Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (8)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

AS Giga
Ikodor
Medita kliinik
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Tõrva Liigub
Tõrva Tõrvik
Eesti Kultuurkapital

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 25.01.2022 12:40.
Kokku: 123
Noored: 61
Harrastajad ja noored B: 30
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid: 31
Võistkonnad: 1
mees: 74
naine: 48
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
OÜ Helme Graanul
Raivo Lemberg, Rauno Mõts, Imre Adamson
Võistkonnad
Karmen Aavik
Ujumise Spordiklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Sander Aavik
Ujumise Spordiklubi
Noored
Ants Aedmaa
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Simo Aksalu
Tartu Ujumisklubi
Noored
August Albert
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Andres Alloja
SK Raudmees
Noored
Maria Liis Alt
Noored
Lars Sebastian Antoniak
Triatloniklubi 21cc
Noored
Marek Antoniak
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Hanna Maria Antson
Tabasalu TK
Noored
Margus Antson
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Aaron Ausmees
Meie Liigume Medita
Noored
Liis-Aleksandra Boisen
Tartu Ujumisklubi
Noored
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
Noored
Ivan Bondarchuk
Tabasalu triatloniklubi
Noored
Jelena Bondarchuk
Harrastajad ja noored B
Leonid Bondarchuk
Harrastajad ja noored B
Maria Bondarchuk
Tabasalu triatloniklubi
Noored
Tarvi Drenkhan
Harrastajad ja noored B
Kardo Erm
SK Raudmees
Noored
Laura Ernits
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Eleri Etverk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Erkki Etverk
SK Metsasõbrad
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Etriin Etverk
Vinni VAK
Noored
Alina Hadijeva
Tartu Ujumisklubi
Noored
Hanna Haljasorg
Tartu Ujumisklubi
Noored
Oskar Hanko
Noored
Hanna Heinsaar
Noored
Helis Heinsaar
Noored
Oliver Holtsmeier
Tartu Ujumisklubi
Noored
Risto Holtsmeier
Harrastajad ja noored B
Eliise Ilves
Noored
Tim Ingo
Tartu Ujumisklubi
Noored
Kaijus Janis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Indrek Kadak
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Rein Kane
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kristjan Kannus
SK Raudmees
Noored
Kerti Kesküla
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Mario Kirt
Harrastajad ja noored B
Marianne Kivimets
Noored
Merili-Mai Kivimets
Harrastajad ja noored B
Georg Kleinson
Noored
Kaidi Kleinson
Noored
Kirke Kool
Tartu Ujumisklubi
Noored
Olev Korb
Harrastajad ja noored B
Sirje Kõresaar
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Juri Kovaljov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Oleg Kovaljov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ander Markus Kroon
Meie Liigume Medita
Noored
Andrus Kuusk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Raivo Laanemets
Harrastajad ja noored B
Märt Laus
Harrastajad ja noored B
Ragnar Lelle
Harrastajad ja noored B
Monika Lemese
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Margus Lepik
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Getriin Marii Lessinhg
Tartu Ujumisklubi
Noored
Jaan Lusikas
Reginett
Harrastajad ja noored B
Karin Lusikas
Reginett
Harrastajad ja noored B
Kristin Luts
Tartu Ujumisklubi
Noored
Sigrid Luts
Tartu Ujumisklubi
Noored
Hardi Madi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Martin Mäerand
SK Raudmees
Noored
Marton Mäerand
SK Raudmees
Noored
Rene Mägi
Harrastajad ja noored B
Margo Malm
Harrastajad ja noored B
Martin Malm
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Evelyn Marder
Tootsi LPK
Noored
Kaari Meriloo
Harrastajad ja noored B
Katre Meriloo
Harrastajad ja noored B
Jüri Mets
SK Raudmees
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Tea Mey
Harrastajad ja noored B
Matteus Miilpalu
Noored
Laura Movits
Noored
Argo Neumann
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Askar Neumann
Harrastajad ja noored B
Tiina Neumann
Harrastajad ja noored B
Ilmar Niilits
Harrastajad ja noored B
Liis Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Pille Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Vanessa Potagin
Tartu ujumisklubi
Noored
Ervin Otto Prank
Tartu Ujumisklubi
Noored
Herbert Hugo Prank
Tartu Ujumisklubi
Noored
Hubert Uku Prank
Tartu Ujumisklubi
Noored
Riho Pürn
Ikodor
Harrastajad ja noored B
Rait Randrüüt
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Innar Raudsepp
SK Raudmees
Noored
Kirke Reivart
Harrastajad ja noored B
Kristjan Reivart
Tartu Ujumisklubi
Noored
Marika Rohtla
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ats Rootsma
Noored
Jass Rootsma
Noored
Marek Ruotsalainen
Harrastajad ja noored B
Patrik Ruotsalainen
Noored
Mari Mai Ruus
Tartu Ujumisklubi
Noored
Mart Leo Ruus
Tartu Ujumisklubi
Harrastajad ja noored B
Stefan Saks
Noored
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
Noored
Grete Maria Savitsch
Tabasalu TK
Noored
Heldur-Valdek Seeder
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Margis Sein
Harrastajad ja noored B
Marten Siirma
Harrastajad ja noored B
Nikta Stanitski
Tartu Ujumisklubi
Noored
Johan Tamm
Tartu Ujumisklubi
Noored
Andres Aleksander Tammer
Harrastajad ja noored B
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Noored
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noored
Kaarel Trepp
Harrastajad ja noored B
Ilja Tšernõh
Harrastajad ja noored B
Jonas Ustav
Tartu Ujumisklubi
Noored
Kairi Ustav
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Romet Ustav
Tartu Ujumisklubi
Noored
Kevin Vabaorg
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Laura-Liis Valdmaa
Tartu Ujumisklubi
Noored
Rein Vares
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ville Markus Varik
Tartu Ujumisklubi
Noored
Rica Veevo
Noored
Vanessa Viiding
Ujumise Spordiklubi
Noored
Elisabeth Võrk
Tartu Ujumisklubi
Noored
Margareth Võrk
Tartu Ujumisklubi
Noored
Charleen Werder
Harrastajad ja noored B
Harriet Werder
Noored
Hindrek Werder
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid

...