Et En
Ava võistluse menüü
Üldinfo Registreerunud Stardinimekirjad Tulemused Kommentaarid

Peasponsorid

Vöimalus

Toetajad

ETL
KULKA
Tere
enervit

Tulemused, Saaremaa Duatlon

Tulemused detailsemalt
KohtN. kohtNr.AegNimiVKLVKL kohtVõiskond
1200:56:37Henry RäppoM 20-241
Ujumise Spordiklubi
29800:56:49Kirill KotšegarovM 30-341
21 CC
3100:57:47Johannes SikkM 20-242
21CC Triatloniklubi/Tr1Hards
41900:58:42Kevin VabaorgM 20-243
Vinni VAK
57900:59:55Karl MellMJ1
21cc/tr1hards
68801:00:07Harri SokkM 30-342
Tabasalu Triatloniklubi
73201:00:19Rait PalloM 45-491
Tabasalu Triatloniklubi
8301:00:41Kristo PrangelM 20-244
Tripassion Triatloniklubi
95901:00:51Aleksandr SeppM 35-391
Team Zoot Europe
108401:01:08Mart SuurkiviM 25-291
T3 Triathlon Team
116301:01:16Rinel PiusM 20-245
Tr1hards/Viimsi Veeklubi
129401:01:42Priit LehismetsM 40-441
Kalev Cramo
136101:01:50Kristjan MelikovM 40-442
#Headinimesed / 21CCTriatloniklubi
148301:02:14Matt RammoM 30-343
Tripassion triatloniklubi
159601:02:30Roman GoršeninM 35-392
163701:02:43Johan TammMJ2
Ujumise Spordiklubi
177301:03:04Margus HeintaluM 35-393
Tabasalu triatloniklubi
18501:03:23Taavi TaliM 30-344
Jooksumaunod
195501:03:33Toomas LohoM 45-492
T3 Triathlon Team
207101:03:46Armin AngerjärvM 20-246
Tr1hards/ Yess
217001:04:26Siim HoltsM 25-292
221301:04:38Preedik KulliM 35-394
21CC Triatloniklubi
232901:04:49Marek AntoniakM 50-541
21CC Triatloniklubi
246501:04:56Asko KuusaluM 40-443
ProSystem OÜ
Koidu Suusaklubi
258501:05:06Jorma HärmsaluM 35-395
21CC Triatloniklubi
266601:05:21Risto HoltsmeierMJ3
Tartu Ujumise Spordiklubi/ Tr1hards
271601:05:27Vjatšeslav KulakM 35-396
Ujumise spordiklubi
286401:05:37Sergei VoronichevM 30-345
21CC Triatloniklubi
292201:06:12Mehis MäeM 30-346
Täppsportlased
309501:06:27Karl PaeM 35-397
ProShop Team
312301:06:33Are TintsM 30-347
Elamuspank
Team Elamuspank
321801:06:43Sulo MannineM 45-493
Tabasalu Triatloniklubi
333801:07:00Ander Markus KroonMJ4
Yess
346901:07:01Sander EesmaaM 25-293
TriPassion Triatloniklubi
355601:07:14Martin MetspaluM 40-444
Trismile
367801:07:33Andres LainesteM 45-494
Saunapunkt
37901:07:45Romet UudeküllM 35-398
Trismile
3814201:07:57Anette ZukkerN 20-241
YESS
396001:08:43Jaanus MännikM 40-445
21CC
401501:08:53Rein VaresM 50-542
41801:09:10Sven KaskM 30-348
422501:09:41Austin RooseMJ5
Yess
432801:09:53Toomas JõgevaM 50-543
442001:09:55Are TallmeisterM 25-294
Team Elamuspank
456201:09:59Tarmo JänesM 35-399
467601:10:23Martin TeetsovM 35-3910
474601:10:26Jaak KannisteM 60-641
A2K Spordiklubi
481701:10:31Urmas PaejärvM 45-495
Triathlon Estonia
493401:10:53Aivar VeriM 55-591
Vooremaa Centrum Rattabaas
504701:11:09Martin KaljumäeM 35-3911
RedBike
5126701:11:14Liis-Grete ArroN 25-291
#HeadInimesed
529001:11:20Christopher KaareM 20-247
539701:11:25Hannes RootsiM 30-349
21 CC
5433101:11:44Paula-Brit SiimarN 20-242
Ujumise Spordiklubi
5549201:12:34Natalia GribovskayaN 35-391
I Love Supersport
567201:12:46Andrei DankevitšM 45-496
I love supersport
571001:12:52Leonid BondarchukM 45-497
Tabasalu Triatloniklubi/LiVaL Sport
5853901:13:15Merli RandojaN 45-491
T3 Triathlon Team
5965101:13:23Kerttu-Liis LaaneN 20-243
Team Enervit Estonia
608201:13:30Indrek MattM 45-498
Kuressaare Soojus
6175701:13:48Kadri PossulN 45-492
Eesti rahvusraamatukogu
Triatloniklubi 21CC
624901:14:35Andi VallikM 40-446
21cc Triatloniklubi
637501:15:27Jaak VaabelM 30-3410
Rahvusvaheline Alpi - ja Kõrgmägedegolfiklubi "REP"
6482401:15:52Luise PuuN 40-441
6598001:16:03Janneke KratzbergNJ1
66103601:16:04Tea MeyN 45-493
Yess
67117701:16:35Laura PiiperN 25-292
684801:16:37Madis ÜttM 55-592
Trismile
69129301:16:41Relika MellN 45-494
21 CC
704101:18:26Toomas KurisM 50-544
717401:18:58Jürgen LigiM 60-642
21cc
72138601:19:51Siiri KaaverN 55-591
MTÜ Sporiselts
73601:20:07Martin MaddisonM 35-3912
Ujumise Spordiklubi
74145801:21:07Sofia KruusaluN 20-244
758101:21:19Sergei IštšenkoM 60-643
I Love Supersport Tallinn
76151401:22:23Kadri ValdreN 40-442
Ujumise Spordiklubi
77165201:22:58Zinaida KruusaluN 45-495
Trismile
785001:22:59Jevgeni KožegatševM 30-3411
I Love Supersport Tallinn
792601:23:25Georgy LaryushinM 25-295
Kwon
80175301:23:32Signe UiboN 45-496
Merko
Tripassion Triatloniklubi
81183501:23:34Pille NaggelN 55-592
21CC Triatloniklubi
82193301:25:05Merle KaleN 45-497
AT Sport
83204501:26:08Sirje KõresaarN 60-641
Suusaklubi Jõulu
84401:26:42Raido HolmM 40-447
85215401:28:01Liisa UiboN 20-245
Tallinna Ülikool
866801:28:06Marek JäägerM 40-448
Timber Trend OÜ
87229101:29:32Tiia RiisN 50-541
88233001:31:02Inge ReimanN 50-542
HiKoTri
8924701:31:35Liivi MaddisonN 40-443
Ujumise Spordiklubi
90258701:33:37Moonika KüttimN 30-341
21CC Triatloniklubi
91261201:38:34Kätrin SuviN 25-293
92278901:39:51Marge PõderN 45-498
Sparta
93282701:43:07Julia LaryushinaN 25-294
Eesti Energia Spordiklubi
94294301:52:10Aiki SchneiderN 50-543
Trismile
DNF40Triinu Palo
Ujumise Spordiklubi
DNF44Kaspar Lepp
Tabasalu Triatloniklubi
DNS21Valdis Puzanov
DNS11Jelena Bondarchuk
Tabasalu Triatloniklubi
Ridu kokku: 98

...