Et En

Stardinimekirjad

Vali distants:
Stardinimekiri seisuga 29.09.2021 04:01.

30 km stardinimekiri

Nr. Grupp Nimi Sünniaasta Sugu VKL Elukoht Võistkond/Organisatsioon
1 I Stardigrupp Martti Himma 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
SPARTA SPORDISELTS
2 I Stardigrupp Timo Simonlatser 1986 mees M Eesti, Valga maakond
SuusaAkadeemia Eliit
CFC Suusaklubi
3 I Stardigrupp Eno Vahtra 1990 mees M Eesti, Jõgeva maakond
Alutaguse suusaklubi
4 I Stardigrupp Risto Roonet 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
RR Siplased / CRAFT
5 I Stardigrupp Martin Nassar 1993 mees M Eesti, Viljandi maakond
SuusaAkadeemia Eliit
6 I Stardigrupp Taavi Lehemaa 1993 mees M Eesti, Valga maakond
Alutaguse suusaklubi
7 I Stardigrupp Allar Soo 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
AREAL TEAM
8 I Stardigrupp Juri Širokov 1987 mees M Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
9 I Stardigrupp Raivo Sala 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
SuusaAkadeemia Eliit
10 I Stardigrupp Sander Linnus 1991 mees M Eesti, Põlva maakond
AREAL TEAM
11 I Stardigrupp Virgo Karu 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
12 I Stardigrupp Taavi Kaiv 1989 mees M Eesti, Järva maakond
Nordecon Betoon OÜ
13 I Stardigrupp Priit Kajari 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPARTA SPORDISELTS
14 I Stardigrupp Rauno Pikkor 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Team Extreme
15 I Stardigrupp Andres Juursalu 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
16 I Stardigrupp Aimer Peensalu 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
17 I Stardigrupp Siim Vinter 1986 mees M Eesti, Harju maakond
18 I Stardigrupp Tiit Orlovski 1981 mees M Eesti, Tartu maakond
19 I Stardigrupp Kaupo Tammemäe 1995 mees M Eesti, Viljandi maakond
SuusaAkadeemia Eliit
Viljandi suusaklubi
20 I Stardigrupp Marek Nõmm 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
21 I Stardigrupp Andreas Baum 1995 mees M Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutamisklubi
22 I Stardigrupp Alar Savastver 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
23 I Stardigrupp Janno Rodendau 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
rr suusaklubi
24 I Stardigrupp Aivar Ridamäe 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
AREAL TEAM
25 I Stardigrupp Raul Olle 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPARTA SPORDISELTS
26 I Stardigrupp Reeda Tuula 1977 naine N40 Eesti, Harju maakond
SPARTA SPORDISELTS
Sparta
27 I Stardigrupp Terje Piirmann 1980 naine N Eesti, Võru maakond
28 I Stardigrupp Sille Rell 1970 naine N40 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
29 I Stardigrupp Martina Himma 1995 naine N Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
30 I Stardigrupp Tarmo Neemela 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
31 I Stardigrupp Ago Veilberg 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
32 I Stardigrupp Marko Helgand 1971 mees M40 Eesti, Põlva maakond
33 I Stardigrupp Teet Jagomägi 1969 mees M40 Eesti, Tartu maakond
34 I Stardigrupp Juri Kovaljov 1999 mees M20 Eesti, Harju maakond
35 I Stardigrupp Tanel Tepaskent 1978 mees M Eesti, Harju maakond
SPARTA SPORDISELTS
Sparta
36 I Stardigrupp Sairos Tamm 1993 mees M Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
37 I Stardigrupp Kaido Pesor 1970 mees M40 Eesti, Rapla maakond
38 I Stardigrupp Andrus Kasekamp 1973 mees M40 Eesti, Viljandi maakond
39 I Stardigrupp Argo Rohtmets 1981 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Rattabaas
40 I Stardigrupp Cristian Anton 1995 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
41 I Stardigrupp Sulo Mannine 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
42 I Stardigrupp Peep Kivil 1973 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
43 I Stardigrupp Üllar Lillmets 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
44 I Stardigrupp Arvo Sala 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Eesti Energia Spordiklubi
45 I Stardigrupp Egert Lepiksaar 1999 mees M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
Karupesa team
46 I Stardigrupp Uku Karing 1984 mees M Eesti, Järva maakond
rr suusaklubi
47 I Stardigrupp Oleg Kovaljov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
48 I Stardigrupp Indrek Karolin 1973 mees M40 Eesti, Põlva maakond
49 I Stardigrupp Ivo Tupits 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Omniva Spordiklubi
