Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.06.2021 17:09.

IV start - M/N16 stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
96 Matthias Mõttus 2006 mees M16 Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
97 Oskar Küüt 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC spordiklubi
98 Markus Mäeuibo 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kalevi jalgrattakool
99 Virgo Mitt 2005 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
100 Gabriel Helmut Aduson 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
101 Evar Saul 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
102 Martti Lenzius 2005 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
103 Arseni Laidinen 2006 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva SK Energia
104 Richard Ründva 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
105 Oliver Mätik 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK
106 Joonas Jaht 2006 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
107 Gerd Lauri Eerme 2005 mees M16 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
108 Mauro Erik Saar 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
109 Riko-Sander Pensa 2005 mees M16 Eesti, Tartu maakond
RTR
110 Mik Madisson 2006 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
VIKO
111 Karolin Surva 2005 naine N16 Eesti, Järva maakond
CFC
112 Maria Treier 2006 naine N16 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
113 Eliise Kivistu 2005 naine N16 Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Rakke
114 Natali Nora Nigul 2006 naine N16 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
115 Peeter Tsanev 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
116 Karel Reintop 2006 mees M16 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KOMO
117 Henri Põldma 2006 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Tysk
118 Robert Lepik 2006 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Peloton
MTÜ Peloton
119 Stig-Tristan Sillat 2006 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TYASK
120 Rico Soots 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
121 Liisi Lohk 2006 naine N16 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
122 Mirjam Raun 2006 naine N16 Eesti, Tartu maakond
TÜASK
123 Travis Sova 2005 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi rattaklubi
124 Gert Grünberg 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
125 Marten Mööl 2006 mees M16 Eesti, Harju maakond
Nõmme rattaklubi
126 Meelis Anipai 2006 mees M16 Eesti, Valga maakond
Otepää Rattaklubi
127 Lauri Kallari 2005 mees M16 Eesti, Valga maakond
Otepää Rattaklubi

...