Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (7)

Peatoetajad

Ülenurme vald
Haaslava vald

Toetajad

CF&S
Tartu Mill
Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
Sinear
Fausto
Tartu Terminal
SiS

Korraldaja

Peloton

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 13.05.2019 11:03.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Schultz, Silver 1988 mees M Eesti, Pärnu maakond Peloton
2 Jüri, Mihkel 1988 mees M Eesti, Tartu maakond Peloton
3 Oolo, Kristjan 1986 mees M Eesti, Tartu maakond Peloton
4 Tarvis, Peeter 1993 mees M Eesti, Rapla maakond Rapla Komo
5 Aia, Karlo 1990 mees M Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
6 Nõmmela, Aksel 1994 mees M Eesti, Harju maakond Leopard Cycling
7 Liepins, Emils 1992 mees M Läti, Riga Rietumu Delfin
8 Vaga, Kristo Enn 1997 mees M Eesti, Harju maakond KJK
9 Karu, Allar 1987 mees M Eesti, Harju maakond Peloton
10 Jõgi, Joonas 1991 mees M Eesti, Harju maakond CFC
11 Martma, Kert 1983 mees M Eesti, Harju maakond CFC
12 Savisikk, Kristjan 1985 mees M Eesti, Harju maakond erasõitja
13 Ints, Kalev 1974 mees M Eesti, Tartu maakond Peloton
14 Põder, Kuldar 1978 mees M Eesti, Tartu maakond Peloton
15 Pallas, Helari 1979 mees M Eesti, Harju maakond Spordipartner
16 Liivamägi, Sven 1997 mees M Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
17 Ottender, Sten-Erik 1996 mees M Eesti, Rapla maakond Rietumu-Delfin
18 Aia, Alar 1964 mees M Eesti, Pärnu maakond Püha loomaaed
19 Leidt, Meelis 1969 mees M Eesti, Tartu maakond Peloton
20 Verliin, Ants 1999 mees MJ Eesti, Tartu maakond TÜASK
21 Suurpere, Arvi 1970 mees M Eesti, Tartu maakond RTR
22 Uibokand, Janelle 1992 naine N Eesti, Tartu maakond Peloton
23 Alaru, Riho 1985 mees M Eesti, Tartu maakond Peloton
24 Rattur, Rajko 1981 mees M Eesti, Tartu maakond Haanja Rattaklubi
25 Sisolatins, Arturs 1983 mees M Läti, Riga Belo cycling team
26 Jakin, Alo 1986 mees M Eesti, Tartu maakond HP BTP-Auber 93
27 Killing, Gert 1977 mees M Eesti, Harju maakond HAWAII EXPRESS
28 Dobrovolskis, Igors 1982 mees M Läti, Tukums Team Velodraugs/Tukums
29 Kalejs, Maris 1973 mees M Läti, Tukums Team Velodraugs/Tukums
30 Peil, Lauri 1977 mees M Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
31 Prangel, Kristo 1998 mees MJ Eesti, Harju maakond CFC
32 Räppo, Johhanna 1996 naine N Eesti, Tartu maakond Vooremaa Centrum/Rattabaas
33 Jõeäär, Marten 1999 mees MJ Eesti, Ida-Viru maakond CFC
34 Fedorov, Valerii 1977 mees M Venemaa, Saint Petersburg Ingria Racing
35 Kletcko, Grigorii 1989 mees M Venemaa, Saint Petersburg Ingria Racing
36 Karpenko, Sergei 1971 mees M Eesti, Ida-Viru maakond erasõitja
37 Karjane, Jaak 1982 mees M Eesti, Harju maakond Spordipartner
38 Kuljus, Viljar 1984 mees M Eesti, Võru maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
39 Mihhailov, Viktor 1965 mees M Eesti, Ida-Viru maakond erasõitja
40 Pumpiss, Anrijs 1970 mees M Läti, Tukums Team Velodraugs/Tukums
41 Suur, Ivo 1989 mees M Eesti, Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
42 Zagitov, Andrei 1967 mees M Eesti, Ida-Viru maakond HAWAII EXPRESS
43 Valvas, Vahur 1981 mees M Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
44 Vahtra, Norman 1996 mees M Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
45 Kattai, Kaupo 1973 mees M Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
46 Starshov, Andrey 1966 mees M Eesti, Ida-Viru maakond erasõitja
47 Kempi, Sander 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond CFC
48 Kirsipuu, Jaan 1969 mees M Eesti, Harju maakond CFC
49 Kärner, Mart 1969 mees M Eesti, Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
50 Karing, Krista 1994 naine N Eesti, Harju maakond KJK
51 Ehrberg, Liisa 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond Veloplus Torq ProTeam
52 Stalberg, Tair 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond KJK
53 Juss, Janar 1996 mees M Eesti, Pärnu maakond VIKO
54 Vosman, Ekke-Kaur 1996 mees M Eesti, Harju maakond KJK
55 Lepik, Sirje 1995 naine N Eesti, Tartu maakond Tüask
56 Stalde, Aaron Otto 1998 mees MJ Eesti, Harju maakond CFC
57 Pelska, Sten 1998 mees MJ Eesti, Valga maakond Veloplus Torq ProTeam
58 Pung, Peeter 1996 mees M Eesti, Tartu maakond Vooremaa Centrum / Rattabaas
59 Lätte, Raimo 1997 mees M Eesti, Tartu maakond Tüask
60 Teder, Rinaldo 1978 mees M Eesti, Valga maakond Liivimaa Rattaklubi
61 Tasane, Jaanus 1996 mees M Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
62 Sankmann, Joosep 1999 mees MJ Eesti, Viljandi maakond Viljandi Rattaklubi
63 Mets, Rudolf 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond CFC
64 Parts, Paul 1999 mees MJ Eesti, Tartu maakond Tüask
65 Reisenbuk, Erik 1997 mees M Eesti, Harju maakond KJK
66 Markus, Mart 1990 mees M Eesti, Harju maakond Janek Tombaku Rattaklubi
67 Linkgreim, Jaanus 1971 mees M Eesti, Harju maakond KJK
68 Nigul, Alar 1965 mees M Eesti, Harju maakond CFC
69 Vendelin, Karl-Arnold 1996 mees M Eesti, Pärnu maakond VIKO
70 Premet, Karl Brent 1999 mees MJ Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
71 Varik, Joan Markus 1998 mees MJ Eesti, Põlva maakond Pärnu Kalev
72 Tölp, Brayn 1998 mees MJ Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
73 Müür, Hans-Patrick 1998 mees MJ Eesti, Pärnu maakond Pärnu Kalev
74 Maidre, Oskar 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond CFC
75 Kesa, Paul 1981 mees M Eesti, Harju maakond Veloplus Torq ProTeam
76 Lang, Tea 1966 naine N Eesti, Tartu maakond Tüask
77 Lang, Mae 1996 naine N Eesti, Tartu maakond Tüask
78 Sepa, Risto 1999 mees MJ Eesti, Tartu maakond Rein Taaramäe Rattaklubi
79 Roosimets, Reigo 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond CFC
80 Ruse, Margus 1973 mees M Eesti, Harju maakond at sport
81 Rist, Daisi 1992 naine N Eesti, Harju maakond KJK
82 Nõmm, Karel-Georg 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond CFC
83 Keller, Oliver 1996 mees M Eesti, Harju maakond KJK
84 Sandis, Akis 1975 mees M Läti, Riga Rietumu Delfin

...