Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Tulemused Kommentaarid

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 24.01.2020 16:00:50.
Kokku: 320
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu: 79
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu: 69
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu: 15
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu: 148
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik): 9
mees: 233
naine: 87
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Aavik, Karmen
Ujumise Spordiklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Aavik, Sander
Ujumise Spordiklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Adrat, Kalle
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Adrat, Kalle
SegaSeitse 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Ailt, Priit
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Aksalu, Simo
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ale, Martin
Vinni VAK 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Allik, Mirjam
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Alt, Maria Liis
Vinni VAK 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Alunurm, Alo
21CC 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Antalainen, Lauri
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Anton, Tair
A2K Spordiklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Antonovs, Andrejs
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Apkievicius, Kasparas
Leedu DARNA 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Aru, Edmond
Vinni VAK 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Asur, Veikko
Valga linn 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ausmees, Aaron
Meie Liigume Medita 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ausmees, Kristo
Meie Liigume Medita 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Boisen, Rasmus
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Bondarchuk, Ivan
Tabasalu Triatloniklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Bondarchuk, Jelena
Tabasalu Triatloniklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Bondarchuk, Leonid
LiVaL Sport 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Bondarchuk, Maria
Tabasalu Triatloniklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Bula, Beate
AQUATICS 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Dapkus, Pijus
Club DARNA 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Davidnieks, Artis
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Denisov, Andrey
Pskov Ski Team 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Drake, Roberts
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Dsilna, Indro
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Duzis, Viesturs
Aquatics 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Dzene, Anna Linda
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Eiche, Sten-Silver
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Eihmane, Linda
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ellmann, Toomas
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Etverk, Etriin
Vinni VAK 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Freijs, Elvins
AQUATICS 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Galkin, Vladimir
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Gorba, Deniss
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Grauen, Oliver
J. Kotkase maadlusklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Grauen, Peteri
J. Kotkase maadlusklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Gurba, Stanislav
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Haav, Krister
Toggl Racing 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Hadijeva, Alina
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Hanko, Oskar
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Härmsalu, Jorma
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Hauk, Kaarel
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Heintalu, Margus
Tabasalu TK/T3 Triathlon Team 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Hermann, Erko
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Hiiemäe, Erika
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Hiiemäe, Ingrid
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Hõbemägi, Veikko
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Holtsmeier, Oliver
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Holtsmeier, Risto
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Hunt, Egon
Valga linn 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ilves, Eliise
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ingo, Tim
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Jagomägi, Jaan
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Jamnes, Jaanus
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Janovics, Niks Aksels
AQUATICS 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Jansen, Kaupo
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Jansen, Margus
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Jaomaa, Janeli
Tartu Ujumisklubi 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Jõgi, Ida Tuule
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Jõul, Jüri
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Judzis, Aigars
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Juhansoo, Erika
SUKL Jõulu 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Juhansoo, Erkki
Raudmees SK 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Juhansoo, Martina
SUKL Jõulu 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Juus, Aivar
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kaasik, Enno
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Kaasik, Katriin
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kägo, Trevor
21CC 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kaiv, Taavi
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kajaste, Kalev
räpina sk 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Kaljuvee Obrock, Toomas
Vinni VAK 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kall, Rando
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kane, Rein
Loksa RSK 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Kannimäe, Taavi
Valga Smile Team 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Karu, Aaron
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Karula, Kert
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kase, Rene
Triatloniklubi 21CC 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Kask, Gilber
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kaur, Jaanus
kikkoman 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kaur, Kaspar
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kiipsaar, Raido
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kikerpill, Lauri
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kilp, Kadri
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kinks, Joosep
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kivelä, Riikka
Vehkalahden Veikot 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kivila, Märt
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kivimets, Marianne
Tabasalu Triatloniklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kivimets, Merili-Mai
Tabasalu Triatloniklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kleinson, Georg
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Klimenko, Aleksei
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Klimenko, Margarita
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kõiv, Kristiina
21CC 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kõlli, Karl Aleksander
Vinni VAK 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kont, Sander
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kopustas, Dainius
Leedu DARNA 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kovaljov, Juri
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Kovaljov, Oleg
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kroon, Ander Markus
