Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Karikasarja nimisponsor

Lezyne

Toetajad

Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.06.2021 17:30.

V start - OPEN mehed põhisõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Madis Mihkels 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Tüask
2 Rait Ärm 2000 mees MU Eesti, Harju maakond
Tartu2024/BalticChainCycling.com
3 Gert Kivistik 1995 mees ME Eesti, Pärnu maakond
Hawaii Express
4 Martin Krusemann 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
KJK
5 Egert Johanson 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kalevi Rattakool
6 Lauri Tamm 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
7 Magnus Krusemann 1976 mees ME Eesti, Harju maakond
8 Martin Anier 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
RTR
9 Aaron Aus 2004 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
10 Romet Pajur 2004 mees MJ Eesti, Harju maakond
ProShop Team
11 Artjom Mirzojev 2001 mees MU Eesti, Harju maakond
BCC
12 Janek-Robin Kukk 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kalevi Jalgrattakool
13 Rauno Notton 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
cfc
14 Joosep Mesi 2001 mees MU Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
15 Joonas Maanurm 1976 mees ME Eesti, Harju maakond
ProShop Team
16 Stefan Johanson 2004 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
17 Mairon Milistver 2002 mees MU Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev
18 Viljar Kuljus 1984 mees ME Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
Christon OÜ
19 Henry Närap 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TÜASK
20 Johannes Tiirats 2003 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
21 Tauri Jürisaar 2004 mees MJ Eesti, Võru maakond
Haanja Rattaklubi
22 Sten Kask 1992 mees ME Eesti, Harju maakond
Spordipartner
23 Oskar Pau 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
24 Anton Litvintsev 2001 mees MU Eesti, Harju maakond
25 Tauri Toom 2003 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
26 Kusti Reier 2003 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
27 Ats Uulimaa 2000 mees MU Eesti, Pärnu maakond
viko
28 Arti Ilves 2002 mees MU Eesti, Tartu maakond
Peloton
29 Martin Karki 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
30 Raiko Kaldoja 1993 mees ME Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
31 Jörgen Matt 1992 mees ME Eesti, Saare maakond
Peloton
80327494
32 Robin Möll 2000 mees MU Eesti, Tartu maakond
33 Janmar Reiljan 2004 mees MJ Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
34 Randar Saar 1999 mees MU Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
35 Raul Rätsep 1992 mees ME Eesti, Harju maakond
36 Ron Gristsenko 2003 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
37 Andris Roland Saar 2004 mees MJ Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
38 Lauri Peil 1977 mees ME Eesti, Tartu maakond
CX Eesti
39 Markus Leidt 2001 mees MU Eesti, Tartu maakond
Peloton
40 Maario Libek 2003 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
41 Kardo Kõiv 1980 mees MSeenior2 Eesti, Harju maakond
Team Kodar
42 Sander Saar 1994 mees ME Eesti, Harju maakond
43 Ken Post 2003 mees MJ Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev Spordikool
Pärnu Spordiselts Kalev

...