Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 26.05.2022 20:42.

Rahvasõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
2001 Marko Aro 1979 mees M Eesti, Harju maakond
2002 Elo Tambur 1988 naine N Eesti, Harju maakond
2003 Ago Vill 1966 mees M Eesti, Harju maakond
Rebala Rattaklubi
2004 Teet Soonpuu 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
2005 Mikk Pedaja 1998 mees M Eesti, Tartu maakond
2006 Mirjam Pedaja 1991 naine N Eesti, Tartu maakond
2007 Kristiina Pedaja 1965 naine N35+ Eesti, Tartu maakond
2008 Ants Laas 1955 mees M Eesti, Tartu maakond
2009 Indrek Koitla 1973 mees M Eesti, Harju maakond
2010 Enn Kuusk 1946 mees M Eesti, Pärnu maakond
2011 Einar Klaos 1963 mees M Eesti, Rapla maakond
2012 Laura Helene Luht 1999 naine N16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI NAISKOND 1
2013 Olavi Israel 1971 mees M Eesti, Harju maakond
2014 Tanel Voormansik 1989 mees M Eesti, Viljandi maakond
2015 Jaan Laas 1966 mees M Eesti, Tartu maakond
2016 Markus Pajur 2000 mees M14 Eesti, Harju maakond
2017 Toomas Võso 1971 mees M Eesti, Tartu maakond
2018 Ruttar Ronimois 1964 mees M Eesti, Viljandi maakond
2019 Tanel Kelder 1975 mees M Eesti, Saare maakond
2020 Daniel Kelder 1997 mees M Eesti, Saare maakond
2021 Viljar Lillmaa 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
2022 Robin Kreegimets 2000 mees M14 Eesti, Lääne-Viru maakond
Nõmme Rattaklubi
2023 Uno Tomingas 1968 mees M Eesti, Rapla maakond
2024 Ahto Puu 1974 mees M Eesti, Viljandi maakond
2025 Egerd Enok 2000 mees M14 Eesti, Harju maakond
Nõmme Rattaklubi
2026 Kuido Kond 1970 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
2027 Janet Samolberg 1973 naine N35+ Eesti, Lääne-Viru maakond
2028 Kaspar Kiilaspää 2001 mees M14 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2029 Ahto Pärt 1962 mees M Eesti, Viljandi maakond
2030 Kert Peder 1996 mees M Eesti, Viljandi maakond
2031 Anti Peder 1972 mees M Eesti, Viljandi maakond
2032 Merili Sirvel 1999 naine N16 Eesti, Lääne-Viru maakond
Rakke
2033 Andrus Reimaa 1972 mees M Eesti, Viljandi maakond
2034 Marko Peterson 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
2035 Romet Loova 1980 mees M Eesti, Jõgeva maakond
2036 Meelis Paas 1973 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
2037 Leino Luusepp 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
2038 Veiko Mölder 1967 mees M Eesti, Harju maakond
A.LeCoq
2039 Joonas Kurits 2002 mees M12 Eesti, Tartu
RTR
2040 Joosep Lossmann 1999 mees M Eesti, Viljandi
Viljandi Rattaklubi
2041 Erki Laanemäe 2001 mees M14 Eesti, Viljandi
Viljandi Rattaklubi
2042 Henri Treimuth 2001 mees M14 Eesti, Viljandi
Viljandi Rattaklubi
2043 Toomas Vool 2001 mees M14 Eesti, Viljandi
Viljandi Rattaklubi
2044 Alex Tund 2001 mees M14 Eesti, Viljandi
Viljandi Rattaklubi
2045 Kristel Sandra Soonik 2001 naine N14 Eesti, Viljandi
Viljandi Rattaklubi
2046 Ilona Tasane 2001 naine N14 Eesti, Viljandi
Viljandi Rattaklubi
2047 Ukku Habakukk 2000 mees M14 Eesti, Viljandi
Viljandi Rattaklubi
2048 Stefan Lootus 2001 mees M14 Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
2049 Meelis Levkoi 1985 mees M Eesti, Harju maakond
2050 Erlend Ansip 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
2051 Georg Sarapuu 2001 mees M14 Eesti, Harju
CFC noored
2052 Anton Litvintsev 2001 mees M14 Eesti, Harju
CFC noored
2053 Robert Raasuke 2001 mees M14 Eesti, Harju
CFC noored
2054 Vahur Kuu 2001 mees M14 Eesti, Harju
CFC noored
2055 Mathilde Manuela Nigul 2000 naine N14 Eesti, Harju
CFC noored
2056 Artjom Mirzojev 2001 mees M14 Eesti, Harju
CFC noored
2057 Katrin Loviis Viltsin 2001 naine N14 Eesti, Harju
CFC noored
2058 Georgi Vinogradov 2000 mees M14 Eesti, Harju
CFC noored
2059 Aleksandra Vinogradova 2000 naine N14 Eesti, Harju
CFC noored

...