Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 27.10.2021 15:07.
Kokku: 232
II start - M/N12: 41
III start - M/N14: 57
IV start - M/N16: 33
V start - OPEN mehed põhisõit: 48
VI start - NAISED + SEENIORID: 53
mees: 194
naine: 38
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Elis Maarja Aardevälja
Vooremaa Centrum/Rattabaas
III start - M/N14
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Hannes Ahman
Tartu ASK
III start - M/N14
Marii-Isabel Allikberg
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Martin Anier
RTR
V start - OPEN mehed põhisõit
Meelis Anipai
Otepää Rattaklubi
IV start - M/N16
Gevert Aola
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Mirt Ärm
Porter Racing
II start - M/N12
Rait Ärm
Tartu2024/BalticChainCycling.com
V start - OPEN mehed põhisõit
Aaron Aus
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Hugo Bergson
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Zlata Broniševskaja
Maardu Kalevijalgrattakool
III start - M/N14
Tatjana Dobolina
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Carl Peeter Dooner
CFC
III start - M/N14
Gerd Lauri Eerme
Porter Racing
IV start - M/N16
Avo Eljas
VI start - NAISED + SEENIORID
Indrek Epner
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Riho Ever
Velo Clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Maksim Fazõlov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Ron Gristsenko
CFC
V start - OPEN mehed põhisõit
Berit Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Gert Grünberg
Porter Racing
IV start - M/N16
Hardy Grünberg
Porter Racing
II start - M/N12
Priit Grünberg
Porter Racing
VI start - NAISED + SEENIORID
Jasper Haava
Kalev
II start - M/N12
Mairold Hanson
Pärnu Kalevi Spordikool
II start - M/N12
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Ralf Hürden
CFC
III start - M/N14
Richard Hynninen
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Kristo Ilp
Tüask
II start - M/N12
Arti Ilves
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Liis Jääger
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Valdur Jaht
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar Jakobson
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Kaspar Jakobsoo
Nõmme Rattaklubi
III start - M/N14
Uku Järv
CFC
II start - M/N12
Argo Järve
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Aaron Parker Järveoja
Raplamaa Rattaklubi KOMO
III start - M/N14
Markus Järvsoo
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Egert Johanson
Kalevi Rattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
III start - M/N14
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Mairit Kaarjärv
SK Rakke
III start - M/N14
Maris Kaarjärv
SK Rakke
VI start - NAISED + SEENIORID
Ruben Käärst
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Herlen Kajo
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Raiko Kaldoja
CC Rota Mobilis
V start - OPEN mehed põhisõit
Lauri Kallari
Otepää Rattaklubi
IV start - M/N16
Taimar Kallari
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaur Kannel
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Märt Kannel
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Taavi Kannimäe
Hauka Veloklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Karki
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Karlep
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Gleb Karpenko
Tartu2024/Balticchaincycling
V start - OPEN mehed põhisõit
Ottomar Karu
Tüask
II start - M/N12
Sten Kask
Spordipartner
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Kiho
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Marcus Kiilaspea
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Eero Kiskonen
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Gert Kivistik
Hawaii Express
V start - OPEN mehed põhisõit
Eliise Kivistu
SK Rakke
IV start - M/N16
Karl Kiviväli
III start - M/N14
Kaupo Koch
CFC
VI start - NAISED + SEENIORID
Mariann Koik
Porter Racing
III start - M/N14
Glen Gregory Kõiv
Team Kodar
III start - M/N14
Kardo Kõiv
Team Kodar
VI start - NAISED + SEENIORID
Marten Konga
Porter Racing
III start - M/N14
Harri Alfred Koonik
