Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (9)

Ürituse Suursponsor

Tartu Terminal
Kommipomm
Motohunt
Ülenurme Vald

Rattaklubi Peloton Peasponsorid

Tartu Mill
Sinear
CF&S

Koostööpartner

Lastefond

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 28.05.2017 23:01:11.
Kokku: 217
98km põhisõit: 70
41km händikäp rahvasõit: 99
Tulevikulootuste tänavasõit: 48
mees: 187
naine: 30
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Adams, Markus
Otepää rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Aduson, André
CFC Spordiklubi 41km händikäp rahvasõit
Aduson, Gabriel-Helmut
Tulevikulootuste tänavasõit
Aia, Karlo
Pärnu Kalev 98km põhisõit
Alaväli, Kaur-Aron
SK VELO Tulevikulootuste tänavasõit
Anier, Martin
Tulevikulootuste tänavasõit
Aus, Aaron
Tulevikulootuste tänavasõit
Aus, Aaron
41km händikäp rahvasõit
Bogdanov, Andrei
Narva Hawaii Express 98km põhisõit
Eenkivi, Kristian
41km händikäp rahvasõit
Eevald, Jete
CFC 41km händikäp rahvasõit
Einroos, Evert
41km händikäp rahvasõit
Eljas, Avo
Püha Loomaaed 98km põhisõit
Enok, Egerd
CFC 98km põhisõit
Floren, Ron-Thorren
CFC Spordiklubi 41km händikäp rahvasõit
Heinmaa, Enor
41km händikäp rahvasõit
Heinmets, Siim
41km händikäp rahvasõit
Hints, Tom
VIKO jalgrattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Holst, Mikk
41km händikäp rahvasõit
Hütt, Oliver Harris
Vooremaa Centrum/Rattabaas 41km händikäp rahvasõit
Ilves, Arti
PELOTON 41km händikäp rahvasõit
Ints, Kalev
PELOTON 98km põhisõit
Jääger, Liis
Kalevi Jalgrattakool 98km põhisõit
Järv, Mihkel
41km händikäp rahvasõit
Järvet, Heiti
41km händikäp rahvasõit
Jermakov, Janar
PELOTON 98km põhisõit
Jõeäär, Gert
CFC 98km põhisõit
Jõeäär, Marten
CFC Spordiklubi 98km põhisõit
Jõgi, Joonas
CFC 98km põhisõit
Johanson, Stefan
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Joost, Andres
Vooremaa Centrum/Rattabaas 98km põhisõit
Jullinen, Batrisia
Tulevikulootuste tänavasõit
Jullinen, Braian
41km händikäp rahvasõit
Jullinen, Tarmo
41km händikäp rahvasõit
Jurak, Urmas
41km händikäp rahvasõit
Juursoo, Meelis
41km händikäp rahvasõit
Käis, Marten
PELOTON Tulevikulootuste tänavasõit
Kalja, Mihkel
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Kalme, Riin
Vooremaa Centrum/Rattabaas 41km händikäp rahvasõit
Kalverss, Maris
Evelo Team 98km põhisõit
Kangur, Kevin
Tulevikulootuste tänavasõit
Kannimäe, Viljar
98km põhisõit
Karlep, Georg
Tulevikulootuste tänavasõit
Kärner, Mart
Liivimaa Rattaklubi 98km põhisõit
Karpenko, Gleb
Hawaii Express Narva 41km händikäp rahvasõit
Karpenko, Sergei
Narva Hawaii Express 98km põhisõit
Kattai, Kaupo
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Kelk, Indrek
erasõitja-hobisport 98km põhisõit
Kell, Kevin Kalle
CFC Spordiklubi 98km põhisõit
Kempi, Sander
CFC 98km põhisõit
Kenk, Janar
41km händikäp rahvasõit
Kibe, Kristen
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Kiivit, Lauri
41km händikäp rahvasõit
Kirs, Hannes
41km händikäp rahvasõit
Kiusalaas, Tiia
41km händikäp rahvasõit
Kivistik, Gert
VIKO 98km põhisõit
Knops, Kristaps
Evelo Team 98km põhisõit
Kokk, Gregor
Gregor Kokk Tulevikulootuste tänavasõit
Kokk, Kaspar
PELOTON 98km põhisõit
Koll, Rihard
Vooremaa Centrum/Rattabaas 98km põhisõit
Kollom, Kaimar
41km händikäp rahvasõit
Koorits, Willy
41km händikäp rahvasõit
Koort, Kristjan
PELOTON 41km händikäp rahvasõit
Kreegimets, Robin
CFC 98km põhisõit
Kubilius, Kevin
Pärnu Kalev 41km händikäp rahvasõit
Kulbin, Andres
PELOTON 98km põhisõit
Kuljus, Viljar
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Kurg, Andro
Tulevikulootuste tänavasõit
Kurg, Martin
Tulevikulootuste tänavasõit
Kurgjärv, Jaanika
