Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (9)

Ürituse Suursponsor

Tartu Terminal
Kommipomm
Motohunt
Ülenurme Vald

Rattaklubi Peloton Peasponsorid

Tartu Mill
Sinear
CF&S

Koostööpartner

Lastefond

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 13.05.2019 11:03.

41km händikäp rahvasõit stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
sada Noored rahvasõidul Leidt, Meelis 1969 mees M Eesti, Tartu maakond PELOTON
101 Noored rahvasõidul Mikkelsaar, Mart 1960 mees M Eesti, Tartu maakond Trismile
102 Noored rahvasõidul Ilves, Arti 2002 mees M16 Eesti, Tartu maakond PELOTON
103 Noored rahvasõidul Sarapuu-Sikka, Cristen-Evary 2001 mees M16 Eesti, Tartu maakond PELOTON
104 Noored rahvasõidul Robi, Jaanus 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
105 Noored rahvasõidul Järvet, Heiti 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
106 Noored rahvasõidul Musting, Ole 1981 mees M Eesti, Põlva maakond Eesti Tõukerataliit
107 Noored rahvasõidul Kuusk, Kerli 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
108 Noored rahvasõidul Põldoja, Urmas 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
109 Noored rahvasõidul Liik, Marge 1986 naine N Eesti, Tartu maakond
110 Noored rahvasõidul Jurak, Urmas 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
111 Noored rahvasõidul Teder, Maidu 1980 mees M Eesti, Järva maakond
112 Noored rahvasõidul Heinmets, Siim 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
113 Noored rahvasõidul Kuusk, Indrek 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
114 Noored rahvasõidul Kirs, Hannes 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
115 Noored rahvasõidul Heinmaa, Enor 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
116 Noored rahvasõidul Holst, Mikk 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
117 Noored rahvasõidul Roos, Indrek 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
118 Noored rahvasõidul Raudsepp, Janar 1980 mees M Eesti, Tartu maakond MTÜ TMB Element Spordiklubi
119 Noored rahvasõidul Parri, Erki 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
120 Noored rahvasõidul Uusen, Tarvi 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
121 Noored rahvasõidul Räppo, Johhanna 1996 naine N Eesti, Tartu maakond Vooremaa Centrum
122 Noored rahvasõidul Kenk, Janar 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
123 Noored rahvasõidul Kiusalaas, Tiia 1967 naine N Eesti, Valga maakond
124 Noored rahvasõidul Süld, Janek 1982 mees M Eesti, Tartu maakond TMB
125 Noored rahvasõidul Saarmas, Reigo 1982 mees M Eesti, Tartu maakond TMB
126 Noored rahvasõidul Tepaskent, Margus 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
127 Noored rahvasõidul Eenkivi, Kristian 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
128 Noored rahvasõidul Leidt, Markus 2001 mees M16 Eesti, Tartu maakond PELOTON
129 Noored rahvasõidul Tuisk, Aidi Gerde 2002 naine N16 Eesti, Harju maakond CFC Spordiklubi
130 Noored rahvasõidul Nigul, Mathilde Manuela 2000 naine NJ Eesti, Harju maakond CFC Spordiklubi
131 Noored rahvasõidul Karpenko, Gleb 2001 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond Hawaii Express Narva
132 Noored rahvasõidul Sarapuu, Johannes 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
133 Noored rahvasõidul Tomson, Tõnis 2001 mees M16 Eesti, Valga maakond Liivimaa rattaklubi
134 Noored rahvasõidul Kuuskman, Carol 2001 naine N16 Eesti, Harju maakond CFC
135 Noored rahvasõidul Prans, Leili 1951 naine N Eesti, Tartu maakond
136 Noored rahvasõidul Toming, Karina 1998 naine N Eesti, Jõgeva maakond
137 Noored rahvasõidul Tosmin, Janno 2002 mees M16 Eesti, Tartu maakond TÜASK
138 Noored rahvasõidul Šohireva, Kitija 1999 naine NJ Eesti, Pärnu maakond VIKO
139 Noored rahvasõidul Eevald, Jete 2000 naine NJ Eesti, Lääne-Viru maakond CFC
140 Noored rahvasõidul Hütt, Oliver Harris 2001 mees M16 Eesti, Jõgeva maakond Vooremaa Centrum/Rattabaas
141 Noored rahvasõidul Saar, Raiko 2002 mees M16 Eesti, Jõgeva maakond Vooremaa Centrum/Rattabaas
142 Noored rahvasõidul Loorits, Risto 2002 mees M16 Eesti, Jõgeva maakond Vooremaa Centrum/Rattabaas
143 Noored rahvasõidul Kalme, Riin 2002 naine N16 Eesti, Jõgeva maakond Vooremaa Centrum/Rattabaas
144 Noored rahvasõidul Rammul, Heiki 1948 mees M Eesti, Tartu maakond
145 Noored rahvasõidul Lang, Tea 1966 naine N Eesti, Tartu maakond
