Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (9)

Ürituse Suursponsor

Tartu Terminal
Kommipomm
Motohunt
Ülenurme Vald

Rattaklubi Peloton Peasponsorid

Tartu Mill
Sinear
CF&S

Koostööpartner

Lastefond

Tulemused, 98km põhisõit

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.AegNimiVKLVKL kohtVõiskond
15002:23:22Mihkel RäimM1
Israel Cycling Academy
25102:23:22Gert JõeäärM2
CFC
31502:23:26Oskar NisuM3
CFC
43002:23:26Karl-Arnold VendelinM4
VIKO
56102:23:26Vahur ValvasM5
Rein Taaramäe Rattaklubi
66202:23:26Mihkel KaljaM6
Rein Taaramäe Rattaklubi
76802:23:26Ricards Roberets SaujaMJ1
85702:23:26Tair StalbergM7
Kalevi Jalgrattakool
9302:23:26Silver SchultzM8
PELOTON
104102:23:32Kristo PrangelM9
CFC
114302:23:48Kert MartmaM10
CFC
12102:23:57Kristjan OoloM11
PELOTON
134902:23:57Karlo AiaM12
Pärnu Kalev
147102:24:05Viljar KannimäeM13
153502:32:31Marten JõeäärMJ2
CFC Spordiklubi
161102:32:34Gert KivistikM14
VIKO
176002:32:34Kaupo KattaiM15
Rein Taaramäe Rattaklubi
182402:32:34Rudolf MetsM16
CFC
195902:32:34Sven LiivamägiM17
Rein Taaramäe Rattaklubi
204202:32:39Egerd EnokMJ3
CFC
212302:32:39Aaron Otto StaldeM18
CFC
222802:32:39Sergei KarpenkoM19
Narva Hawaii Express
231002:32:43Avo EljasM20
Püha Loomaaed
241902:38:47Lauri PeilM21
Rein Taaramäe Rattaklubi
252602:41:15Bert PaltsMJ4
CFC
264602:41:15Joosep SankmannMJ5
Viljandi Rattaklubi
275202:41:15Reigo RosenbergM22
CFC
283602:44:58Andrei ZagitovM23
Narva Hawaii Express
296702:44:58Illar LoodM24
306602:44:58Kristjan SavisikkM25
313702:47:24Andrei BogdanovM26
Narva Hawaii Express
327002:49:48Ragnar TarmuM27
332202:49:51Alar NigulM28
CFC Spordiklubi
343302:49:51Dmitri PogodinM29
Narva Hawaii Express
352702:49:53Karl Mihkel VentMJ6
TÜASK
365302:49:57Ottomar MetslindMJ7
Rein Taaramäe Rattaklubi
3714502:49:57Mae LangN1
TÜASK
3821702:49:59Janelle UibokandN2
PELOTON
394402:51:50Robin KreegimetsMJ8
CFC
DNF55Oskar Maidre
CFC
DNF34Ats Uulimaa
VIKO
DNF12Mart Kärner
Liivimaa Rattaklubi
DNF16Tarmo Salu
erasõitja-hobisport
DNF8Raul Volmer
PELOTON
DNF48Hans-Patrick Müür
Pärnu Kalev
DNF38Robin Nirgi
Kalevi Jalgrattakool
DNF20Joonas Jõgi
CFC
DNF69Hindrik Uusen
DNF21Georg Sarap
VIKO
DNF6Janar Jermakov
PELOTON
DNF32Liis Jääger
Kalevi Jalgrattakool
DNF54Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
DNF4Sander Kempi
CFC
DNF31Karel-Georg Nõmm
DNF2Andres Kulbin
PELOTON
DNF18Andres Joost
Vooremaa Centrum/Rattabaas
DNF29Kevin Kalle Kell
DNF13Arvi Suurpere
Rein Taaramäe Rattaklubi
DNS58Indrek Kelk
erasõitja-hobisport
Ridu kokku: 59

...