Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (9)

Ürituse Suursponsor

Tartu Terminal
Kommipomm
Motohunt
Ülenurme Vald

Rattaklubi Peloton Peasponsorid

Tartu Mill
Sinear
CF&S

Koostööpartner

Lastefond

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.04.2021 17:28.
Kokku: 217
98km põhisõit: 70
41km händikäp rahvasõit: 99
Tulevikulootuste tänavasõit: 48
mees: 187
naine: 30
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Markus Adams
Otepää rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
André Aduson
CFC Spordiklubi
41km händikäp rahvasõit
Gabriel-Helmut Aduson
Tulevikulootuste tänavasõit
Karlo Aia
Pärnu Kalev
98km põhisõit
Kaur-Aron Alaväli
SK VELO
Tulevikulootuste tänavasõit
Martin Anier
Tulevikulootuste tänavasõit
Aaron Aus
Tulevikulootuste tänavasõit
Aaron Aus
41km händikäp rahvasõit
Andrei Bogdanov
Narva Hawaii Express
98km põhisõit
Kristian Eenkivi
41km händikäp rahvasõit
Jete Eevald
CFC
41km händikäp rahvasõit
Evert Einroos
41km händikäp rahvasõit
Avo Eljas
Püha Loomaaed
98km põhisõit
Egerd Enok
CFC
98km põhisõit
Ron-Thorren Floren
CFC Spordiklubi
41km händikäp rahvasõit
Enor Heinmaa
41km händikäp rahvasõit
Siim Heinmets
41km händikäp rahvasõit
Tom Hints
VIKO jalgrattaklubi
VIKO
Tulevikulootuste tänavasõit
Mikk Holst
41km händikäp rahvasõit
Oliver Harris Hütt
Vooremaa Centrum/Rattabaas
41km händikäp rahvasõit
Arti Ilves
PELOTON
41km händikäp rahvasõit
Kalev Ints
PELOTON
98km põhisõit
Liis Jääger
Kalevi Jalgrattakool
98km põhisõit
Mihkel Järv
41km händikäp rahvasõit
Heiti Järvet
41km händikäp rahvasõit
Janar Jermakov
PELOTON
98km põhisõit
Gert Jõeäär
CFC
98km põhisõit
Marten Jõeäär
CFC Spordiklubi
98km põhisõit
Joonas Jõgi
CFC
98km põhisõit
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Andres Joost
Vooremaa Centrum/Rattabaas
98km põhisõit
Batrisia Jullinen
Tulevikulootuste tänavasõit
Braian Jullinen
41km händikäp rahvasõit
Tarmo Jullinen
41km händikäp rahvasõit
Urmas Jurak
41km händikäp rahvasõit
Meelis Juursoo
41km händikäp rahvasõit
Marten Käis
PELOTON
Tulevikulootuste tänavasõit
Mihkel Kalja
Rein Taaramäe Rattaklubi
98km põhisõit
Riin Kalme
Vooremaa Centrum/Rattabaas
41km händikäp rahvasõit
Maris Kalverss
Evelo Team
98km põhisõit
Kevin Kangur
Tulevikulootuste tänavasõit
Viljar Kannimäe
98km põhisõit
Georg Karlep
Tulevikulootuste tänavasõit
Mart Kärner
Liivimaa Rattaklubi
98km põhisõit
Gleb Karpenko
Hawaii Express Narva
41km händikäp rahvasõit
Sergei Karpenko
Narva Hawaii Express
98km põhisõit
Kaupo Kattai
Rein Taaramäe Rattaklubi
98km põhisõit
Indrek Kelk
erasõitja-hobisport
98km põhisõit
Kevin Kalle Kell
CFC Spordiklubi
98km põhisõit
Sander Kempi
CFC
98km põhisõit
Janar Kenk
41km händikäp rahvasõit
Kristen Kibe
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Lauri Kiivit
41km händikäp rahvasõit
Hannes Kirs
41km händikäp rahvasõit
Tiia Kiusalaas
41km händikäp rahvasõit
Gert Kivistik
VIKO
98km põhisõit
Kristaps Knops
Evelo Team
98km põhisõit
Gregor Kokk
Gregor Kokk
Tulevikulootuste tänavasõit
Kaspar Kokk
PELOTON
98km põhisõit
Rihard Koll
Vooremaa Centrum/Rattabaas
98km põhisõit
Kaimar Kollom
41km händikäp rahvasõit
Willy Koorits
41km händikäp rahvasõit
Kristjan Koort
PELOTON
41km händikäp rahvasõit
Robin Kreegimets
CFC
98km põhisõit
Kevin Kubilius
Pärnu Kalev
41km händikäp rahvasõit
Andres Kulbin
PELOTON
98km põhisõit
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
98km põhisõit
Andro Kurg