146 Noored rahvasõidul Soonik, Kristel Sandra 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
147 Noored rahvasõidul Mikk, Paul 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
148 Noored rahvasõidul Mõttus, Marko Martti 2002 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
149 Noored rahvasõidul Treimuth, Henri 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
150 Noored rahvasõidul Laanemäe, Erki 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
151 Noored rahvasõidul Vool, Toomas 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
152 Noored rahvasõidul Einroos, Evert 1995 mees M Eesti, Tartu maakond
153 Noored rahvasõidul Kubilius, Kevin 2001 mees M16 Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
154 Noored rahvasõidul Salla, Maik 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
155 Noored rahvasõidul Põrk, Claid 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
156 Noored rahvasõidul Salla, Mailis 2002 naine N16 Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
157 Noored rahvasõidul Pihelgas, Robin 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
158 Noored rahvasõidul Milistver, Mairon 2002 mees M16 Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
159 Noored rahvasõidul Tiisler, Marko 1969 mees M Eesti, Põlva maakond
160 Noored rahvasõidul Juursoo, Meelis 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
161 Noored rahvasõidul Tenslind, Margus 1973 mees M Eesti, Harju maakond
162 Noored rahvasõidul Koort, Kristjan 2001 mees M16 Eesti, Tartu maakond PELOTON
163 Noored rahvasõidul Rosenthal, Janek 1973 mees M Eesti, Valga maakond
164 Noored rahvasõidul Pullerits, Priit 1965 mees M Eesti, Tartu maakond
165 Noored rahvasõidul Lagenõmm, Aivar 1972 mees M Eesti, Järva maakond
166 Noored rahvasõidul Jullinen, Tarmo 1981 mees M Eesti, Järva maakond
167 Noored rahvasõidul Jullinen, Braian 1999 mees M Eesti, Järva maakond
168 Noored rahvasõidul Adams, Markus 2001 mees M16 Eesti, Valga maakond Otepää rattaklubi
169 Noored rahvasõidul Ojasild, Kersti Johanna 1999 naine NJ Eesti, Tartu maakond
170 Noored rahvasõidul Ladva, Marek 1972 mees M Eesti, Põlva maakond
171 Noored rahvasõidul Aduson, André 1970 mees M Eesti, Harju maakond CFC Spordiklubi
172 Noored rahvasõidul Floren, Ron-Thorren 2002 mees M16 Eesti, Harju maakond CFC Spordiklubi
173 Noored rahvasõidul Paas, Mikk 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
174 Noored rahvasõidul Nurm, Eke 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
175 Noored rahvasõidul Pärt, Ahto 1962 mees M Eesti, Viljandi maakond
176 Noored rahvasõidul Laaniste, Mart 1974 mees M Eesti, Järva maakond Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
177 Noored rahvasõidul Lätte, Raivo 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
178 Noored rahvasõidul Kollom, Kaimar 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
179 Noored rahvasõidul Järv, Mihkel 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
180 Noored rahvasõidul Vill, Reio 2002 mees M16 Eesti, Valga maakond
181 Noored rahvasõidul Timmusk, Kristjan 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
182 Noored rahvasõidul Litvintsev, Anton 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond CFC Spordiklubi
183 Noored rahvasõidul Mänd, Margus 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
184 Noored rahvasõidul Milistver, Meelis 1975 mees M Eesti, Pärnu maakond
185 Noored rahvasõidul Uudam, Madis 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
186 Noored rahvasõidul Lepik, Margo 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
187 Noored rahvasõidul Koorits, Willy 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
188 Noored rahvasõidul Kurits, Joonas 2002 mees M16 Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
189 Noored rahvasõidul Varrik, Virko 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
190 Noored rahvasõidul Aus, Aaron 2004 mees M Eesti, Tartu maakond
191 Noored rahvasõidul Pärtel, Marco 1974 mees M Eesti, Harju maakond
192 Noored rahvasõidul Roose, Kert 2002 mees M16 Eesti, Valga maakond
193 Noored rahvasõidul Leis, Lauri 2004 mees M Eesti, Valga maakond
194 Noored rahvasõidul Möll, Robin 2000 mees M Eesti, Tartu maakond
195 Noored rahvasõidul Puidak, Peeter 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
196 Noored rahvasõidul Kurgjärv, Jaanika 1988 naine N Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi

...