Meie Liigume Medita 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Krutob, Tiina
Waterworld.ee 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kruus, Kalev
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kruusmann, Geidi
Väike-Maarja 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kruusmann, Geidi
SegaSeitse 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Kübar, Andres
Meie Liigume Medita 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kübar, Johanna
Tartu UK 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kübar, Kirke
Tartu UK 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kübar, Marta
Raudmees 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Kübar, Paula
Raudmees 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kurs, Kalmar
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Kurvits, Erko
SK Keremeister 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kuusk, Margus
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Kuuskman, Carol
Tabasalu TK 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Lääne, Mihkel
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Laul, Kalev
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Laul, Uku
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Lelle, Ragnar
Raudmees 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Lelle, Raileen
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Lemese, Monika
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Lepik, Margus
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Leppik, Janec
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Lessing, Gerd Johan
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Lessing, Getriin Marii
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Levickis, Raimonds
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Liepa, Arturs
Carnikavas sporta centrs 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ligi, Jürgen
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Liivandi, Eero
G4S 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Liivat, Anti
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Locmelis, Aigars
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Lõhmus, Mattias
Ujumise spordiklubi 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Loho, Toomas
T3 Triathlon Team 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Luts, Kristin
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Luts, Sabina Stefani Janetta
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Luts, Sigrid
tartu ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Luts, Sofia Kristina
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Luuk, Raido
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Mägi, Jaanus
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Mändma, Helen
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Mändma, Tõnu
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Maremäe, Raiko
SSS 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Meijers, Miks
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Melikov, Kristjan
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Mell, Karl
21cc tri 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Mere, Siiri
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Metsapool, Janno
tüask fitness 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Metspalu, Gustav Karl
Tuk 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Metspalu, Martin
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Metusala, Märt
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Michelson, Reemo
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Miilpalu, Matteus
Vinni VAK 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Mikk, Harri
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Mikkelsaar, Mart
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Miljand, Rauno
21CC 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Mõtsnik, Kirke
CC21 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Mõtsnik, Külli
CC21 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Muravljov, Merlis
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Nael, Mart
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Nagel, Rainer
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Niilits, Ilmar
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Nõmm, Marek
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Nõmm, Margus
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Nõmmik, Martin
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Nurmis, Liis
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Nurmis, Pille
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Oder, Rein
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Oidram, Priit
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Õis, Eugen
Vinni VAK 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Olesk, Taivo
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Olgo, Raivo
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Orbidans, Jaroslavs
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Orbidans, Roberts
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Õunmaa, Lauri
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Padar, Tanel
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Pähn, Allar
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Pallas, Lembit
Tabasalu TK 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Paluoja, Madis
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Pärna, Ott
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Partei, Margit
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Parts, Raul
Tartu Ujumisklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Parygin, Dmitry
Pskov Ski Team 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Pauryte, Ugne
Club DARNA 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Peekman, Andres
21cc 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Peganov, Edgar
Keremeister 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Pehk, Kaarel
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Peiker, Riho
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Pezenkov, Jevgenij
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Pirn, Anne
Tartu Ujumisklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Pohjola, Olli-Pekka
MJR Triathlon 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Porechina, Klementina
Tartu ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Potagin, Vanessa
Tartu Ujumisklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Põtter, Jaanus
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Praks, Kärt
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Prank, Ervin Otto
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Prank, Herbert Hugo
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Prank, Hubert Uku
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Prank, Raivo
Tartu Ujumisklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Prašcuks, Aleksandrs
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Praun, Artur
If Kindlustus 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Prokopavicius, Lukas
Leedu DARNA 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Raap, Ilmar
meie 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raju, Sandra
Sportland/SIS 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Randoja, Merli
T3 Triathlon Team 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raude, Kristjan-Paul
WSI Cycling 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Raudsepp, Getrin
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Rebane, Rait
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Reinbach, Indrek
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Riekstinš, Janis
BJC Laimīte 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Rillo, Ilmar
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rimm, Raivo
Kanal 2 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Roga, Antra
