Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 20.09.2021 10:00.
Kokku: 901
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton): 177
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton): 509
Noorte- ja matkasõit: 170
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem: 24
Lastesõit - M8/N8: 14
Lastesõit - M10/N10: 7
mees: 778
naine: 123
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Marko Aalik
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marion Aare
CC Rota Mobilis
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Aas
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jürgen Aas
Viljandi HC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Meelis Aasla
Škoda Laagri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erko Aasma
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hanno Abras
Noorte- ja matkasõit
Jakob Adermann
Noorte- ja matkasõit
Rauno Agu
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Allan Ahman
Noorte- ja matkasõit
Aune Ahman
Noorte- ja matkasõit
Hannes Ahman
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Taavi Ahman
Hokiklubi Kajakas
Noorte- ja matkasõit
Laila Ahu
Noorte- ja matkasõit
Ülo Ahu
Alutaguse SUKL
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ain Ainsaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Markku Ainsalu
ProShop Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ülari Alaväli
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kalev Albri
ONNINEN I
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marko Allik
RedBike Team 4
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Allmere
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rain Altosaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Matis Alusalu
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaan Alvela
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andy Andla
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maido Animägi
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Anipai
Noorte- ja matkasõit
Arne Ansper
Cyber
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aimar Apri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rait Ärm
Cycling Tartu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Adeele Arnek
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marko Aro
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Riho Artjušin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anti Arumägi
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Hanno Aua
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Bachmann
Stoneridge Electronics AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anton Bazõlev
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Martin Berestovski
Noorte- ja matkasõit
Hugo Bergson
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Gunnar Bergvald
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Edgar Blok
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ron-Antero Borissov
CFC Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Zlata Broniševskaja
Noorte- ja matkasõit
Jüri Broniševski
Noorte- ja matkasõit
Dan Chagall
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hans Markus Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Danilas
Otepää Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Danilov
Shoproller Kose AMK ct
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tatjana Dobolina
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Carl Peeter Dooner
Noorte- ja matkasõit
Chris Erik Dooner
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Teet Dooner
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Einar Dubrov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elisabeth Ebras
Kalevi Jalgrattakool
Noorte- ja matkasõit
Tõnu Eelma
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Teet Eelmere
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Agris Eensalu
Redbike Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ott Eensalu
Nõmme Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ardi Eensoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sandra Eensoo
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Thomas Otto Eggleton
Lastesõit - M10/N10
Siim Ehasalu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mihkel Einblau
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Einla
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tiit Einmaa
AMBLA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raino Einroos
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kevin Ivar Elenurm
Noorte- ja matkasõit
Toomas Elling
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Ellmann
Enervit
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erik Elmanovits
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Armas Elo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Ennok
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Epner
ProShop Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Risto Erik
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Erikson
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ardu Ernits
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Ester
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ago Estermaa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristi Evendi
Noorte- ja matkasõit
Rando Marten Evendi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Riho Ever
Velo Clubbers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aki Färm
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Lauri Freivald
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vahur Fuks
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Galina Gladõseva
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Gontmacher
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Konstantin Gorbunov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Oliver Gorbunov
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Dmitri Gostev
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ron Gristsenko
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Leino Gromov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Berit Grünberg
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Eliina Grünberg
Noorte- ja matkasõit
Gert Grünberg
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Hardy Grünberg
Lastesõit - M8/N8
Harry Grünberg
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Liis Grünberg
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Grünberg
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mihhail Gurov
Lastesõit - M10/N10
Marco Haas
SAQ SC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Steve Haas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margo Haljand
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ülar Hallikivi
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jasmiin Halop
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Aivar Haniotti
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Robert Havamaa
AT Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Madis Hein
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rene Hein
BOSCH TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Emma-Nora Heinpalu
