Et En
Ava võistluse menüü

Korraldaja

Meie Liigume

Partnerid

Partnerid
Eesti Triatloni Liit
Rõuge vald

Toetajad

A.Le Coq
Ehitustrust
Enervit
Ikodor
Reginett
Meditsiinilabor Synlab
Tarmeko
Hasartmängumaksu Nõukogu

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 16.01.2021 15:00.
Kokku: 166
Lapsed E,D,C: 64
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60: 56
Võistkonnad: 2
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80: 44
mees: 103
naine: 61
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
3 mUSKlit
Erik Anja, Karl Mattias Milk, Alex Artur Märtmaa
Võistkonnad
Harju keskmised
Eili Paap, Erje Maas, Virginija Aurylaite
Võistkonnad
Sander Aavik
Lapsed E,D,C
Simo Aksalu
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Marti Alt
trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Armin Angerjärv
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Lars Sebastian Antoniak
21CC Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Edmond Aru
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Aaron Ausmees
Meie Liigume Medita
Lapsed E,D,C
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Denis Danilkin
Spordiklubi Garant
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sten-Silver Eiche
Lapsed E,D,C
Eleri Etverk
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Etriin Etverk
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Anette Hallik
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Oskar Hanko
Paide Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Robin Hansen
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Helena Heinlo
Lapsed E,D,C
Erika Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Ingrid Hiiemäe
Tartu Ujunisklubi
Lapsed E,D,C
Oliver Holtsmeier
Lapsed E,D,C
Risto Holtsmeier
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Eliise Ilves
Lapsed E,D,C
Tim Ingo
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Ida Tuule Jõgi
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Jüri Jõul
TriSmile
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Enno Kaasik
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Katriin Kaasik
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Trevor Kägo
Lapsed E,D,C
Kalev Kajaste
sk räpina
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Toomas Kaljuvee Obrock
Vinni VAK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Rein Kane
Loksa RSK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Jaak Kanniste
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Aaron Karu
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Rene Kase
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Toomas Kespre
EKV
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Karoliina Kets
Lapsed E,D,C
Dag Kivila
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Marianne Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Merili-Mai Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Karl Aleksander Kõlli
Vinni VAK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Sander Kont
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Kirke Kool
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Linda Koreinik
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Ander Markus Kroon
Meie Liigume Medita
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Grete Lucia Kruuse
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Johanna Kübar
Lapsed E,D,C
Johannes Kübar
Meie Liigume Medita
Lapsed E,D,C
Kirke Kübar
Lapsed E,D,C
Alina Kuhhareva
Lapsed E,D,C
Carmen Kuntro
Vinni VAK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Risto Kuntro
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Andrus Kuusk
Tartu ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Consuelo Laanemäe Räim
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Livian Laaneots
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kärt Laarman
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Mart Laid
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Ralf Marcus Laiva
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Mati Laur
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Karl Johan Leichter
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Gerd Johan Lessing
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Getriin Marii Lessing
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Aado Liblikmann
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Allen Lindenberg
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sander Linnus
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Merje Luik
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kristin Luts
tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Lembitu Luts
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Sigrid Luts
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Kätlin Madis
SK Jooksupartner
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Mattias Madis
Indrek Sei Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Henri Madismäe
SK Serviti
Lapsed E,D,C
Helen Mändma
TriSmile
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Mihkel Melker Marran
Ujumisklubi Briis
Lapsed E,D,C
Kaari Meriloo
Tabasalu TK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Katre Meriloo
Tabasalu TK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Matteus Miilpalu
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Karl Mattias Milk
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Martti Milk
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Mia Marta Miller
tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Mihkel Mustmaa
Lapsed E,D,C
Rainer Nagel
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Argo Normak
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Liis Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Pille Nurmis
21cc
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rein Oder
2
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Eugen Õis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sergio Õis
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Laura Ojamäe
21CC
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Otto Otstavel
Lapsed E,D,C
Indrek Paju
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Arabel Pedoson
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Arti Piirmaa
Lapsed E,D,C
Patrik Tobias Pindma
CFC
Lapsed E,D,C
Kadri Possul
21CC Triatloniklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Vanessa Potagin
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kaur Praks
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Artur Praun
If Kindlustus
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Vanessa Pure
Ujumise Spordiklubi MTÜ
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Luise Puu
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Merli Randoja
T3 Triathlon Club
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Oliver Reinmägi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Kristjan Reivart
tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Sven Rohlin
U-Klubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Marika Rohtla
TriSmile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Israel Romi
Karksi Sport
Lapsed E,D,C
Austin Roose
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Ats Rootsma
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Jass Rootsma
Ujumise Spordiklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Peeter Erik Rummo
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Mari Mai Ruus
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Mart Leo Ruus
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Mark Saarnik
FNT Spordiklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Urmas Saat
Hawaii Express
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Stefan Saks
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Aivar Sarapuu
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Alma Sarapuu
Hawaii Express
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Hendrik Jaak Sepp
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Tarmo Sepp
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Cevin Anders Siim
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Mirtel-Madlen Siimar
21CC
Lapsed E,D,C
Paula-Brit Siimar
21 CC
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Reeli-Marta Siimar
21CC
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Sven Siimar
21CC
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Marten Siirma
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Jaak Sikora
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Eliise Solom
Tartu Ujumsklubi
Lapsed E,D,C
Enrice Mario Soodla
ujumise spordiklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Gerit Soodla
Lapsed E,D,C
Germo Soodla
Lapsed E,D,C
Gregor Soodla
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Guido Soodla
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Nikita Stanitski
Lapsed E,D,C
Ilmar Tagel
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Johan Tamm
Tartu Ujumisklubi
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Andres Aleksander Tammer
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Arno Tammjärv
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Piret Telgmaa
Trismile
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Lisett Tokovenko
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Raul Tomberg
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Janek Trepp
Trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kaarel Trepp
Vinni VAK
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Nikita Tserednitsenko
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Ilja Tšernõh
Tabasalu TK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Marten Tsimolonskas
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Annabel Türn
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Danel Tuusis
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Romet Ustav
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Madis Ütt
Trismile
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Lauri Uusmaa
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Aino Väin
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Vaino Vald
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Laura-Liis Valdmaa
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Rein Vares
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rica Veevo
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Aivar Veri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Kairit Veri
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Rihard Viherpuu
Trismile
Lapsed E,D,C
Vanessa Viiding
Ujumise SK / TÜ ASK
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Ivar Vilson
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Georgi Vinogradov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60
Triin Visnapuu-Sepp
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80
Katrin Zaitseva
Tartu Ujumisklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60

...