50 I Stardigrupp Emeri Lepp 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kulgur Team
51 I Stardigrupp Avo Siilak 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
52 I Stardigrupp Margus Sirvel 1977 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
53 I Stardigrupp Paul Põldsaar 1976 mees M40 Eesti, Järva maakond
Tulepuu
54 I Stardigrupp Ain Veemees 1979 mees M Eesti, Valga maakond
55 I Stardigrupp Erkki Hummal 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
SPARTA SPORDISELTS
SPARTA
56 I Stardigrupp Andres Pae 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
57 I Stardigrupp Roland Toome 1968 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
RR Splased / CRAFT
58 I Stardigrupp Reimo Nook 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
59 I Stardigrupp Janek Vana 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
60 I Stardigrupp Tiit Lehto 1972 mees M40 Eesti, Tartu maakond
61 I Stardigrupp Jevgeni Voloshin 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
62 I Stardigrupp Meelis Jürisaar 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
63 I Stardigrupp Jaanus Bauman 1976 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
64 I Stardigrupp Tarmo Selde 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
65 I Stardigrupp Urmas Jool 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
66 I Stardigrupp Margus Kaasik 1970 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
67 I Stardigrupp Hannes Veide 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
68 I Stardigrupp Madis Sildvee 1978 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
RR Siplased / CRAFT
69 I Stardigrupp Vladimir Všivtsev 1979 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
70 I Stardigrupp Ain Kilk 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
71 I Stardigrupp Ragnar Krooni 1980 mees M Eesti, Järva maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
72 I Stardigrupp Villu Klesmann 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
73 I Stardigrupp Aivar Villemson 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
74 I Stardigrupp Meelis Peterson 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
TEAM TT
75 I Stardigrupp Aivar Lagenõmm 1972 mees M40 Eesti, Järva maakond
76 I Stardigrupp Reimo Leol 1977 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
SUUSAAKADEEMIA SALICE
77 I Stardigrupp Toomas Teesaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Extreme
78 I Stardigrupp Janek Resev 1978 mees M Eesti, Järva maakond
79 I Stardigrupp Tarmo Karama 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
80 I Stardigrupp Jüri Vahar 1967 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
SUUSAAKADEEMIA SALICE
81 I Stardigrupp Kuido Koppel 1966 mees M50 Eesti, Saare maakond
SpordiTurg.ee
82 I Stardigrupp Ergo Kilki 1969 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
83 I Stardigrupp Ain Fjodorov 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
84 I Stardigrupp Indrek Vait 1981 mees M Eesti, Harju maakond
85 I Stardigrupp Marko Lamp 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
86 I Stardigrupp Manivald Luidre 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
87 I Stardigrupp Valmar Puistaja 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
88 I Stardigrupp Bret-Gregor Maidre 1999 mees M20 Eesti, Rapla maakond
Karupesa Team
89 I Stardigrupp Veljo Kattago 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
90 I Stardigrupp Janno Nõmm 1980 mees M Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
91 I Stardigrupp Dmitry Parygin 1974 mees M40 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
92 I Stardigrupp Margus Kaur 1968 mees M40 Eesti, Tartu maakond
93 I Stardigrupp Targo Kalamees 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
94 I Stardigrupp Andrus Lein 1974 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
95 I Stardigrupp Aivar Juhandi 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiselts
Sparta
96 I Stardigrupp Jaanus Tiisvend 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
97 I Stardigrupp Argo Maasikmäe 1970 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
98 I Stardigrupp Indrek Lepiksaar 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Delaval
99 I Stardigrupp Mardo Moumets 1974 mees M40 Eesti, Lääne maakond
100 I Stardigrupp Raivo Terve 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
Omniva Spordiklubi
Omniva Sporidklubi
