Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (8)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

AS Giga
Ikodor
Medita kliinik
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Tõrva Liigub
Tõrva Tõrvik
Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.05.2022 23:42.

Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
20 Heldur-Valdek Seeder 1960 mees Veteranid 50 (1956-1965) Eesti, Harju maakond
21 Andrus Kuusk 1999 mees Noored A (1998-1999) Eesti, Tartu maakond
22 Kairi Ustav 1977 naine N Eesti, Tartu maakond
23 Karmen Aavik 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
24 Sirje Kõresaar 1959 naine Veteranid 50 (1956-1965) Eesti, Pärnu maakond
25 Martin Malm 1993 mees M Eesti, Valga maakond
26 Marika Rohtla 1965 naine Veteranid 50 (1956-1965) Eesti, Tartu maakond
27 Rein Vares 1970 mees Veteranid 40 (1966-1975) Eesti, Tartu maakond
28 Kerti Kesküla 1993 naine N Eesti, Harju maakond
29 Kevin Vabaorg 1998 mees Noored A (1998-1999) Eesti, Lääne-Viru maakond
30 Eleri Etverk 1998 naine Noored A (1998-1999) Eesti, Lääne-Viru maakond
31 Hindrek Werder 1972 mees Veteranid 40 (1966-1975) Eesti, Harju maakond
32 Indrek Kadak 1995 mees M Eesti, Valga maakond
33 Kaijus Janis 1971 mees Veteranid 40 (1966-1975) Eesti, Pärnu maakond
34 Margus Antson 1972 mees Veteranid 40 (1966-1975) Eesti, Harju maakond
35 Argo Neumann 1994 mees M Eesti, Valga maakond
36 Rein Kane 1945 mees Veteranid 70 (1945 ja vanemad) Eesti, Harju maakond
37 Marek Antoniak 1968 mees Veteranid 40 (1966-1975) Eesti, Harju maakond
38 Monika Lemese 1968 naine Veteranid 40 (1966-1975) Läti, Riga
39 Rait Randrüüt 1992 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
40 Pille Nurmis 1961 naine Veteranid 50 (1956-1965) Eesti, Harju maakond
41 Liis Nurmis 1991 naine N Eesti, Harju maakond
42 Margus Lepik 1969 mees Veteranid 40 (1966-1975) Eesti, Valga maakond
43 Laura Ernits 1996 naine Juuniorid (1996-1997) Eesti, Jõgeva maakond
44 Jüri Mets 1957 mees Veteranid 50 (1956-1965) Eesti, Pärnu maakond
SK Raudmees
45 Erkki Etverk 1971 mees Veteranid 40 (1966-1975) Eesti, Lääne-Viru maakond
SK Metsasõbrad
46 Ants Aedmaa 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
47 Hardi Madi 1996 mees Juuniorid (1996-1997) Eesti, Tartu maakond
48 August Albert 1964 mees Veteranid 50 (1956-1965) Eesti, Järva maakond
49 Juri Kovaljov 1999 mees Noored A (1998-1999) Eesti, Harju maakond
50 Oleg Kovaljov 1964 mees Veteranid 50 (1956-1965) Eesti, Harju maakond

...