Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 26.09.2021 06:00.
Kokku: 307
1. start (Noored B, harrastajad): 52
2. start (Lapsed C, D, E): 83
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+): 172
mees: 220
naine: 87
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Indrek Aarna
VKG AS
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marek Aasna
Trismile
Thorsteel
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Priit Ailt
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Egert Akenpärg
Tripassion Triatloniklubi
12242671
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Dmitri Aleksandrov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Dmitri Aleksejev
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marti Alt
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ilja Andrejev
Päästeamet
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Armin Angerjärv
Tartu Ujumisklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marek Antoniak
21cc Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marek Aru
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Märt Avandi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sergei Baranovski
I Love Supersport
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sten Berg
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maria Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mihhail Bõtškov
InFocus Team
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andrei Dankevits
ILSS TALLINN
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Margus Dintsenko
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sander Eesmaa
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vladimir Galkin
I Love SuperSport Tallinn
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Greenbaum
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Neeme Gross
TüriTri
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Üllar Gustavson
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Krister Haav
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hanne Grete Hanvere
Tr1Hards
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Danel Hein
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Margus Heintalu
Tabasalu triatloniklubi/T3 Triathlon Team
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andres Hiiemäe
Elva Suusaklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Siim Holts
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Oleg Ignatjev
Team Zoot Europe
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sergei Istsenko
Supersport
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andrus Jaamul
KUK
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Jänes
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Reti Joandi
Viljandi Sõudeklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kadri-Ann Jundas
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Krete Kaasik
SK KATI
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maili Kahu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jarno Kalind
21.CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raul Kaljuraid
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rein Kane
Loksa RSK
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jaak Kanniste
A2K Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Janek Karbe
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Erko Karo
Metek
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karel Keis
Tartu Ujumisklubi- YESS
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sander Kesksaar
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tõnis Kiis
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kelly Kimmer
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Robert Kitt
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Oskar Kivinurk
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aleksandr Knjazetski
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Kogger
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Krete Koovit
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maria-Natali Kozõreva
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mirell Krain
21CC Triatloniklubi
Monese Ltd Eesti Filiaal
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Johan Krasilnikov
Yess
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ander Markus Kroon
Yess
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tanel Kroonberg
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sofia Kruusalu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Zinaida Kruusalu
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Helen Kübar
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vjatšeslav Kulak
Ujumise spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Preedik Kulli
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ingomar Künnapuu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Kristofer Kurruk
Tartu Ujumisklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ljubov Kutovaja
Jurden OU
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Moonika Küttim
21CC Triatloniklubi
Särasilmad
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mait Kuusalu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristjan Lepp
Elisa Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kalle Liebert
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jürgen Ligi
21cc
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Lauri Lillmann
Saferoad
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ragnar Lipstok
TRIPASSION TRIATLONIKLUBI
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kert Kevin Lissmann
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Loho
T3 Triathlon Team
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Imbi Loomets
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Juhan Lukk
Sukl Sula
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jekaterina Luzik
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Liivi Maddison
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Martin Maddison
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mehis Mäe
Täppsportlased
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rauno Mäepea
GoHaus Kinnisvara OÜ
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sverre Mäesepp
TriPassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alina Malinina
I Love Supersport
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jaanus Männik
21CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristjan Melikov
21CC Triatloniklubi/#Headinimesed
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andres Metsmägi
Kuren Projekt OÜ
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marika Minlibajeva-Tarkoleva
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kirill Neitov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Nork
CC21 Triatloniklubi
Krimelte
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Irina Oleinitš
I Love Supersport Tallinn
MTÜ TUGIKESKUS POWER
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maano Päeren
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rene Pajus
Rene Pajus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Madis Paluoja
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andreas Papp
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raino Parder
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rivo Pärna
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Artur Part
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jaanika Parts
Elisa Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maksim Pavljukov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andrus Pedai
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vitali Petrov
I love supersport
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Reelika Piik
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Laura Piiper
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Brait Pilvik
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kadri Possul
Triatloniklubi 21CC
Eesti rahvusraamatukogu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Artur Praun
TriSmile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Artur Praun
TriSmile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marko Pukk
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Valdis Puzanov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rein Raikna
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Matt Rammo
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Brita Rannamets
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Henry Räppo
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Anneli Ratassepp
trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristjan Rätsep
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Inge Reiman
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Taavet Reimers
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Merilyn Rikkinen
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Liisa Rohila
Tripassion triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Helari Rohtla
Tartu Ujumusklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Avo Rõõmussaar
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ragnar Russe
MTÜ Swedbank Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Paul Ruubel
SK Keremeister
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Gert Saamann
JOKA
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mihkel Sarv
21cc
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aiki Schneider
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tõnis Siht
21CC triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Paula-Brit Siimar
Ujumise spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sven Siimar
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Siimsaare
21CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Johannes Sikk
21.CC Triatloniklubi/Tr1Hards
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Oleksandr Skolozhabskyy
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Dmitri Smorodin
Smorodinka
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tanel Taal
21CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ilmar Tagel
TriSmile/ KÕlleste SK
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Piret Talviste
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Margus Tamm
21.CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raivo E. Tamm
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Arno Tammjärv
Trismile.
eraisik
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Egle Teder
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Martin Teetsov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andero Teras
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Martin Teras
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Helen Tihho
Tripassioni Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristjan Tiido
Yess
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Tilk
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Janek Trepp
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaarel Trepp
21CC triatloniklubi/TR1HARDS
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aleksei Trunin
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andrei Tšerednik
21cc
IronLaw oü
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Taago Tulf
21cc
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Heiki Tulk
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Signe Uibo
Tripassion Triatloniklubi
AS Merko Ehitus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raimo Ülavere
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Urmo Utar
Tabasalu TK
Utar OÜ
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Madis Ütt
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tõnu Vahtra
TriSmile
Playtech
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kadri Valdre
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andi Vallik
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rein Vares
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ville Markus Varik
Yess
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alger Vedler
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ergo Veedler
Elisa Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vallo Veinthal
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aivar Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rihard Viherpuu
Viimsi Veeklubi/ TriSmile
Viimsi Veeklubi/TriSmile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Elina Vilja
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaido Voogla
Kalevi Jalgrattakool
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Viljar Vooremäe
Lennuliiklusteeninduse AS
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sergei Voronichev
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ingmar Vutt
RULLUISUKLUBI 8R
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)

...