Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 29.06.2022 23:40.
Kokku: 337
1. start (noored B, noored A, juuniorid): 33
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C): 38
3. start (N/M 20-80+): 260
3. start (võistkonnad): 6
mees: 245
naine: 87
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Panda
Kaido Värbu, Andres Kutsar
3. start (võistkonnad)
Kured
Mai Tammaru, Ülle Puskar
3. start (võistkonnad)
Team Francis
Janis Dravnieks, Janis Dravnieks
3. start (võistkonnad)
Mapri ehitus I
Mihkel Arro, Indrek Põhjatu, Tambet Aru
3. start (võistkonnad)
3K
Karel Keis, Margus Kelk, Hugo Markus Kelk
3. start (võistkonnad)
Mattias Aallika
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Mirjam Aasaru
Yess
puudub
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Jaanika Aguraiuja
3. start (N/M 20-80+)
Priit Ailt
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Dmitri Aleksejev
3. start (N/M 20-80+)
Markus Allika
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Andrei Alteberg
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Artjom Alteberg
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Matis Alusalu
3. start (N/M 20-80+)
Merike Annuk
ProRunner
3. start (N/M 20-80+)
Sirli Aron
SK PRORUNNER
3. start (N/M 20-80+)
Mihkel Arro
3. start (N/M 20-80+)
Egert-Priit Arus
Team Raadius Arhitektid
3. start (N/M 20-80+)
Jevgeni Astafjev
WalleniumSPORT
3. start (N/M 20-80+)
Aaron Ausmees
Järveküla Kool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Evelin Ausmees
Eesti Töötukassa
3. start (N/M 20-80+)
Riko Ausmees
Järveküla Kool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Märt Avandi
3. start (N/M 20-80+)
Eeva Avik
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Erik Bauman
Suusahoolikud
3. start (N/M 20-80+)
Katrin Bauman
3. start (N/M 20-80+)
Mykhailo Bielosvietov
3. start (N/M 20-80+)
Igor Bondarev
3. start (N/M 20-80+)
Anders Brandmeister
3. start (N/M 20-80+)
Adrians Bulko
Triatlona Akademija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Konstantins Buravcovs
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Andrei Dankevits
Multisport ESTONIA
3. start (N/M 20-80+)
Natalia Dankevits
Multisport Estonia
3. start (N/M 20-80+)
Marcis Dedzis
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Dmitry Demidov
UP43
3. start (N/M 20-80+)
Asko Drobet
3. start (N/M 20-80+)
Irina Dubbelman
3. start (N/M 20-80+)
Dmitry Dudorin
UP 43
3. start (N/M 20-80+)
Indrek Eelmets
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Liis Einstein
3. start (N/M 20-80+)
Etriin Etverk
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Maksims Fainzilbergs
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Artjoms Gajevskis
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Aleksander Gineiko
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Deniss Gorba
tripower.lv/LSC
3. start (N/M 20-80+)
Natalia Gribovskaya
Multisport
3. start (N/M 20-80+)
Martin Grünberg
Evocon OÜ
3. start (võistkonnad)
Igors Gucanovics
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Helmuts Gusts
3. start (N/M 20-80+)
Indrek Hääl
3. start (N/M 20-80+)
Oliver Hansalu
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Hando Hanschmidt
3. start (N/M 20-80+)
Robin Hansen
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Hanne Grete Hanvere
Tr1hards/21CC
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Andres Hiiemäe
Elva Suusaklubi
3. start (N/M 20-80+)
Ingrid Hiiemäe
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Johannes Hõimoja
3. start (N/M 20-80+)
Signe Ilumets
Team Liisa Kull/Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Severin Israel
3. start (N/M 20-80+)
Andrus Jaamul
3. start (N/M 20-80+)
Viktoria Jallai
3. start (N/M 20-80+)
Aleksis Jarockis
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Rain Johanson
3. start (N/M 20-80+)
Sergejs Juhno
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Kadri-Ann Jundas
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Laura-Liis Juursalu
Suusaklubi Jõulu
3. start (N/M 20-80+)
Siiri Kaaver
KEVEK
3. start (N/M 20-80+)
Vallo Kägu
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Taavi Kala
3. start (N/M 20-80+)
Merle Kale
21CC
3. start (N/M 20-80+)
Martin Kaljumäe
RedBike
3. start (N/M 20-80+)
Aigar Kallas
3. start (N/M 20-80+)
Karl Kallas
3. start (N/M 20-80+)
Henri Källström
Triathlon Vantaa
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Dzintars Kalnins
Sirius
3. start (N/M 20-80+)
Tarmo Kalviste
triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Juri Karjagin
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Guntis Karklins
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Erko Karo
Metek
3. start (N/M 20-80+)
Marko Kartau
3. start (N/M 20-80+)
Aaron Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rafael Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Alari Kasemaa