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Raivo Heinrichsen
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tanel Heinrichsen
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hardi Heinsar
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sander Heinsoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Hermat
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ahti Hinnov
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Karl-Oskar Hinnov
Noorte- ja matkasõit
Susanna Hinnov
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Laur Hiob
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aleksandr Hlebnikov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Hommuk
Roomik OÜ
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Hubel
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ralf Hürden
Cfc
Noorte- ja matkasõit
Taivo Hürden
VIIMSI RATTAKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Karl Sebastian Idavain
ProCoating Kostivere Rattatiim
Noorte- ja matkasõit
Sirje Igel
Noorte- ja matkasõit
Piia Jaaksoo
Noorte- ja matkasõit
Mati Jaaku
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Age Jaanimets
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ergo Jair
CC Rota Mobilis
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eero Jakobson
Tervisesport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Õnne-Liina Jakobson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Jakobsoo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Jakobsoo
Nõmme Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Margus Jamnes
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rivo Jänes
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Eduard Jankovski
Axinom
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janar Janno
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Berit Janson
Procoating Kostivere Rattatiim
Noorte- ja matkasõit
Katrina Jansone
Lastesõit - M10/N10
Rudolfs Jansons
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Karl-Sander Januško
Noorte- ja matkasõit
Jüri Järv
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mihkel Järv
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Järve
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Järve
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aaron Parker Järveoja
KOMO
Noorte- ja matkasõit
Helje Järveoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Järveoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Järvloo
ASTRO BALTICS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Järvsoo
Sindi SK KALJU
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Markus Järvsoo
Sindi SK KALJU
Noorte- ja matkasõit
Gert Jõeäär
VELOPLUS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margus Jõesaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Egert Johanson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Oliver Johanson
Tele2 Eesti AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raimo Johanson
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sergei Johanson
REDBIKE TEAM 3
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Joel Jõul
Noorte- ja matkasõit
Batrisia Jullinen
Noorte- ja matkasõit
Rainer Jürgenson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maria Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Jürisaar
Noorte- ja matkasõit
Tauri Jürisaar
Haanja Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tristan Jürisaar
Lastesõit - M8/N8
Zahar Juuse
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Tanel Käär
MTÜ Spordiselts
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mairit Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Maris Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marius Kaarjärv
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ruben Käärst
Noorte- ja matkasõit
Illar Kaasik
Viimsi Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Morten Kaasik
CES
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaspar Kaasla
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andre Kaer
Noorte- ja matkasõit
Aare Kährik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andre Kaibald
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Reili Kaibald
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Kajakas
Z Racing Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Kajakas
Z Racing Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Herlen Kajo
Noorte- ja matkasõit
Robert Kalamees
Lastesõit - M8/N8
Raiko Kaldoja
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Kaldre
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raido Kaljurand
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Teet Kallakmaa
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lauri Kallari
Noorte- ja matkasõit
Taimar Kallari
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kalmer Kallasmaa
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Kallaste
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mart Kalle
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Kalliste
Mikitamäe Aironmään Klubi
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kalvo Kalmu
SAKU SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Markus Kamps
Noorte- ja matkasõit
Peeter Kand
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kadri Kangur
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karli Kannenberg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anne Kannimäe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janar Kannimäe
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Roland Kannimäe
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Taavi Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Viljar Kannimäe
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Krista Karing
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kuido Karner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Argo Kärsten
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Markko Karu
EST.1918 / Rekord CC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaido Kaschan
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andrus Kasekamp
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Kasemaa
ONNINEN I
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mikko Kask
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vladimir Katin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andre Kauk
CC Rota Mobilis
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anti Kauk
CC Rota Mobilis
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sten Kaun
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Väino Kaur
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jaanus Keerberg
AMBLA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Keerd
Noorte- ja matkasõit
Karmo Keerd
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Madis Kerna
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aldor Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anabel-Carmen Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Andrus Kerner
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Jaanus Kertsman
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raimond Kesa
Mikitamäe Aironmään Klubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Petri Keskitalo