101 II Stardigrupp Jaanus Kütson 1980 mees M Eesti, Harju maakond
102 II Stardigrupp Andres Maarits 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
103 II Stardigrupp Kaupo Jalasto 1958 mees M50 Eesti, Harju maakond
104 II Stardigrupp Andrus Sojone 1972 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
105 II Stardigrupp Valentin Lunkov 1973 mees M40 Venemaa, Russia
ST Northern lights
106 II Stardigrupp Marek Mägi 1977 mees M40 Eesti, Saare maakond
107 II Stardigrupp Argen Int 1999 mees M20 Eesti, Lääne-Viru maakond
KF Suusaklubi
108 II Stardigrupp Aivar Angelstok 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
109 II Stardigrupp Indrek Valge 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
110 II Stardigrupp Margus Parts 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Kiili Spordiklubi
111 II Stardigrupp Hanno Traks 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
112 II Stardigrupp Tair Anton 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
113 II Stardigrupp Melvin Sinirand 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Enervit
114 II Stardigrupp Kurmo Neemela 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
115 II Stardigrupp Villu Toom 1990 mees M Eesti, Harju maakond
116 II Stardigrupp Lars Riisalu 1981 mees M Eesti, Harju maakond
117 II Stardigrupp Meelis Laanemets 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
118 II Stardigrupp Alar Nigul 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
CFC Spordiklubi
119 II Stardigrupp Arno Anton 1958 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
120 II Stardigrupp Antti Roose 1964 mees M50 Eesti, Tartu maakond
121 II Stardigrupp Ene Aigro 1960 naine N50 Eesti, Valga maakond
122 II Stardigrupp Priit Tiidla 1991 mees M Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
123 II Stardigrupp Anti Looskari 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
RedBike
124 II Stardigrupp Heigo Paglant 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
125 II Stardigrupp Taavi Raudsaar 1983 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta/Eesti Panga Spordiklubi
126 II Stardigrupp Arvi Schilf 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
127 II Stardigrupp Rimo Timm 1993 mees M Eesti, Saare maakond
128 II Stardigrupp Hannes Hermaküla 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
129 II Stardigrupp Jaanus Kaik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
130 II Stardigrupp Hannes Pool 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
CFC
131 II Stardigrupp Anti Arak 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
AREAL TEAM
132 II Stardigrupp Tõnis Vaikmaa 1983 mees M Eesti, Harju maakond
133 II Stardigrupp Merilin Jürisaar 2000 naine N17 Eesti, Harju maakond
134 II Stardigrupp Priit Pullerits 1965 mees M50 Eesti, Tartu maakond
135 II Stardigrupp Ermo Veelain 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
136 II Stardigrupp Kalev Albri 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
137 II Stardigrupp Madis Moor 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru Võhmameeste SK
138 II Stardigrupp Rasmus Pruul 1982 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
139 II Stardigrupp Tanel Uudeberg 1983 mees M Eesti, Valga maakond
SUUSAAKADEEMIA SALICE
140 II Stardigrupp Anti Otsla 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
141 II Stardigrupp Mikk Jakobson 1989 mees M Eesti, Tartu maakond
142 II Stardigrupp Vladimir Vinogradov 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
143 II Stardigrupp Romet Rindberg 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
144 II Stardigrupp Veiko Hintsov 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
145 II Stardigrupp Jaak Kümnik 1959 mees M50 Eesti, Harju maakond
Sparta Spordiklubi
146 II Stardigrupp Markus Arak 1998 mees M20 Eesti, Harju maakond
areal team
147 II Stardigrupp Riho Keerme 1985 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
148 II Stardigrupp Rein Lehtmets 1968 mees M40 Eesti, Valga maakond
Karupesa Team
149 II Stardigrupp Jaanus Pulles 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
150 II Stardigrupp Leho Laja 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta/ SK Jooksupartner
151 II Stardigrupp Hardi Heinsar 1972 mees M40 Eesti, Valga maakond
152 II Stardigrupp Janek Alla 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
153 II Stardigrupp Siim Susi 1980 mees M Eesti, Harju maakond
JK MUST PUUDEL
