Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 22.06.2021 18:04.

Proloog stardinimekiri

Stardi aeg Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
11:00:00 153 Rihard Remmelgas 1999 mees M16 Eesti, Harju
CFC 4
11:00:30 169 Marko Vilipson 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
Peloton
11:01:00 27 Risto Sepa 1999 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
11:01:30 310 Jaan Leppik 1972 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
Spordipartner
11:02:00 292 Markku Ainsalu 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Thule Opel ProTeam
11:02:30 59 Rando Tomingas 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
11:03:00 172 Mihkel Jüri 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
11:03:30 4 Gunnar Bergvald 1974 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
11:04:00 101 Siim-Erik Alamaa 1992 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
11:04:30 303 Aivo Kukk 1956 mees MSen4 Eesti, Harju maakond
VIKS CC
11:05:00 279 Aigar Raja 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
11:05:30 181 Liisa Ehrberg 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
11:06:00 325 Aivo Ilves 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi rattaklubi
11:06:30 214 Randolf Reiljan 1996 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
11:07:00 61 Steven Kalf 1995 mees M Eesti, Saare maakond
SJK VIIKING
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
11:07:30 91 Indulis Bekmanis 1989 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
11:08:00 265 Tõnno Palm 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
A&T Sport
11:08:30 35 Sander Timusk 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
11:09:00 335 Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
11:09:30 332 Kert Möldre 1968 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
11:10:00 366 Viljar Kannimäe 1987 mees M Eesti, Võru maakond
Pro Jalgratturite klubi
11:10:30 297 Indrek Sauväli 1974 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
11:11:00 103 Oliver Keller 1996 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
11:11:30 22 Kaupo Kattai 1973 mees MSen2 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
11:12:00 64 Reimo Nook 1971 mees MSen2 Eesti, Saare maakond
SJK VIIKING
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
11:12:30 365 Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
11:13:00 219 Karl-Mattias Võso 1998 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
TÜASK
11:13:30 361 Märt Raudvee 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
11:14:00 137 Ele Siimson 1997 naine NJ Eesti, Harju
CFC 2
11:14:30 336 Vladimir Ivanov 1973 mees MSen2 Venemaa, St-Petersburg
Mountainpeaks
11:15:00 133 Karl Mattias Koppel 1998 mees M16 Eesti, Harju
CFC 2
11:15:30 278 Aivar Lagenõmm 1972 mees MSen2 Eesti, Järva maakond
Eesti Posti Spordiklubi
11:16:00 314 Raivo Lätte 1972 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
11:16:30 368 Germo Kunimägi 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
Pärnu Kalev
11:17:00 341 Mikhail Alekseev 1976 mees M Venemaa, LO
Mountainpeaks
11:17:30 24 Gregor Põldvere 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
11:18:00 94 Ingus Eislers 1989 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
11:18:30 254 Margus Merisalu 1955 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
11:19:00 244 Rudolf Mets 1997 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
NÕMME RATTAKLUBI
11:19:30 92 Maris Bogdanovics 1991 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
11:20:00 367 Steven Puhm 1986 mees M Eesti, Tartu
11:20:30 352 Jaako Hänninen 1997 mees MJ Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
11:21:00 151 Arthur Kooser 1997 mees MJ Eesti, Harju
CFC 4
11:21:30 174 Kaspar Kokk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
11:22:00 338 Vladimir Beljajev 1966 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
Tartu SK Velo
11:22:30 127 Sander Randver 1994 mees M Eesti, Harju
CFC 1
11:23:00 209 Kaarel Redi 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
11:23:30 41 Alar Aia 1964 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
PühaLoomaaed
11:24:00 287 Ahto Raba 1994 mees M Eesti, Pärnu maakond
11:24:30 42 Kardo Aia 1989 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
11:25:00 313 Markus Põld 1998 mees M16 Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
11:25:30 205 Gabriel Leppik 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
SK Keremeister
11:26:00 18 Maido Maasepp 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
11:26:30 277 Marek Sander 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
11:27:00 281 Rainer Sildvee 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