Raahe CC
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Urmet Kesküla
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Kesvatera
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Allan Kibin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hans Andre Kiigemägi
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Kiil
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lauri Kiivit
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Riho Kikkas
Valio Eesti AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Keito Killing
Kalakuningad
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raian Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Raiko Kimmel
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Robert Kimmel
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margo Kingo
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Steven Kingo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margo Kippasto
AT Spordiklubii
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Erik Kirikmäe
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ailar Kiristaja
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Hendrik Kiristaja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mia Kirn
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Avo Kirsipuu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Kirsipuu
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henrik Kivilo
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Kivimäe
ONNINEN II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raul Kivimäe
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Kivipõld
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ramon Kivisild
Lastesõit - M8/N8
Eliise Kivistu
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Margus Kivistu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karl Kiviväli
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Gert Klaaser
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aiko Klaos
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Klaos
Z Racing Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Kleinson
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sergei Kljujev
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Meelis Kogermann
SAQ
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Kogger
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaire Koik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Koik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Koik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Koitla
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kardo Kõiv
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Kõiv
REDBIKE TEAM 3
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaido Kokk
Suusahullud 
Noorte- ja matkasõit
Kristiina Kõll-Grünberg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karl Martin Kõllamägi
Noorte- ja matkasõit
Laurell Kompost
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kuido Kond
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Konga
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Anu Konga
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marten Konga
Noorte- ja matkasõit
Ats Konsap
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kärt Koolmeister
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kiur Koolmeister
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Kaupo Kõrgesaar
Peetri Sport
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Kornõšev
Noorte- ja matkasõit
Markus Kornõšev
Noorte- ja matkasõit
Marten Kornõšev
Noorte- ja matkasõit
Marek Kostabi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indrek Kõster
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrea Kotkas
Shoproller Kose AMK ct
MTÜ Kose AMK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Pavel Kotkin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Kotov
VELO CLUBBERS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristers Kovgers
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raul Kozlov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Helar Kriisa
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Kriisa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiina Kriisa
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Kristal
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Magnus Krusemann
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ahto Kruusmann
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rene Kübar
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rene Kuik
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Robertino Kuik
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Agnes Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Kukk
Jalgrattaklubi Paralepa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek-Robin Kukk
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kätlin Kukk
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Kukk
CERBOS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sigvard Kukk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andre Kulak
Noorte- ja matkasõit
Vjatšeslav Kulak
Noorte- ja matkasõit
Kajar Kuldsepp
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Nikita Kulikov
Lastesõit - M10/N10
Andre Kull
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karolina Kull
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Ketlin Kull
Lastesõit - M8/N8
Markus Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Oliver Kull
SK RAKKE
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Rait Kull
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Elo Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Kasper Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Siim Kulp
METSAHAKE
Noorte- ja matkasõit
Mari Kupiainen
Team Evoc Finland
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mikko Kupiainen
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rain Kuresoo
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Kurg
SK Parksi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jaanika Kurgjärv
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kevin Kurm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Kurusk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Kurval
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Kusman
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Janek Kutsch
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indra Kutser
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karmo Kutser
CFC
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ago Kütt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andre Kütt
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erik Kütt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Küttis
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kevin Kuusik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aadu Kuusk
Pambu
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Keijo Kuusk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Kuusk
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tanel Kuusk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Liis Kuusnõmm
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Laura Lääne