154 II Stardigrupp Dag Kivila 1964 mees M50 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
155 II Stardigrupp Adrian Blake 1954 mees M60 Austraalia, NSW
156 II Stardigrupp Ivo Värk 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
157 II Stardigrupp Andre Nõmm 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
158 II Stardigrupp Olivar Kits 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kaitseväe Peastaap
159 II Stardigrupp Kalle Kukk 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
160 II Stardigrupp Tõnu Reinov 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
161 II Stardigrupp Indrek Reitsak 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
162 II Stardigrupp Erik Kirikmäe 1979 mees M Eesti, Harju maakond
163 II Stardigrupp Tiit Meidla 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
164 II Stardigrupp Priit Kaasik 1969 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Jõhvi RS
165 II Stardigrupp Margus Kuusk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
166 II Stardigrupp Katrin Juurak 1982 naine N Soome, Uusimaa
SUUSAAKADEEMIA PRO 2
167 II Stardigrupp Rando Sui 1981 mees M Eesti, Harju maakond
Team TT
168 II Stardigrupp Tarmo Sidron 1979 mees M Eesti, Pärnu maakond
169 II Stardigrupp Rita Toome 1970 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
170 II Stardigrupp Jaanika Paalmäe 1986 naine N Eesti, Lääne maakond
Suusaklubi Sula
171 II Stardigrupp Märt Kivila 1982 mees M Eesti, Tartu maakond
172 II Stardigrupp Enn Kaaret 1966 mees M50 Eesti, Harju maakond
173 II Stardigrupp Raido Kukk 1976 mees M40 Eesti, Tartu maakond
174 II Stardigrupp Tiina Idavain 1957 naine N60 Eesti, Järva maakond
175 II Stardigrupp Viktor Shemarin 1966 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
176 II Stardigrupp Jaak Kilmi 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
177 II Stardigrupp Rain Praks 1992 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
178 II Stardigrupp Riho Vaikmäe 1980 mees M Eesti, Põlva maakond
179 II Stardigrupp Kalle Kiiranen 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond
Tartu Suusaklubi
180 II Stardigrupp Härmo Haljaste 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
181 II Stardigrupp Janek Trepp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Tamsalu AO SUKL
182 II Stardigrupp Andrus Danilov 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
SUUSAAKADEEMIA BRIKO / MAPLUS
183 II Stardigrupp Jaanus Keerberg 1971 mees M40 Eesti, Järva maakond
Ambla SK
184 II Stardigrupp Reimo Moor 1984 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru Võhmameeste SK
185 II Stardigrupp Marek Järve 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
186 II Stardigrupp Teet Kallakmaa 1965 mees M50 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta ja Suusaklubi
187 II Stardigrupp Markus Kaasik 1999 mees M20 Eesti, Jõgeva maakond
188 II Stardigrupp Andres Leosk 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
189 II Stardigrupp Mart Vernik 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
190 II Stardigrupp Aare Pilvet 1971 mees M40 Eesti, Tartu maakond
191 II Stardigrupp Martin Siimer 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
LiVal
192 II Stardigrupp Tarvo Treier 1982 mees M Eesti, Harju maakond
Sparta S
193 II Stardigrupp Leons Seskens 1956 mees M60 Läti, Vidzeme
194 II Stardigrupp Andrus Prangli 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
SUUSAAKADEEMIA BRIKO / MAPLUS
SuusaAkadeemia
195 II Stardigrupp Kaspar Kelgo 1992 mees M Eesti, Järva maakond
SK Metsasõbrad
196 II Stardigrupp Ingmar Vutt 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
197 II Stardigrupp Christopher Järve 1999 mees M20 Eesti, Harju maakond
198 II Stardigrupp Tauno Treier 1978 mees M Eesti, Harju maakond
INTELSYS OÜ
199 II Stardigrupp Marek Antoniak 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
200 II Stardigrupp Karol Keskküla 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Viru Tull
201 III Stardigrupp Jevgeni Sokolov 1941 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
202 III Stardigrupp Ago Murakas 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
203 III Stardigrupp Kaido Hermat 1988 mees M Eesti, Harju maakond
A2K
204 III Stardigrupp Meelis Palover 1975 mees M40 Eesti, Tartu maakond
Suusahullud
205 III Stardigrupp Virgo Arge 1978 mees M Eesti, Harju maakond
Jetoil AS
206 III Stardigrupp Urmas Männa 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