Tulevikulootuste tänavasõit
Martin Kurg
Tulevikulootuste tänavasõit
Jaanika Kurgjärv
Rein Taaramäe Rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
Joonas Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
Karl Kurits
Rein Taaramäe rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Kevin Kütt
Tulevikulootuste tänavasõit
Indrek Kuusk
41km händikäp rahvasõit
Kerli Kuusk
41km händikäp rahvasõit
Carol Kuuskman
CFC
41km händikäp rahvasõit
Erki Laanemäe
Viljandi Rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
Mart Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi
41km händikäp rahvasõit
Marek Ladva
41km händikäp rahvasõit
Aivar Lagenõmm
41km händikäp rahvasõit
Mae Lang
TÜASK
98km põhisõit
Tea Lang
41km händikäp rahvasõit
Raivo Lätte
41km händikäp rahvasõit
Tanel Lehtpuu
Tulevikulootuste tänavasõit
Markus Leidt
PELOTON
41km händikäp rahvasõit
Meelis Leidt
PELOTON
41km händikäp rahvasõit
Lauri Leis
41km händikäp rahvasõit
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Margo Lepik
41km händikäp rahvasõit
Patrick Lepik
Tulevikulootuste tänavasõit
Marge Liik
41km händikäp rahvasõit
Sven Liivamägi
Rein Taaramäe Rattaklubi
98km põhisõit
Anton Litvintsev
CFC Spordiklubi
41km händikäp rahvasõit
Liisi Lohk
Tulevikulootuste tänavasõit
Illar Lood
98km põhisõit
Risto Loorits
Vooremaa Centrum/Rattabaas
41km händikäp rahvasõit
Henri Madismäe
Tulevikulootuste tänavasõit
Mik Madisson
VIko
Tulevikulootuste tänavasõit
Oskar Maidre
CFC
98km põhisõit
Marten Malmre
PELOTON
Tulevikulootuste tänavasõit
Margus Mänd
41km händikäp rahvasõit
Kert Martma
CFC
98km põhisõit
Rudolf Mets
CFC
98km põhisõit
Ottomar Metslind
Rein Taaramäe Rattaklubi
98km põhisõit
Paul Mikk
Viljandi Rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
Mart Mikkelsaar
Trismile
41km händikäp rahvasõit
Mairon Milistver
Pärnu Kalev
41km händikäp rahvasõit
Meelis Milistver
41km händikäp rahvasõit
Robin Möll
41km händikäp rahvasõit
Anne Mari Mõttus
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Marko Martti Mõttus
Viljandi Rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
Ole Musting
Eesti Tõukerataliit
41km händikäp rahvasõit
Hans-Patrick Müür
Pärnu Kalev
98km põhisõit
Henry Närap
TÜASK
Tulevikulootuste tänavasõit
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
98km põhisõit
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
41km händikäp rahvasõit
Natali Nora Nigul
CFC Spordiklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Robin Nirgi
Kalevi Jalgrattakool
98km põhisõit
Oskar Nisu
CFC
98km põhisõit
Karel-Georg Nõmm
CFC Spordiklubi
98km põhisõit
Eke Nurm
41km händikäp rahvasõit
Kersti Johanna Ojasild
41km händikäp rahvasõit
Kristjan Oolo
PELOTON
98km põhisõit
Mikk Paas
41km händikäp rahvasõit
Bert Palts
CFC
98km põhisõit
Erki Parri
41km händikäp rahvasõit
Ahto Pärt
41km händikäp rahvasõit
Marco Pärtel
41km händikäp rahvasõit
Lauri Peil
Rein Taaramäe Rattaklubi
98km põhisõit
Robin Pihelgas
Pärnu Kalev
41km händikäp rahvasõit
Dmitri Pogodin
Narva Hawaii Express
98km põhisõit
Urmas Põldoja
41km händikäp rahvasõit
Claid Põrk
Pärnu Kalev
41km händikäp rahvasõit
Creete Põrk
Pärnu Kalev
Tulevikulootuste tänavasõit
Ken Post
Pärnu Kalev
Tulevikulootuste tänavasõit
Kristo Prangel
CFC
98km põhisõit
Leili Prans
41km händikäp rahvasõit
Karl Brent Premet
Pärnu Kalev
98km põhisõit
Peeter Puidak
41km händikäp rahvasõit
Priit Pullerits
41km händikäp rahvasõit
Jürgen Puškin