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Siim Lääne
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Laaniste
Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elvis Leon Laanjõe
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Lääts
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Ladva
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kimmo Ladvas
Eesti BMW Klubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mirtel Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Olavi Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Reno Laht
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Noorte- ja matkasõit
Aive Laidver
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Leho Laidver
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivika Lainevee
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Evelin Lappalainen
Noorte- ja matkasõit
Joonas Latik
Noorte- ja matkasõit
Rein Lauk
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Leer
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Leetberg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Leier
Komo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karin Lellep
Noorte- ja matkasõit
Loore Lemloch
Noorte- ja matkasõit
Oskar Lemloch
Noorte- ja matkasõit
Avo Leo
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Linda Lepasalu
Noorte- ja matkasõit
Hillar Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Lepik
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Lepik
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Emeri Lepp
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ragnar Lepp
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elle Leppik
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andro Lichtfeldt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Liin
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Madis Liiv
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janno Liivak
Kaitsevägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Feliks Lilenbach
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aali Lill
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lee-Helen Lill
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Oliver Lill
REDBIKE TEAM 2
RedBike
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Heikki Lillemäe
RedBike Team 3
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maris Lillep
RedBike
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivo Linnas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Joonas Lõbus
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Liisi Lohk
Noorte- ja matkasõit
Alo Lõoke
SA Eesti Terviserajad
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anti Looskari
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Stefan Lootus
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liis Lõune
SPORDIKLUBI RAKKE NAISKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Lubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristo Luhaäär
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liivo Luidre
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Einar Luiga
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Luks
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Helin Lung
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marti Lung
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Taavi Luts
Tartumaa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Villu Lüüsalu
Püha Loomaaed
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joonas Maanurm
ProShop Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andres Maarits
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Argo Maasikmäe
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alges Maasikmets
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marek Maasikmets
SHOPROLLER KOSE AMK CT 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Madisson
Telia Eesti AS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mati Mäe
HKP Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Veiko Mäekivi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Markus Mäeuibo
Haanja rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Martin Mäggi
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indrek Mägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Mägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rene Mainsoo
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Maiste
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mait Malsroos
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Taavi Malsroos
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Leila Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Malva
ProCoating Kostivere Rattatiim
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margus Mängel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marius Mängel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Markus Mängel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Männistu
Noorte- ja matkasõit
Rimo Männistu
Noorte- ja matkasõit
Mango Maranik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mario Mardim
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ahti Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kätlin Mardo
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liina Märtin
Rae Rattaklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jüri Märtmaa
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andres Martson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jane Medar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Meidla
ONNINEN II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Johann Meikar
Noorte- ja matkasõit
Hannes Meimre
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Veiko Meltsas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Merike Meriküla
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joel Meringo
REDBIKE TEAM 3
RedBike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Joosep Mesi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dmitri Mesteljainen
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Mets
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Merilin Metsalu
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Mettis
BOSCH TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Michelson
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erkki Mikenberg
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karin Mikk
Fun Timez Hawaii Cyclon
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mait Mikk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Mikk-Kirsme
Haaslava MTB
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Renee Mikomägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Mikson
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jan Minski
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Virgo Mitt
Pärnu Spordiselts Kalev
Noorte- ja matkasõit
Rein Mölder
Fixus Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Juri Molev
Kalevi Jalgrattakool
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Koidu Moor
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Mooste
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ülar Morel
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Timofei Morgun
