Et En

Registreerunud

Registreerunute nimekirja uuendatakse kord ööpäevas. Viimati uuendatud 22.10.2021 18:00.
Kokku: 192
Põhisõit: 60
Keskmine distants: 93
Matka- ja noortesõit: 39
mees: 179
naine: 13
Nimi Võistkond/Organisatsioon Distants
Gabriel Helmut Aduson
CFC Spordiklubi
Põhisõit
Markku Ainsalu
Proshop Team
Keskmine distants
Riho Alaru
Peloton
Keskmine distants
Meelis Anipai
Matka- ja noortesõit
Kristers Ansons
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
Põhisõit
Edgars Argalis
Velohooligans/Keizari-1
Keskmine distants
Laurynas Arlauskas
Team Vänt
Põhisõit
Rait Ärm
Tartu2024/BCC
Kluvi Cycling Tartu
Põhisõit
Aaron Aus
Rein Taaramäe Rattaklubi
RTR
Põhisõit
Mikk Bauer
JK Paralepa
Põhisõit
Vladimir Beljajev
Tartu SK Velo
Keskmine distants
Niklavs Bolsis
dobeles dzirnavnieks/feelfree
Põhisõit
Aleksandr Butorin
Keskmine distants
Renet Daniel
Otepää Rattaklubi
Matka- ja noortesõit
Kristo Ebras
Keskmine distants
Kristjan Eenkivi
Matka- ja noortesõit
Gundars Eimanis
Velohooligans/Keizari-1
Keskmine distants
Avo Eljas
Keskmine distants
Eneri Engel
Matka- ja noortesõit
Ardu Ernits
Keskmine distants
Ingrit Ernits
Keskmine distants
Ron-Thorren Floren
CFC Spordiklubi
Põhisõit
Hardi Heinsar
Otepää Rattaklubi
Keskmine distants
Robert Sebastian Heinsar
Otepää Rattaklubi
Matka- ja noortesõit
Laur Hiob
Keskmine distants
Arti Ilves
Peloton
Põhisõit
Kalev Ints
Peloton
Keskmine distants
Joonas Jaht
Rein Taaramäe Rattaklubi
Matka- ja noortesõit
Valdur Jaht
Matka- ja noortesõit
Alo Jakin
Peloton
Põhisõit
Stefan Johanson
Viljandi Rattaklubi
Keskmine distants
Antti Jussi Juntunen
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
Põhisõit
Mihkel Jüri
Keskmine distants
Steven Kalf
Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking
Põhisõit
Lauri Kallari
Otepää rattaklubi
Põhisõit
Tanel Kangert
EF Pro Cycling
Põhisõit
Janar Kannimäe
Hauka Veloklubi
Keskmine distants
Mart Kärner
Peloton
Keskmine distants
Gleb Karpenko
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
Põhisõit
Sergei Karpenko
Keskmine distants
Daniels Kazis
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
Põhisõit
Erki Keel
Matka- ja noortesõit
Hugo Markus Kelk
TUK
Keskmine distants
Margus Kelk
TUK
Keskmine distants
Margus Kesner
Matka- ja noortesõit
Toomas Kirsipuu
Keskmine distants
Siim Kiskonen
Põhisõit
Piret Kivi
Matka- ja noortesõit
Gert Kivistik
Hawaii Express
Põhisõit
Gert Klaaser
Keskmine distants
Siim Koger
Keskmine distants
Kevin Kardo Kõiv
CFC
Põhisõit
Gregor Kokk
CFC Spordiklubi
Põhisõit
Kalle Kreitsberg
Rein Taaramäe rattaklubi
Matka- ja noortesõit
Randel Kreitsberg
Rein Taaramäe rattaklubi
Matka- ja noortesõit
Jaan Krela
Dünamo
Keskmine distants
Argo Kukk
ProVan/Sortimo
Keskmine distants
Janek Kukk
Põhisõit
Andres Kulbin
Keskmine distants