Rein Taaramäe Rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Kurits, Joonas
Rein Taaramäe Rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Kurits, Karl
Rein Taaramäe rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Kütt, Kevin
Tulevikulootuste tänavasõit
Kuusk, Indrek
41km händikäp rahvasõit
Kuusk, Kerli
41km händikäp rahvasõit
Kuuskman, Carol
CFC 41km händikäp rahvasõit
Laanemäe, Erki
Viljandi Rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Laaniste, Mart
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 41km händikäp rahvasõit
Ladva, Marek
41km händikäp rahvasõit
Lagenõmm, Aivar
41km händikäp rahvasõit
Lang, Mae
TÜASK 98km põhisõit
Lang, Tea
41km händikäp rahvasõit
Lätte, Raivo
41km händikäp rahvasõit
Lehtpuu, Tanel
Tulevikulootuste tänavasõit
Leidt, Markus
PELOTON 41km händikäp rahvasõit
Leidt, Meelis
PELOTON 41km händikäp rahvasõit
Leis, Lauri
41km händikäp rahvasõit
Lenzius, Martti
Vooremaa Centrum/Rattabaas Tulevikulootuste tänavasõit
Lepik, Margo
41km händikäp rahvasõit
Lepik, Patrick
Tulevikulootuste tänavasõit
Liik, Marge
41km händikäp rahvasõit
Liivamägi, Sven
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Litvintsev, Anton
CFC Spordiklubi 41km händikäp rahvasõit
Lohk, Liisi
Tulevikulootuste tänavasõit
Lood, Illar
98km põhisõit
Loorits, Risto
Vooremaa Centrum/Rattabaas 41km händikäp rahvasõit
Madismäe, Henri
Tulevikulootuste tänavasõit
Madisson, Mik
VIko Tulevikulootuste tänavasõit
Maidre, Oskar
CFC 98km põhisõit
Malmre, Marten
PELOTON Tulevikulootuste tänavasõit
Mänd, Margus
41km händikäp rahvasõit
Martma, Kert
CFC 98km põhisõit
Mets, Rudolf
CFC 98km põhisõit
Metslind, Ottomar
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Mikk, Paul
Viljandi Rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Mikkelsaar, Mart
Trismile 41km händikäp rahvasõit
Milistver, Mairon
Pärnu Kalev 41km händikäp rahvasõit
Milistver, Meelis
41km händikäp rahvasõit
Möll, Robin
41km händikäp rahvasõit
Mõttus, Anne Mari
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Mõttus, Marko Martti
Viljandi Rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Musting, Ole
Eesti Tõukerataliit 41km händikäp rahvasõit
Müür, Hans-Patrick
Pärnu Kalev 98km põhisõit
Närap, Henry
TÜASK Tulevikulootuste tänavasõit
Nigul, Alar
CFC Spordiklubi 98km põhisõit
Nigul, Mathilde Manuela
CFC Spordiklubi 41km händikäp rahvasõit
Nigul, Natali Nora
CFC Spordiklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Nirgi, Robin
Kalevi Jalgrattakool 98km põhisõit
Nisu, Oskar
CFC 98km põhisõit
Nõmm, Karel-Georg
CFC Spordiklubi 98km põhisõit
Nurm, Eke
41km händikäp rahvasõit
Ojasild, Kersti Johanna
41km händikäp rahvasõit
Oolo, Kristjan
PELOTON 98km põhisõit
Paas, Mikk
41km händikäp rahvasõit
Palts, Bert
CFC 98km põhisõit
Parri, Erki
41km händikäp rahvasõit
Pärt, Ahto
41km händikäp rahvasõit
Pärtel, Marco
41km händikäp rahvasõit
Peil, Lauri
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Pihelgas, Robin
Pärnu Kalev 41km händikäp rahvasõit
Pogodin, Dmitri
Narva Hawaii Express 98km põhisõit
Põldoja, Urmas
41km händikäp rahvasõit
Põrk, Claid
Pärnu Kalev 41km händikäp rahvasõit
Põrk, Creete
Pärnu Kalev Tulevikulootuste tänavasõit
Post, Ken
Pärnu Kalev Tulevikulootuste tänavasõit
Prangel, Kristo
CFC 98km põhisõit
Prans, Leili
41km händikäp rahvasõit
Premet, Karl Brent
Pärnu Kalev 98km põhisõit
Puidak, Peeter
41km händikäp rahvasõit
Pullerits, Priit
41km händikäp rahvasõit
Puškin, Jürgen
Vooremaa Centrum/Rattabaas Tulevikulootuste tänavasõit
Räim, Mihkel
Israel Cycling Academy 98km põhisõit
Rammul, Heiki
41km händikäp rahvasõit
Räppo, Johhanna
Vooremaa Centrum 41km händikäp rahvasõit
Raudsepp, Janar