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaan Mõtsnik
Noorte- ja matkasõit
Kät Mõttus
BOSCH TEAM
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mari-Liis Mõttus
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Matthias Mõttus
Haanja Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Mõttus
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ainar Münt
ONNINEN II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Karl Oskar Mürk
Sportlove
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rain Murmann
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Urmas Murumets
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mirko Muruoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Renee Muugamäe
Lastesõit - M8/N8
Renee Muugamäe
Lastesõit - M8/N8
Indrek Müürsep
Egesten Metallehitused/BGM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Einar Näks
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Nassar
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Neemela
TEAM AMPS
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kaspar Neemesto
ProSop Team
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rainer Neidra
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Nelis
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ott Niggulis
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margo Nigul
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Harles Nigulas
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Romet Niilus
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taaro Niin
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ahti Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Noorte- ja matkasõit
Tobias Nirgi
RR SIPLASED / TARVAS
Noorte- ja matkasõit
Tõnis Nõgel
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lasse Nõlvik
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Nõmmik
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jan-Erik Nõmtak
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ivo Nool
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Noormets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Asko Nurm
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Karl-Martin Nurm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Nurmse
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eero Oja
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henri Ojala
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Siim Ojaver
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Imre Ojavere
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Antti Ööbik
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marko Ööman
Red Bike
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Anti Oot
Team Amps
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Orav
ONNINEN II
Noorte- ja matkasõit
Ott Orav
Noorte- ja matkasõit
Maario Orgla
Škoda Laagri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elvis Ormus
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Emmanuel Ormus
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Erkki Ormus
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Oruste
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristo Õruste
Noorte- ja matkasõit
Kaupo Ots
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Silver Ott
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sten-Erik Ottender
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peet Paal
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raigo Paas
SAQ SC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jürgen Paat
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tomi Paavola
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Meelis Padar
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Heigo Paglant
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido-Peeter Pahkma
Procoating Kostivere rattatiim
Noorte- ja matkasõit
Andres Paju
Noorte- ja matkasõit
Teet Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Thristan Paju
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Thristo Paju
SK Rakke
Spordiklubi Viimsi Sport
Noorte- ja matkasõit
Priit Pajumaa
MTÜ Spordiselts
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ly Pajur
Noorte- ja matkasõit
Rene Pajus
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Helari Pallas
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Veiko Palm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ats Palu
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marianne Palusoo
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Egert Pani
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marek Pani
Team Stokker
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ergo Pank
RADIUS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ranno Paosalu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Frederik Pärn
Noorte- ja matkasõit
Katarina Pärn
Noorte- ja matkasõit
Kristofer Pärn
Noorte- ja matkasõit
Aivar Pärnamets
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rasmus Pärsim
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Parv
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Roland Pauklin
Telia Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aimar Pedari
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Alexander Tobias Peets
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Hendrik-Ulvar Peets
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Noorte- ja matkasõit
Robert Peets
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
Noorte- ja matkasõit
Tiit Pekk
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnu Pekk
ALUTAGUSE SEIKLUSPARK
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Remo Pender
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Egon Pentjärv
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marko Peterson
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Richard Piho
cfc
Noorte- ja matkasõit
Kalle Piirioja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Adeele Piirsalu
Lastesõit - M8/N8
Aivo Piirsalu
ONNINEN II
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anni Pauliine Piirsalu
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Joosep Johann Pikker
Noorte- ja matkasõit
Priit Pikker
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanis Pikkof
Sportlove
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andi Piliste
RYYSAK TEAM
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alari Pilliroog
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Armin Pilv
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Pilv
ONNINEN I
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rico Pilv
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Robin Pilv
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Patrik Tobias Pindma
CFC
Noorte- ja matkasõit
Jukko Pirn
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marvin Pirnipuu
Saint Gobain Glass Estonia SE
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Oliver Plaado
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raino Pobbol
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Lauren Pohl
CFC
Noorte- ja matkasõit
Marko Pohl
AT Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rauno Pohlak