Treeningpartner
3. start (N/M 20-80+)
Arno Kask
3. start (N/M 20-80+)
Sven Kassatik
3. start (N/M 20-80+)
Robin Kattel
Kalevi Ujumiskool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Jaanus Kaur
Liigutaja
Kikkoman
3. start (N/M 20-80+)
Elis Kaurson
3. start (N/M 20-80+)
Karel Keis
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Sten-Henrik Kendaru
3. start (N/M 20-80+)
Argo Kerner
3. start (N/M 20-80+)
Jürgen Kerstna
Järfälla Triathlon
3. start (N/M 20-80+)
Leo Kervinen
Triathlon Vantaa
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Ville Kervinen
Triathlon Vantaa
3. start (N/M 20-80+)
Eric Keskpaik
TRI POLOSKI
3. start (N/M 20-80+)
Urmo Kesküla
RR Spordiklubi
Schoberg OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Emma Kiiker
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Raido Kiipsaar
21 CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kalmer Kiiver
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Eduard Kimask
Omega Laen AS
3. start (N/M 20-80+)
Priit Kingo
Swedbank spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Priit Kingo
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robert Kitt
Treeningpartner
3. start (N/M 20-80+)
Kaidi Kivioja
Vinni VAK/ T3 Triathlon Team
3. start (N/M 20-80+)
Edgar Kivit
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Toomas Kogger
3. start (N/M 20-80+)
Dmitrijs Kolesniks
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Silver Konksi
Päästeamet
3. start (N/M 20-80+)
Indrek Korb
3. start (N/M 20-80+)
Kaspar Kotli
21CC
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Oleg Kozlov
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Mirell Krain
UP43
Helmes
3. start (N/M 20-80+)
Karl Johan Krasilnikov
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Sirli Kredemann
3. start (N/M 20-80+)
Saskia Kreisberg
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Sten Kreisberg
3. start (N/M 20-80+)
Aleksandr Kriuchkov
3. start (N/M 20-80+)
Tanel Kroonberg
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Zinaida Kruusalu
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Roberts Kuiva
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Timurs Kukes
Triatlona Akademija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rene Kuldkepp
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Sergei Kulikov
Wisercat
3. start (N/M 20-80+)
Margus Kullerkupp
3. start (N/M 20-80+)
Kirke Külmhallik
3. start (N/M 20-80+)
Vladimir Kunitsõn
Spordiklubi Fortuna
3. start (N/M 20-80+)
Rauno Kurg
3. start (N/M 20-80+)
Karl Kristofer Kurruk
moomoo
3. start (N/M 20-80+)
Milan Kutsinski
Ujumise Spordiklubi
Ujumise spordiklubi MTÜ
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Kaur Erik Kuum
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Mike-Gregor Kuus
GO ONE MORE
Tartu Vangla
3. start (N/M 20-80+)
Priit Kuuseorg
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kerttu-Liis Laane
3. start (N/M 20-80+)
Max Sander Laane
Treeningpartner
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Mihkel Lääne
TriPassion triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Rait Läänemets
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Aivo Laaneväli
Metek OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Märt Lääts
Run4Fun
Viking Security
3. start (N/M 20-80+)
Tarmo Laht
A le Coq
3. start (N/M 20-80+)
Mart Laid
Intrac Eesti AS
3. start (N/M 20-80+)
Andres Laineste
Koidu Suusaklubi
3. start (N/M 20-80+)
Silver Lauri
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Taavi Lehemaa
Jk Paralepa
3. start (N/M 20-80+)
Karin Lehtme
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Monika Lemese
tripower.lv/LSC
3. start (N/M 20-80+)
Kalle Liebert
Kaitseliidu Sakala malev
3. start (N/M 20-80+)
Jürgen Ligi
3. start (N/M 20-80+)
Helen Liis
Team Raadius Arhitektid
3. start (N/M 20-80+)
Ülle Liiv
3. start (N/M 20-80+)
Ingrid Lindenberg
Triatloniklubi 21CC
3. start (N/M 20-80+)
Henrik Link
3. start (N/M 20-80+)
Kristo Lipp
3. start (N/M 20-80+)
Sten Lõhmus
3. start (N/M 20-80+)
Toomas Loho
T3 Triathlon Team
3. start (N/M 20-80+)
Kaspar Loog
21CC Triatloniklubi
LHV
3. start (N/M 20-80+)
Maksims Lukasevics
Triatlona Akademija
3. start (N/M 20-80+)
Kristel Lusikas
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Jekaterina Luzik
Multisport
3. start (N/M 20-80+)
Martin Maddison
Ujumise Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Rasmus Maddison
ujumise spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Martin Mäesalu
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Andre Mägi
3. start (N/M 20-80+)
Mare Mändla
3. start (N/M 20-80+)
Viljar Mangelsoo
3. start (N/M 20-80+)
Vallo Männiste
Ok kobras
3. start (N/M 20-80+)
Volodymyr Manytskyi
3. start (N/M 20-80+)
Miks Meijers
