Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (7)

Peatoetajad

Ülenurme vald
Haaslava vald

Toetajad

CF&S
Tartu Mill
Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
Sinear
Fausto
Tartu Terminal
SiS

Korraldaja

Peloton

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 28.01.2021 06:00.

Rahvasõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
200 Markus Kangro 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Peloton
201 Kristjan Kriisa 2001 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Peloton
202 Kristjan Koort 2001 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Peloton
203 Vallo Ainsar 2001 mees M16 Eesti, Tartu maakond
Peloton
204 Tiit Lukas 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
205 Ando Käos 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
206 Meelis Juursoo 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
207 Gundo Roosve 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
208 Priit Raa 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
209 Toomas Määrits 1966 mees M Eesti, Tartu maakond
210 Indrek Roos 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
211 Kaimar Kollom 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
212 Rainar Liblik 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
213 Toomas Kuris 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
214 Heiti Järvet 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
Agrovarustus
215 Kristjan Saviauk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
216 Urmas Põldoja 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
217 Janar Veski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
218 Meelis Paumets 1976 mees M Eesti, Tartu maakond
219 Kaspar Parkja 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
220 Jaanus Robi 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
221 Heiki Rammul 1948 mees M Eesti, Tartu maakond
222 Ago Silm 1962 mees M Eesti, Tartu maakond
223 Peeter Illak 1966 mees M Eesti, Tartu maakond
224 Hilja Illak 1965 naine N Eesti, Tartu maakond
225 Peep Silm 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
226 Martin Kaljula 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
227 Maidu Teder 1980 mees M Eesti, Järva maakond
228 Liis Kahar 1987 naine N Eesti, Tartu maakond
229 Joel Zirel 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
230 Rando Marten Evendi 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond
231 Kevin Saal 2001 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Viko
232 Erhard Mandel 1968 mees M Eesti, Põlva maakond
233 Sten Lehemets 2000 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
VIKO
234 Siim Koger 1982 mees M Eesti, Harju maakond
235 Jaanus Prükkel 1966 mees M Eesti, Harju maakond
KJK
236 Gert Aola 1984 mees M Eesti, Pärnu maakond
SK KALJU
237 Kalmer Kärblane 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
238 Markus Pajur 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
KJK
239 Valmar Vallimäe 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
240 Kristjan Timmusk 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
241 Veikko Ausen 1985 mees M Soome, Espoo
242 Siim Avi 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
243 Merli Pikkat 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
244 Gleb Karpenko 2001 mees M16 Eesti, Ida-Viru maakond
245 Margo Mõttus 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
246 Kerli Rosenfeldt 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
247 Signe Värav 1970 naine N Eesti, Tartu maakond
248 Rasmus Rahuoja 2000 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
VIKO
249 Jaan Krela 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
250 Raul Pavlov 1984 mees M Eesti, Tartu maakond
251 Madis Uudam 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
252 Kardon Kõiv 1975 mees M Eesti, Harju maakond
253 Ahti Värnik 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
Velomaniakid
254 Margo Kõrgesaar 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
Velomaniakid
255 Alar Värnik 1975 mees M Eesti, Tartu maakond
Velomaniakid
256 Toomas Matvejev 1990 mees M Eesti, Tartu maakond
257 Ats Uulimaa 2000 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Viko
258 Pait Palgi 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
259 Alar Vaarend 1971 mees M Eesti, Valga maakond
260 Jaanus Nõgene 1969 mees M Eesti, Valga maakond
261 Helin Õkva 1962 naine N Eesti, Tartu maakond
262 Leino Luusepp 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
263 Valdur Jaht 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
264 Tauno Koort 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
265 Virgo Vutt 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
266 Kalle Premet 1971 mees M Eesti, Pärnu maakond
267 Liis Jääger 1998 naine NJ Eesti, Tartu maakond
KJK
268 Ottomar Metslind 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
RTR
269 Braian Jullinen 1999 mees M Eesti, Järva maakond
270 Tarmo Jullinen 1981 mees M Eesti, Järva maakond
271 Mathilde Manuela Nigul 2000 naine N16 Eesti, Harju maakond
CFC
272 Randar Saar 1999 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
273 Rihard Koll 2000 mees M16 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
274 Oliver Harris Hütt 2001 mees M16 Eesti, Jõgeva maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
275 Piret Pung 2001 naine N16 Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
276 Aivar Lehtmaa 1963 mees M Eesti, Tartu maakond
277 Artjom Mirzojev 2001 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC
278 Raivo Lätte 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
279 Eke Nurm 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
280 Maili Blohhina 1980 naine N Eesti, Tartu maakond
281 Karin Mikk 1979 naine N Eesti, Viljandi maakond
282 Rene Saarsoo 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
283 Egerd Enok 2000 mees M16 Eesti, Harju maakond
CFC
284 Aimur Rebane 1972 mees M Eesti, Valga maakond
285 Mihkel Agarmaa 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
286 Erki Laanemäe 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
287 Toomas Vool 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
288 Henri Treimuth 2001 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
289 Ukku Habakukk 2000 mees M16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
290 Kristel Sandra Soonik 2001 naine N16 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
291 Meelis Milistver 1975 mees M Eesti, Pärnu maakond
292 Triin Lehola 1981 naine N Eesti, Tartu maakond
293 Magnus Maiste 1968 mees M Eesti, Tartu maakond
294 Raivo Möll 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
295 Robin Möll 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
296 Martin Saksjaak 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
297 Argo Hunt 1988 mees M Eesti, Põlva maakond
298 Peeter Lelberd 1989 mees M Eesti, Põlva maakond
299 Romet Raig 2000 mees M16 Eesti, Tartu maakond
RTR
300 Jaanika Kurgjärv 1988 naine N Eesti, Tartu maakond
RTR
301 Janek Piho 1968 mees M Eesti, Tartu maakond
302 Priit Pullerits 1965 mees M Eesti, Tartu maakond
303 Kurmo Neemela 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
304 Tiit Reisi 1967 mees M Eesti, Tartu maakond
305 Ergo Rästas 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
306 Kersti Johanna Ojasild 1999 naine NJ Eesti, Tartu maakond
Tüask
307 Margus Mänd 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
Agrovarustus
308 Ahto Pärt 1962 mees M Eesti, Viljandi maakond
309 Kevin Kubilius 2001 mees M16 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
310 Ruttar Ronimois 1964 mees M Eesti, Viljandi maakond
311 Vahur Torop 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
312 Kärt Lang 1999 naine NJ Eesti, Tartu maakond
Tüask
313 Mikk Kullamaa 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
314 Romet Rõžov 1986 mees M Eesti, Põlva maakond
315 Alger Vedler 1966 mees M Eesti, Tartu maakond
316 Vahur Rekker 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
317 Aivar Lagenõmm 1972 mees M Eesti, Järva maakond
318 Mikk Orasmaa 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
319 Jaanika Rist 1970 naine N Eesti, Harju maakond
320 Livian Laaneots 1971 naine N Eesti, Tartu maakond
321 Mauno Murrut 1972 mees M Eesti, Tartu maakond
322 Jaan Mõtsnik 1968 mees M Eesti, Järva maakond
323 Margus Merisalu 1955 mees M Eesti, Tartu maakond
324 Taaniel Mägi 1989 mees M Eesti, Harju maakond
TEAM Vänt
325 Teet Kallakmaa 1965 mees M Eesti, Järva maakond
326 Rainer Pungar 1978 mees M Eesti, Tartu maakond

...