Et
En
Sulge
Uudised
Sündmuste kalender
Sarjad
Registreerumine
Tulemused
Võistlejad
Fotod
Spordiala
Jooksmine
Kepikõnd
Jalgrattasport
Maanteerattasõit
Maastikurattasõit
Tsüklokross
Rulluisutamine
Rullsuusatamine
Triatlon/duatlon
Triatlon
Duatlon
Orienteerumine
Seiklussport
Ujumine
Suusatamine
Uisutamine
Kiiruisutamine
Rulasport
Alates
Kuni
Võistlus
N 18.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
Tartu linna MV U18-täiskasvanud vanuseklassile
N 18.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
TV10 Olümpiastarti Tallinna II etapp (indoor)
K 17.01
Kastani puiestee 12
Lääne-Virumaa noorte U14 ja U16 vanuseklassi talvised MV
K 17.01
Jõgeva Spordihoone
Jõgevamaa võistlussarja TV 10 Olümpiastarti II etapp 2023/2024
K 17.01
Ahtme Spordihall
Ida-Virumaa TV 10 OLÜMPIASTARTI II etapp
K 17.01
Jõulumäe Tervisespordikeskus
Jõulumäe karikavõistlused murdmaasuusatamises
T 16.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
Tartu linna MV U14-U16 vanuseklassile
T 16.01
63012 Põlva maakond
Põlvamaa koolinoorte sisekergejõustiku meistrivõistlused
P 14.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Palivere Suusasari 2024 I etapp ja Läänemaa Meistrivõistlused
P 14.01
Palivere Turismi- ja Tervisespordikeskus
Läänemaa meistrivõistlused suusatamises, vabatehnika eraldistardist
L 13.01
Tartu Ülikooli Spordihoone
26. GYMNAFEST finaal
R 12.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 4. ETAPP - ERALDISTARDID
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
N 11.01
Lasnamäe Kergejõustikuhall
Harjumaa 2024 a noorte talvised meistrivõistlused kergejõustikus
K 10.01
Keila Terviserajad
TRIATHLON ESTONIA KEILA SUUSASARJA 2024 3. ETAPP - ÜHISSTARDID
PÕHIDISTANTS , NOORTEDISTANTS , LASTEDISTANTS
T 09.01
Paalalinna viilhall
Viljandi TV 10 OS II etapp
T 09.01
Türi Tolli mets
Türi suusatamise SV " Türi suusatalv 2024" II etapp
T 09.01
Ujula 4
TV 10 OS Tartu ja Tartumaa II etapp
P 07.01
Järvakandi TERVISERADA
Kehtna suusasari 2024 1. osavõistlus
põhidistants naised 10km , Põhidistants mehed 10km , seeniorid 2. 5km , noored 15-17 aastased 5km , noored 13-14 aastased 3km , noored 11-12 aastased 2km , Lastedistants 1km
L 06.01
Tallinna spordihall
Aleksander Tšikini Auhinnavõistlus 2024 (indoor)
L 06.01
Lubja 48a
Pärnu Kurtide Spordiselts Eero GP ` kabe
...
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
...
Uudised
Grillresto SARVIK ja Virma Pubi toitlustavad ööjooksjaid kuni 01.00!
Eesti Ööjooks muudab 1. juunil Rakveres liikluskorraldust!
Aktiivsetele lasteaedadele loositi maikuu - õuekuu raames liikumismänge
JALGRATTUR, TREENER, MATKAJUHT, ÕPETAJA ootame sind kaasa lööma jalgrattanädalal!
17. Icebug Kõva Mehe Jooksu võitsid Joosep Tammemäe ja Külli Sizask
4. Icebug Kõva Tiimi Jooksu võitis tiim COPPER TRAINGS ÄSSAD
Rakvere Ööjooksule on saadaval vaid Cappy lastejooksude pääsmeid!
VAATA RAKVERE ÖÖJOOKSU RAJAVIDEOT!
Liitu jooksunädala TASUTA treeningutega 20.-26. mail üle Eesti
Bosch Eesti Maastikurattasari 2024 sai jätku Võrumaal Rõuges
Mitmed distantsid on välja müüdud - VIIMASED KOHAD ÖÖJOOKSULE saadaval!
HOIATUS: Naiste XL särgid on läbi müüdud - meeste XL kohe otsas!
Just nii Väge Täis on 2024. a. Rakveres toimuva Eesti Ööjooksu medal!
Sauga Kevadjooksu võitsid Franko Reinhold ja Triin Gede
Selgusid Järvamaa parimad valikorienteerumises
Kõik uudised
...