Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (9)

Ürituse Suursponsor

Tartu Terminal
Kommipomm
Motohunt
Ülenurme Vald

Rattaklubi Peloton Peasponsorid

Tartu Mill
Sinear
CF&S

Koostööpartner

Lastefond

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.11.2017 11:01:19.
Kokku: 217
98km põhisõit: 70
41km händikäp rahvasõit: 99
Tulevikulootuste tänavasõit: 48
mees: 187
naine: 30
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Aia, Karlo
Pärnu Kalev 98km põhisõit
Bogdanov, Andrei
Narva Hawaii Express 98km põhisõit
Eljas, Avo
Püha Loomaaed 98km põhisõit
Enok, Egerd
CFC 98km põhisõit
Ints, Kalev
PELOTON 98km põhisõit
Jääger, Liis
Kalevi Jalgrattakool 98km põhisõit
Jermakov, Janar
PELOTON 98km põhisõit
Jõeäär, Gert
CFC 98km põhisõit
Jõeäär, Marten
CFC Spordiklubi 98km põhisõit
Jõgi, Joonas
CFC 98km põhisõit
Joost, Andres
Vooremaa Centrum/Rattabaas 98km põhisõit
Kalja, Mihkel
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Kalverss, Maris
Evelo Team 98km põhisõit
Kannimäe, Viljar
98km põhisõit
Kärner, Mart
Liivimaa Rattaklubi 98km põhisõit
Karpenko, Sergei
Narva Hawaii Express 98km põhisõit
Kattai, Kaupo
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Kelk, Indrek
erasõitja-hobisport 98km põhisõit
Kell, Kevin Kalle
CFC Spordiklubi 98km põhisõit
Kempi, Sander
CFC 98km põhisõit
Kivistik, Gert
VIKO 98km põhisõit
Knops, Kristaps
Evelo Team 98km põhisõit
Kokk, Kaspar
PELOTON 98km põhisõit
Koll, Rihard
Vooremaa Centrum/Rattabaas 98km põhisõit
Kreegimets, Robin
CFC 98km põhisõit
Kulbin, Andres
PELOTON 98km põhisõit
Kuljus, Viljar
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Lang, Mae
TÜASK 98km põhisõit
Liivamägi, Sven
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Lood, Illar
98km põhisõit
Maidre, Oskar
CFC 98km põhisõit
Martma, Kert
CFC 98km põhisõit
Mets, Rudolf
CFC 98km põhisõit
Metslind, Ottomar
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Müür, Hans-Patrick
Pärnu Kalev 98km põhisõit
Nigul, Alar
CFC Spordiklubi 98km põhisõit
Nirgi, Robin
Kalevi Jalgrattakool 98km põhisõit
Nisu, Oskar
CFC 98km põhisõit
Nõmm, Karel-Georg
CFC Spordiklubi 98km põhisõit
Oolo, Kristjan
PELOTON 98km põhisõit
Palts, Bert
CFC 98km põhisõit
Peil, Lauri
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Pogodin, Dmitri
Narva Hawaii Express 98km põhisõit
Prangel, Kristo
CFC 98km põhisõit
Premet, Karl Brent
Pärnu Kalev 98km põhisõit
Räim, Mihkel
Israel Cycling Academy 98km põhisõit
Reedi, Peip
PELOTON 98km põhisõit
Rosenberg, Reigo
CFC 98km põhisõit
Saar, Randar
Vooremaa Centrum/Rattabaas 98km põhisõit
Salu, Tarmo
erasõitja-hobisport 98km põhisõit
Sankmann, Joosep
Viljandi Rattaklubi 98km põhisõit
Sarap, Georg
VIKO 98km põhisõit
Sauja, Ricards Roberets
98km põhisõit
Savisikk, Kristjan
98km põhisõit
Schultz, Silver
PELOTON 98km põhisõit
Sisolatins, Arturs
Belo Cycling Project 98km põhisõit
Stalberg, Tair
Kalevi Jalgrattakool 98km põhisõit
Stalde, Aaron Otto
CFC 98km põhisõit
Suurpere, Arvi
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Tarmu, Ragnar
98km põhisõit
Tarvis, Peeter
Raplamaa Rattaklubi KOMO 98km põhisõit
Uibokand, Janelle
PELOTON 98km põhisõit
Uulimaa, Ats
VIKO 98km põhisõit
Uusen, Hindrik
98km põhisõit
Valvas, Vahur
Rein Taaramäe Rattaklubi 98km põhisõit
Vendelin, Karl-Arnold
VIKO 98km põhisõit
Vent, Karl Mihkel
TÜASK 98km põhisõit
Vilumovs, Ivo
Evelo Team 98km põhisõit
Volmer, Raul
PELOTON 98km põhisõit
Zagitov, Andrei
Narva Hawaii Express 98km põhisõit

...