11:27:30 57 Rasmus Rahuoja 2000 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
11:28:00 326 Hans-Patrick Müür 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
Pärnu Kalev
11:28:30 355 Karlo Aia 1990 mees M Eesti, Pärnu
Pärnu Kalev
11:29:00 186 Janelle Uibokand 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
11:29:30 5 Maksim Fazõlov 1980 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
11:30:00 105 Jaanus Linkgreim 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
11:30:30 322 Maik Müür 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
Raitwood
11:31:00 15 Mihkel Kalja 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
11:31:30 44 Allan Jõgi 1981 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
11:32:00 139 Aaron Otto Stalde 1998 mees M16 Eesti, Harju
CFC 2
11:32:30 62 Karl Patrick Lauk 1997 mees MJ Eesti, Saare maakond
SJK VIIKING
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
11:33:00 268 Timo Riismaa 1974 mees MSen2 Eesti, Harju
A&T SPORT TEAM
11:33:30 360 Tanel Saamere 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
11:34:00 1 Sigvard Kukk 1972 mees MSen2 Eesti, Harju
SPORDIPARTNER
11:34:30 329 Anatoli Männi 1949 mees MSen4 Eesti, Ida-Viru maakond
Investment Agency-Jõhvi
11:35:00 13 Norman Vahtra 1996 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
11:35:30 350 Waltteri Lepistö 1996 mees MJ Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
11:36:00 129 Siim Suvi 1995 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
CFC
11:36:30 135 Erik Mukk 1998 mees M16 Eesti, Harju
CFC 2
11:37:00 345 Märt Küüt 1978 mees M Eesti, Harjumaa
Spordipartner
11:37:30 319 Alar Kupp 1995 mees M Eesti, Harju maakond
11:38:00 102 Siim Jalakas 1992 mees M Eesti, Järva maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
11:38:30 296 Jevgeni Kolessov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
InFocus
11:39:00 56 Valdek Meier 2001 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
11:39:30 328 Tiit Kirsipuu 1975 mees M Eesti, Harju maakond
11:40:00 52 Karl-Arnold Vendelin 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
11:40:30 173 Allar Karu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
11:41:00 337 Anton Pakkonen 1983 mees M Venemaa, Leningradskaya
Mountainpeaks
11:41:30 312 Sander Tsvetkov 1996 mees MJ Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
11:42:00 284 Normunds Rubenis 1964 mees MSen3 Läti, Madona
Beiteni
11:42:30 275 Marek Kodasma 1976 mees M Eesti, Harju maakond
11:43:00 349 Ville Hirvenoja 1997 mees MJ Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
11:43:30 286 Indrek Teras 1975 mees M Eesti, Harju maakond
Eesti Posti Spordiklubi
11:44:00 272 Margo Kivi 1980 mees M Eesti, Harju maakond
11:44:30 271 Heiti Järvet 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
11:45:00 46 Margo Post 1977 mees M Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
11:45:30 333 Indrek Kelk 1969 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
Valgete Teede Rattaralli
11:46:00 108 Kristo Enn Vaga 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
11:46:30 117 Tõnis Saar 1995 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
11:47:00 19 Sten-Erik Ottender 1996 mees MJ Eesti, Rapla
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
11:47:30 330 Marten Jõeäär 1999 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond
Investment Agency-Jõhvi
11:48:00 301 Marek Viikoja 1976 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
11:48:30 23 Mark Penjam 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
11:49:00 96 Vitalijs Kornilovs 1979 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
11:49:30 25 Reiko Rosenthal 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
11:50:00 358 Iiris Õunmaa 1997 naine NJ Eesti, Harju maakond
KJK
11:50:30 131 Triin Gede 1992 naine N Eesti, Harju
CFC 2
11:51:00 283 Mart Kärner 1969 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
11:51:30 107 Kirill Tarassov 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
11:52:00 290 Martins Sars 1987 mees M Läti, Vidzeme
NN Sporta klubs
11:52:30 191 Martti Alesmaa 1990 mees M Eesti, Harju maakond
KOMO
11:53:00 351 Lauri Koski 1996 mees MJ Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
11:53:30 315 Johhanna Räppo 1996 naine NJ Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/ Rattabaas
11:54:00 2 Indrek Ando 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
11:54:30 114 Krista Karing 1994 naine N Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
Kalevi Jalgrattakool
11:55:00 55 Sten Lehemets 2000 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
11:55:30 34 Siim Saavik 1995 mees M Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