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Kaspar Kostin
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Magnus Krusemann
V start - OPEN mehed põhisõit
Martin Krusemann
KJK
V start - OPEN mehed põhisõit
Kaupo Kuhlap
Cosmos Sport MTÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Agnes Kukk
Spordipartner
VI start - NAISED + SEENIORID
Erki Kukk
VO2
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek-Robin Kukk
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Kristi Kuldkepp
TÜASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Nikita Kulikov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
Christon OÜ
V start - OPEN mehed põhisõit
Karolina Kull
SK Rakke
III start - M/N14
Andro Kurg
VIKO
III start - M/N14
Jaanika Kurgjärv
Hawaii express
VI start - NAISED + SEENIORID
Joonas Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Kar Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
IV start - M/N16
Aleksei Kušnir
VI start - NAISED + SEENIORID
Rasmus Kuum
CFC
III start - M/N14
Oskar Küüt
CFC spordiklubi
IV start - M/N16
Märt Laansoo
KJK
II start - M/N12
Lukas Laatsit
Tüask
III start - M/N14
Mirtel Laht
SK Rakke
III start - M/N14
Arseni Laidinen
Narva SK Energia
IV start - M/N16
Tea Lang
TÜ ASK
VI start - NAISED + SEENIORID
Markus Leidt
Peloton
V start - OPEN mehed põhisõit
Loore Lemloch
CFC
III start - M/N14
Linda Lensment
Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
IV start - M/N16
Robert Lepik
Peloton
MTÜ Peloton
IV start - M/N16
Toomas Lepik
Astro Baltics
Astro Baltics OÜ
VI start - NAISED + SEENIORID
Maario Libek
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
VI start - NAISED + SEENIORID
Anton Litvintsev
V start - OPEN mehed põhisõit
Liisi Lohk
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Robin Luht
Peloton
MTÜ Peloton
III start - M/N14
Uko Rasmus Luht
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Joonas Maanurm
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Mik Madisson
VIKO
IV start - M/N16
Markus Mäeuibo
Kalevi jalgrattakool
IV start - M/N16
Riko Mäeuibo
III start - M/N14
Aimur Mägi
VI start - NAISED + SEENIORID
Rihard Mägi
II start - M/N12
Oliver Mätik
KJK
IV start - M/N16
Jörgen Matt
Peloton
80327494
V start - OPEN mehed põhisõit
Joosep Mesi
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Madis Mihkels
Tüask
V start - OPEN mehed põhisõit
Margus Mikson
Valio Eesti AS
VI start - NAISED + SEENIORID
Mairon Milistver
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Meelis Milistver
Vennad-Dahl
VI start - NAISED + SEENIORID
Artjom Mirzojev
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit
Virgo Mitt
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
IV start - M/N16
Robin Möll
V start - OPEN mehed põhisõit
Karl-Henrik Mollberg
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Marten Mööl
Nõmme rattaklubi
IV start - M/N16
Markus Mõttus
Spordiklubi Velo
II start - M/N12
Marta Mõttus
Haanja Rattaklubi
II start - M/N12
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
IV start - M/N16
Henry Närap
TÜASK
V start - OPEN mehed põhisõit
Tarmo Neemela
VI start - NAISED + SEENIORID
Kaspar Neemesto
ProShop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Rasmus Nõmm
Nõmme Rattakool
III start - M/N14
Rauno Notton
cfc
V start - OPEN mehed põhisõit
Henrik Oherd
Peloton
III start - M/N14
Hugo Hendrik Orav
Porter Racing
III start - M/N14
Tõnu Ord
CC Superior
VI start - NAISED + SEENIORID
Elvis Ormus
NRK
II start - M/N12
Kristo Õruste
Porter Racing
II start - M/N12
Markus Pajur
BCC
V start - OPEN mehed põhisõit
Romet Pajur
ProShop Team
V start - OPEN mehed põhisõit
Helari Pallas
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Andri Pärn
tysk
III start - M/N14
Greg-Emil Pärn
Põltsamaa Jalgrattaklubi
III start - M/N14
Oskar Pau
Rein Taaramäe Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Aimar Pedari
Rr Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Peil
CX Eesti
V start - OPEN mehed põhisõit
Riko-Sander Pensa
RTR
IV start - M/N16
Pauliine Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Roosmarii Pesor
Raplamaa Rattaklubi KoMo
II start - M/N12
Kuldar Põder
Team Vänt
VI start - NAISED + SEENIORID
