Et En
Ava võistluse menüü

Korraldaja

Meie Liigume

Partnerid

Partnerid
Eesti Triatloni Liit
Rõuge vald

Toetajad

A.Le Coq
Ehitustrust
Enervit
Ikodor
Reginett
Meditsiinilabor Synlab
Tarmeko
Hasartmängumaksu Nõukogu

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.10.2021 19:00.
Kokku: 166
Lapsed E,D,C: 64
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60: 56
Võistkonnad: 2
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80: 44
mees: 103
naine: 61
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marti Alt
trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Armin Angerjärv
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Denis Danilkin
Spordiklubi Garant
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Eleri Etverk
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Anette Hallik
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Enno Kaasik
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kalev Kajaste
sk räpina
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Jaak Kanniste
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rene Kase
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Toomas Kespre
EKV
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Dag Kivila
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Grete Lucia Kruuse
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Andrus Kuusk
Tartu ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Livian Laaneots
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Mart Laid
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Karl Johan Leichter
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Allen Lindenberg
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kaari Meriloo
Tabasalu TK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Katre Meriloo
Tabasalu TK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rainer Nagel
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Argo Normak
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Liis Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Pille Nurmis
21cc
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rein Oder
2
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Eugen Õis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Laura Ojamäe
21CC
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kadri Possul
21CC Triatloniklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Artur Praun
If Kindlustus
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Vanessa Pure
Ujumise Spordiklubi MTÜ
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Luise Puu
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Merli Randoja
T3 Triathlon Club
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sven Rohlin
U-Klubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Marika Rohtla
TriSmile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Peeter Erik Rummo
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Mark Saarnik
FNT Spordiklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Urmas Saat
Hawaii Express
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Alma Sarapuu
Hawaii Express
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Cevin Anders Siim
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Paula-Brit Siimar
21 CC
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Reeli-Marta Siimar
21CC
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sven Siimar
21CC
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Marten Siirma
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Andres Aleksander Tammer
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Arno Tammjärv
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Raul Tomberg
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Janek Trepp
Trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kaarel Trepp
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Nikita Tserednitsenko
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Madis Ütt
Trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Aino Väin
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rein Vares
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Aivar Veri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kairit Veri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Ivar Vilson
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Georgi Vinogradov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Katrin Zaitseva
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60

...