Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (7)

Peatoetajad

Ülenurme vald
Haaslava vald

Toetajad

CF&S
Tartu Mill
Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
Sinear
Fausto
Tartu Terminal
SiS

Korraldaja

Peloton

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.01.2021 06:00.

Tulevikulootuste tänavasõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
3 Kristofer Säälik 2002 mees M14 Eesti, Harju maakond
CFC
4 Saskia Sulp 2005 naine N12 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
5 Oskar Hendrik Hütt 2003 mees M14 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
6 Tarmo Veidenbaum 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Peloton
7 Fred-Eric Pavel 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Peloton
8 Mailis Salla 2002 naine N14 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
9 Tauri Toom 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
10 Gregor Kokk 2003 mees M14 Eesti, Harju maakond
CFC
11 Kusti Reier 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
12 Raiko Saar 2002 mees M14 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
13 Henri Madismäe 2005 mees M12 Eesti, Põlva maakond
14 Johannes Tiirats 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
1 Mihkel Paloots 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Peloton
15 Tony Tamm 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
16 Gabriel Küttimaa 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
17 Oskar Pau 2003 mees M14 Eesti, Tartu maakond
RTR
18 Joosep Kalme 2004 mees M12 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
19 Karl Kurits 2005 mees M12 Eesti, Tartu maakond
RTR
20 Erki Toode 2004 mees M12 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
21 Martin Anier 2003 mees M14 Eesti, Tartu maakond
RTR
22 Kirke Reier 2003 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
23 Henri Valmsen 2005 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
24 Jan Erik Variksoo 2003 mees M14 Eesti, Tartu maakond
2 Arti Ilves 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Peloton
25 Martin Oks 2004 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
26 Risto Loorits 2002 mees M14 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
27 Hardi Nöörlaid 2004 mees M12 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
28 Maik Salla 2002 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
29 Remo Sauks 2005 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
30 Martti Lenzius 2005 mees M12 Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
31 Janmar Reiljan 2004 mees M12 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
32 Elina Tasane 2003 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
33 Merilyn Sarikas 2003 naine N14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
34 Claid Põrk 2002 mees M14 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
35 Jürgen Puškin 2005 mees M12 Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
36 Joonas Kurits 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
RTR
37 Richard Root 2004 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
38 Marek Vainola 2003 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
39 Paul Mikk 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
40 Matis Rammi 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Peloton
41 Anne Mari Mõttus 2004 naine N12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
42 Batrisia Jullinen 2004 naine N12 Eesti, Järva maakond
43 Tauri Pannik 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Peloton
44 Aaron Aus 2004 mees M12 Eesti, Tartu maakond
RTR
45 Riin Kalme 2002 naine N14 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
46 Marten Käis 2004 mees M12 Eesti, Tartu maakond
Peloton
47 Marko Pihlik 2002 mees M14 Eesti, Tartu maakond
Peloton
48 Kristjan Markus Soomets 2002 mees M14 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
49 Martin Kurg 2005 mees M12 Eesti, Pärnu maakond
Viko
50 Stefan Johanson 2004 mees M12 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
51 Andris Roland Saar 2004 mees M12 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas

...