Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (7)

Peatoetajad

Ülenurme vald
Haaslava vald

Toetajad

CF&S
Tartu Mill
Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
Sinear
Fausto
Tartu Terminal
SiS

Korraldaja

Peloton

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 13.08.2020 12:00.
Kokku: 293
Põhisõit: 92
Rahvasõit: 149
Tulevikulootuste tänavasõit: 52
mees: 258
naine: 35
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Mihkel Agarmaa
Rahvasõit
Alar Aia
Püha loomaaed
Põhisõit
Karlo Aia
Pärnu Kalev
Põhisõit
Vallo Ainsar
Peloton
Rahvasõit
Riho Alaru
Peloton
Põhisõit
Martin Anier
RTR
Tulevikulootuste tänavasõit
Gert Aola
SK KALJU
Rahvasõit
Aivar Armulik
Rahvasõit
Andrus Armulik
Rahvasõit
Aaron Aus
RTR
Tulevikulootuste tänavasõit
Veikko Ausen
Rahvasõit
Siim Avi
Rahvasõit
Maili Blohhina
Rahvasõit
Reimo Daum
Rahvasõit
Igors Dobrovolskis
Team Velodraugs/Tukums
Põhisõit
Liisa Ehrberg
Veloplus Torq ProTeam
Põhisõit
Egerd Enok
CFC
Rahvasõit
Kristi Evendi
Rahvasõit
Rando Marten Evendi
Rahvasõit
Valerii Fedorov
Ingria Racing
Põhisõit
Urmo Fuchs
Rahvasõit
Ukku Habakukk
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Argo Hunt
Rahvasõit
Oliver Harris Hütt
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Rahvasõit
Oskar Hendrik Hütt
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Hilja Illak
Rahvasõit
Peeter Illak
Rahvasõit
Arti Ilves
Peloton
Tulevikulootuste tänavasõit
Kalev Ints
Peloton
Põhisõit
Liis Jääger
KJK
Rahvasõit
Valdur Jaht
Rahvasõit
Alo Jakin
HP BTP-Auber 93
Põhisõit
Heiti Järvet
Agrovarustus
Rahvasõit
Marten Jõeäär
CFC
Põhisõit
Joonas Jõgi
CFC
Põhisõit
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Urmo Jõudu
Rahvasõit
Batrisia Jullinen
Tulevikulootuste tänavasõit
Braian Jullinen
Rahvasõit
Tarmo Jullinen
Rahvasõit
Mihkel Jüri
Peloton
Põhisõit
Janar Juss
VIKO
Põhisõit
Meelis Juursoo
Rahvasõit
Liis Kahar
Rahvasõit
Marten Käis
Peloton
Tulevikulootuste tänavasõit
Maris Kalejs
Team Velodraugs/Tukums
Põhisõit
Martin Kaljula
Rahvasõit
Teet Kallakmaa
Rahvasõit
Joosep Kalme
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Riin Kalme
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Markus Kangro
Peloton
Rahvasõit
Taavi Kannimäe
Haanja Rattaklubi
Rahvasõit
Viljar Kannimäe
Veloplus Torq Pro Team
Põhisõit
Ando Käos
Rahvasõit
Kalmer Kärblane
Rahvasõit
Krista Karing
KJK
Põhisõit
Jaak Karjane
Spordipartner
Põhisõit
Georg Karlep
RTR
Tulevikulootuste tänavasõit
Mart Kärner
Liivimaa Rattaklubi
Põhisõit
Gleb Karpenko
Rahvasõit
Sergei Karpenko
erasõitja
Põhisõit
Allar Karu
Peloton
Põhisõit
Kaupo Kattai
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Oliver Keller
KJK
Põhisõit
Sander Kempi
CFC
Põhisõit
Paul Kesa
Veloplus Torq ProTeam
Põhisõit
Gert Killing
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Jaan Kirsipuu
CFC
Põhisõit
Toomas Kirsipuu
CFC
Põhisõit
Grigorii Kletcko
Ingria Racing
Põhisõit
Siim Koger
Rahvasõit
Kardon Kõiv
Rahvasõit
Gregor Kokk
CFC
Tulevikulootuste tänavasõit
Rihard Koll
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Rahvasõit
Kaimar Kollom
Rahvasõit
Kristjan Koort
Peloton
Rahvasõit
Tauno Koort
Rahvasõit
Margo Kõrgesaar
Velomaniakid
Rahvasõit
Jaan Krela
Rahvasõit
Kristjan Kriisa
Peloton
Rahvasõit
Kevin Kubilius
Pärnu Kalev
Rahvasõit
Ülo Kuljus
Föörman NT Spordiklubi
Rahvasõit
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Mikk Kullamaa
Rahvasõit
Martin Kurg
Viko
Tulevikulootuste tänavasõit
Jaanika Kurgjärv
RTR
Rahvasõit
Toomas Kuris
Rahvasõit
Joonas Kurits
RTR
Tulevikulootuste tänavasõit
Karl Kurits
RTR
Tulevikulootuste tänavasõit
Gabriel Küttimaa
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Erki Laanemäe
