Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 11.08.2022 08:40.
Kokku: 337
1. start (noored B, noored A, juuniorid): 33
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C): 38
3. start (N/M 20-80+): 260
3. start (võistkonnad): 6
mees: 245
naine: 87
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mattias Aallika
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Artjom Alteberg
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Adrians Bulko
Triatlona Akademija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Etriin Etverk
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Robin Hansen
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Hanne Grete Hanvere
Tr1hards/21CC
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Ingrid Hiiemäe
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Henri Källström
Triathlon Vantaa
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Karel Keis
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Leo Kervinen
Triathlon Vantaa
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kaspar Kotli
21CC
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Karl Johan Krasilnikov
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Timurs Kukes
Triatlona Akademija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kaur Erik Kuum
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Max Sander Laane
Treeningpartner
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Silver Lauri
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Miks Meijers
Triatlona Akademija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Sten-Erik Päeren
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kert Pallo
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Karin Pärtelpoeg
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Robin Randoja
T3 Triathlon Team
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Hugo Rask
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Robert Sammel
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Alexandra Schipai
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Robin Mihkel Tammaru
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Christine Teder
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kristjan Tiido
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kristo Timuska
Fortuna
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Karoli Türn
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Ville Markus Varik
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Ralfs Vistins
Triatlona Akademija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)

...