Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (9)

Ürituse Suursponsor

Tartu Terminal
Kommipomm
Motohunt
Ülenurme Vald

Rattaklubi Peloton Peasponsorid

Tartu Mill
Sinear
CF&S

Koostööpartner

Lastefond

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 26.10.2021 16:01.

98km põhisõit stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 98km Eliit Kristjan Oolo 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON
2 98km Eliit Andres Kulbin 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON
3 98km Eliit Silver Schultz 1988 mees M Eesti, Harju maakond
PELOTON
4 98km Eliit Sander Kempi 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
5 98km Eliit Kalev Ints 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON
6 98km Eliit Janar Jermakov 1986 mees M Eesti, Pärnu maakond
PELOTON
7 98km Eliit Peip Reedi 1968 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON
8 98km Eliit Raul Volmer 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON
9 98km Eliit Kaspar Kokk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
PELOTON
10 98km Eliit Avo Eljas 1971 mees M Eesti, Pärnu maakond
Püha Loomaaed
11 98km Eliit Gert Kivistik 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
VIKO
12 98km Eliit Mart Kärner 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
Liivimaa Rattaklubi
13 98km Eliit Arvi Suurpere 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
15 98km Eliit Oskar Nisu 1994 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
16 98km Eliit Tarmo Salu 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
erasõitja-hobisport
17 98km Eliit Janelle Uibokand 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
PELOTON
18 98km Eliit Andres Joost 1990 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
19 98km Eliit Lauri Peil 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
20 98km Eliit Joonas Jõgi 1991 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
21 98km Eliit Georg Sarap 1984 mees M Eesti, Harju maakond
VIKO
22 98km Eliit Alar Nigul 1965 mees M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
23 98km Eliit Aaron Otto Stalde 1998 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
24 98km Eliit Rudolf Mets 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
CFC
25 98km Eliit Arturs Sisolatins 1983 mees M Läti, Rīga
Belo Cycling Project
26 98km Eliit Bert Palts 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
27 98km Eliit Karl Mihkel Vent 2000 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TÜASK
28 98km Eliit Sergei Karpenko 1971 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Hawaii Express
29 98km Eliit Kevin Kalle Kell 1997 mees M Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
30 98km Eliit Karl-Arnold Vendelin 1996 mees M Eesti, Pärnu maakond
VIKO
31 98km Eliit Karel-Georg Nõmm 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
32 98km Eliit Liis Jääger 1998 naine N Eesti, Tartu maakond
Kalevi Jalgrattakool
33 98km Eliit Dmitri Pogodin 1975 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Hawaii Express
34 98km Eliit Ats Uulimaa 2000 mees MJ Eesti, Pärnu maakond
VIKO
35 98km Eliit Marten Jõeäär 1999 mees MJ Eesti, Ida-Viru maakond
CFC Spordiklubi
36 98km Eliit Andrei Zagitov 1967 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Hawaii Express
37 98km Eliit Andrei Bogdanov 1988 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Hawaii Express
38 98km Eliit Robin Nirgi 2000 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
Kalevi Jalgrattakool
39 98km Eliit Randar Saar 1999 mees MJ Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
40 98km Eliit Rihard Koll 2000 mees MJ Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
41 98km Eliit Kristo Prangel 1998 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
42 98km Eliit Egerd Enok 2000 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
43 98km Eliit Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
44 98km Eliit Robin Kreegimets 2000 mees MJ Eesti, Lääne-Viru maakond
CFC
45 98km Eliit Mae Lang 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
TÜASK
46 98km Eliit Joosep Sankmann 1999 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
47 98km Eliit Karl Brent Premet 1999 mees MJ Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
48 98km Eliit Hans-Patrick Müür 1998 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
49 98km Eliit Karlo Aia 1990 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
50 98km Eliit Mihkel Räim 1993 mees M Eesti, Saare maakond
Israel Cycling Academy
51 98km Eliit Gert Jõeäär 1987 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
52 98km Eliit Reigo Rosenberg 1995 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
53 98km Eliit Ottomar Metslind 2000 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
54 98km Eliit Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
55 98km Eliit Oskar Maidre 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
56 98km Eliit Peeter Tarvis 1993 mees M Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KOMO
57 98km Eliit Tair Stalberg 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Kalevi Jalgrattakool
58 98km Eliit Indrek Kelk 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
erasõitja-hobisport
59 98km Eliit Sven Liivamägi 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
60 98km Eliit Kaupo Kattai 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
61 98km Eliit Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
62 98km Eliit Mihkel Kalja 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
63 98km Eliit Ivo Vilumovs 1985 mees M Läti, Riga
Evelo Team
64 98km Eliit Maris Kalverss 1976 mees M Läti, Riga
Evelo Team
65 98km Eliit Kristaps Knops 1985 mees M Läti, Riga
Evelo Team
66 98km Eliit Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
67 98km Eliit Illar Lood 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
68 98km Eliit Ricards Roberets Sauja 2000 mees MJ Läti, Riga
69 98km Eliit Hindrik Uusen 1976 mees M Eesti, Harju maakond
70 98km Eliit Ragnar Tarmu 1980 mees M Eesti, Harju maakond
71 98km Eliit Viljar Kannimäe 1987 mees M Eesti, Võru maakond

...