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Livian Laaneots
Rahvasõit
Aivar Lagenõmm
Rahvasõit
Kärt Lang
Tüask
Rahvasõit
Mae Lang
Tüask
Põhisõit
Tea Lang
Tüask
Põhisõit
Raimo Lätte
Tüask
Põhisõit
Raivo Lätte
Rahvasõit
Karl Patrick Lauk
Saaremaa Viiking
Põhisõit
Arnis Lazdins
Alpha Baltic
Põhisõit
Sten Lehemets
VIKO
Rahvasõit
Triin Lehola
Rahvasõit
Aivar Lehtmaa
Rahvasõit
Meelis Leidt
Peloton
Põhisõit
Peeter Lelberd
Rahvasõit
Martti Lenzius
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Sirje Lepik
Tüask
Põhisõit
Alar Leppik
Rahvasõit
Rainar Liblik
Rahvasõit
Emils Liepins
Rietumu Delfin
Põhisõit
Sven Liivamägi
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Jaanus Linkgreim
KJK
Põhisõit
Paul Lõiv
Põhisõit
Risto Loorits
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Tiit Lukas
Rahvasõit
Leino Luusepp
Rahvasõit
Toomas Määrits
Rahvasõit
Henri Madismäe
Tulevikulootuste tänavasõit
Taaniel Mägi
TEAM Vänt
Rahvasõit
Oskar Maidre
CFC
Põhisõit
Magnus Maiste
Rahvasõit
Margus Mänd
Agrovarustus
Rahvasõit
Erhard Mandel
Rahvasõit
Mart Markus
Janek Tombaku Rattaklubi
Põhisõit
Kert Martma
CFC
Põhisõit
Toomas Matvejev
Rahvasõit
Margus Mehine
Rahvasõit
Tanel Melk
Peloton
Rahvasõit
Margus Merisalu
Rahvasõit
Rudolf Mets
CFC
Põhisõit
Ottomar Metslind
RTR
Rahvasõit
Viktor Mihhailov
erasõitja
Põhisõit
Karin Mikk
Rahvasõit
Paul Mikk
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Meelis Milistver
Rahvasõit
Artjom Mirzojev
CFC
Rahvasõit
Raivo Möll
Rahvasõit
Robin Möll
Rahvasõit
Jaan Mõtsnik
Rahvasõit
Anne Mari Mõttus
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Margo Mõttus
Rahvasõit
Mauno Murrut
Rahvasõit
Hans-Patrick Müür
Pärnu Kalev
Põhisõit
Taavi Nassar
Rahvasõit
Kurmo Neemela
Rahvasõit
Alar Nigul
CFC
Põhisõit
Mathilde Manuela Nigul
CFC
Rahvasõit
Jaanus Nõgene
Rahvasõit
Karel-Georg Nõmm
CFC
Põhisõit
Aksel Nõmmela
Leopard Cycling
Põhisõit
Hardi Nöörlaid
Pärnu Kalev
Tulevikulootuste tänavasõit
Eke Nurm
Rahvasõit
Kersti Johanna Ojasild
Tüask
Rahvasõit
Martin Oks
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Helin Õkva
Rahvasõit
Kristjan Oolo
Peloton
Põhisõit
Mikk Orasmaa
Rahvasõit
Sten-Erik Ottender
Rietumu-Delfin
Põhisõit
Markus Pajur
KJK
Rahvasõit
Pait Palgi
Rahvasõit
Helari Pallas
Spordipartner
Põhisõit
Mihkel Paloots
Peloton
Tulevikulootuste tänavasõit
Indrek Palu
Kuusalu Rattaklubi
Põhisõit
Tauri Pannik
Peloton
Tulevikulootuste tänavasõit
Kaspar Parkja
Rahvasõit
Erki Parri
Rahvasõit
Ahto Pärt
Rahvasõit
Marco Pärtel
Rahvasõit
Paul Parts
Tüask
Põhisõit
Oskar Pau
RTR
Tulevikulootuste tänavasõit
Meelis Paumets
Rahvasõit
Fred-Eric Pavel
Peloton
Tulevikulootuste tänavasõit
Raul Pavlov
Rahvasõit
Lauri Peil
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Sten Pelska
Veloplus Torq ProTeam
Põhisõit
Davis Persecis
Alpha Baltic
Põhisõit
Marko Pihlik
Peloton
Tulevikulootuste tänavasõit
Janek Piho
Rahvasõit
Merli Pikkat
Rahvasõit
Kuldar Põder
Peloton
Põhisõit
Urmas Põldoja
Rahvasõit
Claid Põrk
Pärnu Kalev
Tulevikulootuste tänavasõit
Kristo Prangel
CFC
Põhisõit
Kalle Premet
Rahvasõit
Karl Brent Premet
Pärnu Kalev
Põhisõit
Jaanus Prükkel
KJK
Rahvasõit
Priit Pullerits
Rahvasõit
Anrijs Pumpiss
Team Velodraugs/Tukums
Rahvasõit
Peeter Pung
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Põhisõit
Piret Pung
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Rahvasõit
Rainer Pungar
Rahvasõit
Jürgen Puškin
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Priit Raa
Rahvasõit
Robert Raasuke
CFC
Rahvasõit
Rasmus Rahuoja
VIKO
Rahvasõit
Romet Raig
RTR
Rahvasõit
Matis Rammi
Peloton
Tulevikulootuste tänavasõit
Heiki Rammul