207 III Stardigrupp Alar Maasik 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
208 III Stardigrupp Sven Põldme 1982 mees M Eesti, Harju maakond
209 III Stardigrupp Vjatseslav Umrihhin 1962 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
210 III Stardigrupp Mehis Täpp 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
211 III Stardigrupp Sergey Borisov 1964 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
212 III Stardigrupp Mart Laaniste 1974 mees M40 Eesti, Järva maakond
213 III Stardigrupp Hardo Mõek 1979 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
214 III Stardigrupp Jürgo Raid 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
215 III Stardigrupp Raimond Voolaid 1995 mees M Eesti, Harju maakond
216 III Stardigrupp Andrey Roop 1958 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
217 III Stardigrupp Timo Runge 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
218 III Stardigrupp Riho Vals 1970 mees M40 Eesti, Tartu maakond
219 III Stardigrupp Alari Rahumägi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Suusahullud
220 III Stardigrupp Martin Suuroja 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
Viitna Suusaklubi
221 III Stardigrupp Hillar Valk 1945 mees M70 Eesti, Lääne-Viru maakond
VOC/Rattabaas
222 III Stardigrupp Jaanus Purga 1968 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
Väga Aeglased
223 III Stardigrupp Jaak Väärsi 1963 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
224 III Stardigrupp Kristo Paalandi 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
225 III Stardigrupp Mati Koppel 1960 mees M50 Eesti, Tartu maakond
SK ProRunner
226 III Stardigrupp Andres Lukkats 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
227 III Stardigrupp Mati Jaaku 1962 mees M50 Eesti, Lääne maakond
228 III Stardigrupp Vello Luts 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Trismile
229 III Stardigrupp Bruno Tammaru 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
230 III Stardigrupp Kirsti Risthein 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sarta Spordiklubi
231 III Stardigrupp Ardo Virkebau 1981 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
232 III Stardigrupp Enn Kiiver 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
233 III Stardigrupp Johannes Ütsik 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
234 III Stardigrupp Kaimo Maiste 1980 mees M Eesti, Viljandi maakond
235 III Stardigrupp Urmas Virkebau 1954 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
236 III Stardigrupp Tõnis Leier 1952 mees M60 Eesti, Rapla maakond
237 III Stardigrupp Kaidu Nõmmik 1970 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
238 III Stardigrupp Tiit Pruuli 1978 mees M Eesti, Võru maakond
239 III Stardigrupp Ermo Kruuse 1976 mees M40 Eesti, Valga maakond
240 III Stardigrupp Eero Pärm 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
241 III Stardigrupp Heiki Pensa 1959 mees M50 Eesti, Võru maakond
242 III Stardigrupp Nadežda Poljakova 1946 naine N60 Eesti, Ida-Viru maakond
Narva Spordiveteranide Koondis
243 III Stardigrupp Mart Soo 1996 mees M Eesti, Harju maakond
244 III Stardigrupp Erki Parri 1983 mees M Eesti, Tartu maakond
245 III Stardigrupp Ivar Heinola 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
SUUSAAKADEEMIA SALICE
246 III Stardigrupp Mati Mäe 1986 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
Sõmeru Võhmameeste SK
247 III Stardigrupp Vahur Pindma 1965 mees M50 Eesti, Harju maakond
248 III Stardigrupp Marti Pungits 1989 mees M Eesti, Võru maakond
249 III Stardigrupp Aivo Rikka 1964 mees M50 Eesti, Põlva maakond
250 III Stardigrupp Marco Haas 1969 mees M40 Eesti, Harju maakond
SAQ SC
251 III Stardigrupp Braian Jullinen 1999 mees M20 Eesti, Järva maakond
252 III Stardigrupp Jüri Ellen 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
253 III Stardigrupp Karel Krist 1978 mees M Eesti, Harju maakond
254 III Stardigrupp Gerd Laub 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
255 III Stardigrupp Martin Vinni 1987 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
256 III Stardigrupp Anti Oot 1951 mees M60 Eesti, Tartu maakond
257 III Stardigrupp Marko Allik 1984 mees M Eesti, Viljandi maakond
258 III Stardigrupp Tauno Vare 1974 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
259 III Stardigrupp Tavo Uuetalu 1958 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
Metsasõbrad
260 III Stardigrupp Kalmar Karro 1975 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