Ülo Kuljus
FNT Spordiklubi
Keskmine distants
Viljar Kuljus
Rein Taaramäe Rattaklubi
Keskmine distants
Hannes Külv
Tüsk
Keskmine distants
Kert Külv
Matka- ja noortesõit
Sergejs Kuncevicš
Velohooligans/Keizari-1
Keskmine distants
Joonas Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Karl Kurits
Rein Taaramäe Rattaklubi
Karl
Põhisõit
Indra Kutser
Keskmine distants
Alar Kvell
Keskmine distants
Urmas Kvell
Keskmine distants
Erki Laanemäe
Peloton
Põhisõit
Leho Laidver
Keskmine distants
Karl Patrick Lauk
Team Pro Immo Nicolas Roux
Põhisõit
Andres Laur
Suusahullud
Keskmine distants
Markus Leidt
Peloton
Põhisõit
Meelis Leidt
Peloton
Keskmine distants
Lauri Leis
Põhisõit
Margo Lepik
Matka- ja noortesõit
Martti Lepik
Peloton
Matka- ja noortesõit
Robert Lepik
Peloton
Matka- ja noortesõit
Magnus Leppik
Keskmine distants
Erki Lifljandski
Matka- ja noortesõit
Lillerin Lifljandski
Matka- ja noortesõit
Martin Ligema
Põhisõit
Tanel Lillesaar
Viimsi Sport
Keskmine distants
Indrek Lillo
Advokaadibüroo Lillo ja Partnerid
Keskmine distants
Jaanus Linkgreim
KALEVI JALGRATTAKOOL
Keskmine distants
Anton Litvintsev
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
Põhisõit
Arvi Lugenberg
Matka- ja noortesõit
Leino Luusepp
Matka- ja noortesõit
Vladyslav Makogon
GIF-Chebici
Põhisõit
Magnus Mangusson
Keskmine distants
Tanel Mangusson
Keskmine distants
Willem Mangusson
Matka- ja noortesõit
Marek Maranik
Keskmine distants
Jörgen Matt
Peloton
MTÜ Peloton
Põhisõit
Margus Merisalu
Tartu SK Velo
Matka- ja noortesõit
Ottomar Metslind
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Madis Mihkels
Põhisõit
Merko Miil
Matka- ja noortesõit
Meelis Milistver
Keskmine distants
Artjom Mirzojev
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
Põhisõit
Ülar Morel
Hauka Veloklubi
Matka- ja noortesõit
Madis Müürsepp
Viimsi Rattaklubi
Keskmine distants
Margo Näss
Keskmine distants
Kurmo Neemela
Dünamo
Keskmine distants
Alar Nigul
CFC Spordiklubi
Keskmine distants
Mathilde Manuela Nigul
CFC Spordiklubi
Keskmine distants
Oskar Nisu
EvoPro Cycling
Põhisõit
Aksel Nõmmela
Bingoal - Wallonie Bruxelles
Põhisõit
Johan Nordlund
Continental-Focus
Põhisõit
Indrek Olkonen
Keskmine distants
Kristjan Oolo
Põhisõit
Oliver Oolup
Keskmine distants
Marko Ööman
Keskmine distants
Allan Oras
moomoo
Keskmine distants
Tõnu Ord
CC Superior
Keskmine distants
Joosep-Mattias Õun
CFC
Põhisõit
Markus Pajur
Tartu2024/BCC
Klubi Cycling Tartu
Põhisõit
Artur Paluoja
Trismile
Matka- ja noortesõit
Madis Paluoja
TriSmile
Matka- ja noortesõit
Meelis Pärn
Keskmine distants
Ahto Pärt
Keskmine distants
Patrik Tobias Pindma
CFC
Matka- ja noortesõit
Vahur Pindma
Hauka Veloklubi
Matka- ja noortesõit
Uldis Platnieks
Velohooligans/Keizari-1
Keskmine distants
Agris Podinš
Velohooligans/Keizari-1
