Et En
Ava võistluse menüü

Korraldaja

Meie Liigume

Partnerid

Partnerid
Eesti Triatloni Liit
Rõuge vald

Toetajad

A.Le Coq
Ehitustrust
Enervit
Ikodor
Reginett
Meditsiinilabor Synlab
Tarmeko
Hasartmängumaksu Nõukogu

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.10.2021 18:00.
Kokku: 166
Lapsed E,D,C: 64
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid 40&50&60: 56
Võistkonnad: 2
Noored B, harrastajad, veteranid 70&80: 44
mees: 103
naine: 61
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Sander Aavik
Lapsed E,D,C
Simo Aksalu
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Lars Sebastian Antoniak
21CC Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Edmond Aru
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Aaron Ausmees
Meie Liigume Medita
Lapsed E,D,C
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Sten-Silver Eiche
Lapsed E,D,C
Etriin Etverk
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Robin Hansen
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Helena Heinlo
Lapsed E,D,C
Erika Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Ingrid Hiiemäe
Tartu Ujunisklubi
Lapsed E,D,C
Oliver Holtsmeier
Lapsed E,D,C
Eliise Ilves
Lapsed E,D,C
Tim Ingo
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Ida Tuule Jõgi
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Katriin Kaasik
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Trevor Kägo
Lapsed E,D,C
Aaron Karu
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Karoliina Kets
Lapsed E,D,C
Marianne Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
Lapsed E,D,C
Sander Kont
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Kirke Kool
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Johanna Kübar
Lapsed E,D,C
Johannes Kübar
Meie Liigume Medita
Lapsed E,D,C
Kirke Kübar
Lapsed E,D,C
Alina Kuhhareva
Lapsed E,D,C
Risto Kuntro
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Gerd Johan Lessing
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Getriin Marii Lessing
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Kristin Luts
tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Sigrid Luts
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Mattias Madis
Indrek Sei Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Henri Madismäe
SK Serviti
Lapsed E,D,C
Mihkel Melker Marran
Ujumisklubi Briis
Lapsed E,D,C
Karl Mattias Milk
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Martti Milk
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Mia Marta Miller
tartu ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Mihkel Mustmaa
Lapsed E,D,C
Otto Otstavel
Lapsed E,D,C
Arabel Pedoson
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Arti Piirmaa
Lapsed E,D,C
Patrik Tobias Pindma
CFC
Lapsed E,D,C
Kaur Praks
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Kristjan Reivart
tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Israel Romi
Karksi Sport
Lapsed E,D,C
Ats Rootsma
Ujumise Spordiklubi
Lapsed E,D,C
Mari Mai Ruus
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Stefan Saks
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Mirtel-Madlen Siimar
21CC
Lapsed E,D,C
Eliise Solom
Tartu Ujumsklubi
Lapsed E,D,C
Gerit Soodla
Lapsed E,D,C
Germo Soodla
Lapsed E,D,C
Nikita Stanitski
Lapsed E,D,C
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Lisett Tokovenko
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Marten Tsimolonskas
Vinni VAK
Lapsed E,D,C
Annabel Türn
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Romet Ustav
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Laura-Liis Valdmaa
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Rica Veevo
Tartu Ujumisklubi
Lapsed E,D,C
Rihard Viherpuu
Trismile
Lapsed E,D,C

...