Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 08.08.2022 20:40.
Kokku: 901
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton): 177
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton): 509
Noorte- ja matkasõit: 170
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem: 24
Lastesõit - M8/N8: 14
Lastesõit - M10/N10: 7
mees: 778
naine: 123
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Rauno Agu
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Markku Ainsalu
ProShop Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ülari Alaväli
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kalev Albri
ONNINEN I
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Arne Ansper
Cyber
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rait Ärm
Cycling Tartu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marko Aro
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Anti Arumägi
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnu Eelma
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Siim Ehasalu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marek Einla
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raino Einroos
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indrek Epner
ProShop Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Risto Erik
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indrek Ester
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Riho Ever
Velo Clubbers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aki Färm
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Dmitri Gostev
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Harry Grünberg
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Liis Grünberg
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Grünberg
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marco Haas
SAQ SC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaido Hermat
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ahti Hinnov
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Laur Hiob
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rivo Jänes
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Janar Janno
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jüri Järv
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Gert Jõeäär
VELOPLUS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Sergei Johanson
REDBIKE TEAM 3
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tanel Käär
MTÜ Spordiselts
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Morten Kaasik
CES
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andre Kaibald
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raul Kaldre
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Peeter Kand
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Argo Kärsten
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Markko Karu
EST.1918 / Rekord CC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Väino Kaur
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Karmo Keerd
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Madis Kerna
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Robert Kimmel
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margo Kingo
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margo Kippasto
AT Spordiklubii
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ivar Kivimäe
ONNINEN II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Sergei Kljujev
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaspar Kõiv
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andrus Konga
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marek Kostabi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristers Kovgers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ahto Kruusmann
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rene Kübar
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kajar Kuldsepp
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mikko Kupiainen
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Kurg
SK Parksi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Janno Kusman
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margus Kuusk
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Elle Leppik
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Alar Liin
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ivo Linnas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Joonas Lõbus
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Anti Looskari
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Helin Lung
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marti Lung
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Joonas Maanurm
ProShop Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andres Maarits
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mati Mäe
HKP Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Martin Mäggi
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mait Malsroos
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jüri Märtmaa
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margus Meidla
ONNINEN II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Joel Meringo
REDBIKE TEAM 3
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Mets
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rein Mölder
Fixus Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Mõttus
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ainar Münt
ONNINEN II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Urmas Murumets
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaspar Neemesto
ProSop Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ott Niggulis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Alar Nõmmik
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jan-Erik Nõmtak
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Asko Nurm
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Henri Ojala
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Imre Ojavere
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Antti Ööbik
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marko Ööman
Red Bike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andrus Oruste
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raigo Paas
SAQ SC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tomi Paavola
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Meelis Padar
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rene Pajus
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ats Palu
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marianne Palusoo
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Egert Pani
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ergo Pank
RADIUS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aimar Pedari
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tiit Pekk
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnu Pekk
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marko Peterson
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ivar Pilv
ONNINEN I
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jukko Pirn
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marko Pohl
AT Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tauno Põldoja
vk Velron
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Peeter Poopuu
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Paavo Prii
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rainer Punga
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Anneliis Puu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaupo Raag
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ermo Rae
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jaan Raivet
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aigar Raja
Freesport
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Randpõld
KOMO
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Meelis Rebane
AT Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Rebane
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raido Rebas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Rei
CFC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Alar Reiska
Haanja RK
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Egon Rembla
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mikk Ristna
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnu Roosaar
ONNINEN II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Dmitri Rusovitš
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Guido Salumäe
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indrek Sauväli
Sindi SK KALJU
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaspar Semm
Vooremaa Centrum Rattabaas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristo Sepp
FLEXOIL
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ivo Sild
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kalev Sildaru
lebo racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Martin Sildre
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Simo Sohkanen
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Valmer Stalkov
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Alvar Suisalu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Heikki Suokas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raul Talumaa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Daniel Talur
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnu Talur
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarvi Talv
vk Velron
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Heiki Talvik
Koidu suusaklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Diimar Tarajev
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tavo Tenson
ONNINEN I
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Tiismaa
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raido Tonts
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnis Tulp
Milrem Robotics
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ivo Tupits
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Reeda Tuula-Fjodorov
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Josten Vaidem
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raini Valgma
SAQSC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Sander Värv
CC REKORD
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Valdek Venno
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aivo Viilop
Porter Racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Veiko Viira
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Vladimir Vsivtsev
Äkke
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Erko Vuks
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)

...