Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.05.2022 23:42.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I Sigvard Kukk 1972 mees MSen2 Eesti, Harju
SPORDIPARTNER
2 I Indrek Ando 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
3 I Andrus Asavi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
4 I Gunnar Bergvald 1974 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
5 I Maksim Fazõlov 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
7 I Helari Pallas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
8 I Ain Rätsep 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
9 I Margus Rool 1975 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
11 I Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
12 I Reijo Puhm 1990 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
13 I Norman Vahtra 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
14 I Oskari Kargu 1976 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
15 I Mihkel Kalja 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
16 I Roger Jurman 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
17 I Marko Kurits 1980 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
18 I Maido Maasepp 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
19 I Sten-Erik Ottender 1996 mees MJ Eesti, Rapla
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
22 I Kaupo Kattai 1973 mees MSen2 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
23 I Mark Penjam 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
24 I Gregor Põldvere 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
25 I Reiko Rosenthal 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
26 I Tristan Rumjantsev 1998 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
27 I Risto Sepa 1999 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
31 I Oviar-Gregor Annus 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
32 I Martin Luusepp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
33 I Karl-Brent Premet 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
34 I Siim Saavik 1995 mees M Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
35 I Sander Timusk 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
36 I Brayn Tölp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
37 I Carl Tõnismann 1997 mees MJ Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
38 I Jaagup Vaar 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
39 I Joan Markus Varik 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
41 I Alar Aia 1964 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
PühaLoomaaed
42 I Kardo Aia 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
43 I Avo Eljas 1971 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
44 I Allan Jõgi 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
45 I Toivo Kuldmäe 1963 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
46 I Margo Post 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
51 I Gert Kivistik 1995 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
52 I Karl-Arnold Vendelin 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
54 I Janar Juss 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
55 I Sten Lehemets 2000 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
56 I Valdek Meier 2001 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
57 I Rasmus Rahuoja 2000 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
59 I Rando Tomingas 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
61 I Steven Kalf 1995 mees M Eesti, Saare maakond
SJK VIIKING
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
62 I Karl Patrick Lauk 1997 mees MJ Eesti, Saare maakond
SJK VIIKING
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
63 I Jörgen Matt 1992 mees M Eesti, Saare maakond
SJK VIIKING
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
64 I Reimo Nook 1971 mees MSen2 Eesti, Saare maakond
SJK VIIKING
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
67 I Riko Räim 1981 mees M Eesti, Saare
SJK VIIKING
68 I Jaanus Sarv 1970 mees MSen2 Eesti, Viljandimaa
SJK VIIKING
69 I Sten Sarv 1992 mees M Eesti, Viljandimaa
SJK VIIKING
76 I Allan Oras 1975 mees M Eesti, Tartu
ARCTIC SPORT CLUB
81 I Greg Hallop 1995 mees M Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
82 I Kristjan Johanson 1997 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
83 I Georg Peeter Paldra 1996 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
84 I Joosep Sankmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
85 I Jaanus Tasane 1996 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
86 I Reio Toom 1997 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
91 I Indulis Bekmanis 1989 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
92 I Maris Bogdanovics 1991 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
93 I Kristaps Budenieks 1995 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
94 I Ingus Eislers 1989 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
95 I Deins Kanepejs 1995 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
96 I Vitalijs Kornilovs 1979 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
97 I Martins Savickis 1993 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
99 I Lauris Spillers 1974 mees MSen2 Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
101 I Siim-Erik Alamaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
102 I Siim Jalakas 1992 mees M Eesti, Järva maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
103 I Oliver Keller 1996 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
104 I Siim Kiskonen 1997 mees MJ Eesti, Harjumaa
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
105 I Jaanus Linkgreim 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
