Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 15.08.2020 16:00.
Kokku: 307
1. start (Noored B, harrastajad): 52
2. start (Lapsed C, D, E): 83
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+): 172
mees: 220
naine: 87
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Indrek Aarna
VKG AS
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marek Aasna
Trismile
Thorsteel
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Artur Abras
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Pärtel Abras
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Priit Ailt
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Egert Akenpärg
Tripassion Triatloniklubi
12242671
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Dmitri Aleksandrov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Dmitri Aleksejev
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Markus Allika
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Mattias Allika
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Allan-Alex Allikvee
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Marti Alt
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Matis Alusalu
1. start (Noored B, harrastajad)
Ilja Andrejev
Päästeamet
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Armin Angerjärv
Tartu Ujumisklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Isabel Annus
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Lars Sebastian Antoniak
21cc Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Marek Antoniak
21cc Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marek Aru
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Märt Avandi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sergei Baranovski
I Love Supersport
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sten Berg
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rasmus Boisen
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Ivan Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Leonid Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Maria Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sergey Borisov
1. start (Noored B, harrastajad)
Mihhail Bõtškov
InFocus Team
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Beate Bula
AQUATICS
1. start (Noored B, harrastajad)
Andrei Dankevits
ILSS TALLINN
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Margus Dintsenko
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sander Eesmaa
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Etriin Etverk
Vinni VAK
2. start (Lapsed C, D, E)
Elvins Freijs
AQUATICS
1. start (Noored B, harrastajad)
Vladimir Galkin
I Love SuperSport Tallinn
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Greenbaum
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Neeme Gross
TüriTri
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Üllar Gustavson
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Krister Haav
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Heleriin Haljaste
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Hanne Grete Hanvere
Tr1Hards
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Danel Hein
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Margus Heintalu
Tabasalu triatloniklubi/T3 Triathlon Team
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andres Hiiemäe
Elva Suusaklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Erika Hiiemäe
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Ingrid Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Siim Holts
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Risto Holtsmeier
Ujumise Spordiklubi/Tr1hards
1. start (Noored B, harrastajad)
Oleg Ignatjev
Team Zoot Europe
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sergei Istsenko
Supersport
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aleksandr Ivanov
Fortuna
1. start (Noored B, harrastajad)
Andrus Jaamul
KUK
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Jänes
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Beate Jansone
AQUATICS
2. start (Lapsed C, D, E)
Reti Joandi
Viljandi Sõudeklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Laura Juhanson
2. start (Lapsed C, D, E)
Jaanika Jundas
TriSmile
1. start (Noored B, harrastajad)
Kadri-Ann Jundas
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Krete Kaasik
SK KATI
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Maili Kahu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jarno Kalind
21.CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raul Kaljuraid
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rein Kane
Loksa RSK
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jaak Kanniste
A2K Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Janek Karbe
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Erko Karo
Metek
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aaron Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Rafael Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Karel Keis
Tartu Ujumisklubi- YESS
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sander Kesksaar
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Siim Kesküla
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Urmo Kesküla
Anu Jooksutrennid
Schoberg OÜ
1. start (Noored B, harrastajad)
Ralf Kesperi
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Richard Kesperi
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Anna Kiiker
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Emma Kiiker
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Tõnis Kiis
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kelly Kimmer
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Robert Kitt
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Oskar Kivinurk
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aleksandr Knjazetski
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristofer Koger
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Toomas Kogger
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rikard Kont
Tallinna 21. Kool
2. start (Lapsed C, D, E)
Krete Koovit
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Juri Koshmanova
Kale jalgratakool
1. start (Noored B, harrastajad)
Kaspar Kotli
21CC TRIATLONIKLUBI
2. start (Lapsed C, D, E)
Maria-Natali Kozõreva
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mirell Krain
21CC Triatloniklubi
Monese Ltd Eesti Filiaal
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Johan Krasilnikov
Yess
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ander Markus Kroon
Yess
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tanel Kroonberg
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sofia Kruusalu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Zinaida Kruusalu
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ralf Robin Kruusimägi
21CC Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Helen Kübar
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kevin Kubilius
Tripassion Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Andre Kulak
