Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.06.2021 17:30.

VI start - NAISED + SEENIORID stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
44 Indrek Epner 1972 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
ProShop Team
45 Erki Kukk 1972 mees MSeenior2 Eesti, Pärnu maakond
VO2
46 Kaspar Neemesto 1989 mees MSeenior1 Eesti, Saare maakond
ProShop Team
47 Eero Kiskonen 1971 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
KJK
48 Toomas Lepik 1979 mees MSeenior2 Eesti, Tartu maakond
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
49 Aleksei Kušnir 1981 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
50 Helari Pallas 1979 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics CC
51 Priit Tuisk 1980 mees MSeenior2 Eesti, Tartu maakond
Hawaii Express
52 Margus Mikson 1975 mees MSeenior2 Eesti, Tartu maakond
Valio Eesti AS
53 Kristo Sepp 1983 mees MSeenior1 Eesti, Harju maakond
Proshop Team
54 Tõnu Tõnov 1977 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics CC
55 Janek Resev 1978 mees MSeenior2 Eesti, Järva maakond
Spordipartner Rattapood
56 Rainer Sildvee 1981 mees MSeenior2 Eesti, Pärnu maakond
kinema.eu
57 Aimar Pedari 1965 mees MSeenior4+ Eesti, Harju maakond
Rr Siplased
58 Kaupo Raag 1980 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
velo clubbers
59 Annabrit Prants 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
KJK
60 Priit Grünberg 1977 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
Porter Racing
61 Tõnu Ord 1968 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
CC Superior
62 Elina Tasane 2003 naine NJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
63 Avo Eljas 1971 mees MSeenior3 Eesti, Pärnu maakond
64 Alar Reiska 1963 mees MSeenior4+ Eesti, Võru maakond
Haanja RK
65 Maario Silm 1986 mees MSeenior1 Eesti, Lääne-Viru maakond
Vooremaa Centrum Rattabaas
66 Meelis Milistver 1975 mees MSeenior2 Eesti, Pärnu maakond
Vennad-Dahl
67 Maksim Fazõlov 1980 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
Bike Fanatics CC
68 Reiko Rosenthal 1981 mees MSeenior2 Eesti, Tartu maakond
RTR
69 Marko Pohl 1986 mees MSeenior1 Eesti, Harju maakond
A&T sport team
70 Alar Nigul 1965 mees MSeenior4+ Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
71 Kirke Reier 2003 naine NJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
72 Priit Randpõld 1968 mees MSeenior3 Eesti, Rapla maakond
Bike Fanatics CC
73 Jaanus Linkgreim 1971 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL
74 Taimar Kallari 1969 mees MSeenior3 Eesti, Tartu maakond
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
75 Maris Kaarjärv 1976 naine NE Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Rakke
76 Valdur Jaht 1981 mees MSeenior2 Eesti, Tartu maakond
77 Tatjana Dobolina 1984 naine NE Eesti, Harju maakond
Spordipartner
78 Sille Puhu 1984 naine NE Eesti, Viljandi maakond
Hawaii Express
79 Mathilde Manuela Nigul 2000 naine NU Eesti, Tartu maakond
CFC Spordiklubi
80 Oleg Vassiljev 1960 mees MSeenior4+ Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
81 Liis Jääger 1998 naine NE Eesti, Tartu maakond
82 Kristi Kuldkepp 1988 naine NE Eesti, Tartu maakond
TÜASK
83 Kaupo Kuhlap 1966 mees MSeenior4+ Eesti, Harju maakond
Cosmos Sport MTÜ
84 Agnes Kukk 1974 naine NE Eesti, Harju maakond
Spordipartner
85 Igor Tarassov 1965 mees MSeenior4+ Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattaklubi
86 Ülo Kuljus 1956 mees MSeenior4+ Eesti, Võru maakond
FNT Spordiklubi
87 Marii-Isabel Allikberg 2004 naine NJ Eesti, Harju maakond
KJK
88 Tea Lang 1966 naine NE Eesti, Tartu maakond
TÜ ASK
89 Jaanika Kurgjärv 1988 naine NE Eesti, Tartu maakond
Hawaii express
90 Merili Sirvel 1999 naine NU Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakvere Rattaklubi Siplased
91 Kuldar Põder 1978 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
Team Vänt
92 Riho Ever 1966 mees MSeenior4+ Eesti, Harju maakond
Velo Clubbers
93 Tarmo Neemela 1968 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
94 Kaupo Koch 1971 mees MSeenior3 Eesti, Harju maakond
CFC
95 Aimur Mägi 1981 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond

...