Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 08.08.2022 20:40.
Kokku: 901
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton): 177
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton): 509
Noorte- ja matkasõit: 170
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem: 24
Lastesõit - M8/N8: 14
Lastesõit - M10/N10: 7
mees: 778
naine: 123
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marion Aare
CC Rota Mobilis
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Aas
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erko Aasma
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ülo Ahu
Alutaguse SUKL
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ain Ainsaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marko Allik
RedBike Team 4
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Allmere
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rain Altosaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaan Alvela
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andy Andla
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maido Animägi
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aimar Apri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Riho Artjušin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hanno Aua
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Bachmann
Stoneridge Electronics AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anton Bazõlev
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dan Chagall
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Danilov
Shoproller Kose AMK ct
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Teet Dooner
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Einar Dubrov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Teet Eelmere
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Agris Eensalu
Redbike Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ott Eensalu
Nõmme Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ardi Eensoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Einblau
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Einmaa
AMBLA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erik Elmanovits
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Armas Elo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Ennok
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Erikson
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ardu Ernits
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ago Estermaa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rando Marten Evendi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lauri Freivald
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vahur Fuks
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Galina Gladõseva
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Konstantin Gorbunov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ron Gristsenko
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Leino Gromov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Steve Haas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margo Haljand
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ülar Hallikivi
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Haniotti
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Hein
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rene Hein
BOSCH TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Heinrichsen
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tanel Heinrichsen
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sander Heinsoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aleksandr Hlebnikov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Hommuk
Roomik OÜ
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Hubel
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taivo Hürden
VIIMSI RATTAKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mati Jaaku
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ergo Jair
CC Rota Mobilis
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eero Jakobson
Tervisesport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Õnne-Liina Jakobson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Jakobsoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Jamnes
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eduard Jankovski
Axinom
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Järv
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Järve
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Helje Järveoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Järveoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Järvsoo
Sindi SK KALJU
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Jõesaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Egert Johanson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Oliver Johanson
Tele2 Eesti AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raimo Johanson
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rainer Jürgenson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Illar Kaasik
Viimsi Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aare Kährik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reili Kaibald
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Kajakas
Z Racing Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Kajakas
Z Racing Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raiko Kaldoja
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raido Kaljurand
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kalmer Kallasmaa
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Kallaste
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mart Kalle
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anne Kannimäe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janar Kannimäe
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Krista Karing
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kuido Karner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Kasemaa
ONNINEN I
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mikko Kask
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vladimir Katin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andre Kauk
CC Rota Mobilis
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anti Kauk
CC Rota Mobilis
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sten Kaun
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Kertsman
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raimond Kesa
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Petri Keskitalo
Raahe CC
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Kesvatera
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Allan Kibin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sander Kiil
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Riho Kikkas
Valio Eesti AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Steven Kingo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erik Kirikmäe
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hendrik Kiristaja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Avo Kirsipuu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Kirsipuu
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henrik Kivilo
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Kivipõld
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Kivistu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Gert Klaaser
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Klaos
Z Racing Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Kogermann
SAQ
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Kogger
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaire Koik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Koik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Koik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kardo Kõiv
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristiina Kõll-Grünberg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kuido Kond
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anu Konga
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ats Konsap
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaupo Kõrgesaar
Peetri Sport
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Kõster
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrea Kotkas
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Pavel Kotkin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Kozlov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Helar Kriisa
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Kriisa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rene Kuik
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Robertino Kuik
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Kukk
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek-Robin Kukk
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kätlin Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Kukk
CERBOS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andre Kull
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mari Kupiainen
Team Evoc Finland
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanika Kurgjärv
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kevin Kurm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Kurusk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Kurval
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Kutsch
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indra Kutser
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karmo Kutser
CFC
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ago Kütt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andre Kütt
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erik Kütt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Küttis
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kevin Kuusik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aadu Kuusk
Pambu
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Keijo Kuusk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Lääne
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elvis Leon Laanjõe
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Lääts
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kimmo Ladvas
Eesti BMW Klubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aive Laidver
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Leho Laidver
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivika Lainevee
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rein Lauk
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Leer
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Leetberg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Leier
Komo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Avo Leo
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andro Lichtfeldt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Liiv
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Liivak
Kaitsevägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Feliks Lilenbach
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aali Lill
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lee-Helen Lill
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Oliver Lill
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Heikki Lillemäe
RedBike Team 3
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maris Lillep
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alo Lõoke
SA Eesti Terviserajad
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Stefan Lootus
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liis Lõune
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Lubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristo Luhaäär
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liivo Luidre
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Einar Luiga
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Luts
Tartumaa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Madisson
Telia Eesti AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Mäekivi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Mägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Mägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rene Mainsoo
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Maiste
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Malsroos
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Leila Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Mängel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marius Mängel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Markus Mängel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mango Maranik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mario Mardim
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kätlin Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liina Märtin
Rae Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Martson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jane Medar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Meltsas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joosep Mesi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dmitri Mesteljainen
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Merilin Metsalu
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Michelson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karin Mikk
