Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 11.08.2020 03:00.
Kokku: 320
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu: 79
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu: 69
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu: 15
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu: 148
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik): 9
mees: 233
naine: 87
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Karmen Aavik
Ujumise Spordiklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Sander Aavik
Ujumise Spordiklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kalle Adrat
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kalle Adrat
SegaSeitse
Väike-Maarja
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Priit Ailt
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Simo Aksalu
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Martin Ale
Vinni VAK
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Mirjam Allik
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Maria Liis Alt
Vinni VAK
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Alo Alunurm
21CC
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Lauri Antalainen
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tair Anton
A2K Spordiklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Andrejs Antonovs
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kasparas Apkievicius
Leedu DARNA
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Edmond Aru
Vinni VAK
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Veikko Asur
Valga linn
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Aaron Ausmees
Meie Liigume Medita
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kristo Ausmees
Meie Liigume Medita
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Rasmus Boisen
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ivan Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Jelena Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Leonid Bondarchuk
LiVaL Sport
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Maria Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Beate Bula
AQUATICS
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Pijus Dapkus
Club DARNA
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Artis Davidnieks
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Andrey Denisov
Pskov Ski Team
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Roberts Drake
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Indro Dsilna
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Viesturs Duzis
Aquatics
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Anna Linda Dzene
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Sten-Silver Eiche
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Linda Eihmane
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Toomas Ellmann
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Etriin Etverk
Vinni VAK
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Elvins Freijs
AQUATICS
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Vladimir Galkin
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Deniss Gorba
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Oliver Grauen
J. Kotkase maadlusklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Peteri Grauen
J. Kotkase maadlusklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Stanislav Gurba
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Krister Haav
Toggl Racing
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Alina Hadijeva
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Oskar Hanko
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Jorma Härmsalu
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kaarel Hauk
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Margus Heintalu
Tabasalu TK/T3 Triathlon Team
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Erko Hermann
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Erika Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ingrid Hiiemäe
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Veikko Hõbemägi
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Oliver Holtsmeier
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Risto Holtsmeier
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Egon Hunt
Valga linn
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Eliise Ilves
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Tim Ingo
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Jaan Jagomägi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Jaanus Jamnes
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Niks Aksels Janovics
AQUATICS
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kaupo Jansen
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Margus Jansen
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Janeli Jaomaa
Tartu Ujumisklubi
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Ida Tuule Jõgi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Jüri Jõul
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Aigars Judzis
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Erika Juhansoo
SUKL Jõulu
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Erkki Juhansoo
Raudmees SK
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Martina Juhansoo
SUKL Jõulu
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Aivar Juus
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Enno Kaasik
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Katriin Kaasik
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Trevor Kägo
21CC
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Taavi Kaiv
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kalev Kajaste
räpina sk
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Toomas Kaljuvee Obrock
Vinni VAK
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Rando Kall
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rein Kane
Loksa RSK
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Taavi Kannimäe
Valga Smile Team
Hauka Veloklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Aaron Karu
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kert Karula
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rene Kase
Triatloniklubi 21CC
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Gilber Kask
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Jaanus Kaur
kikkoman
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kaspar Kaur
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raido Kiipsaar
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Lauri Kikerpill
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kadri Kilp
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Joosep Kinks
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Riikka Kivelä
Vehkalahden Veikot
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Märt Kivila
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Marianne Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Merili-Mai Kivimets
Tabasalu Triatloniklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Georg Kleinson
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Aleksei Klimenko
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Margarita Klimenko
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kristiina Kõiv
21CC
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Karl Aleksander Kõlli
Vinni VAK
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Sander Kont
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Dainius Kopustas
Leedu DARNA
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Juri Kovaljov
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Oleg Kovaljov
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ander Markus Kroon
Meie Liigume Medita
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tiina Krutob
Waterworld.ee
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kalev Kruus
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Geidi Kruusmann
Väike-Maarja
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Geidi Kruusmann
SegaSeitse
Väike-Maarja
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Andres Kübar
Meie Liigume Medita
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Johanna Kübar
Tartu UK
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kirke Kübar
Tartu UK
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Marta Kübar
Raudmees
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Paula Kübar
Raudmees
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kalmar Kurs
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Erko Kurvits
SK Keremeister
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Margus Kuusk
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Carol Kuuskman
Tabasalu TK
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Mihkel Lääne
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kalev Laul
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Uku Laul
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Ragnar Lelle
Raudmees
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Raileen Lelle
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Monika Lemese
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Margus Lepik
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Janec Leppik
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Gerd Johan Lessing
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Getriin Marii Lessing
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Raimonds Levickis
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Arturs Liepa
Carnikavas sporta centrs
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Jürgen Ligi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Eero Liivandi
G4S
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Anti Liivat
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Aigars Locmelis
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Mattias Lõhmus
Ujumise spordiklubi
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Toomas Loho
T3 Triathlon Team
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kristin Luts
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Sabina Stefani Janetta Luts
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Sigrid Luts
tartu ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Sofia Kristina Luts
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Raido Luuk
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Jaanus Mägi
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Helen Mändma
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tõnu Mändma
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raiko Maremäe
SSS
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Miks Meijers
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kristjan Melikov
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Karl Mell
21cc tri
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Siiri Mere
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Janno Metsapool
tüask fitness
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Gustav Karl Metspalu
Tuk
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Martin Metspalu
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Märt Metusala
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Reemo Michelson
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Matteus Miilpalu
Vinni VAK
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Harri Mikk
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Mart Mikkelsaar
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rauno Miljand
21CC
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kirke Mõtsnik
CC21
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Külli Mõtsnik
CC21
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Merlis Muravljov