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Vjatšeslav Kulak
Ujumise spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Lars Kuljus
1. start (Noored B, harrastajad)
Preedik Kulli
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Vladimir Kunitsõn
SK Fortuna
1. start (Noored B, harrastajad)
Cedric Künnapuu
2. start (Lapsed C, D, E)
Ingomar Künnapuu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Kristofer Kurruk
Tartu Ujumisklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ljubov Kutovaja
Jurden OU
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Moonika Küttim
21CC Triatloniklubi
Särasilmad
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaur Erik Kuum
Yess
1. start (Noored B, harrastajad)
Mait Kuusalu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ralf Marcus Laiva
21CC Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Teodor Läll
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Elis Leetmaa
1. start (Noored B, harrastajad)
Nora Lehtme
Tabasalu triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Johannes Lepik
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Kaspar Lepp
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Kristjan Lepp
Elisa Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Gerd Johan Lessing
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Kalle Liebert
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jürgen Ligi
21cc
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Lauri Lillmann
Saferoad
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ragnar Lipstok
TRIPASSION TRIATLONIKLUBI
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kert Kevin Lissmann
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Arseni Loginov
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Toomas Loho
T3 Triathlon Team
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Imbi Loomets
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mart Luhari
1. start (Noored B, harrastajad)
Uku Luhari
1. start (Noored B, harrastajad)
Juhan Lukk
Sukl Sula
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristin Luts
mtü yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Jekaterina Luzik
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Helena Maddison
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Liivi Maddison
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Martin Maddison
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rasmus Maddison
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Mehis Mäe
Täppsportlased
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rauno Mäepea
GoHaus Kinnisvara OÜ
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Maru Mäesepp
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Minna Li Mäesepp
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Sverre Mäesepp
TriPassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Harald Mägi
2. start (Lapsed C, D, E)
Rihard Mägi
2. start (Lapsed C, D, E)
Alina Malinina
I Love Supersport
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marii Malva
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Jaanus Männik
21CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Emili Mannine
Tabasalu Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Kristjan Melikov
21CC Triatloniklubi/#Headinimesed
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karl Mell
21cc/tr1hards
1. start (Noored B, harrastajad)
Andres Metsmägi
Kuren Projekt OÜ
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sebastian Michelson
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Oskar Miller
21CC Triatloniklubi / Tr1hards
1. start (Noored B, harrastajad)
Marika Minlibajeva-Tarkoleva
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tau Sebastian Mölder
2. start (Lapsed C, D, E)
Tim Ringo Mölder
21 cc triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Kirke Mõtsnik
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Emma Elise Neier
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Kirill Neitov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Nork
CC21 Triatloniklubi
Krimelte
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Virgo Õitspuu
SK Võhma
1. start (Noored B, harrastajad)
Irina Oleinitš
I Love Supersport Tallinn
MTÜ TUGIKESKUS POWER
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Jako-Kaur Ott
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Karl-Eric Ott
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Romet Paas
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Maano Päeren
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sten-Erik Päeren
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Thristo Paju
Vinni VAK
2. start (Lapsed C, D, E)
Roger Pajur
2. start (Lapsed C, D, E)
Rene Pajus
Rene Pajus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kert Pallo
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Triinu Palo
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Madis Paluoja
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andreas Papp
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raino Parder
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rivo Pärna
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Artur Part
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karin Pärtelpoeg
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Jaanika Parts
Elisa Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Anton Pashenkov
YESS
1. start (Noored B, harrastajad)
Anna Pashenkova
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Monika Päslane
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Maksim Pavljukov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andrus Pedai
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Arabel Pedoson
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Vitali Petrov
I love supersport
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Berit Petti
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Reelika Piik
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Laura Piiper
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Arti Piirmaa
Paide Ujumisklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Oliver Piller
1. start (Noored B, harrastajad)
Brait Pilvik
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Meri-Lill Plagnaud
1. start (Noored B, harrastajad)
Kadri Possul
Triatloniklubi 21CC
Eesti rahvusraamatukogu
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Post
SK Mesilased
Elva Gümnaasium
1. start (Noored B, harrastajad)
Artur Praun
TriSmile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Artur Praun
TriSmile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Robin Priks
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Marko Pukk
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Fred Puksand
2. start (Lapsed C, D, E)
Valdis Puzanov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Arabella Raie
Triathlon Estonia
2. start (Lapsed C, D, E)
Rein Raikna
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Matt Rammo