107 I Kirill Tarassov 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
108 I Kristo Enn Vaga 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
109 I Ekke-Kaur Vosman 1996 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
KJK
113 I Oliver Kaldre 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
114 I Krista Karing 1994 naine N Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
Kalevi Jalgrattakool
115 I Daniel Lahtvee 1995 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
116 I Daisi Rist 1992 naine N Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
117 I Tõnis Saar 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
118 I Tair Stalberg 1997 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
121 I Anti Arumägi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
CFC
123 I Kristjan Kelk 1993 mees M Eesti, Harjumaa
CFC 1
126 I Aksel Nõmmela 1994 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
127 I Sander Randver 1994 mees M Eesti, Harju
CFC 1
129 I Siim Suvi 1995 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
CFC
131 I Triin Gede 1992 naine N Eesti, Harju
CFC 2
132 I Kelly Kalm 1997 naine NJ Eesti, Harju
CFC 2
133 I Karl Mattias Koppel 1998 mees M16 Eesti, Harju
CFC 2
134 I Oskar Maidre 1999 mees M16 Eesti, Harju
CFC 2
135 I Erik Mukk 1998 mees M16 Eesti, Harju
CFC 2
136 I Ebe Siimson 1997 naine NJ Eesti, Harju
CFC 2
137 I Ele Siimson 1997 naine NJ Eesti, Harju
CFC 2
139 I Aaron Otto Stalde 1998 mees M16 Eesti, Harju
CFC 2
141 I Andre Aduson 1970 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
CFC 3
142 I Toomas Kirsipuu 1964 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
CFC 3
c
151 I Arthur Kooser 1997 mees MJ Eesti, Harju
CFC 4
152 I Alari-Fredi Liik 1998 mees M16 Eesti, Harju
CFC 4
153 I Rihard Remmelgas 1999 mees M16 Eesti, Harju
CFC 4
164 I Meelis Leidt 1969 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
PELOTON
167 I Peip Reedi 1968 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
Peloton
168 I Jörgen Sildvee 1985 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTONSPORT.EE
169 I Marko Vilipson 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
Peloton
172 I Mihkel Jüri 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
173 I Allar Karu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
174 I Kaspar Kokk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
175 I Kristjan Oolo 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
176 I Mihkel Ronimois 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
177 I Silver Schultz 1988 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
178 I Mikk Vaaks 1988 mees M Eesti, Viljandi maakond
PELOTON SCOTT
179 I Raul Volmer 1996 mees MJ Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
181 I Liisa Ehrberg 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
185 I Sille Puhu 1984 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
186 I Janelle Uibokand 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
191 I Martti Alesmaa 1990 mees M Eesti, Harju maakond
KOMO
192 I Janari-Joel Jõessar 1990 mees M Eesti, Rapla maakond
KOMO
194 I Kärolin Lints 1996 naine NJ Eesti, Rapla maakond
KOMO
202 I Maikel Kuusma 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
Taru Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
205 I Gabriel Leppik 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
SK Keremeister
207 I Silver Mäoma 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
208 I Rauno Miilmann 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
209 I Kaarel Redi 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
211 I Marek Maranik 1974 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
213 I Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
214 I Randolf Reiljan 1996 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
219 I Karl-Mattias Võso 1998 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
TÜASK
244 I Rudolf Mets 1997 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
NÕMME RATTAKLUBI
245 I Kristo Prangel 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
NÕMME RATTAKLUBI
NRK
246 I Reigo Roosimets 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
NÕMME RATTAKLUBI
252 I Raoul Johanson 1962 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
TARTU SK VELO
253 I Paul Lõiv 1972 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
SK Velo
254 I Margus Merisalu 1955 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
256 I Toomas Viigipuu 1959 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
261 I Anti Arak 1973 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
A&T SPORT TEAM
263 I Magnus Krusemann 1976 mees M Eesti, Harju
A&T SPORT TEAM
265 I Tõnno Palm 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
A&T Sport
268 I Timo Riismaa 1974 mees MSen2 Eesti, Harju
A&T SPORT TEAM
269 I Margus Ruse 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
A&T SPORDIKLUBI
271 I Heiti Järvet 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
272 I Margo Kivi 1980 mees M Eesti, Harju maakond
273 I Carl Heinrich Pruun 1992 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Janek Tombaku Rattaklubi
275 I Marek Kodasma 1976 mees M Eesti, Harju maakond
276 I Gert Killing 1977 mees M Eesti, Harju maakond
277 I Marek Sander 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
278 I Aivar Lagenõmm 1972 mees MSen2 Eesti, Järva maakond
Eesti Posti Spordiklubi
279 I Aigar Raja 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
280 I Nikolai Fjodorov 1955 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
281 I Rainer Sildvee 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
282 I Ivo Suur 1989 mees M Eesti, Harju maakond
283 I Mart Kärner 1969 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