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mait Pokkinen
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henri Põldma
MTÜ Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Johanna Põldma
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Mirko Põldma
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alo Põldmaa
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Koit Põldmaa
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Martin Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Olaf Põldoja
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tauno Põldoja
vk Velron
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marko Pool
Noorte- ja matkasõit
Peeter Poopuu
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ken Post
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Annabrit Prants
Noorte- ja matkasõit
Raivo Prants
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Paavo Prii
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Keijo Priks
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Printsmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Prits
Noorte- ja matkasõit
Robin Pruul
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaanus Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaia Pruuli
TEAM ANTSLA NAISED
Noorte- ja matkasõit
Karl Pruuli
TEAM HAUKA VELOKLUBI
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Paul Pruuli
Hauka Veloklubi
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Marcus Puhke
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Puhke
AMBLA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Puhke
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rauno Puhke
AMBLA SK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Pulst
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rainer Punga
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rainer Pungar
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anneliis Puu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Johann Mattias Puuorg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karlis Puusepp
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sven Puusepp
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristo Puustusmaa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Püvi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaupo Raag
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnis Raamets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ahti Raasuke
Hawaii Express Kuressaare
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ermo Rae
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Rahnel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Rahu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Arabella Raie
Noorte- ja matkasõit
Eldur Raiesmaa
Auto Stock Team
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Remo Raiesmaa
Paikuse PK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Triin Rait
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Naima Raiv-Altosaar
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaan Raivet
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Aigar Raja
Freesport
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andres Rajamets
Kalevi Rattakool
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Randma
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rando Randmaa
Noorte- ja matkasõit
Mario Randoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Randpõld
KOMO
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Joel Rang
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Rannala
Malmerk Klaasium
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maribel Rannala
CFC
Noorte- ja matkasõit
Ain Rätsep
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaili Rätsep
Ensto Ensek
Noorte- ja matkasõit
Kaido Rätsepp
Tengu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Rebane
AT Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Priit Rebane
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Raido Rebas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Rei
CFC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rivo Reila
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kuldar Reiljan
VELO CLUBBERS
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Andrus Reimaa
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Anti Reimann
TCT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Gea Reimann
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hendrik Reimann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Eleriin Reinkort
Lastesõit - M8/N8
Nora Reinkort
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Rauno Reinoja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Reiska
Haanja RK
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Egon Rembla
Sportlove
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Janek Resev
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janek Riiner
Viljandi Rattaklubi 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Märt Riiner
MAMILY NATIONAL PRO MTB RACING TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Riismann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Henrik Rikkas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Risto Ristisaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Ristmets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mikk Ristna
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Oksana Rodbaver
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Kaspar Rohtla
REDBIKE TEAM 2
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Valdek Rohtma
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivo Hendrik Rohtmets
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jorma Rooberg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Märt Rooden
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Roger Rooma
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnu Roosaar
ONNINEN II
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristjan Roosild
Transferwise
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reiko Rosenthal
RTR
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Rozalka
Noorte- ja matkasõit
Gabriel Rozalka
KJK
Noorte- ja matkasõit
Kristian Rozalka
Lastesõit - M8/N8
Kristian Rozalka
KJK
Noorte- ja matkasõit
Gunars Rozenbergs
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristina Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Marta-Katarina Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Oskar-Martin Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Ruder
MILKY WAY
Noorte- ja matkasõit
Olavi Ründva
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Richard Ründva
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Dmitri Rusovitš
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Alo Rüütel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Rüütli
Noorte- ja matkasõit
Markus Aleksander Saar
Noorte- ja matkasõit
Mauro Erik Saar
Kuusalu Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Raido Saar
REDBIKE / HIIEKO
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sander Saar
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Saar
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Saarep
