Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.09.2021 07:05.
Kokku: 307
1. start (Noored B, harrastajad): 52
2. start (Lapsed C, D, E): 83
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+): 172
mees: 220
naine: 87
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Artur Abras
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Pärtel Abras
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Markus Allika
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Mattias Allika
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Allan-Alex Allikvee
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Isabel Annus
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Etriin Etverk
Vinni VAK
2. start (Lapsed C, D, E)
Heleriin Haljaste
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Erika Hiiemäe
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Ingrid Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Beate Jansone
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Laura Juhanson
2. start (Lapsed C, D, E)
Aaron Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Rafael Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Siim Kesküla
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Ralf Kesperi
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Richard Kesperi
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Anna Kiiker
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Emma Kiiker
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Kristofer Koger
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Rikard Kont
Tallinna 21. Kool
2. start (Lapsed C, D, E)
Kaspar Kotli
21CC TRIATLONIKLUBI
2. start (Lapsed C, D, E)
Andre Kulak
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Cedric Künnapuu
2. start (Lapsed C, D, E)
Teodor Läll
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Nora Lehtme
Tabasalu triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Johannes Lepik
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Gerd Johan Lessing
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Arseni Loginov
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Kristin Luts
mtü yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Helena Maddison
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Rasmus Maddison
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Maru Mäesepp
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Minna Li Mäesepp
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Harald Mägi
2. start (Lapsed C, D, E)
Rihard Mägi
2. start (Lapsed C, D, E)
Marii Malva
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Emili Mannine
Tabasalu Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Sebastian Michelson
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Tau Sebastian Mölder
2. start (Lapsed C, D, E)
Tim Ringo Mölder
21 cc triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Kirke Mõtsnik
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Emma Elise Neier
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Jako-Kaur Ott
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Karl-Eric Ott
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Romet Paas
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Sten-Erik Päeren
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Thristo Paju
Vinni VAK
2. start (Lapsed C, D, E)
Roger Pajur
2. start (Lapsed C, D, E)
Anna Pashenkova
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Monika Päslane
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Arabel Pedoson
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Berit Petti
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Robin Priks
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Fred Puksand
2. start (Lapsed C, D, E)
Arabella Raie
Triathlon Estonia
2. start (Lapsed C, D, E)
Johannes Rohiväli
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Mikk Mihkel Ruus
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Ronan Salmu
21CC
2. start (Lapsed C, D, E)
Meribell Sepp
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Karina Shkitskaja
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Orm Mattias Siemann
2. start (Lapsed C, D, E)
Mirtel-Madlen Siimar
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Robert Šitman
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Nikita Skolozhabskyy
2. start (Lapsed C, D, E)
Sander Sõtsugov
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Richard Toomas Tammaru
2. start (Lapsed C, D, E)
Markus Tätte
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Kristo Timuska
Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Mirtel Toomsalu
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Triin Truuvelt
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Tuuli Truuvelt
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Alexander Türn
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Karoli Türn
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Markkus Uuskar
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Laur Välja
Tabasalu Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Liis Väljamäe
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Helen Veede
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Karola Viinapuu
Audentes
2. start (Lapsed C, D, E)
Polina Zvjagina
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)

...