Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (8)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

AS Giga
Ikodor
Medita kliinik
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Tõrva Liigub
Tõrva Tõrvik
Eesti Kultuurkapital

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 25.01.2022 12:42.

Noored stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
84 Aaron Ausmees 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
85 Ivan Bondarchuk 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi
86 Maria Bondarchuk 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
Tabasalu triatloniklubi
87 Vanessa Viiding 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
88 Oskar Hanko 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond
89 Getriin Marii Lessinhg 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
90 Kirke Kool 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
91 Johan Tamm 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
92 Romet Ustav 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
93 Jonas Ustav 2009 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
94 Laura-Liis Valdmaa 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
95 Oliver Holtsmeier 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
96 Sander Aavik 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Ujumise Spordiklubi
97 Anette Teder 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
98 Ander Markus Kroon 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Meie Liigume Medita
99 Gert Martin Savitsch 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
Tabasalu Triatloniklubi
100 Grete Maria Savitsch 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
Tabasalu TK
101 Kristjan Reivart 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
102 Rasmus Boisen 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
103 Liis-Aleksandra Boisen 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
104 Roobert Teder 2009 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
105 Etriin Etverk 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Lääne-Viru maakond
Vinni VAK
106 Marianne Kivimets 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
107 Stefan Saks 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
108 Rica Veevo 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
109 Harriet Werder 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
110 Hanna Haljasorg 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
111 Hanna Maria Antson 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
Tabasalu TK
112 Vanessa Potagin 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu ujumisklubi
113 Alina Hadijeva 2006 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
114 Laura Movits 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
115 Lars Sebastian Antoniak 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
Triatloniklubi 21cc
116 Mari Mai Ruus 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
117 Hanna Heinsaar 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Harju maakond
118 Helis Heinsaar 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Harju maakond
119 Matteus Miilpalu 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Lääne-Viru maakond
120 Sigrid Luts 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
121 Kristin Luts 2008 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
122 Nikta Stanitski 2006 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
123 Ervin Otto Prank 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
124 Herbert Hugo Prank 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
125 Hubert Uku Prank 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
126 Maria Liis Alt 2005 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Lääne-Viru maakond
127 Tim Ingo 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
128 Eliise Ilves 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
129 Jass Rootsma 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
130 Ville Markus Varik 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
131 Ats Rootsma 2004 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
132 Kaidi Kleinson 2003 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
133 Simo Aksalu 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
134 Marton Mäerand 2007 mees Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Pärnu maakond
SK Raudmees
135 Andres Alloja 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Pärnu maakond
SK Raudmees
136 Martin Mäerand 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Pärnu maakond
SK Raudmees
137 Kristjan Kannus 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Pärnu maakond
SK Raudmees
138 Innar Raudsepp 2005 mees Noored D (2004-2005) Eesti, Pärnu maakond
SK Raudmees
139 Kardo Erm 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Pärnu maakond
SK Raudmees
140 Evelyn Marder 2002 naine Noored C (2002-2003) Eesti, Pärnu maakond
Tootsi LPK
141 Georg Kleinson 2003 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Harju maakond
142 Elisabeth Võrk 2004 naine Noored D (2004-2005) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
143 Margareth Võrk 2007 naine Noored E (2006 ja nooremad) Eesti, Tartu maakond
Tartu Ujumisklubi
144 Patrik Ruotsalainen 2002 mees Noored C (2002-2003) Eesti, Järva maakond

...