Keskmine distants
Ken Post
Põhisõit
Keijo Priks
moomoo
Keskmine distants
Martin Prommik
Keskmine distants
Jaanus Prükkel
Kalevi Jalgrattakool
Matka- ja noortesõit
Peeter Pung
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Põhisõit
Piret Pung
Vooremaa Centrum/Rattabaas
Matka- ja noortesõit
Urmas Pungar
Keskmine distants
Margus Puru
Keskmine distants
Mihkel Räim
Israel Start-up Nation
Põhisõit
Märt Raudvee
Keskmine distants
Aimur Rebane
Spordiklubi Valga-Valka
Keskmine distants
Andres Reede
Matka- ja noortesõit
Peip Reedi
Peloton
Keskmine distants
Kirke Reier
Viljandi Rattaklubi
Keskmine distants
Kusti Reier
Viljandi Rattaklubi
Keskmine distants
Kalle Ribelus
Keskmine distants
Margus Rool
Viimsi Rattaklubi
Keskmine distants
Andre Roos
Tüask
Põhisõit
Kert Roose
Põhisõit
Pauls Rubenis
Tartu2024/BCC
KLUBI CYCLING TARTU
Põhisõit
Oliver Rüster
Peloton
Põhisõit
Karl Kevin Ruul
Team Vänt
Põhisõit
Egle Saaremäe
Matka- ja noortesõit
Siim Saksing
Keskmine distants
Martti Sala
moomoo
Keskmine distants
Joosep Sankmann
Team ECSEL Saint-Etienne Loire
Põhisõit
Georg Sarap
VIKO
Keskmine distants
Heikki Savolainen
CP Estonia
Keskmine distants
Marek Seer
Spordipartner
Keskmine distants
Eduard Sidorenko
Keskmine distants
Tomi Siilbek
Otepää Rattaklubi
Matka- ja noortesõit
Rainer Sildvee
Kinema
Keskmine distants
Antti Sinitsyn
Team Vänt
Keskmine distants
Kristel Sandra Soonik
Viljandi Rattaklubi
Keskmine distants
Sander Sööt
Keskmine distants
Peeter Strikholm
Klubi Püha Loomaaed
Keskmine distants
Jüri Suluste
SJK Viiking
Keskmine distants
Talis Susi
Päästeamet
Keskmine distants
Hanna Karoline Taaramäe
Matka- ja noortesõit
Rein Taaramäe
Team Total Direct Energy
Põhisõit
Bruno Tamm
CC Rota Mobilis
Keskmine distants
Kermo Tamm
Kalevi Jalgrattakool
Matka- ja noortesõit
Lauri Tamm
Kalevi Jalgrattakool
Põhisõit
Ragnar Tarmu
Matka- ja noortesõit
Elina Tasane
Viljandi Rattaklubi
Keskmine distants
Rinaldo Teder
Liivimaa Rattaklubi
Keskmine distants
Johannes Tiirats
Viljandi Rattaklubi
Keskmine distants
Tauri Toom
Viljandi Rattaklubi
Keskmine distants
Henri Treimuth
Tartu2024/BCC
KLUBI CYCLING TARTU
Põhisõit
Aidi Gerde Tuisk
CFC Spordiklubi
Keskmine distants
Ats Uulimaa
viko
Põhisõit
Hindrik Uusen
Keskmine distants
Norman Vahtra
Israel Start-up Nation
Põhisõit
Josten Vaidem
Fixus
Põhisõit
Mart Vainre
Team Vänt
Põhisõit
Erik Valdmaa
Keskmine distants
Kristjan Valge
Matka- ja noortesõit
Pärtel Valge
SK Velo
Matka- ja noortesõit
Henri Valmsen
Viljandi Rattaklubi
Keskmine distants
Vahur Valvas
Rein Taaramäe Rattaklubi
Põhisõit
Kaarel Vent
Matka- ja noortesõit
Karl Mihkel Vent
Tartu Ülikooli Akadeemiline Spordiklubi
Põhisõit
Lauri Verliin
Põhisõit
Toomas Viigipuu
Tartu Sk Velo
Keskmine distants
Marko Vilipson
Keskmine distants
Raul Volmer
Põhisõit

...