Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Tulemused, 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu

Tulemused detailsemalt
KohtNr.AegNimiVõiskond
17302:02:42Priit Ailt
TriSmile
27502:03:14Mart Suurkivi
312102:07:33Rauno Miljand
21CC Triatloniklubi
43602:08:02Villu Vakra
21CC Triatloniklubi
512702:10:42Aivar Juus
612902:10:53Margus Heintalu
Tabasalu TK/T3 Triathlon Team
76502:11:25Artis Davidnieks
81302:11:55Paul Ruubel
SK Keremeister
914302:12:00Allar Soo
Ujumise Spordiklubi
103802:12:12Alo Alunurm
21CC Triatloniklubi
118602:12:50Raido Luuk
121502:15:24Toomas Loho
T3 Triathlon Team
1311302:15:29Vladimir Galkin
147702:16:35Margus Tamm
156002:16:44Toomas Timmermann
169802:17:03Margus Nõmm
21CC Triatloniklubi
174502:17:24Urmas Utar
Tabasalu TK
186602:17:31Jorma Härmsalu
21CC Triatloniklubi
195702:17:50Erko Kurvits
SK Keremeister
2013402:18:11Taago Tulf
Soemaja.ee
212202:18:19Toomas Ellmann
21CC Triatloniklubi
2210202:18:43Nikita Tserednitsenko
238402:20:00Marek Nõmm
2415502:20:16Urmas Laur
21CC Triatloniklubi
253202:20:43Jevgenij Pezenkov
268302:21:43Raul Tomberg
2712402:22:33Aivar Veri
286902:22:50Janno Metsapool
TÜASK fitness
299302:23:22Alma Sarapuu
HAWAII EXPRESS
30302:23:34Artur Praun
If Kindlustus
316402:23:41Martin Metspalu
TriSmile
3210902:24:29Raido Kiipsaar
21CC Triatloniklubi
3313702:26:14Mart Nael
347102:26:25Sander Suurna
Rein Taaramäe Rattaklubi
355302:26:27Eero Liivandi
G4S
362502:26:32Gilber Kask
378502:27:56Allar Pähn
TriSmile
3813502:28:48Indrek Reinbach
3914802:29:24Ivar Vilson
IKS
402102:29:27Meelis Tammer
416102:29:33Olli-Pekka Pohjola
MJR Triathlon
4211702:29:57Taivo Olesk
434102:30:10Jaanus Põtter
TriSmile
442702:30:49Mirjam Allik
4510702:30:52Andres Peekman
21CC Triatloniklubi
46102:31:06Rainer Nagel
TriSmile
473402:31:07Edgar Peganov
Keremeister
484702:31:42Jaan Sibul
21CC Triatloniklubi
492302:32:03Joosep Kinks
TriSmile
506202:32:44Jürgen Ligi
5112802:33:10Raimo Ülavere
5214402:33:11Kristjan-Paul Raude
WSI Cycling
537402:33:25Oleg Kovaljov
545502:33:28Sirlet Viilas
5511102:33:41Ulf Rosen
21CC Triatloniklubi
56802:33:48Jaan Jagomägi
578102:34:04Anti Liivat
21CC Triatloniklubi
586802:34:06Krister Haav
Toggl Racing
59202:34:52Raiko Tutt
604302:35:04Gundo Roosve
Pekikõhu Reissing Tiim
6115102:35:20Marek Kõiv
Sportland Eesti AS
6215402:36:17Raio Piiroja
Anu Jooksutrennid
63402:37:03Ingmar Vutt
Rulluisuklubi 8R
6412302:37:45Kert Karula
658802:37:52Andrus Rootalu
662802:37:55Janek Trepp
TriSmile
673302:37:57Dmitry Parygin
Pskov Ski Team
683502:38:05Ursel Velve
Soemaja.ee
6913202:38:31Ilmar Raap
Meie
707902:38:33Merli Randoja
T3 Triathlon Team
716302:39:07Tair Anton
A2K Spordiklubi
