Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.09.2021 06:00.
Kokku: 307
1. start (Noored B, harrastajad): 52
2. start (Lapsed C, D, E): 83
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+): 172
mees: 220
naine: 87
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Matis Alusalu
1. start (Noored B, harrastajad)
Lars Sebastian Antoniak
21cc Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Rasmus Boisen
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Ivan Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Leonid Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Sergey Borisov
1. start (Noored B, harrastajad)
Beate Bula
AQUATICS
1. start (Noored B, harrastajad)
Elvins Freijs
AQUATICS
1. start (Noored B, harrastajad)
Risto Holtsmeier
Ujumise Spordiklubi/Tr1hards
1. start (Noored B, harrastajad)
Aleksandr Ivanov
Fortuna
1. start (Noored B, harrastajad)
Jaanika Jundas
TriSmile
1. start (Noored B, harrastajad)
Urmo Kesküla
Anu Jooksutrennid
Schoberg OÜ
1. start (Noored B, harrastajad)
Juri Koshmanova
Kale jalgratakool
1. start (Noored B, harrastajad)
Ralf Robin Kruusimägi
21CC Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Kevin Kubilius
Tripassion Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Lars Kuljus
1. start (Noored B, harrastajad)
Vladimir Kunitsõn
SK Fortuna
1. start (Noored B, harrastajad)
Kaur Erik Kuum
Yess
1. start (Noored B, harrastajad)
Ralf Marcus Laiva
21CC Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Elis Leetmaa
1. start (Noored B, harrastajad)
Kaspar Lepp
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Mart Luhari
1. start (Noored B, harrastajad)
Uku Luhari
1. start (Noored B, harrastajad)
Karl Mell
21cc/tr1hards
1. start (Noored B, harrastajad)
Oskar Miller
21CC Triatloniklubi / Tr1hards
1. start (Noored B, harrastajad)
Virgo Õitspuu
SK Võhma
1. start (Noored B, harrastajad)
Kert Pallo
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Triinu Palo
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Karin Pärtelpoeg
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Anton Pashenkov
YESS
1. start (Noored B, harrastajad)
Arti Piirmaa
Paide Ujumisklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Oliver Piller
1. start (Noored B, harrastajad)
Meri-Lill Plagnaud
1. start (Noored B, harrastajad)
Tarmo Post
SK Mesilased
Elva Gümnaasium
1. start (Noored B, harrastajad)
Kristo Rannik
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Kertu Maarja Reinsalu
1. start (Noored B, harrastajad)
Hendrik Rohtla
Paide Ujumisklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Austin Roose
Yess
1. start (Noored B, harrastajad)
Robert Sammel
Vinni VAK
1. start (Noored B, harrastajad)
Maksim Samoilov
1. start (Noored B, harrastajad)
Aivar Sarapuu
1. start (Noored B, harrastajad)
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Aiki Schneider
1. start (Noored B, harrastajad)
Regiina Sepp
1. start (Noored B, harrastajad)
Andreas Soosaar
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Mikk Tiidemann
SK Fortuna
1. start (Noored B, harrastajad)
Annabel Türn
YESS
1. start (Noored B, harrastajad)
Mare Ulp
Swedbanki SK
1. start (Noored B, harrastajad)
Marko Valter
1. start (Noored B, harrastajad)
Hanna-Liisa Värik
1. start (Noored B, harrastajad)
Rica Veevo
1. start (Noored B, harrastajad)
Ralfs Vistins
AQUATICS
1. start (Noored B, harrastajad)

...