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Saksniit
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alar Sala
ONNINEN I
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rene Salk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Guido Salumäe
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Koit Sammel
Cosmos
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Laura Lizette Sander
Noorte- ja matkasõit
Jüri Sankman
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Sarapuu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Sarri
Noorte- ja matkasõit
Urmas Sarri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Evar Saul
Kuusalu Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Indrek Sauväli
Sindi SK KALJU
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jüri Savitski
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Heikki Savolainen
FLEXOIL
Äriettevõte
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Semm
Vooremaa Centrum Rattabaas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristo Sepp
FLEXOIL
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Jevgeni Šerstjuk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Nikolay Shavela
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vladimir Sidorov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marko Sigus
KULGUR TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reijo Sikk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivo Sild
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kalev Sildaru
lebo racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Martin Sildre
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Madis Sildvee
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Märt Sildvee
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janar Sillaots
Viljandi Rattaklubi 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Stig-Tristan Sillat
TÜASK
Noorte- ja matkasõit
Maario Silm
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Agu Simulask
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kristjan Sinik
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ragnar Sirk
NRK
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Margus Sirvel
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Merili Sirvel
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mart Sisask
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Sisask
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Siska
REDBIKE TEAM 4
RedBike
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marju Skepast
Noorte- ja matkasõit
Otto Skepast
Noorte- ja matkasõit
Peeter Skepast
Noorte- ja matkasõit
Siim Skepast
Noorte- ja matkasõit
Aare Sõber
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Simo Sohkanen
Team Evoc Finland
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Margus Soidla
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sten Erik Soiver
Noorte- ja matkasõit
Oole Soodla
JÄRVA-JAANI RATTA- JA SUUSAKLUBI
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Soojärv
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marko Soopalu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karen Soosalu
velo clubbers
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Sootla
ASTRO BALTICS
Äriettevõte
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Maksim Sova
Lastesõit - M8/N8
Marianna Sova
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Valmer Stalkov
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Harri Sügis
SPORDIPARTNER
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alvar Suisalu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarmo Sulg
Kondimootorid
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jüri Suluste
SJK Viiking
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tiit Šumanov
RR SIPLASED / VERX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Elar Sumberg
Fujitsu Estonia
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Heikki Suokas
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kristina Suokas
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Endel Susi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Regina Suzi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Iiris Takel
SPORDIPARTNER RACING GIRLS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kalle Takel
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Indrek Talmet
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Talumaa
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Daniel Talur
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tõnu Talur
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tarvi Talv
vk Velron
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Heiki Talvik
Koidu suusaklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Helmet Tamkõrv
TEAM AMPS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Bruno Tamm
CCRM TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erki Tamm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hando Tamm
Kalakuningad
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaspar Tamm
SK Keremeister
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Tamm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taago Tamm
CYCLON
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Olari Tammel
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Jaak Tammemägi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaupo Tammepuu
Sparta
Noorte- ja matkasõit
Riko Tammepuu
Nõmme Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Andres Tammesoo
Isand Jupi klubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Erkki Tammisaar
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mihkel Tammsalu
Rõuge Racing Team
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Carolin Tammsoo
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Tarvi Tara
SPORDIPARTNER RATTAPOOD 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Diimar Tarajev
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Kirill Tarassov
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tenno Tarikas
Noorte- ja matkasõit
Peeter Tarvis
VELOPLUS
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Peeter Tarvis
KoMo
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Taul
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Feeliks Teder
Tartu Ujumisklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Roobert Teder
Lastesõit - M10/N10
Sander Teder
Tartu Ujumisklubi
Noorte- ja matkasõit
Sander Teder
Lastesõit - M8/N8
Sander Teder
Lastesõit - M8/N8
Kristjan Tedremaa
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Karl Teearu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Paul Teearu
OÜ Valga Puu
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Tiina Teearu
Karupesa tiim
Noorte- ja matkasõit
Tavo Tenson
ONNINEN I
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Sten Teppan
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raivo Terve
Omniva Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarvi Thomberg
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Tiedemann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Toomas Tiismaa
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Matti Tikkanen