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rohlin, Sven
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rohtla, Marika
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rokk, Riho
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Roosve, Gundo
Pekikõhu Reissing Tiim 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rootalu, Andrus
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rootalu, Mart-Andreas
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Rootsma, Ats
Ujumise Spordiklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Rootsma, Jass
Ujumise Spordiklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Rosen, Ulf
21 cc Tri 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Rõuk, Olle
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ruubel, Paul
SK Keremeister 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ruus, Mari Mai
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Ruus, Mart Leo
Tartu Ujumisklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Saat, Urmas
Hawaii Express 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Saks, Stefan
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Salur, Erik
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sang, Kairi
tüask fitness 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sarapuu, Aivar
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Sarapuu, Alma
Hawaii Express 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Savitsch, Gert Martin
Tabasalu Triatloniklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Savitsch, Grete Maria
Tabasalu Triatloniklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Semendjajevs, Dmitrijs
Zoorbagan 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sepa, Sander
Rein Taaramäe Rattaklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Sibul, Jaan
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Siimar, Gretel-Marie
Ujumise Spordiklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Siimar, Mirtel-Madlen
21CC Triatloniklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Siimar, Sven
21CC Triatloniklubi 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Siirma, Marten
Tabasalu Triatloniklubi 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Silvet, Kristjan
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sinirand, Melvin
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sisask, Kaarel
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sisov, Valev
Valga Smile Team 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Skrodele, Katrina
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Sniedze, Ricards
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Sniukštaite, Brigita
Club DARNA 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Solom, Eliise
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Soo, Allar
Ujumise Spordiklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Sooläte, Fred
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Soop, Kristofer
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Stanitski, Nikita
1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Suurkivi, Mart
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Suurna, Sander
Rein Taaramäe Rattaklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tagel, Ilmar
TriSmile 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Talviste, Einari
Waterworld.ee 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tamm, Johan
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tamm, Kristo
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tamm, Margus
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tammer, Meelis
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Teder, Anette
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Teder, Christine
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Teder, Roobert
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Telgmaa, Piret
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Timmermann, Toomas
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tokovenko, Lisett
Vinni VAK 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Tõll, Marko
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tomberg, Raul
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tomkeviciute, Evelina
Leedu DARNA 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tomson, Tõnis
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tõnne, Raivo
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tõnning, Kent
Vinni VAK 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Torim, Tarmo
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Trepp, Janek
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Trepp, Kaarel
Valga Smile Team 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Tsäro, Grete
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Tserednitsenko, Nikita
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tšernõh, Ilja
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Tsimolonskas, Marten
Vinni VAK 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Tuisk, Sigrid
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tulf, Taago
Soemaja.ee 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tulk, Heiki
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Türn, Toomas
DNB Pank 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Tutt, Raiko
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Uibo, Rainis
Valga linn 4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Uiga, Jaanus
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ülavere, Raimo
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Unt, Ivar
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Utar, Urmas
Tabasalu TK 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ütt, Andres
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Ütt, Madis
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Uus, Raul
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Vakra, Villu
21CC Triatloniklubi 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Valdma, Helen
SSS 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Valdmaa, Laura-Liis
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Varep, Isabel
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Varep, Vivian
Tartu Ujumisklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Värik, Hanna-Liisa
Tabasalu TK 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Varikov, Aleksandr
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Värv, Aivi
SSS 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Värv, Aivi
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Velling, Sandra
Tabasalu triatloniklubi 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Velling, Taivo
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Velve, Ursel
soemaja.ee 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Verbu, Jaano
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Veri, Aivar
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Veri, Kairit
4.START - 0,75km ujumist, 20km ratast, 5km jooksu
Vidovskis, Janis
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Viherpuu, Hannes
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Viherpuu, Rihard
TriSmile 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Viherpuu, Rihard
Trismile 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Viiding, Vanessa
USK / TÜ ASK 2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Viilas, Sirlet
5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Vilson, Ivar
IKS 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Vinciunaite, Beatrice
Club DARNA 1.START - 0,15km ujumist, 5km ratast, 1,5km jooksu
Visnapuu, Karl Johannes
2.START - 0,375km ujumist, 10km ratast, 2,5km jooksu
Vulla, Ela
SegaSeitse 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu (võistkondlik)
Vutt, Ingmar
Rulluisuklubi 8R 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Zukker, Alar
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu
Zukker, Anette
TriSmile 5.START - 1,5km ujumist, 40km ratast, 10km jooksu

...