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Mihkel Räim
Israel Cycling Academy
98km põhisõit
Heiki Rammul
41km händikäp rahvasõit
Johhanna Räppo
Vooremaa Centrum
41km händikäp rahvasõit
Janar Raudsepp
MTÜ TMB Element Spordiklubi
41km händikäp rahvasõit
Peip Reedi
PELOTON
98km põhisõit
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Neeme Reiman
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Jaanus Robi
41km händikäp rahvasõit
Indrek Roos
41km händikäp rahvasõit
Kert Roose
41km händikäp rahvasõit
Christian Root
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Richard Root
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Reigo Rosenberg
CFC
98km põhisõit
Janek Rosenthal
41km händikäp rahvasõit
Oliver Rüster
PELOTON
Tulevikulootuste tänavasõit
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Raiko Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
41km händikäp rahvasõit
Randar Saar
Vooremaa Centrum/Rattabaas
98km põhisõit
Reigo Saarmas
TMB
41km händikäp rahvasõit
Maik Salla
Pärnu Kalev
41km händikäp rahvasõit
Mailis Salla
Pärnu Kalev
41km händikäp rahvasõit
Tarmo Salu
erasõitja-hobisport
98km põhisõit
Joosep Sankmann
Viljandi Rattaklubi
98km põhisõit
Georg Sarap
VIKO
98km põhisõit
Johannes Sarapuu
41km händikäp rahvasõit
Cristen-Evary Sarapuu-Sikka
PELOTON
41km händikäp rahvasõit
Merilyn Sarikas
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Ricards Roberets Sauja
98km põhisõit
Kristjan Savisikk
98km põhisõit
Silver Schultz
PELOTON
98km põhisõit
Deivid Sisas
Tulevikulootuste tänavasõit
Arturs Sisolatins
Belo Cycling Project
98km põhisõit
Kitija Šohireva
VIKO
41km händikäp rahvasõit
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
Tair Stalberg
Kalevi Jalgrattakool
98km põhisõit
Aaron Otto Stalde
CFC
98km põhisõit
Janek Süld
TMB
41km händikäp rahvasõit
Saskia Sulp
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Arvi Suurpere
Rein Taaramäe Rattaklubi
98km põhisõit
Tony Tamm
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Revon Tammur
TÜASK
Tulevikulootuste tänavasõit
Ragnar Tarmu
98km põhisõit
Peeter Tarvis
Raplamaa Rattaklubi KOMO
98km põhisõit
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Mia Sandra Taur
Viko
Tulevikulootuste tänavasõit
Maidu Teder
41km händikäp rahvasõit
Margus Tenslind
41km händikäp rahvasõit
Margus Tepaskent
41km händikäp rahvasõit
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Marko Tiisler
41km händikäp rahvasõit
Kristjan Timmusk
41km händikäp rahvasõit
Karina Toming
41km händikäp rahvasõit
Tõnis Tomson
Liivimaa rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Janno Tosmin
TÜASK
41km händikäp rahvasõit
Henri Treimuth
Viljandi Rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
41km händikäp rahvasõit
Janelle Uibokand
PELOTON
98km põhisõit
Fred Üprus
41km händikäp rahvasõit
Madis Uudam
41km händikäp rahvasõit
Ats Uulimaa
VIKO
98km põhisõit
Hindrik Uusen
98km põhisõit
Tarvi Uusen
41km händikäp rahvasõit
Marek Vainola
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Henri Valmsen
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
98km põhisõit
Virko Varrik
41km händikäp rahvasõit
Karl-Arnold Vendelin
VIKO
98km põhisõit
Karl Mihkel Vent
TÜASK
98km põhisõit
Reio Vill
41km händikäp rahvasõit
Ivo Vilumovs
Evelo Team
98km põhisõit
Raul Volmer
PELOTON
98km põhisõit
Toomas Vool
Viljandi Rattaklubi
41km händikäp rahvasõit
Andrei Zagitov
Narva Hawaii Express
98km põhisõit

...