Triatlona Akademija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rudolf Mets
3. start (N/M 20-80+)
Grete Metspalu
YESS
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Gustav Karl Metspalu
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Martin Metspalu
3. start (N/M 20-80+)
Karita Mikko
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Mait Miller
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Marika Minlibajeva
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Märten Mõttus
3. start (N/M 20-80+)
Pille Naggel
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Jane Napritson
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Aleksandr Nikitin
Multisport Eesti
3. start (N/M 20-80+)
Dmitri Nikland
3. start (N/M 20-80+)
Robin Nikolajev
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mart Norman
SK Prorunner
Elisa Eesti
3. start (N/M 20-80+)
Veikko Nurm
VEIKATEX OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Janek Oblikas
Marathon100 OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Katrina Ojavee
MoliveryMedia OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Taivo Olesk
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Raivo Olgo
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Andres Ollino
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Ivar-Illimar Ots
Tripassion Triatloniklubi
BerryBI
3. start (N/M 20-80+)
Maano Päeren
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Sten-Erik Päeren
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rene Pajus
Rae Rattaklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kert Pallo
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Rait Pallo
Tabasalu Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Anne-Ly Palm
Vesiir OÜ/Raamatupidamisbüroo
3. start (N/M 20-80+)
Raino Parder
3. start (N/M 20-80+)
Mairold Pärn
YESS
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rivo Pärna Pärna
Tripassion Triatloniklubi
RPL grupp OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Karin Pärtelpoeg
Ujumise Spordiklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Jaanika Parts
Elisa Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Artur Parvelo
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Monika Päslane
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Andrus Pedai
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Kadri Pedak
3. start (N/M 20-80+)
Rain Peerandi
3. start (N/M 20-80+)
Maria Pernits
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Vitali Petrov
MULTISPORT ESTONIA
3V Ehitus OU
3. start (N/M 20-80+)
Everts Piksens
Triathlon club Piramida
EPICK gaims
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Toms Piksens
Triathlon club Piramida
3. start (N/M 20-80+)
Tarmo Pintson
UP43
3. start (N/M 20-80+)
Jaanus Põder
3. start (N/M 20-80+)
Kaisa Poller
21 CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Poltimäe
Fortuna
3. start (N/M 20-80+)
Taavi Porkveli
Triatloniklubi 21CC
3. start (N/M 20-80+)
Märt Prosin
3. start (N/M 20-80+)
Rolands Putnins
Dako
3. start (N/M 20-80+)
Robert Raak
Yess/ SS Tartu Kalev
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rait Raidma
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Arabella Raie
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robin Randoja
T3 Triathlon Team
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Kertu Rannik
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Henry Räppo
Ujumise Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Hugo Rask
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Mette Mai Raudsepp
Tabasalu Ujumisklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Remo Reinsalu
3. start (N/M 20-80+)
Kersti Reinuste
3. start (N/M 20-80+)
Jörgen Remmelkoor
Tripassion
3. start (N/M 20-80+)
Triin Rennit
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Tiia Riis
Meisterujumise U - klubi
3. start (N/M 20-80+)
Rosemary Rits
3. start (N/M 20-80+)
Liisa Rohila
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Margot Roodi
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Raul Roots
UP43 Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Hannes Rootsi
UP43 Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Marek Ruotsalainen
3. start (N/M 20-80+)
Henri Rüüsak
Ryysak Team
3. start (N/M 20-80+)
Adele Rüütel
3. start (N/M 20-80+)
Heli Säde
3. start (N/M 20-80+)
Gregor Sahk
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Siim Salum
SK Keremeister
3. start (N/M 20-80+)
Taavi Salumäe
3. start (N/M 20-80+)
Kethmar Salumets
Kethmar Salumets
3. start (N/M 20-80+)
Priit Saluste
3. start (N/M 20-80+)
Robert Sammel
Vinni VAK
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Mikk Sampka
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Marco Sang
3. start (N/M 20-80+)
Hero Särg
3. start (N/M 20-80+)
Mihkel Sarv
