Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (8)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

AS Giga
Ikodor
Medita kliinik
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Tõrva Liigub
Tõrva Tõrvik
Eesti Kultuurkapital

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 04.07.2022 18:40.
Kokku: 123
Noored: 61
Harrastajad ja noored B: 30
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid: 31
Võistkonnad: 1
mees: 74
naine: 48
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Sander Aavik
Ujumise Spordiklubi
Noored
Simo Aksalu
Tartu Ujumisklubi
Noored
Andres Alloja
SK Raudmees
Noored
Maria Liis Alt
Noored
Lars Sebastian Antoniak
Triatloniklubi 21cc
Noored
Hanna Maria Antson
Tabasalu TK
Noored
Aaron Ausmees
Meie Liigume Medita
Noored
Liis-Aleksandra Boisen
Tartu Ujumisklubi
Noored
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
Noored
Ivan Bondarchuk
Tabasalu triatloniklubi
Noored
Maria Bondarchuk
Tabasalu triatloniklubi
Noored
Kardo Erm
SK Raudmees
Noored
Etriin Etverk
Vinni VAK
Noored
Alina Hadijeva
Tartu Ujumisklubi
Noored
Hanna Haljasorg
Tartu Ujumisklubi
Noored
Oskar Hanko
Noored
Hanna Heinsaar
Noored
Helis Heinsaar
Noored
Oliver Holtsmeier
Tartu Ujumisklubi
Noored
Eliise Ilves
Noored
Tim Ingo
Tartu Ujumisklubi
Noored
Kristjan Kannus
SK Raudmees
Noored
Marianne Kivimets
Noored
Georg Kleinson
Noored
Kaidi Kleinson
Noored
Kirke Kool
Tartu Ujumisklubi
Noored
Ander Markus Kroon
Meie Liigume Medita
Noored
Getriin Marii Lessinhg
Tartu Ujumisklubi
Noored
Kristin Luts
Tartu Ujumisklubi
Noored
Sigrid Luts
Tartu Ujumisklubi
Noored
Martin Mäerand
SK Raudmees
Noored
Marton Mäerand
SK Raudmees
Noored
Evelyn Marder
Tootsi LPK
Noored
Matteus Miilpalu
Noored
Laura Movits
Noored
Vanessa Potagin
Tartu ujumisklubi
Noored
Ervin Otto Prank
Tartu Ujumisklubi
Noored
Herbert Hugo Prank
Tartu Ujumisklubi
Noored
Hubert Uku Prank
Tartu Ujumisklubi
Noored
Innar Raudsepp
SK Raudmees
Noored
Kristjan Reivart
Tartu Ujumisklubi
Noored
Ats Rootsma
Noored
Jass Rootsma
Noored
Patrik Ruotsalainen
Noored
Mari Mai Ruus
Tartu Ujumisklubi
Noored
Stefan Saks
Noored
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
Noored
Grete Maria Savitsch
Tabasalu TK
Noored
Nikta Stanitski
Tartu Ujumisklubi
Noored
Johan Tamm
Tartu Ujumisklubi
Noored
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
Noored
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noored
Jonas Ustav
Tartu Ujumisklubi
Noored
Romet Ustav
Tartu Ujumisklubi
Noored
Laura-Liis Valdmaa
Tartu Ujumisklubi
Noored
Ville Markus Varik
Tartu Ujumisklubi
Noored
Rica Veevo
Noored
Vanessa Viiding
Ujumise Spordiklubi
Noored
Elisabeth Võrk
Tartu Ujumisklubi
Noored
Margareth Võrk
Tartu Ujumisklubi
Noored
Harriet Werder
Noored

...