Rajamäen Kehitys
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taikki Tillemann
CCRM TEAM 1
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Taavi Ting
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Rainer Tokko
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Tolm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tanel Tombak
TCT
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tauri-Dag Tõnov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raido Tonts
Haaslava MTB
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rita Toome
RR SIPLASED / VITAX
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Roland Toome
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Anu Toomjõe
TEAM ANTSLA NAISED
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kaido Toonekurg
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tauno Trallmann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maria Treier
CFC
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Brita Treiman
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Lukas Treiman
Lastesõit - sündinud 2013 ja hiljem
Liis Trumm
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Mariliina Truubon
Elidor Elektritööd
Noorte- ja matkasõit
Marten Truubon
Elidor Elektritööd
Noorte- ja matkasõit
Piret Truubon
Elidor Elektritööd
Noorte- ja matkasõit
Ülar Truubon
Elidor Elektritööd
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kermo Tsäro
ONNINEN I
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dmitri Tšasovskih
Axinom
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Priit Tuisk
TEAM ANTSLA
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tõnis Tulp
Milrem Robotics
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Martin Tunder
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Tunder
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivo Tupits
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Reigo Türk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Indrek Turu
Noorte- ja matkasõit
Herki Tuttelberg
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reeda Tuula-Fjodorov
REDBIKE TEAM NAISED
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Toomas Tuuna
RR SIPLASED / TARVAS
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Liis Tuur
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Hermo Uibo
RAE RATTAKLUBI II
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janelle Uibokand
SPORTLAND BOTTECCHIA TEAM I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kadri Ukrainski
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Risto Ülem
Regio OÜ
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Timo Undla
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Fred Üprus
KULGUR TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aimur Uuk
RR SIPLASED / METSAHAKE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ivar Vaab
RR SIPLASED / LAADA CAFE
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mattias Vadam
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tarmo Vadi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Madis Vahemaa
Shoproller Kose AMK ct
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andres Vaher
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Tauno Vahesalu
Aex Motoklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Brita Vähi
RedBike
Noorte- ja matkasõit
Markus Vähi
REDBIKE TEAM 2
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Josten Vaidem
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Ermet Vain
RAE RATTAKLUBI I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Gregor Vain
Porter Racing
Noorte- ja matkasõit
Nikita Valashas
Lastesõit - M10/N10
Kristjan Valge
Noorte- ja matkasõit
Pärtel Valge
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Hedvi Valgemäe
RedBike
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Marlen-Veronika Valgma
SAQ SC
Noorte- ja matkasõit
Raini Valgma
SAQSC
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Taavi Valgmäe
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Reigo Väli
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maikel Magnus Välja
Noorte- ja matkasõit
Martti Välk
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Risto Välk
Lastesõit - M8/N8
Kristjan Vallimäe
Noorte- ja matkasõit
Henri Valmsen
VILJANDI RATTAKLUBI 1
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Karmen Valmsen
Viljandi Rattaklubi
Noorte- ja matkasõit
Kai Valt
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vallo Vardja
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Alo Vare
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joonatan Varep
SK Velo
Noorte- ja matkasõit
Rivo Varep
Noorte- ja matkasõit
Ahti Vares
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Meelis Varik
REDBIKE TEAM 4
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Sander Värv
CC REKORD
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Arseny Vasilev
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Dmitri Vavilov
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Joosep Veelmaa
SPORDIKLUBI RAKKE MEESKOND I
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Raul Veesalu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Veiler
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kati Vellak
Noorte- ja matkasõit
Mart Vellak
Noorte- ja matkasõit
Marten Vellak
Noorte- ja matkasõit
Valdek Venno
Shoproller Kose AMK ct
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Henri Ventmann
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Veri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Kairit Veri
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Triin Veske
Sindi Spordiklubi KALJU
Spordiklubi
Noorte- ja matkasõit
Heigo Veskiväli
RR SIPLASED / SIMUNA SK
Spordiklubi
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Marek Viikoja
Sindi SK KALJU
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivo Viilop
Porter Racing
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Veiko Viira
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Rauno Viitmann
SCOUTSPATALJON TEAM
Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andre Vilbaste
Noorte- ja matkasõit
Andreas Vilbaste
Noorte- ja matkasõit
Tarmo Visnapuu
VIIMSI SPORT
Spordiklubi Viimsi Sport
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Siim Vizgirda
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Andrus Volk
SPORDIPARTNER RATTAPOOD
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Ainars Volts
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Aivar Vonk
ProCoating Kostivere rattatiim
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Janar Vonk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Argo Vooremaa
AT Spordiklubi
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Steve Võsu
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Vladimir Vsivtsev
Äkke
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Erko Vuks
XXL-sõit (Jõelähtme rattamaraton)
Mihkel Vunk
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Maksim Ziborov
Lastesõit - M10/N10
Didzis Zigurs
Põhisõit (Jõelähtme rattamaratoni poolmaraton)
Arvo Zuts
Ehitusmeister
Noorte- ja matkasõit
Robi Zuts
VKK
Noorte- ja matkasõit

...