11:56:00 31 Oviar-Gregor Annus 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
11:56:30 12 Reijo Puhm 1990 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
11:57:00 282 Ivo Suur 1989 mees M Eesti, Harju maakond
11:57:30 256 Toomas Viigipuu 1959 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
11:58:00 126 Aksel Nõmmela 1994 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
11:58:30 311 Eero Kiskonen 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
11:59:00 246 Reigo Roosimets 1999 mees M16 Eesti, Harju maakond
NÕMME RATTAKLUBI
11:59:30 285 Aldar Reinberk 1980 mees M Eesti, Harju maakond
Glamox
12:00:00 344 Krister Aule 1977 mees M Eesti, Viljandi maakond
12:00:30 334 Aivar Jaago 1957 mees MSen4 Eesti, Rapla maakond
12:01:00 294 Merilin Metsalu 1987 naine N Eesti, Harju maakond
Adduco
12:01:30 269 Margus Ruse 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
A&T SPORT TEAM
A&T SPORDIKLUBI
12:02:00 84 Joosep Sankmann 1999 mees M16 Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
12:02:30 364 Kristjan Vällik 1966 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
12:03:00 324 Ervin Luur 1957 mees MSen4 Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
12:03:30 115 Daniel Lahtvee 1995 mees M Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
12:04:00 132 Kelly Kalm 1997 naine NJ Eesti, Harju
CFC 2
12:04:30 26 Tristan Rumjantsev 1998 mees M16 Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 2
12:05:00 178 Mikk Vaaks 1988 mees M Eesti, Viljandi maakond
PELOTON SCOTT
12:05:30 76 Allan Oras 1975 mees M Eesti, Tartu
ARCTIC SPORT CLUB
12:06:00 192 Janari-Joel Jõessar 1990 mees M Eesti, Rapla maakond
KOMO
12:06:30 8 Ain Rätsep 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
12:07:00 305 Priit Ruberg 1987 mees M Eesti, Pärnu maakond
Binaarkodar
12:07:30 16 Roger Jurman 1997 mees MJ Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
12:08:00 176 Mihkel Ronimois 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
12:08:30 255 Peeter Parmask 1961 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
12:09:00 54 Janar Juss 1996 mees MJ Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
12:09:30 118 Tair Stalberg 1997 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
12:10:00 69 Sten Sarv 1992 mees M Eesti, Viljandimaa
SJK VIIKING
12:10:30 207 Silver Mäoma 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
12:11:00 167 Peip Reedi 1968 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
Peloton
12:11:30 7 Helari Pallas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
12:12:00 208 Rauno Miilmann 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
12:12:30 185 Sille Puhu 1984 naine N Eesti, Viljandi maakond
PELOTON LASTEFOND NAISKOND
12:13:00 93 Kristaps Budenieks 1995 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
12:13:30 38 Jaagup Vaar 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
12:14:00 67 Riko Räim 1981 mees M Eesti, Saare
SJK VIIKING
12:14:30 261 Anti Arak 1973 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
A&T SPORT TEAM
12:15:00 85 Jaanus Tasane 1996 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
12:15:30 346 Elerin Kivi 1995 naine N Eesti, Tartu
RTR
12:16:00 276 Gert Killing 1977 mees M Eesti, Harju maakond
12:16:30 323 Viljar Haav 1975 mees M Eesti, Harju maakond
12:17:00 353 Andre Adusson 1970 mees MSen2 Eesti, Harju
CFC III
12:17:30 353 Simo Terävä 1998 mees M16 Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
12:18:00 51 Gert Kivistik 1995 mees M Eesti, Pärnumaa
JALGRATTAKLUBI VIKO
12:18:30 356 Andres Lauk 1964 mees MSen3 Eesti, Saare
SJK Viiking
12:19:00 37 Carl Tõnismann 1997 mees MJ Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
12:19:30 273 Carl Heinrich Pruun 1992 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Janek Tombaku Rattaklubi
12:20:00 320 Jan Minski 1973 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
12:20:30 177 Silver Schultz 1988 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON SCOTT
12:21:00 316 Raul Talumaa 1971 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
12:21:30 116 Daisi Rist 1992 naine N Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
12:22:00 211 Marek Maranik 1974 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
12:22:30 179 Raul Volmer 1996 mees MJ Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
12:23:00 39 Joan Markus Varik 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
12:23:30 168 Jörgen Sildvee 1985 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTONSPORT.EE
12:24:00 14 Oskari Kargu 1976 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
12:24:30 63 Jörgen Matt 1992 mees M Eesti, Saare maakond
SJK VIIKING