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Brita Rannamets
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristo Rannik
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Henry Räppo
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Anneli Ratassepp
trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristjan Rätsep
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Inge Reiman
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Taavet Reimers
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kertu Maarja Reinsalu
1. start (Noored B, harrastajad)
Merilyn Rikkinen
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Liisa Rohila
Tripassion triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Johannes Rohiväli
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Helari Rohtla
Tartu Ujumusklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hendrik Rohtla
Paide Ujumisklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Avo Rõõmussaar
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Austin Roose
Yess
1. start (Noored B, harrastajad)
Ragnar Russe
MTÜ Swedbank Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Paul Ruubel
SK Keremeister
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mikk Mihkel Ruus
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Gert Saamann
JOKA
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ronan Salmu
21CC
2. start (Lapsed C, D, E)
Robert Sammel
Vinni VAK
1. start (Noored B, harrastajad)
Maksim Samoilov
1. start (Noored B, harrastajad)
Aivar Sarapuu
1. start (Noored B, harrastajad)
Mihkel Sarv
21cc
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aiki Schneider
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aiki Schneider
1. start (Noored B, harrastajad)
Meribell Sepp
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Regiina Sepp
1. start (Noored B, harrastajad)
Karina Shkitskaja
Ujumise spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Orm Mattias Siemann
2. start (Lapsed C, D, E)
Tõnis Siht
21CC triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mirtel-Madlen Siimar
21CC Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Paula-Brit Siimar
Ujumise spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sven Siimar
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Tarmo Siimsaare
21CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Johannes Sikk
21.CC Triatloniklubi/Tr1Hards
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Robert Šitman
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Nikita Skolozhabskyy
2. start (Lapsed C, D, E)
Oleksandr Skolozhabskyy
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Dmitri Smorodin
Smorodinka
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andreas Soosaar
Ujumise Spordiklubi
1. start (Noored B, harrastajad)
Sander Sõtsugov
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Tanel Taal
21CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ilmar Tagel
TriSmile/ KÕlleste SK
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Piret Talviste
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Margus Tamm
21.CC
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raivo E. Tamm
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Richard Toomas Tammaru
2. start (Lapsed C, D, E)
Arno Tammjärv
Trismile.
eraisik
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Markus Tätte
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Egle Teder
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Martin Teetsov
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Andero Teras
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Martin Teras
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Helen Tihho
Tripassioni Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mikk Tiidemann
SK Fortuna
1. start (Noored B, harrastajad)
Kristjan Tiido
Yess
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Toomas Tilk
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kristo Timuska
Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Mirtel Toomsalu
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Janek Trepp
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kaarel Trepp
21CC triatloniklubi/TR1HARDS
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aleksei Trunin
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Triin Truuvelt
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Tuuli Truuvelt
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)
Andrei Tšerednik
21cc
IronLaw oü
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Taago Tulf
21cc
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Heiki Tulk
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alexander Türn
YESS
2. start (Lapsed C, D, E)
Annabel Türn
YESS
1. start (Noored B, harrastajad)
Karoli Türn
Yess
2. start (Lapsed C, D, E)
Signe Uibo
Tripassion Triatloniklubi
AS Merko Ehitus
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Raimo Ülavere
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Mare Ulp
Swedbanki SK
1. start (Noored B, harrastajad)
Urmo Utar
Tabasalu TK
Utar OÜ
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Madis Ütt
Trismile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Markkus Uuskar
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Tõnu Vahtra
TriSmile
Playtech
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Kadri Valdre
Ujumise Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Laur Välja
Tabasalu Triatloniklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Liis Väljamäe
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Andi Vallik
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Marko Valter
1. start (Noored B, harrastajad)
Rein Vares
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Hanna-Liisa Värik
1. start (Noored B, harrastajad)
Ville Markus Varik
Yess
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Alger Vedler
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Helen Veede
Ujumise Spordiklubi
2. start (Lapsed C, D, E)
Ergo Veedler
Elisa Spordiklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rica Veevo
1. start (Noored B, harrastajad)
Vallo Veinthal
Tripassion Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Aivar Veri
Vooremaa Centrum Rattabaas
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Rihard Viherpuu
Viimsi Veeklubi/ TriSmile
Viimsi Veeklubi/TriSmile
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Karola Viinapuu
Audentes
2. start (Lapsed C, D, E)
Elina Vilja
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ralfs Vistins
AQUATICS
1. start (Noored B, harrastajad)
Kaido Voogla
Kalevi Jalgrattakool
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Viljar Vooremäe
Lennuliiklusteeninduse AS
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Sergei Voronichev
21CC Triatloniklubi
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Ingmar Vutt
RULLUISUKLUBI 8R
3. START (Noored A, juuniorid, N/M 20-80+)
Polina Zvjagina
SK Fortuna
2. start (Lapsed C, D, E)

...