Et En
Ava võistluse menüü

Korraldaja

Meie Liigume

Partnerid

Partnerid
Eesti Triatloni Liit
Rõuge vald

Toetajad

A.Le Coq
Ehitustrust
Enervit
Ikodor
Reginett
Meditsiinilabor Synlab
Tarmeko
Hasartmängumaksu Nõukogu

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.01.2021 16:01.

Lapsed E,D,C stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Oliver Holtsmeier 2005 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
2 Kristjan Reivart 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
tartu Ujumisklubi
3 Trevor Kägo 2006 mees Poisid D Eesti, Harju maakond
4 Aaron Ausmees 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
5 Roobert Teder 2009 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
6 Christine Teder 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
7 Anette Teder 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
8 Eliise Ilves 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Harju maakond
9 Sander Aavik 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
10 Sten-Silver Eiche 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
11 Sigrid Luts 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
12 Kristin Luts 2008 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
tartu ujumisklubi
13 Rica Veevo 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
14 Eliise Solom 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumsklubi
15 Karoliina Kets 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Põlva maakond
16 Henri Madismäe 2005 mees Poisid D Eesti, Põlva maakond
SK Serviti
17 Lars Sebastian Antoniak 2005 mees Poisid D Eesti, Harju maakond
21CC Triatloniklubi
18 Kaur Praks 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
19 Mari Mai Ruus 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
20 Otto Otstavel 2007 mees Poisid E Eesti, Lääne-Viru maakond
21 Stefan Saks 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
22 Ats Rootsma 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
23 Kirke Kübar 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
24 Johanna Kübar 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
25 Laura-Liis Valdmaa 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
26 Rihard Viherpuu 2003 mees Poisid C Eesti, Harju maakond
Trismile
27 Kirke Kool 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
28 Israel Romi 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Viljandi maakond
Karksi Sport
29 Arabel Pedoson 2009 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
30 Mia Marta Miller 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
tartu ujumisklubi
31 Getriin Marii Lessing 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
32 Gerd Johan Lessing 2009 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
33 Simo Aksalu 2003 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
34 Arti Piirmaa 2005 mees Poisid D Eesti, Järva maakond
35 Mirtel-Madlen Siimar 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Harju maakond
21CC
36 Sander Kont 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
37 Robin Hansen 2007 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
38 Romet Ustav 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
39 Katriin Kaasik 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
40 Edmond Aru 2003 mees Poisid C Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
41 Risto Kuntro 2003 mees Poisid C Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
42 Lisett Tokovenko 2005 naine Tüdrukud D Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
43 Marten Tsimolonskas 2003 mees Poisid C Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
44 Annabel Türn 2006 naine Tüdrukud D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
45 Etriin Etverk 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
46 Tim Ingo 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
47 Karl Mattias Milk 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
48 Martti Milk 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
49 Patrik Tobias Pindma 2008 mees Poisid E Eesti, Harju maakond
CFC
50 Mihkel Mustmaa 2005 mees Poisid D Eesti, Võru maakond
51 Rasmus Boisen 2005 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
52 Alina Kuhhareva 2007 naine Tüdrukud E Eesti, Tartu maakond
53 Nikita Stanitski 2006 mees Poisid D Eesti, Tartu maakond
54 Marianne Kivimets 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
55 Germo Soodla 2004 mees Poisid C Eesti, Tartu maakond
56 Gerit Soodla 2004 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
57 Mihkel Melker Marran 2003 mees Poisid C Eesti, Harju maakond
Ujumisklubi Briis
58 Ida Tuule Jõgi 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
59 Helena Heinlo 2003 naine Tüdrukud C Eesti, Tartu maakond
60 Mattias Madis 2007 mees Poisid E Eesti, Valga maakond
Indrek Sei Ujumisklubi
61 Johannes Kübar 2008 mees Poisid E Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita

...