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
12:25:00 11 Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
12:25:30 83 Georg Peeter Paldra 1996 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
12:26:00 33 Karl-Brent Premet 1999 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
12:26:30 86 Reio Toom 1997 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
12:27:00 164 Meelis Leidt 1969 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
PELOTONSPORT.EE
PELOTON
12:27:30 252 Raoul Johanson 1962 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
TARTU SK VELO
12:28:00 354 Jonne Itkonen 1998 mees M16 Soome, Soome
Soome juuniorite koondis
12:28:30 263 Magnus Krusemann 1976 mees M Eesti, Harju
A&T SPORT TEAM
12:29:00 3 Andrus Asavi 1977 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
12:29:30 359 Toomas Tuuna 1954 mees MSen4 Eesti, Lääne-Viru maakond
12:30:00 142 Toomas Kirsipuu 1964 mees MSen3 Eesti, Tartu maakond
CFC 3
c
12:30:30 109 Ekke-Kaur Vosman 1996 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
KJK
12:31:00 348 Silver Pankov 2000 mees M Eesti, Pärnumaa
Viko
12:31:30 245 Kristo Prangel 1998 mees M16 Eesti, Harju maakond
NÕMME RATTAKLUBI
NRK
12:32:00 32 Martin Luusepp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
12:32:30 134 Oskar Maidre 1999 mees M16 Eesti, Harju
CFC 2
12:33:00 36 Brayn Tölp 1998 mees M16 Eesti, Pärnu
PÄRNU KALEV
12:33:30 121 Anti Arumägi 1990 mees M Eesti, Harju maakond
CFC 1
CFC
12:34:00 82 Kristjan Johanson 1997 mees MJ Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
12:34:30 81 Greg Hallop 1995 mees M Eesti, Viljandi
VILJANDI RATTAKLUBI
12:35:00 253 Paul Lõiv 1972 mees MSen2 Eesti, Tartu maakond
TARTU SK VELO
SK Velo
12:35:30 43 Avo Eljas 1971 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
12:36:00 136 Ebe Siimson 1997 naine NJ Eesti, Harju
CFC 2
12:36:30 363 Endrik Eller 1984 mees M Eesti, Harju maakond
Trismile
12:37:00 289 Timur Fazõlov 1987 mees M Eesti, Harju maakond
12:37:30 95 Deins Kanepejs 1995 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
12:38:00 295 Hardi Heinsar 1972 mees MSen2 Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
12:38:30 291 Evalds Pavlovs 1989 mees M Läti, Vidzeme
NN Sporta klubs
12:39:00 321 Gert Klaaser 1968 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
12:39:30 293 Anton Bazõlev 1985 mees M Eesti, Harju maakond
Adduco
12:40:00 175 Kristjan Oolo 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON SCOTT
12:40:30 152 Alari-Fredi Liik 1998 mees M16 Eesti, Harju
CFC 4
12:41:00 113 Oliver Kaldre 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
KALEVI JALGRATTAKOOL 2
12:41:30 362 Marko Varik 1984 mees M Eesti, Harju maakond
12:42:00 280 Nikolai Fjodorov 1955 mees MSen4 Eesti, Tartu maakond
Eesti Posti Spordiklubi
12:42:30 213 Paul Parts 1999 mees M16 Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 2
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
12:43:00 357 Sandis Eislers 1993 mees M Eesti, Latvia
Alpha Baltic
12:43:30 97 Martins Savickis 1993 mees M Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
12:44:00 306 Kristjan Rohtla 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Binaarkodar
12:44:30 45 Toivo Kuldmäe 1963 mees MSen3 Eesti, Pärnu maakond
PÜHA LOOMAAED
12:45:00 317 Rajko Rattur 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi
12:45:30 307 Villu Veel 1971 mees MSen2 Eesti, Saare maakond
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
12:46:00 202 Maikel Kuusma 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
TARTU ÜLIKOOLI AKADEEMILINE SPORDIKLUBI MEESKOND 1
Taru Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
12:46:30 340 Indrek Palu 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
12:47:00 342 Margus Tukia 1970 mees MSen2 Eesti, Harju maakond
12:47:30 298 Väino Kaur 1967 mees MSen2 Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU RATTATIIM
Sindi Spordiklubi KALJU
12:48:00 327 Jaak Helm 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
12:48:30 347 Jannar Juss 1997 mees MJ Eesti, Pärnumaa
Viko
12:49:00 288 Rinaldo Teder 1978 mees M Eesti, Valga maakond
Valga Rattaklubi
12:49:30 99 Lauris Spillers 1974 mees MSen2 Eesti, Latvia
ALPHA BALTIC / UNITYMARATHONS.COM
12:50:00 68 Jaanus Sarv 1970 mees MSen2 Eesti, Viljandimaa
SJK VIIKING
12:50:30 318 Kristjan Tammaa 1997 mees MJ Eesti, Harju maakond
Kuusalu Rattaklubi
12:51:00 17 Marko Kurits 1980 mees M Eesti, Tartu
REIN TAARAMÄE RATTAKLUBI 1
12:51:30 194 Kärolin Lints 1996 naine NJ Eesti, Rapla maakond
KOMO
12:52:00 9 Margus Rool 1975 mees M Eesti, Harju maakond
SPORDIPARTNER
12:52:30 104 Siim Kiskonen 1997 mees MJ Eesti, Harjumaa
KALEVI JALGRATTAKOOL 1
12:53:00 123 Kristjan Kelk 1993 mees M Eesti, Harjumaa
CFC 1

...