Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (8)

Korraldajad

Meie Liigume
Tõrva Spordiselts

Toetajad

AS Giga
Ikodor
Medita kliinik
synlab
Reginett
Tarmeko
Tõrva Linnavalitsus
Tõrva Liigub
Tõrva Tõrvik
Eesti Kultuurkapital

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.05.2022 23:40.
Kokku: 123
Noored: 61
Harrastajad ja noored B: 30
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid: 31
Võistkonnad: 1
mees: 74
naine: 48
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Karmen Aavik
Ujumise Spordiklubi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Ants Aedmaa
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
August Albert
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Marek Antoniak
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Margus Antson
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Laura Ernits
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Eleri Etverk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Erkki Etverk
SK Metsasõbrad
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kaijus Janis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Indrek Kadak
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Rein Kane
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kerti Kesküla
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Sirje Kõresaar
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Juri Kovaljov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Oleg Kovaljov
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Andrus Kuusk
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Monika Lemese
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Margus Lepik
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Hardi Madi
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Martin Malm
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Jüri Mets
SK Raudmees
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Argo Neumann
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Liis Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Pille Nurmis
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Rait Randrüüt
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Marika Rohtla
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Heldur-Valdek Seeder
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kairi Ustav
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Kevin Vabaorg
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Rein Vares
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid
Hindrek Werder
Noored A, juuniorid, põhiklass, veteranid

...