Et En

4. Icebug Kõva Tiimi Jooksu võitis tiim COPPER TRAINGS ÄSSAD

25.05.2024
Icebug Kõva Tiimi Jooksu kolm kõvemat tiimi autasustamisel

Neljandat korda toimunud Icebug Kõva Tiimi Jooksul alustas ja lõpetas 57 kolmeliikmelist tiimi

Reedel, 24.juunil toimus neljandat korda Icebug Kõva Tiimi Jooks, kus osalesid kolmeliikmelised tiimid. Kokku startis 3 km pikkusele takistusterohkele rajale 57 kolmeliikmelst tiimi. Tiimid startisid eraldistardist 15 sekundilise intervalliga. Tiimi kõik liikmed said ka individuaalse ajavõtukiibi ja seega said ka oma distantsi läbimise aja. Tiimi lõpptulemusena liideti kolme tiimi liikme ajad, mis tähendas, et tiimi liikmed pidid ikkagi koos ka lõpetama.

Kõige kiiremini läbis takistusterohke raja ja tuli võitjaks tiim COPPER TRAINGS ÄSSAD koosseisus Heiko Mertsina, Rain Vosmann ja Carry Saluste  ning nende koondaeg oli 1:02:27. Teisena lõpetanud SPORDISEMU kaotas võitjale koondajas 11 minutiga ja kolmandana lõpetanud DELTAE INSENERID sai koondajakas 1:17:32.

Esimest korda peeti Kõva Tiimi Jooksu raames ka tiimide Eesti meistrivõistlused meeste ja segatiimide arvestuses. Meestiimidest oli Eesti meistrivõistluste esikolmik sama. mis ka põhiarvestuses. Segatiimidest oli esimene üldarvestuse neljandana lõpetanud COPPER RANGERS, kelle järel said hõbe- ja pronksmedalid vastavalt AEGLASED JA KESRTI ning ICEBUG JUUNIORID.

Traditsiooniliselt on Kõva Tiimi Jooksul aktiivselt osalenud Hagudi põhikool, nii ka sel aastal. Koguni 13 tiimi omasid tiiminimes nime Hagudi.