Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 10.08.2022 23:40.
Kokku: 337
1. start (noored B, noored A, juuniorid): 33
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C): 38
3. start (N/M 20-80+): 260
3. start (võistkonnad): 6
mees: 245
naine: 87
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mirjam Aasaru
Yess
puudub
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Markus Allika
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Andrei Alteberg
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Aaron Ausmees
Järveküla Kool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Riko Ausmees
Järveküla Kool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Aaron Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rafael Karu
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robin Kattel
Kalevi Ujumiskool
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Emma Kiiker
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Kalmer Kiiver
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Priit Kingo
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Saskia Kreisberg
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Milan Kutsinski
Ujumise Spordiklubi
Ujumise spordiklubi MTÜ
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Rasmus Maddison
ujumise spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Erik Mäesepp
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Grete Metspalu
YESS
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Gustav Karl Metspalu
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robin Nikolajev
21CC Triatloniklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mairold Pärn
YESS
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Artur Parvelo
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Monika Päslane
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Everts Piksens
Triathlon club Piramida
EPICK gaims
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Robert Raak
Yess/ SS Tartu Kalev
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Arabella Raie
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Kertu Rannik
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mette Mai Raudsepp
Tabasalu Ujumisklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Adele Roop
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Gregor Sahk
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Georg Sirman
Ujumise Spordiklubi USK
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Nikita Skolozhabskyy
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Elenora Soosaar
Ujumise Spordiklubi
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Richard Toomas Tammaru
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Roobert Teder
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Sander Teder
Yess
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Mirtel Toomsalu
UJUMISE SPORDIKLUBI
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Markkus Uuskar
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Maikel Magnus Välja
Aruküla sk
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)
Karola Viinapuu
Audentes
2. start (lapsed E, lapsed D, lapsed C)

...