Rahvasõit
Johhanna Räppo
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Rahvasõit
Ergo Rästas
Rahvasõit
Rajko Rattur
Haanja Rattaklubi
Põhisõit
Aimur Rebane
Rahvasõit
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Janmar Reiljan
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Erik Reisenbuk
KJK
Põhisõit
Tiit Reisi
Rahvasõit
Vahur Rekker
Rahvasõit
Daisi Rist
KJK
Põhisõit
Jaanika Rist
Rahvasõit
Mikk Ristna
Rahvasõit
Jaanus Robi
Rahvasõit
Ruttar Ronimois
Rahvasõit
Indrek Roos
Rahvasõit
Reigo Roosimets
CFC
Põhisõit
Gundo Roosve
Rahvasõit
Richard Root
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Kerli Rosenfeldt
Rahvasõit
Romet Rõžov
Rahvasõit
Margus Ruse
at sport
Põhisõit
Kevin Saal
Viko
Rahvasõit
Kristofer Säälik
CFC
Tulevikulootuste tänavasõit
Andris Roland Saar
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Raiko Saar
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Randar Saar
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Rahvasõit
Rene Saarsoo
Rahvasõit
Martin Saksjaak
Rahvasõit
Maik Salla
Pärnu Kalev
Tulevikulootuste tänavasõit
Mailis Salla
Pärnu Kalev
Tulevikulootuste tänavasõit
Akis Sandis
Rietumu Delfin
Põhisõit
Joosep Sankmann
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Merilyn Sarikas
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Remo Sauks
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Kristjan Saviauk
Rahvasõit
Kristjan Savisikk
erasõitja
Põhisõit
Silver Schultz
Peloton
Põhisõit
Riivo Schumann
Extreme Sport
Põhisõit
Risto Sepa
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Ago Silm
Rahvasõit
Peep Silm
Rahvasõit
Arturs Sisolatins
Belo cycling team
Põhisõit
Kristjan Markus Soomets
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Lauris Spillers
Alpha Baltic
Põhisõit
Tair Stalberg
KJK
Põhisõit
Aaron Otto Stalde
CFC
Põhisõit
Andrey Starshov
erasõitja
Põhisõit
Saskia Sulp
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Ivo Suur
Veloplus Torq ProTeam
Põhisõit
Arvi Suurpere
RTR
Põhisõit
Tony Tamm
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Peeter Tarvis
Rapla Komo
Põhisõit
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Jaanus Tasane
Viljandi Rattaklubi
Põhisõit
Maidu Teder
Rahvasõit
Rinaldo Teder
Liivimaa Rattaklubi
Põhisõit
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Kristjan Timmusk
Rahvasõit
Brayn Tölp
Pärnu Kalev
Põhisõit
Tõnis Tomson
Rahvasõit
Erki Toode
Vooremaa Centrum / Rattabaas
Tulevikulootuste tänavasõit
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Vahur Torop
Rahvasõit
Henri Treimuth
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Jaanus Tsirp
Rahvasõit
Janelle Uibokand
Peloton
Põhisõit
Madis Uudam
Rahvasõit
Ats Uulimaa
Viko
Rahvasõit
Alar Vaarend
Rahvasõit
Kristo Enn Vaga
KJK
Põhisõit
Norman Vahtra
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Marek Vainola
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Valmar Vallimäe
Rahvasõit
Henri Valmsen
Viljandi Rattaklubi
Tulevikulootuste tänavasõit
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Signe Värav
Rahvasõit
Joan Markus Varik
Pärnu Kalev
Põhisõit
Jan Erik Variksoo
Tulevikulootuste tänavasõit
Ahti Värnik
Velomaniakid
Rahvasõit
Alar Värnik
Velomaniakid
Rahvasõit
Alger Vedler
Rahvasõit
Tarmo Veidenbaum
Peloton
Tulevikulootuste tänavasõit
Karl-Arnold Vendelin
VIKO
Põhisõit
Aivar Veri
Vooremäe Centrum Rattabaas
Rahvasõit
Ants Verliin
TÜASK
Põhisõit
Janar Veski
Rahvasõit
Karl Viia
Rahvasõit
Ivo Vilumovs
Põhisõit
Toomas Vool
Viljandi Rattaklubi
Rahvasõit
Ekke-Kaur Vosman
KJK
Põhisõit
Virgo Vutt
Rahvasõit
Andrei Zagitov
HAWAII EXPRESS
Põhisõit
Joel Zirel
Rahvasõit

...