Marko Pohl
VI start - NAISED + SEENIORID
Henri Põldma
Tysk
IV start - M/N16
Ken Post
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
V start - OPEN mehed põhisõit
Annabrit Prants
KJK
VI start - NAISED + SEENIORID
Sille Puhu
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Mia-Maria Puusaag
Porter Racing
III start - M/N14
Kaupo Raag
velo clubbers
VI start - NAISED + SEENIORID
Frida Mia Ragilo
II start - M/N12
Priit Randpõld
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Maribel Rannala
CFC
III start - M/N14
Raul Rätsep
V start - OPEN mehed põhisõit
Mirjam Raun
TÜASK
IV start - M/N16
Rasmus Rebane
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Karel Gustav Rei
CFC
III start - M/N14
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Karel Reintop
Raplamaa Rattaklubi KOMO
IV start - M/N16
Alar Reiska
Haanja RK
VI start - NAISED + SEENIORID
Janek Resev
Spordipartner Rattapood
VI start - NAISED + SEENIORID
Sten Markus Ringi
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Ron Rooni
Cfc Spordikkubi
III start - M/N14
Reiko Rosenthal
RTR
VI start - NAISED + SEENIORID
Oskar-Martin Ruder
TÜASK
III start - M/N14
Rander-Verner Rullingo
VIKO
II start - M/N12
Richard Ründva
IV start - M/N16
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Markus Aleksander Saar
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Randar Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
V start - OPEN mehed põhisõit
Robi Saar
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
III start - M/N14
Sander Saar
V start - OPEN mehed põhisõit
Georg Salupuu
Kuusalu Rattaklubi
II start - M/N12
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
IV start - M/N16
Silver Semjonov
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Kristo Sepp
Proshop Team
VI start - NAISED + SEENIORID
Tomi Siilbek
Otepää Rattaklubi
III start - M/N14
Rainer Sildvee
kinema.eu
VI start - NAISED + SEENIORID
Stig-Tristan Sillat
TYASK
IV start - M/N16
Maario Silm
Vooremaa Centrum Rattabaas
VI start - NAISED + SEENIORID
Merili Sirvel
Rakvere Rattaklubi Siplased
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Soeson
TÜ ASK
III start - M/N14
Sten Erik Soiver
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Remo Somelar
TÜASK
III start - M/N14
Jaspar-Remi Soodla
Tartu ASK
II start - M/N12
Rico Soots
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Rocco Soots
Kalevi Jalgrattakool
III start - M/N14
Travis Sova
Viljandi rattaklubi
IV start - M/N16
Sebastian Suppi
Nõmme rattaklubi
III start - M/N14
Simon Suppi
Nõmme rattaklubi
II start - M/N12
Karolin Surva
CFC
IV start - M/N16
Jaagup Tali
Tüask
II start - M/N12
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
V start - OPEN mehed põhisõit
Egert Tammeleht
Porter Racing
II start - M/N12
Riko Tammepuu
CFC
III start - M/N14
Leander Tammistu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Sofia Tara
Porter Racing
III start - M/N14
Igor Tarassov
Nõmme Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
VI start - NAISED + SEENIORID
Johannes Tiirats
V start - OPEN mehed põhisõit
Tõnu Tõnov
Bike Fanatics CC
VI start - NAISED + SEENIORID
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
V start - OPEN mehed põhisõit
Josten Toomsalu
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Maria Treier
CFC Spordiklubi
IV start - M/N16
Peeter Tsanev
Kalevi Jalgrattakool
IV start - M/N16
Priit Tuisk
Hawaii Express
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Uibo
Viljandi Rattaklubi
II start - M/N12
Ats Uulimaa
viko
V start - OPEN mehed põhisõit
Joonas Vaikmäe
Spordiklubi Velo
III start - M/N14
Jaarek Vaikmets
Viljandi Rattaklubi
III start - M/N14
Gregor Vain
Porter Racing
III start - M/N14
Marko Vain
Raplamaa Rattaklubi KoMo
III start - M/N14
Nikita Valashas
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12
Pärtel Valge
SK Velo
III start - M/N14
Maikel Magnus Välja
II start - M/N12
Oleg Vassiljev
Kalevi Jalgrattakool
VI start - NAISED + SEENIORID
Lauri Verliin
TÜSK
V start - OPEN mehed põhisõit
Andreas Vilbaste
Kuusalu Rattaklubi
III start - M/N14
Maksim Ziborov
Maardu Kalevi Jalgrattakool
II start - M/N12

...