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Mart Nael
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rainer Nagel
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ilmar Niilits
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Marek Nõmm
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Margus Nõmm
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Martin Nõmmik
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Liis Nurmis
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Pille Nurmis
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rein Oder
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Priit Oidram
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Eugen Õis
Vinni VAK
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Taivo Olesk
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raivo Olgo
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Jaroslavs Orbidans
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Roberts Orbidans
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Lauri Õunmaa
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tanel Padar
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Allar Pähn
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Lembit Pallas
Tabasalu TK
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Madis Paluoja
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Ott Pärna
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Margit Partei
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Raul Parts
Tartu Ujumisklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Dmitry Parygin
Pskov Ski Team
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ugne Pauryte
Club DARNA
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Andres Peekman
21cc
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Edgar Peganov
Keremeister
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kaarel Pehk
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Riho Peiker
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Jevgenij Pezenkov
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Anne Pirn
Tartu Ujumisklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Olli-Pekka Pohjola
MJR Triathlon
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Klementina Porechina
Tartu ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Vanessa Potagin
Tartu Ujumisklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Jaanus Põtter
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kärt Praks
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ervin Otto Prank
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Herbert Hugo Prank
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Hubert Uku Prank
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Raivo Prank
Tartu Ujumisklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Aleksandrs Prašcuks
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Artur Praun
If Kindlustus
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Lukas Prokopavicius
Leedu DARNA
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Ilmar Raap
meie
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sandra Raju
Sportland/SIS
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Merli Randoja
T3 Triathlon Team
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kristjan-Paul Raude
WSI Cycling
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Getrin Raudsepp
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Rait Rebane
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Indrek Reinbach
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Janis Riekstinš
BJC Laimīte
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ilmar Rillo
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raivo Rimm
Kanal 2
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Antra Roga
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sven Rohlin
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Marika Rohtla
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Riho Rokk
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Gundo Roosve
Pekikõhu Reissing Tiim
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Andrus Rootalu
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Mart-Andreas Rootalu
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ats Rootsma
Ujumise Spordiklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Jass Rootsma
Ujumise Spordiklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Ulf Rosen
21 cc Tri
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Olle Rõuk
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Paul Ruubel
SK Keremeister
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Mari Mai Ruus
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Mart Leo Ruus
Tartu Ujumisklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Urmas Saat
Hawaii Express
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Stefan Saks
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Erik Salur
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kairi Sang
tüask fitness
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Aivar Sarapuu
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Alma Sarapuu
Hawaii Express
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Gert Martin Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Grete Maria Savitsch
Tabasalu Triatloniklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Dmitrijs Semendjajevs
Zoorbagan
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sander Sepa
Rein Taaramäe Rattaklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Jaan Sibul
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Gretel-Marie Siimar
Ujumise Spordiklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Mirtel-Madlen Siimar
21CC Triatloniklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Sven Siimar
21CC Triatloniklubi
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Marten Siirma
Tabasalu Triatloniklubi
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Kristjan Silvet
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Melvin Sinirand
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kaarel Sisask
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Valev Sisov
Valga Smile Team
SK Karula
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Katrina Skrodele
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ricards Sniedze
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Brigita Sniukštaite
Club DARNA
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Eliise Solom
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Allar Soo
Ujumise Spordiklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Fred Sooläte
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kristofer Soop
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Nikita Stanitski
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Mart Suurkivi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sander Suurna
Rein Taaramäe Rattaklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ilmar Tagel
TriSmile
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Einari Talviste
Waterworld.ee
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Johan Tamm
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kristo Tamm
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Margus Tamm
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Meelis Tammer
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Anette Teder
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Christine Teder
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Roobert Teder
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Piret Telgmaa
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Toomas Timmermann
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Lisett Tokovenko
Vinni VAK
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Marko Tõll
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raul Tomberg
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Evelina Tomkeviciute
Leedu DARNA
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tõnis Tomson
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Raivo Tõnne
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kent Tõnning
Vinni VAK
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tarmo Torim
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Janek Trepp
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kaarel Trepp
Valga Smile Team
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Grete Tsäro
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Nikita Tserednitsenko
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ilja Tšernõh
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Marten Tsimolonskas
Vinni VAK
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Sigrid Tuisk
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Taago Tulf
Soemaja.ee
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Heiki Tulk
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Toomas Türn
DNB Pank
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raiko Tutt
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rainis Uibo
Valga linn
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Jaanus Uiga
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raimo Ülavere
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ivar Unt
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Urmas Utar
Tabasalu TK
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Andres Ütt
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Madis Ütt
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Raul Uus
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Villu Vakra
21CC Triatloniklubi
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Helen Valdma
SSS
Jooksupartner
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Laura-Liis Valdmaa
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Isabel Varep
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Vivian Varep
Tartu Ujumisklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Hanna-Liisa Värik
Tabasalu TK
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Aleksandr Varikov
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Aivi Värv
SSS
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Aivi Värv
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Sandra Velling
Tabasalu triatloniklubi
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Taivo Velling
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ursel Velve
soemaja.ee
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Jaano Verbu
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Aivar Veri
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kairit Veri
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Janis Vidovskis
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Hannes Viherpuu
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rihard Viherpuu
TriSmile
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Rihard Viherpuu
Trismile
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Vanessa Viiding
USK / TÜ ASK
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Sirlet Viilas
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ivar Vilson
IKS
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Beatrice Vinciunaite
Club DARNA
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Karl Johannes Visnapuu
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Ela Vulla
SegaSeitse
Väike-Maarja
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Ingmar Vutt
Rulluisuklubi 8R
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Alar Zukker
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Anette Zukker
TriSmile
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu

...