284 I Normunds Rubenis 1964 mees MSen3 Läti, Madona
Beiteni
285 I Aldar Reinberk 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Glamox
286 I Indrek Teras 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Posti Spordiklubi
287 I Ahto Raba 1994 mees M Eesti, Pärnu maakond
288 I Rinaldo Teder 1978 mees M Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
289 I Timur Fazõlov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
290 I Martins Sars 1987 mees M Läti, Vidzeme
NN Sporta klubs
291 I Evalds Pavlovs 1989 mees M Läti, Vidzeme
NN Sporta klubs
292 I Markku Ainsalu 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Thule Opel ProTeam
293 I Anton Bazõlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Adduco
294 I Merilin Metsalu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Adduco
295 I Hardi Heinsar 1972 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
296 I Jevgeni Kolessov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
InFocus
297 I Indrek Sauväli 1974 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
298 I Väino Kaur 1967 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
301 I Marek Viikoja 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
303 I Aivo Kukk 1956 mees MSen4 Eesti, Harju maakond
VIKS CC
305 I Priit Ruberg 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
Binaarkodar
306 I Kristjan Rohtla 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Binaarkodar
307 I Villu Veel 1971 mees MSen2 Eesti, Saare maakond
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
309 I Parmask Peeter 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
Velo
310 I Jaan Leppik 1972 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
311 I Eero Kiskonen 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
312 I Sander Tsvetkov 1996 mees MJ Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
313 I Markus Põld 1998 mees M16 Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
314 I Raivo Lätte 1972 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
315 I Johhanna Räppo 1996 naine NJ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/ Rattabaas
316 I Raul Talumaa 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
317 I Rajko Rattur 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi
318 I Kristjan Tammaa 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
319 I Alar Kupp 1995 mees M Eesti, Harju maakond
320 I Jan Minski 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
321 I Gert Klaaser 1968 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
322 I Maik Müür 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Raitwood
323 I Viljar Haav 1975 mees M Eesti, Harju maakond
324 I Ervin Luur 1957 mees MSen4 Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
325 I Aivo Ilves 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi rattaklubi
326 I Hans-Patrick Müür 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
Pärnu Kalev
327 I Jaak Helm 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
328 I Tiit Kirsipuu 1975 mees M Eesti, Harju maakond
329 I Anatoli Männi 1949 mees MSen4 Eesti, Ida-Viru maakond
Investment Agency-Jõhvi
330 I Marten Jõeäär 1999 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond
Investment Agency-Jõhvi
332 I Kert Möldre 1968 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
333 I Indrek Kelk 1969 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
Valgete Teede Rattaralli
334 I Aivar Jaago 1957 mees MSen4 Eesti, Rapla maakond
335 I Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
336 I Vladimir Ivanov 1973 mees MSen2 Venemaa, St-Petersburg
Mountainpeaks
337 I Anton Pakkonen 1983 mees M Venemaa, Leningradskaya
Mountainpeaks
338 I Vladimir Beljajev 1966 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
340 I Indrek Palu 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
341 I Mikhail Alekseev 1976 mees M Venemaa, LO
Mountainpeaks
342 I Margus Tukia 1970 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
344 I Krister Aule 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
345 I Märt Küüt 1978 mees M Eesti, Harjumaa
Spordipartner
346 I Elerin Kivi 1995 naine N Eesti, Tartu
RTR
347 I Jannar Juss 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
Viko
348 I Silver Pankov 2000 mees M Eesti, Pärnumaa
Viko
349 I Ville Hirvenoja 1997 mees MJ Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
350 I Waltteri Lepistö 1996 mees MJ Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
351 I Lauri Koski 1996 mees MJ Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
352 I Jaako Hänninen 1997 mees MJ Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
353 I Simo Terävä 1998 mees M16 Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
354 I Jonne Itkonen 1998 mees M16 Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
355 I Karlo Aia 1990 mees M Eesti, Pärnu
Pärnu Kalev
356 I Andres Lauk 1964 mees MSen3 Eesti, Saare
SJK Viiking
357 I Sandis Eislers 1993 mees M Eesti, Latvia
Alpha Baltic
358 I Iiris Õunmaa 1997 naine NJ Eesti, Harju maakond
KJK
359 I Toomas Tuuna 1954 mees MSen4 Eesti, Lääne-Viru maakond
360 I Tanel Saamere 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
361 I Märt Raudvee 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
362 I Marko Varik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
363 I Endrik Eller 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Trismile
364 I Kristjan Vällik 1966 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
365 I Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
366 I Viljar Kannimäe 1987 mees M Eesti, Võru maakond
Pro Jalgratturite klubi
367 I Steven Puhm 1986 mees M Eesti, Tartu
368 I Germo Kunimägi 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
Pärnu Kalev

...