi RK
III start - M/N14
Marko Mõttus
Viljandi RK
IV start - M/N16
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Tarmo Mõttus
Haanja Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mihkel Naagel
SJK Viiking
VI start - NAISED + SEENIORID
Henry Närap
TÜASK
IV start - M/N16
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nigul
CFC Spordiklubi
II start - M/N12
Tobias Nirgi
Siplased
II start - M/N12
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattaklubi
II start - M/N12
Rauno Notton
Cfc
IV start - M/N16
Hans Kristjan Novitski
CFC spordiklubi
II start - M/N12
Kaarina Nurminen
TVC
IV start - M/N16
Paul Olbrei
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Elvis Ormus
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Joosep-Mattias Õun
CFC
IV start - M/N16
Romet Pajur
III start - M/N14
Aaron Mattias Pani
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Peeter Parmask
VI start - NAISED + SEENIORID
Aleksandr Patrenkin
V start - OPEN mehed põhisõit
Oskar Pau
RTR
IV start - M/N16
Aimar Pedari
VI start - NAISED + SEENIORID
Erkki Peedumäe
Peloton
II start - M/N12
Lauri Peil
CX Eesti/Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
RTR
III start - M/N14
Pauliine Pesor
I start - M/N8, M/N10
Roosmarii Pesor
I start - M/N8, M/N10
Henri Põldma
TYASK
II start - M/N12
Marleen Poolamets
I start - M/N8, M/N10
Annabrit Prants
KJK
III start - M/N14
Robin Pruul
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Peeter Pruus
KoMo
V start - OPEN mehed põhisõit
Rainer Pungar
Mehikoorma
VI start - NAISED + SEENIORID
Sven Puusepp
VI start - NAISED + SEENIORID
Priit Rahnel
V start - OPEN mehed põhisõit
Frank Antoni Rahu
I start - M/N8, M/N10
Ralf Leon Rahu
I start - M/N8, M/N10
Georg Rakov
KJK
II start - M/N12
Priit Randpõld
KoMo
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
II start - M/N12
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Rudolfs Raudzin
VALMIERAS VELO VIENIBA
II start - M/N12
Mirjam Raun
RTR/Velo
II start - M/N12
Eliis Rehemaa
Otepää Rattaklubi
IV start - M/N16
Karel Gustav Rei
CFC spordiklubi
II start - M/N12
Kirke Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kusti Reier
Viljandi RK
IV start - M/N16
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Karel Reintop
KoMo
II start - M/N12
Mae Reintop
KoMo
I start - M/N8, M/N10
Erik Reisenbuk
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
VI start - NAISED + SEENIORID
Remi Rikolas
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Andre Roos
TÜASK
IV start - M/N16
Kert Roose
IV start - M/N16
Richard Root
Viljandi RK
III start - M/N14
Reiko Rosenthal
RTR
VI start - NAISED + SEENIORID
Rainer Rullingo
Jalgrattaklubi VIKO
II start - M/N12
Richard Ründva
nõmme rattaklubi
II start - M/N12
Oliver Rüster
Peloton
III start - M/N14
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Kaido Saar
KOMO
II start - M/N12
Markus Aleksander Saar
Kuusalu RK
II start - M/N12
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Romans Sadretdinovs
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Salupuu
Kuusalu RK
I start - M/N8, M/N10
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Merilyn Sarikas
Viljandi RK
IV start - M/N16
Stefan Sarv
I start - M/N8, M/N10
Silver Semjonov
Viljandi rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Renet Sepman
Komo
II start - M/N12
Rainer Sildvee
VI start - NAISED + SEENIORID
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
II start - M/N12
Maario Silm
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Juris Skrebels
V start - OPEN mehed põhisõit
Simo Sohkanen
Team EVOC Finland
V start - OPEN mehed põhisõit
Sten Erik Soiver
Kuusalu RK
II start - M/N12
Harri Sügis
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Jüri Suluste
SJK Viiking
VI start - NAISED + SEENIORID
Jürgen Surva
I start - M/N8, M/N10
Karolin Surva
Smart Sport
III start - M/N14
Erik Sviridenko
KJK
III start - M/N14
Bruno Tamm
CC Rota Mobilis
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Tamm
SK Keremeister
V start - OPEN mehed põhisõit
Kermo Tamm
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Igor Tarassov
VI start - NAISED + SEENIORID
Matvei Tarassov
Nõmme Rattaklubi
IV start - M/N16
Peeter Tarvis
KoMo
V start - OPEN mehed põhisõit
Elina Tasane
Viljandi RK
IV start - M/N16
Kevin Teeäär
Nõmme Rattaklubi
I start - M/N8, M/N10
Marcis Terin
VALMIERAS VELO VIENIBA/MSG
IV start - M/N16
Kristjan Terro
TÜ ASK
II start - M/N12
Johannes Tiirats
Viljandi RK
IV start - M/N16
Tõnu Tõnov
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi RK
IV start - M/N16
Janno Tosmin
TÜASK
IV start - M/N16
Maria Treier
CFC
II start - M/N12
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Priit Tuisk
SK Keremeister
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathias Tukk
Rein Taaramäe Rattaklubi
II start - M/N12
Aimur Uuk
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Ats Uulimaa
viko
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Vaikmäe
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Cristopher Väinola
KJK
III start - M/N14
Lisette Väinola
KJK
II start - M/N12
Marek Valdner
SAKSA AUTOMAATIKA PROTEAM
VI start - NAISED + SEENIORID
Pärtel Valge
Tartu SK Velo
II start - M/N12
Henri Valmsen
Viljandi RK
III start - M/N14
Vahur Valvas
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonatan Varep
Tartu SK Velo
I start - M/N8, M/N10
Joosep Veelmaa
Spordiklubi Rakke
III start - M/N14
Lauri Verliin
Tartu Akateemiline Spordiklubi
IV start - M/N16
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Reio Vill
Otepää rattaklubi
IV start - M/N16
Aleksandra Volke
KJK
III start - M/N14

...