Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Juhend Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid (7)

Peatoetajad

Ülenurme vald
Haaslava vald

Toetajad

CF&S
Tartu Mill
Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefond
Sinear
Fausto
Tartu Terminal
SiS

Korraldaja

Peloton

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 05.12.2020 04:00.

Põhisõit stardinimekiri

Nr. Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 Silver Schultz 1988 mees M Eesti, Pärnu maakond
Peloton
2 Mihkel Jüri 1988 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
3 Kristjan Oolo 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
4 Peeter Tarvis 1993 mees M Eesti, Rapla maakond
Rapla Komo
5 Karlo Aia 1990 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
6 Aksel Nõmmela 1994 mees M Eesti, Harju maakond
Leopard Cycling
7 Emils Liepins 1992 mees M Läti, Riga
Rietumu Delfin
8 Kristo Enn Vaga 1997 mees M Eesti, Harju maakond
KJK
9 Allar Karu 1987 mees M Eesti, Harju maakond
Peloton
10 Joonas Jõgi 1991 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
11 Kert Martma 1983 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
12 Kristjan Savisikk 1985 mees M Eesti, Harju maakond
erasõitja
13 Kalev Ints 1974 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
14 Kuldar Põder 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
15 Helari Pallas 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Spordipartner
16 Sven Liivamägi 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
17 Sten-Erik Ottender 1996 mees M Eesti, Rapla maakond
Rietumu-Delfin
18 Alar Aia 1964 mees M Eesti, Pärnu maakond
Püha loomaaed
19 Meelis Leidt 1969 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
20 Ants Verliin 1999 mees MJ Eesti, Tartu maakond
TÜASK
21 Arvi Suurpere 1970 mees M Eesti, Tartu maakond
RTR
22 Janelle Uibokand 1992 naine N Eesti, Tartu maakond
Peloton
23 Riho Alaru 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
Peloton
24 Rajko Rattur 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Haanja Rattaklubi
25 Arturs Sisolatins 1983 mees M Läti, Riga
Belo cycling team
26 Alo Jakin 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
HP BTP-Auber 93
27 Gert Killing 1977 mees M Eesti, Harju maakond
HAWAII EXPRESS
28 Igors Dobrovolskis 1982 mees M Läti, Tukums
Team Velodraugs/Tukums
29 Maris Kalejs 1973 mees M Läti, Tukums
Team Velodraugs/Tukums
30 Lauri Peil 1977 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
31 Kristo Prangel 1998 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
32 Johhanna Räppo 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum/Rattabaas
33 Marten Jõeäär 1999 mees MJ Eesti, Ida-Viru maakond
CFC
34 Valerii Fedorov 1977 mees M Venemaa, Saint Petersburg
Ingria Racing
35 Grigorii Kletcko 1989 mees M Venemaa, Saint Petersburg
Ingria Racing
36 Sergei Karpenko 1971 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
erasõitja
37 Jaak Karjane 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Spordipartner
38 Viljar Kuljus 1984 mees M Eesti, Võru maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
39 Viktor Mihhailov 1965 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
erasõitja
40 Anrijs Pumpiss 1970 mees M Läti, Tukums
Team Velodraugs/Tukums
41 Ivo Suur 1989 mees M Eesti, Harju maakond
Veloplus Torq ProTeam
42 Andrei Zagitov 1967 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
HAWAII EXPRESS
43 Vahur Valvas 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
44 Norman Vahtra 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
45 Kaupo Kattai 1973 mees M Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
46 Andrey Starshov 1966 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
erasõitja
47 Sander Kempi 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
48 Jaan Kirsipuu 1969 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
49 Mart Kärner 1969 mees M Eesti, Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi
50 Krista Karing 1994 naine N Eesti, Harju maakond
KJK
51 Liisa Ehrberg 1988 naine N Eesti, Viljandi maakond
Veloplus Torq ProTeam
52 Tair Stalberg 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
KJK
53 Janar Juss 1996 mees M Eesti, Pärnu maakond
VIKO
54 Ekke-Kaur Vosman 1996 mees M Eesti, Harju maakond
KJK
55 Sirje Lepik 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
Tüask
56 Aaron Otto Stalde 1998 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
57 Sten Pelska 1998 mees MJ Eesti, Valga maakond
Veloplus Torq ProTeam
58 Peeter Pung 1996 mees M Eesti, Tartu maakond
Vooremaa Centrum / Rattabaas
59 Raimo Lätte 1997 mees M Eesti, Tartu maakond
Tüask
60 Rinaldo Teder 1978 mees M Eesti, Valga maakond
Liivimaa Rattaklubi
61 Jaanus Tasane 1996 mees M Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
62 Joosep Sankmann 1999 mees MJ Eesti, Viljandi maakond
Viljandi Rattaklubi
63 Rudolf Mets 1997 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
CFC
64 Paul Parts 1999 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Tüask
65 Erik Reisenbuk 1997 mees M Eesti, Harju maakond
KJK
66 Mart Markus 1990 mees M Eesti, Harju maakond
Janek Tombaku Rattaklubi
67 Jaanus Linkgreim 1971 mees M Eesti, Harju maakond
KJK
68 Alar Nigul 1965 mees M Eesti, Harju maakond
CFC
69 Karl-Arnold Vendelin 1996 mees M Eesti, Pärnu maakond
VIKO
70 Karl Brent Premet 1999 mees MJ Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
71 Joan Markus Varik 1998 mees MJ Eesti, Põlva maakond
Pärnu Kalev
72 Brayn Tölp 1998 mees MJ Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
73 Hans-Patrick Müür 1998 mees MJ Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Kalev
74 Oskar Maidre 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
75 Paul Kesa 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Veloplus Torq ProTeam
76 Tea Lang 1966 naine N Eesti, Tartu maakond
Tüask
77 Mae Lang 1996 naine N Eesti, Tartu maakond
Tüask
78 Risto Sepa 1999 mees MJ Eesti, Tartu maakond
Rein Taaramäe Rattaklubi
79 Reigo Roosimets 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
80 Margus Ruse 1973 mees M Eesti, Harju maakond
at sport
81 Daisi Rist 1992 naine N Eesti, Harju maakond
KJK
82 Karel-Georg Nõmm 1999 mees MJ Eesti, Harju maakond
CFC
83 Oliver Keller 1996 mees M Eesti, Harju maakond
KJK
84 Akis Sandis 1975 mees M Läti, Riga
Rietumu Delfin

...