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Maarja Sau
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Arvi Schihalejev
3. start (N/M 20-80+)
Alexandra Schipai
21CC Triatloniklubi
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Martin Siimer
ProRunner
3. start (N/M 20-80+)
Linda Siimon
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Tarmo Siimsaare
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Martti Sikka
3. start (N/M 20-80+)
Tarvo Sikka
3. start (N/M 20-80+)
Georg Sirman
Ujumise Spordiklubi USK
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Arturs Sisolatins
ZZK
3. start (N/M 20-80+)
Dominik Skljarov
Biteful
3. start (N/M 20-80+)
Nikita Skolozhabskyy
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Oleksandr Skolozhabskyy
Cyber System OU
3. start (N/M 20-80+)
Kristi Sõber
Trismile/Liisa Kull coach
3. start (N/M 20-80+)
Triin Sõber
Triatloniklubi UP43
3. start (N/M 20-80+)
Elenora Soosaar
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mart Suurkivi
T3 Triathlon Team
3. start (N/M 20-80+)
Madis Täht
UP43
3. start (N/M 20-80+)
Are Tallmeister
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Aet Tamm
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Margus Tamm
Triatloniklubi 21CC
3. start (N/M 20-80+)
Raivo E. Tamm
TriSmile
Riigikogu
3. start (N/M 20-80+)
Richard Toomas Tammaru
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robin Mihkel Tammaru
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Harles Tammeleht
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Raul Tammin
Tripassion
3. start (N/M 20-80+)
Anni Tampere
3. start (N/M 20-80+)
Lembit Tampere
3. start (N/M 20-80+)
Anneliis Tamre
3. start (N/M 20-80+)
Mehis Täpp
Rakvere Võrkpalliklubi
3. start (N/M 20-80+)
Christine Teder
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Egle Teder
Trismile
3. start (N/M 20-80+)
Roobert Teder
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Sander Teder
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Martin Teetsov
3. start (N/M 20-80+)
Andero Teras
Mõttemaru OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Stanislav Tervinski
Run for Fun
3. start (N/M 20-80+)
Kristjan Tiido
Yess
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Toomas Tilk
ESTMOTOR OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Tähe-Kai Tillo
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kristo Timuska
Fortuna
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Sandra Tituk
3. start (N/M 20-80+)
Relika Toome
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Kristi Toommägi
Tripassion Triatloniklubi
LHV Pank
3. start (N/M 20-80+)
Mirtel Toomsalu
UJUMISE SPORDIKLUBI
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Janek Trepp
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Taago Tulf
21CC
Soemaja OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Heiki Tulk
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Karoli Türn
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Matti Tuul
3. start (N/M 20-80+)
Signe Uibo
Tripassion Triatloniklubi
AS Merko Ehitus
3. start (N/M 20-80+)
Raimo Ülavere
Mindsweeper OÜ
3. start (N/M 20-80+)
Rain Unga
3. start (N/M 20-80+)
Kairi Ustav
Yess
A Le Coq
3. start (N/M 20-80+)
Markkus Uuskar
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Indrek Vahtra
3. start (N/M 20-80+)
Tõnu Vahtra
TriSmile
Playtech
3. start (N/M 20-80+)
Priit Vahtramäe
3. start (N/M 20-80+)
Mait Vaiksaar
3. start (N/M 20-80+)
Villu Vakra
21CC Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Artjom Vakulenko
3. start (N/M 20-80+)
Tarmo Välba
tripassion/keremeister
keremeister
3. start (N/M 20-80+)
Tanel Väli
SK Prorunner
3. start (N/M 20-80+)
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Andi Vallik
21cc Triatloniklubi/Tri-5
3. start (N/M 20-80+)
Maarika Vällik
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Ville Markus Varik
YESS
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Alger Vedler
3. start (N/M 20-80+)
Ergo Veedler
Elisa Spordiklubi / UP43
3. start (N/M 20-80+)
Andreas Veeret
Triatloniklubi 21CC
3. start (N/M 20-80+)
Helena Veidemann
3. start (N/M 20-80+)
Marko Veidemann
3. start (N/M 20-80+)
Jaanis Veinberg
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)
Ursel Velve
21CC
3. start (N/M 20-80+)
Antti Ventsel
3. start (N/M 20-80+)
Meelis Veskus
Swedbank Spordiklubi
3. start (N/M 20-80+)
Hannes Viherpuu
TriSmile
3. start (N/M 20-80+)
Karola Viinapuu
Audentes
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Alo Viirmaa
Trismile/Sparta
3. start (N/M 20-80+)
Ralfs Vistins
Triatlona Akademija
1. start (noored B, noored A, juuniorid)
Siim Vizgirda
Tripassion
3. start (N/M 20-80+)
Mari Volens
3. start (N/M 20-80+)
Urmas Volens
3. start (N/M 20-80+)
Georg Vooglaid
3. start (N/M 20-80+)
Viljar Vooremäe
Tripassion Triatloniklubi
3. start (N/M 20-80+)

...