261 III Stardigrupp Juhan Änilane 1951 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
262 III Stardigrupp Geidi Kruusmann 1981 naine N Eesti, Lääne-Viru maakond
Ebavere suusaklubi
263 III Stardigrupp Tarvo Jõeste 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
264 III Stardigrupp Urmas Roossaar 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
265 III Stardigrupp Anu Kilki 1970 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
266 III Stardigrupp Siim Türna 1985 mees M Eesti, Tartu maakond
267 III Stardigrupp Nikolay Nesterov 1956 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
EESTI ENERGIASPORDIKLUBI
NIKOLAY
268 III Stardigrupp Marek Põldeots 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
269 III Stardigrupp Etko Väli 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
270 III Stardigrupp Ruth Pallo 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
Sparta
271 III Stardigrupp Peep Konrad 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
Eesti Sportlane
272 III Stardigrupp Margus Piiriste 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
273 III Stardigrupp Katrin Lang 1984 naine N Eesti, Tartu maakond
274 III Stardigrupp Kristina Uibo 1974 naine N40 Eesti, Harju maakond
275 III Stardigrupp Veikko Tamlak 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
Swedbank Spordiklubi
276 III Stardigrupp Andres Part 1956 mees M60 Eesti, Harju maakond
Sparta
277 III Stardigrupp Elina Lasseron 1967 naine N50 Eesti, Harju maakond
278 III Stardigrupp Tõnu Roosaar 1978 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
279 III Stardigrupp Elmar Ekholm 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
280 III Stardigrupp Jan Minski 1973 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kulgur Team
281 III Stardigrupp Pavel Oschepkov 1964 mees M50 Venemaa, Pskov region
Pskov Ski Team
282 III Stardigrupp Ahto Selter 1970 mees M40 Eesti, Järva maakond
283 III Stardigrupp Kristjan Õim 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitseväe Peastaap
284 III Stardigrupp Oleg Chernov 1961 mees M50 Venemaa, Moscow region
285 III Stardigrupp Kristi Kelgo 1983 naine N Eesti, Harju maakond
286 III Stardigrupp Rainer Punga 1986 mees M Eesti, Tartu maakond
287 III Stardigrupp Veljo Haube 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
288 III Stardigrupp Vello Voolaid 1963 mees M50 Eesti, Harju maakond
289 III Stardigrupp Kuldar Pruus 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
290 III Stardigrupp Bruno Münter 1956 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
Kiltsi Tööjõureservid
291 III Stardigrupp Veiko Karp 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
292 III Stardigrupp Mati Saarend 1951 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
293 III Stardigrupp Marek Tõnismäe 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
294 III Stardigrupp Priit Nõmmeots 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
295 III Stardigrupp Arvi Suur 1970 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
296 III Stardigrupp Uku Vernik 1993 mees M Eesti, Tartu maakond
TMB
297 III Stardigrupp Merje Luik 1968 naine N40 Eesti, Pärnu maakond
A2K Spordiklubi
298 III Stardigrupp Anette Baum 1998 naine N20 Eesti, Pärnu maakond
Pärnu Aerutamisklubi
299 III Stardigrupp Taivo Tolli 1981 mees M Eesti, Lääne maakond
X-Sport Team
300 III Stardigrupp Allan Tartu 1993 mees M Eesti, Ida-Viru maakond
301 IV Stardigrupp Reine Koppel 1968 naine N40 Eesti, Jõgeva maakond
SK ProRunner
302 IV Stardigrupp Jüri Soovik 1958 mees M50 Eesti, Viljandi maakond
303 IV Stardigrupp Rivo Tolli 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
304 IV Stardigrupp Marek Säälik 1972 mees M40 Eesti, Harju maakond
305 IV Stardigrupp Hjalmar Konno 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
306 IV Stardigrupp Taavi Tamm 1978 mees M Eesti, Harju maakond
307 IV Stardigrupp Rein Toomas 1961 mees M50 Eesti, Põlva maakond
308 IV Stardigrupp Rivo Kaldvee 1979 mees M Eesti, Harju maakond
Kaarma & Kaldvee Advokaadibüroo
309 IV Stardigrupp Leili Prans 1951 naine N60 Eesti, Tartu maakond
310 IV Stardigrupp Vladimir Bobrov 1954 mees M60 Venemaa, Moscow
311 IV Stardigrupp Mati Mõtte 1978 mees M Eesti, Tartu maakond
312 IV Stardigrupp Ago Käis 1953 mees M60 Eesti, Põlva maakond
313 IV Stardigrupp Hillar Kaeval 1958 mees M50 Eesti, Jõgeva maakond
Õhuvägi
314 IV Stardigrupp Kirke Saar 1979 naine N Eesti, Harju maakond
