Et En

17. Icebug Kõva Mehe Jooksu võitsid Joosep Tammemäe ja Külli Sizask

26.05.2024
Kaks kõvemat meest Joosep Tammemäe ja Steven Linkov poodiumil

Joosep Tammemäe võttis Kõva Mehe Jooksult oma seitsmenda võidu ja Külle Sizask oli parim naine juba neljandat korda järjest

17.korda toimunud Icebug Kõva Mehe Jooks tõi Tallinna lähedale Saue valda Saunapunkti taas takistuskrossijooksu sõbrad. Eelmisel aastal koostöös Eesti Takistuskrossi Liiduga rajale toodud uued ja tehniliselt raskemad takistused ootasid kõvasid mehi ja naisi ka seekord .

Meestest läks eeldatava favoriidina rajale Kõva Mehe Jooksul kuus korda triumfeerinud Joosep Tammemäe, kes võttiski väga kindla võidu. Finišis oli Tammemäe edu teisena lõpetanud Steven Linkovi ees üle 8 minuti. Kolmandana lõpetanud Mikk Mutso kaotas aga LInkovile vaid 10 sekundiga.

Naistest võitis Icebug Kõva Mehe Jooksu neljndat aastat järjest Külli Sizask, kes sel korral oli ajaga 51:45.5 saavutas üldarvestuses kõrgel 8.koha. Teise ja kolmandana lõpetasid Karmen Alnek ja Pille-Riin Tuisk.

Icebug Kõva Mehe Jooksu raames pidasid oma kõva mehe meistrivõistlused ka Eesti Kaitsejõudude tiimid, kus kolme liikme aegade liitmisel selgitati parimad