MTÜ TMB Element Spordiklubi 41km händikäp rahvasõit
Reedi, Peip
PELOTON 98km põhisõit
Reier, Kirke
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Reier, Kusti
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Reiljan, Janmar
Vooremaa Centrum/Rattabaas Tulevikulootuste tänavasõit
Reiman, Neeme
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Robi, Jaanus
41km händikäp rahvasõit
Roos, Indrek
41km händikäp rahvasõit
Roose, Kert
41km händikäp rahvasõit
Root, Christian
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Root, Richard
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Rosenberg, Reigo
CFC 98km põhisõit
Rosenthal, Janek
41km händikäp rahvasõit
Rüster, Oliver
PELOTON Tulevikulootuste tänavasõit
Saar, Andris Roland
Vooremaa Centrum/Rattabaas Tulevikulootuste tänavasõit
Saar, Raiko
Vooremaa Centrum/Rattabaas 41km händikäp rahvasõit
Saar, Randar
Vooremaa Centrum/Rattabaas 98km põhisõit
Saarmas, Reigo
TMB 41km händikäp rahvasõit
Salla, Maik
Pärnu Kalev 41km händikäp rahvasõit
Salla, Mailis
Pärnu Kalev 41km händikäp rahvasõit
Salu, Tarmo
erasõitja-hobisport 98km põhisõit
Sankmann, Joosep
Viljandi Rattaklubi 98km põhisõit
Sarap, Georg
VIKO 98km põhisõit
Sarapuu, Johannes
41km händikäp rahvasõit
Sarapuu-Sikka, Cristen-Evary
PELOTON 41km händikäp rahvasõit
Sarikas, Merilyn
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Sauja, Ricards Roberets
98km põhisõit
Savisikk, Kristjan
98km põhisõit
Schultz, Silver
PELOTON 98km põhisõit
Sisas, Deivid
Tulevikulootuste tänavasõit
Sisolatins, Arturs
Belo Cycling Project 98km põhisõit
Šohireva, Kitija
VIKO 41km händikäp rahvasõit
Soonik, Kristel Sandra
Viljandi Rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Stalberg, Tair
Kalevi Jalgrattakool 98km põhisõit
Stalde, Aaron Otto
CFC 98km põhisõit
Süld, Janek
TMB 41km händikäp rahvasõit
Sulp, Saskia
Vooremaa Centrum/Rattabaas Tulevikulootuste tänavasõit
Suurpere, Arvi
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Tamm, Tony
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Tammur, Revon
TÜASK Tulevikulootuste tänavasõit
Tarmu, Ragnar
98km põhisõit
Tarvis, Peeter
Raplamaa Rattaklubi KOMO 98km põhisõit
Tasane, Elina
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Taur, Mia Sandra
Viko Tulevikulootuste tänavasõit
Teder, Maidu
41km händikäp rahvasõit
Tenslind, Margus
41km händikäp rahvasõit
Tepaskent, Margus
41km händikäp rahvasõit
Tiirats, Johannes
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Tiisler, Marko
41km händikäp rahvasõit
Timmusk, Kristjan
41km händikäp rahvasõit
Toming, Karina
41km händikäp rahvasõit
Tomson, Tõnis
Liivimaa rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Toom, Tauri
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Tosmin, Janno
TÜASK 41km händikäp rahvasõit
Treimuth, Henri
Viljandi Rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Tuisk, Aidi Gerde
CFC Spordiklubi 41km händikäp rahvasõit
Uibokand, Janelle
PELOTON 98km põhisõit
Üprus, Fred
41km händikäp rahvasõit
Uudam, Madis
41km händikäp rahvasõit
Uulimaa, Ats
VIKO 98km põhisõit
Uusen, Hindrik
98km põhisõit
Uusen, Tarvi
41km händikäp rahvasõit
Vainola, Marek
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Valmsen, Henri
Viljandi Rattaklubi Tulevikulootuste tänavasõit
Valvas, Vahur
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Varrik, Virko
41km händikäp rahvasõit
Vendelin, Karl-Arnold
VIKO 98km põhisõit
Vent, Karl Mihkel
TÜASK 98km põhisõit
Vill, Reio
41km händikäp rahvasõit
Vilumovs, Ivo
Evelo Team 98km põhisõit
Volmer, Raul
PELOTON 98km põhisõit
Vool, Toomas
Viljandi Rattaklubi 41km händikäp rahvasõit
Zagitov, Andrei
Narva Hawaii Express 98km põhisõit

...