723002:39:15Aleksei Klimenko
737602:39:30Rein Oder
21CC Triatloniklubi
746702:39:59Einari Talviste
Waterworld.ee
758902:40:06Margus Lepik
TriSmile
7614002:40:07Indro Dsilna
TriSmile
7710602:40:11Martin Nõmmik
781802:40:35Urmas Saat
HAWAII EXPRESS
7910002:41:00Antra Roga
8015002:42:50Kaarel Viik
Sportland Eesti AS
811702:43:00Rando Kall
TriSmile
825902:43:01Merlis Muravljov
8315202:43:36Mihhail Skrjabin
8414702:43:44Sven Rohlin
859702:43:50Toomas Türn
DNB Pank
869102:43:52Peteri Grauen
J. Kotkase maadlusklubi
8710302:44:41Fred Sooläte
TriSmile
887202:45:38Harri Mikk
TriSmile
8915302:46:17Gunnar Zirk
90702:47:21Kaupo Jansen
913702:47:31Andrey Denisov
Pskov Ski Team
9213802:47:46Deniss Gorba
9310502:47:55Kristjan Silvet
21CC Triatloniklubi
942402:48:17Ilmar Rillo
959202:49:13Anette Zukker
TriSmile
963102:49:46Rait Rebane
9713302:50:12Riikka Kivelä
Vehkalahden Veikot
984602:50:36Kaarel Sisask
991602:51:29Mihkel Lääne
TriSmile
1001102:52:06Jaanus Jamnes
10111402:52:57Siiri Mere
TriSmile
10210102:53:30Tarmo Torim
1035602:54:04Olle Rõuk
1041002:54:06Mart Mikkelsaar
TriSmile
10513602:55:13Stanislav Gurba
1065202:55:27Marika Rohtla
TriSmile
10711602:55:40Ott Pärna
1089602:56:41Heiki Tulk
TriSmile
1091902:57:31Dmitrijs Semendjajevs
Zoorbagan
11014902:59:01Henri Kruusel
Sportland Eesti AS
1112902:59:42Raul Uus
TriSmile
1122603:00:24Kaspar Kaur
TriSmile
113503:01:28Sigrid Tuisk
TriSmile
11414503:02:18Kärt Praks
TriSmile
11511803:02:50Hannes Viherpuu
TriSmile
11614103:03:48Veikko Asur
Valga linn
1178703:04:15Märt Metusala
1189403:04:50Tanel Padar
TriSmile
119903:05:28Riho Peiker
TriSmile
1204903:06:08Margus Kuusk
12114603:07:05Lauri Kikerpill
1228003:09:38Egon Hunt
Valga linn
12311503:12:16Raivo Tõnne
TriSmile
12412003:12:16Tiina Krutob
Waterworld.ee
1255403:12:40Alar Zukker
TriSmile
12613903:15:08Margus Jansen
12712503:19:17Monika Lemese
1285803:21:10Janis Vidovskis
1299503:21:50Jaanus Uiga
TriSmile
1304003:24:38Raivo Rimm
Kanal 2
1319003:25:27Kairi Sang
TÜASK fitness
13210803:27:03Margarita Klimenko
1332003:27:55Pille Nurmis
1349903:30:14Liis Nurmis
135603:32:12Kalev Kruus
TV3
DNF39Andrejs Antonovs
DNF119Erik Salur
DNF70Taavi Kaiv
TriSmile
DNF50Melvin Sinirand
TriSmile
DNF130Tõnu Mändma
TriSmile
DNF110Andres Ütt
TriSmile
DNF12Marko Tõll
TriSmile
DNF14Jaano Verbu
TriSmile
DNF51Dainius Kopustas
Leedu DARNA
DNF131Jaanus Kaur
Kikkoman
DNF126Taivo Velling
TriSmile
DNF78Sandra Raju
Sportland/SIS
DNF112Jaanus Mägi
TriSmile
DNF48Janec Leppik
TriSmile
DNF122Kristjan Melikov
21CC Triatloniklubi
DNF142Veikko Hõbemägi
TriSmile
DNF82Lauri Antalainen
TriSmile
DNF42Reemo Michelson
TriSmile
DNF44Riho Rokk
TriSmile
DNF104Kristofer Soop
TriSmile
Ridu kokku: 155

...