Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (8)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

AS Giga
Ikodor
Medita kliinik
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Tõrva Liigub
Tõrva Tõrvik
Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.05.2022 23:42.

Harrastajad ja noored B stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
52 Raivo Laanemets 1985 mees Harrastajad M (1976-1999) Eesti, Tartu maakond
53 Leonid Bondarchuk 1973 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Harju maakond
54 Risto Holtsmeier 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Tartu maakond
55 Jelena Bondarchuk 1973 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Harju maakond
56 Kirke Reivart 1995 naine Harrastajad N (1981-1999) Eesti, Tartu maakond
57 Riho Pürn 1977 mees Harrastajad M (1976-1999) Eesti, Tartu maakond
Ikodor
58 Karin Lusikas 1986 naine Harrastajad N (1981-1999) Eesti, Tartu maakond
Reginett
59 Jaan Lusikas 1963 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond
Reginett
60 Tarvi Drenkhan 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Valga maakond
61 Ragnar Lelle 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Pärnu maakond
62 Ilmar Niilits 1958 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Valga maakond
63 Merili-Mai Kivimets 2001 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Harju maakond
64 Kaarel Trepp 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
65 Katre Meriloo 2000 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
66 Kaari Meriloo 2000 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Lääne-Viru maakond
67 Tea Mey 1974 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Tartu maakond
68 Andres Aleksander Tammer 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Tartu maakond
69 Charleen Werder 2000 naine Noored B (2000-2001) Eesti, Harju maakond
70 Tiina Neumann 1969 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Valga maakond
71 Askar Neumann 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Valga maakond
72 Rene Mägi 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Harju maakond
73 Mario Kirt 1981 mees Harrastajad M (1976-1999) Eesti, Valga maakond
74 Märt Laus 1986 mees Harrastajad M (1976-1999) Eesti, Tartu maakond
75 Marten Siirma 2000 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Harju maakond
76 Ilja Tšernõh 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Harju maakond
77 Mart Leo Ruus 2001 mees Noored B (2000-2001) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
78 Margo Malm 1970 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Valga maakond
79 Olev Korb 1999 mees Harrastajad M (1976-1999) Eesti, Valga maakond
80 Marek Ruotsalainen 1970 mees Harrastajad M (1975 ja vanemad) Eesti, Järva maakond
81 Margis Sein 1969 naine Harrastajad N (1980 ja vanemad) Eesti, Valga maakond

...