Telia spordiklubi
315 IV Stardigrupp Siim Saidla 1981 mees M Eesti, Harju maakond
316 IV Stardigrupp Rita Kivila 1974 naine N40 Eesti, Tartu maakond
317 IV Stardigrupp Anu Malts 1961 naine N50 Eesti, Harju maakond
318 IV Stardigrupp Jaanis Merila 1973 mees M40 Eesti, Tartu maakond
319 IV Stardigrupp Margit Ahu 1983 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Spordiklubi Murakas
320 IV Stardigrupp Uuno Ruus 1953 mees M60 Eesti, Võru maakond
321 IV Stardigrupp Indrek Lillo 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
Advokaadibüroo Lillo ja Partnerid
322 IV Stardigrupp Silver Ambos 1958 mees M50 Eesti, Valga maakond
323 IV Stardigrupp Einar Mitt 1957 mees M60 Eesti, Põlva maakond
324 IV Stardigrupp Martti Orr 1992 mees M Eesti, Harju maakond
325 IV Stardigrupp Tatiana Borisova 1969 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
326 IV Stardigrupp Vello Einland 1958 mees M50 Eesti, Harju maakond
EWK
327 IV Stardigrupp Kuido Soo 1966 mees M50 Eesti, Rapla maakond
328 IV Stardigrupp Toomas Hiielaid 1961 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
329 IV Stardigrupp Ainars Mazurs 1968 mees M40 Läti, Valka
330 IV Stardigrupp Antti Haljak 1978 mees M Eesti, Harju maakond
331 IV Stardigrupp Paul Teearu 1989 mees M Eesti, Valga maakond
OÜ Valga Puu
332 IV Stardigrupp Aare Kiik 1957 mees M60 Eesti, Tartu maakond
333 IV Stardigrupp Indrek Siilaberg 1980 mees M Eesti, Harju maakond
334 IV Stardigrupp Andres Tammsaar 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
335 IV Stardigrupp Rain Vaikmäe 1984 mees M Eesti, Põlva maakond
336 IV Stardigrupp Janeli Jallai 1981 naine N Eesti, Valga maakond
337 IV Stardigrupp Indrek Sang 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
Sparta
338 IV Stardigrupp Urmas Sarri 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
339 IV Stardigrupp Kaido Hanikat 1967 mees M50 Eesti, Harju maakond
CONVISO
340 IV Stardigrupp Mikk Rajaver 1988 mees M Eesti, Harju maakond
341 IV Stardigrupp Birgit Murumägi 1997 naine N20 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
342 IV Stardigrupp Tauno Antsmäe 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
RGB
343 IV Stardigrupp Aleksandr Pugatšov 1958 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
344 IV Stardigrupp Helgo Äkke 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
Team TT
345 IV Stardigrupp Priit Palmiste 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
346 IV Stardigrupp Gunnar Baum 1972 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
347 IV Stardigrupp Signe Seskena 1989 naine N Läti, Vidzeme
348 IV Stardigrupp Urmo Kiitam 1989 mees M Eesti, Harju maakond
349 IV Stardigrupp Rein Kriks 1951 mees M60 Eesti, Lääne-Viru maakond
350 IV Stardigrupp Kaspar Songisepp 1980 mees M Eesti, Tartu maakond
Tava Mets
351 IV Stardigrupp Tuomo Leinonen 1950 mees M60 Soome, Taivalkoski
352 IV Stardigrupp Kalle Karrofeldt 1979 mees M Eesti, Tartu maakond
353 IV Stardigrupp Taivo Blond 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
354 IV Stardigrupp Dmitri Smirnov 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
355 IV Stardigrupp Taivo Tali 1966 mees M50 Eesti, Tartu maakond
Harju KEK RSK
356 IV Stardigrupp Hans Üürike 1985 mees M Eesti, Harju maakond
357 IV Stardigrupp Karin Laurik 1976 naine N40 Eesti, Harju maakond
sparta
358 IV Stardigrupp Sergey Kostynich 1964 mees M50 Venemaa, Russia
359 IV Stardigrupp Jaak Jaagus 1956 mees M60 Eesti, Tartu maakond
360 IV Stardigrupp Virgo Kilm 1972 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
361 IV Stardigrupp Maarika Suursu 1974 naine N40 Eesti, Lääne-Viru maakond
362 IV Stardigrupp Hanno Liiva 1979 mees M Eesti, Harju maakond
363 IV Stardigrupp Heino Märks 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kaitseväe Peastaap
364 IV Stardigrupp Vladislav Pakhomenkov 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
365 IV Stardigrupp Kaljo Julge 1957 mees M60 Eesti, Tartu maakond
366 IV Stardigrupp Marek Kiik 1974 mees M40 Eesti, Tartu maakond
367 IV Stardigrupp Pille Palumaa 1974 naine N40 Eesti, Järva maakond
Järva-Jaani Ratta ja Suusaklubi
368 IV Stardigrupp Raivo Roolaid 1980 mees M Eesti, Harju maakond
369 IV Stardigrupp Merike Maier 1964 naine N50 Eesti, Tartu maakond
SAINT GOBAIN GLASS ESTONIA SE
370 IV Stardigrupp Raul Aarma 1976 mees M40 Eesti, Rapla maakond
Raplamaa Rattaklubi KoMo
371 IV Stardigrupp Boris Možžechkov 1945 mees M70 Venemaa, Venemaa