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mait Mikk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Mikk-Kirsme
Haaslava MTB
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Renee Mikomägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Mooste
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ülar Morel
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Timofei Morgun
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mari-Liis Mõttus
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karl Oskar Mürk
Sportlove
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mirko Muruoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Müürsep
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Einar Näks
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margo Nigul
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Romet Niilus
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taaro Niin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Nõgel
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lasse Nõlvik
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivo Nool
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Noormets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karl-Martin Nurm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Nurmse
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erkki Ormus
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Silver Ott
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sten-Erik Ottender
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peet Paal
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jürgen Paat
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Heigo Paglant
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Pajumaa
MTÜ Spordiselts
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Helari Pallas
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Palm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Pani
Team Stokker
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ranno Paosalu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rasmus Pärsim
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Parv
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Roland Pauklin
Telia Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Remo Pender
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Egon Pentjärv
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kalle Piirioja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivo Piirsalu
ONNINEN II
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Pikker
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanis Pikkof
Sportlove
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andi Piliste
RYYSAK TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alari Pilliroog
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Armin Pilv
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marvin Pirnipuu
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Oliver Plaado
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raino Pobbol
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mait Pokkinen
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ken Post
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Prants
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Keijo Priks
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Printsmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Robin Pruul
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karl Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marcus Puhke
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Puhke
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rainer Pungar
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Johann Mattias Puuorg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karlis Puusepp
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristo Puustusmaa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Püvi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Raamets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ahti Raasuke
Hawaii Express Kuressaare
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Rahnel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Rahu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eldur Raiesmaa
Auto Stock Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Remo Raiesmaa
Paikuse PK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Triin Rait
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Naima Raiv-Altosaar
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Rajamets
Kalevi Rattakool
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mario Randoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joel Rang
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Rannala
Malmerk Klaasium
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Rätsepp
Tengu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Reimaa
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anti Reimann
TCT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Gea Reimann
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hendrik Reimann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Reinoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Riiner
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Riismann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henrik Rikkas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Risto Ristisaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Ristmets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivo Hendrik Rohtmets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jorma Rooberg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Märt Rooden
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Roosild
Transferwise
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reiko Rosenthal
RTR
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Gunars Rozenbergs
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Olavi Ründva
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alo Rüütel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raido Saar
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sander Saar
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Saarep
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Saksniit
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Sala
ONNINEN I
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rene Salk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jüri Sankman
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Sarapuu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Urmas Sarri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Heikki Savolainen
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jevgeni Šerstjuk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Nikolay Shavela
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vladimir Sidorov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marko Sigus
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reijo Sikk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Märt Sildvee
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janar Sillaots
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maario Silm
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Agu Simulask
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Sinik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ragnar Sirk
NRK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mart Sisask
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Sisask
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Siska
REDBIKE TEAM 4
RedBike
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aare Sõber
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Oole Soodla
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marko Soopalu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karen Soosalu
velo clubbers
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Harri Sügis
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Sulg
Kondimootorid
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jüri Suluste
SJK Viiking
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elar Sumberg
Fujitsu Estonia
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristina Suokas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Endel Susi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Regina Suzi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Iiris Takel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kalle Takel
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Talmet
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Bruno Tamm
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Tamm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hando Tamm
Kalakuningad
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Tamm
SK Keremeister
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Tamm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taago Tamm
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Olari Tammel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaak Tammemägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Tammesoo
Isand Jupi klubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erkki Tammisaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Tammsalu
Rõuge Racing Team
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarvi Tara
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Tarvis
KoMo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Taul
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Tedremaa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karl Teearu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sten Teppan
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarvi Thomberg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Tiedemann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Matti Tikkanen
Rajamäen Kehitys
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taikki Tillemann
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Ting
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rainer Tokko
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Tolm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tanel Tombak
TCT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anu Toomjõe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tauno Trallmann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liis Trumm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ülar Truubon
Elidor Elektritööd
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kermo Tsäro
ONNINEN I
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dmitri Tšasovskih
Axinom
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Tunder
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Tunder
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Herki Tuttelberg
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TARVAS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liis Tuur
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hermo Uibo
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kadri Ukrainski
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Risto Ülem
Regio OÜ
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Timo Undla
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Vadi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Vahemaa
Shoproller Kose AMK ct
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Vaher
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tauno Vahesalu
Aex Motoklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Markus Vähi
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ermet Vain
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hedvi Valgemäe
RedBike
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Valgmäe
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reigo Väli
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kai Valt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vallo Vardja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alo Vare
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ahti Vares
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Varik
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Arseny Vasilev
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dmitri Vavilov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Veesalu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Veiler
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henri Ventmann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Veri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kairit Veri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Viikoja
Sindi SK KALJU
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Vizgirda
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Volk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ainars Volts
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Vonk
ProCoating Kostivere rattatiim
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janar Vonk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Argo Vooremaa
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Steve Võsu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Vunk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Didzis Zigurs
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)

...