372 IV Stardigrupp Indrek Hubel 1986 mees M Eesti, Viljandi maakond
373 IV Stardigrupp Henrik Vospert 1989 mees M Eesti, Harju maakond
374 IV Stardigrupp Norman Pirk 1989 mees M Eesti, Lääne maakond
375 IV Stardigrupp Kärt Praks 1990 naine N Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
376 IV Stardigrupp Silver Kroon 1980 mees M Eesti, Harju maakond
MEREVÄGI
377 IV Stardigrupp Daisy Kroon 1967 naine N50 Eesti, Ida-Viru maakond
378 IV Stardigrupp Ergo Mikkor 1982 mees M Eesti, Harju maakond
379 IV Stardigrupp Margus Männa 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
380 IV Stardigrupp Ursel Paap 1988 mees M Eesti, Lääne-Viru maakond
381 IV Stardigrupp Vasily Shikhranov 1951 mees M60 Eesti, Ida-Viru maakond
382 IV Stardigrupp Esko Koivula 1950 mees M60 Soome, Soome
383 IV Stardigrupp Julia Nifakina 1985 naine N Soome, Taivalkoski
384 IV Stardigrupp Andres Habakuk 1984 mees M Eesti, Harju maakond
385 IV Stardigrupp Veiko Soo 1968 mees M40 Eesti, Jõgeva maakond
386 IV Stardigrupp Raiko Jool 2001 mees M17 Eesti, Ida-Viru maakond
387 IV Stardigrupp Laura Kuusemets 1996 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
388 IV Stardigrupp Kalle Vall 1977 mees M40 Eesti, Tartu maakond
389 IV Stardigrupp Jaanus Mägi 1977 mees M40 Eesti, Ida-Viru maakond
390 IV Stardigrupp Risto Klaassen 1984 mees M Eesti, Võru maakond
391 IV Stardigrupp Ene Ojari 1965 naine N50 Eesti, Tartu maakond
392 IV Stardigrupp Tarmo Kastemäe 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
393 IV Stardigrupp Kevin Grihin 2001 mees M17 Eesti, Võru maakond
Karupesa Team
394 IV Stardigrupp Kalle Adrat 1971 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
395 IV Stardigrupp Alexander Tishchenkov 1952 mees M60 Eesti, Harju maakond
396 IV Stardigrupp Janek Leer 1977 mees M40 Eesti, Harju maakond
CC Rota Mobilis
397 IV Stardigrupp Eve Tammemäe 1965 naine N50 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi suusaklubi
398 IV Stardigrupp Rain Leisi 1968 mees M40 Eesti, Harju maakond
399 IV Stardigrupp Maila Rehi 1972 naine N40 Eesti, Tartu maakond
400 IV Stardigrupp Arne Rehi 1969 mees M40 Rootsi, Tartu maakond
401 V Stardigrupp Karen Soosalu 1962 mees M50 Eesti, Harju maakond
402 V Stardigrupp Marek Saar 1970 mees M40 Eesti, Harju maakond
403 V Stardigrupp Ülle Aaslav-Kaasik 1972 naine N40 Eesti, Harju maakond
404 V Stardigrupp Uku Aaslav-Kaasik 1974 mees M40 Eesti, Harju maakond
405 V Stardigrupp Anastasija Pahhomenkova 2001 naine N17 Eesti, Harju maakond
406 V Stardigrupp Taavet Bristol 1986 mees M Eesti, Harju maakond
407 V Stardigrupp Sirje Nurgamaa 1973 naine N40 Eesti, Ida-Viru maakond
SK J'rve
408 V Stardigrupp Vladimir Savinov 1964 mees M50 Eesti, Harju maakond
409 V Stardigrupp Andres Soojärv 1976 mees M40 Eesti, Harju maakond
Kulgur Team
410 V Stardigrupp Allain-Marco Anton 2001 mees M17 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
411 V Stardigrupp Viljar Laidvee 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
412 V Stardigrupp Danny-Rocco Anton 2001 mees M17 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
413 V Stardigrupp Revo Raudjärv 1982 mees M Eesti, Harju maakond
414 V Stardigrupp Karolina Pugal 2000 naine N17 Eesti, Viljandi maakond
Viljandi põhjakotkas
415 V Stardigrupp Indrek Saar 1973 mees M40 Eesti, Lääne-Viru maakond
416 V Stardigrupp Aveli Uustalu 2000 naine N17 Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse suusaklubi
417 V Stardigrupp Maris Nurm 1985 naine N Eesti, Ida-Viru maakond
Alutaguse Suusaklubi
418 V Stardigrupp Aare Huik 1969 mees M40 Eesti, Võru maakond
419 V Stardigrupp Martin Laur 1975 mees M40 Eesti, Harju maakond
420 V Stardigrupp Toomas Unt 1975 mees M40 Eesti, Pärnu maakond
421 V Stardigrupp Helin Müüdla 2000 naine N17 Eesti, Ida-Viru maakond
422 V Stardigrupp Aljona Jagudina 1976 naine N40 Eesti, Ida-Virumaa
Äkke spordiklubi
423 V Stardigrupp Mikhail Gorlovich 1965 mees M50 Eesti, Ida-Viru maakond
Äkke spordiklubi
1001 Sulev Muru 1957 mees M60 Eesti, Võru maakond
1002 Indrek Pak 1971 mees M40 Eesti, Harju maakond
1003 Ulvar Pavlov 1964 mees M50 Eesti, Lääne-Viru maakond
1004 Arvo Raja 1961 mees M50 Eesti, Harju maakond
1005 Kaarel Toss 1952 mees M60 Eesti, Viljandi maakond
1006 Mati Kallemets 1947 mees M70 Eesti, Lääne maakond
SK Sula
1009 Juhan Lukk 1949 mees M60 Eesti, Lääne maakond
Sula
1010 Priidu Priks 1937 mees M70 Eesti, Ida-Viru maakond
1012 Heini Tammik 1953 mees M60 Eesti, Tartu maakond

...